Auskarų vėrimas

34 Idėjos auskarų vėrimui ant riebalinio skrandžio

Kas sako, kad mielą bambos žiedą galite nešioti tik tada, kai turite plokščius ir skalbimo lentos pilvo raumenis! Na, žmonės daug kartų nepaisė įstatymų, taip pat ir žmonės, turintys šiek tiek pauzės. Manau, kad apskritai pilvo mygtukai atrodo gana nuostabiai, nesvarbu, koks jūsų kūno tipas. Taigi šį sąrašą sudaro daugybė riebių skrandžio pilvo sagų ar bambos žiedų, kurie įkvėps jus kurti dizainus, kurie jums patiks ir įkvėps.

Yra du pagrindiniai dalykai, į kuriuos turite atkreipti dėmesį, kai ketinate pasidaryti riebų skrandžio bambos ar bambos žiedą. Pirma, žiedas turi būti aukščiausios klasės, kad jis tarnautų ilgai. Jei stilius yra jūsų prioritetas, taip pat turite apsvarstyti galimybę šiame žiede ieškoti stilingų savybių ir elementų. Turite atkreipti dėmesį į nuostabias spalvas ir skirtingas formas bei dydžius, kad jie atrodytų šauniai. Riebalinis pilvo bamba ar bamba jus skamba, tačiau turi turėti savo stilių su spalvų, dydžių ir skirtingų juvelyrinių dirbinių ir papuošalų variantų pakabinimais. Be to, renkantis riebų pilvo mygtuką ar bambos žiedus, negalima pakenkti patogumui ir lankstumui. Jis turi būti pagamintas iš saugios ir švarios medžiagos, kad jis nereaguotų į odą ir nesukeltų rūpesčių. Riebalinis pilvo bamba ar bambos žiedai šiuo metu yra madingi, todėl internete ar net vietinėse auskarų vėrimo studijose rasite daugybę galimybių, kuriose galite pasirinkti savo!

Ar tam tikros pilvo sagos yra geresnės auskarų vėrimui?

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Ar tam tikros pilvo sagos yra geresnės auskarų vėrimui?
 • Tam tikri klausimai, kuriuos reikia užduoti pradūrus pilvą
 • Idėjos ir įkvėpimas auskarų vėrimui ant riebalinio skrandžio
 • Kodėl auskarų vėrimas puikiai tinka riebiam skrandžiui
 • Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant auskarų vėrimą
 • Pilvo sagų rūšys, netinkamos auskarų vėrimui
 • Auskarų vėrimas nėštumo metu
 • Auskarų vėrimo atkūrimo procesas
 • Dozės ir draudimai gydant pilvą
 •  Pilvo mygtuko ar bambos žiedų pliusai ir minusai „Chubby Belly“

Auskarų vėrimas ar bamba iš tikrųjų yra auskarų vėrimas, esantis tikrosios bambos odos apačioje, todėl jo pavadinimas yra šiek tiek klaidinantis. Nėra konkretaus bambos tipo (kurį matėme aukščiau), kuris gali arba negali turėti auskarų. Jei turite pakankamai odos virš arba žemiau savo bambos, galima padaryti auskarą. Tačiau tam visada rekomenduojama kreiptis į patyrusį auskarų vėrėją.

Be jokios abejonės, būkite labai atsargūs bandydami pradurti bambą, todėl patartina kreiptis tik į ekspertą, kuris žinos, kurią srities dalį reikia pradurti, neatplėšiant jokių svarbių nervų ar kraujagyslių, esančių aplink pilvą. mygtuką. Taip pat turite stengtis vengti žmonių, kurie bamba per ausį, kad pradurtų bambą, nes jis nebus toks tikslus kaip adatą naudojantis žmogus. Be to, nesvarbu, kokį auskarą ar įrangą pasirinksite pradurti, visada įsitikinkite, kad jis yra sterilizuotas.

Jei auskarų vėrimas yra netinkamas ar netinkamas, jis labai spaudžia jūsų bambos sritį ir gali paversti jūsų užpakalį. Taigi, būtinai pirmiausia aptarkite visus su auskarų vėrimu susijusius rūpesčius.

Tam tikri klausimai, kuriuos reikia užduoti pradūrus pilvą

Kad bamba ar bamba pradurtų, turite įsitikinti, kiek odos ar vietos turite prie bambos. Kuo stipresni jūsų raumenys prie pilvo, tuo mažiau komplikacijų, su kuriomis susidursite, taip pat sutrumpės gijimo laikas. Daugelis žmonių dažnai pastebi, kad be stiprios šerdies pilvo mygtukas dažnai nuplėšiamas arba atstumiamas, ypač kai jie sulenkia ar sėdi. Tai gali atrodyti kaip kankinantis įvykis, bet jūs net nejaučiate, kaip ir kada auskaras buvo pašalintas iš odos.

Jums taip pat gali tekti patikrinti jums tinkančią papuošalų medžiagą. jei norite paprasto dešimties bambos ar bambos, tai galite padaryti be komplikacijų. Tačiau galbūt norėsite pasikeisti į sudėtingesnius papuošalus, tokius kaip didesnės štangos ar pakabinami žiedai, kuriems gali tekti pakeisti originalų auskarą didesne adata, kad būtų lengviau apimti naujus papuošalus.

Idėjos ir įkvėpimas auskarų vėrimui ant riebalinio skrandžio

 • Žavingas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Galite pritaikyti savo riebų skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainą, kuris atrodo gana gražiai. Tai puikus drabužis, kurį galite dėvėti ir kurį galite padaryti, kad gerai atrodytumėte ant odos. Tai puikus dizainas, kuris buvo sukurtas. Galite gauti panašų ar tą patį riebų skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainą skirtingomis spalvomis.

 • Mielas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra gražus. Tai ne tik patikima dėvėti, bet ir lanksti bei patogi. Toks riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodo gana nuostabus, o vienas stilius gali būti prieinamas jums ir skirtingos spalvos, kurios atrodo gražiai. Man labai patinka visa koncepcija.

 • Švelnus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas gali būti mažas, bet atrodo tikrai šauniai. Geriausia riebaus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizaino dalis yra ta, kad tai puiki medžiaga, su kuria galite puikiai atrodyti! Manau, kad šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas geriausiai tinka dėvėti kasdien.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai manau, kad šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas yra puikus dizainas ir labai mielas. Manau, kad tai gali būti gana reikšmingas riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo tikrai gražiai. Šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas taip pat turi tinkamą medžiagą, kuri atrodo gana nuostabiai.

 • Patrauklus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai manau, kad toks riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas iš tikrųjų padėtų žmogui laukti labai patogaus mėnesio, ypač gijimo metu. Turite įsitikinti, kad jūsų naudojama medžiaga nedirgina ir atrodytų gana gražiai. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra tobulas!

 • Malonus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodo gana kūrybingai. Visada puiki idėja pridėti kabančio papuošalo, jei nenorite pridėti gražaus brangakmenio. Manau, kad šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodytų tikrai kūrybingai ir nenuobodžiai! Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus.

 • Patrauklus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Man labai patinka šis supaprastintas riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas, kabantis ant naudotojo bambos. Toks riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra geriausias, jei nenorite kažko pernelyg sudėtingo. Manau, kad šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodo gana nuostabiai.

 • Teigiamas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Jūs galite pasirinkti iš įvairių medžiagų savo nuostabiam riebiam pilvo bambui ar auskarų dizainui, kuris jums labiausiai tiktų. Yra daug tipų ir daug dizaino, kuriuos galite pasirinkti pagal savo stilių. Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Tai tikrai yra sudėtingas ir įmantrus riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gana gražiai. Matau, kad taip pat galite pridėti daugybę elementų, kurie taptų jūsų tema ir atrodytų nuostabiai. Aš tikrai manau, kad nereikia daryti kompromisų dėl mados, nes rinkoje yra tiek daug įvairių dizainų.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai manau, kad čia netrūksta mielo riebaus pilvo bambos ar bambos auskarų dizaino, kaip šis. Tai puikus riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai tikrai kažkas, kuo galite pasigirti atvirame lauke ir atrodyti labai žavingai.

 • Blizgantis bambos auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai daroma su gražiu smeigtuku, kurį galite pridėti. Yra daug riebių skrandžio bambos ar bambos auskarų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį ir kurie atrodys vienodai nuostabūs. Tai gražus plokščias pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas.

 • Saldus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai žaviuosi šiuo nuostabiu riebiu skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainu. Jūs netgi galite gauti tokį riebų skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainą skirtingomis spalvomis, kurias galite pritaikyti pagal savo stilių. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kurį galite dėvėti.

 • Patrauklus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Jei jums atrodo įdomu, galite pasirinkti savo riebaus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizaino spalvą. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kurį galite pasigaminti ir kuris atrodo gana nuostabiai. Man labai patinka šis puikus riebus skrandžio bambos ar auskarų dizainas.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Smeigtukų ir kitų brangakmenių pridėjimas prie riebaus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizaino yra puiki idėja, nes dėl to jūsų riebus skrandžio bamba ar auskarų dizainas atrodo patrauklesni. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kuris atrodys gana gražiai.

 • Madingas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Tokio riebaus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizaino dėvėjimas turi daug privalumų. Pirmasis yra tas, kad jis yra labai reguliuojamas pagal jūsų skrandžio dydį. Jis taip pat gali būti dedamas į pilvą, nebūdamas dirginantis. Tai puikus riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gražiai.

 • Stilingas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Tai gana gėlių riebalų pilvo bamba ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gana gražiai. Tai puikus riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris atrodo gana nuostabiai. Tai puikus riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris yra nuostabus ir atrodo gana mielas.

 • Mažas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Man labai patinka šių riebių skrandžio pilvo sagų ar bambos auskarų rinkinys, kuris gerai atrodytų bet kokio tipo kūnui. Manau, kad šie riebūs pilvo bambos ar bambos auskarų dizainai būtų labai įvairūs, o tai būtų gana nuostabu. Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus.

 • Gražus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Man labai patinka čia sukurtas nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas. Toks dizainas atrodo nuostabiai žmonėms, kurie nori to, kas nedirgintų jų auskarų ir verčiau prisitaikytų prie pilvo. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas atrodytų gražiai.

 • Putojantis bamba auskarų ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Kas sakė, kad patogus negali būti stilingas? Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra ne tik patogus, bet ir labai stilingas. Šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kurį galima pasigaminti čia ir kuris atrodys gana gražiai uždėjus ant pilvo.

 • Fantastiškas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Galite suasmeninti savo riebų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainą, pridėdami prie savo brangakmenio kokių nors natų ar kažko ypatingo. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas taip pat yra labai ypatingas dėl jo pridėtų elementų. Galite jį pritaikyti pagal savo poreikius.

 • Meniškas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Čia sukurtas gana mielas riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas. Kaip jau minėjome anksčiau, pridedant asmeninių elementų prie riebaus skrandžio bambos ar auskarų dizaino tikrai padidėtų riebalinio skrandžio pilvo mygtuko ar auskarų dizaino apibrėžimas ir reikšmė.

 • Mielas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Čia pagamintas gana riebus skrandžio pilvo mygtukas ar auskarų vėrimas. Tai ne tik atrodo gana elegantiškai, bet ir gali būti pagaminta iš įvairių tipų dizainų. Šis riebus skrandžio bamba ar bambos auskarų dizainas taip pat gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo.

 • Gražus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Man labai patinka šios viršutinės pilvo kainos, nustatytos ant nešiojamojo pilvo. Tai atrodo tikrai įdomiai ir yra puikus dizainas, nes tuo pačiu metu atrodo labai prašmatniai. Savo riebų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainą galite įdėti į įvairias spalvas, kurios atrodytų nuostabiai. Šis riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra gana gražus.

 • Gražus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Čia sukurtas gražus, kūrybingas riebalų pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas. Tai atrodo gana nuostabiai ir yra labai daug, jei norite kažko supaprastinto. Man labai patinka šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris yra gražus ir kurį gali nešioti visi.

 • Nuostabus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas su daugybe brangakmenių atrodo gana šauniai. Man labai patinka šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas, kuris čia buvo dėvimas ir atrodo gana nuostabiai. Jūs taip pat galite tai padaryti ir begalę medžiagų, tačiau kai kurios medžiagos yra patogesnės nei kitos.

 • Gražus auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Galite pabandyti pasidaryti riebų skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainą, pagamintą iš įvairių formų ir dydžių, kurie visiškai priklausys nuo jūsų formos ir pilvo dydžio. Tačiau įsitikinkite, kad kuo sunkesnis jūsų riebus skrandžio pilvo mygtukas ar auskarų vėrimas, skylė turi būti gilesnė, kad ji palaikytų jūsų riebų skrandžio bambos ar auskarų dizainą.

 • Protingas auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Aš tikrai manau, kad riebus skrandžio pilvo mygtukas ar auskarų vėrimas atrodo gana šauniai ant pilvo. Manau, kad tai geriausia medžiaga jūsų pilvui, ypač kai jis auga, nes yra patogi ir lanksti. Toks riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, kurį galima padaryti čia.

 • Neįtikėtinas išmanusis bambos auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Galite naudoti įvairių rūšių pilvo bambą ar auskarą, kuris bus gana nuostabus. Galite pasirinkti įvairius naujoviškus metodus, kurie atrodys gana gražiai. Visas riebus skrandžio pilvo mygtuko ar bambos auskarų dizainas yra puikus, ir tai yra nuostabus dalykas, kurį reikia apsvarstyti, jei kuriate šį riebų skrandžio bambos ar auskarų dizainą.

 • Gražus išmanusis bambos auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Netgi galima pasigaminti kabančius papuošalus prie storos pilvo bambos ar auskarų bambos, kaip tai buvo padaryta čia. Prie riebaus pilvo bambos ar bambos auskarų dizaino galite pridėti bet kokių papuošalų, kurie pakabins ir atrodys puikiai. Tai gražus plokščias pilvo bambos ar bambos auskarų dizainas.

 • Nuostabus išmanusis bambos auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Auskarų vėrimas ant riebalinio skrandžio

Šis nuostabus riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas atrodytų nuostabiai ir yra labai lankstus ir patogus dėvėti. Šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas taip pat tikrai puikiai tinka odai. Kitos medžiagos gali sukelti tam tikrą alerginę reakciją, tačiau šis riebus skrandžio bambos ar bambos auskarų dizainas tikrai ne.

Kodėl auskarų vėrimas puikiai tinka riebiam skrandžiui

1. Vieta, vieta, vieta

Bambos vieta yra svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, kai gaminate riebų pilvo bambą ar bambą, ypač jei esate plius dydžio žmogus. Norite įsitikinti, kad bamba yra atvira, o ne paslėpta tarp skrandžio ritinėlių, ypač sėdint ar pasilenkus, nes gydymui reikalingas oras. Jei negaunate reikiamo oro, plokščias pilvo bamba ar bambos žiedai gali neužgyti ir sukelti infekciją bei bakterijų dauginimąsi vietoje.

2. Venkite pasunkėjimo

Nepaisant uždegimo, labai svarbu išvengti uždegimo, kai prekiaujama auskaru bamba, tačiau plius dydžio moterys turi būti šiek tiek papildomos atsargumo priemonės, nes mūsų skrandžiai sugeba „kliudyti“ daugiau nei mažos pilvelės. Plius dydžio moterys susiduria su problemomis, kai riebios pilvo bambos ar bambos žiedai įstringa tarp ritinėlių ir visada yra problema trintis vienas į kitą ir erzinti buvusį auskarą. Tai gali sukelti problemų gijimo procesui ir taip pat suerzinti jau išgydytą auskarą. Todėl nepamirškite, kokio tipo drabužius dėvite.

3. Laikykite jį švarų

Tokios taisyklės turi laikytis visi, nepaisant kūno ar skrandžio dydžio, tačiau pliuso dydžio moterys turi daug daugiau dėmesio skirti tam. Didesni pilvo mygtukai yra gilesni ir turi daugiau vietos, todėl ne visada įmanoma išvalyti bambas. Todėl auskarą turite laikyti tikrai švarų ir keletą kartų per dieną nuplauti bambą jūros druskos vandeniu.

4. Venkite juvelyrinių dirbinių

Tai gali atrodyti ne kaip svarbus sandoris, tačiau papuošalai, kabantys nuo bambos, dažniausiai yra „ne-ne“ plius dydžio moterims. Jie gali atrodyti stulbinančiai, tačiau gali būti gana lengvai įkišti į bambos ar bambos vidų. Jie taip pat yra labiau linkę įstrigti tarp kažko arba oda gali trintis, o tai bus tikrai nepatogu ir labai skausminga. Tai pasakytina apie paprastesnius papuošalus su išlenkta štanga arba lankstesnius „Bioflex“ papuošalus. Tai leidžia riebiam skrandžio pilvo mygtukui ar bambos žiedams sklandžiai judėti, nesukeliant dirginimo ir skausmo.

5. Parodykite

Riebalinis skrandžio pilvo mygtukas ar bambos žiedai dažnai yra tikrai gražūs ir pabrėžia regioną, kuriame jūs pradūrėte. Taigi jūs tikrai turite parodyti šį žiedą, kuris padarys puikų dizainą. Plius dydžio moterims būdinga tai, kad jos niekada neturi to slėpti, o parodyti.

6. Auskarai labiau susiję su anatomija nei kūno tipu

Pasak daugelio auskarų vėrėjų, visų formų ir dydžių žmonės eina į priekį ir veriasi patys. Tačiau ar auskarų vėrimas bus sėkmingas, ar ne, kai jis yra tinkamos rūšies ir kai turite pakankamai odos prie pilvo. Tai neturi nieko bendra su tuo, kiek žmogus sveria. Tam nereikia turėti tam tikro kūno tipo.

Pvz., Jei jūsų bamba yra nekalta, o ne innie, gali kilti tam tikrų problemų. Kur kas svarbiau žinoti, kokį bambą turite, nei riebalus, kuriuos nešiojate aplink skrandį. Blogiausiu atveju gali nepavykti pradurti pilvo, bet vis tiek turite atlikti visas kitas sporto šakas.

7. Jūsų auskarų vėrėjas turėtų sugebėti papasakoti apie savo patirties lygį

Nesvarbu, ar esate liekna, ar stora, o jūsų dydis ar anatomija čia nesvarbi, tačiau svarbu tik tai, kad galite kuo daugiau sužinoti apie savo auskarų vėrėją. Jūs turite sugebėti rasti auskarų vėrėją, kuris būtų pakankamai rūpestingas, kad paklaustų apie jūsų pasirinkimą ir dizainą. Jis galės užduoti visus jūsų klausimus ir išspręsti jūsų klausimus, įsitikinęs, kad esate patogus. Daugelis plius dydžio žmonių dėl to jaučiasi nelinkę būti pradurti. Todėl svarbu žinoti, ar auskarų vėrėjas, su kuriuo dirbate, taip pat teigiamai veikia jūsų kūną. Galų gale turite rasti patogią ir draugišką parduotuvę, kitaip tai nebūtų verta, nes visa patirtis yra svarbi.

8. Priežiūra bus tokia pati

Jei bijote, kad jūsų riebus skrandžio pilvo mygtukas ar bambos žiedai po priežiūros bus kitokie, susierzinkite dabar. Tai visai tas pats. Tinkami pooperaciniai veiksmai yra vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos turite sutelkti dėmesį, nesvarbu, kokia jūsų forma ir kūno tipas. Turite vengti bet kokių kvepalų ir cheminių medžiagų. Turite naudoti antibakterinius muilus, kurie apsaugo nuo bet kokių bakterijų. Jūs taip pat turite nusipirkti arba pasigaminti namuose jūros druskos vandens tirpalą ir juo nuplauti riebų skrandžio bambos ar bambos žiedą. Jūs turite tai padaryti tris kartus per dieną ir purkšti bambą migla, kuri bus gana nuostabi jūsų bambos sveikatai. Visiems lieka tas pats.

9. Jums gali tekti užsisakyti papuošalų pagal užsakymą

Jei pats svarbiausias momentas, kuris gali atsitikti dėl bambos auskarų vėrimo, kai kažkas su didesniu pilvu turi nusipirkti naujų papuošalų, manau, mums viskas gana gerai. Kadangi rinkoje yra visų rūšių riebių pilvo bambos ar bambos žiedų, yra gana gerai pritaikyti savo papuošalus taip, kad jūsų bamba jaustųsi gaivi ir lengva, o mane būtų lengva valyti. Tai gali būti gana sudėtinga, kai turite didesnio dydžio skrandį. Kartais standartinio ilgio papuošalai tikrai netinka plius dydžio moters bambai, todėl jūs turite leisti sau pasigaminti individualų riebalinį pilvo mygtuką ar bambos žiedus, kurie būtų patogūs ir nekeltų jokių problemų gydant. Tai nėra blogas sandoris ir dėl tos pačios priežasties galite įvykdyti savo estetinius reikalavimus.

10. Tai gali būti tikrai maloni patirtis

Kadangi plius dydžio kūnai dažniausiai nusileidžia, retai kada pakliūva į spąstus tikėti, kad mes arba nebūsime pasiruošę konkretiems nuotykiams, arba kai kurie įvykiai bus iš esmės keistai dėl mūsų dydžio. Daugelis žmonių, pasidarę riebių pilvo bambos ar bambos žiedų, sako, kad draugai jus pradūrę, išskyrus švelnų erzinimą, greičiausiai nesusidursite su jokia problema. Tiesą sakant, prieš išvykdami į sesiją turite drąsiai priimti sprendimą. Taigi tai yra labai normalu, tačiau į tai reikia žiūrėti linksmai ir žinoti, kad tai nereiškia nieko rimto. Tiesą sakant, tai gali virsti puikia patirtimi.

11. Tai įkvepia riebiems kūdikiams

Tiesą sakant, tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, norint gauti gražius riebius pilvo bambos ar bambos žiedus, nes tai tikrai turės įtakos aplinkiniams žmonėms. Tai tikriausiai įkvėps kitus žmones, turinčius tų pačių problemų kaip ir jūs, net jei riebus pilvo bamba ar bambos žiedai nebuvo jūsų pasirinkimas. Tai padės pagerinti matomumą ir privers žmones labiau sutikti su tuo, kad riebus skrandžio bamba ar bambos žiedai yra normalu. Pasaulyje, kuriame plius dydžio moterys pažeidžia visas normas ir apibrėžia naują normą, riebus pilvo bamba ar bambos žiedai turi šansų..

Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant auskarų vėrimą

Ne visi gali nuspausti bambą, todėl prieš pasirinkdami perskaitykite šią dalį ir įsitikinkite, kad žinote, kokį bambos sąnarį turite, ir suprasite pavojus, susijusius su jo įgijimu, jei jūsų pilvo tipas netinka.

Pirmiausia turite žinoti bambos formą

Jūsų bamba iš tikrųjų yra randas, kuris liko gimus. Taip yra dėl to, kad buvo pašalinta virkštelė, kuri buvo prijungta prie jūsų motinos nėštumo metu. Virkštelė yra žinoma kaip kūdikio kūno gelbėjimosi ratas, kai esate motinos įsčiose, kuri nešė visas maistines medžiagas ir kraujotaką iš motinos į vaiką, kad šis vaisius taptų kūdikiu. Gimdymo metu nukirpus laidą, arterijos ir venos, padedančios pumpuoti kraują ir tekėti į kitas vietas, vis dar yra susijusios su jumis už bambos rando. Štai kodėl žmonės, kurie veriasi ausimis [profesionaliai žino, kad ši sritis yra svarbi, ir stengiasi išvengti kuo daugiau komplikacijų proceso metu.

„Innies“

[Laikoma tinkama auskarų vėrimui]

 • Giliai ir apvaliai: Apvalios bambos, kurios puikiai nepatinka. [Laikoma tinkama]
 • Vertikalus ovalas: Ovalo formos, kuri yra aukštesnė nei plati. [Laikoma tinkama]
 • Horizontalus ovalas: Ovalo forma yra platesnė nei ilga. [Gali būti netinkama – palyginkite su auskarų vėrėju, jei nepakanka išsikišusios odos]
 • T formos: Atitinka T formą. [Laikoma tinkama]

Outies

[Gali kelti nerimą – pasitikslinkite su auskarų vėrėju]

 • Išsikišusi apranga: Jūsų bambos šerdis išsikiša, tačiau paprastai yra šiek tiek vietos, apimančios išorę, kurios gali pakakti, kad galiukas pradurtų. [Gali būti netinkamas – palyginkite su auskarų vėrėju]
 • Išskaidyta medžiaga: Išsikišęs bambos randas pailgėja į išorę, tačiau įprastais atvejais pjūvis yra artimas viduriui, savo išvaizda panašus į kavos pupelę. [Gali būti netinkamas – palyginkite su auskarų vėrėju, jei nėra tinkamo išsikišusio paviršiaus]
 • Apskritimas: Visa virkštelės dalis išlieka išsikišusi, tačiau mazgo šerdyje yra skylė, kuri paprastai yra gilesnė nei plati. Paprastai tai būna spurgos formos. [Greičiausiai nesuderinama]
 • Sukimasis/spiralė: Nors jie yra gana unikalūs, bambos randas įgauna sūkurinę formą. Išvaizda retai gali atrodyti kaip uraganas/ciklonas. [Greičiausiai netinka]

Raktas:

 1. [Paprastai tinka] = Daugeliu atvejų turėtumėte sugebėti susivesti auskarą.
 2. [Gali būti netinkamas – palyginkite su savo auskarų vėrėju] = Galbūt pradėsite auskarą, bet turėsite paprašyti profesionalo patarimo ir tikriausiai grįžti su planu B.
 3. [Greičiausiai netinkama] = Labai mažai tikėtina, kad licencijuotas auskarų vėrėjas jus pradurs, tačiau vis dėlto pirmiausia turėtumėte užsukti į auskarų vėrimo saloną ir paklausti. Puikus planas sukurti atsarginę strategiją.

Pilvo sagų rūšys, netinkamos auskarų vėrimui

Profesionalūs žmonės žinotų, kur galima ir negalima pradurti. Be to, kiekvienas bamba yra skirtingas ir gali turėti skirtingą anatomiją, jūsų gali būti gerai pradėti auskarų vėrimą. Pagrindinė priežastis yra ta, kad jūsų bamba gali būti netinkama auskarų vėrimui, nes nepakanka odos, kad brangakmenio kabliukas laikytųsi erdvėje, arba kilpa, sukurta ilgą laiką.

Oda linkusi mesti sluoksnius, todėl negilūs auskariukai sukeltų komplikacijų, tokių kaip migracija ir atmetimas, ir ilgai neišsilaikytų. Taigi, nors gali būti saugu būti pradurtam, jūsų kūnas negalės laikyti auskaro ir gali jį atmesti. Štai keletas auskarų nuo bambos, kurie gali būti netinkami pradurti:

 • Išsikišę išoriniai pilvo mygtukai
 • Išskirkite pilvo mygtukus
 • Apsupkite pilvo mygtukus
 • Sukami/spiraliniai išoriniai pilvo mygtukai
 • Bambos su bambos išvaržomis

Auskarų vėrimas nėštumo metu

Dabar jums gali kilti klausimas, ką daryti, jei esate nėščia ir auskaras ant bambos? Na, visų pirma, nesijaudinkite! Yra įvairių variantų, kuriuos galite naudoti, kai esate nėščia ir pradūrėte bambą. Pirmasis pasirinkimas, kurį galite pasirinkti, yra lankstus PTFE ir sriegimo įrankis, padedantis jums padaryti auskarą.

Galite pakeisti esamą auskarą į bambos auskarą, pakeisdami ankstesnį chirurginį plieninį auskarą PTFE ilgiu. Iškirpkite PTFE į reikiamą bambos ilgį. Pridėkite keletą siūlų prie abiejų bambos brangenybės pusių, naudodami sriegimo įrankį, ir užsukite jį ant rutulio ir žavesio nuo konvertuojamo bambos ir voila! Štai tau!

Kai pagimdysite kūdikį, galbūt norėsite sumažinti PTFE kiekį, kad jis atitiktų jūsų pilvo dydį, arba galite tiesiog grįžti prie chirurginio plieno bambos brangakmenio, kurį dėvėjote iš pradžių. Yra šimtai variantų, kuriuos galima rasti internete, arba galite paprašyti rekomendacijų iš auskarų.

Taip pat gausite išoriškai sriegiuotų galų variantų, kuriuos galėsite derinti su PTFE ilgiu ir pasigaminti savo brangenybę nėštumo metu, kuri bus pritaikyta maksimaliam komfortui. Taip pat galite nusipirkti kamuoliuką iš išorės sriegiu su apatine dalimi, pasirinkę jums patinkantį bambos žiedo žavesį ir tada perkelti žavesį į rutulį.

Visos čia aptartos aukščiau pateiktos parinktys leidžia išlaikyti auskarus nėštumo dienomis, o kai jos pasibaigs, galite pertvarkyti ankstesnius papuošalus atgal, iš naujo pritvirtindami savo pradinio chirurginio plieno štangos žavesį, kurį gavote užsukdami galus kad nusipirkote ant naujos sulenktos štangos. Jūs netgi galite nupjauti veleną PTFE pilvo žieduose, kad sutrumpintumėte jo ilgį, kad jis jums puikiai tiktų!

Auskarų vėrimo atkūrimo procesas

Kiekvieno žmogaus atsigavimo procesas labai skiriasi, kai kalbama apie bambą. Šioje kūno vietoje yra daug judesių, todėl jūs turite pasirūpinti šia amžina trintimi, kuri gali pakenkti jūsų auskarui. Be kelnių ir kitų aptemptų drabužių, gali nutrūkti auskarų vėrimas, trinantis prie jo ir dar labiau sudirginant sritį aplink bambą. Iš pradžių tai yra gana jautri sritis ir neturėtų būti labai trikdoma.

Pilvo mygtukai taip pat linkę sugauti daug nešvarumų, todėl rūpintis savo bamba yra labai svarbu. Jei nuspręsite, kad jūsų bamba bus švari ir vilkėsite laisvus drabužius, tai gali labai padėti ją tinkamai ir geriau išgydyti. Galite manyti, kad auskaras buvo išgydytas per 4–6 savaites, tačiau kartais visiškai išgydyti gali prireikti maždaug 6 mėnesių. Kai kuriais atvejais prireikė net metų, kol auskaras išgydomas visiškai.

Gydymo etapuose turite laikytis kai kurių šio proceso ir kai kurių gairių, kurias gali pateikti jūsų auskarų vėrėjas, kad sumažintumėte infekcijos išsivystymo tikimybę arba išvengtumėte migracijos ar atmetimo tikimybės ir paskatintumėte sėkmingą gijimo procesas.

 1. Laikykite savo bambą švarią! Maudantis duše, leiskite šiltu vandeniu tekėti per visą kūną, ypač bambos srityje. Tačiau nešveiskite pradurtos bambos dalies. Leiskite putojančiam vandeniui tekėti. Tuomet auskarą galite nuplauti jūros druskos vandeniu, sukurdami savo arba nusipirkę. Panašiai galite atlikti mirkymą su medvilniniais rutuliais. Turite tai mirkyti bent 3 kartus per dieną, kad įsitikintumėte, jog susikaupimai aplink bambą buvo tinkamai išvalyti, o tai padės išvengti bet kokių infekcijų ir bakterijų, kurios gali paskatinti tą vietą.
 2. Būkite švelnus šalindami „plutelę“. Natūrali jūsų kūno reakcija į bet kokį svetimkūnį yra išsiskyrimas, kuris yra skaidrus skystis, kuris išdžiūsta, kad susidarytų tam tikra pluta, tačiau nebegalima manyti, kad sveika, jei jo nepaisysite. Anksčiau auskarų darytojai liepdavo žmonėms išvalyti plutą, porą kartų per dieną nuimant ar perkeliant papuošalus, o tai jau nerekomenduojama. Tai gali sukelti aplinkinių bakterijų patekimą į bambą, o tai gali sukelti daug problemų. Šiems pluteliams pašalinti galite naudoti medvilnės kamuoliukus, įmerktus į jūros druskos vandens tirpalą, kurie padės juos suminkštinti, o tada lengvai nušluostys..
 3. Nepakeiskite papuošalų per anksti. Turint tiek daug rinkoje esančių bambos rūšių, visiškai neįmanoma jausti pagundos. Bet stenkitės kuo daugiau tam priešintis. Įdėtas bambos brangakmenis pirmiausia turėtų būti ypač ilgas ir jo negalima nuimti, kol jis visiškai neišgydo. Net jei patinimų nedaug ar visai nėra, yra tikimybė, kad jei bandysite su jais susipykti, jis labai išsipūs. Tai taip pat laikas, kai nešvarumai ir bakterijos gali patekti į jūsų sistemą ir sukelti įvairių rūšių infekcijas, todėl turėtumėte klijuoti tuos pačius papuošalus, kurie buvo pritvirtinti prie auskarų, kol jūsų žaizda užgis 100 procentų. Be to, tik papuošalų keitimo būdas gali sudirginti gydantį bambos auskarą, ypač jei naudojate papuošalus iš išorės su siūlais, kurių tikrai nepatariama naudoti, nes jie nubraukia subtilią gydančią odą virš bambos.
 4. Jei turite alerginę reakciją, keiskite papuošalus. Kai kuriems žmonėms gali atsirasti alerginė reakcija į auskarų medžiagą. Daugelyje pigių kūno brangakmenių yra daug nikelio, kuriam dauguma žmonių yra alergiški. Todėl labai rekomenduojama naudoti tik chirurginius plieninius papuošalus iš pilvo arba titano bambos papuošalus. Titanas yra labiausiai rekomenduojamas papuošalų variantas, kurį pasiūlys visi. Tai taip pat duoda geriausių rezultatų gydant ir prižiūrint. Jei neturite tokių brangakmenių ir kenčiate nuo alerginės reakcijos, galbūt norėsite iš karto perkelti pilvo auskarų brangakmenį į šiuos metalus, net jei po auskarų vėrimo praėjo kelios dienos. Nebandykite to padaryti patys, o eikite pas auskarų vėrėją, kad jie atliktų tą patį pašalinimo procesą. Ne tik sunku padaryti naują auskarą, bet ir pavojinga.
 5. Venkite aliejų, balzamų ir kremų! Būtina vengti aliejų, balzamų ir kremų. Yra daugiau būdų, kaip maitinti ir drėkinti odą, tačiau aliejų ir kremų naudojimas nėra vienas iš jų. Tiesą sakant, aliejai ir kremai taip pat gali sulaikyti bakterijas ir infekcijas. Jei jaučiate, kad jūsų oda sausa, tikriausiai į jūros druskos tirpalą galite įpilti arbatmedžio aliejaus, kuris padėtų drėkinti odą. Jis taip pat turi nuostabių antibakterinių savybių, kurios padės drėkinti odą ir ją maitinti. Arbatmedžio aliejaus netepkite tiesiai ant odos. Jis visada turi būti praskiedžiamas tam tikru nešikliu, pavyzdžiui, tada panaudotu jūros druskos tirpalu. Vienam puodeliui jūros druskos tirpalo negalima naudoti daugiau kaip 2–3 lašų.

Dozės ir draudimai gydant pilvą

Pažvelkime į faktą: internetas yra pilnas patarimų, kurie gali būti teisingi arba ne. Taigi, jei norite ką nors patirti, prieš eksperimentuodami su savimi būtinai paklauskite savo gydytojo ar auskarų vėrėjo. Štai keletas bendrų privalumų ir patarimų, kurių turite laikytis:

Daryti

 • Jei galite, turite dėvėti laisvus drabužius arba net apsirengti be marškinių. Tai padėtų sumažinti trintį ir taip sudirginimą aplink odą.
 • Jūs turite rūpintis savo bendra sveikata. Taigi gerai miegokite, valgykite ir gerkite, kad jūsų oda geriau išgydytų. Oda geriau gyja, kai imuninė sistema yra stipri.
 • Daug nusiplaukite rankas ir ypač prieš liesdami pradurtą dalį. Tai padės išvengti bakterijų susidarymo, kurios sukels infekciją.
 • Venkite visų rūšių viešųjų baseinų, upių, paplūdimių, sūkurinių vonių, tvenkinių, vandenynų ir kt., Kurie įneš naujų bakterijų ir gali sukelti infekcijas.
 • Įsitikinkite, kad bet koks kosmetikos gaminys nusausintas ar nuvalytas nuo auskaro paviršiaus.
 • Naudodami Q galiuką, turite pašalinti plutos susidarymą.
 • Turite vengti per didelio saulės poveikio, kai bamba yra atidengta.
 • Jei atsiranda tam tikras patinimas, patinimą galite sumažinti naudodami ledo pakuotę!

Negalima

 • Palieskite papuošalus, sukite juos ar pasukite. Jis turi būti kuo nejudresnis. Priešingu atveju tai gali sukelti atmetimą ar migraciją ir pakenks labiau nei anksčiau.
 • Nesubraižykite bambos, net jei ji niežti. Vietoj to, pabandykite nuraminti sudirginimą apledėję bamba. Tai padės nuraminti niežulį ir taip pat palengvins skausmą.
 • Turite vengti naudoti tokius produktus kaip Neosporin, bakterinas, alkoholis, vandenilio peroksidas ar antibakterinis muilas. Tai sukuria daugybę problemų, susijusių su auskarų vėrimu, kurį sudaro migracija, rando audinio perteklius ir ilgesnis gijimas. Kremai gali slopinti auskarų vėrimą, o dezinfekavimo priemonės gali sudeginti odą
 • Nedėvėkite aptemptų drabužių, nes tai neleis orui patekti į pradurtą vietą ir pailgins gijimo laiką.
 • Nekeiskite savo brangakmenių, kol nesate tikri, kad visiškai pasveiksite. Paklauskite auskarų davėjo patarimo. Parodykite jam savo užkrėstą vietą ir laukite jų patvirtinimo.
 • Nenaudokite soliariumo.
 • Nedarykite staigių trūkčiojančių judesių bamba, todėl oda gali būti ištraukta arba išstumta iš pradinės padėties.
 • Visada nelaikykite poros po tvarsčiu, nes tai gali sukelti infekciją.
 • Nemiegokite ant pilvo, nes tai sukels per didelį spaudimą ir diskomfortą jūsų odai.

 Pilvo mygtuko ar bambos žiedų pliusai ir minusai „Chubby Belly“

Nors bambos gavimas turi savų pliusų ir minusų, tačiau tai gana stilingas papuošalas, kuris jau seniai populiarėja. Nepaisant to, jūs turite įsitikinti, kad jums patinka idėja būti pradurtam ir turite žinoti visus privalumus ir trūkumus, pradurtus bambą. Štai keletas dalykų, kuriuos turite žinoti:

Argumentai “už”:

 • Jie atrodo nuostabiai.
 • Galite efektyviai derinti ir derinti brangenybes, kad atitiktų jūsų nuotaiką.
 • Jiems nėra labai nepatogu būti pradurtiems.
 • Vis dėlto galite juos pasilikti, kai tikitės (su unikaliais papuošalais)

Minusai:

 • Ne kiekvienas gali gauti bambos ar bambos auskarą (pvz., Jei turite outie – skaitykite aukščiau, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kokias bambas galima pradurti ir kurių negalima!)
 • Pozicija rodo, kad jie sugeba daug judėti, kai jūsų kūnas juda (pvz., Sėdėdamas) ir gali užtrukti ilgiau, kol atsigaus arba visai nepagerės. Tai daugiausia veikia žmones, turinčius didesnį skrandį.
 • Nelabai akivaizdu matyti vaikinus, nešiojančius bambos ar bambos auskarus.