Auskarų vėrimas

Auskarų vėrimas

17 įžymybių su pradurta kalba

Auskarų vėrimas ir tatuiruotės yra dvi mados tendencijos, kurios išpopuliarėjo 90 -aisiais ir 2000 -ųjų pradžioje. Tačiau abu jie yra labai skirtingi ir turi skirtingus motyvus. Baltos tatuiruotės gali būti naudojamos kaip savarankiška vairavimo ar motyvacinė meno forma, auskarai dažniausiai apsiriboja mados išraiška. Kiekvieną kartą, kai turime pažvelgti į ką nors, kad įkvėptume madingos mados, mes žvelgiame į garsenybes, kurias tikrai mėgstame. Daugelis superžvaigždžių pasirinko maištingas mados tendencijas, tokias kaip auskarų vėrimas, oras – auskarų vėrimas, skruostai, kaklas ar liežuvis. Auskarai nosyje, taip pat ausų auskarai, yra labai paplitę tarp įžymybių, ir jūs galite pamatyti beveik kas trečią žmogų, turintį tą patį.

Mes visi žinome, kad šios tendencijos, kurių laikomės, kaip auskarų vėrimas ir tatuiruotės, turi istoriją, kuri gali kilti prieš tūkstančius metų, kai kaimo gyventojai ar genčių žmonės ją naudojo, norėdami atskirti save nuo kitų genčių. Auskarų liežuvis ypač buvo susijęs su majų ir actekų kultūromis. Jiems tikslas buvo religinis ir dvasinis, priešingai nei yra šiais laikais, tai yra tik mados tikslais. Šiandien daugelis pasirenka auskarus ir tatuiruotes, kad padarytų mados pareiškimą ir išsiskirtų iš kitų. Anksčiau ta pati tendencija buvo gerbti dievus, sukeliant jiems skausmą, kad būtų rodoma pagarba. Dabar tai gali atrodyti beprotiška, bet tai buvo praeityje.

Tačiau šiuolaikinių laikų įžymybėms yra trūkumų. Jiems sunku prisitaikyti prie konkrečios statistikos, kuri laikoma „pageidautina“. Jie turi laikytis tam tikros dietos ir treniruočių tvarkos, kuri kartais gali būti varginanti. Makiažo ir aprangos valandos netrukus taip pat tampa monotoniškos. Gana palengvėja, kai jie įsiskverbia į save kaip į savo mažą paslaptį, ir tikriausiai todėl daugelis jų tai daro diskretiškose vietose, tokiose kaip bamba, speneliai ar liežuvis. Mažiau žinomi auskarai gali būti jų individualumo ženklas, be to, jų gyvenimas yra gana viešas, jie norėtų pasilikti mažą jo dalį. Nors visai nenuostabu, kad tokie dalykai per ilgai nelieka visuomenės akiratyje.

Nesvarbu, koks jūsų pasiteisinimas yra auskaras ar du, ar tai religinė, dvasinė ar grynai mada, turite patikrinti šias garsenybių mados tendencijas, kurios gali jus įkvėpti kitam auskarų vėrimui.

 • Drew Barrymore

LIEŽUČIO PICERINGAS

Šiais laikais liežuvio auskarų vėrimas turi daug atspalvių, o ne tik mados aksesuaras! Drew Barrymore yra viena iš tokių garsenybių, kurios užklupo virusą. Ji anksčiau turėjo daug tatuiruočių ant savo kūno dalių ir, žinoma, taip pat piktybiškai jomis puikuojasi. Ji buvo dažyta rašalu daugeliu atvejų, pavyzdžiui, gimus dukroms Olivei ir Frankie, tačiau ji niekada nepasirodė esanti skvarbi. Tačiau 2009 -aisiais ji sukrėtė socialinę žiniasklaidą, kai demonstravo auskarų liežuvį per filmo „Jis tiesiog ne tas tau“ premjerą. Paklausta apie tai, ji sakė, kad visada norėjo auskarų. Tai buvo mažiau žinomas faktas.

 • Malcolmas-Jamalis Warneris

LIETUVOS PICERINGAS

„Cosby Show“ patyrė daug, ypač Billo Cosby skandalo. Kažkada tai prilygo humoristinėms, didelėms ir sutartinėms vertybėms. Vidurinio vaiko vaidmenį atliko Malcolmas Jamalis Warneris, vienintelis vaikinas Huxtable šeimoje. Theo vaidino apgailėtiną neįvertusį asmenį. Nors jis užaugo kaip puikus mokytojas ir kovojo su savo disleksijos būkle. Apibendrinu jo karjerą, nes toks iš tikrųjų buvo Warneris, standartinis vaikinas, turintis keletą paprastų vaidmenų, įskaitant pagrindinį vaidmenį šou „Malcolm and Eddie“. Žvelgiant į jo auskarus netradicinėse vietose, labai nustebina jo įprastas gero berniuko įvaizdis. Manau, tai, ką matome per televiziją, nėra tokie, kokie yra aktoriai realiame gyvenime. Unikalus mados jausmas, pavyzdžiui, auskarų vėrimas ir tatuiruotės, suteikiančios tam tikrą individualizmą, yra puikus būdas atsikratyti ritės gyvenimo.

 • Pitas Wentzas

LIEŽUČIO PICERINGAS

Pete’as Wentzas yra grupės „Fall Out Boy“ narys ir tikriausiai visi vaiką mylintys rokenrolas yra apie jį girdėję. Savo dėmesio centre vaikinas gavo daug auskarų ir keletą tatuiruočių. Jis pradėjo save pradurti dar nesulaukęs 22 metų. Nors vėliau jis visus pašalino, interviu jis sakė, kad gavo ausis, pertvarą, nosį, lūpas, liežuvį, spenelius ir žemiau auskarų. Jis taip pat sakė, kad tai buvo jo roko žvaigždės momentas ir tai buvo gana kvaila ir nesubrendusi.

 • Danielle Bregoli

liežuvio auskarų vėrimas

Danielle Bregoli susižėrė liežuvį su išlenktais štangos stiliaus papuošalais. Atrodo, kad tai turėjo būti labai skausminga, bet vis tiek atrodo gana drąsiai!

 • Ariana Grande

liežuvio auskarų vėrimas

Ariana Grande buvo naujienų dėl savo vaizdo įrašo, kuris atrodė taip, tarsi jai būtų įsmeigta liežuvis. Visi jos gerbėjai buvo šokiruoti, nes miela mažoji Ari buvo visiškai nesėkminga. Ši nuotrauka yra iš vaizdo įrašo, kuriame ji matoma besisukanti liežuviu, kad būtų parodytas pradurtas žiedas. Šis vaizdo įrašas pasirodė dar prieš jai išleidžiant savo garsųjį vaizdo įrašą „Ačiū, kitas“. Nors niekada anksčiau Ariana Grande nebuvo matyti su auskaru. Ji pati rašė, bet tai yra. Ji taip pat niekada nebuvo vieša su auskarų vėrimu neįprastose vietose. Tai gali būti kažkas neseniai pridėto vaizdo įrašo „Ačiū, kitas“, kuriame ji vaidina daugelio personažų vaidmenį, įskaitant Resee Witherspoon iš vaidmens filme „Legally Blonde“. Kita vertus, tarp jos gerbėjų internete vyksta diskusijos, kurios yra užsispyrusios pridėjus naują brangakmenį, o kiti mano, kad tai gali būti tik žaibo atspindys, o gal tik atrama.

 • Arielis Bloomeris

LIETUVOS PICERINGAS

Ariel Bloomer atrodo mielo ir hip hopo derinys su savo burbuliuotais plaukais ir sidabrine metaline štanga ant liežuvio!

 • Samanta Marija

LIETUVOS PICERINGAS

Samantha Maria auskarų vėrimas atrodo gana skausmingas, nes ji tai atskleidžia kelis kartus!

 • Shannon Harris

LIETUVOS PICERINGAS

Atrodo, kad Shannon Harris yra labai susijaudinusi dėl liežuvio. Tai suteikia nemažai pranašumo jos mados pojūčiui.

 • Lexus Amanda

LIEŽUČIO PICERINGAS

Jei galbūt norėsite pasiduoti po pirmojo auskarų vėrimo, nes nesvarbu, kaip tai atrodo šaunu, tai yra gana skausminga, tada pažvelkite į „Lexus Amanda“, nes jai liežuvis buvo pradurtas net ne du, o tris kartus! Tam tikrai reikia drąsos! Savo naujausiame auskarų vėrime 2014 m. „Lexus Amanda“ savo socialinės žiniasklaidos rankenėlėje parašė: „Trečias kartas, kai tai daroma, vis dar labai nepatogu … Aš verčiau sustabdyti! haha. ” Puikus kelias, jei esate gana drąsus!

 • Kerli

LIETUVOS PICERINGAS

Kerli ne tik pradurta liežuvį, bet ir kelis auskarus ant veido. Tačiau ant liežuvio ji nešioja sidabrinę metalinę štangą, kuri atrodo gana gražiai.

 • Dennisas Rodmanas

LIEŽUČIO PICERINGAS

Jei kas nors yra labai kietas ir toli nuo „nuobodžios“ žymos, tai yra Dennisas Rodmanas. Jis turi daugybę auskarų ir kūno rašalo. Jis net kelis kartus dažė plaukus skirtingais atspalviais. Bijau, kad jam gali pritrūkti kūno dalių, kad jį pradurtų ar ištatuiruotų! Jis turi paslėptą liežuvio auskarą kartu su pradurtomis lūpomis!

 • Mel B, dar žinomas kaip „Scary Spice“

LIEŽUČIO PICERINGAS

Visi žinojo Melą B, dar devintajame dešimtmetyje, kuris buvo populiarus pavadinimu „Scary Spice“ ir jos drąsūs auskarai!

 • Reperio žaidimas

LIEŽUČIO PICERINGAS

„Rapper Game“ turėjo alternatyvų gyvenimo būdą, kol galiausiai tapo sėkmingu reperiu. Anksčiau jis buvo striptizo šokėjas, kai jam buvo pradurtas liežuvis.

 • Evanas Rachel Wood

LIETUVOS PICERINGAS

Jūs visi turite pažinti Evaną Rachel savo filme „Trylika“, kur ji vaidino išlepintą paauglį su nekontroliuojama dvasia ir maištaujančiu liežuviu.

 • Willow Smith

LIETUVOS PICERINGAS

Willow Smith buvo žinomas dėl kai kurių galutinių mados tendencijų. Ji turėjo netikrus auskarus, spalvotus plaukus ir tatuiruotes! Be jokios abejonės, tai šaunus vaikas. Tačiau ji kažkaip sugebėjo šokiruoti gerbėjus, kai pasipuošė liežuvio papuošalais! Tai buvo palengvėjimas, kai ji patvirtino, kad tai netikras auskarų vėrimas.

 • Lil Wayne

LIETUVOS PICERINGAS

Lil Wayne visada buvo naujienose dėl savo unikalaus mados jausmo ir išvaizdos! Būdamas muzikos industrijoje ir sekdamas hiphopo kultūra, jam buvo visiškai neįmanoma turėti jokių auskarų ar tatuiruočių ant savo kūno. Auskarai ir jo rašalas atrodo gana skausmingai, tačiau tai nesutrukdė reperiui patekti į neįprastas vietas. Ne tik liežuvis, bet ir auskaras po lūpa.

 • Zara Phillips

LIEŽUČIO PICERINGAS

Žvelgiant į Zara Phillips, galima lengvai pasakyti, kad Viktorijos amžius jau seniai praėjo. Ji yra penkiolikta eilėje į Anglijos sostą, tačiau savo auskarų laužymu pažeidžia visas konvencijas. Gana retai karališkojo paveldo žmonės gali būti pradurti, tačiau Zara Phillips matoma kelis kartus siūbuojant liežuvį.

Read more
Auskarų vėrimas

Fergie 15 auskarų

„Black Eyed Peas“ mergina Fergie yra Kalifornijos gimtoji. Amerikiečių dainininkė, dainų rašytoja ir aktorė, taip, ji daro viską taip gražiai, kaip yra. Jos debiutinis solo albumas buvo „The Dutchess“, kuris buvo vienas geriausių laikmečio populiariausiųjų. Ji yra pamaldžių Romos katalikų mokyklos mokytojų dukra Theresa Ann ir Jonas Patrickas Fergusonas. Jos protėviai yra per daug įvairūs, tai yra airiai, škotai, anglai, meksikiečiai (iš prosenelės) ir indėnai. Savo karjerą ji pradėjo televizijos reklamose. Ji buvo rašybos bičių čempionė ir skautė. Jos meilė auskarams yra didžiulė. Pažiūrėkime.

Fregie-

1. „Antakiai“

fergie antakiai

Fergie dešinįjį antakį pramušė išlenkta štanga, tačiau iš savo šaltinių žinome, kad ji nustojo ją nešioti.

2. Ausys

Fergie auskarų auskarai

Fergie turi 7 auskarus kiekvienoje ausyje.

Fergie auskarų auskarai

Fergie nešioja atsitiktinius auskarus savo skiltyse ir metalinius žiedus šešiuose papildomuose auskaruose.

Fergie auskarų auskarai

Fergie išvalė savo įvaizdį, kaip matome aukščiau esančiame paveikslėlyje, ir pašalino viršutinius auskarus. Dabar ji paprastai nešioja auskarus tik paskutinėje skylėje, žiūrint iš viršaus.

Read more
Auskarų vėrimas

Justino Beiberio auskarų vėrimas

Kanados mielasis Justinas Bieberis nori sustiprinti savo stilių. Po to, kai jis nukirto savo pareiškimą, jis sukrėtė savo gerbėjus savo nauja blogo berniuko išvaizda. Iš pradžių tatuiruotės, o dabar auskarų vėrimas, Bieberis labai stengiasi prarasti savo berniuko įvaizdį. Bet ar tai veikia? Pažiūrėkime.

Justino Bieberio auskarų vėrimas

Pažvelkime į kai kuriuos Justino Beiberio auskarų auskarų vaizdus.

auskarų vėrimas

Justino Beibero auskarų vėrimą galima atsekti iki dienų, kol jis net nebuvo atrastas. Jo tėtis juos pramušė.

Justinas Bieberis

Paprastai jis nešioja auskarus tik tada, kai nėra viešumoje.

Justin-Bieber auskarų vėrimas

Justinas Bieberis sekmadienio vakarą Los Andžele vykusiame MTV kino apdovanojimų ceremonijoje pademonstravo naujus auskarus.

Justinas MTV apdovanojimuose

Bieberis pelnė „Geriausio žandikaulio kritimo momento“ apdovanojimą už savo 3-jų koncertų filmą „Never Say Never“.

Justino Bieberio ausys pradurtos

Jis buvo pastebėtas MTV kino apdovanojimų ceremonijoje su baltais džinsais, juodais marškinėliais su mėlynu švarku ir auskarais į abi ausis.

Justin-Bieber-teen-choice-2011-featured

Apdovanojimų metu 17-metė Beiber visiškai sukrėtė porą juodų smeigtukų.

Justin-Bieber-ausys

Jis sulaukė daug Belieberio dėmesio dėl auskarų.

Viktorijos paslaptis

Justinas Bieberis atvyksta ant rožinio kilimo į „Victoria’s Secret“ madų šou!

Justin Bieber Selena Gomez kartu

Įdomu, ką Selena turėjo pasakyti apie Justino Beibero auskarų vėrimą?

pradurta ausis beiber

Ką manai apie jo naują išvaizdą??

Read more
Auskarų vėrimas

Įžymybė su auskarų nugarėle

„Back Dimple Piercing“ atliekamas taip vadinamoje „Veneros duobutė“ ir atrodo seksualiai, nes daugelis įžymybių tai demonstravo kaip pašėlusios! Tai tikrai naujai sukurtas pamišimas tarp žmonių, rodantis duobių vaizdą tiesiai apie klubo sritį, suteikiančią seksualią išvaizdą, tačiau nugaros duobutės auskarai tikrai pagerintų išvaizdą. Daugelyje žurnalų ir socialinės žiniasklaidos rodomos ne tik mergaičių, bet ir įžymybių nuotraukos, demonstruojančios paprastą auskarų vėrimą viršutinėje dalyje ir džinsus žemu juosmeniu ar bikinius!

Auskarų tipas, kuris dažniausiai naudojamas nugaros duobių auskarų vėrimui, yra mikro derminis. Jie gaminami naudojant dvi raukšles. Vienas dedamas po oda, o kitas – ant odos, naudojant odos elementą. Norėdami įkišti inkarą į odą, odoje padaroma perforacija ir tada įkišama plokščia brangakmenio dalis. Daugelis žmonių naudoja štangas ir tai yra dažniausiai naudojamas priedas. Nugaros duobutės auskarai su štanga išlieka saugūs šioje srityje ir nesusigundo drabužiais, nes dažniausiai būna plokšti. Jūs netgi galite pakeisti papuošalų auskarus, kai jie visiškai sugijo, o tai taip pat nėra per sunku. Kai kurie žmonės taip pat gauna dvigubą auskarą apatinėje nugaros dalyje, jei jaučiasi gana drąsiai ir negražiai!

Įžymybė su auskarų vėrimu

 1. Rosie Williams nugaros dantų auskarų vėrimas

Rose Anna Williams, kuri padarė įspūdingą advokato karjerą už meilės salos vilos, televizijos laidoje pademonstravo savo auskarą, nes vilkėjo baltą suknelę be atlošo. Ji privertė savo gerbėjus išprotėti dėl įvairių jos komentarų. Kai kurie žmonės ją įvardijo kaip „lipnią“, tačiau kai kam tai atrodo gana seksualiai ir keistai. Žmonės taip pat vertina auskarų pagrįstumą.

Read more
Auskarų vėrimas

18 įžymybių, turinčių auskarų vėrimą

Kūno auskarų vėrimas pasaulyje egzistuoja taip ilgai, kaip kūno tatuiruotės. Kūno modifikavimas pasaulyje egzistuoja tūkstančius metų, tačiau tendencija buvo tik apie dešimtmetį ar du. Žmonės patys puošiasi nuostabiais papuošalais, smeigėmis, pakabukais ir pan.! Daugelis žmonių pasirinko savo stilių ir asmenybę išreikšti auskarų vėrimu ir tatuiruotėmis, daugelis įžymybių taip elgtųsi. Daugelis taip pat kreipiasi į auskarus ir tatuiruotes, kad pagerintų savo stilių ir asmeninę išvaizdą.

Šiais laikais yra tiek daug įžymybių, kurios užsiima auskarų vėrimu, kad taip sunku išlaikyti rekordą. Šios įžymybės persmelkė save nuo ausų iki veido ir net kai kurias neapsakomas privačias sritis, kurias galbūt norės parodyti. Taigi čia yra visų garsenybių, kurios pasidarė auskarą, o gal dvi, sąrašas.

Tačiau prieš lipdami į garsenybes, yra du pagrindiniai auskarų tipai: paviršiniai auskarai ir odos auskarai. Štai koks skirtumas:

Paviršiaus auskarai

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Paviršiaus auskarai
 • Odos auskarai
 • 18 įžymybių, turinčių auskarų vėrimą, sąrašas

Paviršiaus apykaklės kaulų auskarų vėrimas yra kitoks, nes jie turi įėjimo ir išėjimo tašką, kuris adatos pagalba pašalinamas nedidelis mėsos gabalas. Paviršiaus juosta įstumiama į sukurtą erdvę ir išeina iš kito galo. Kiekvienas juostos galas turi tam tikrą brangakmenį, kuris išlieka atviras, kita vertus, juosta lieka odos viduje.

Paviršiaus auskarai yra labiau linkę migruoti ir atmesti, nes yra labai arti odos paviršiaus. Tačiau gera žinia žmonėms, kuriems ant kaklo padaromas auskarų vėrimas, turi mažesnę tikimybę, kad jų auskarai bus atmesti. Nesvarbu, kur atliksite auskarų vėrimą, ieškodami kvalifikuoto auskarų vėrėjo ir atlikę gerą priežiūrą tikrai galėsite išvengti bet kokių problemų, susijusių su auskarų praradimu.

Odos auskarai

Auskarų vėrimas į odą yra tokia kaina, kuri giliai patenka į odos sluoksnius, pradūrus dermą. Tai nepanašu į paviršiaus auskarų vėrimą, kuris turi atidarymo ir išėjimo tašką ir turi tik vieną tašką brangakmeniui pritvirtinti. Brangakmenis sėdi ant odos, o auskarų vėrėjas įdeda inkarą į pašalintą odos dalį,

Paprastai auskarų vėrimas atliekamas per odą ir žmonės dėvi nardytoją su aštriu kraštu ir labai dekoratyvią viršutinę dalį, kuri gali būti bet kokia medžiaga. Kiti štampavimo į odą būdai gali būti atliekami naudojant adatas ir mažą skalpelį. Tada inkaras įkišamas į erdvę, kuri eina lygiagrečiai odai. Dekoratyvinis brangakmenio viršus pritvirtinamas prie inkaro.

Inkarus geriau renkasi žmonės, nes brangenybės keičiasi tokio tipo auskaruose. Taigi jūs galite pakeisti bet kokį papuošalą pagal progą. Daugelis žmonių gauna kelis auskarus iš eilės ir maišo dizainą. Kita vertus, jei nuspręsite naudoti odos smūgį ir nardymą, atminkite, kad jei norite pakeisti dalykus, turėsite visiškai atsisakyti papuošalų.

18 įžymybių, turinčių auskarų vėrimą, sąrašas

1. Perrie Edwards paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Perrie Edwards tikrai didžiuojasi savo auskarų paviršiumi! Aišku viena – pasidaryti auskarą ant pakaušio nėra bailiai.

2. Justino Bieberio paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Tiesiog Bieberis turi daugybę auskarų ir jis dažnai nusileidžia į savo socialinę žiniasklaidą, kad parodytų savo tatuiruotes ir auskarus. Tai paviršiaus auskaras, kurį jis gavo. Jam tai nauja išvaizda, tačiau atsižvelgiant į tai, kaip greitai jis keičia savo kūną, tai nėra nieko naujo. Brangakmenių vis daugėja!

3. Bella Thorne paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Bella Thorne nusprendė šiek tiek sustiprinti, supylusi spenelius, kurie buvo matomi jos perregimoje suknelėje!

4. Kristin Maldonado „Helix“ auskarų vėrimas/„Piercing Surface“

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Kristin Maldonado spiralė yra pradurta naudojant paviršiaus auskarų vėrimo metodą, kurio metu štanga atrodo labai nuostabiai.

5. Keke Palmer paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Visi gerbėjai, kurie seka Palmerį socialiniuose tinkluose, supranta, kad aktorė mėgsta daryti savo. Na, neseniai paskelbtame įraše, kurį ji paskelbė „Instagram“, ji paskelbė savo antakių ir auskarų vėrimo nuotrauką, padarytą paviršiaus auskarų stiliaus. Anksčiau ji taip pat „Instagram“ paskelbė savo nuotrauką su spenelius atskleidžiančia apranga (nuogybių politika pasmerkta), kuri atskleidžia paprastai paslėptą smūgį.

6. Danielle Bregoli paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Danielle Bregoli užsideda dvi tragus smeigtukus, vieną kremzlės brangakmenio smeigtuką ir auskarų auskarą, kurie visi yra auskarų auskarai.

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Danielle Bregoli padarė sau ištemptą skilties auskarą ir apskritą tragus auskarą, ypač norėdama vaidinti savo muzikiniame vaizdo įraše BHAD BHABIE – „Aš supratau“.

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Danielle Bregoli liežuvis perforuotas horizontaliai išlenktomis štangomis paviršiaus auskarų stiliumi.

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

„Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremonijoje Danielle Bregoli buvo pastebėta sportuojanti pramoniniu auskaru dešinėje ausyje.

7. Blac Chyna paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Robo Kardashian sužadėtinė mėgsta puikuotis spenelių žiedais perregima juoda suknele, kai ji 2015 metų sausį atostogavo Majamyje su Amber Rose..

8. Gintaro rožių paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

2011 m. Kovo mėn. „MuvaMoji“ kūrėja padėjo smūgius į maketą, apsivilkusi aptemptą persiko spalvos suknelę. Netgi didžiulis Rose mobiliojo telefono „Moschino“ dangtelis, pradėtas atrodyti kaip buitinis valiklis, negali atitraukti žiūrovų nuo dviejų auskarų krūtinėje, tikrai vagia šou už odai prigludusios suknelės.

9. Rihanna Paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Rihanna tikrai nebijo „Clippers“ žaidime demonstruoti savo spenelių auskarų su balta liemene.

10. Urraka Braun paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Urraka Braun pertvarėlė, nosis, medūzos ir tiltelis yra pradurti, taip pat matuojamas ausies lankelis, tragus ir spiralė perforuoti paviršiaus auskarų stiliumi.

11. Siaubo žemės paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

„Siaubo žemėje“ yra jos pertvara, gyvatės įkandimai, angelo įkandimai, nosis, skruostai ir smilkiniai, kurie yra keletas iš daugybės auskarų, padarytų auskarų paviršiumi.

12. Mano vardas Anna Surface Piercing

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Mano vardas Anna, jos krūtinė praduriama pervėrimo stiliumi, o tai atrodo labai šauniai.

13. Nojaus Cyruso paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Kalbant apie jos tatuiruočių pamišimą, atrodo, kad Nojus seka savo seseris, Miley pėdomis. Tačiau kalbant apie auskarus, ji turi savo reikalų. Neseniai jai buvo pramušti speneliai, o tai gerbėjams sukėlė visišką šoką. Ji apsilankė pas tatuiruočių dailininką JonBoy ir susisiekė su Robbie Milian „Moxy“ viešbutyje, kuris yra įtrauktas į auskarų vėrėją. Ji paprašė jo Peircei abiejų spenelių. Ji paskelbė tai savo gerbėjams per „Instagram“ ir kartu su Milian, sakydama: „Įprastas pirmadienio vakaras Niujorke“, – rašė ji. „Tatuiruotės ir auskarų vėrimas (nenorėjau sakyti, kad tittys niekam nepadėjo“).

14. Paryžiaus Džeksono paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

„Standing Rock“ aktyvistas ir žvaigždžių lobis

15. Ashley Tisdale paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

2018 09 17 – Ashley Tisdale – HBO 70 -asis metinis „Primetime Emmy Awards“ apdovanojimų priėmimas – atvykimas – Ramiojo vandenyno dizaino centras, 8687 Melrose Ave – Los Andželas, CA JAV

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Ashley Tisdale dešinėje ausyje nešiojo gražų pramoninių auskarų rinkinį HBO 70 -ajame kasmetiniame „Primetime Emmy Awards“ apdovanojimų priėmime „The Pacific Design Center“, 8687 Melrose Ave Los Andžele, Kalifornijoje, JAV 2018 m. Rugsėjo 17 d. Ji žinoma, kad dažnai keičiasi jos stilius su tuo brangakmeniu.

16. Christina Scabbia paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Cristina Scabbia kairėje kremzlėje užsideda mažą smeigtuką į ausies skilvelį ir brangakmenį, kuris atrodo tikrai drąsiai.

17. Becky G paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Becky G yra žinoma dėl dviejų auskarų rinkinių kremzlėje ir dar dviejų viršutinėje skiltyje.

18. Lucy Hale paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Lucy Hale ausyse padarytas gražus auskarų vėrimas, kuris atrodo super nuostabiai! Jai taip pat pradurta daug kitų ausies dalių!

Read more
Auskarų vėrimas

Įžymybė su kaklo auskarų vėrimu

Kaklo ar apykaklės kaulo auskarų vėrimas taip pat dažniausiai žinomas kaip Madisono auskarų vėrimas. Jis tempiasi kaklo priekyje, dažniausiai tarp raktikaulių, kur yra daugiau minkštimo, todėl jis gavo savo pavadinimą iš įdėjimo srities. Tai taip pat gali reikšti bet kokį kitą auskarą, kuris dedamas išilgai apykaklės kaulo, nesvarbu, kokia jo padėtis.

Apykaklės kaulo auskarų vėrimas yra kaklo auskarų dalis, apimanti bet kurią kaklo dalį ir šoną, įskaitant Adomo obuolį iki pat gerklės ir apykaklės kaulų iki plaukų linijos ir iki ausų. Kai žmonės kalba apie kaklo auskarų vėrimą, jie taip pat apima pakaušį, kuris yra viena iš labiausiai paplitusių vietų žmonėms, kurie pasirenka gauti tokius auskarus.

Madisonas arba apykaklės kaulo auskaras tiesiog juda išilgai dėvėtojo apykaklės kaulo. Galite padaryti bet kokį kaklo ar apykaklės kaulo auskarą, pavyzdžiui, paviršių ar auskarą. Tiesą sakant, Madisono/ apykaklės kaulų ir kaklo auskarų vėrimo tendencija išaugo tiek, kad net įžymybės yra suinteresuotos ir kai kurios iš jų netgi tai padarė!

Štai šiek tiek skiriasi paviršiaus ir odos apykaklės kaulų ir kaklo auskarų vėrimas, taip pat įžymybių, kurios tai padarė, sąrašas!

Paviršiaus apykaklės kaulų auskarai

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Paviršiaus apykaklės kaulų auskarai
 • Auskarai iš odos apykaklės kaulų
 • Įžymybių, turinčių auskarų kaulų auskarus, sąrašas

Paviršiaus apykaklės kaulų auskarų vėrimas yra kitoks, nes jie turi įėjimo ir išėjimo tašką, kuris adatos pagalba pašalinamas nedidelis mėsos gabalas. Paviršiaus juosta įstumiama į sukurtą erdvę ir išeina iš kito galo. Kiekvienas juostos galas turi tam tikrą brangakmenį, kuris išlieka atviras, kita vertus, juosta lieka odos viduje.

Paviršiaus auskarai yra labiau linkę migruoti ir atmesti, nes yra labai arti odos paviršiaus. Tačiau gera žinia žmonėms, kuriems ant kaklo padaromas auskarų vėrimas, turi mažesnę tikimybę, kad jų auskarai bus atmesti. Nesvarbu, kur atliksite auskarų vėrimą, ieškodami kvalifikuoto auskarų vėrėjo ir atlikę gerą priežiūrą tikrai galėsite išvengti bet kokių problemų, susijusių su auskarų praradimu.

Auskarai iš odos apykaklės kaulų

Auskarų vėrimas į odą yra tokia kaina, kuri giliai patenka į odos sluoksnius, pradūrus dermą. Tai nepanašu į paviršiaus auskarų vėrimą, kuris turi atidarymo ir išėjimo tašką ir turi tik vieną tašką brangakmeniui pritvirtinti. Brangakmenis sėdi ant odos, o auskarų vėrėjas įdeda inkarą į pašalintą odos dalį,

Paprastai auskarų vėrimas atliekamas per odą ir žmonės dėvi nardytoją su aštriu kraštu ir labai dekoratyvią viršutinę dalį, kuri gali būti bet kokia medžiaga. Kiti štampavimo į odą būdai gali būti atliekami naudojant adatas ir mažą skalpelį. Tada inkaras įkišamas į erdvę, kuri eina lygiagrečiai odai. Dekoratyvinis brangakmenio viršus pritvirtinamas prie inkaro.

Inkarus geriau renkasi žmonės, nes brangenybės keičiasi tokio tipo auskaruose. Taigi jūs galite pakeisti bet kokį papuošalą pagal progą. Daugelis žmonių gauna kelis auskarus iš eilės ir maišo dizainą. Kita vertus, jei nuspręsite naudoti odos smūgį ir nardymą, atminkite, kad jei norite pakeisti dalykus, turėsite visiškai atsisakyti papuošalų.

Įžymybių, turinčių auskarų kaulų auskarus, sąrašas

 1. Cassie Ventura apykaklės kaulų/ kaklo auskarų vėrimas

cassie ventura

Cassie Ventura pervėrė odą per vidurį ant kaklo esančių gerklės kaulų. Tai atrodo gana įdomiai, o papuošalo dizainas yra gana paprastas ir paprastas!

Read more
Auskarų vėrimas

34 Idėjos auskarų vėrimui ant riebalinio skrandžio

Kas sako, kad mielą bambos žiedą galite nešioti tik tada, kai turite plokščius ir skalbimo lentos pilvo raumenis! Na, žmonės daug kartų nepaisė įstatymų, taip pat ir žmonės, turintys šiek tiek pauzės. Manau, kad apskritai pilvo mygtukai atrodo gana nuostabiai, nesvarbu, koks jūsų kūno tipas. Taigi šį sąrašą sudaro daugybė riebių skrandžio pilvo sagų ar bambos žiedų, kurie įkvėps jus kurti dizainus, kurie jums patiks ir įkvėps.

Yra du pagrindiniai dalykai, į kuriuos turite atkreipti dėmesį, kai ketinate pasidaryti riebų skrandžio bambos ar bambos žiedą. Pirma, žiedas turi būti aukščiausios klasės, kad jis tarnautų ilgai. Jei stilius yra jūsų prioritetas, taip pat turite apsvarstyti galimybę šiame žiede ieškoti stilingų savybių ir elementų. Turite atkreipti dėmesį į nuostabias spalvas ir skirtingas formas bei dydžius, kad jie atrodytų šauniai. Riebalinis pilvo bamba ar bamba jus skamba, tačiau turi turėti savo stilių su spalvų, dydžių ir skirtingų juvelyrinių dirbinių ir papuošalų variantų pakabinimais. Be to, renkantis riebų pilvo mygtuką ar bambos žiedus, negalima pakenkti patogumui ir lankstumui. Jis turi būti pagamintas iš saugios ir švarios medžiagos, kad jis nereaguotų į odą ir nesukeltų rūpesčių. Riebalinis pilvo bamba ar bambos žiedai šiuo metu yra madingi, todėl internete ar net vietinėse auskarų vėrimo studijose rasite daugybę galimybių, kuriose galite pasirinkti savo!

Ar tam tikros pilvo sagos yra geresnės auskarų vėrimui?

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Ar tam tikros pilvo sagos yra geresnės auskarų vėrimui?
 • Tam tikri klausimai, kuriuos reikia užduoti pradūrus pilvą
 • Idėjos ir įkvėpimas auskarų vėrimui ant riebalinio skrandžio
 • Kodėl auskarų vėrimas puikiai tinka riebiam skrandžiui
 • Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant auskarų vėrimą
 • Pilvo sagų rūšys, netinkamos auskarų vėrimui
 • Auskarų vėrimas nėštumo metu
 • Auskarų vėrimo atkūrimo procesas
 • Dozės ir draudimai gydant pilvą
 •  Pilvo mygtuko ar bambos žiedų pliusai ir minusai „Chubby Belly“

Auskarų vėrimas ar bamba iš tikrųjų yra auskarų vėrimas, esantis tikrosios bambos odos apačioje, todėl jo pavadinimas yra šiek tiek klaidinantis. Nėra konkretaus bambos tipo (kurį matėme aukščiau), kuris gali arba negali turėti auskarų. Jei turite pakankamai odos virš arba žemiau savo bambos, galima padaryti auskarą. Tačiau tam visada rekomenduojama kreiptis į patyrusį auskarų vėrėją.

Be jokios abejonės, būkite labai atsargūs bandydami pradurti bambą, todėl patartina kreiptis tik į ekspertą, kuris žinos, kurią srities dalį reikia pradurti, neatplėšiant jokių svarbių nervų ar kraujagyslių, esančių aplink pilvą. mygtuką. Taip pat turite stengtis vengti žmonių, kurie bamba per ausį, kad pradurtų bambą, nes jis nebus toks tikslus kaip adatą naudojantis žmogus. Be to, nesvarbu, kokį auskarą ar įrangą pasirinksite pradurti, visada įsitikinkite, kad jis yra sterilizuotas.

Jei auskarų vėrimas yra netinkamas ar netinkamas, jis labai spaudžia jūsų bambos sritį ir gali paversti jūsų užpakalį. Taigi, būtinai pirmiausia aptarkite visus su auskarų vėrimu susijusius rūpesčius.

Tam tikri klausimai, kuriuos reikia užduoti pradūrus pilvą

Kad bamba ar bamba pradurtų, turite įsitikinti, kiek odos ar vietos turite prie bambos. Kuo stipresni jūsų raumenys prie pilvo, tuo mažiau komplikacijų, su kuriomis susidursite, taip pat sutrumpės gijimo laikas. Daugelis žmonių dažnai pastebi, kad be stiprios šerdies pilvo mygtukas dažnai nuplėšiamas arba atstumiamas, ypač kai jie sulenkia ar sėdi. Tai gali atrodyti kaip kankinantis įvykis, bet jūs net nejaučiate, kaip ir kada auskaras buvo pašalintas iš odos.

Jums taip pat gali tekti patikrinti jums tinkančią papuošalų medžiagą. jei norite paprasto dešimties bambos ar bambos, tai galite padaryti be komplikacijų. Tačiau galbūt norėsite pasikeisti į sudėtingesnius papuošalus, tokius kaip didesnės štangos ar pakabinami žiedai, kuriems gali tekti pakeisti originalų auskarą didesne adata, kad būtų lengviau apimti naujus papuošalus.

Idėjos ir įkvėpimas auskarų vėrimui ant riebalinio skrandžio

 • Žavingas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Galite pritaikyti savo riebų skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainą, kuris atrodo gana gražiai. Tai puikus drabužis, kurį galite dėvėti ir kurį galite padaryti, kad gerai atrodytumėte ant odos. Tai puikus dizainas, kuris buvo sukurtas. Galite gauti panašų ar tą patį riebų skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainą skirtingomis spalvomis.

 • Mielas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra gražus. Tai ne tik patikima dėvėti, bet ir lanksti bei patogi. Toks riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodo gana nuostabus, o vienas stilius gali būti prieinamas jums ir skirtingos spalvos, kurios atrodo gražiai. Man labai patinka visa koncepcija.

 • Švelnus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas gali būti mažas, bet atrodo tikrai šauniai. Geriausia riebaus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizaino dalis yra ta, kad tai puiki medžiaga, su kuria galite puikiai atrodyti! Manau, kad šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas geriausiai tinka dėvėti kasdien.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai manau, kad šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas yra puikus dizainas ir labai mielas. Manau, kad tai gali būti gana reikšmingas riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo tikrai gražiai. Šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas taip pat turi tinkamą medžiagą, kuri atrodo gana nuostabiai.

 • Patrauklus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai manau, kad toks riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas iš tikrųjų padėtų žmogui laukti labai patogaus mėnesio, ypač gijimo metu. Turite įsitikinti, kad jūsų naudojama medžiaga nedirgina ir atrodytų gana gražiai. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra tobulas!

 • Malonus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodo gana kūrybingai. Visada puiki idėja pridėti kabančio papuošalo, jei nenorite pridėti gražaus brangakmenio. Manau, kad šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodytų tikrai kūrybingai ir nenuobodžiai! Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus.

 • Patrauklus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Man labai patinka šis supaprastintas riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas, kabantis ant naudotojo bambos. Toks riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra geriausias, jei nenorite kažko pernelyg sudėtingo. Manau, kad šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodo gana nuostabiai.

 • Teigiamas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Jūs galite pasirinkti iš įvairių medžiagų savo nuostabiam riebiam pilvo bambui ar auskarų dizainui, kuris jums labiausiai tiktų. Yra daug tipų ir daug dizaino, kuriuos galite pasirinkti pagal savo stilių. Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Tai tikrai yra sudėtingas ir įmantrus riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gana gražiai. Matau, kad taip pat galite pridėti daugybę elementų, kurie taptų jūsų tema ir atrodytų nuostabiai. Aš tikrai manau, kad nereikia daryti kompromisų dėl mados, nes rinkoje yra tiek daug įvairių dizainų.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai manau, kad čia netrūksta mielo riebaus pilvo bambos ar bambos auskarų dizaino, kaip šis. Tai puikus riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai tikrai kažkas, kuo galite pasigirti atvirame lauke ir atrodyti labai žavingai.

 • Blizgantis bambos auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai daroma su gražiu smeigtuku, kurį galite pridėti. Yra daug riebių skrandžio bambos ar bambos auskarų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį ir kurie atrodys vienodai nuostabūs. Tai gražus plokščias pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas.

 • Saldus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai žaviuosi šiuo nuostabiu riebiu skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainu. Jūs netgi galite gauti tokį riebų skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainą skirtingomis spalvomis, kurias galite pritaikyti pagal savo stilių. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kurį galite dėvėti.

 • Patrauklus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Jei jums atrodo įdomu, galite pasirinkti savo riebaus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizaino spalvą. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kurį galite pasigaminti ir kuris atrodo gana nuostabiai. Man labai patinka šis puikus riebus skrandžio bambos ar auskarų dizainas.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Smeigtukų ir kitų brangakmenių pridėjimas prie riebaus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizaino yra puiki idėja, nes dėl to jūsų riebus skrandžio bamba ar auskarų dizainas atrodo patrauklesni. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kuris atrodys gana gražiai.

 • Madingas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Tokio riebaus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizaino dėvėjimas turi daug privalumų. Pirmasis yra tas, kad jis yra labai reguliuojamas pagal jūsų skrandžio dydį. Jis taip pat gali būti dedamas į pilvą, nebūdamas dirginantis. Tai puikus riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gražiai.

 • Stilingas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Tai gana gėlių riebalų pilvo bamba ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gana gražiai. Tai puikus riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai puikus riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris yra nuostabus ir atrodo gana mielas.

 • Mažas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Man labai patinka šių riebių skrandžio pilvo sagų ar bambos auskarų rinkinys, kuris gerai atrodytų bet kokio tipo kūnui. Manau, kad šie riebūs pilvo bambos ar bambos auskarų dizainai būtų labai įvairūs, o tai būtų gana nuostabu. Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus.

 • Gražus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Man labai patinka čia sukurtas nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas. Toks dizainas atrodo nuostabiai žmonėms, kurie nori to, kas nedirgintų jų auskarų ir verčiau prisitaikytų prie pilvo. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodytų gražiai.

 • Putojantis bamba auskarų ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Kas sakė, kad patogus negali būti stilingas? Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra ne tik patogus, bet ir labai stilingas. Šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kurį galima pasigaminti čia ir kuris atrodys gana gražiai uždėjus ant pilvo.

 • Fantastiškas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Galite suasmeninti savo riebų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainą, pridėdami prie savo brangakmenio kokių nors natų ar kažko ypatingo. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas taip pat yra labai ypatingas dėl jo pridėtų elementų. Galite jį pritaikyti pagal savo poreikius.

 • Meniškas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Čia sukurtas gana mielas riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas. Kaip jau minėjome anksčiau, pridedant asmeninių elementų prie riebaus skrandžio bambos ar auskarų dizaino tikrai padidėtų riebalinio skrandžio pilvo mygtuko ar auskarų dizaino apibrėžimas ir reikšmė.

 • Mielas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Čia pagamintas gana riebus skrandžio pilvo mygtukas ar auskarų vėrimas. Tai ne tik atrodo gana elegantiškai, bet ir gali būti pagaminta iš įvairių tipų dizainų. Šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas taip pat gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo.

 • Gražus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Man labai patinka šios viršutinės pilvo kainos, nustatytos ant nešiojamojo pilvo. Tai atrodo tikrai įdomiai ir yra puikus dizainas, nes tuo pačiu metu atrodo labai prašmatniai. Savo riebų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainą galite įdėti į įvairias spalvas, kurios atrodytų nuostabiai. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra gana gražus.

 • Gražus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Čia sukurtas gražus, kūrybingas riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas. Tai atrodo gana nuostabiai ir yra labai daug, jei norite kažko supaprastinto. Man labai patinka šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris yra gražus ir kurį gali nešioti visi.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas su daugybe brangakmenių atrodo gana šauniai. Man labai patinka šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris čia buvo dėvimas ir atrodo gana nuostabiai. Jūs taip pat galite tai padaryti ir begalę medžiagų, tačiau kai kurios medžiagos yra patogesnės nei kitos.

 • Gražus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Galite pabandyti pasidaryti riebų skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainą, pagamintą iš įvairių formų ir dydžių, kurie visiškai priklausys nuo jūsų formos ir pilvo dydžio. Tačiau įsitikinkite, kad kuo sunkesnis jūsų riebus skrandžio pilvo mygtukas ar auskarų vėrimas, skylė turi būti gilesnė, kad ji palaikytų jūsų riebų skrandžio bambos ar auskarų dizainą.

 • Protingas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai manau, kad riebus skrandžio pilvo mygtukas ar auskarų vėrimas atrodo gana šauniai ant pilvo. Manau, kad tai geriausia medžiaga jūsų pilvui, ypač kai jis auga, nes yra patogi ir lanksti. Toks riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kurį galima padaryti čia.

 • Neįtikėtinas išmanusis bambos auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Galite naudoti įvairių rūšių pilvo bambą ar auskarą, kuris bus gana nuostabus. Galite pasirinkti įvairius naujoviškus metodus, kurie atrodys gana gražiai. Visas riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, ir tai yra nuostabus dalykas, kurį reikia apsvarstyti, jei kuriate šį riebų skrandžio bambos ar auskarų dizainą.

 • Gražus išmanusis bambos auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Netgi galima pasigaminti kabančius papuošalus prie storos pilvo bambos ar auskarų bambos, kaip tai buvo padaryta čia. Prie riebaus pilvo bambos ar bambos auskarų dizaino galite pridėti bet kokių papuošalų, kurie pakabins ir atrodys puikiai. Tai gražus plokščias pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas.

 • Nuostabus išmanusis bambos auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas atrodytų nuostabiai ir yra labai lankstus ir patogus dėvėti. Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas taip pat tikrai puikiai tinka odai. Kitos medžiagos gali sukelti tam tikrą alerginę reakciją, tačiau šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas tikrai ne.

Kodėl auskarų vėrimas puikiai tinka riebiam skrandžiui

1. Vieta, vieta, vieta

Bambos vieta yra svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, kai gaminate riebų pilvo bambą ar bambą, ypač jei esate plius dydžio žmogus. Norite įsitikinti, kad bamba yra atvira, o ne paslėpta tarp skrandžio ritinėlių, ypač sėdint ar pasilenkus, nes gydymui reikalingas oras. Jei negaunate reikiamo oro, plokščias pilvo bamba ar bambos žiedai gali neužgyti ir sukelti infekciją bei bakterijų dauginimąsi vietoje.

2. Venkite pasunkėjimo

Nepaisant uždegimo, labai svarbu išvengti uždegimo, kai prekiaujama auskaru bamba, tačiau plius dydžio moterys turi būti šiek tiek papildomos atsargumo priemonės, nes mūsų skrandžiai sugeba „kliudyti“ daugiau nei mažos pilvelės. Plius dydžio moterys susiduria su problemomis, kai riebios pilvo bambos ar bambos žiedai įstringa tarp ritinėlių ir visada yra problema trintis vienas į kitą ir erzinti buvusį auskarą. Tai gali sukelti problemų gijimo procesui ir taip pat suerzinti jau išgydytą auskarą. Todėl nepamirškite, kokio tipo drabužius dėvite.

3. Laikykite jį švarų

Tokios taisyklės turi laikytis visi, nepaisant kūno ar skrandžio dydžio, tačiau pliuso dydžio moterys turi daug daugiau dėmesio skirti tam. Didesni pilvo mygtukai yra gilesni ir turi daugiau vietos, todėl ne visada įmanoma išvalyti bambas. Todėl auskarą turite laikyti tikrai švarų ir keletą kartų per dieną nuplauti bambą jūros druskos vandeniu.

4. Venkite juvelyrinių dirbinių

Tai gali atrodyti ne kaip svarbus sandoris, tačiau papuošalai, kabantys nuo bambos, dažniausiai yra „ne-ne“ plius dydžio moterims. Jie gali atrodyti stulbinančiai, tačiau gali būti gana lengvai įkišti į bambos ar bambos vidų. Jie taip pat yra labiau linkę įstrigti tarp kažko arba oda gali trintis, o tai bus tikrai nepatogu ir labai skausminga. Tai pasakytina apie paprastesnius papuošalus su išlenkta štanga arba lankstesnius „Bioflex“ papuošalus. Tai leidžia riebiam skrandžio pilvo mygtukui ar bambos žiedams sklandžiai judėti, nesukeliant dirginimo ir skausmo.

5. Parodykite

Riebalinis skrandžio pilvo mygtukas ar bambos žiedai dažnai yra tikrai gražūs ir pabrėžia regioną, kuriame jūs pradūrėte. Taigi jūs tikrai turite parodyti šį žiedą, kuris padarys puikų dizainą. Plius dydžio moterims būdinga tai, kad jos niekada neturi to slėpti, o parodyti.

6. Auskarai labiau susiję su anatomija nei kūno tipu

Pasak daugelio auskarų vėrėjų, visų formų ir dydžių žmonės eina į priekį ir veriasi patys. Tačiau ar auskarų vėrimas bus sėkmingas, ar ne, kai jis yra tinkamos rūšies ir kai turite pakankamai odos prie pilvo. Tai neturi nieko bendra su tuo, kiek žmogus sveria. Tam nereikia turėti tam tikro kūno tipo.

Pvz., Jei jūsų bamba yra nekalta, o ne innie, gali kilti tam tikrų problemų. Kur kas svarbiau žinoti, kokį bambą turite, nei riebalus, kuriuos nešiojate aplink skrandį. Blogiausiu atveju gali nepavykti pradurti pilvo, bet vis tiek turite atlikti visas kitas sporto šakas.

7. Jūsų auskarų vėrėjas turėtų sugebėti papasakoti apie savo patirties lygį

Nesvarbu, ar esate liekna, ar stora, o jūsų dydis ar anatomija čia nesvarbi, tačiau svarbu tik tai, kad galite kuo daugiau sužinoti apie savo auskarų vėrėją. Jūs turite sugebėti rasti auskarų vėrėją, kuris būtų pakankamai rūpestingas, kad paklaustų apie jūsų pasirinkimą ir dizainą. Jis galės užduoti visus jūsų klausimus ir išspręsti jūsų klausimus, įsitikinęs, kad esate patogus. Daugelis plius dydžio žmonių dėl to jaučiasi nelinkę būti pradurti. Todėl svarbu žinoti, ar auskarų vėrėjas, su kuriuo dirbate, taip pat teigiamai veikia jūsų kūną. Galų gale turite rasti patogią ir draugišką parduotuvę, kitaip tai nebūtų verta, nes visa patirtis yra svarbi.

8. Priežiūra bus tokia pati

Jei bijote, kad jūsų riebus skrandžio pilvo mygtukas ar bambos žiedai po priežiūros bus kitokie, susierzinkite dabar. Tai visai tas pats. Tinkami pooperaciniai veiksmai yra vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos turite sutelkti dėmesį, nesvarbu, kokia jūsų forma ir kūno tipas. Turite vengti bet kokių kvepalų ir cheminių medžiagų. Turite naudoti antibakterinius muilus, kurie apsaugo nuo bet kokių bakterijų. Jūs taip pat turite nusipirkti arba pasigaminti namuose jūros druskos vandens tirpalą ir juo nuplauti riebų skrandžio bambos ar bambos žiedą. Jūs turite tai padaryti tris kartus per dieną ir purkšti bambą migla, kuri bus gana nuostabi jūsų bambos sveikatai. Visiems lieka tas pats.

9. Jums gali tekti užsisakyti papuošalų pagal užsakymą

Jei pats svarbiausias momentas, kuris gali atsitikti dėl bambos auskarų vėrimo, kai kažkas su didesniu pilvu turi nusipirkti naujų papuošalų, manau, mums viskas gana gerai. Kadangi rinkoje yra visų rūšių riebių pilvo bambos ar bambos žiedų, yra gana gerai pritaikyti savo papuošalus taip, kad jūsų bamba jaustųsi gaivi ir lengva, o mane būtų lengva valyti. Tai gali būti gana sudėtinga, kai turite didesnio dydžio skrandį. Kartais standartinio ilgio papuošalai tikrai netinka plius dydžio moters bambai, todėl jūs turite leisti sau pasigaminti individualų riebalinį pilvo mygtuką ar bambos žiedus, kurie būtų patogūs ir nekeltų jokių problemų gydant. Tai nėra blogas sandoris ir dėl tos pačios priežasties galite įvykdyti savo estetinius reikalavimus.

10. Tai gali būti tikrai maloni patirtis

Kadangi plius dydžio kūnai dažniausiai nusileidžia, retai kada pakliūva į spąstus tikėti, kad mes arba nebūsime pasiruošę konkretiems nuotykiams, arba kai kurie įvykiai bus iš esmės keistai dėl mūsų dydžio. Daugelis žmonių, pasidarę riebių pilvo bambos ar bambos žiedų, sako, kad draugai jus pradūrę, išskyrus švelnų erzinimą, greičiausiai nesusidursite su jokia problema. Tiesą sakant, prieš išvykdami į sesiją turite drąsiai priimti sprendimą. Taigi tai yra labai normalu, tačiau į tai reikia žiūrėti linksmai ir žinoti, kad tai nereiškia nieko rimto. Tiesą sakant, tai gali virsti puikia patirtimi.

11. Tai įkvepia riebiems kūdikiams

Tiesą sakant, tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, norint gauti gražius riebius pilvo bambos ar bambos žiedus, nes tai tikrai turės įtakos aplinkiniams žmonėms. Tai tikriausiai įkvėps kitus žmones, turinčius tų pačių problemų kaip ir jūs, net jei riebus pilvo bamba ar bambos žiedai nebuvo jūsų pasirinkimas. Tai padės pagerinti matomumą ir privers žmones labiau sutikti su tuo, kad riebus skrandžio bamba ar bambos žiedai yra normalu. Pasaulyje, kuriame plius dydžio moterys pažeidžia visas normas ir apibrėžia naują normą, riebus pilvo bamba ar bambos žiedai turi šansų..

Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant auskarų vėrimą

Ne visi gali nuspausti bambą, todėl prieš pasirinkdami perskaitykite šią dalį ir įsitikinkite, kad žinote, kokį bambos sąnarį turite, ir suprasite pavojus, susijusius su jo įgijimu, jei jūsų pilvo tipas netinka.

Pirmiausia turite žinoti bambos formą

Jūsų bamba iš tikrųjų yra randas, kuris liko gimus. Taip yra dėl to, kad buvo pašalinta virkštelė, kuri buvo prijungta prie jūsų motinos nėštumo metu. Virkštelė yra žinoma kaip kūdikio kūno gelbėjimosi ratas, kai esate motinos įsčiose, kuri nešė visas maistines medžiagas ir kraujotaką iš motinos į vaiką, kad šis vaisius taptų kūdikiu. Gimdymo metu nukirpus laidą, arterijos ir venos, padedančios pumpuoti kraują ir tekėti į kitas vietas, vis dar yra susijusios su jumis už bambos rando. Štai kodėl žmonės, kurie veriasi ausimis [profesionaliai žino, kad ši sritis yra svarbi, ir stengiasi išvengti kuo daugiau komplikacijų proceso metu.

„Innies“

[Laikoma tinkama auskarų vėrimui]

 • Giliai ir apvaliai: Apvalios bambos, kurios puikiai nepatinka. [Laikoma tinkama]
 • Vertikalus ovalas: Ovalo formos, kuri yra aukštesnė nei plati. [Laikoma tinkama]
 • Horizontalus ovalas: Ovalo forma yra platesnė nei ilga. [Gali būti netinkama – palyginkite su auskarų vėrėju, jei nepakanka išsikišusios odos]
 • T formos: Atitinka T formą. [Laikoma tinkama]

Outies

[Gali kelti nerimą – pasitikslinkite su auskarų vėrėju]

 • Išsikišusi apranga: Jūsų bambos šerdis išsikiša, tačiau paprastai yra šiek tiek vietos, apimančios išorę, kurios gali pakakti, kad galiukas pradurtų. [Gali būti netinkamas – palyginkite su auskarų vėrėju]
 • Išskaidyta medžiaga: Išsikišęs bambos randas pailgėja į išorę, tačiau įprastais atvejais pjūvis yra artimas viduriui, savo išvaizda panašus į kavos pupelę. [Gali būti netinkamas – palyginkite su auskarų vėrėju, jei nėra tinkamo išsikišusio paviršiaus]
 • Apskritimas: Visa virkštelės dalis išlieka išsikišusi, tačiau mazgo šerdyje yra skylė, kuri paprastai yra gilesnė nei plati. Paprastai tai būna spurgos formos. [Greičiausiai nesuderinama]
 • Sukimasis/spiralė: Nors jie yra gana unikalūs, bambos randas įgauna sūkurinę formą. Išvaizda retai gali atrodyti kaip uraganas/ciklonas. [Greičiausiai netinka]

Raktas:

 1. [Paprastai tinka] = Daugeliu atvejų turėtumėte sugebėti susivesti auskarą.
 2. [Gali būti netinkamas – palyginkite su savo auskarų vėrėju] = Galbūt pradėsite auskarą, bet turėsite paprašyti profesionalo patarimo ir tikriausiai grįžti su planu B.
 3. [Greičiausiai netinkama] = Labai mažai tikėtina, kad licencijuotas auskarų vėrėjas jus pradurs, tačiau vis dėlto pirmiausia turėtumėte užsukti į auskarų vėrimo saloną ir paklausti. Puikus planas sukurti atsarginę strategiją.

Pilvo sagų rūšys, netinkamos auskarų vėrimui

Profesionalūs žmonės žinotų, kur galima ir negalima pradurti. Be to, kiekvienas bamba yra skirtingas ir gali turėti skirtingą anatomiją, jūsų gali būti gerai pradėti auskarų vėrimą. Pagrindinė priežastis yra ta, kad jūsų bamba gali būti netinkama auskarų vėrimui, nes nepakanka odos, kad brangakmenio kabliukas laikytųsi erdvėje, arba kilpa, sukurta ilgą laiką.

Oda linkusi mesti sluoksnius, todėl negilūs auskariukai sukeltų komplikacijų, tokių kaip migracija ir atmetimas, ir ilgai neišsilaikytų. Taigi, nors gali būti saugu būti pradurtam, jūsų kūnas negalės laikyti auskaro ir gali jį atmesti. Štai keletas auskarų nuo bambos, kurie gali būti netinkami pradurti:

 • Išsikišę išoriniai pilvo mygtukai
 • Išskirkite pilvo mygtukus
 • Apsupkite pilvo mygtukus
 • Sukami/spiraliniai išoriniai pilvo mygtukai
 • Bambos su bambos išvaržomis

Auskarų vėrimas nėštumo metu

Dabar jums gali kilti klausimas, ką daryti, jei esate nėščia ir auskaras ant bambos? Na, visų pirma, nesijaudinkite! Yra įvairių variantų, kuriuos galite naudoti, kai esate nėščia ir pradūrėte bambą. Pirmasis pasirinkimas, kurį galite pasirinkti, yra lankstus PTFE ir sriegimo įrankis, padedantis jums padaryti auskarą.

Galite pakeisti esamą auskarą į bambos auskarą, pakeisdami ankstesnį chirurginį plieninį auskarą PTFE ilgiu. Iškirpkite PTFE į reikiamą bambos ilgį. Pridėkite keletą siūlų prie abiejų bambos brangenybės pusių, naudodami sriegimo įrankį, ir užsukite jį ant rutulio ir žavesio nuo konvertuojamo bambos ir voila! Štai tau!

Kai pagimdysite kūdikį, galbūt norėsite sumažinti PTFE kiekį, kad jis atitiktų jūsų pilvo dydį, arba galite tiesiog grįžti prie chirurginio plieno bambos brangakmenio, kurį dėvėjote iš pradžių. Yra šimtai variantų, kuriuos galima rasti internete, arba galite paprašyti rekomendacijų iš auskarų.

Taip pat gausite išoriškai sriegiuotų galų variantų, kuriuos galėsite derinti su PTFE ilgiu ir pasigaminti savo brangenybę nėštumo metu, kuri bus pritaikyta maksimaliam komfortui. Taip pat galite nusipirkti kamuoliuką iš išorės sriegiu su apatine dalimi, pasirinkę jums patinkantį bambos žiedo žavesį ir tada perkelti žavesį į rutulį.

Visos čia aptartos aukščiau pateiktos parinktys leidžia išlaikyti auskarus nėštumo dienomis, o kai jos pasibaigs, galite pertvarkyti ankstesnius papuošalus atgal, iš naujo pritvirtindami savo pradinio chirurginio plieno štangos žavesį, kurį gavote užsukdami galus kad nusipirkote ant naujos sulenktos štangos. Jūs netgi galite nupjauti veleną PTFE pilvo žieduose, kad sutrumpintumėte jo ilgį, kad jis jums puikiai tiktų!

Auskarų vėrimo atkūrimo procesas

Kiekvieno žmogaus atsigavimo procesas labai skiriasi, kai kalbama apie bambą. Šioje kūno vietoje yra daug judesių, todėl jūs turite pasirūpinti šia amžina trintimi, kuri gali pakenkti jūsų auskarui. Be kelnių ir kitų aptemptų drabužių, gali nutrūkti auskarų vėrimas, trinantis prie jo ir dar labiau sudirginant sritį aplink bambą. Iš pradžių tai yra gana jautri sritis ir neturėtų būti labai trikdoma.

Pilvo mygtukai taip pat linkę sugauti daug nešvarumų, todėl rūpintis savo bamba yra labai svarbu. Jei nuspręsite, kad jūsų bamba bus švari ir vilkėsite laisvus drabužius, tai gali labai padėti ją tinkamai ir geriau išgydyti. Galite manyti, kad auskaras buvo išgydytas per 4–6 savaites, tačiau kartais visiškai išgydyti gali prireikti maždaug 6 mėnesių. Kai kuriais atvejais prireikė net metų, kol auskaras išgydomas visiškai.

Gydymo etapuose turite laikytis kai kurių šio proceso ir kai kurių gairių, kurias gali pateikti jūsų auskarų vėrėjas, kad sumažintumėte infekcijos išsivystymo tikimybę arba išvengtumėte migracijos ar atmetimo tikimybės ir paskatintumėte sėkmingą gijimo procesas.

 1. Laikykite savo bambą švarią! Maudantis duše, leiskite šiltu vandeniu tekėti per visą kūną, ypač bambos srityje. Tačiau nešveiskite pradurtos bambos dalies. Leiskite putojančiam vandeniui tekėti. Tuomet auskarą galite nuplauti jūros druskos vandeniu, sukurdami savo arba nusipirkę. Panašiai galite atlikti mirkymą su medvilniniais rutuliais. Turite tai mirkyti bent 3 kartus per dieną, kad įsitikintumėte, jog susikaupimai aplink bambą buvo tinkamai išvalyti, o tai padės išvengti bet kokių infekcijų ir bakterijų, kurios gali paskatinti tą vietą.
 2. Būkite švelnus šalindami „plutelę“. Natūrali jūsų kūno reakcija į bet kokį svetimkūnį yra išsiskyrimas, kuris yra skaidrus skystis, kuris išdžiūsta, kad susidarytų tam tikra pluta, tačiau nebegalima manyti, kad sveika, jei jo nepaisysite. Anksčiau auskarų darytojai liepdavo žmonėms išvalyti plutą, porą kartų per dieną nuimant ar perkeliant papuošalus, o tai jau nerekomenduojama. Tai gali sukelti aplinkinių bakterijų patekimą į bambą, o tai gali sukelti daug problemų. Šiems pluteliams pašalinti galite naudoti medvilnės kamuoliukus, įmerktus į jūros druskos vandens tirpalą, kurie padės juos suminkštinti, o tada lengvai nušluostys..
 3. Nepakeiskite papuošalų per anksti. Turint tiek daug rinkoje esančių bambos rūšių, visiškai neįmanoma jausti pagundos. Bet stenkitės kuo daugiau tam priešintis. Įdėtas bambos brangakmenis pirmiausia turėtų būti ypač ilgas ir jo negalima nuimti, kol jis visiškai neišgydo. Net jei patinimų nedaug ar visai nėra, yra tikimybė, kad jei bandysite su jais susipykti, jis labai išsipūs. Tai taip pat laikas, kai nešvarumai ir bakterijos gali patekti į jūsų sistemą ir sukelti įvairių rūšių infekcijas, todėl turėtumėte klijuoti tuos pačius papuošalus, kurie buvo pritvirtinti prie auskarų, kol jūsų žaizda užgis 100 procentų. Be to, tik papuošalų keitimo būdas gali sudirginti gydantį bambos auskarą, ypač jei naudojate papuošalus iš išorės su siūlais, kurių tikrai nepatariama naudoti, nes jie nubraukia subtilią gydančią odą virš bambos.
 4. Jei turite alerginę reakciją, keiskite papuošalus. Kai kuriems žmonėms gali atsirasti alerginė reakcija į auskarų medžiagą. Daugelyje pigių kūno brangakmenių yra daug nikelio, kuriam dauguma žmonių yra alergiški. Todėl labai rekomenduojama naudoti tik chirurginius plieninius papuošalus iš pilvo arba titano bambos papuošalus. Titanas yra labiausiai rekomenduojamas papuošalų variantas, kurį pasiūlys visi. Tai taip pat duoda geriausių rezultatų gydant ir prižiūrint. Jei neturite tokių brangakmenių ir kenčiate nuo alerginės reakcijos, galbūt norėsite iš karto perkelti pilvo auskarų brangakmenį į šiuos metalus, net jei po auskarų vėrimo praėjo kelios dienos. Nebandykite to padaryti patys, o eikite pas auskarų vėrėją, kad jie atliktų tą patį pašalinimo procesą. Ne tik sunku padaryti naują auskarą, bet ir pavojinga.
 5. Venkite aliejų, balzamų ir kremų! Būtina vengti aliejų, balzamų ir kremų. Yra daugiau būdų, kaip maitinti ir drėkinti odą, tačiau aliejų ir kremų naudojimas nėra vienas iš jų. Tiesą sakant, aliejai ir kremai taip pat gali sulaikyti bakterijas ir infekcijas. Jei jaučiate, kad jūsų oda sausa, tikriausiai į jūros druskos tirpalą galite įpilti arbatmedžio aliejaus, kuris padėtų drėkinti odą. Jis taip pat turi nuostabių antibakterinių savybių, kurios padės drėkinti odą ir ją maitinti. Arbatmedžio aliejaus netepkite tiesiai ant odos. Jis visada turi būti praskiedžiamas tam tikru nešikliu, pavyzdžiui, tada panaudotu jūros druskos tirpalu. Vienam puodeliui jūros druskos tirpalo negalima naudoti daugiau kaip 2–3 lašų.

Dozės ir draudimai gydant pilvą

Pažvelkime į faktą: internetas yra pilnas patarimų, kurie gali būti teisingi arba ne. Taigi, jei norite ką nors patirti, prieš eksperimentuodami su savimi būtinai paklauskite savo gydytojo ar auskarų vėrėjo. Štai keletas bendrų privalumų ir patarimų, kurių turite laikytis:

Daryti

 • Jei galite, turite dėvėti laisvus drabužius arba net apsirengti be marškinių. Tai padėtų sumažinti trintį ir taip sudirginimą aplink odą.
 • Jūs turite rūpintis savo bendra sveikata. Taigi gerai miegokite, valgykite ir gerkite, kad jūsų oda geriau išgydytų. Oda geriau gyja, kai imuninė sistema yra stipri.
 • Daug nusiplaukite rankas ir ypač prieš liesdami pradurtą dalį. Tai padės išvengti bakterijų susidarymo, kurios sukels infekciją.
 • Venkite visų rūšių viešųjų baseinų, upių, paplūdimių, sūkurinių vonių, tvenkinių, vandenynų ir kt., Kurie įneš naujų bakterijų ir gali sukelti infekcijas.
 • Įsitikinkite, kad bet koks kosmetikos gaminys nusausintas ar nuvalytas nuo auskaro paviršiaus.
 • Naudodami Q galiuką, turite pašalinti plutos susidarymą.
 • Turite vengti per didelio saulės poveikio, kai bamba yra atidengta.
 • Jei atsiranda tam tikras patinimas, patinimą galite sumažinti naudodami ledo pakuotę!

Negalima

 • Palieskite papuošalus, sukite juos ar pasukite. Jis turi būti kuo nejudresnis. Priešingu atveju tai gali sukelti atmetimą ar migraciją ir pakenks labiau nei anksčiau.
 • Nesubraižykite bambos, net jei ji niežti. Vietoj to, pabandykite nuraminti sudirginimą apledėję bamba. Tai padės nuraminti niežulį ir taip pat palengvins skausmą.
 • Turite vengti naudoti tokius produktus kaip Neosporin, bakterinas, alkoholis, vandenilio peroksidas ar antibakterinis muilas. Tai sukuria daugybę problemų, susijusių su auskarų vėrimu, kurį sudaro migracija, rando audinio perteklius ir ilgesnis gijimas. Kremai gali slopinti auskarų vėrimą, o dezinfekavimo priemonės gali sudeginti odą
 • Nedėvėkite aptemptų drabužių, nes tai neleis orui patekti į pradurtą vietą ir pailgins gijimo laiką.
 • Nekeiskite savo brangakmenių, kol nesate tikri, kad visiškai pasveiksite. Paklauskite auskarų davėjo patarimo. Parodykite jam savo užkrėstą vietą ir laukite jų patvirtinimo.
 • Nenaudokite soliariumo.
 • Nedarykite staigių trūkčiojančių judesių bamba, todėl oda gali būti ištraukta arba išstumta iš pradinės padėties.
 • Visada nelaikykite poros po tvarsčiu, nes tai gali sukelti infekciją.
 • Nemiegokite ant pilvo, nes tai sukels per didelį spaudimą ir diskomfortą jūsų odai.

 Pilvo mygtuko ar bambos žiedų pliusai ir minusai „Chubby Belly“

Nors bambos gavimas turi savų pliusų ir minusų, tačiau tai gana stilingas papuošalas, kuris jau seniai populiarėja. Nepaisant to, jūs turite įsitikinti, kad jums patinka idėja būti pradurtam ir turite žinoti visus privalumus ir trūkumus, pradurtus bambą. Štai keletas dalykų, kuriuos turite žinoti:

Argumentai “už”:

 • Jie atrodo nuostabiai.
 • Galite efektyviai derinti ir derinti brangenybes, kad atitiktų jūsų nuotaiką.
 • Jiems nėra labai nepatogu būti pradurtiems.
 • Vis dėlto galite juos pasilikti, kai tikitės (su unikaliais papuošalais)

Minusai:

 • Ne kiekvienas gali gauti bambos ar bambos auskarą (pvz., Jei turite outie – skaitykite aukščiau, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kokias bambas galima pradurti ir kurių negalima!)
 • Pozicija rodo, kad jie sugeba daug judėti, kai jūsų kūnas juda (pvz., Sėdėdamas) ir gali užtrukti ilgiau, kol atsigaus arba visai nepagerės. Tai daugiausia veikia žmones, turinčius didesnį skrandį.
 • Nelabai akivaizdu matyti vaikinus, nešiojančius bambos ar bambos auskarus.

Read more
Auskarų vėrimas

Viskas, ką reikia žinoti apie perlamutrą ar genitalijų karoliukus

Pearling arba genitalijų karoliukai iš tikrųjų yra gana unikali kūno modifikavimo forma, apimanti tam tikrų formų karoliukų ar perlų, pagamintų iš įvairių medžiagų, pridėjimą po bendromis sritimis, įskaitant lytines lūpas, veleną ar varpos apyvarpę. Be to, tai yra seksualinė praktika, ji taip pat naudojama siekiant padidinti seksualinį malonumą moteriai partnerės makšties ar analinio akto metu.

Šiame straipsnyje aptarsime viską, ką reikia žinoti apie perlamutrinius ar genitalijų karoliukus, įskaitant perlamutrinių ar lytinių organų karoliukų istoriją, perlamutro ar genitalijų karoliukų darymo procedūrą, perlamutrinių ar genitalijų karoliukų privalumus ir privalumus. kaip kultūrinė reikšmė.

Kas yra perlinis arba genitalijų karoliukas

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Kas yra perlinis arba genitalijų karoliukas
 • Perlinis arba genitalijų karoliukas istorijoje ir kultūroje
 • Perlamutrinės arba genitalijų karoliukų karoliukai
 • Papuošalai perlamutrui ar genitalijų karoliams
 • Susijusi rizika su perlinėmis ar genitalijų karoliukais
 • Įžymybės su perlamutru ar genitalijų karoliukais

perlamutriniai ar genitalijų karoliukai

Šis neįprastas reiškinys, kurį mes vadiname perlamutru ar genitalijų karoliukais, yra procesas, kurio metu po veleno ar apyvarpės oda įkišami karoliukai, pagaminti iš įvairių medžiagų, o tai daugiausia daroma siekiant sustiprinti seksualinį malonumą lytinių santykių metu, be estetinio. priežastys. Sakoma, kad ši praktika prasidėjo Japonijos Jakuzoje, kur kalėjime įkišo perlų po varpos oda.

Karoliukai klojami taip, kad būtų labai susiję su frenum auskarų vėrimu, o pagrindinis skirtumas yra tas, kad papuošalai yra visiškai užsandarinti po paviršiumi, o ne palikti kraštus. Auskarų vėrimas atliekamas naudojant dideles auskarų adatas, o tada į vidų įkišamas kūgis, kad šios skylės būtų didesnės. Tada karoliukai įkišami į odos vidų ir adata pašalinama. Norėdami pašalinti karoliukus, auskarų vėrėjas suspaudžia odą, esančią už karoliukų, ir taip priverčia lytinių organų odą būti kartu su karoliukais. Su adata padaromas nedidelis griovelis, o tada taip pat išsikiša karoliukas, kuris yra panašus į jūsų išvaržų iššokimą! Po pašalinimo tikrai negalite nurodyti originalios modifikacijos.

Tinkamiausia perlamutrinių ar genitalijų karoliukų medžiaga yra silicis, nes jie yra ne tik inertiški, bet ir susmulkinami, kad būtų lankstūs visos procedūros ir lytinio akto metu. Kiti alternatyvūs variantai yra implanto plieno arba titano karoliukai arba PTFE, tačiau jie naudojami ne taip dažnai kaip silicis. Įprastas karoliukų dydis apima 3/16 ” – 1/4”, nors retai naudojami mažesni (3/32 ”) ar didesni (5/16”) karoliukai. Be to, kituose juvelyrikos gaminiuose yra silikoninių strypų – „briaunoto“ įspūdžio – arba mažų karoliukų „grandinių“, pritvirtintų kartu. Nepaisant granulės medžiagos ar metodo, stochastinis pavyzdys visada teikiamas pirmenybė geometriniam pavyzdžiui, nes nustatomas tam tikras judesių skaičius, kol gijimas nustatomas, ir tai amžinai pašalins nustatyto karoliukų derinio padėtį..

Pradinės skylės, kurios buvo pramuštos perlamutrinio ar lytinių organų karoliukų formavimo metu, išgydys gana greitai, dažniausiai per pirmąsias kelias dienas, tačiau užtruks daug ilgiau, kol karoliukas pagaliau įsitvirtins odos viduje ir bus uždengtas nauja oda. Taigi retai prašoma palaukti mažiausiai 2 savaites iki bet kokios seksualinės veiklos. Perlinių ar genitalijų karoliukų priežiūros procedūra yra gana paprasta ir pirmąsias kelias dienas atliekama naudojant švelnų muilą ir vandenį.

Perlinis arba genitalijų karoliukas istorijoje ir kultūroje

Poodinė varpos modifikacija (SPM), dar vadinama „perlamutriniu“ arba „genitalijų karoliuku“, gali būti neįprastas reiškinys Vakarų kultūroje, tačiau populiarėja tatuiruotėmis, auskarų vėrimu ir kitomis kūno modifikacijomis. Implantai egzistuoja iš įvairių medžiagų, tokių kaip silicis, nailonas, teflonas, nerūdijantis plienas ir titanas. Senesniais laikais šiai procedūrai buvo naudojami tikri perlai, todėl ir buvo suteiktas pavadinimas – perlamutrinis ar genitalijų karoliukas..

Implantai į odą įkišami per pjūvį, dažniausiai ant nugarinės ašies dalies. Čia gali būti naudojamos kai kurios siūlės, skirtos pjūviui uždaryti, ir gali būti suformuoti modeliai – nuo vieno implanto iki kelių implantų ant nugaros veleno. Tai taip pat gali apimti kelis implantus, atsitiktinai išdėstytus aplink visą veleną.

perlamutriniai ar genitalijų karoliukai

Tačiau čia yra keletas kultūrinių ir istorinių būdų, kaip atlikti perlamutrinę ar genitalijų karoliukų karoliukai darymo procedūrą:

 • Kamasutra: Tiesą sakant, perlamutrinis ar genitalijų karoliukas pirmą kartą paminėtas Kamasutroje kaip būdas sustiprinti seksualinę veiklą.
 • Siam (kinų kultūra): Be to, taip pat užfiksuota kinų kultūroje, ypač XIV ir XV a. Siomo tyrinėtojų. Šioje kultūroje perlinis ar genitalijų karoliukas buvo padarytas prie varpos, kaip turto ir klestėjimo ženklas, siekiant pagerinti išvaizdą. Tiksli perlamutro kilmė mums nežinoma, tačiau ankstyvieji Kinijos įrašai rodo, kad jis buvo įvežtas iš Pietryčių Azijos ne vėliau kaip 1400 -ųjų pradžioje. Seni įrašai yra susiję su gaubtais, tokiais kaip „mianling“, iš tikrųjų dekoduojami į „Birmos varpus“.
 • Japonų mafija (Yakuza): Pearling taip pat gali būti siejamas su daugeliu Azijos kultūrų, turinčių sąsajų su japonų mafija ir jakuza, kuri kiekvienus metus kalėjime praleido vieną karoliuką varpos viduje. Į geriausiai žinomą tradicinę perlamutravimo praktiką įeina Japonijos „Yakuza“ nusikalstamos organizacijos, kurių sudedamosios dalys atlieka daugybę svarbių kūno modifikavimo modelių, įskaitant didelių kūno „irezumi“ tatuiruotes ir „Yubitsume“-pirštų sąnarių modifikavimą, atgailaujant jų lyderiams. „Pearling“ kalėjime atlieka „Yakuza“, o vienas perlas, matyt, išreiškia metus, praleistus kalėjime.
 • Filipinų jūreiviai: Tai taip pat labai paplitusi praktika tarp Filipinų jūreivių, kurie, kaip teigiama, įgijo sistemą Japonijos jūreiviams. Pearling, taip pat žinomas kaip „bolitas“, tapo standartiniu metodu tarp Filipinų buriuotojų, ypač tarp tradiciškesnių. Žurnalistas Ryanas Jacobsas, įrašęs žurnale „The Atlantic“, 2013 m. Paskelbė, kad jūreiviai naudojasi bolitais, norėdami atskirti save nuo kitų užsienio jūreivių, visų pirma siekdami labiau išgarsėti tarp prostitučių..
 • Senieji Filipinai: Filipinuose tyrėjai atrado, kad jie egzistuoja skirtingais stiliais – nuo Visayas iki pietų Luzon. Remiantis žymiausio ikikolonijinių Filipinų archeologo Williamo Henry’o Scotto analize, Visajase į aukso, dramblio kaulo ar žalvario luitus jauni berniukai buvo įtraukiami į savo varpos galvas. Kai vaikinai tapo vyresni, šie smeigtukai bus patobulinti ir vėliau sekso partnerių malonumui prijungs nuobodžiai dygliuotus lankus. Barangay, tyrinėdamas XVI a. Filipinų etnografiją, Scottas pasakė: „Šiems papuošalams įterpti reikėjo pačios moters manipuliacijos ir jie negalėjo būti atitraukti, kol vyriškas organas nebuvo visiškai atsipalaidavęs“. Scottas tęsė, kad yra net 30 skirtingų rūšių, kurios „patenkina ponios pasirinkimą“. Metodas kilęs iš ikikolonijinės eros Filipinuose, kai tokie prietaisai kaip Tudruck (varpos smeigtukas) ir Sakra (varpos žiedas), paprastai sudaryti iš aukso ar dramblio kaulo, buvo suleisti į jaunų suaugusiųjų lytinius organus. Italijos Ferdinando Magelano apylinkių istorikas Antonio Pigafetta kartą savo prisiminimuose rašė apie šią madą:

Tiek jauni, tiek seni patinai perveria varpą auksiniu ar skardiniu strypu, kurio dydis yra žąsies plunksna. Abiejuose to paties varžto galuose kai kurie turi panašų į atramą, o galuose – taškai; kiti – kaip vežimėlio vinio galva. Labai dažnai prašydavau daugelio, tiek jaunų, tiek senų, pamatyti savo varpą, nes negalėjau to įskaityti. Varžto viduryje yra skylė, per kurią jie šlapinasi. Varžtas ir atramos visada tvirtai laikosi. Jie sako, kad moterys to nori, o jei būtų kitaip, su jais nebendrautų. Kai vyras nori turėti lytinių santykių su moterimi, ji paima jo varpą ne įprastu būdu, bet švelniai pirmiausia į makštį įveda viršutinį ir tada apatinį. Patekęs į vidų, varpa tampa statiška ir negali būti ištraukta, kol ji nėra suglebusi.

Perlamutrinės arba genitalijų karoliukų karoliukai

Yra dvi dažniausiai pasitaikančios procedūros, skirtos perlamutrui ar genitalijų karoliukams, viena panaši į frenum auskarų vėrimą, o kita panaši į poodinį implantą, kuriam reikia daugiau medicininių žinių ir specializuotų įrankių. Abi šios procedūros yra saugios, nes tam tikra rizika ir gijimo procedūros yra panašios į implantą, padarytą kitoms kūno dalims. Tačiau gausus kraujo tekėjimas į lytinius organus gali žymiai sutrumpinti perlamutro ar genitalijų karoliukų gijimo laiką. Uždegimas yra dažnas veiksnys gijimo procedūrų metu ir po jų, nors jei tai daroma atsargiai, tai galima sumažinti. Atmetimas perlinių ar genitalijų karoliukų metu taip pat yra retas, tačiau gali atsirasti.

Implantus sudaro platus medžiagų spektras, įskaitant stiklą, marmurą, plastiką, medieną, metalą ir silicį. Deja, perlamutrinių ar genitalijų karoliukų išgavimo metodas dažniausiai yra įrengtas neleistinoje aplinkoje už medicinos punktų ribų, todėl yra gana sunku laikytis antisepsio ir aseptikos etiketo. Dažnai Amerikoje, atsižvelgiant į tempimo greitį, kai kurie ekspertai labiau atkreipia dėmesį į idėją švirkšti perlus pacientams, kurie nori, kad tai būtų atlikta labiau apsaugota ir higieniškesnė.

Kalėjime, kur tai daroma dažniausiai ir kur daugiausiai buvo atlikta perlamutrinių ar genitalijų karoliukų tyrimų, paaiškėja, kad dažniausiai naudojami gaminiai yra dantų šepetėliai, dominosai, kauliukas, išlydytos dantų pastos dangteliai ir voleliai su dezodorantais. Tikrai implantų diegimo metodas yra gana lengvai valdomas ir atliekamas be jokio nuskausminimo. Varpos paviršius yra perforuojamas, dirbant su aštriu smaigaliu, o implantas yra priveržiamas po oda į mažą skylutę, kol ji išlaiko trokštamą padėtį. Implantai gali būti bet kurioje varpos dalyje, tačiau dažniausiai jie yra ant veleno ar apyvarpės nugaros.

Kadangi varpą sudaro plona ir mobili oda, labai arti pritvirtinta prie apačioje esančių audinių, padarytus implantus galima pastumti į tam tikrą padėtį. Nefiksuoti objektai padidina jų judrumą poodiniuose raumenyse ir leidžia susidomėti seksualiniais rezultatais. Pjūvis paliekamas užsandarinti antriniu tikslu. Metodą atlieka pats asmuo arba paskirtas ne medicinos paslaugų teikėjas, pvz., Tinkamas nusikaltėlis, įgijęs žinių apie švirkščiamus daiktus.

Papuošalai perlamutrui ar genitalijų karoliams

Perlamutrui arba genitalijų karoliukams gali būti naudojamas platus medžiagų asortimentas, įskaitant tefloną, silikoną, chirurginį plieną ir titaną, kurie taip pat yra labiausiai paplitusios medžiagos. Anksčiau ir prieš įsigyjant šias naujesnes medžiagas perlai buvo naudojami perlamutrui ar genitalijų karoliukams, todėl šis implantas gavo savo pavadinimą. Taip pat yra alternatyvi perlamutrinė ar genitalijų karoliukų forma, kai į varpą įkišami trumpi ir išlenkti daiktai, o ne perlai.

Susijusi rizika su perlinėmis ar genitalijų karoliukais

Lytinių organų karoliukų išpylimo praktika nėra be pasekmių, įskaitant nusilpimą ir mirtingumą. Rizika, susijusi su perlamutru ar genitalijų karoliukais, yra tokia pati kaip ir bet kokio kito kūno pakeitimo. Ši rizika apima atmetimą, uždegimą, skausmą, alerginę reakciją ir kt. Kai kurios ilgalaikės komplikacijos gali apimti rando audinio susidarymą, kuris netgi gali sukelti lėtinį skausmą ir sukelti erekcijos sutrikimą.

Kita unikali perlinių ar genitalijų karoliukų komplikacija yra ta, kad seksualiniam partneriui šis metodas gali atrodyti visai neįdomus. Visai neseniai ši kūno modifikacija išpopuliarėjo JAV kalėjimuose, kuriuose kaliniai bandė naudoti ribotus kasdienius daiktus, kad atliktų perlamutrinius ar genitalijų karoliukus be išankstinių žinių apie varpos anatomiją. Tai dažnai sukelia pražūtingų padarinių, taip pat gali prireikti medicininės ir chirurginės intervencijos.

Kitas komplikacijų tipas yra varpos pūlinys ir skausmas lytinių santykių ar erekcijos metu. Taip pat yra ilgalaikių komplikacijų, susijusių su perlamutru ar genitalijų karoliukais. Gilūs sužalojimai yra neįprasti, tačiau jei yra varpos, įskaitant šlaplę, dažnai rekomenduojama konsultuotis su urologu.

Varpos sužalojimai, ypač pačių padaromi, yra nedažni perliniais ar genitalijų karoliukais. Šiuolaikiškesniais ir dabartiniais laikais perlamutrinius ar genitalijų karoliukus atlieka profesionalūs auskarų vėrėjai, kur daug saugiau auskarus padaryti be jokių komplikacijų.

Be didelės virusų rizikos, SPM įrengimas ir pakeitimas rodo, kad gali būti pažeisti varpos korpusai, arterijos ir nervai, jei neskiriama dėmesio apeiti pagrindines anatomines priemones. Avariniais atvejais rekomenduojama gydytojų ar urologo konsultacija. Tai ypač pasakytina apie ventraliai išdėstytus SPM, kurie gali kelti pavojų pažeisti šlaplę. Nors SPM pozicija šioje vietoje šioje bylos serijoje nerasta, ji buvo aprašyta lauke. Be to, tunika albuginea gali būti pažeista dėl ilgalaikių komplikacijų, tokių kaip nevaisingumas ar nenormalus kreivumas, panašus į varpos lūžį, kuriam gali prireikti chirurginio įsikišimo..

Kad sumažėtų tikimybė susižeisti kaimyninėms struktūroms ištraukimo metu, gydytojai ir ekspertai rekomenduoja, kad skubios pagalbos skyriuje būtų kampuose tik paviršutiniški ir nugarą uždėję SPM. Apie panašų lovos keitimą buvo pranešta iš anksto. Pjovimas, padarytas iškart virš SPM, sumažins didelių konstrukcijos sužalojimų tikimybę, nes SPM gali veikti kaip ekranavimo pjovimo juosta. Kai yra virusas, nedelsiant pašalinamas SPM, kad būtų galima patikrinti infekcijos progresą ir papildomus sunkumus ar audinių sužalojimą.

Neįmanoma galvoti apie bet kokią chirurginę intervenciją, kurioje nebūtų sunkumų. Nepaisant to, daroma prielaida, kad įtraukus dirbtinius varpos perlus, nesilaikant tinkamų aseptikos standartų, sunkumų spėlionės labai išauga. Sunkumai, susiję su varpos perlais, apsiriboja ne tik originaliu perlų įpurškimo metodu, bet ir ilgalaikiu jų laikymo vienoje padėtyje efektu. Nors duomenų apie ilgalaikius sunkumus yra nedaug, tyrimai atskleidė, kad 96,6% 60 apklaustų implantų nešėjų neturėjo sunkumų praėjus aštuoneriems metams po perlų ar genitalijų karoliukų.

Greičiausiai taip yra todėl, kad tikrasis pranešimas apie ankstyvas ar pavėluotas komplikacijas iš tikrųjų nepranešamas, atsižvelgiant į neteisėtas praktikos aplinkybes. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra infekcija, kuri yra labiau paplitusi, kai procedūra atliekama ne medicinos įstaigoje, o tai atliekama nenaudojant tinkamos įrangos ir sterilių protokolų. Jei pacientas atvyksta su nustatyta infekcija, perimtas ar genitalijų karoliukas turi būti pašalintas, kad būtų galima gydyti antibiotikais. Gilios infekcijos taip pat yra gana dažnos.

Dėl tokių duomenų praradimo specialistai negali palyginti daug dviejų infekciją sukeliančių pacientų. Galima tik numanyti dviejų žmonių panašumus ir skirtumus dėl tinkamų priemonių, kurių buvo imtasi siekiant išvengti komplikacijų. Pavyzdžiui, kaliniams gresia didesnė rizika užsikrėsti krauju plintančiais virusais, kurie atsiranda, kai vartojant narkotikus, tatuiruojantis ir smurtaujant kraujas patenka į kraują. Perlamutrinis arba genitalijų karoliukas taip pat gali padidinti hepatito B, hepatito C, žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) perdavimą, be kitų lytiškai plintančių ligų ir per kraują plintančių infekcijų. Norint įšvirkšti implantus į kalėjimą daugeliu atvejų, reikia naudoti bendras nesterilias pirštines, aštrius įrankius, naudojamus odai pjauti, ir nedelsiant prisijungti prie kitų žmonių kraujo.

Nors daugelis žmonių teigia, kad perlamutriniai ar genitalijų karoliukai daro didesnį poveikį partnerio seksualiniam malonumui, remiantis tyrimais, buvo mažai įrodymų, patvirtinančių šį teiginį. Partneriai, perėję perlamutrinius ar genitalijų karoliukus, sulaukė įvairių atsiliepimų. Jausmus seksualinio malonumo požiūriu galima palyginti su briaunotu prezervatyvu. Kiti panašiai pranešė apie reikšmingą dispareuniją. Gauta pranešimų apie kraujavimą iš makšties, išopėjimą ir kitas ašaros bei įpjovimus į makštį ir gimdos kaklelį, kurie gali sukelti infekcijas. Kiti seksualinių partnerių susirūpinimą keliantys dalykai buvo nepageidaujamas nėštumas ir lytiškai plintančios ligos, kai prezervatyvai yra mažiau linkę likti vietoje ir suskaidyti. Vyrai, turintys perlų ar genitalijų karoliukus, mažiau linkę naudoti prezervatyvus sekso metu, daugiausia dėl vyriško egoizmo, susijusio su implantais..

Kiti rečiau aprašyti sunkumai, susiję su varpos implantais, apima nemalonią erekciją, eritemą, patinimą, atmetimą, funkcinę impotenciją, šlaplės stenozę ir gerai diferencijuotą varpos plokščiųjų ląstelių karcinomą (SCC). Tikslus prietaisas, kuriuo implantai sukuria varpos SCC, nėra suprantamas, tačiau suprantama, kad varpos pumpurai sukelia vietinį ir pakartotinį šoką, galintį sukelti lėtinį uždegimą, kuris gali atlikti karcinomos patogenezės funkciją..

Kai kurie tyrimai taip pat priskyrė jį padidėjusiam žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcijos pavojui dėl pradžioje nurodytų padidėjusios rizikos aplinkybių. Patvirtinta, kad epidermio karcinoma gali atsirasti pažeidžiant apipjaustymo randus. Vyrams, turintiems varpos pažeidimų, atsiradusių dėl šių sužalojimų dėl perlų injekcijos, gali būti keturis ar šešis kartus didesnis pavojus susirgti varpos SCC.

Vieną tokį incidentą Thiago Teixeira užfiksavo žurnale „Journal of Surgical Case Reports“, kur vidutinio amžiaus vyras sugalvojo varpos pažeidimą ir dvišalę limfadenopatiją. Jam buvo atlikta penektomija ir histologija patvirtino epidermoidinį vėžį, patekusį į žandikaulį, vainikinę žandikaulį, apyvarpę, cavernosa, corpus spongiosum ir varpos šlaplę..

Granulomos padidėjimas yra dažnas šeimininko atsakas pašalinant egzogeninius elementus su padegamosiomis frakcijomis. Šis įvykis gali atsitikti naudojant sintetinius varpos implantus, kurie nukreipia į fiksuotą iškraipančią poodinę masę, kuri, jei tikrai sunku, gali pradėti virsti erekcijos sunkumais ir paviršutinišku poveikiu.

Šiuolaikinis sistemingas tyrimas padarė išvadą, kad tikėtina, kad bus nepakankamai kontroliuojama įvairių patobulinimų tiek vyrams, tiek jų sutuoktiniams.

Diagnozė

Paprastai tyrimas yra atviras, o implantuotų granulių kietumas yra patognomoninis. Šie straipsniai yra reguliariai apčiuopiami kaip nešiojami, nesugadinami, kieti poodiniai išsipūtimai ir kartu su klinikinės istorijos aspektais neturėtų sukelti urologui jokių sunkumų. Nepaisant to, tai gali sukelti diagnostinį netikrumą konkretiems pacientams, jei jie yra susiję su urogenitalinėmis ligomis. Tais atvejais, kai reikia atlikti MRT nuskaitymą, perlų laikymas gali užkirsti kelią tokiems tyrimams, atsižvelgiant į tai, iš kokių elementų jie sudaryti arba jei medžiagos kokybė yra nepaaiškinama.

Taip pat verta paminėti, kad švirkščiant įvairių rūšių aliejų į varpą, kad padidėtų dydis, taip pat gali atsirasti granulomų, ir į tai reikia atkreipti dėmesį. Diferenciacija šaknyse gali būti pripažįstama išsklaidyta granulomos sukūrimas dėl implantuotų elementų, o ne tik perlai.

Išvada

Pastaruoju metu, didėjant kūno modifikacijai, žmonės ir sveikatos priežiūros specialistai turi žinoti, kad yra įvairių komplikacijų formų ir stilių. Viena iš tokių komplikacijų yra perlamutrinis arba genitalijų karoliukas. Nors programa iš pradžių buvo pradėta kaip kai kurių Azijos grupių buvimo kalėjime iliustracija, jos pagrindinio naudojimo centras smarkiai pasikeitė, siekiant sustiprinti seksualinę stimuliaciją ir pasitenkinimą. Kalėjime vis labiau paplitusi perlamutrinė ar genitalijų karoliukų išpjaustymo praktika, tačiau jos padaugėjo ir kitose visuomenės grupėse.

Yra daug spragų ieškant įrodymų apie komplikacijų dažnį, susijusį su tokia praktika. Dabar mes žinome, kad gali būti daugybė problemų, susijusių su perlamutru ar genitalijų karoliukais nuo paprastos infekcijos ir absceso susidarymo, iki lytiškai plintančios infekcijos, partnerių sužalojimo ir net piktybinių navikų..

Įžymybės su perlamutru ar genitalijų karoliukaisperlamutriniai ar genitalijų karoliukai

Tai pasirodė antraštėse, kai Demi Moore vaikinas Will Hanigan sugalvojo savo perlamutrinio ar genitalijų karoliukų versiją. Remiantis naujienų pranešimais ir sveikinimais interviu įvairiuose žurnaluose, Will Hanigan atliko perlamutro ar genitalijų karoliukų procedūrą. Tai perlų auginimo tradicija, ir jis visada juokaudavo Australijoje. Jis gyrėsi, kad tai suteiks merginoms papildomo stimulo miegamajame “, – sakė nenustatytas šaltinis.

Jam buvo užduota daug klausimų, ypač susijusių su tuo, kaip jo šeima ir draugai priėmė žinią apie perlamutrinį ar genitalijų karoliuką. Jis atsakė, kad tai tikrai beprotiškas jo žingsnis. Jo žodžiais: „O ne, mano tėtis tai ginčija. Aš vienintelis esu pakankamai pamišęs, kad galėčiau tai padaryti visoje savo šeimoje. Tai perlamutrinė tradicija, kurią iš pradžių pradėjo japonų perlų nardytojai, ir ją perėmė daugiausia jakuza Japonijoje. Taigi tai tikrai maža žmonių rinka. Matyt, buvo žinoma, kad tai daro ir polineziečiai. Į tai patekau būdama šalia visų kitų perlų nardytojų. Aš užaugau perlamutriniame laive. Taigi, vaikinai tai padarė, ir aš maniau, kad tai atrodo juokingas dalykas “.

Tiesą sakant, kaip ir kada jis tai padarė, taip pat slypi labai įdomi istorija. Pasak jo pareiškimų: „Mačiau, kaip tai atsitiko perlamutriniame laive, ir berniukai tiesiog tai padarys vienas kitam. Jie naudoja aštrų peilį ir perlų atidarymo įrankius arba įrankius, kuriuos japonai naudojo perlų apvalkalui. Nemaniau, kad tai labai higieniška. Kai nardote perlais, visą dieną esate šlapias, esate apsirengęs hidrokostiumu ir labai linkęs į infekciją. Taigi aš laukiau iki ne sezono, vasarą, ir radau gydytoją Sidnėjuje. Aš pradėjau jam parduoti perlus, kad atliktų procedūras kitiems žmonėms, ir tada nusprendžiau tai padaryti pats “.

Viliui svarbiausia vieta. Remdamasis savo asmenine patirtimi, jis sako: „Manau, kad vieta. Pradėjau nuo dviejų, o vieną praradau. Tik dėl infekcijos, manau. Tikriausiai jis nebuvo pakankamai giliai arba pakankamai toli atgal išilgai veleno. Bet viskas priklauso nuo vietos. Idėja yra tokia, kad jis sėdi kaip nugaros pelekas ant ryklio, o kai esi misionierius ar karvė, tai stimuliuoja G tašką. Tai visa teorija, esanti už jos “.

Tačiau jam jis tai padarė būdamas visai jaunas. Jo žodžiais: „Taip. Man tai buvo daugiau nei 20 metų [juokiasi]. Dabar esu gana nusistovėjusi “. Jo pasveikimas užtruko mažiausiai mėnesį, tačiau jis negalėjo laukti lytinių santykių visą mėnesį. Taigi jam nepavyko ir jis prarado pirmąjį perlą maždaug per dvi savaites. Savo žodžiais tariant: „Jis man davė mėnesį, bet aš negalėjau laukti mėnesio [pasimylėti]. Aš susimoviau. Pirmąjį praradau maždaug per dvi savaites. Tai buvo šiek tiek toliau link pabaigos ir praėjo. Tai tiesiog išryškėjo “.

Keista, kad net nebuvo taip skausminga. Vilis paaiškina šią patirtį sakydamas: „Ne, nes tada oda buvo negyva. Tai tarsi implanto įterpimas, todėl jūs turite iškirpti kišenę po oda ir atskirti odą nuo fascinio audinio. Ir tada jūs įterpiate perlą, tada įdedate keturias siūles perlui. Laikas tikrai skirtas tam, kad tos siūlės išgydytų ir užtikrintų, kad nesusirgtumėte infekcija “.

Akivaizdu, kad tai jis padarė jaunystėje ir gana ilgai žaidė. Tačiau prieš įsitraukdamas jis įsitikino, kad pasako savo partneriui. Jis sako: „Na, man buvo dvidešimt, ir mano draugai dažnai eidavo aplinkui ir pasakodavo visoms baro merginoms, nes manė, kad tai juokinga, ir sudomino. Taip dažnai žmonės apie tai sužinojo dar man nepasakius. Ir taip, aš paprastai kam nors pasakyčiau, kitaip jie gali manyti, kad tai buvo lytinių organų karpa ar kažkas panašaus “.

Nuo tada Will turėjo perlų ir tai labiau atitinka jo profesiją ir kultūrą, nes jis subrendo, o ne jaunatvišką žaismingumą. Jo žodžiais: „Ne, jis vis dar yra, jis vis dar atlieka savo darbą. Savo laiku tai buvo kažkas, kas gali būti skirtumo taškas, kažkas intriguoti ir kurstyti. Bet manau, kad dabar tai labiau susiję su mano perlamutrine tradicija. Tai kultūrinis dalykas “.

Read more