Auskarų vėrimas

18 įžymybių, turinčių auskarų vėrimą

Kūno auskarų vėrimas pasaulyje egzistuoja taip ilgai, kaip kūno tatuiruotės. Kūno modifikavimas pasaulyje egzistuoja tūkstančius metų, tačiau tendencija buvo tik apie dešimtmetį ar du. Žmonės patys puošiasi nuostabiais papuošalais, smeigėmis, pakabukais ir pan.! Daugelis žmonių pasirinko savo stilių ir asmenybę išreikšti auskarų vėrimu ir tatuiruotėmis, daugelis įžymybių taip elgtųsi. Daugelis taip pat kreipiasi į auskarus ir tatuiruotes, kad pagerintų savo stilių ir asmeninę išvaizdą.

Šiais laikais yra tiek daug įžymybių, kurios užsiima auskarų vėrimu, kad taip sunku išlaikyti rekordą. Šios įžymybės persmelkė save nuo ausų iki veido ir net kai kurias neapsakomas privačias sritis, kurias galbūt norės parodyti. Taigi čia yra visų garsenybių, kurios pasidarė auskarą, o gal dvi, sąrašas.

Tačiau prieš lipdami į garsenybes, yra du pagrindiniai auskarų tipai: paviršiniai auskarai ir odos auskarai. Štai koks skirtumas:

Paviršiaus auskarai

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

  • Paviršiaus auskarai
  • Odos auskarai
  • 18 įžymybių, turinčių auskarų vėrimą, sąrašas

Paviršiaus apykaklės kaulų auskarų vėrimas yra kitoks, nes jie turi įėjimo ir išėjimo tašką, kuris adatos pagalba pašalinamas nedidelis mėsos gabalas. Paviršiaus juosta įstumiama į sukurtą erdvę ir išeina iš kito galo. Kiekvienas juostos galas turi tam tikrą brangakmenį, kuris išlieka atviras, kita vertus, juosta lieka odos viduje.

Paviršiaus auskarai yra labiau linkę migruoti ir atmesti, nes yra labai arti odos paviršiaus. Tačiau gera žinia žmonėms, kuriems ant kaklo padaromas auskarų vėrimas, turi mažesnę tikimybę, kad jų auskarai bus atmesti. Nesvarbu, kur atliksite auskarų vėrimą, ieškodami kvalifikuoto auskarų vėrėjo ir atlikę gerą priežiūrą tikrai galėsite išvengti bet kokių problemų, susijusių su auskarų praradimu.

Odos auskarai

Auskarų vėrimas į odą yra tokia kaina, kuri giliai patenka į odos sluoksnius, pradūrus dermą. Tai nepanašu į paviršiaus auskarų vėrimą, kuris turi atidarymo ir išėjimo tašką ir turi tik vieną tašką brangakmeniui pritvirtinti. Brangakmenis sėdi ant odos, o auskarų vėrėjas įdeda inkarą į pašalintą odos dalį,

Paprastai auskarų vėrimas atliekamas per odą ir žmonės dėvi nardytoją su aštriu kraštu ir labai dekoratyvią viršutinę dalį, kuri gali būti bet kokia medžiaga. Kiti štampavimo į odą būdai gali būti atliekami naudojant adatas ir mažą skalpelį. Tada inkaras įkišamas į erdvę, kuri eina lygiagrečiai odai. Dekoratyvinis brangakmenio viršus pritvirtinamas prie inkaro.

Inkarus geriau renkasi žmonės, nes brangenybės keičiasi tokio tipo auskaruose. Taigi jūs galite pakeisti bet kokį papuošalą pagal progą. Daugelis žmonių gauna kelis auskarus iš eilės ir maišo dizainą. Kita vertus, jei nuspręsite naudoti odos smūgį ir nardymą, atminkite, kad jei norite pakeisti dalykus, turėsite visiškai atsisakyti papuošalų.

18 įžymybių, turinčių auskarų vėrimą, sąrašas

1. Perrie Edwards paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Perrie Edwards tikrai didžiuojasi savo auskarų paviršiumi! Aišku viena – pasidaryti auskarą ant pakaušio nėra bailiai.

2. Justino Bieberio paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Tiesiog Bieberis turi daugybę auskarų ir jis dažnai nusileidžia į savo socialinę žiniasklaidą, kad parodytų savo tatuiruotes ir auskarus. Tai paviršiaus auskaras, kurį jis gavo. Jam tai nauja išvaizda, tačiau atsižvelgiant į tai, kaip greitai jis keičia savo kūną, tai nėra nieko naujo. Brangakmenių vis daugėja!

3. Bella Thorne paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Bella Thorne nusprendė šiek tiek sustiprinti, supylusi spenelius, kurie buvo matomi jos perregimoje suknelėje!

4. Kristin Maldonado „Helix“ auskarų vėrimas/„Piercing Surface“

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Kristin Maldonado spiralė yra pradurta naudojant paviršiaus auskarų vėrimo metodą, kurio metu štanga atrodo labai nuostabiai.

5. Keke Palmer paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Visi gerbėjai, kurie seka Palmerį socialiniuose tinkluose, supranta, kad aktorė mėgsta daryti savo. Na, neseniai paskelbtame įraše, kurį ji paskelbė „Instagram“, ji paskelbė savo antakių ir auskarų vėrimo nuotrauką, padarytą paviršiaus auskarų stiliaus. Anksčiau ji taip pat „Instagram“ paskelbė savo nuotrauką su spenelius atskleidžiančia apranga (nuogybių politika pasmerkta), kuri atskleidžia paprastai paslėptą smūgį.

6. Danielle Bregoli paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Danielle Bregoli užsideda dvi tragus smeigtukus, vieną kremzlės brangakmenio smeigtuką ir auskarų auskarą, kurie visi yra auskarų auskarai.

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Danielle Bregoli padarė sau ištemptą skilties auskarą ir apskritą tragus auskarą, ypač norėdama vaidinti savo muzikiniame vaizdo įraše BHAD BHABIE – „Aš supratau“.

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Danielle Bregoli liežuvis perforuotas horizontaliai išlenktomis štangomis paviršiaus auskarų stiliumi.

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

„Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremonijoje Danielle Bregoli buvo pastebėta sportuojanti pramoniniu auskaru dešinėje ausyje.

7. Blac Chyna paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Robo Kardashian sužadėtinė mėgsta puikuotis spenelių žiedais perregima juoda suknele, kai ji 2015 metų sausį atostogavo Majamyje su Amber Rose..

8. Gintaro rožių paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

2011 m. Kovo mėn. „MuvaMoji“ kūrėja padėjo smūgius į maketą, apsivilkusi aptemptą persiko spalvos suknelę. Netgi didžiulis Rose mobiliojo telefono „Moschino“ dangtelis, pradėtas atrodyti kaip buitinis valiklis, negali atitraukti žiūrovų nuo dviejų auskarų krūtinėje, tikrai vagia šou už odai prigludusios suknelės.

9. Rihanna Paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Rihanna tikrai nebijo „Clippers“ žaidime demonstruoti savo spenelių auskarų su balta liemene.

10. Urraka Braun paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Urraka Braun pertvarėlė, nosis, medūzos ir tiltelis yra pradurti, taip pat matuojamas ausies lankelis, tragus ir spiralė perforuoti paviršiaus auskarų stiliumi.

11. Siaubo žemės paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

„Siaubo žemėje“ yra jos pertvara, gyvatės įkandimai, angelo įkandimai, nosis, skruostai ir smilkiniai, kurie yra keletas iš daugybės auskarų, padarytų auskarų paviršiumi.

12. Mano vardas Anna Surface Piercing

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Mano vardas Anna, jos krūtinė praduriama pervėrimo stiliumi, o tai atrodo labai šauniai.

13. Nojaus Cyruso paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Kalbant apie jos tatuiruočių pamišimą, atrodo, kad Nojus seka savo seseris, Miley pėdomis. Tačiau kalbant apie auskarus, ji turi savo reikalų. Neseniai jai buvo pramušti speneliai, o tai gerbėjams sukėlė visišką šoką. Ji apsilankė pas tatuiruočių dailininką JonBoy ir susisiekė su Robbie Milian „Moxy“ viešbutyje, kuris yra įtrauktas į auskarų vėrėją. Ji paprašė jo Peircei abiejų spenelių. Ji paskelbė tai savo gerbėjams per „Instagram“ ir kartu su Milian, sakydama: „Įprastas pirmadienio vakaras Niujorke“, – rašė ji. „Tatuiruotės ir auskarų vėrimas (nenorėjau sakyti, kad tittys niekam nepadėjo“).

14. Paryžiaus Džeksono paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

„Standing Rock“ aktyvistas ir žvaigždžių lobis

15. Ashley Tisdale paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

2018 09 17 – Ashley Tisdale – HBO 70 -asis metinis „Primetime Emmy Awards“ apdovanojimų priėmimas – atvykimas – Ramiojo vandenyno dizaino centras, 8687 Melrose Ave – Los Andželas, CA JAV

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Ashley Tisdale dešinėje ausyje nešiojo gražų pramoninių auskarų rinkinį HBO 70 -ajame kasmetiniame „Primetime Emmy Awards“ apdovanojimų priėmime „The Pacific Design Center“, 8687 Melrose Ave Los Andžele, Kalifornijoje, JAV 2018 m. Rugsėjo 17 d. Ji žinoma, kad dažnai keičiasi jos stilius su tuo brangakmeniu.

16. Christina Scabbia paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Cristina Scabbia kairėje kremzlėje užsideda mažą smeigtuką į ausies skilvelį ir brangakmenį, kuris atrodo tikrai drąsiai.

17. Becky G paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Becky G yra žinoma dėl dviejų auskarų rinkinių kremzlėje ir dar dviejų viršutinėje skiltyje.

18. Lucy Hale paviršiaus auskarų vėrimas

Įžymybės su paviršiaus auskarų vėrimu

Lucy Hale ausyse padarytas gražus auskarų vėrimas, kuris atrodo super nuostabiai! Jai taip pat pradurta daug kitų ausies dalių!