Auskarų vėrimas

68 Populiarūs BCR pilvo mygtuko žiedų stiliai

Kamuolinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR), nelaisvės karoliukų žiedas (CBR), nelaisvėje esantis lankas arba nelaisvėje esantis rutulinis žiedas yra įprastas auskarų bambos tipas ir iš tikrųjų kūno auskarų vėrimo stilius. Karoliukas ar rutulys gerai telpa į mažą žiedo apskritimo angą. Jis yra šiek tiek didesnis nei anga ir turi mažus ženklus, kurie gerai priglunda prie žiedo galo, kad galėtų gerai priglusti prie žiedo. Tai padeda užbaigti žiedo grandinę! Dažniausias būdas yra išgręžti skylę per karoliuką, kad jį būtų lengviau pritvirtinti.

Medžiaga, kurią naudoja rutulinis nelaisvės žiedas (BCR), yra natūrali elemento, kurį sudaro žiedas, tempiamasis arba gniuždomasis stipris, daugiausia chirurginis nerūdijantis plienas, niobis arba titanas, kad karoliukas būtų laikomas vienoje vietoje. Karoliukas ar rutulys taip pat gali būti pagaminti iš spalvoto stiklo, akrilo ar keramikos arba brangakmenio.

„Ball Captive Ring“ (BCR) yra populiarus papuošalų stilius, nes jį lengva nuimti. Galite nuimti rutulinį žiedą (BCR) tiesiog nuėmę karoliuką. Karoliukas laikomas vienoje vietoje, kad nenukristų. Be to, kadangi forma uždara, o kraštai suapvalinti, šie žiedai taip pat neprilimpa prie drabužių. Taigi rutulinis nelaisvės žiedas (BCR) yra vienas iš populiariausių papuošalų stiliaus pasirinkimų, ypač kai auskarų vėrimo procesas vyksta.

Vienintelis „Ball Captive Ring“ (BCR) trūkumas yra tas, kad apskritimo forma gali nuvilkti išdžiovintą plutą į auskarą, o tai reiškia, kad valymo procese turite būti labai atsargūs arba naudoti štangą tik tol, kol pradurs visiškai pasveiko.

Papuošalai, kuriuos galite naudoti savo bambos/ bambos auskarui

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Papuošalai, kuriuos galite naudoti savo bambos/ bambos auskarui
 • Dažniausi auskarų vėrimo tipai
 • Kamuolinio žiedo (BCR) pilvo mygtuko auskarų stilių sąrašas
 • Ar tam tikros rūšies pilvo mygtukai yra geresni, norint gauti rutulinį žiedą (BCR)?
 • Įprasti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai praduriamas pilvo mygtukas su rutuliniu žiedu (BCR)
 • „Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtuko auskarų atstatymo procesas
 • „Už“ ir „ne“ už kamuoliuko žiedo (BCR) pilvo gijimą
 • „Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtuko auskarų pliusai ir minusai

Auskarų vėrimas iš bambos ar bambos per ateinančius metus tapo gana populiarus, o internetas ir rinka taip ilgai skleidžia daug naujų dizainų. Taip pat buvo daug pakeitimų, kurie atrodo šauniai. Pirmąjį pasaulyje bambos brangakmenį pasaulyje užpatentavo „Tymmy Toys“ bambos žiedai, kuriuos „Vogue“ taip pat paskelbė 2015 metais. Jame buvo kalbama apie gražius apskrito formos žiedus ir „TummyToys“ fiksuojamus užsegimus, kurie tampa šiuolaikišku auskarų bamba kursu. Dauguma žiedų ar strypų papuošalų klasių gali būti naudojamos auskarų vėrimui.

Dažniausiai bambos įvedamos su 14 g lenkta štanga, kurią rekomenduojama nešioti, kol auskaras visiškai sukietės, gijimo laikas paprastai yra bet kurioje vietoje nuo 6 iki 12 mėnesių. Pilvas pilnas pilnas papuoštų ornamentų asortimentas- paprastos lenktos štangos, nelaisvės, „TummyToys“ pilvo „Huggies“, lankstus PTFE ir elegantiškos aukšto ilgio mados su kabančiais pakabukais. Dabar tikri deimantiniai ir auksiniai pilvo žiedai taip pat galimi įvairiais būdais. Dauguma žiedinių ar juostinių papuošalų rūšių gali būti naudojamos auskarų vėrimui, tiek auskarų viršuje, tiek apačioje.

Buvo sukurtas ypatingas bambos štangos šablonas (dar vadinamas „bananų varpais“ arba „bananų batonėliais“, jų išlenktos formos katalogas). Įprasta štanga yra 1,6 mm (1/16 colio) storio ir 9,5 mm (3/8 colio) arba 11,1 mm (7/16 colių) ilgio ir dažniausiai siejama su 14 gabaritų stulpu. Sidabriniai dangteliai ant štangos stulpelio paprastai yra vidutiniškai 5 mm pločio viršutinėje dalyje ir 8 mm skersmens apačioje.

Nors bananų varpai iš bambos skiriasi nuo pilnų žiedų, tokių kaip nelaisvės karoliukų žiedai (CBR), kurie taip pat gali būti naudojami auskarų vėrimui, internetiniai kūno papuošalų pardavėjai ir didmenininkai sugeba šias štangas pristatyti kaip „pilvo žiedus“. Tačiau kitokia bambos papuošalų sąskaita yra skirta tiems, kurie neturi pradurtų centrų, o tai pagrįsta prisegamų auskarų dizainu. Dažniausiai naudojami papuošalai, apvynioti bamba auskaru, yra išlenkti pilvo strypai (taip pat žinomi kaip šoninės štangos) arba nelaisvės karoliukų žiedai (CBR)/rutulio uždarymo žiedai (BCR).

Rutulinis žiedas (BCR)

Bananų išlenktas žiedas/ lenktas štangos štangos kampas

Labiausiai paplitęs pilvo žiedas yra bananų varpo žiedas. Šio tipo pilvo žiedas paprastai yra pažymėtas 5 mm viršuje ir 8 mm apačioje. Tai suapvalinti štangos žiedų tipai. Paprastai jie yra pageidaujami, nes juos lengva nešioti ir valdyti. Tai taip pat patogiausias bambos ar bambos auskaras. Jis taip pat turi daugybę stilių, iš kurių galite pasirinkti gražų bambos ar auskarų vėrimą. Geriausiai tinka prie žemo juosmens džinsų ar šortų ir su gražiu kirpimu.

Dažniausiai paplitęs bambas ar bamba auskarui yra išlenkta štanga, kuri dėl savo išvaizdos dar vadinama bananų diržu. Jei jūsų skrandis plokščias, ant jo yra mažiau riebalų, o bamba nėra per gili, tada papuošalai iš baro geriausiai tinka jūsų bamba ar auskarui.

Lenktos pilvo juostos

Pilvo strypai, taip pat įvardijami kaip lenktos štangos, yra įvairūs papuošalai, sukurti pirmiausia taikant įprastą auskarą. Pati juosta turi kabliuką, kuris visiškai susiformuoja tarp viršutinių ir vidinių auskarų skylių, todėl atrodo nuostabiai ir puikiai apvynioja jūsų bambą. Abiejuose taškuose yra kamuoliukų, ir dažniausiai tas, kuris patenka į jūsų bambos vidų, yra šiek tiek platesnis, todėl jis apkrauna daugiau jūsų bambos ir atrodo labiau subalansuotas.

Šiomis dienomis yra daugybė stilių ir mados tendencijų, o daugelis žmonių taip pat prideda pasirinktų brangakmenių. Jei norite pliurpti ant bambos ar auskarų, galite įsigyti dizainerio bambą su deimantais. Yra bambos ar bambos auskarų, kuriuos galima įsigyti nuo 10 USD iki 100 USD plius.

Išlenktos štangos veikia daugelyje auskarų, be jūsų bambos ar auskarų! Tačiau dažniausiai tai pastebėsite antakių, vertikalių labirintų ir auskarų auskaruose. Išlenktos štangos neturėtų būti dedamos į auskarų paviršių dėl didelio atmetimo laipsnio. „Bar“ yra įvairių išlenktų štangų. Tai išlenkta štanga, kurios kreivė yra 2/3 žemiau posto. Tai atrodo kaip J. Jis naudojamas auskarų vėrimui, tokiems kaip Christina ir bamba ar auskarų vėrimas. Galite atrasti „J-Bars“ su brangakmeniais, koosh ir gana dažnai išmaniųjų karoliukų.

 • Dažniausias matuoklis: 14G
 • Dažniausias juostos ilgis: 10-12 mm
 • Dažniausiai naudojami kamuoliukų dydžiai: 3-5 mm
 • Siūlomas elementas: Chirurginis plienas, auksas arba titanas

Išlenktos štangos

Skirtumas tarp kabančios išlenktos štangos ir įprastos štangos yra tas, kad jos turi nepakartojamo žavesio ir kabo atliekant bet kokius judesius. Tokių štangos rūšių galite rasti daugybe stilių, pradedant nuo paprastų iki išsamesnių ir sudėtingesnių. Jei jaučiatės pleiskanojantis, jums labiausiai tiktų toks bamba ar bambos auskaras. Galite naudoti paprasčiausią stilių kasdieniam dėvėjimui ir kažką platesnio ypatingoms progoms. Geriausiai atrodo paplūdimyje!

Atvirkštinės arba iš viršaus į apačią išlenktos štangos  

Atvirkštiniai pilvo žiedai paprastai yra stilingas sklindantis papuošalas nuo bambos. Jie šiek tiek skiriasi nuo kitų bambos ar bambos auskarų papuošalų, nes žavesys kabo nuo bambos viršaus iki apačios virš bambos, o tai pabrėžia bambos ilgį. Šio tipo stilių galite rasti įvairių tipų.

Twister spiraliniai bambos žiedai

Kaip rodo pavadinimas, šie pilvo žiedai yra sukimo spiralė, kurią galite įvesti į auskarą ir gražiai sureguliuoti prisukamu rutuliu. Šie žiedai leidžia atrodyti dvigubai pradurtai, jums tikrai nereikia gauti antrinio auskaro, ir yra puikus pasirinkimas išlenktai ar apskritai štangai.

Rutulinis žiedas/ rutulio uždarymo žiedas (BCR)

Visas žiedas, pasibaigiantis naudojant rutulį (arba karoliuką), kurio kiekvienoje pusėje, kur žiedas sustoja, turi šiek tiek įpjovos. Žiedai nuolat netenkina kiekvieno auskarų vėrimo – jie sugeba patenkinti žmones gilia innie bamba.

 • Dažniausiai naudojamas matuoklis: 14G
 • Dažniausias skersmuo: 8-12 mm
 • Dažniausiai naudojami kamuoliukų dydžiai: 3-5 mm
 • Rekomenduojama medžiaga: Chirurginis plienas, sidabras, auksas arba titanas

Tai nėra labai populiarus papuošalas nuo bambos ar bambos. Puikiai tinka tiems, kurie auskarą padarė nelaisvėje esančiu žiedu, nes tokio tipo bambos ar auskarų vėrimas šiek tiek skiriasi nuo išlenktos štangos. Nors žiedai yra mažai dėvimi, šie žiedai yra gana madingi ir gali puikiai atrodyti, ypač paplūdimyje ar kai kuriuose teminiuose renginiuose. Paprastas, bet gražiai atrodantis BCR su vieninteliu deimantiniu smeigtuku yra pilvo žiedas, kurio privalote ieškoti.

Viršutinis nuleidimo žiedas

Viršutinis lašas arba viršutinis kabantis pilvo žiedas yra panašios formos kaip bananų varpo žiedas; skirtumas yra tas, kad viename gale yra kabančių ar papuošalų, todėl patariama tą skyrių laikyti aukštesnėje pusėje. Šį viršutinį lašo žiedą iš esmės sunaudoja tas, kuriam buvo pradurta pilvo pamatinė dalis. Aukščiausias kabančiojo pilvo žiedas turi medžio šakos raštą su deimantais, ant kurių yra dygsnių, ir tai, kad taip pat yra sidabrinis klostymas, yra viskas, ko norite sukurti savo įprastoms išlaidoms.

Spiraliniai pilvo žiedai

Pavadinimas gana atspindi tai, kad tai yra spiralės formos štangos žiedas, kurį dėvėti nėra pernelyg sudėtinga ir jis yra pats paprasčiausias. Jis gali turėti derančius galus arba brangakmenius, kabančius iš abiejų galų. Jis turi tik vieną apsisukimą, todėl jį lengva nešioti. Galite pasirinkti gražią širdies formos putojančią deimantinę smeigę, kuri puikiai atrodys kartu su gražių auskarų rinkiniu, skirtu jaunatviškam renginiui.

Super spiraliniai žiedai

Super spiralinis žiedas turi keturis ar penkis ciklus ir nėra paprastas naudoti. Jie reikalauja, kad programa būtų naudojama spirale, kol jos centrinė dalis nuves į pradurtą vietą. Šio tipo bambos ar bambos auskarų ciklai yra nuo keturių iki penkių rūšių, todėl jie linkę prisiliesti prie pilvo dalies. Jie nėra labai dekoratyvūs ir neturi daug papuošalų, kabančių prie pagrindo. Tačiau jie būna įvairių spalvų ir veislių, tokių kaip juoda, auksinė, neoninė, platina ir net įvairiaspalvė.

Tai yra gražūs bambos ar bambos auskarų žiedai, kuriuos galite naudoti, jei norite pridėti šiek tiek funk. Tačiau įsitikinkite, kad jūsų auskarą, skirtą pridėti tokį bambos ar bambos auskarų ornamentą, padarė specialistas, turintis daugybę higienos priemonių, kad būtų išvengta bet kokio užteršimo.

 Išlenktos neužsikabinusios štangos

Jie puikiai tinka dėvėti įprastai ar kasdien ir yra įvairių formų ir spalvų mišinio – nuo pirminio iki neįtikėtino. Iš įvairių elementų pagamintos lenktos štangos gali būti papuoštos brangakmeniais ir taip pat yra itin patogios naudoti.

Nelaisvėje esantis karoliukų žiedas arba apskritos štangos

Kai kurie žmonės gali būti pradurti gilia bamba ir gerai apibrėžtu ratlankiu, kaip pagrindinį papuošalų pasirinkimą gali naudoti nelaisvėje laikomą karoliukų žiedą. Plotis turėtų būti apie 1/2 colio; per ploni ar maži žiedai atrodys susitraukiantys. Jei norite, kad žiedas būtų originalus jūsų papuošalas, gali būti, kad negalėsite persijungti į kitą juostą, nes žemiau esantis rutulys sėdės per stipriai pilve, kad būtų tinkamas ar gražus. Priešingai, atitikmuo negalioja; pasikeitimas iš juostos į žiedą po gijimo tiesiog rodo, kad žiedas išsikiš šiek tiek giliau. Jei pageidautumėte, kad išvaizda būtų vientisa ir nepakankama, kodėl gi ne, jei ne, rinkitės nelaisvėje laikomą karoliukų žiedą ar apskritą štangą? Tai idealiai tinka senovinei išvaizdai, nes tai yra supaprastintas lankelis, kilęs iš karoliuko, kad jūsų papuošalai būtų tvirtai laikomi vietoje. Prieiga paprasta, o modelis gražus, tačiau veiksmingas.

Ašarų nelaisvės karoliukų žiedas

Ašarinis nelaisvės karoliukų žiedas iš tikrųjų yra modifikuota standartinio apvaliojo nelaisvės karoliukų žiedo versija, naudojama kitų rūšių auskarų vėrimui. Karoliukas lieka ašaros vietoje, apatinėje pusėje, o juosta yra išlenkta ir sudaro ilgą D formą. Šis bamba ar bambos auskaras suteikia gylį ir išvengia tam tikrų apribojimų problemų, kurias gali sukelti įprastas apskrito žiedo karoliuko žiedas.

„J-Curves“ štanga

Nors tai nėra įprasta (arba įprasta praktika), „J“ strypas yra išlenkta štanga, kurios apačioje yra aukštesnė aštri kreivė, kuri sudaro „J“ formą. Tokie papuošalai dažniausiai naudojami auskarų bamboje, nes juose yra gražesnis apatinis karoliukas, o ne įprastas lenktas štamas keliose valstijose. Tai linkusi apatinę papuošalo dalį šiek tiek nukreipti į priekį. Kai kurie dėvėtojai taip pat matė, kad „J“ strypai padeda gydyti bambos auskarus, nes valstybė draudžia tam tikrą įprastos išlenktos štangos judėjimą pirmyn ir atgal. Kai kurie specialistai taip pat mano, kad tokie papuošalai taip pat gydo geriau nei paprastai išlenkta štanga, o kai kurie taip pat gali manyti, kad jie atrodo nuostabiai.

Jei jūsų bamba yra gilesnė nei paprastų žmonių, kova dėl mielo bambos ar auskarų bambos yra tikra. Viršutinis brangakmenis iš įprastos bambos ar bambos auskarų yra matomas, tačiau apatinis yra paslėptas. Tačiau naudojant J kreivę, tokia problema išsprendžiama akimirksniu.

Kaip rodo pavadinimas, pati štanga atrodo labiau panaši į raidę „J“, o ne į įprastą bambos kreivę. Šis neįprastas lenkimas suteikia apatiniam brangakmeniui aiškumo, net ir giliai pradūrus bambą! Titanas yra aukščiausios kokybės metalas, paruoštas naudoti auskarų papuošalų gamybai. Jis yra labai hipoalergiškas ir neturi natūralių nepatogumų, tokių kaip nikelis ir švinas. Tai lengvas elementas, kuris yra stiprus ir gali būti anoduotas taikant elektromagnetizmą, kad fasado molekulės būtų perkeltos į šviesias spalvas. Titanas gali būti patikimai pritaikytas originaliam (visiškai naujam) arba gydomam bambos ar bambos auskarui.

Dažniausi auskarų vėrimo tipai

Renkantis norimą bambos ar bambos auskarų dizainą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju ir auskarų vėrėju. Turėsite geresnę idėją, kokį bambos ar bambos auskarų dizainą turite pasirinkti geresniam gijimo procesui. Todėl svarbu pasirinkti tinkamą medžiagos rūšį, nes ne visi metalai yra tinkami gydymui ir visos bambos rūšys. Saugiausios medžiagos bambos ar bambos auskarų dizainui yra auksas, sidabras, titanas ir kitos medžiagos be nikelio. Šios medžiagos yra hipoalergiškos ir biologiškai suderinamos, todėl galite pasirinkti jas, kad išvengtumėte komplikacijų.

Bambos ar bambos auskarų vėrimas patenka į bambos krašto kraštą ir dažniausiai atliekamas tiesiai virš naudotojo bambos. Jie netgi gali eiti bambos šone visur, kur yra papildomos odos bambos ar bambos auskarų laikymui, vadinamiems „lūpomis“.

Bambos ar bambos auskarų vėrimas yra dažnas reiškinys, ypač tarp moterų. Šioje vietoje gali būti pradurtas bet kokio tipo auskarų vėrimas, o vienintelė išimtis yra linija, kurią sukuria skrandis, kai žmogus pasilenkia tiesiai per pilvą ir jis sulankstomas. Taigi gijimas yra sunkus, kai bamba spaudžiamas ir spaudžiamas nuolat, todėl to reikia vengti.

Paprastai bambą ar bambos auskarą išgydyti nėra lengviausia. Daugelis žmonių susiduria su komplikacijomis, dėl kurių jiems reikia du kartus pradurti bambą ar bambą. Daugelis žmonių taip pat pašalina jį dėl infekcijos. Pagrindinė priežastis, dėl kurios jis nepagyja, yra imuninės sistemos susilpnėjimas, kuris nustoja tinkamai veikti. Daugeliui žmonių pradinis auskarų vėrimas pašalinamas infekcijos atveju ir pakartotinai praduriamas, kai trauma visiškai išgydoma. Paprastai jis susierzina dėl to, kad pakliūva į antklodes ir drabužius.

Žemiau rasite išsamų bambos auskarų rūšių vadovą.

1. Išlenkta štanga

 • Auskarų vėrimas paprastai atliekamas su išlenkta štanga ir gali būti naudojamas nuo 4 iki 12 mėnesių, kad visiškai išgydytų.
 • Kai jie bus atkurti, juos galima pakeisti ir pakeisti nelaisvėje esančiais karoliukų žiedais arba „J“ strypais (išlenktos štangos variantas J formos).
 • Atrodo, kad tai yra kūno modifikacija, kuri yra populiariausia tarp paauglių mergaičių, tačiau būtina nepamiršti, kad ankštų drabužių naudojimas gali apsunkinti žaizdą ir sustabdyti gijimą..

2. Pilvo mygtuko žiedas

Papuošalus bambos ar bambos auskarų vėrimui galima įsigyti bet kokios formos ir dydžio ir įsigyti bet kurioje artimiausioje parduotuvėje arba internete. Jūs netgi galite įsigyti sau puošnių bambos ar bambos auskarų su kabančiais ar kabančiais ornamentais..

3. Tikras bambos (Outie) auskarų vėrimas

Jei turite outie, nesijaudinkite. Jį dar galima pradurti.

 • Kai „outie“ yra įmuštas, jis žinomas kaip tikras bambos auskarų vėrimas.
 • Užuot kirtęs per odą tiesiai virš angos, tikras bambos auskaras patenka į pačią bambą.

4. Standartinis bambos (bambos) auskarų vėrimas

Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių bambos ar bambos auskarų, kurį galite pamatyti daugeliui žmonių. Tai vertikalus auskarų vėrimas, einantis per odą iš viršutinės bambos pusės ir išeinantis nuo pusės centimetro iki 1 centimetro virš bambos. Paprastai tai yra mažiausiai skausmingas bambos ar bambos auskarų vėrimas ir taip pat greitai gyja, nes perforuota oda yra plonesnė nei kitų auskarų bambos..

5. Apatinis pilvo mygtuko auskarų vėrimas (atvirkštinis bambos auskarų vėrimas)

Šį auskarą galima pavadinti atvirkštiniu įprasto auskaro vėrimu. Auskarų viršuje prasideda bambos vidinės dalies apačia ir eina per padarytą skylę. Tada jis išeina bent per pusę arba 1 cm žemiau bambos. Labai retai matomas šis auskarų vėrimas, nes jis dažniausiai derinamas su kitomis auskarų rūšimis, kurios tada vadinamos „dvigubu auskarų vėrimu“, apimančiu auskarus viršuje ir apačioje..

Nors toks auskarų vėrimas tikrai neskauda, ​​toks auskarų vėrimas tikrai nerekomenduojamas žmonėms, kurių pilvas turi šiek tiek daugiau riebalų. Taip yra todėl, kad sulenkus ar ištempiant pilvas susitraukia ir susilanksto, o tai sukelia daug dirginimo ir diskomforto. Tai neleidžia išgydyti atvirkštinės bambos ar bambos auskarų ir dažniausiai baigiasi infekcija.

6. Dvigubi auskarai nuo bambos

Dvigubas auskarų vėrimas yra dviejų rūšių bambos ar bambos auskarų derinys, kuris gali būti toje pačioje vietoje arba gali būti dedamas greta vienas kito. Tai daroma viršutinio ir apatinio pilvo mygtuko derinyje. Toks auskarų vėrimas iš bambos ar bambos atrodo tikrai šauniai.

7. Burnos odos auskarų vėrimas

Ar matėte bambos ar bambos auskarų vėrimo rūšį, kuri atrodo taip, tarsi žmogaus odoje būtų deimantų smeigė, kaip ir daugelyje garsenybių? Na, tai yra odos auskarų vėrimas; tai auskarų vėrimas, kurio inkaras yra pritvirtintas skylės viduje, skylinčioje žmogaus odą. Dauguma šių auskarų ant bambos ar bambos yra dedami pilvo viršuje arba apačioje. Tačiau tokio tipo auskarus galima uždėti ant bet kokio plokščio kūno paviršiaus ir atrodyti tikrai gražiai ir švariai.

8. Auskarų vėrimas giliai

Gili bamba yra susijusi su standartu, be to, ji juda per daug platesnį odos diapazoną. Įprastos štangos į jas paprastai nekabins.

9. Horizontalus auskarų vėrimas

Horizontalus bambos ar bambos auskarų vėrimas dažniausiai aptinkamas poromis, einančiomis per kairę arba dešinę pilvo pusę. Jie netgi gali nešioti pilvo auskarą iš abiejų pusių. Žmonės, kurie gauna auskarus horizontaliai bamboje ar bamboje, nešioja štangas iš abiejų pusių, o kai kurie net nešioja ilgesnį pramoninį auskarą, kuris sujungia du auskarus iš abiejų pusių su ilga juosta per bambos vidurį.

Horizontalus bambos ar bambos auskarų vėrimas yra labai linkęs atmesti ar migruoti dėl sudėtingos ir sudėtingos struktūros ir išdėstymo idėjos. Taigi tai reiškia, kad dėl nuolatinių judesių ir sulankstymo auskaras bus nustumtas į odos paviršių, gali tekti išimti auskarą apsilankę pas profesionalą. Priklausomai nuo žmogaus, kaip jis tuo rūpinasi, tai gali įvykti net per mažiau nei metus.

 • Horizontalus bambos auskarų vėrimas yra paviršinis auskaras, kuris horizontaliai juda per jo kraštą, o ne eina į jį.
 • Kadangi tai yra auskarų vėrimas, jis yra ypač linkęs atmesti. Atmetimas įvyksta, kai kūnas nereikalauja pašalinių medžiagų, patekusių į skylės vidų. Užuot gydęs aplinkui, kūnas stengiasi pagreitinti papuošalų išvežimą. Bloga sveikata taip pat gali prisidėti prie atmetimo.

10. Dvigubas horizontalus bambos auskarų vėrimas

Dvigubas horizontalus bambos ar bambos auskarų vėrimas yra tik horizontalios bambos ar bambos auskarų variantas, kurį sudaro dvi atskiros auskarų rūšys abiejose bambos pusėse, kurios vėliau sujungiamos su ilga štanga.

11. Auskarų vėrimas iš kelių bambos

Jei bambos srityje ar šalia jos yra daugiau nei vienas auskarų vėrimas, tai gali būti vadinama kelių bambos auskarų vėrimu. Tai gali apimti bet kokias dvi ar daugiau auskarų rūšių ir kūno papuošalų asortimentą.

12. Ištemptas pilvo mygtuko auskarų vėrimas

Pilvo mygtukus, panašius į ausis, liežuvius ir nosį, galima ištempti (taip pat apibūdinama kaip matavimas). Tai daroma lėtai traukiant auskarą laikui bėgant, raginant jį laikyti vis storesnius papuošalus, kol pasieksite norimą dydį.

Kamuolinio žiedo (BCR) pilvo mygtuko auskarų stilių sąrašas

 • Gražus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Kamuolinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) Bambos auskarų vėrimas yra viena iš populiariausių auskarų vėrimo rūšių, kurias žmogus gali pasirinkti. Visų pirma, įvairiose kultūrose auskarų vėrimas gali išreikšti įvairių dalykų, tokių kaip gyvybingumas, jėga ir produktyvumas, mišinį. Amerikos istorijoje tai tapo stiliaus teiginiu, kurį tiek vyrai, tiek moterys vaizduoja įvairiomis laikmenomis ir progomis. Nors tai labiau patinka moterims, keli vyrai taip pat mėgsta gauti auskarus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR), kad pabrėžtų jų skalbimo lentos abs ir šerdį.

 • Gražus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Tai gražus kabančio kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas. Tai labiausiai paplitęs bambos ar bambos auskarų vėrimo tipas su juo. Šio tipo rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR), bamba ar pilvo mygtukas, yra puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems tai padaryti. Man labai patinka šis nuostabus bambos ar bambos auskarų vėrimas, kuriame taip pat yra gražus kabantis gabalas.

 • Gražus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Nors tokių milžiniškų ir kabančių „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) auskarų negalima naudoti visada, kartais retkarčiais, tai yra puikus mados pareiškimas, kurį gali dėvėti moterys. Šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra subtilus ir atrodo gana madingai. Tačiau tokiam bambos ar bambos auskarų vėrimui reikia skirti daug dėmesio.

 • Mielas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Yra tam tikri būdingi būdai, kuriais galite pradurti bambą. Tradiciškai auskarų vėrimas ausyse ar bamba atliekamas per bambos aukštį, į laivą dedant rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedą (BCR), paprastai su dygliuotu galu. Nepaisant to, keli žmonės žengė šį meną vienu žingsniu į priekį, derindami turtingas pramogas ar brangakmenius ir baigdami savo rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedą (BCR)..

 • Širdies formos rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Pagerbiant daugelį ankstyvųjų civilizacijų, tokių kaip Egipto ir arabų visuomenė, daugelis žmonių karinio jūrų laivyno dugną ar šonus perveria rutuliniu nelaisvės/uždarymo žiedu (BCR), taip pat naudoja įvairius papuošalus ar auskarus. Tai sukuria kitokią išvaizdą, kuri, nors tam tikromis aplinkybėmis visiškai apima bambą, suteikia visiškai naują stebuklą tiems, kurie į juos žiūri.

 • „Little Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Žvelgiant į priekį, kad būtų pradurta bamba, visada turėtumėte pabrėžti savo pilvo formą ir formą. Tie, kurie turi išorinius pilvo mygtukus, gali naudoti tokį rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) auskarą, kuris praeina per jų bambos vidurį, nes jam nėra pakankamai vietos praeiti per bambos viršų ar apačią.

 • Mažas rutulinis nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Galite reguliariai pastebėti „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos auskarus, apimančius grandines ar juosteles visoje juosmens srityje. Kadangi papuošalai nuo bambos yra įvairių formų ir dydžių, jie suteikia galimybę teisingai sukurti savo charakterio jausmą. Nors daugelis žmonių pasirenka įsigyti paprastą rutulio nelaisvės/uždarymo žiedą (BCR), kuris labiau pabrėžia jų kūno formą nei jų mados stilius, nenuostabu, kai pamatysite dygliuotą rutulio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) brangakmenį, kuris yra palyginti mažas . Nepaisant to, tai toli gražu nėra nuolatinis atvejis. Kadangi pilvo mygtukas yra viena iš tų kūno dalių, kuri daugeliui dažniausiai pateikiama ir laikoma seksualiniu potraukiu, dažniausiai pastebėsite, kad moterys tampa stebėtinai produktyvios pasirinkdamos auskarus ausims!

 • Mielas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis nuostabus rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas, kuris turi elegantiško žavesio. Tokie papuošalai iš rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedo (BCR) yra gana paplitę su tokiais papuošalais, kurie atrodo tikrai prašmatniai. Tokie dizainai atrodo geriau subrendusioms moterims, kurios mėgsta išlaikyti madą. Tačiau šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra įdomus!

 • Mažas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Turėtumėte nuolat analizuoti odos ir kremzlės kiekį, kurį turite per visą savo bambą, prieš pasirinkdami rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedą (BCR). Kuo didesnės kremzlės yra jūsų kariniame jūrų laivyne, tuo retesnių problemų turėsite, kai jas pradursite. Daugelis žmonių paprastai pastebi, kad be to rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) nebus prilipęs prie odos ir paprastai gali suplyšti, todėl paprastai, kai kalbasi. Nors tai atrodo skausmingas dalykas, dažniausiai net nepastebite, kaip auskaras atsitraukia nuo odos.

 • „UltimateBall Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Taip pat norėsite garantuoti, kad naudojate tinkamo tipo nelaisvės/uždarymo žiedą (BCR). Jei planuojate turėti nedidelį dizaino elementą savo kariniame jūrų laivyne, tai jums nepatiks. Nepaisant to, jei bet kuriuo metu turėsite pasimėgauti dosnesniais rutulinio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) pavyzdžiais, pvz., Žymesnėmis štangomis, lankeliais ar kryžminiais papuošalais, pirmąjį auskarą turėsite pasidaryti daugiau matuokite adatą, kad įtrauktumėte savo papuošalų pasirinkimą.

 • Ryškus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Tai rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR), turintis daugybę skirtingų stilių ir spalvų. Galite įtraukti dviejų rūšių auskarų vėrimą, kuris yra standartinis auskarų vėrimas, taip pat bet kokį kitą čia atliktą auskarų vėrimą. Manau, kad šis „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra gana paprastas be daug dekoracijų, tačiau atrodo tikrai nuostabiai. Čia padarytas gražus auskarų bamba ar bamba.

 • Blizgantis rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka ši graži kabanti rutulio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar bamba, kuri buvo pritvirtinta prie šios bambos. Manau, kad tai yra labai prašmatnu ir gražu. Tai tikrai gražus, kuris puikiai tinka bet kokiam šventiniam sezonui, pavyzdžiui, bet kokiai muzikos šventei ar tiesiog eiti į paplūdimį. Manau, kad toks rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas taip pat tinka kolegijos mergaitėms.

 • Inkarinis rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puikus pasirinkimas, jei atostogaujate ypač netoli paplūdimio. Manau, kad šis auskarų vėrimas ar bamba yra gana įtaigus. Man labai patinka šis „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) dizainas, tačiau jūs turite būti ypač atsargūs, kad jis niekur neužstrigtų, kol užsiimate vakarėliais!

 • „Sweet Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Kūno auskarų vėrimas, pvz., Bambos ar bambos auskarų vėrimas, dažnai gali padėti ugdyti stiprią meilę „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) auskarams. Nėra neįprasta, kad auskarų vėrimas grindžiamas netoliese esančiomis tatuiruotėmis ar kitomis auskarų rūšimis, kurios čia pateikiamos anksčiau, pavyzdžiui, odos auskarų. Tai suteiks jūsų skrandžiui kitokią ir originalią išvaizdą, kad visi į jį žiūrėtų. Kadangi moterys mėgsta dėvėti bikinius vasaros sezono metu, dažniausiai pamatysite išradingiausias auskarų vėrimo (Ball Captive/Closure Ring – BCR) idėjas, kurios nepanašios į tai, ką amžinai liudysite.

 • Mažas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Tai kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas, kuris buvo labai paprastas naudojant kai kuriuos brangakmenius. Toks rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas atrodo visiškai stulbinančiai, todėl žmonės jį gauna. Kai kurie žmonės paverčia savo kamuoliuką į nelaisvę/uždarymo žiedą (BCR) bambą ar bambos auskarą į kažką kitą, pridėdami kitų rūšių brangenybių šalia bambos, kad pabrėžtų išvaizdą.

 • „Starry Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Aš tikrai manau, kad tai tik kūrybiškesnė žmonių grupė, kuri mėgsta išties nuostabiai atrodyti kabančius kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarus. Tai dizainas, kuris padėtų pabrėžti juosmens liniją. Taip pat atrodo tikrai gražiai ir labai moteriškai. Tokio kabančio rutulio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra labai įdomus ir karštas nešioti daugybę kartų.

 • Nuostabus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis nuostabus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas, kuris atliekamas naudojant standartinį auskarų vėrimą. Taip pat galite pabandyti pridėti odos auskarą apačioje, kuris yra puikus būdas pabrėžti jūsų stilių. Šios rūšies „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) dizainas atrodė tikrai nuostabiai. Manau, kad šis auskarų vėrimas yra labai subtilus ir labai elegantiškas.

 • Puikus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Kai kuriems žmonėms labai patinka eksperimentuoti su savo stiliumi, o šis auskarų kamuoliuko (BCR) bambos ar pilvo mygtuko auskarų vėrimasis atrodo nuostabiai dėl keistos ir neįprastos išvaizdos. Tai gana nuostabus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) auskarų vėrimas, kuris atrodo tikrai kūrybingai. Vienintelis dalykas, kuriuo turite įsitikinti, yra tokia medžiaga, kurią galite naudoti.

 • Patrauklus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Tokio tipo kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra tikrai šaunus. Jei norite, galite įsigyti šį nuostabų auskarą iš bambos ar bambos, kuris atrodytų tikrai šauniai. Šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puikus būdas pagerinti jūsų bendrą stilių. Tai iš tikrųjų atrodytų labai šauniai su pasėlių viršūnėmis ir bikinio viršūnėmis.

 • Viliojantis rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Jei turite omenyje ką nors konkretaus, tuomet galite lengvai pasirinkti tokio tipo auskarus, skirtus nelaisvei/uždarymui. Šis auskarų vėrimas iš bambos ar bambos yra vienas geriausių. Jame yra keletas nuostabių smeigtukų, kurie atrodo tikrai nuostabiai. Man labai patinka šis paprastas rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR), kuris tikrai atrodytų nuostabiai.

 • Gražus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas atrodo tikrai mielas. Jei vykstate į paplūdimį, šis nuostabus žuvėdros ar bambos auskarų vėrimas tikrai pavogtų pasirodymą. Įsivaizduokite, kad dėvite apkarpytą viršūnę ar bikinį ir nešiojate šį rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar auskarą. Manau, kad tai atrodytų gana gražiai.

 • Mielas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis nuostabus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas, kurį nešioja šis dėvėtojas. Man taip pat patinka tai, kad dėvint padorų ir mažą auskarą tikrai paryškinama šerdis. Taigi, jei esate kažkas, kas turi labai apibrėžtas abs, tai šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas atrodytų tikrai nuostabiai.

 • Patrauklus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Nors kai kurie „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) auskarai yra gana padorūs, kai kurie yra aukščiau ir yra labai gyvybingi. Galite pasirinkti savo stilių. Abi rūšys turi savų pliusų ir minusų. Pavyzdžiui, tokio tipo „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarai atrodo tikrai šauniai, nes nėra nei per daug paprasti, nei per daug dekoratyvūs. Taigi toks auskarų vėrimas ar bamba jaučiasi geriausiai.

 • Brangus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis nuostabus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas, kuris taip pat yra standartinis bambos ar bambos auskarų dizainas. Toks auskarų vėrimas iš bambos ar bambos yra gana paprastas ir atrodo tikrai gražiai tiems, kurie nori išlaikyti jį gana minimalistinį ir tuo pačiu nuostabų. Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskaras atrodo tikrai elegantiškai.

 • Gražus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Jei norite atrodyti prašmatniai ir mergaitiškai, tai puiki idėja nešioti kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos auskarą. Toks nuostabus auskarų vėrimas iš bambos ar bambos yra puikus būdas priversti mūsų stilių dar labiau išryškėti ir atrodo tikrai nuostabiai. Man labai patinka toks stilius, kuris yra labai čigoniškas. Kamuolinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) puikiai tinka bet kokiai šventinei progai.

 • Patrauklus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

„Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas atrodo tikrai gražiai dėvint ant bikinio. Manau, kad jie tikrai padeda pabrėžti moterišką moters išvaizdą ir stilių. Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas išties puošia pilvą, todėl jis atrodo patrauklesnis. Manau, kad gali būti daug žiūrovų, kurie būtų akivaizdūs!

 • Malonus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra tikrai madingas dėl visų kabančių elementų, kurie buvo pridėti prie šio brangakmenio. Manau, kad „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarai, tokie kaip šis, atrodo tikrai gražiai ir moteriškai. Tai įprastas auskarų vėrimas, kuris buvo vienas virš bambos ir kuris atrodo puikiai.

 • Užburiantis rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Pridėti prie bambos rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedą (BCR) bambą ar bambos auskarą yra puiki idėja parodyti savo išraiškas ir idėją. Tai kūrybingas būdas jaustis stilingai ir būti stilingam. Man labai patinka, kaip jūs galite išreikšti tai, ką jaučiatės, naudodami įvairius papuošalus ir jų stilius, kurie atrodo tikrai gražiai. Manau, kad šis „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra gana gražus.

 • Puikus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis gražus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas, kuris atrodo tikrai elegantiškai. Tai nėra nei mažas bamba, nei bambos auskarų vėrimas, nei gana didelis. Jis atrodo pakankamai tinkamas dėvėtojui ir tikrai tinka. Man labai patinka visa ši išvaizda, kuri atrodo gana įdomi, ypač paplūdimyje.

 • Teigiamas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Jei jums nepatinka tiek daug blingo, tokio tipo rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR), bamba ar pilvo mygtukas, jums tinka. Jūs netgi galite pridėti apatinį auskarą, kuris neturi būti per didelis ir užbaigs visą išvaizdą. Daugelis žmonių taip pat prideda kitų rūšių auskarų su paprastu rutuliniu nelaisvės/uždarymo žiedu (BCR), kad visas bambos ar bambos auskarų vėrimas atrodytų visiškai.

 • „Brilliant Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis gražus rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtukas, kuris atrodo gana žvalus! Manau, kad tai tikrai nuostabus dizainas, kurį galite dėvėti. Šis nuostabus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puiki idėja, jei norite kažko saugesnio auskarų vėrimui, nes jis yra labiausiai linkęs užsikrėsti.

 • Elegantiškas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis gražus rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas atrodo tikrai įdomiai. Man taip pat patinka šis įdomus spalvų derinys, dėl kurio dizainas atrodo labai žavingas! Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad auskarai įstrigtų ir dėl to sugadintų!

 • Gražus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Galite pabandyti pridėti kelis auskarus su rutuliniu nelaisvės/uždarymo žiedu (BCR), kad jis atrodytų dar įspūdingiau. Tai atliekama naudojant „Bioflex“ medžiagą, kuri yra labai lanksti medžiaga, kurią galima naudoti. Man labai patinka šis „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas, kuris paprastai atrodo nuostabiai.

 • Nekaltas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Tai čia padarytas kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas. Paprastas rutulio nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) ant bambos atrodo tikrai gražiai ir gražiai.

 • Ilgas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka kabantis ornamentas šiame rutulinio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamboje ar auskarų vėrime. Manau, kad tai labai miela ir atrodo tikrai nuostabiai. Tai nuostabus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas, kuris atrodo nuostabiai!

 • Mažas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra labai mažas ir subtilus. Tai gali būti puiku ir gali sukelti mažiau komplikacijų, jei neužstrigsite prie drabužių. Šis nuostabus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puiki idėja, jei norite kažko saugesnio auskarų vėrimui, nes jis yra labiausiai linkęs užsikrėsti.

 • Gražus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šį nuostabų ir dar paprastą kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos auskarą būtų gana nuostabu padaryti, nes jis yra gana subtilus ir tikrai mielas! Taip pat galite eiti į priekį ir padaryti šiek tiek įmantrų savo kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos pradūrimą. Visa tai visiškai priklauso nuo jūsų turimos vaizduotės ir kūrybiškumo.

 • Malonus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Paprastas auskarų vėrimas yra toks pat geras, kaip kabančio rutulio nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR), ir jūs galite juos pakeisti ir dėvėti alternatyviai. Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad auskarai įstrigtų ir dėl to sugadintų!

 • Mažas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Manau, kad prie bambos pridėjus kažkokius „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) auskarus, tikrai gerai sukietės graži tatuiruotė. Šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra gana nuostabus ir tikrai pagirti čia padarytą gražią gėlių tatuiruotę.

 • Viliojantis rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Šis nuostabus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra gana gražus, pridėtas norint pabrėžti juosmenį. Taip pat galite eiti į priekį ir padaryti šiek tiek įmantrų savo kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos pradūrimą. Visa tai visiškai priklauso nuo jūsų turimos vaizduotės ir kūrybiškumo.

 • Rutulinis rutulio paėmimo žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis nuostabus rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas! Paprastumas naudojant „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambą ar bambos pradūrimą būtų puikus būdas paryškinti pilvą, o ne sutelkti dėmesį į nešiojamą brangakmenį.

 • Gražus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis paprastas rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas atrodo gana negražiai. Šis nuostabus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puiki idėja, jei norite kažko saugesnio auskarų vėrimui, nes jis yra labiausiai linkęs užsikrėsti.

 • Įspūdingas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Na, galvojate apie šventę? Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas atrodo tikrai paruoštas jūsų šventėms! Paprastumas naudojant „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambą ar bambos pradūrimą būtų puikus būdas paryškinti pilvą, o ne sutelkti dėmesį į nešiojamą brangakmenį.

 • Mielas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Aš tikrai myliu šį čia pagamintą gražų ir paprastą rutulio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar auskarą. Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad auskarai įstrigtų ir dėl to sugadintų!

 • Viliojantis rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis nuostabus rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas suteikia labai laimingą išvaizdą. Spėju, kad tai dėl rutulio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) paprastumo! Šis nuostabus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puiki idėja, jei norite kažko saugesnio auskarų vėrimui, nes jis yra labiausiai linkęs užsikrėsti.

 • „Cool Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra gana paprastas ir atrodo tikrai gražiai.

 • Stilingas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Tai puikus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas, kuris čia buvo atliktas gana paprastai ir efektyviai. Taip pat galite eiti į priekį ir padaryti šiek tiek įmantrų savo kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos pradūrimą. Visa tai visiškai priklauso nuo jūsų turimos vaizduotės ir kūrybiškumo.

 • Madingas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šios kabančios rutulio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarai atrodo nuostabiai, jei turite kokią nors progą. Manau, kad verta. Paprastumas naudojant „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambą ar bambos pradūrimą būtų puikus būdas paryškinti pilvą, o ne sutelkti dėmesį į nešiojamą brangakmenį.

 • „Cool Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis širdies formos blizgantis ir kabančio rutulio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas, kuriame yra gražus sparnas, kuris buvo pridėtas čia. Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad auskarai įstrigtų ir dėl to sugadintų!

 • Unikalus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas turi dvigubą auskarą, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Tai gražus žirklės dizainas, sukurtas čia. Šis nuostabus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puiki idėja, jei norite kažko saugesnio auskarų vėrimui, nes jis yra labiausiai linkęs užsikrėsti.

 • Išskirtinis rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis gražus, bet gana paprastas rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas atrodo gana šauniai! Aš žaviuosi! Taip pat galite eiti į priekį ir padaryti šiek tiek įmantrų savo kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos pradūrimą. Visa tai visiškai priklauso nuo jūsų turimos vaizduotės ir kūrybiškumo.

 • Neįtikėtinas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis paprastas akmeninis rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas atrodo tikrai gražiai. Tai daroma abiem būdais: aukštyn ir žemyn. Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad auskarai įstrigtų ir dėl to sugadintų!

 • Ryškus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) auskaras su mielu dinozaurų dizainu atrodo tikrai įdomiai ir nuostabiai! Paprastumas naudojant „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambą ar bambos pradūrimą būtų puikus būdas paryškinti pilvą, o ne sutelkti dėmesį į nešiojamą brangakmenį..

 • Teigiamas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Naudodami šį rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedą (BCR) galite lengvai pridėti dvigubą auskarą, kabantį, padarytą apatinėje bambos pusėje. Šis auskaras nuo bambos ar bambos atrodo tikrai nuostabiai. Taip pat galite eiti į priekį ir padaryti šiek tiek įmantrų savo kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos pradūrimą. Visa tai visiškai priklauso nuo jūsų turimos vaizduotės ir kūrybiškumo.

 • Mielas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis nuostabus rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar bamba auskarų vėrimas, kuris atrodo tikrai įdomus paplūdimiui! Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad auskarai įstrigtų ir dėl to sugadintų!

 • Dangaus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Tai labai smagi ir kūrybinga idėja, kaip įkišti auskarą į kamuoliuką/uždarymo žiedą (BCR). Paprastumas naudojant „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambą ar bambos pradūrimą būtų puikus būdas paryškinti pilvą, o ne sutelkti dėmesį į nešiojamą brangakmenį.

 • Įspūdingas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Norėdami kažką reikšti, galite naudoti tokio tipo rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos pradūrimą. Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad auskaras įstrigtų ir dėl to sugadintų! Šis nuostabus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puiki idėja, jei norite kažko saugesnio auskarų vėrimui, nes jis yra labiausiai linkęs užsikrėsti.

 • Spalvotas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Galite naudoti šiuos nuostabius rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedus (BCR), kurie šiomis nuostabiomis spalvomis atrodytų tikrai šauniai.

 • Mielas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis nuostabus blizgantis ir brangakmeniais puoštas rutulio nelaisvėje/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtuko auskarų vėrimas atrodo gana įdomiai. Taip pat galite eiti į priekį ir padaryti šiek tiek įmantrų savo kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambą ar bambos pradūrimą. Visa tai visiškai priklauso nuo jūsų turimos vaizduotės ir kūrybiškumo.

 • Karališkasis rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Man labai patinka šis nuostabus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas su šiek tiek karūnos centre. Paprastumas naudojant „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambą ar bambos pradūrimą būtų puikus būdas paryškinti pilvą, o ne sutelkti dėmesį į nešiojamą brangakmenį.

 • Poliruotas rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis gražus akmeninis dygliuotas rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar pilvo mygtukas yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta kažką gražaus pridėti prie rutulinio nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos.

 • Nuostabus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Jei planuojate keliauti į paplūdimį, šis paprastas ir nuostabus „Ball Captive/Closure Ring“ (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas jums puikiai tinka. Šis nuostabus kamuoliuko nelaisvės/uždarymo žiedo (BCR) bambos ar bambos auskarų vėrimas yra puiki idėja, jei norite kažko saugesnio auskarų vėrimui, nes jis yra labiausiai linkęs užsikrėsti.

 • Brangus rutulio nelaisvės žiedas (BCR) pilvo mygtukas/ auskarų vėrimas

Rutulinis žiedas (BCR)

Šis gražus akmeninis dygliuotas rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) bamba ar bambos auskaras atrodo tikrai elegantiškai! Šis rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad auskarai įstrigtų ir dėl to sugadintų!

Ar tam tikros rūšies pilvo mygtukai yra geresni, norint gauti rutulinį žiedą (BCR)?

Auskarų vėrimas ar bamba iš tikrųjų yra auskarų vėrimas, esantis tikrosios bambos odos apačioje, todėl jo pavadinimas yra šiek tiek klaidinantis. Nėra konkretaus bambos tipo (kurį matėme aukščiau), kuris gali arba negali turėti auskarų. Jei turite pakankamai odos virš arba žemiau bambos, galite gauti rutulinį nelaisvės/uždarymo žiedą (BCR). Tačiau tam visada rekomenduojama kreiptis į patyrusį auskarų vėrėją.

Be jokios abejonės, būkite labai atsargūs bandydami pradurti bambą, todėl patartina kreiptis tik į ekspertą, kuris žinos, kurią srities dalį reikia pradurti, neatplėšiant jokių svarbių nervų ar kraujagyslių, esančių aplink pilvą. mygtuką. Taip pat turite stengtis vengti žmonių, kurie bamba per ausį, kad pradurtų bambą, nes jis nebus toks tikslus kaip adatą naudojantis žmogus. Be to, nesvarbu, kokį auskarą ar įrangą pasirinksite pradurti, visada įsitikinkite, kad jis yra sterilizuotas.

Jei auskarų vėrimas yra netinkamas ar netinkamas, jis labai spaudžia jūsų bambos sritį ir gali paversti jūsų užpakalį. Taigi, būtinai pirmiausia aptarkite visus su auskarų vėrimu susijusius rūpesčius.

Įprasti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai praduriamas pilvo mygtukas su rutuliniu žiedu (BCR)

Kad bamba ar bamba pradurtų, turite įsitikinti, kiek odos ar vietos turite prie bambos. Kuo stipresni jūsų raumenys prie pilvo, tuo mažiau komplikacijų, su kuriomis susidursite, taip pat sutrumpės gijimo laikas. Daugelis žmonių dažnai pastebi, kad be stiprios šerdies pilvo mygtukas dažnai nuplėšiamas arba atstumiamas, ypač kai jie sulenkia ar sėdi. Tai gali atrodyti nepakeliamai, bet gali net nepajusti, kaip ir kada rutulio nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR) buvo pašalintas iš odos.

Jums taip pat gali tekti patikrinti tinkamos rūšies papuošalų medžiagą, kuri tiktų jūsų rutuliniam nelaisvei/uždarymo žiedui (BCR). Jei norite paprasto dešimties bambos ar bambos, tai galite padaryti be komplikacijų. Tačiau galbūt norėsite pasikeisti į sudėtingesnius papuošalus, tokius kaip didesnės štangos ar pakabinamas rutulinis nelaisvės/uždarymo žiedas (BCR), kuriam gali tekti pakeisti pradinį auskarą didesne adata, kad būtų lengviau apimti naujus papuošalus.

„Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtuko auskarų atstatymo procesas

Kiekvieno žmogaus atsigavimo procesas labai skiriasi, kai kalbama apie bambą. Šioje kūno vietoje yra daug judesių, todėl jūs turite pasirūpinti šia amžina trintimi, kuri gali pakenkti jūsų auskarui. Be kelnių ir kitų aptemptų drabužių, gali nutrūkti auskarų vėrimas, trinantis prie jo ir dar labiau sudirginant sritį aplink bambą. Iš pradžių tai yra gana jautri sritis ir neturėtų būti labai trikdoma.

Pilvo mygtukai taip pat linkę sugauti daug nešvarumų, todėl rūpintis savo bamba yra labai svarbu. Jei nuspręsite, kad jūsų bamba bus švari ir vilkėsite laisvus drabužius, tai gali labai padėti ją tinkamai ir geriau išgydyti. Galite manyti, kad auskaras buvo išgydytas per 4–6 savaites, tačiau kartais visiškai išgydyti gali prireikti maždaug 6 mėnesių. Kai kuriais atvejais prireikė net metų, kol auskaras išgydomas visiškai.

Gydymo etapuose turite laikytis kai kurių šio proceso ir kai kurių gairių, kurias gali pateikti jūsų auskarų vėrėjas, kad sumažintumėte infekcijos išsivystymo tikimybę arba išvengtumėte migracijos ar atmetimo tikimybės ir paskatintumėte sėkmingą gijimo procesas.

 1. Laikykite savo bambą švarią! Maudantis duše, leiskite šiltu vandeniu tekėti per visą kūną, ypač bambos srityje. Tačiau nešveiskite pradurtos bambos dalies. Leiskite putojančiam vandeniui tekėti. Tuomet auskarą galite nuplauti jūros druskos vandeniu, sukurdami savo arba nusipirkę. Panašiai galite atlikti mirkymą su medvilniniais rutuliais. Turite tai mirkyti bent 3 kartus per dieną, kad įsitikintumėte, jog susikaupimai aplink bambą buvo tinkamai išvalyti, o tai padės išvengti bet kokių infekcijų ir bakterijų, kurios gali paskatinti tą vietą.
 2. Būkite švelnus šalindami „plutelę“. Natūrali jūsų kūno reakcija į bet kokį svetimkūnį yra išsiskyrimas, kuris yra skaidrus skystis, kuris išdžiūsta, kad susidarytų tam tikra pluta, tačiau nebegalima manyti, kad sveika, jei jo nepaisysite. Anksčiau auskarų darytojai liepdavo žmonėms išvalyti plutą, porą kartų per dieną nuimant ar perkeliant papuošalus, o tai jau nerekomenduojama. Tai gali sukelti aplinkinių bakterijų patekimą į bambą, o tai gali sukelti daug problemų. Šiems pluteliams pašalinti galite naudoti medvilnės kamuoliukus, įmerktus į jūros druskos vandens tirpalą, kurie padės juos suminkštinti, o tada lengvai nušluostys..
 3. Nepakeiskite papuošalų per anksti. Turint tiek daug rinkoje esančių bambos rūšių, visiškai neįmanoma jausti pagundos. Bet stenkitės kuo daugiau tam priešintis. Įdėtas bambos brangakmenis pirmiausia turėtų būti ypač ilgas ir jo negalima nuimti, kol jis visiškai neišgydo. Net jei patinimų nedaug ar visai nėra, yra tikimybė, kad jei bandysite su jais susipykti, jis labai išsipūs. Tai taip pat laikas, kai nešvarumai ir bakterijos gali patekti į jūsų sistemą ir sukelti įvairių rūšių infekcijas, todėl turėtumėte klijuoti tuos pačius papuošalus, kurie buvo pritvirtinti prie auskarų, kol jūsų žaizda užgis 100 procentų. Be to, tik papuošalų keitimo būdas gali sudirginti gydantį bambos auskarą, ypač jei naudojate papuošalus iš išorės su siūlais, kurių tikrai nepatariama naudoti, nes jie nubraukia subtilią gydančią odą virš bambos.
 4. Jei turite alerginę reakciją, keiskite papuošalus. Kai kuriems žmonėms gali atsirasti alerginė reakcija į auskarų medžiagą. Daugelyje pigių kūno brangakmenių yra daug nikelio, kuriam dauguma žmonių yra alergiški. Todėl labai rekomenduojama naudoti tik chirurginius plieninius papuošalus iš pilvo arba titano bambos papuošalus. Titanas yra labiausiai rekomenduojamas papuošalų variantas, kurį pasiūlys visi. Tai taip pat duoda geriausių rezultatų gydant ir prižiūrint. Jei neturite tokių brangakmenių ir kenčiate nuo alerginės reakcijos, galbūt norėsite iš karto perkelti pilvo auskarų brangakmenį į šiuos metalus, net jei po auskarų vėrimo praėjo kelios dienos. Nebandykite to padaryti patys, o eikite pas auskarų vėrėją, kad jie atliktų tą patį pašalinimo procesą. Ne tik sunku padaryti naują auskarą, bet ir pavojinga.
 5. Venkite aliejų, balzamų ir kremų! Būtina vengti aliejų, balzamų ir kremų. Yra daugiau būdų, kaip maitinti ir drėkinti odą, tačiau aliejų ir kremų naudojimas nėra vienas iš jų. Tiesą sakant, aliejai ir kremai taip pat gali sulaikyti bakterijas ir infekcijas. Jei jaučiate, kad jūsų oda sausa, tikriausiai į jūros druskos tirpalą galite įpilti arbatmedžio aliejaus, kuris padėtų drėkinti odą. Jis taip pat turi nuostabių antibakterinių savybių, kurios padės drėkinti odą ir ją maitinti. Arbatmedžio aliejaus netepkite tiesiai ant odos. Jis visada turi būti praskiedžiamas tam tikru nešikliu, pavyzdžiui, tada panaudotu jūros druskos tirpalu. Vienam puodeliui jūros druskos tirpalo negalima naudoti daugiau kaip 2–3 lašų.

„Už“ ir „ne“ už kamuoliuko žiedo (BCR) pilvo gijimą

Pažvelkime į faktą: internetas yra pilnas patarimų, kurie gali būti teisingi arba ne. Taigi, jei norite ką nors patirti, prieš eksperimentuodami su savimi būtinai paklauskite savo gydytojo ar auskarų vėrėjo. Štai keletas bendrų privalumų ir patarimų, kurių turite laikytis:

Ką daryti dėl rutulio nelaisvės žiedo (BCR):

 • Jei galite, turite dėvėti laisvus drabužius arba net apsirengti be marškinių. Tai padėtų sumažinti trintį ir taip sudirginimą aplink odą.
 • Jūs turite rūpintis savo bendra sveikata. Taigi gerai miegokite, valgykite ir gerkite, kad jūsų oda geriau išgydytų. Oda geriau gyja, kai imuninė sistema yra stipri.
 • Daug nusiplaukite rankas ir ypač prieš liesdami pradurtą dalį. Tai padės išvengti bakterijų susidarymo, kurios sukels infekciją.
 • Venkite visų rūšių viešųjų baseinų, upių, paplūdimių, sūkurinių vonių, tvenkinių, vandenynų ir kt., Kurie įneš naujų bakterijų ir gali sukelti infekcijas.
 • Įsitikinkite, kad bet koks kosmetikos gaminys nusausintas ar nuvalytas nuo auskaro paviršiaus.
 • Naudodami Q galiuką, turite pašalinti plutos susidarymą.
 • Turite vengti per didelio saulės poveikio, kai bamba yra atidengta.
 • Jei atsiranda tam tikras patinimas, patinimą galite sumažinti naudodami ledo pakuotę!

Negalima naudoti rutulio nelaisvės žiedo (BCR):

 • Palieskite, smuikuokite ar pasukite savo „Ball Captive Ring“ (BCR) papuošalus. Jis turi būti kuo nejudresnis. Priešingu atveju tai gali sukelti atmetimą ar migraciją ir pakenks labiau nei anksčiau.
 • Nesubraižykite bambos, net jei ji niežti. Vietoj to, pabandykite nuraminti sudirginimą apledėję bamba. Tai padės nuraminti niežulį ir taip pat palengvins skausmą.
 • Turite vengti naudoti tokius produktus kaip Neosporin, bakterinas, alkoholis, vandenilio peroksidas ar antibakterinis muilas. Tai sukuria daugybę problemų, susijusių su auskarų vėrimu, kurį sudaro migracija, rando audinio perteklius ir ilgesnis gijimas. Kremai gali slopinti auskarų vėrimą, o dezinfekavimo priemonės gali sudeginti odą
 • Nedėvėkite aptemptų drabužių, nes tai neleis orui patekti į pradurtą vietą ir pailgins gijimo laiką.
 • Nekeiskite savo brangakmenių, kol nesate tikri, kad visiškai pasveiksite. Paklauskite auskarų davėjo patarimo. Parodykite jam savo užkrėstą vietą ir laukite jų patvirtinimo.
 • Nenaudokite soliariumo.
 • Nedarykite staigių trūkčiojančių judesių bamba, todėl oda gali būti ištraukta arba išstumta iš pradinės padėties.
 • Stenkitės nelaikyti kamuolio žiedo (BCR) po tvarsčiu, kuris gali sukelti infekciją.
 • Nemiegokite ant pilvo, nes tai sukels per didelį spaudimą ir diskomfortą jūsų odai.

„Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtuko auskarų pliusai ir minusai

Argumentai už rutulinį nelaisvės žiedą (BCR):

 • „Ball Captive Ring“ (BCR) atrodo nuostabiai.
 • Galite efektyviai derinti ir derinti brangenybes, kad atitiktų jūsų nuotaiką.
 • Rutulinis nelaisvės žiedas (BCR) nėra labai nepatogus pradurti.
 • Vis dėlto galite juos pasilikti, kai tikitės (su unikaliais papuošalais)

Suvart „Ball Captive Ring“ (BCR):

 • Ne visi gali gauti kamuoliuko žiedo (BCR) bambos ar auskarą auskarui (pvz., Jei turite aprangą – skaitykite aukščiau, kad gautumėte daugiau informacijos, kokias bambas galima pradurti ir kurių negalima!)
 • Pozicija rodo, kad jie sugeba daug judėti, kai jūsų kūnas juda (pvz., Sėdėdamas) ir gali užtrukti ilgiau, kol atsigaus arba visai nepagerės. Tai daugiausia veikia žmones, turinčius didesnį skrandį.
 • Nelabai akivaizdu matyti vaikinus, nešiojančius „Ball Captive Ring“ (BCR) pilvo mygtuką ar auskarą.