Tatuiruotės

65 marihuanos tatuiruočių modeliai

Tatuiruotės nuo šiol buvo populiarios tarp žmonių. Dabar jie traukia žmones nuo paauglystės iki dvidešimties ir net sulaukę 50 -ies! Dėl to labai akivaizdu, kad šiais laikais tatuiruotės įgauna didžiulį populiarumą nei bet kada anksčiau.

Kūrybiškumas ir naujovės kartu su naujomis technologijomis leido atkurti bet kokio tipo dizainą. IT galima gauti viską nuo mažo objekto iki didelio rašalo ant odos. Dizaino realizmui taip pat teikia pirmenybę daugelis.

Daugelis iš jų taip pat ėmėsi interesų ir nuėjo į kraštutinumus, nutraukdami tradiciją ir kalbėdami apie neišsakomą tatuiruočių dizainą. Marihuanos tatuiruotės dizainas yra vienas iš šio sąrašo elementų. Daugelis pasidaro piktžolių tatuiruotę, norėdami parodyti savo meilę ir paremti jos legalizavimą. Kiti primena kitas sąvokas, kurios yra gana unikalios

Štai keletas Marihuanos tatuiruotės idėjų ir reikšmių.

Marihuanos tatuiruočių reikšmė

Panašios sudėties piktžoles ir augalus gydytojai nuo seno naudojo daugeliui negalavimų, tokių kaip kraujavimai ir kraujavimas, gydyti. Tačiau gamykla buvo uždrausta daugelyje pasaulio šalių komerciniam naudojimui dėl su ja susijusių piktnaudžiavimo medžiagomis. Jis vis dar parduodamas nelegaliai daugelyje pasaulio šalių ir yra didžiulis pogrindžio verslas. Dėl augalo uždraudimo jis taip pat nebuvo naudojamas dėl savo gydomųjų savybių. Nors daugelis protestų panaikina draudimą, taip pat yra daug kūrybingų būdų, kaip jie tai daro. Vienas iš tokių būdų yra piktžolių tatuiruotė.

Kitas aspektas yra Rastamanskajos kultūros pasekėjų, kurie dažniausiai išgraviruoja tatuiruotes kaip kanapių lapus, kad paryškintų savo pasaulį ir išsiskirtų iš minios. Toks pasekėjas laiko save dvasiškai nušvitusiu ir turtingu vidiniu gyvenimu, o jo požiūris į įvairias temas skiriasi nuo bendro.

Trečioji žmonių, naudojančių marihuanos tatuiruotes, rūšis yra žmonės, kurie nėra protestuotojai ar socialiniai darbuotojai, ir jie net nėra jokios genties pasekėjai. Ši žmonių sekta dažniausiai išgraviruojama marihuanos tatuiruotė, nes nori nepaisyti konvencijų ir tradicijų. Jie nori mesti iššūkį visuomenei ir jos normaliai ir susieti save bei šią tatuiruotę su laisve. Šias tatuiruotes gali suvokti tik žmonės, kurie paprastai yra tvirtos valios.

Marihuanos tatuiruočių reikšmė

Kaip matėme anksčiau, marihuanos tatuiruotės gavimas reiškia daugybę. Tačiau čia mes išvardinome kai kuriuos iš jų, kad galėtumėte geriau suprasti savo ketinimą:

Laisvė– Daugeliui piktžolių pasidarymas kaip tatuiruotė rodo asmeninės laisvės jausmą. Paprastai tai reiškia atsiskyrimą nuo visuomenės saitų ir gyvenimą savo pačių sąlygomis. Ši tatuiruotė gali būti priminimas siekti tokio tipo laisvės visą gyvenimą ir nepasiduoti socialinėms konvencijoms.

Ramybė, meilė ir viltis- Šį judėjimą paprastai propaguoja hipiai, kurie 60-aisiais pradėjo skelbti taikos, meilės ir vilties žinią kaip savo prieškarinius šūkius. Jiems piktžolė tapo jų judėjimo simboliu.

Palaikymas– Yra žmonių, kurie piktžolių tatuiruotę naudoja tam, kad pasisakytų už bet kokias socialines priežastis. Piktžolės paprastai buvo susijusios su bet kokiomis tokiomis problemomis ir lemia rimtą įsipareigojimą. Tai puikus paramos šūkis. Pavyzdžiui, piktžoles kaip simbolį naudojo žmonės, norintys panaikinti marihuanos draudimą tam tikrose valstijose.

Religija– Žmonės, kurie yra rastafarų tikėjimo šalininkai, piktžoles naudojo kaip religijos simbolį kartu su kitais simboliais, tokiais kaip raudona, geltona, žalia ir gyvūnas, liūtas. Ši žmonių sekta mano, kad piktžolių rūkymas arba tai, ką jie vadina „Ganga“, yra būdas prisijungti prie Dievo.

420– Įdomu tai, kad žiūrint į marihuanos gerbėjų populiarumą, balandžio 4 -oji paskelbta Nacionaline piktžolių diena. Galima sakyti, kad 420 yra kodinis žodis, kurį šios žolės vartotojai naudoja rūkymui. Kai kurie žmonės pasidaro 420 tatuiruotę, kad parodytų savo aistrą piktžolėms.

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Dabar, kai žinome įvairias Marihuanos tatuiruotės asociacijas ir reikšmes, čia yra keletas dizaino idėjų, kurias dažniausiai naudoja žmonės, mylintys pasaulį.

Lapas – Lapas yra vienas iš labiausiai paplitusių dizainų, kai reikia tatuiruotės su marihuana. Tai taip pat gana atpažįstamas simbolis. Tačiau įdomu tai, kad lapas iš tikrųjų nėra nuplaunama augalo dalis. Dizainas gali turėti daugiau nei vieną lapą. Tačiau populiariausias dizainas yra tas, kuriame lapas yra taikos ženklas.

Scenarijus – Yra daug šūkių ar citatų, kurias galima pridėti prie piktžolių tatuiruotės dizaino, išskyrus 420 tendencijas. Kai kurie iš jų gali apimti tokius dalykus kaip „Mary Jane“, „Love Weed“, „One Love“, „Spliff Life“ arba „High Life“. Nepaisant to, vis tiek galite pridėti kažką, kas jums gali patikti ir kuris visiškai skiriasi nuo šio sąrašo.

Bobas Marlis – Bobas Marley buvo laikomas vienu didžiausių piktžolių propaguotojų muzikos industrijoje. Jis taip pat yra vienas didžiausių muzikantų ir hipių kultūros šalininkas. Kai jis buvo gyvas, jis kalbėjo apie teigiamus marihuanos lapo bruožus ir tikrai tikėjo, kad jis yra daug geresnis už alkoholį, kuris yra teisėtas. Žmonės, kurie pasirenka pasidaryti Bobo Marley tatuiruotę, atkreipia dėmesį į tikroviškas detales.

Augalas ar pumpurai – Nors yra žmonių, kurie įgauna ikonišką lapų dizainą, kita vertus, kai kurie žmonės vietoj lapo mėgsta pasidaryti augalo ar pumpuro tatuiruotę. Šis dizainas atrodytų geriau, kai naudojamos spalvos, ir suteiktų tikrovišką išvaizdą.

Rūkymo reikmenys – Žmonės, kurie entuziastingai nori pasidaryti piktžolių tatuiruotę, gali gauti tam tikrų daiktų, pvz., Vamzdžių, sąnarių ir spenelių, kad suteiktų rūkymo efektą, kuris atrodo labai stilingai. Tai taip pat priartina juos prie realybės.

Cheminė sandara – Daugelis kitų narkotikų mėgėjų, tokių kaip oksitocinas, serotoninas ar MDMA mėgėjai, nori gauti jiems patinkančio vaisto cheminę sudėtį. Taip pat ir marihuanos mėgėjams. Cheminė tetrahidrokanabinolio (kanapių) struktūra yra gana subtilus dizainas ir viskas, ko jums reikia, yra juodas rašalas..

Tai viskas apie galimus dizaino tipus. Pasirinkus dizainą, taip pat svarbu pasirinkti atitinkamą paskirties vietą, kurią norite rašyti. Štai keletas idėjų tiek berniukams, tiek mergaitėms:

Marihuanos tatuiruočių išdėstymo idėjos

Jei tai maža tatuiruotė, apie kurią mes kalbame, ji puikiai atrodytų ant kūno dalių, kurių paviršiaus plotas yra ribotas, pavyzdžiui, pirštų, ausų, pirštų ar net pakaušio. Jūs netgi galite šiek tiek padidinti dydį, kad tilptų tokiose vietose kaip riešas ar kitos rankos dalys.

Kalbant apie dideles tatuiruotes, jos gerai atrodo tokiose vietose kaip nugara, krūtinė, ranka ar kojos. Pagrindinis didžiulės tatuiruotės motyvas dažniausiai yra estetinė ir tikroviška išvaizda. To neįmanoma pasiekti neturint rankoje didelio paviršiaus ploto.

Kalbant apie spalvų parinktis, dažniausiai šiam dizainui naudojamos spalvos yra žalios dėl lapų ir juodos dėl cheminės struktūros arba tikroviško poveikio. Tačiau visiškai įmanoma, kad kai kurie gali naudoti kitas spalvas, kad pasiektų skirtingus savo dizaino efektus. Pavyzdžiui, rastafarų gentis dažnai įtraukdavo tokias spalvas kaip raudona, geltona ir žalia arba ryškios, ryškios psichodelinės spalvos, kurios dažnai siejamos su hipišku gyvenimo būdu.

Geriausios vyrų ir berniukų tatuiruočių dizaino vietos:

Piktžolių tatuiruotė yra gana paplitusi tarp vyrų ir jaunų vaikinų, kurie mėgsta šią rūkymo kultūrą. Daugelis iš šių vyrų teigia, kad tatuiruotės puikiai atrodo ant rankų ir pečių, tačiau kai kurie iš jų netgi pakėlė jį į kitą lygį, gaudami gėdingus dizainus, padengiančius visą nugarą ar krūtinę. Nepaisant to, šie žmonės nebijo demonstruoti savo dizaino ir netgi dažnai lieka be marškinių.

Geriausios vietos piktžolių tatuiruotėms moterims ir mergaitėms:

Šiandien gana dažnai moterys atvirai remia tokius klausimus. Daugelis moterų mėgsta pasidaryti piktžolių tatuiruotę, kad būtų tokių judesių dalis. Jiems dažniausios dėmės yra kaklas, pečiai, rankų sritys. Jei norite padaryti kažką kitaip, taip pat galite pabandyti pasidaryti šias tatuiruotes aplink krūtinės sritį, jūrų laivą, šlaunis, apatinę nugaros dalį, blauzdas ir kulkšnis.

Pagrindinis marihuanos rašalo motyvas yra parodyti, kad šie žmonės stiprina ir naudoja meną ne tikslui, o tik dėl tikslo..

Čia yra 65 marihuanos tatuiruočių dizaino sąrašas, leidžiantis įkvėpti:

 • Genčių marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Šis genčių piktžolių tatuiruotės dizainas yra labai stilingas. Genčių dizainas yra labai populiarus, ypač tatuiruočių pasaulyje. Jis įkvėptas vietinių amerikiečių gentinio gyvenimo būdo ir išpopuliarėjo dėl savo netradicinio dizaino. Raštai ant jo primena iš jo sklindančią ugnį. Šis dizainas atrodytų gana nuostabus tiek vyrams, tiek moterims.

 • Kaukolės marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Tai gana baisus marihuanos dizainas. Man patinka, kaip abi kaukolės buvo sudėtos kartu su piktžolių lapais tiesiai kaukolės galvos centre. Dūmų efektas taip pat yra labai neįprastas ir atrodo nuostabiai, todėl susidaro piktžolių forma. Akivaizdu, kad šis dizainas yra gana baisus ir atrodo bauginantis.

 • Skrandžio marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Skrandžio tatuiruotės dizainas yra viena iš labiausiai neįprastų dizaino vietų. Tai labai spalvingas dizainas, todėl jis taip pat atrodo gana ryškus. Daug dėmesio buvo skiriama tatuiruotės dizaino detalėms. Pagrindinės spalvos, kurios buvo naudojamos, yra žalia ir juoda, todėl papildomai detalės atrodo labai tikroviškai. Tai didžiulė tatuiruotė, todėl manau, kad tobulinti dizainą galėjo prireikti daug laiko.

 • Gėlių marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Dėvėtojas turi tokį marihuanos lapų dizainą ant apatinės nugaros dalies. Kitas papildomas elementas, pridėtas prie šio lapo, yra tekstas su užrašu „viena meilė“, kuris yra vienas iš labiausiai paplitusių tekstų, kai kalbama apie piktžolių tatuiruočių dizainą. Žodžiai parašyti labai stilingai. Jis atrodo labai gėlėtas ir prie dizaino galite pridėti daugiau tokių elementų.

 • Ausų marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Už ausies yra puiki vieta, jei norite gauti ką nors trumpo ir paprasto. Daugelis žmonių už ausų pasidaro mažas tatuiruotes, tokias kaip muzikos natos, širdelės, drugeliai, gėlės ir tt. Piktžolių tatuiruotės dizainas taip pat yra labai sveikintina idėja, nes ji yra gana maža. Tai atrodo nuostabiai, o geriausia yra tai, kad jis nėra per daug matomas ir galite padaryti jį matomą ypatingomis progomis. Tokiu būdu galite laikyti jį privačiu.

 • Visas nugaros marihuanos tatuiruotės dizainas

marihuanos tatuiruotė

Turime pasakyti, kad visa nugaros tatuiruotė yra didinga. Tai didinga, tačiau geriausia yra tai, kad dizainas nebuvo labai sudėtingas pridedant skirtingų elementų ar detalių. Vienintelis naudojamas rašalas yra juodas rašalas. Tai didelis dizainas, tačiau tai daroma labai paprastai. Mažas žodis apačioje reiškia gamtą ir meilę ritui.

 • „Dragon Marihuanos“ tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Nebūtina, kad piktžolių tatuiruotės turėtų labai aiškiai pavaizduoti marihuanos lapą. Daugelis žmonių naudoja netiesioginius metodus norėdami parodyti tai, ko nori. Čia tatuiruotė padaryta ant pilnos rankovės su milžinišku žaliu drakonu ir aplinkui dūmais. Piktžolę vaizduoja kiti objektai, o ne lapas.

 • Riešo marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Tai paprasta piktžolių lapų tatuiruotė, padaryta ant naudotojo riešo. Atrodo, kad taip pat yra kažkas parašyta po lapu, bet ne visai matoma. Viskas priklauso nuo jūsų, ar norite pridėti šiek tiek teksto, kad paaiškintumėte savo tatuiruotės dizainą, ar pateikti keletą gilių minčių apie tai. Apskritai šis dizainas yra labai paprastas ir tvarkingas. Visas dizainas atrodo labai gražiai.

 • Ankle Marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Kulkšnis yra viena iš labiausiai paplitusių tatuiruočių dalių, ypač merginų. Taigi, jei esate mergina, norinti pasidaryti piktžolių tatuiruotę, žinote, kad kulkšnis yra viena iš vietų, į kurią galite rimtai atsižvelgti. Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio norite savo tatuiruotės, kad ji puikiai atrodytų jūsų pasirinkimo vietoje. Nuotraukoje esantis dizainas atrodo labai moteriškas.

 • Pečių marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruočių dizainas

Pečių tatuiruotės yra populiarios, nes tatuiruočių meistras ne tik turi sėdėti, bet ir dizainas yra gerai matomas. Galite pasirinkti bet kokio dydžio dizainą. Yra daug daugiau elementų, kuriuos galite pridėti prie šio dizaino, kad jis taip pat padengtų pusę rankos.

 • Bobo Marley marihuanos tatuiruočių dizainas

marihuanos tatuiruotė

Bobo Marley dizainas yra antras geriausias pasirinkimas po lapų dizaino. Jūs taip pat galite pamatyti šį tatuiruotės dizainą, net ir čia, Bobą Marley supa piktžolių lapai ir jis pats rūko sąnarį. Jis yra rūkančiųjų revoliucijos žmogus. Gandai netgi skleidžia gandus, kad jis tiesiogine prasme pasiėmė su savimi marihuanos pumpurą į kapą.

 • Spalvingi marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Spalvinga tatuiruotė visada suteikia vibracijos tatuiruotės dizainui. Šis marihuanos lapų dizainas taip pat yra labai juokingas, nes tai daroma labai karikatūriškai. Lapas atrodo labai piktai. Tiesą sakant, tiesiai po lapu yra parašytas tekstas, kuriame rašoma, kad marihuana yra velnio salotos. Dabar tai linksma, ar ne?

 • Juodos ir baltos marihuanos tatuiruotės dizainas

Ši tatuiruotė simbolizuoja ranką, laikančią sąnarį, ir iš jos kyla dūmai. Tai taip pat rodo šiek tiek žvilgančią spindesį aplink dūmus, todėl atrodo, kad dūmai yra stebuklingi. Tai labai paprastas marihuanos tatuiruotės dizainas, padarytas naudojant tik juodą rašalą. Dėl šio dizaino paprastumo jis taip pat žavi.

 • Marihuanos dūmų tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Šis marihuanos tatuiruotės dizainas atspindi piktžolių lapus, kuriuos apima labai nenatūraliai atrodantis dūmų debesis, padengtas šviesiai violetine spalva. Žalia ir violetinė spalvos atrodo labai kontrastingos, o visas dizainas puikiai atrodo. Dėvėtojas padarė jį ant peties, kuris taip pat gana tinka jo dydžiui.

 • Ananasų marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Šis dizainas iš pradžių gali atrodyti labai nekenksmingas ir saldus. Galų gale, tai tik ananasų dizainas, nuodėmė; ar ne? Tačiau, jei atidžiau pažvelgsite, tai yra subtilus būdas marihuanos lapą įtraukti į ananasą. Viršutinė ananaso karūna iš tikrųjų yra gražiai paslėptas marihuanos lapas. Jei norite kažko gudraus savo tatuiruotės dizainui, lažinuosi, kad šis jums puikiai tinka.

 • Marihuanos tatuiruotės dizainas „Riff“ viduryje

Marihuanos tatuiruotė

Merginoms ši išdėstymo idėja yra gana šauni, nes marihuanos lapų dizainas puikiai tinka toje vietoje. Jums nereikia įtraukti daug spalvų į dizainą, bet galite tiesiog naudoti tradicinį juodą rašalą, kad jis atrodytų stilingai. Atkreipkite dėmesį į šio dizaino detales. Tai puikiai padaryta.

 • Mažos marihuanos tatuiruotės ant kojų

Marihuanos tatuiruotė

Tai nedidelis marihuanos tatuiruotės dizainas, pagamintas netoli kulkšnies. Kulkšnis yra geras pasirinkimas mažiems tatuiruočių dizainams. Užtemdyta dalis suteikia 3D efektą ir visiškai tiesa, kad daug pastangų dedama siekiant šio vaizdo. Tačiau galutinis rezultatas yra gana fantastiškas, kaip matyti iš nuotraukos.

 • Nuostabūs marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Tai madingas dizainas, kurį galite gauti beveik bet kurioje kūno vietoje. Juodai baltas dizainas taip pat atrodo labai elegantiškas ir tikras. Jis turi galimybę perkelti jus į naują laiko juostą. Tas pats pasakytina apie tą patį dizainą, kurį matėte ir šioje nuotraukoje. Todėl, jei norite kažko nesenstančio, siūlau šį kartą atsisakyti spalvų.

 • Realios marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Tai labai tikras marihuanos tatuiruotės dizaino aprašymas. Merginos veidas pavaizduotas taip gražiai, kad atrodo beveik kaip portretas, padarytas naudojant tik juodą rašiklį. Mergina atrodo gana nusiminusi dėl savo paveikslo, kuris gali būti dėl tam tikrų jos gyvenimo sunkumų. Ši tatuiruotė gali būti prisiminimas tokiems laikams, jei tokių turėjote.

 • Šaunūs marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Kam reikalinga ranka, kai marihuanos lapas pats sugeba išlaikyti rūkantį karštą sąnarį. Tai labai šaunus ir madingas marihuanos lapų dizainas, kaip ir taikos ženklas, kurį žmonės dažniausiai gamina ant savo odos. Spalvos atrodo ryškios ir gražios. Nors dėvėtojas šią tatuiruotę padarė ant kojos, šią tatuiruotę galite pasidaryti ir ant rankos.

 • Marihuanos tatuiruotės dizainas su ryškiomis spalvomis

Marihuanos tatuiruotė

Šio tatuiruotės dizaino spalvos yra gana ryškios ir dar labiau išryškina tatuiruotę. Taigi, jei turite kelias tatuiruotes, tokia tatuiruotė tikrai spindėtų. Šiame tatuiruočių dizaine yra visi marihuanos dizaino komponentai. Taigi, jei norite kažko šaunaus, šis dizainas yra toks.

 • Realistiški ir spalvingi marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Galima tik įsivaizduoti, kiek detalių, laiko ir pastangų reikia įdėti į šį kūrinį, nes jis ne tik atrodo labai tikroviškai, bet ir estetiškai. Spalvos atrodo labai ryškios, todėl šis tatuiruotės dizainas yra momentinis šedevras. Rankos yra puiki tokio dizaino idėja, nes ji lengvai matoma iš šios dalies.

 • Karikatūriniai marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Tai yra 420 tatuiruotės dizainas, kuris taip pat nurodo marihuanos tatuiruotės idėjas. 420, kaip buvo paaiškinta anksčiau, taip pat yra susijęs su piktžolėmis, nes balandžio 4 -oji yra nacionalinė piktžolių diena. Man patinka šis dizainas, nes jis parodo tą patį jausmą labai kūrybingai ir karikatūriškai, nenaudodamas dizaino daug elementų ar spalvų.

 • Marihuanos tatuiruotės dizainas ant kaklo

Marihuanos tatuiruotė

Vietoj to, kad žmogus ridena sąnarį ar didžiulį žalią marihuanos lapo gabalėlį pačiame centre, šis tatuiruotės dizainas turi gražiai padarytą 420 dizainą ant kaklo. Tatuiruotė yra pakankamai didelė, kad apimtų visą kaklą. Fonas atrodo taip, tarsi dūmai apimtų visą figūrą, suteikdami jai labai paslaptingą efektą.

 • Marihuanos tatuiruotės dizainas ant kiekvienos kojos

Marihuanos tatuiruotė

Kita labai kūrybinga ir kūrybinga idėja parodyti marihuanos įkvėptą tatuiruotės dizainą, tiesiogiai neparodant suvynioto sujungimo ar marihuanos lapo. Šis dizainas rodo dvi rankas ant kiekvienos kojos su romėniškomis raidėmis, kurios sudaro 420 skaitmenis. Man patinka, kaip mažos taškelės buvo padarytos visose rankose, kad suteiktų tam tikrą tekstūrą.

 • Maži marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Šis mažas marihuanos lapų dizainas yra labai mielas. Jis primena stiklinį kristalą marihuanos lapo formos. Kojelė yra puiki sritis tokiam mažam dizainui. Jei atidžiai pažvelgsite, „Adidas“ simbolis primena marihuanos dizainą ir kartu atrodo labai madingai. Taigi, jei turite panašų batų komplektą, žinote, ką turite daryti toliau.

 • Pica Marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Žinoma, kad pica yra geriausias aukštos kokybės maistas, kurį žmonės renkasi išsekę. Riebus, klampus, sūrus gėris yra mėgstamas žmonių po to, kai surūkoma kokia nors sąnarė. Į vieną nuotrauką įtraukti du mėgstamiausi yra gana protinga idėja. Taigi, jei pica taip pat yra jūsų mėgstamiausias užkandis vėlyvą vakarą, tai galite pasisemti įkvėpimo.

 • Tiesiai iš stiklinės marihuanos tatuiruočių dizaino

Marihuanos tatuiruotė

Šis dizainas turi per daug elementų. Jis turi gražias ir ryškias spalvas, taip pat daugybę skirtingų marihuanos elementų. Dizainas taip pat įtraukė keletą geometrinių dizainų, dėl kurių vaizdas atrodo labai madingas. Stiklinės centre yra didelis ir žalias marihuanos lapas. Dizainas sujungia mokslinį ir dvasinį.

 • Aukštos marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Tai atrodo labai paprasta ir nesudėtinga konstrukcija su suvyniota jungtimi ant kojos. Tačiau unikali ji yra ant jo užrašyta citata: „Saulė aukštai, taip ir aš“. Pridėti šiek tiek teksto visada yra gera idėja, kai norite paprasto dizaino, bet ne per daug jo elementų.

 • Juostos marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Kaip ir tekstų pridėjimas yra puiki idėja, galite ją patobulinti pridėdami tekstą juostelės viduje. Tai puikus būdas padaryti jūsų dizainą šiek tiek labiau bendradarbiaujantį. Dėvėtojas taip pat nusprendė naudoti ryškias ir ryškias spalvas, kad dizainas taptų patrauklesnis. Riešas yra geras pasirinkimas.

 • Priklausomas nuo marihuanos tatuiruočių dizaino

Marihuanos tatuiruotė

Tai maža ir saldi marihuanos tatuiruotė su tam tikromis spalvomis ir tekstu. Tatuiruotė yra maža, bet vis tiek labai patraukli. Jei nenorite kažko bendradarbiavimo, pabandykite sukurti tokį dizainą su keliais variantais, kad suasmenintumėte savo tatuiruotę.

 • Spalvingi Bob Marley marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Tai Bobo Marley tatuiruotės dizainas, kuris laikomas vienu didžiausių piktžolių ir marihuanos šalininkų. Jis taip pat buvo susijęs su muzika ir dvasingumu. Taigi, jei jus domina bet kuris iš trijų dalykų, ši tatuiruotė jums puikiai tinka. Pats dizainas atrodo labai tikroviškas.

 • Juodos ir baltos Bob Marley marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Geriausia portreto tatuiruotės dalis yra ta, kad ji visada yra labai tikroviška. Nors šis tatuiruotės dizainas neturi spalvų ir yra pagamintas tik juodu rašalu, šis dizainas atrodo labai tikroviškas. Šioje tatuiruotėje Bobas Marley, didžiausia rūkančių piktžolių ar marihuanos piktograma, taip pat mato rūkantį sąnarį.

 • Marihuanos tatuiruočių dizainas visai rankai

Marihuanos tatuiruotė

Nors šis dizainas sukūrė spalvų paletę, tai atrodo gana niūriai. Tai neturi labai ryškių spalvų, o spalvų pasirinkimas priklauso nuo dizaino išvaizdos. Taigi, jei norite, kad jūsų dizainas atrodytų tikroviškesnis, galite pabandyti naudoti natūralias rašalo spalvas, o ne ryškius atspalvius.

 • Kalkių ir marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Sąžiningai, prie savo marihuanos tatuiruotės dizaino galite pridėti bet kokių norimų elementų, nes esate atsakingi už tai, kad jūsų oda būtų nuolatinė. Tačiau, prieš ką nors gaudami, gerai pagalvokite arba vėliau dėl to galite gailėtis. Raskite specialių būdų, kaip padaryti jūsų dizainą unikalesnį.

 • Marihuanos pumpurų dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Atrodo, kad marihuanos pumpurą gaubia ugnis. Spalvos yra labai gilios ir atrodo labai ryškios dizaino. Visas dizainas tikrai nesuteikia natūralaus jausmo, tačiau dėl spalvų pasirinkimo atrodo šiek tiek animacinis. Tai visiškai priklauso nuo jūsų, kaip norite pavaizduoti savo tatuiruotę.

 • Spalvingi marihuanos tatuiruočių dizaino pumpurai

Marihuanos tatuiruotė

Šis spalvingas marihuanos pumpuras, kurį rašė šis dėvėtojas, yra labai unikalus, ypač skirtingai nuo daugelio dizaino, kurį matėte šiame sąraše. Spalvos yra labai psichodelinės ir skirtingos, tačiau tai yra visiškai unikalus dalykas, dėl kurio jis skiriasi nuo kitų dizainų. Žvelgiant į šį tatuiruotės dizainą, gaunamas labai triukšmingas efektas.

 • Žirklės ir marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Kaip ir minėjau anksčiau, jūsų pridėti elementai nesibaigia. Viskas priklauso nuo jūsų, ar norite pridėti susijusių ar labai nesusijusių elementų. Reikalas tas, kad ši tatuiruotė bus ant jūsų odos, todėl labai svarbu, kad būtumėte patenkinti savo dizaino pasirinkimais. Taip pat atkreipkite dėmesį į spalvų pasirinkimą.

 • Blogi marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Tai labai niūrios išvaizdos marihuanos krūmas. Šis dizainas yra labai mielas ir unikalus tuo pačiu metu, nes jis yra karikatūros forma. Rūgštus marihuanos puodas pats rūko sąnarį, o tai yra puiki iliustracija. Man patinka, kaip jo akys tiesiogine prasme iškyla. Tai atrodo kaip puikaus menininko darbas. Atkreipkite dėmesį, kaip dūmai kyla aukštyn.

 • Miniono ir marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Daugelis žmonių ant savo odos gauna tatuiruotę, įkvėptą miniono, nes kodėl gi ne/ jie yra nepaprastai žavingi. Ir tikriausiai todėl, kad jie bus puikus pasiteisinimas išeiti iš visos marihuanos situacijos! Tačiau visas šis dizainas yra labai šaunus, nes jame pasirodė pats juokingiausias ir žavingiausias animacinis personažas. Išbandykite kažką panašaus, jei norite gyvo tatuiruotės dizaino ant odos.

 • Mary Jane Marihuanos tatuiruočių dizainas

Marija yra Biblijos vardas, reiškiantis „kartėlis“. Jane reiškia „maloningas“ arba „gailestingas“, taip pat gali reikšti „Dievo dovana“. Tačiau neformalia prasme tai vadinama marihuanos vartojimo slapyvardžiu arba netgi galime pasakyti. Būtent todėl daugelis žmonių pasirenka pasidaryti Mary Jane tatuiruotę kaip netiesioginę nuorodą į marihuanos tatuiruotės dizainą.

 • Slaugytojų ir marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Ši slaugytoja arba, kaip mes neoficialiai žinome, kaip Mary Jane marihuanos tatuiruotė, turi labai ryškų dizainą, todėl atrodo labai patraukliai. Šis dizainas turi slaugytoją, rūkančią sąnarį, o tai yra labai simboliška. Atkreipkite dėmesį į gėles, kurias ji supa, tai prideda šiek tiek mistikos ir moteriškumo visam dizainui. Gilios spalvos taip pat daro savo magiją.

 • „Looney Tunes“ marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Mes visi žiūrėjome „Looney Tunes“, kai buvome vaikai (ir kai kurie tikriausiai vis dar tai darome!), Ir visi žinome šį rougą, vardu Tazas, kuris visada buvo pumpuras, kai kilo kokių nors problemų. Šiame paveikslėlyje mes matome labai skirtingą ir šiek tiek blogą jo pusę su kažkokiu puodu rankoje. Spalvos yra labai gerai apibrėžtos, o brūkšniai yra tinkami, kad atrodytų gana tikroviškai.

 • Marihuanos tatuiruotės su DNR

Marihuanos tatuiruotė

Man patinka, kaip cheminė marihuanos sudėtis papildo žmogaus DNR struktūrą. Tai gali būti simbolis to, kad marihuana yra šio naudotojo kraujyje. Arba tai gali reikšti daug skirtingų dalykų skirtingiems žmonėms. Patraukliausia dalis, žinoma, yra akvarelės efektas, pridėtas prie šio kitaip įprasto dizaino. Tai daro visą skirtumą.

 • Marihuanos tatuiruočių dizaino cheminė sudėtis

Marihuanos tatuiruotė

Tai labai paprasta cheminė marihuanos sudėtis, atliekama viršutinėje krūtinės pusėje. Jei jums kažkas patinka, visiškai nebūtina pridėti daug elementų ar padaryti dizaino kompleksą. Puiki idėja, kad viskas būtų paprasta ir neiškraipyta. Tai suteikė dizainui nesenstančią kokybę.

 • Abiejų ginklų marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Nors paprastas cheminis marihuanos komponentas yra tinkamas, ši parengta ir išsami marihuanos lapų versija yra kitame lygyje. Aš darau prielaidą, kad šis tatuiruotės dizainas galėjo išbandyti nešiotojo ir menininko kantrybės lygį. Gali prireikti labai daug laiko ir daug tikslumo, kad tai pasiektume. Nors visa ši kantrybė tikrai buvo verta, nes atrodo labai nuostabiai.

 • Purpurinės marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Purpuriniai, mėlyni ir žali atspalviai leidžia dizainui atrodyti kaip iš kitos galaktikos ir visiškai kitokio pasaulio. Visas dizainas atspindi galaktikos tematikos jausmą. Jei po rūkymo puodo jaučiatės taip pat arba įsivaizduojate panašias spalvas ar jaučiatės tarsi iš šio pasaulio, šis tatuiruotės dizainas jums būtų tinkamas pristatymas.

 • Marihuanos tatuiruotės dizaino beprotybė

Marihuanos tatuiruotė

Asmeniui, kuris yra save paskelbęs narkomanu, šis tatuiruotės dizainas jiems tinka geriausiai. Tai labai tiesioginis ir lengvas tatuiruotės dizainas be jokių sudėtingų elementų. Šis dizainas puikiai tinka tiems, kurie nori, kad viskas būtų gana paprasta ir nesudėtinga.

 • Pikti Marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Vėlgi, šis dizainas su visomis spalvomis atrodo labai iš pasaulio. Jis turi visas psichodelines spalvas, kurios privers jūsų galvą suktis. Tokių spalvų naudojimas labai tinka temai ir išryškina tatuiruotės dizainą. Šis dizainas ypač turi daug tokių aspektų, todėl jis skiriasi nuo įprastų marihuanos tatuiruočių dizaino.

 • Spalvingi ir genčių marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Tai labai spalvingas marihuanos lapų dizainas, pagamintas kuo šviesesnėmis spalvomis. Geltona ir žalia atspalviai visai kitai koncepcijai suteikia kontrastą. Raudonos spalvos prideda ugnies jausmą, o konstrukcijoje taip pat galima pastebėti dūmų komponentų. Šis dizainas yra labai panašus į abstrakčius dizainus.

 • Amžinai marihuanos tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Panašu, kad šis dėvėtojas nesiruošia atsisveikinti su marihuana, kol mirtis juos išskirs. Tai labai panaši situacija, kaip Bobo Marley, kuris, kaip sakoma, pasiėmė su savimi į kapą marihuanos. Taigi, jei turite tą pačią aistrą ir entuziazmą, puiki idėja pridėti tokius žodžius kaip „amžinai“ arba „visada“.

 • Marihuanos tatuiruotės dizainas su tekstu

Marihuanos tatuiruotė

Punch linija, kurią dėvėtojas pridėjo kartu su šiuo dizainu, yra labai kūrybinga ir gudri. Eilutės, nors ir parašytos tokiu painiu šriftu, yra „Geriausias Budy“, kuris yra nuoroda į marihuanos pumpurą, kurį jis pasirinko rašyti ant odos. Pumpurų spalvos yra labai patrauklios. Violetinė ir žalia yra puikus tokio piktžolių dizaino derinys.

 • Paprasti marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Sąžiningai, tai atrodo kaip Japonijos vėliava, todėl jūs turite būti Japonijoje, kad gautumėte kažką panašaus! Juokaujant, ši tatuiruotė atrodo labai gerai su raudonu apskritu fonu. Fonas primena saulę, kuri šiam dizainui suteikia daugiau galios ir stiprybės. Dizainas nieko nereiškia, tačiau kūrybinis požiūris lemia viską.

 • Juodosios sienos marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Tai atrodo kaip paprasta marihuanos lapų tatuiruotė su juodu kraštu, tačiau šis dėvėtojas kūrybiškai pridėjo paprastos kraštinės tekstūros, kad atrodytų šiek tiek kitaip nei įprasta. Taigi, jei jūs dalinatės panašiomis mintimis ir esate kūrybiškai nusiteikę, tikriausiai net jūs taip galite galvoti, kad jūsų marihuanos lapas atrodytų kitoks nei kiti.

 • Išsamus marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Nors ši išvaizda yra šiek tiek panaši į karikatūrą, dėl ryškių spalvų ir tamsių kontūrų ši tatuiruotė atrodo labai tvarkingai. Tai taip pat labai patrauklu vien dėl šių minėtų priežasčių. Man ypač patinka, kaip dėvėtojas pasirinko suteikti lapui fono, kad jis dar labiau iššoktų.

 • Marihuanos pumpurai ant peties

Marihuanos tatuiruotė

Pečiai yra puiki vieta išdėstyti arba vidutinio dydžio tatuiruotė, pvz., Marihuanos pumpurai ir lapai kartu. Naudotos spalvos yra kiekviename kape ir tamsios. Tai suteikia šiek tiek natūralaus efekto visam vaizdui.

 • „Galaxy“ įkvėpti marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Šis dizainas yra tiesiog iš šio pasaulio. Iš tikrųjų atrodo, kad jį įkvėpė iliuminatai, nes visos galaktikos tematikos spalvos ir tai, kad jis yra įdėtas į labai stilingą rombo formos dėžutę. Kombinezonas atrodo labai stilingai ir madingai ir tikrai nesulauks daug dėmesio.

 • Marihuanos puodo tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Galima sakyti, kad tai yra paprasčiausia marihuanos tatuiruotės dizaino idėja, kurią tikriausiai galima rasti šiame sąraše. Tai gali būti ne paprasta cheminė piktžolių sudėtis, tačiau ji taip pat yra minimalistinė. Spalvos yra labai paprastos ir atrodo net šiek tiek karikatūristas. Tačiau, jei norite pereiti prie pagrindinio, šis gali būti jums tobulas.

 • „Caduceus Marihuanos“ tatuiruočių dizainas

Marihuanos tatuiruotė

„Caduceus“ yra universalus „Hermes“ simbolis ir išryškina dvi gyvates, besisukančias aplink paprastai plunksnuotą lazdelę. Jis dažnai neteisingai naudojamas kaip medicinos atstovas vietoj Asklepijaus lazdelės, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kadangi marihuana turi daug gydomųjų savybių ir buvo seniai naudojama kaip vaistas, šis dizainas atrodo gana tinkamas. Spalvos yra labai ryškios ir suteikia dizainui kietą išvaizdą.

 • Užtemdyti marihuanos tatuiruočių dizainai

Marihuanos tatuiruotė

Ši marihuanos lapų tatuiruotė visiškai užpildo juodą rašalą. Jame taip pat yra labai tamsus juodas fonas, o kontūrai padaryti baltu rašalu. Tai yra unikali viso dizaino dalis, nes galite pastebėti spalvų funkcijos pasikeitimą. Bet kokiu atveju jis atrodo gana paslaptingas ir stilingas tuo pačiu metu.

 • Marihuanos tatuiruotės dizainas ant rankų

Marihuanos tatuiruotė

Ranka yra puiki vieta parodyti bet kokį tatuiruotės dizainą. Geriausia rankos tatuiruotės dalis yra ta, kad jos snarglys turi būti per didelis, kad būtų matomas. Jis gali būti mažas ir vis tiek būti gerai matomas. Šis marihuanos lapų dizainas yra labai kūrybingas, nes galite pastebėti, kad kažkas rūko sąnarį tiesiai lapo viduje.

 • Bob Marley marihuanos tatuiruotės dizainas

Marihuanos tatuiruotė

Šis paskutinis dizainas vėl pasižymi Bobu Marley, padarytu juodai baltu rašalu, ir rūkant sąnarį su didžiausiu malonumu. Jei jus įkvėpė jis, nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte apsvarstyti galimybės įsigyti Bob Marley marihuanos tatuiruotės dizaino.

Apskritai, kad ir kokį tatuiruotės dizainą pasirinktumėte sau, tiesiog žinokite, kad tatuiruotė yra sprendimas, kurio negalima priimti labai lengvai, nes tai yra nuolatinis jūsų odos aspektas, kai jį gausite, ir antra priežastis, nes pasidaryti tatuiruotę marihuana būkite gana prieštaringas, ypač jei gyvenate konservatyvioje visuomenėje. Savaime suprantama, kad toks sprendimas neturi būti priimtas skubotai ir veikiamas kitų.

Vienintelė priežastis, kodėl turite pasidaryti šią tatuiruotę, yra tada, kai galite sutikti su tuo, kad daugelis žmonių nebūtų patenkinti jūsų pasirinktais tatuiruotėmis, ir jūs taip pat galite sulaukti daug kritikos.

Be to, piktžolių tatuiruotės išpopuliarėjo šuoliais ir vis daugiau žmonių pasirenka tokias prieštaringai vertinamas tatuiruotes rašyti ant odos. Yra daugybė dizainų, kuriuose galite pasirinkti savo unikalų dizainą. Marihuanos tatuiruotė turi daug reikšmės, kaip mes aptarėme šio straipsnio pradžioje. Tokių tatuiruočių darymas yra labai atsakingas ir jokiu būdu negali būti naudojamas kaip smurto priemonė. Tai puiki terpė, jei norite išreikšti savo nuomonę ir nuomonę apie tokius dalykus kaip laisvė ir pan.

Tai buvo viskas apie 65+ marihuanos tatuiruočių dizainą, jo reikšmę daugeliui žmonių ir keletą labai šaunių idėjų, kurias galite išbandyti patys!