Tatuiruotės

Jaučio tatuiruotės: daugiau nei 50 dizaino su prasmėmis ir idėjomis

Tatuiruotės išpūstos mados požiūriu, kaip ir vėlai. Įvairios asmenybės, atrodo, tiria tatuiruočių pasaulį ir išreiškia save per kūno meną. Atsirado įvairių modelių, pavyzdžiui, viskas-nuo taškinių mandalų iki neotradicinių modelių. Tatuiruotės tikrai subrendo ne tik į rašalo dėmę ant jūsų odos. Jie yra saviraiškos priemonė, taip pat kaip tatuiruočių meistro sukurta meno forma. Tatuiruočių kūrimo menas tapo labiau moksliškas ir tikslesnis. Norint būti tatuiruočių meistru, reikia daug daugiau nei tik gerai piešti. Norint būti geru tatuiruočių meistru, reikia šiek tiek daugiau nei tik meninių sugebėjimų. Priešingai nei senas įsitikinimas, tatuiruotės dabar tapo meno kūriniu, o ne vaikščiojančiomis pabaisomis.

Daug daugiau žmonių priima tatuiruotes kaip būdą, kaip simbolizuoti kovas, su kuriomis jie susidūrė, arba artimų ir brangių žmonių atminimui. Jie nebėra tik mados pareiškimas, nes jie turi istorijas. Rašalas tapo gilesnis už odą.

Šiuolaikiniame pasaulyje tatuiruotės nebeturi neigiamos stigmos ir greičiau turi daug teigiamos reikšmės. Jie imasi drabužių ir įvykių ar daiktų ir suasmenina juos į kažką daugiau nei tik rašalą ir odą. Jie yra simboliški ir meniški, kad kažkas galėtų išreikšti save. Tiesą sakant, tatuiruotė nebėra į ką žiūrėti, bet yra pagyrų ir pavydo objektas.

REIKŠMĖ

Jautis, atstovaujamas jaučio, yra žemės ženklas. Kaip ir jų dvasinis gyvūnas, taureanai mėgsta atsipalaiduoti ramioje, kaimiškoje aplinkoje, apgaubtoje silpnų melodijų, raminančių aromatų ir malonių skonių. Jautį valdo Venera, valdanti meilę, grožį ir pinigus. Jaučio įtaka daro šį žemės ženklą patraukliausiu iš visų zodiako ženklų. Šiuos kosminius jaučius užburia bet koks fizinis paguodos ir malonumo ženklas. Pasitenkinimas yra suvaržymas epikūriečiams Taureanams, ir jie jaučiasi labiausiai patenkinti, kai yra lepinami.

Tačiau tuo pat metu, nepaisant jų išsipūtimo, šie žemės ženklai žino lėšų naudingumą. Taureanai nesiryžta pasiraitoti rankovių ir sunkiai dirbti, kad įgytų daug. Jie yra entuziastingi, susikaupę ir lankstūs ir jaučia saugumo jausmą, kai investuoja savo pinigus į santaupas. Kosminis jautis tikisi investicijų grąžos (jautis taip pat yra „Wall Street“ atstovas), o „Taureans“ puikiai išmano ilgą žaidimą tiek profesionaliai, tiek romantiškai. Sauras Taureanams kelia didžiausią susirūpinimą, ir jei jie jaučia baimę dėl savo stabilumo, būtinai pamatykite raudoną dangaus jautį. Neigiama, kad dėl savo aukštų standartų jie taip pat linkę peržengti savo ribas. Retai jų santykis su apčiuopiamuoju pasauliu gali padaryti juos šiek tiek savininkiškus – tiek su žmonėmis, tiek su daiktais. Jų susižavėjimas viskuo, kas jausminga, gali tapti godus.

DIZAINAS

Jaučio ženklas gali būti sudarytas įvairiais būdais, kad įneštų į tatuiruotę šiek tiek ekscentriškumo. Kai kurie žmonės mėgsta pasirinkti, kad visas gyvūnas būtų rašalu, o kiti – susitelkę tik į veidą, kad paryškintų būtybės ragus. Kiti dizainai yra šiek tiek labiau supaprastinti arba padaryti gentiški, įtraukiant skirtingus modelius, kurie gali paryškinti kompoziciją ir suteikti jai žemiškesnį ar hipsteriškesnį jausmą. Galimų pasirinkimų perteklius, nors galų gale tai priklauso nuo jūsų ir jūsų supratimo.

IDĖJOS

Kalbant apie „Taurus“ tatuiruočių dizaino variantus, yra nereikšmingų apribojimų, tačiau jei galite patekti į kvalifikuoto tatuiruočių menininko ranką, galite pritaikyti savo tatuiruotę ir paversti ją pagal savo skonį. Ir nors dizaino pritaikymui taip pat nėra daug galimybių, galite eksperimentuoti su spalvų deriniu ir atspalviu.

Vieta ir srities pasirinkimas visiškai priklauso nuo skausmo tolerancijos lygio ir asmenybės. Jei galite ištverti skausmą, visą jautį galite išsitatuiruoti ant rankos, krūtinės ar nugaros, o jei negalite ištverti daug skausmo, pasidarykite miniatiūrines simbolių tatuiruotes ant nugaros ar riešo viduje.

Panašiai, atsižvelgiant į jūsų asmenybę, jei esate ekstravertas, jaučio galvą galite užrašyti ant pakaušio, kur tai akivaizdu, bet jei esate intravertas, taip pat galite nuspręsti, kad tatuiruotė būtų užrašyta kažkur paslėpta. Jei rašaluojate rašalą pirmą kartą ir nežinote, kur jį įdėti, visada pasidarykite mažo dydžio tatuiruotę, kad ateityje nesigailėtumėte dėl savo pasirinkimo ar net pašalintumėte ar pakeistumėte neišleisdami pinigų.

Dauguma „Taurus“ tatuiruočių yra visiškai juodos arba klasikinės juodos ir baltos spalvos derinys, tačiau galite reikalauti, kad jūsų tatuiruočių meistras padarytų tatuiruotę šiek tiek dekoratyvią, kad ji išsiskirtų.

Skirtingi tipai ir dizainas

 • Klasikinis žvaigždynas

Žvaigždynai yra geriausias būdas parodyti savo meilę savo zodiako ženklams. Palaikykite paprastumą naudodami nespalvotą rašalą arba pridėkite spalvų, kad jis taptų patrauklesnis.

Jaučio tatuiruotė

 • Šiek tiek žaismingas

Tai gana ekscentriškas tatuiruotės dizainas tiems, kurie gali pasiraitoti rankovę ir išdrįsti ją nešioti. Tai atspindi tikrąją žaismingą saulės ženklo prigimtį. Tai tikrai verta pabandyti, jei turite drąsos.

Jaučio tatuiruotė

 • Maža riešo tatuiruotė

Riešo tatuiruotės visada yra gilios ir prasmingos, net jei jos yra paprastos.

Jaučio tatuiruotė

 • Planetinis posūkis

Galima būti pakankamai kūrybingam, kad būtų galima pavaizduoti jų zodiaką derinant kai kurias kreives ir linijas. Rezultatas yra elegantiškas ir gražus.

Jaučio tatuiruotė

 • Veneros simbolis

Venera yra Jaučio planeta. Rožiniai ir violetiniai atspalviai puikiai atspindi šią planetą.

Jaučio tatuiruotė

 • Poroms

Poroms ar draugams, kurie tuo pačiu metu nori gauti rašalą, šie dizainai atrodytų nuostabūs.

Jaučio tatuiruotė

 • Moteriška deivė

Tai labai galingas tatuiruotės dizainas. Tai gali atrodyti labiau linkę į pateles, tačiau taip pat įspūdingai atrodys ir patinui. Visa tai priklauso nuo to, kaip jį rodote.

Jaučio tatuiruotė

 • „Hipster Jautis“ dizainai

Hipsterių dizainas įgijo pagreitį. Bet koks Zodiako ženklas atrodytų puikiai, jei jam būtų suteiktas hipiškas prisilietimas.

Jaučio tatuiruotė

 • Paprastas nugaros dizainas

Paprastumas visada žavi. Ne visada reikia persistengti su dizainu ir kartais pabandyti būti paprasta.

Jaučio tatuiruotė

 • Įprastas bulių modelis

Jaučio tatuiruotė

 • Kosminis jautis

Tai puikus kosminės galios ir jaučio sujungimo į vieną kūrinį pavyzdys. Toks tatuiruotės dizainas tikrai pritrauks tam tikrą dėmesį.

Jaučio tatuiruotė

 • Žalioji ir mėlynoji bulių deivė

Nuostabus mėlynų ir žalių atspalvių derinys suteikia jai viso pasaulio išvaizdą.

Jaučio tatuiruotė

 • Paslėpti dizainai

Šis minimalus kontūro vaizdas yra daugiau nei pakankamas, kad primintų jums apie jūsų Taurean pradžią.

Jaučio tatuiruotė

 • Planetinis posūkis

Jaučio tatuiruotė

 • Spalvų pridėjimas

Pridėjus spalvą prie bet ko, iškart atimama monotonija. Taigi, net jei tai yra kažkas tokio paprasto, kaip ragų kontūras, pridedant keletą šaltų spalvų jis tikrai išsiskirs iš kitų.

Profesionalus patarimas: Pirmiausia išbandykite dizainą su laikinomis tatuiruotėmis, patikrinkite kolekciją čia➡️ https://bit.ly/2kzKlvH

Jaučio tatuiruotė

 • Visi žvaigždynai kartu

Jei esate žvaigždžių stebėtojas, toks tatuiruotės dizainas jums tinka.

Jaučio tatuiruotė

 • Tik ragai

Šis paprastas ragų dizainas supa Veneros planetą, kuri yra įterpta į vidų.

Jaučio tatuiruotė

 • Moteriška deivė

„Taurus“ moterų deivės dizainas puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Matyt, tai palieka gana gilų pranešimą.

Jaučio tatuiruotė

 • Gyvatės atspaudas

Ši tatuiruotė yra kažkas unikalaus dėl gyvatės atspaudų. Žinoma, norint sukurti tokį modelį, reikia tam tikro kūrybinio pranašumo.

Jaučio tatuiruotė

 • Simboliniai ženklai

Jaučio tatuiruotė

 • „Hippie Bull“ dizainas

Hipsterių dizainas yra visame internete. Vis dėlto dizainą galima pakeisti pridedant spalvų užuominą, kad būtų pašalintas niūrumas.

Jaučio tatuiruotė

 • Už Pėdas

Pėdos yra viena iš labiausiai neįprastų tatuiruotės dalių. Tačiau šis kaukolės dizainas yra tinkamas šiai sričiai. Tai puikiai tinka!

Jaučio tatuiruotė

 • „Shaded Bull“ dizainas

Šešėlis visada labai pakeičia bet kokį dizainą. Pridėkite spalvą arba palikite ją tokią, kokia yra, tai priklauso tik nuo jūsų.

Jaučio tatuiruotė

 • Visas nugaros dizainas

Jaučio tatuiruotė

 • Poroms

Puikiai tinka poroms ar geriausiems draugams, turintiems tuos pačius zodiako ženklus ir norintiems įrašyti savo saulės ženklus kaip priminimą ne tik apie savo tikrovę, bet ir apie bendrus santykius.

Jaučio tatuiruotė

 • Paprastas dizainas

Tai labai moteriškas dizainas. jis pasižymi ryškiomis spalvomis, paprastumo jausmu ir rašalu atrodo visiškai mielas.

Jaučio tatuiruotė

 • Geometrinis hipsterio Jaučio vingis

Vėlgi hipsteriškas dizainas, tai labai ypatinga tiems, kurie ieško dvasinio vadovavimo. Šis tatuiruotės modelis primena, kad reikia pažvelgti į vidų ir pažvelgti į gyvenimą. Jame yra žodis „om“, kuris yra galutinė kosminė mantra taikai pasiekti.

Jaučio tatuiruotė

 • Paprasta, bet elegantiška

Nepaisant to, kad šis modelis yra paprastas, jis apima visus Tauro vaizduojamus aspektus.

Jaučio tatuiruotė

 • Dilbio Jaučio tatuiruotė

Jaučio tatuiruotė

 • Gilūs dizainai

Šis ypatingas dizainas prisiima blogio genijaus kompoziciją. Dizaino gilumas yra didžiulis.

Jaučio tatuiruotė

 • Eskizinis dizainas Taureanams

Jaučio tatuiruotė

 • Visiškas rankų dizainas

Jaučio tatuiruotė

 • Akvarelės efektas

Akvarelės efektas šiuo metu yra labai „įjungtas“. Be akvarelės efekto, šis dizainas turi hipsterišką išvaizdą, kuris yra visų populiariausių mados diagramų viršūnėje.

Jaučio tatuiruotė

 • Meilus Jautis simbolis

Ši tatuiruotė yra tikras garbinimas Zodiako ženklui. Būdamas labai asmeniškas dizainas, jis sukurtas siekiant užkariauti daugelį širdžių.

Jaučio tatuiruotė

 • Spalvingas geometrinis raštas

Jei ieškote kažko kitokio, šis tatuiruotės modelis jums tinka. Animacinis dizainas su geometriniu raštu yra gana novatoriška figūra.

Jaučio tatuiruotė

 • Jaučio ir katės dizainas

Tai labai unikalus dizainas Jaučiui, kuris nori geriausio iš abiejų pasaulių. Neabejotinai tiesa, kad tokiam kūrybiškumui reikia nepaprastai išvystyto ir novatoriško įžvalgumo.

Jaučio tatuiruotė