Tatuiruotės

Michaelio B. Jordano tatuiruotė ir jos reikšmė

Michaelas Bakari Jordanas yra amerikiečių aktorius ir prodiuseris. Aktorius labiausiai žinomas dėl boksininko Adonio Creedo vaidmens „Rocky“ tęsinyje „Creed“ (2015 m.) Ir pagrindinio antagonisto Eriko Killmongerio filme „Juodoji pantera“ (2018 m.). Jis pradėjo vaikystėje, modeliavo daugeliui prekių ženklų, taip pat pasirodė daugelyje televizijos laidų, tokių kaip „Parenthood“, „All My Children“ ir „The Wire“. Michaelas taip pat pasirodė tokiuose vaizdo žaidimuose kaip „Creed: Rise to Glory“ ir „NBA2K17“.

Michaelio kūne yra tik viena tatuiruotė, kurią jis padarė ant kūno, kad padėtų jam, kaip Erikui Killmongeriui, filme „Juodoji pantera“. Pažvelkime į tatuiruotę ir jos istoriją.

Nugaros tatuiruotė

1. „Žemėlapio ir akių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje aktoriaus viršutinės nugaros pusėje yra žemėlapio kontūro tatuiruotė. Kontūro viduje taip pat yra tatuiruotė.

Reikšmė: Žemėlapio kontūras yra Afrikos žemynas, o jo viduje esanti akis yra Egipto simbolis, žinomas kaip Horo akis, kuri yra apsaugos, karališkosios galios ir geros sveikatos simbolis, dėl kurio jis gavo savo kūną. Michaelas pasidarė tatuiruotę 2010 m.