Auskarų vėrimas

17 įžymybių su pradurta kalba

Auskarų vėrimas ir tatuiruotės yra dvi mados tendencijos, kurios išpopuliarėjo 90 -aisiais ir 2000 -ųjų pradžioje. Tačiau abu jie yra labai skirtingi ir turi skirtingus motyvus. Baltos tatuiruotės gali būti naudojamos kaip savarankiška vairavimo ar motyvacinė meno forma, auskarai dažniausiai apsiriboja mados išraiška. Kiekvieną kartą, kai turime pažvelgti į ką nors, kad įkvėptume madingos mados, mes žvelgiame į garsenybes, kurias tikrai mėgstame. Daugelis superžvaigždžių pasirinko maištingas mados tendencijas, tokias kaip auskarų vėrimas, oras – auskarų vėrimas, skruostai, kaklas ar liežuvis. Auskarai nosyje, taip pat ausų auskarai, yra labai paplitę tarp įžymybių, ir jūs galite pamatyti beveik kas trečią žmogų, turintį tą patį.

Mes visi žinome, kad šios tendencijos, kurių laikomės, kaip auskarų vėrimas ir tatuiruotės, turi istoriją, kuri gali kilti prieš tūkstančius metų, kai kaimo gyventojai ar genčių žmonės ją naudojo, norėdami atskirti save nuo kitų genčių. Auskarų liežuvis ypač buvo susijęs su majų ir actekų kultūromis. Jiems tikslas buvo religinis ir dvasinis, priešingai nei yra šiais laikais, tai yra tik mados tikslais. Šiandien daugelis pasirenka auskarus ir tatuiruotes, kad padarytų mados pareiškimą ir išsiskirtų iš kitų. Anksčiau ta pati tendencija buvo gerbti dievus, sukeliant jiems skausmą, kad būtų rodoma pagarba. Dabar tai gali atrodyti beprotiška, bet tai buvo praeityje.

Tačiau šiuolaikinių laikų įžymybėms yra trūkumų. Jiems sunku prisitaikyti prie konkrečios statistikos, kuri laikoma „pageidautina“. Jie turi laikytis tam tikros dietos ir treniruočių tvarkos, kuri kartais gali būti varginanti. Makiažo ir aprangos valandos netrukus taip pat tampa monotoniškos. Gana palengvėja, kai jie įsiskverbia į save kaip į savo mažą paslaptį, ir tikriausiai todėl daugelis jų tai daro diskretiškose vietose, tokiose kaip bamba, speneliai ar liežuvis. Mažiau žinomi auskarai gali būti jų individualumo ženklas, be to, jų gyvenimas yra gana viešas, jie norėtų pasilikti mažą jo dalį. Nors visai nenuostabu, kad tokie dalykai per ilgai nelieka visuomenės akiratyje.

Nesvarbu, koks jūsų pasiteisinimas yra auskaras ar du, ar tai religinė, dvasinė ar grynai mada, turite patikrinti šias garsenybių mados tendencijas, kurios gali jus įkvėpti kitam auskarų vėrimui.

 • Drew Barrymore

LIEŽUČIO PICERINGAS

Šiais laikais liežuvio auskarų vėrimas turi daug atspalvių, o ne tik mados aksesuaras! Drew Barrymore yra viena iš tokių garsenybių, kurios užklupo virusą. Ji anksčiau turėjo daug tatuiruočių ant savo kūno dalių ir, žinoma, taip pat piktybiškai jomis puikuojasi. Ji buvo dažyta rašalu daugeliu atvejų, pavyzdžiui, gimus dukroms Olivei ir Frankie, tačiau ji niekada nepasirodė esanti skvarbi. Tačiau 2009 -aisiais ji sukrėtė socialinę žiniasklaidą, kai demonstravo auskarų liežuvį per filmo „Jis tiesiog ne tas tau“ premjerą. Paklausta apie tai, ji sakė, kad visada norėjo auskarų. Tai buvo mažiau žinomas faktas.

 • Malcolmas-Jamalis Warneris

LIETUVOS PICERINGAS

„Cosby Show“ patyrė daug, ypač Billo Cosby skandalo. Kažkada tai prilygo humoristinėms, didelėms ir sutartinėms vertybėms. Vidurinio vaiko vaidmenį atliko Malcolmas Jamalis Warneris, vienintelis vaikinas Huxtable šeimoje. Theo vaidino apgailėtiną neįvertusį asmenį. Nors jis užaugo kaip puikus mokytojas ir kovojo su savo disleksijos būkle. Apibendrinu jo karjerą, nes toks iš tikrųjų buvo Warneris, standartinis vaikinas, turintis keletą paprastų vaidmenų, įskaitant pagrindinį vaidmenį šou „Malcolm and Eddie“. Žvelgiant į jo auskarus netradicinėse vietose, labai nustebina jo įprastas gero berniuko įvaizdis. Manau, tai, ką matome per televiziją, nėra tokie, kokie yra aktoriai realiame gyvenime. Unikalus mados jausmas, pavyzdžiui, auskarų vėrimas ir tatuiruotės, suteikiančios tam tikrą individualizmą, yra puikus būdas atsikratyti ritės gyvenimo.

 • Pitas Wentzas

LIEŽUČIO PICERINGAS

Pete’as Wentzas yra grupės „Fall Out Boy“ narys ir tikriausiai visi vaiką mylintys rokenrolas yra apie jį girdėję. Savo dėmesio centre vaikinas gavo daug auskarų ir keletą tatuiruočių. Jis pradėjo save pradurti dar nesulaukęs 22 metų. Nors vėliau jis visus pašalino, interviu jis sakė, kad gavo ausis, pertvarą, nosį, lūpas, liežuvį, spenelius ir žemiau auskarų. Jis taip pat sakė, kad tai buvo jo roko žvaigždės momentas ir tai buvo gana kvaila ir nesubrendusi.

 • Danielle Bregoli

liežuvio auskarų vėrimas

Danielle Bregoli susižėrė liežuvį su išlenktais štangos stiliaus papuošalais. Atrodo, kad tai turėjo būti labai skausminga, bet vis tiek atrodo gana drąsiai!

 • Ariana Grande

liežuvio auskarų vėrimas

Ariana Grande buvo naujienų dėl savo vaizdo įrašo, kuris atrodė taip, tarsi jai būtų įsmeigta liežuvis. Visi jos gerbėjai buvo šokiruoti, nes miela mažoji Ari buvo visiškai nesėkminga. Ši nuotrauka yra iš vaizdo įrašo, kuriame ji matoma besisukanti liežuviu, kad būtų parodytas pradurtas žiedas. Šis vaizdo įrašas pasirodė dar prieš jai išleidžiant savo garsųjį vaizdo įrašą „Ačiū, kitas“. Nors niekada anksčiau Ariana Grande nebuvo matyti su auskaru. Ji pati rašė, bet tai yra. Ji taip pat niekada nebuvo vieša su auskarų vėrimu neįprastose vietose. Tai gali būti kažkas neseniai pridėto vaizdo įrašo „Ačiū, kitas“, kuriame ji vaidina daugelio personažų vaidmenį, įskaitant Resee Witherspoon iš vaidmens filme „Legally Blonde“. Kita vertus, tarp jos gerbėjų internete vyksta diskusijos, kurios yra užsispyrusios pridėjus naują brangakmenį, o kiti mano, kad tai gali būti tik žaibo atspindys, o gal tik atrama.

 • Arielis Bloomeris

LIETUVOS PICERINGAS

Ariel Bloomer atrodo mielo ir hip hopo derinys su savo burbuliuotais plaukais ir sidabrine metaline štanga ant liežuvio!

 • Samanta Marija

LIETUVOS PICERINGAS

Samantha Maria auskarų vėrimas atrodo gana skausmingas, nes ji tai atskleidžia kelis kartus!

 • Shannon Harris

LIETUVOS PICERINGAS

Atrodo, kad Shannon Harris yra labai susijaudinusi dėl liežuvio. Tai suteikia nemažai pranašumo jos mados pojūčiui.

 • Lexus Amanda

LIEŽUČIO PICERINGAS

Jei galbūt norėsite pasiduoti po pirmojo auskarų vėrimo, nes nesvarbu, kaip tai atrodo šaunu, tai yra gana skausminga, tada pažvelkite į „Lexus Amanda“, nes jai liežuvis buvo pradurtas net ne du, o tris kartus! Tam tikrai reikia drąsos! Savo naujausiame auskarų vėrime 2014 m. „Lexus Amanda“ savo socialinės žiniasklaidos rankenėlėje parašė: „Trečias kartas, kai tai daroma, vis dar labai nepatogu … Aš verčiau sustabdyti! haha. ” Puikus kelias, jei esate gana drąsus!

 • Kerli

LIETUVOS PICERINGAS

Kerli ne tik pradurta liežuvį, bet ir kelis auskarus ant veido. Tačiau ant liežuvio ji nešioja sidabrinę metalinę štangą, kuri atrodo gana gražiai.

 • Dennisas Rodmanas

LIEŽUČIO PICERINGAS

Jei kas nors yra labai kietas ir toli nuo „nuobodžios“ žymos, tai yra Dennisas Rodmanas. Jis turi daugybę auskarų ir kūno rašalo. Jis net kelis kartus dažė plaukus skirtingais atspalviais. Bijau, kad jam gali pritrūkti kūno dalių, kad jį pradurtų ar ištatuiruotų! Jis turi paslėptą liežuvio auskarą kartu su pradurtomis lūpomis!

 • Mel B, dar žinomas kaip „Scary Spice“

LIEŽUČIO PICERINGAS

Visi žinojo Melą B, dar devintajame dešimtmetyje, kuris buvo populiarus pavadinimu „Scary Spice“ ir jos drąsūs auskarai!

 • Reperio žaidimas

LIEŽUČIO PICERINGAS

„Rapper Game“ turėjo alternatyvų gyvenimo būdą, kol galiausiai tapo sėkmingu reperiu. Anksčiau jis buvo striptizo šokėjas, kai jam buvo pradurtas liežuvis.

 • Evanas Rachel Wood

LIETUVOS PICERINGAS

Jūs visi turite pažinti Evaną Rachel savo filme „Trylika“, kur ji vaidino išlepintą paauglį su nekontroliuojama dvasia ir maištaujančiu liežuviu.

 • Willow Smith

LIETUVOS PICERINGAS

Willow Smith buvo žinomas dėl kai kurių galutinių mados tendencijų. Ji turėjo netikrus auskarus, spalvotus plaukus ir tatuiruotes! Be jokios abejonės, tai šaunus vaikas. Tačiau ji kažkaip sugebėjo šokiruoti gerbėjus, kai pasipuošė liežuvio papuošalais! Tai buvo palengvėjimas, kai ji patvirtino, kad tai netikras auskarų vėrimas.

 • Lil Wayne

LIETUVOS PICERINGAS

Lil Wayne visada buvo naujienose dėl savo unikalaus mados jausmo ir išvaizdos! Būdamas muzikos industrijoje ir sekdamas hiphopo kultūra, jam buvo visiškai neįmanoma turėti jokių auskarų ar tatuiruočių ant savo kūno. Auskarai ir jo rašalas atrodo gana skausmingai, tačiau tai nesutrukdė reperiui patekti į neįprastas vietas. Ne tik liežuvis, bet ir auskaras po lūpa.

 • Zara Phillips

LIEŽUČIO PICERINGAS

Žvelgiant į Zara Phillips, galima lengvai pasakyti, kad Viktorijos amžius jau seniai praėjo. Ji yra penkiolikta eilėje į Anglijos sostą, tačiau savo auskarų laužymu pažeidžia visas konvencijas. Gana retai karališkojo paveldo žmonės gali būti pradurti, tačiau Zara Phillips matoma kelis kartus siūbuojant liežuvį.