Auskarų vėrimas

Įžymybė su auskarų nugarėle

„Back Dimple Piercing“ atliekamas taip vadinamoje „Veneros duobutė“ ir atrodo seksualiai, nes daugelis įžymybių tai demonstravo kaip pašėlusios! Tai tikrai naujai sukurtas pamišimas tarp žmonių, rodantis duobių vaizdą tiesiai apie klubo sritį, suteikiančią seksualią išvaizdą, tačiau nugaros duobutės auskarai tikrai pagerintų išvaizdą. Daugelyje žurnalų ir socialinės žiniasklaidos rodomos ne tik mergaičių, bet ir įžymybių nuotraukos, demonstruojančios paprastą auskarų vėrimą viršutinėje dalyje ir džinsus žemu juosmeniu ar bikinius!

Auskarų tipas, kuris dažniausiai naudojamas nugaros duobių auskarų vėrimui, yra mikro derminis. Jie gaminami naudojant dvi raukšles. Vienas dedamas po oda, o kitas – ant odos, naudojant odos elementą. Norėdami įkišti inkarą į odą, odoje padaroma perforacija ir tada įkišama plokščia brangakmenio dalis. Daugelis žmonių naudoja štangas ir tai yra dažniausiai naudojamas priedas. Nugaros duobutės auskarai su štanga išlieka saugūs šioje srityje ir nesusigundo drabužiais, nes dažniausiai būna plokšti. Jūs netgi galite pakeisti papuošalų auskarus, kai jie visiškai sugijo, o tai taip pat nėra per sunku. Kai kurie žmonės taip pat gauna dvigubą auskarą apatinėje nugaros dalyje, jei jaučiasi gana drąsiai ir negražiai!

Įžymybė su auskarų vėrimu

  1. Rosie Williams nugaros dantų auskarų vėrimas

Rose Anna Williams, kuri padarė įspūdingą advokato karjerą už meilės salos vilos, televizijos laidoje pademonstravo savo auskarą, nes vilkėjo baltą suknelę be atlošo. Ji privertė savo gerbėjus išprotėti dėl įvairių jos komentarų. Kai kurie žmonės ją įvardijo kaip „lipnią“, tačiau kai kam tai atrodo gana seksualiai ir keistai. Žmonės taip pat vertina auskarų pagrįstumą.