Auskarų vėrimas

Įžymybė su kaklo auskarų vėrimu

Kaklo ar apykaklės kaulo auskarų vėrimas taip pat dažniausiai žinomas kaip Madisono auskarų vėrimas. Jis tempiasi kaklo priekyje, dažniausiai tarp raktikaulių, kur yra daugiau minkštimo, todėl jis gavo savo pavadinimą iš įdėjimo srities. Tai taip pat gali reikšti bet kokį kitą auskarą, kuris dedamas išilgai apykaklės kaulo, nesvarbu, kokia jo padėtis.

Apykaklės kaulo auskarų vėrimas yra kaklo auskarų dalis, apimanti bet kurią kaklo dalį ir šoną, įskaitant Adomo obuolį iki pat gerklės ir apykaklės kaulų iki plaukų linijos ir iki ausų. Kai žmonės kalba apie kaklo auskarų vėrimą, jie taip pat apima pakaušį, kuris yra viena iš labiausiai paplitusių vietų žmonėms, kurie pasirenka gauti tokius auskarus.

Madisonas arba apykaklės kaulo auskaras tiesiog juda išilgai dėvėtojo apykaklės kaulo. Galite padaryti bet kokį kaklo ar apykaklės kaulo auskarą, pavyzdžiui, paviršių ar auskarą. Tiesą sakant, Madisono/ apykaklės kaulų ir kaklo auskarų vėrimo tendencija išaugo tiek, kad net įžymybės yra suinteresuotos ir kai kurios iš jų netgi tai padarė!

Štai šiek tiek skiriasi paviršiaus ir odos apykaklės kaulų ir kaklo auskarų vėrimas, taip pat įžymybių, kurios tai padarė, sąrašas!

Paviršiaus apykaklės kaulų auskarai

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

  • Paviršiaus apykaklės kaulų auskarai
  • Auskarai iš odos apykaklės kaulų
  • Įžymybių, turinčių auskarų kaulų auskarus, sąrašas

Paviršiaus apykaklės kaulų auskarų vėrimas yra kitoks, nes jie turi įėjimo ir išėjimo tašką, kuris adatos pagalba pašalinamas nedidelis mėsos gabalas. Paviršiaus juosta įstumiama į sukurtą erdvę ir išeina iš kito galo. Kiekvienas juostos galas turi tam tikrą brangakmenį, kuris išlieka atviras, kita vertus, juosta lieka odos viduje.

Paviršiaus auskarai yra labiau linkę migruoti ir atmesti, nes yra labai arti odos paviršiaus. Tačiau gera žinia žmonėms, kuriems ant kaklo padaromas auskarų vėrimas, turi mažesnę tikimybę, kad jų auskarai bus atmesti. Nesvarbu, kur atliksite auskarų vėrimą, ieškodami kvalifikuoto auskarų vėrėjo ir atlikę gerą priežiūrą tikrai galėsite išvengti bet kokių problemų, susijusių su auskarų praradimu.

Auskarai iš odos apykaklės kaulų

Auskarų vėrimas į odą yra tokia kaina, kuri giliai patenka į odos sluoksnius, pradūrus dermą. Tai nepanašu į paviršiaus auskarų vėrimą, kuris turi atidarymo ir išėjimo tašką ir turi tik vieną tašką brangakmeniui pritvirtinti. Brangakmenis sėdi ant odos, o auskarų vėrėjas įdeda inkarą į pašalintą odos dalį,

Paprastai auskarų vėrimas atliekamas per odą ir žmonės dėvi nardytoją su aštriu kraštu ir labai dekoratyvią viršutinę dalį, kuri gali būti bet kokia medžiaga. Kiti štampavimo į odą būdai gali būti atliekami naudojant adatas ir mažą skalpelį. Tada inkaras įkišamas į erdvę, kuri eina lygiagrečiai odai. Dekoratyvinis brangakmenio viršus pritvirtinamas prie inkaro.

Inkarus geriau renkasi žmonės, nes brangenybės keičiasi tokio tipo auskaruose. Taigi jūs galite pakeisti bet kokį papuošalą pagal progą. Daugelis žmonių gauna kelis auskarus iš eilės ir maišo dizainą. Kita vertus, jei nuspręsite naudoti odos smūgį ir nardymą, atminkite, kad jei norite pakeisti dalykus, turėsite visiškai atsisakyti papuošalų.

Įžymybių, turinčių auskarų kaulų auskarus, sąrašas

  1. Cassie Ventura apykaklės kaulų/ kaklo auskarų vėrimas

cassie ventura

Cassie Ventura pervėrė odą per vidurį ant kaklo esančių gerklės kaulų. Tai atrodo gana įdomiai, o papuošalo dizainas yra gana paprastas ir paprastas!