Tatuiruotės

Emmos Stone riešo tatuiruotė ir jos reikšmė

Emma Stone tatuiruotės dizainą sukūrė jos begalinis „The Beatles“ legenda Paulas McCartney ir jos begalinis prioritetas. Stone su savo miela mama susitiko dar 2010 m., Kad galėtų džiaugtis mamos gerove po dvejų metų kovos su krūties vėžiu. Tatuiruotė, kurią ji nešioja, yra paukščio pėdsakai. Tai turi simbolinę vertę, kaip ir kanonizuojant jos mėgstamiausią motinos dainą “Juodvarnis“Pagal Polas Makartnis ir Emmai pavyko priversti jį sukurti Paulą McCartney. Žemiau patikrinkite, ką reiškia jos tatuiruotė.

Emma Stone tatuiruotė

1. Riešo tatuiruotė

Emma Stone riešo tatuiruotė

Emma Stone ant riešo padarė paukščio pėdų tatuiruotę, kopiją to, ką mama turi po to, kai ji atsigavo nuo vėžio. Paukščio pėdų tatuiruotės simbolis reiškia likimą ar gerą ženklą ir autoritetą.

Paklausta Emma Davidui Lettermanui pasakė: „Mano mamos mėgstamiausia daina yra Paulo McCartney„ Blackbird “, ir tai taip pat mano mėgstamiausia daina. Parašiau laišką Pauliui McCartney, klausdamas, ar jis nupieš dvi mažas paukštelių kojytes, – nes jis parašė dainą, – o vakar jis atsiuntė man… Individualizuotos Paulo McCartney tatuiruotės. Ar tai ne laukinė? Neįtikėtina. Jis geras vaikinas “.