Suapvalinti aukštyn

6 geriausios tatuiruočių adatos 2021 m.: Veikia su likusiais įrankiais

Pasak an Tarptautinis farmacijos ir farmacijos mokslų žurnalas 10% visų amerikiečių kenčia nuo trypanofobijos – didžiulės ir neracionalios medicininių procedūrų, susijusių su injekcijomis ir adatomis, baimės..

Tokia padėtis paaiškina, kad kai kuriems klientams reikia daug nuraminti prieš pateikiant odai rankdarbius, kuriuos gydytojai ir tatuiruočių meistrai taip gerai žino ir galbūt vienodai nekenčia.

Tačiau, deja, žmonėms, sergantiems trypanofobija, adatos yra labai svarbios abiem atvejais.

Nesvarbu, ar esate mėgėjas, ar patyręs tatuiruočių meistras, adatos yra viena iš esminių jūsų operacinio rinkinio dalių, nes be tinkamo adatų rinkinio negalite tęsti jokių savo tatuiruočių darbų.

Tatuiruočių adatos (taip pat žinomos kaip tatuiruočių kasetės) yra pagrindinė tatuiruočių mašinos dalis, padariusi pjūvius į dermą ir išleidžianti rašalą, kad išklotų ar atspalvintų odą, kad sukurtų tatuiruotės gabalo dalis.

Adata taip pat labai svarbi nustatant rašalo tikslumą (ypač dirbant su pamušalu, nes pamušalo klaidas sunkiau ištaisyti). Todėl adatos kokybė gali labai paveikti jūsų galutinio meno kūrinio kokybę.

Taigi tiek kylantiems, tiek jau įsitvirtinusiems tatuiruočių meistrams, siekiantiems kiekvieną kartą tobulėti ir atlikti kuo geresnį darbą, tinkamų tatuiruočių kasečių pasirinkimas yra vienas iš pagrindinių raktų.

Kad palengvintume šią užduotį, apžiūrėjome rinką ir peržiūrėjome šimtus pasiūlymų, kad galėtume pasiūlyti geriausias galimybes, kurias šiandien galite gauti rinkoje. Čia yra geriausi visų adatų pasirinkimai, kurių reikia norint tapti gerai suapvalintu menininku.

Mūsų pasirinkimas: piratų veido tatuiruočių asorti adatų paketas

Įvairių piratų veido tatuiruotės pakuotėSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Nesvarbu, ar esate naujokas, nežinantis, koks įrankis jums tinka, ar profesionalas, mėgstantis pakuoti specialius įrankius, skirtus jūsų naujoviškiems meno kūriniams, šis yra skirtas jums. Ši įvairi adatų pakuotė iš „Pirate Face Tattoo“ siūlo vieną įdomų pasiūlymą – daugiau adatų, nei galite naudoti.

Naudodami šią adatų asortimentą, turite įvairių dydžių adatų maišelį, kuris yra puikus pradinis rinkinys bet kuriam tatuiruočių meistrui. Dėžutėje iš viso rasite 100 profesionalios kokybės adatų su dešimt gabalėlių iš kiekvienos pasirinktos dešimties konfigūracijų (3RL, 5RL, 7RL, 9RL, 3RS, 5RS, 7RS, 9RS, 5M1, 7M1.)

Šis „Magnum“ šešėlių, apvalių įdėklų ir apvalių šešėlių asortimentas užtikrina, kad adatos bus paruoštos beveik bet kokiam darbui. Nesvarbu, ar naudojate pamušalą, ar šešėlį, pakuotėje yra pakankamai įvairovės, kad užtikrintumėte, jog turite ką nors atlikti, ir kad galėsite atlikti įvairių dydžių darbus.

Nepaisant to, kad į šią pakuotę įdėtas buferis 100 adatų, „Pirate Face Tattoo“ taip pat siūlo tinkamą kokybę už teisingą kainą, todėl šis pasiūlymas yra vienas iš geriausių kainos pasiūlymų rinkoje.

Visos šios pakuotės adatos yra pagamintos iš medicininio nerūdijančio plieno, kad būtų užtikrintas maksimalus tvirtumas, atsparumas ir ilgaamžiškumas naudojimo metu. Adatos taip pat yra #12 standartinio dydžio detalių, todėl puikiai tinka daugumai standartinių OEM ir ne prekės ženklo kasečių mašinų ir vamzdelių.

Nors šios adatos anaiptol nėra geriausios kokybės, kokias tik rasite, jos yra pakankamai padorios, kad galėtų varžytis su daugeliu standartinių pasiūlymų, ir tai daro tuo pačiu metu, siūlant puikų „sprogimo ir grąžinimo“ santykį, atsižvelgiant į šio paketo įvairovę..

Mes radome keletą skundų, kai vartotojai pakuotėje randa nuo dviejų iki trijų sulenktų adatų, bet viskas.

„Pirate Face Tattoo“ taip pat įvertino A+ už pakuotę su šiuo produktu.

Visos 100 adatų supakuotos atskirai į atskirus sterilius lizdines plokšteles. Taip pat prie kiekvienos adatos pakuotės pažymėtas galiojimo laikas, kad būtų suteiktas ypatingas stilius. Jei atliekate nedidelio masto operaciją ir kai kurias adatas laikysite ilgą laiką, ši papildoma funkcija bus gana patogi.

Jei ieškote plataus adatų asortimento, kuris apimtų visus jūsų išraiškingo tatuiruočių darbo pagrindus ir kurį laiką jums tarnaus, negalite suklysti naudodami šią mišrią adatų pakuotę iš „Pirate Face Tattoo“.

Pabrėžia

 • 100 profesionalių vienkartinių adatų
 • Mišri pakuotė su dešimt skirtingų adatų konfigūracijų: 3RL, 5RL, 7RL, 9RL, 3RS, 5RS, 7RS, 9RS, 5M1, 7M1
 • Medicininio lygio nerūdijančio plieno konstrukcija
 • Kiekvienos adatos tinkamumo laikas
 • Individualiai supakuotas
 • Už prieinamą kainą

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Patarimas: prieš naudodami naujas adatas įsitikinkite, kad jos:

Veikia su likusiais įrankiais: adatų rinkinys nenaudingas, jei neturite atitinkamų įrankių, reikalingų darbui nustatyti. Jei gaunate atskiras adatas, įsitikinkite, kad jau turite kasetės aparatą. Priešingu atveju įsitikinkite, kad turite atitinkamus vamzdžius ir rankenas.

Pritaikykite darbo profilį: Ne visos tatuiruočių adatų grupės yra pagamintos vienodai. Apvalios linijinės adatos gali būti puikios atliekant taškinį darbą, o apvalios šešėliavimo adatos dažniausiai veikia geriau, jei yra pagrindinis šešėlis ir užpildomas spalvomis. Be to, skirtingos adatų grupės geriau tinka įvairių tipų kūriniams. Užtikrinimas, kad darbui naudojate tinkamas adatas, gali labai paveikti jūsų produkcijos kokybę. Patikrinkite tai techninis vadovas geriau suprasti įvairius adatų tipus ir geriausius jų naudojimo atvejus.

Nesulenkę ir aštrūs: Jei jūsų užsakytos adatos atkeliauja į jūsų vietą sulenktos, kreivos ar nuobodžios būsenos, nenaudokite jų. Sulenktos ir bukos adatos gali labai pakenkti jūsų klientų odai. Netinkamai suformuotos adatos taip pat yra siaubingos jūsų menui, nes jos tolygiai nepaskirstys rašalo ir nesukels netaisyklingų linijų ir šešėlių.

Tinkamai prilituoti prie centrinio strypo: pirkdami adatų grupes, įsitikinkite, kad adatos yra tvirtai pritvirtintos prie centrinės juostos ir nekabo. Laisvos kabančios adatos gali sužeisti odą ir iškreipti jūsų tatuiruotės gabalus.

Yra iš anksto sterilizuoti: šiandien dauguma tatuiruočių adatų yra iš anksto sterilizuotos. Tačiau norėdami įsitikinti, norite dar kartą patikrinti produkto informaciją. Priešingu atveju turėsite praleisti daug laiko autoklavuodami naujas adatas, kad jas prieš naudojimą sterilizuotumėte. Dauguma gamintojų etiketėse nurodo informaciją apie sterilizavimo būseną ir galiojimo datą. Taip pat iš tiekėjo galite paprašyti produkto sterilizacijos sertifikato kopijos.

Kitos 5 geriausios tatuiruočių adatos, kurias taip pat rekomenduojame

Kaip ir kitų tipų tatuiruočių įranga, tatuiruočių adatų netrūksta. Aplenkite rinką ir rasite itin daug kokybiškų variantų, kurie gali greitai priblokšti net patyrusius tatuiruotojus.

Mes nusprendėme išspręsti šią problemą, išanalizavę šimtus rinkoje esančių variantų, kad surastume geriausią adatų rinkinį visiems jūsų tatuiruočių poreikiams. Mūsų geriausias pasirinkimas ,. Įvairių piratų veido tatuiruotės pakuotė, tinka šiam profiliui prie T..

Tačiau mes radome daugybę kitų aukščiausios klasės produktų, kurie yra tinkami visų tatuiruočių meistrų adatoms. Štai kiti aukščiausios kokybės įrašai:

1. Yuelong tatuiruočių adatos

Yuelong tatuiruočių adatosSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

„Yuelong Tattoo“ siūlo dar vieną buferio adatų paketą, panašų į tą, kurį gaunate su „Pirate Face Tattoo“ pasiūlymu.

Tačiau naudodamiesi „Yuelong Tattoo“ paketu, jūs taip pat gausite porą didesnių konfigūracijų, 9 adatų taškų apvalius šešėlius ir apvalius įdėklus, kurie suteikia galimybę vienu metu išgauti dar daugiau rašalo..

Tatuiruotojai, kurie dažnai dirba su didesniais meno kūriniais, įvertins, kad buvo pridėtos didesnės adatos, kurios gali žymiai sumažinti smūgių skaičių, kurio reikia norint sukurti konkretų dizainą, ir sutrumpinti visą laiką, praleidžiamą tatuiruojant.

Be didesnių dalių, jūs taip pat gausite standartinį įprasto dydžio įdėklų ir šešėlių pasirinkimą, taip pat masyvius 7M1 ir 9M1 magnumo gabalus.

Į dydžius, įtrauktus į „Yuelong Tattoo“ adatų pakuotę, įeina 3RL, 5RL, 7RL, 9RL, 3RS, 5RS, 7RS, 9RS, 7M1,9M1, po dešimt vienetų kiekvienai konfigūracijai.

Šioje pakuotėje visos adatos yra aukštos kokybės detalės, pagamintos iš nerūdijančio 316 nerūdijančio plieno, kuris žada ilgaamžiškumą ir maksimalų efektyvumą. Adatos taip pat yra iš anksto sterilizuotos EO dujomis ir supakuotos į atskiras sterilizuotas lizdines plokšteles, kad užtikrintų, jog jos jus pasiekia švarios.

Standartinis šios pakuotės dalių dydis ir švarus litavimas užtikrina jų suderinamumą su visomis įprastomis sukamosiomis mašinomis ir garantuoja optimalų valdymą ir rezultatus, nesvarbu, ar tai būtų spalva, atspalvis ar pamušalas.

Pabrėžia

 • 100 profesionalių vienkartinių adatų
 • Didesnės konfigūracijos šešėliai ir įdėklai padidina efektyvumą
 • Mišri pakuotė su dešimties skirtingų konfigūracijų adatomis: 3RL, 5RL, 7RL, 9RL, 3RS, 5RS, 7RS, 9RS, 7M1,9M1
 • Patvari ir nerūdijanti 316 nerūdijančio plieno konstrukcija
 • Atskirai supakuotas su sterilizuotomis lizdinėmis plokštelėmis
 • iš anksto sterilizuotas EO dujomis
 • 100% garantija su grąžinimo politika

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

2. CINRA Tattoo 50 dalių adatų rinkinys

CINRA Tattoo 50 dalių adatų rinkinysSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Jei 100 vienetų pakuočių per daug jūsų poreikiams, norite pasirinkti mažesnę pakuotę, tokią kaip 50 vienetų rinkinys iš CINRA. Čia jūs gaunate penkias adatas po 10 dydžių: 3RL, 5RL, 7RL, 9RL, 3RS, 5RS, 7RS, 9RS, 7M1 ir 9M1.

Nepaisant to, kad pakuotėje yra tik 50 vienetų, ši pakuotė yra pakankamai suapvalinta, kad tinkamai aprūpintų daugumą mažų tatuiruočių meistrų. Taigi, nesvarbu, ar esate naujokas, ar įsitvirtinęs menininkas, šio paketo pakaks visiems jūsų mėgstamiems dizainams.

Be to, kaip ir dauguma kitų geriausių prekės ženklų pasiūlymų, CINRA 50 rinkinių adatos tinka daugeliui standartinių tatuiruočių mėgintuvėlių ir mašinų, kad jums nekiltų problemų įtraukiant šias adatas į esamą darbo rutiną.

Saugumas yra pagrindinis CINRA rūpestis. Taigi, visos jų adatos turi medicininės klasės 316L plieno lydinio konstrukciją, kuri yra atspari korozijai ir rūdims, todėl jums niekada nereikės nerimauti dėl infekcijų po tatuiruotės. Adatos taip pat supakuotos į atskiras sterilias lizdines plokšteles, kad būtų išlaikyta iš anksto sterilizuota būsena ir kad jos nesusmulkintų viena kitos.

Pabrėžia

 • 50 pakuočių profesionalių vienkartinių adatų
 • Mišri pakuotė su dešimt skirtingų adatų konfigūracijų: 3RL, 5RL, 7RL, 9RL, 3RS, 5RS, 7RS, 9RS, 7M1, 9M1
 • Nerūdijančio plieno chirurginė konstrukcija
 • Iš anksto sterilizuota EO dujomis
 • Atskirai supakuotas su sterilizuotomis lizdinėmis plokštelėmis

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

3. „Dragonhawk“ tatuiruočių adatų įdėklai ir šešėliai

„Dragonhawk“ tatuiruočių adatų įdėklai ir šešėliaiSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Kartais jūs turite eiti kita kryptimi ir gauti kuo daugiau adatų. Tai ypač pasakytina, kai esate pradedantysis, kuris dar tik eksperimentuoja su tatuiruotėmis. Tomis akimirkomis šis „Dragonhawk Tattoo Needles“ 200 dalių buferio paketas yra čia, kad padėtų.

Be to, negabaritiniai paketai skirti ne tik naujokams. Patyrę menininkai taip pat gali pasinaudoti pasiūlymu, kurį gausite su šiuo pasiūlymu, kuris suteikia jums daugybę dažnai naudojamų adatų už nedidelę įprastos kainos dalį..

Naudodami „Dragonhawk“ tatuiruočių adatų įdėklų ir šešėlių paketą gausite asortimentą mišinio iš 40 vienetų 3RL adatų, 40 5RL, 20 7RL, 20 9RL, 40 5M1, 20 7M1 ir 20 9M1. Nors šiame pakete trūksta apvalių šešėlių, gausus „Magnum“ šešėlių tiekimas daugiau nei kompensuoja, nes tai yra naudingas įvairių dydžių šešėliavimo įrankis.

Be to, atsižvelgiant į šio paketo kainos ir vertės santykį, mes esame (ir esame tikri, kad dauguma tatuiruočių meistrų) norėsime atleisti, kad neįtraukiami apvalūs šešėliai..

Tačiau vienas didelis šio pasiūlymo trūkumas yra tas, kad adatos nėra supakuotos atskirai.

Šios pakuotės adatos yra keturiose didelėse dėžutėse, kuriose yra 50 vienetų. Naudodami šią sąranką, kiekvieną kartą, kai kreipiatės, turite laikinai atplombuoti likusias dėžėje esančias adatas. Taigi po kurio laiko gali tekti prieš naudojimą likusias adatas autoklavuoti.

Tačiau gera žinia yra ta, kad šio rinkinio adatos paprastai išsiunčiamos mažiausiai keturių metų galiojimo laikotarpiu.

Pabrėžia

 • Buferis 200 pakuočių profesionalios kokybės dažniausiai naudojamų adatų
 • Mišri pakuotė su 7 skirtingomis adatų konfigūracijomis: 40 3RL, 40 5RL, 20 7RL, 20 9RL, 40 5M1, 20 7M1 ir 20 9M1
 • Nerūdijančio plieno chirurginė konstrukcija
 • Sandoriai su kainomis

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

4. Bigswap Tattoo 7RL adatos

„Bigswap Tattoo 7RL“ adatosSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Tatuiruočių mėgėjams vienas iš svarbiausių adatų rinkinių yra apvalūs įdėklai. Daugumą paprastų tatuiruočių galima užbaigti tik įdėklais, o sudėtingesnėmis tatuiruotėmis nemaža darbo dalis tenka įdėklams.

Todėl kiekvieną kartą turite įsigyti geriausius įklotus, kad užtikrintumėte, jog darbui turite tinkamų įrankių.

„Bigswap“ pakuotė su 7RL apvaliais įdėklais yra atsakymas į visus jūsų pamušalo poreikius. Šiame pasiūlyme yra 20 vidutinio dydžio apvalių įklotų, kurie yra visų jūsų tatuiruočių darbų pagrindas.

Naudodami „7RL“ galite gauti idealų dydį, kad nubrėžtumėte ryškias, matomas linijas ir nubrėžtumėte visus savo kūrinius prieš šešėlį.

Be to, „Bigswap“ 7RL yra paruošta naudoti sąranka, kurioje visiškai nenaudojami įrankiai ir prieš naudojimą nereikia surinkti. Kasetės taip pat suderinamos su visomis standartinėmis ritėmis ir sukamosiomis mašinomis, net ir su vanago mašinomis.

Šių adatų sąranka be įrankių padės supaprastinti jūsų darbo eigą, nes galite lengvai pakeisti adatas tatuiruočių metu.

Adatos konstrukcija yra tvirta 316L chirurginio lygio nerūdijančio plieno lydinio šerdis, suporuota su medicininio lygio plastikiniu apvalkalu. Ši sąranka užtikrina, kad jums niekada nereikės nerimauti dėl ilgaamžiškumo, korozijos ar rūdžių. Kasetės plastikinis korpusas taip pat veikia kaip membrana, neleidžianti rašalui tekėti atgal į mėgintuvėlius.

Visos 20 šio rinkinio adatų yra sterilizuotos EO dujomis ir yra supakuotos atskirai į sterilizuotas lizdines plokšteles, kad adatos nepatektų į jus.

Pabrėžia

 • 20 profesionalių vienkartinių 7RL adatų
 • Paruošta naudoti, be įrankių sąranka
 • Atskirai supakuotas su sterilizuotomis lizdinėmis plokštelėmis
 • 316L chirurginio lygio nerūdijančio plieno lydinio šerdis
 • iš anksto sterilizuotas EO dujomis
 • Nemokami grąžinimai ir be klausimų užduodamų pinigų grąžinimo garantija

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

5. ACE Needles RL 50-Pack

ACE Adatos RL 50-PackSužinokite daugiau informacijos apie „Amazon“

Kai „Bigswap“ 7RL adatos nebesipjauna, ACE adatos 50 pakuočių suteikia įvairesnių apvalių įdėklų asortimentą, kad tilptų jūsų platesni tatuiruočių darbai.

Šiame pasirinkime yra dešimt vienetų, kurių kiekviena yra 1RL ir 11RL adatų, todėl turite pakankamai adatų, kad padengtumėte smulkiausias ir didžiausias linijas, ir penkis vienetus iš 3RL, 5RL, 7RL ir 9RL adatų, kad padengtumėte viską, kas tarp jų.

Kiekviena pasirinkta adata naudoja standartinio ilgio kilpinę juostą, todėl ji suderinama su daugeliu įprastų tatuiruočių mašinų ir mėgintuvėlių, todėl jums turėtų kilti problemų įtraukiant šiuos įrenginius į esamą įrangą.

Be to, šios adatos yra aukštos kokybės parinktys, kuriomis galite pasitikėti. Visame rinkinyje yra chirurginės klasės nerūdijančio plieno konstrukcija, užtikrinanti atsparumą korozijai ir maksimalų patvarumą.

Be to, ACE imasi papildomų priemonių, kad užtikrintų jūsų kliento saugumą. Visos ACE adatos yra sterilizuotos EO dujomis ir supakuotos į atskiras lizdines plokšteles, kurios padeda išlaikyti jų sterilizaciją, kol būsite pasirengę jas naudoti. Ant pakuotės taip pat nurodytas kiekvienos adatos galiojimo laikas.

Pabrėžia

 • 50 pakuočių profesionalių vienkartinių apvalių įklotų adatų
 • Mišri pakuotė su šešiomis adatų konfigūracijomis: 1RL, 3RL, 5RL, 7RL, 9RL, 11 RL
 • Nerūdijančio plieno chirurginė konstrukcija
 • Iš anksto sterilizuota EO dujomis
 • Atskirai supakuotas su sterilizuotomis lizdinėmis plokštelėmis
 • Kiekvienos adatos tinkamumo laikas

Patikrinkite naujausią „Amazon“ kainą Eik į viršų

Ką dar reikia žinoti: Tatuiruočių adatų grupių supratimas

Tatuiruočių adatų grupėsVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Daugelyje „Tattoo“ adatų pakuočių yra įvairių tipų adatų mišinys, kad būtų galima gauti visas specifines detales, kurių reikia įvairiems darbo stiliams. Priklausomai nuo jūsų poreikių, norite pasirinkti pakuotę, kurioje yra daug reikalingos adatos.

Daugelyje adatų pakuočių kiekvienas adatos tipas žymimas standartine dviejų raidžių santrumpa, pvz., „RL“ apvaliam įdėklui ir „RS“ apvaliems šešėliams..

Dauguma patyrusių tatuiruočių meistrų, remdamiesi šių konfigūracijų deriniu, galės efektyviai atspindėti savo idėją ir pasiekti norimų rezultatų. Vadinasi, Daugelyje adatų rinkinių yra pasirinktos populiariausios adatų sąrankos. Daugumai darbų tokie gerai suapvalinti rinkiniai bus puikus pasirinkimas daugumai menininkų.

Tačiau, priklausomai nuo jūsų atliekamo darbo tipo, galbūt norėsite pasilenkti prie pakuotės, kuri yra sunki viena kryptimi. Pavyzdžiui, dirbdami su pamušalu, norite pasiūlymo, kuriame būtų daugiau įdėklų ar net tik įdėklų.

Čia pateikiamas dažniausiai naudojamų adatų tipų sąrašas, kurį rasite daugelyje mažmeninės prekybos pakuočių.

Informacija

Be standartinių adatų konfigūracijų, taip pat galite rasti produktų, turinčių papildomų kvalifikacijų, pvz., „Itin sandarūs“ ir „ypač itin sandarūs“. Šie žymėjimai padeda nustatyti modifikuotas konfigūracijas, kurios tatuiruotojams dažnai suteikia tikslesnę patirtį nei dauguma įprastų pasiūlymų.

„Magnum Shader“ adatos (žymimos kaip M1 arba MS)

„Magnum“ šešėliai yra gana reta adatų rūšis, kurios nerasite daugelyje įprastų tatuiruočių kasečių pakuočių, tačiau tai yra mėgstamas daugelio ekspertų tatuiruočių kūrinys. Šio tipo adatas dažniausiai rasite „viskas įskaičiuota“ kolekcijose, pavyzdžiui, „Pirate Face Tattoo“ ir „Yuelong“ 100 adatų pasiūlymuose.

„Magnum“ skustuvų adatose paprastai yra tiesios linijos konfigūracijos adatos (dažniausiai nustatomos adatos dviem eilėmis iš eilės).

Dėl šlavimo efekto jūs gaunate dvi eilutes kelių adatos taškų („Magnum Shader“ paprastai turi penkis ar daugiau adatų taškų), „Magnum Shader“ konfigūracija yra viena iš geriausių galimybių užpildyti didelius plotus spalvomis.

Apvalios šešėlio adatos (RS)

Apvalios skutimosi adatos yra populiariausia šešėliavimo darbo konfigūracija. Nors ši sąranka nesuteikia tokio pasiekiamumo, kaip „Magnum Shader“, ji daugiau nei kompensuoja tikslumu.

RS adatose yra adatų, paprastai 3, 5, 7 arba 9, taškų, išdėstytų apskrito pavidalo, kad vienu metu būtų galima numesti daug rašalo, bet ne tiek, kiek naudojant magną.

Apvalios skustuvo adatos suteikia daug tikslumo ir dažnai yra tinkamiausias pasirinkimas šešėliams ir maišymui ankštose vietose ar tiesiose linijose. RS adatos taip pat gali gerai atlikti kai kuriuos į detales orientuotus tatuiruočių darbus, tokius kaip raidės ir paryškinimas.

Apvalios linijinės adatos (RL)

Apvalūs įdėklai turi panašią apvalią konfigūraciją kaip apvalūs šešėliai. Vis dėlto čia adatų taškai yra sandariau supakuoti ir paprastai yra mažesni, nei gaunama naudojant RS sąranką. Ši sąranka yra tinkamiausia detaliam darbui, nes jie daro tiksliausius pjūvius, kurie, tinkamai tvarkomi, sukuria sudėtingiausias tatuiruotes.

Apvalūs įdėklai puikiai tinka smulkioms linijoms nubrėžti, nubrėžti ir pamušti, taip pat pridėti smulkių detalių.

Plokščios adatos (Flat Liner žymimos FL)

Plokščios adatos yra mažesnė, dar retesnė „Magnum Shader“ versija. Šios konfigūracijos adatose dažnai yra viena tiesi adatų linija.

Plokščios adatos yra puikus pasirinkimas norint padaryti gilesnes ir tamsesnes linijas, nes adatų eilės, sekančios viena po kitos, vienu judesiu paduoda žymiai daugiau rašalo nei apvalios įdėklai.

Kai kurios didesnės plokščios adatos (kartais vadinamos plokščiomis šešėlinėmis adatomis) taip pat gali tarnauti panašiai kaip ir „Magnum Shader“ – tai puikus būdas greitai užpildyti spalvas.

Daugiau žinoti: 5 geriausios tatuiruočių rašymo mašinos 2021 m