Tatuiruotės

Juliaus Randle’o 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Julius Deionas Randle’as yra profesionalus amerikiečių krepšininkas. Jis žaidžia Niujorko „Knicks“ komandoje NBA (Nacionalinėje krepšinio asociacijoje). Jis taip pat atstovavo Kentukio „Wildcats“, Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Los Andželo „Lakers“. Julius visada mėgo tatuiruotes, bet niekada nežinojo, kokias pasidaryti. Viskas pasikeitė nuo jo pirmojo. Po to jis tik pridėjo vis daugiau ir daugiau. Pažvelkime į jo tatuiruotes ir jų reikšmes.

Julius Randle

1. „Portreto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dešinės dilbio vidinėje pusėje yra mažo berniuko veido portretas.

Reikšmė: Portreto tatuiruotė ant dilbio yra jo sūnaus Kydeno Randle’o, kurį jis labai dievina, portretas. Tai taip pat buvo pirmoji jo tatuiruotė. Kalbėdamas apie tai, jis pasakė: „Mačiau daug„ Instagram “, man visada labai patiko tatuiruotės, niekada neradau laiko jas pasidaryti.

Mačiau tikrai gerus veido portretus. Norėjau, kad mano sūnus būtų tatuiruotas ant manęs. Tai tikrai mano mėgstamiausia tatuiruotė “.

2. „Teksaso“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo dilbio pusėje yra iškabos tatuiruotė su užrašu „INTERSTATE TEXAS 30“. Taip pat po juo yra Dalaso miesto pastatų siluetas, po jo kairiu vidiniu riešu dengiančiu siluetu tatuiruotas didelis „D“.

Reikšmė: Skaičius 30 reiškia Džersio numerį, kurį jis dėvi. „Teksaso“ tatuiruotė jam turi ypatingą reikšmę. Julius yra Carolyn Kyles sūnus, anksčiau žaidęs krepšinį Teksase. Randle taip pat turėjo galimybę ten žaisti, tačiau pasirinko Kentukį. Randle’as taip pat gimė Dalaso mieste, Teksase, todėl ant rankos yra tatuiruotė D..

3. „Kentukis 30“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje kairiojo dilbio pusėje yra moters veido portreto tatuiruotė. Žodžiai „KENTUCKY 30“ taip pat tatuiruoti po portretu, šalia jo riešo.

Reikšmė: Laido portretas yra jo žmonos Kendros Shaw portretas. Gavęs savo sūnaus portretą, Randle manė, kad būtų gera idėja susilaukti ir vienos iš jo žmonų, nes jis lygiai taip pat ją dievina. Jie susituokė 2007 m. Skaičius „30“ reiškia marškinėlio numerį, kurį jis dėvi.

4. „Kryžiaus ir citatos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Sportininko kairiajame bicepse yra kryžiaus tatuiruotė, apsupta debesų. Taip pat yra citata, ištatuiruota virš kryžiaus.

Reikšmė: Tai viena iš tatuiruočių, atspindinčių jo religines pažiūras. Julius yra pamaldus krikščionis, kuris prieš kiekvieną namų žaidimą lankydavosi komandos koplyčioje melsdamasis, kol mokėsi koledže.

5. „Ali“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje jo kairės blauzdos pusėje yra nedidelis žmogaus portretas, mūvintis bokso pirštines ir šortus ir kovojant.

Reikšmė: Šią Muhammado Ali tatuiruotę Julius padarė ant kojos, nes jis yra vienas iš jo stabų. Ali vaikystėje įkvėpė jį, o Julius norėjo pasidaryti šią tatuiruotę, nes dievina Ali požiūrį ir kovos dvasią.