Dizainas

Tatuiruotės pusiau rankovėmis vyrams: 30+ geriausių dizaino rekomendacijų

Vaikinai, norintys pasidaryti puikią tatuiruotę pusiau rankovėmis, susiburkite! Jei skaitote tai, esate tinkamoje vietoje. Tolesnėse pastraipose mes pristatysime jums keletą geriausių tatuiruočių su puse rankovių dizaino idėjų.

Dizainas yra tikrai unikalus ir mes garantuojame, kad vienas iš dizainų kalbės su jumis. Tikimės, kad jums patiks mūsų rekomendacijos, išnagrinėsite savo galimybes ir surasite geriausią kitos rašalo seanso dizainą. Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime!

Pusiau rankovių tatuiruotės: paaiškinta ir DUK

Pusiau rankovių tatuiruotės - paaiškinta ir DUKVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Kas yra tatuiruotės su puse rankovių??

Jei dar nesate susipažinę su tatuiruočių kalbomis, čia yra trumpas paaiškinimas. Tatuiruotė su rankovėmis reiškia, kad visa ranka nuo peties iki riešo yra padengta viena didele tatuiruote arba keliomis nepriklausomomis, bet sujungtomis tatuiruotėmis. Tatuiruotė pusiau rankovėmis dengia tik pusę rankos, dažniausiai nuo viršutinio peties ar krūtinės iki alkūnės.

Daugelis žmonių pradeda tatuiruotes iki pusės rankovių, nes nori padaryti visą rankovę, tačiau tai ne visada būna. Tatuiruotės su rankovėmis paprastai yra labai skausmingos, ypač apatinės rankos, dėl nervų galūnių ir plonos odos. Štai kodėl visiškai gerai pasidaryti tatuiruotę iki pusės rankovės ir sustoti.

Ar jums tinka tatuiruotė su puse rankovių??

Jei jums įdomu, ar tatuiruotė pusiau rankovėmis tinka jums, nesijaudinkite, paprastai dauguma vyrų linkę visiškai be vargo nusivilkti tatuiruotes iš pusės rankovių. Tačiau, jei nesate tikri, čia yra keletas priežasčių, kodėl tatuiruotė su puse rankovės jums tiktų;

Tatuiruotės pusiau rankovėmis paprastai yra pigesnės nei tatuiruotės rankovėmis

Jie leidžia bet kuriuo metu įsipareigoti visomis rankovėmis

Jie puikiai tinka pirmosioms tatuiruotėms, nes jie yra mažiau skausmingi

Jie baigiami daug greičiau, o tai puikiai tinka esant mažesnei skausmo tolerancijai

Pusiau rankovių tatuiruotės puikiai tinka genčių, rytietiškam, gyvūniniam, krikščioniškam ir kitokio tipo dizainui, nes jos geriausiai atrodo kaip rašalas iš pusės rankovės ir tt.

Taigi, jei kuris nors iš šių pranašumų jums atrodo gerai, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasidaryti tatuiruotę iš pusės rankovės. Žinoma, rekomenduojame atlikti daugiau tyrimų su tikrais tatuiruočių meistrais, kurie suteiks daugiau informacijos apie sesijų trukmę rankovėms, proceso skausmą, bendrą tatuiruotės kainą ir kt..

Įsižeiskite tatuiruotes iki pusės rankovių?

Palyginti su tatuiruotėmis visomis rankovėmis, pusės rankovės labai neskauda. To priežastis yra ta, kad oda tarp viršutinio peties ir alkūnės yra storesnė ir turi mažiau nervų galūnių.

Žinoma, pati pečių dalis gali pakenkti, nes oda yra plonesnė, o sritis paprastai yra kaulėta ir smaili. Bicepso sritis iš pradžių taip pat gali atrodyti šiek tiek nemaloni, tačiau daugelis greitai pripranta prie skausmo.

Bet kokiu atveju, mes rekomenduojame pirmiausia pasiimti rankovę mažiausiai jautriose vietose, o tada dirbti aplink petį ir bicepsą, nes būsite pripratę prie adatos ir viso tatuiruočių pojūčio.

Pastaba: Taip pat galite pasirinkti padirbtą rankovių tatuiruotę

Kiek kainuoja tatuiruotės su puse rankovių?

Tatuiruotės su puse rankovės kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant tatuiruotės dizainą, jos sudėtingumą, išsamią tatuiruotės spalvą, tatuiruotės dydį, tatuiruočių dailininką ir pačios tatuiruočių parduotuvės vietą.

Tačiau galite tikėtis sumokėti iki 1 500 USD iš pradžių suprojektuotai pusei rankovės arba iki  1 000 USD jei pasirinksite esamą dizainą. Tačiau, jei norite, kad originalų dizainą, detales, spalvas ir atspalvius atliktų išskirtinis tatuiruočių meistras, galite tikėtis sumokėti iki 4 000 USD.

Atminkite, kad jei tatuiruotė yra didelė, sudėtinga ir reikalauja dažymo, kaina padidės, o bendra tatuiruotės kaina bus didelė.

Taip pat skaitykite: Kiek kainuoja tatuiruotės: 6 patarimai, kaip gauti geriausią tatuiruotės kainą

30 ir daugiau geriausių tatuiruočių su puse rankovių vyrų dizaino idėjoms

Ryškios spalvos pusės rankovės tatuiruotė

Ryškios spalvos pusės rankovės tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram.com

Nors dauguma vyrų nesiekia ryškaus, spalvoto pusės rankovių dizaino, šis pavyzdinis yra tiesiog nuostabus. Tatuiruotės detalės padarytos nepriekaištingai, o spalvų derinys sklandžiai pereina tarp tonų. Tatuiruotę padarė aukštos kvalifikacijos tatuiruočių meistras, todėl rekomenduojame patiems ieškoti tokio menininko, jei nusprendėte pasirinkti būtent tokį ar panašų dizainą. Tatuiruotėje yra moters figūra, kuri gali turėti nuostabią prasmę ir gerbti stiprią, nuostabią ir mylinčią moters figūrą jūsų gyvenime.

 • Tatuiruočių akcentai – dėl sudėtingo dizaino ir detalių, taip pat dėl ​​kelių spalvų ir tonų pasirinkimo galite tikėtis sumokėti iki 2 000 USD už šį konkretų dizainą ir kvalifikuotą vykdymą. Jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų, galite pabandyti tatuiruotę palikti nespalvotą, tačiau tai tikrai pašalintų įspūdingą spalvotos tatuiruotės išvaizdą.

Kitos dizaino idėjos

Kitos ryškios spalvos pusės rankovės tatuiruotė 2Vaizdo šaltinis: instagram.com Kitos ryškios spalvos pusės rankovės tatuiruotė 3Vaizdo šaltinis: instagram.com Kitos ryškios spalvos pusės rankovės tatuiruotė 4Vaizdo šaltinis: instagram.com Kitos ryškios spalvos pusės rankovės tatuiruotė 5Vaizdo šaltinis: nstagram.com

Siurrealistinė tatuiruotė iš pusės rankovės

Siurrealistinė tatuiruotė iš pusės rankovėsVaizdo šaltinis: instagram.com

Jei esate meno žmogus ir žinote siurrealistų judėjimą bei menininkus, jums patiks šis siurrealistinis tatuiruotės dizainas su pusiau rankovėmis. Tai tikrai primena įspūdingus Salvadoro Dali ir Rene Magritte paveikslus arba netgi gali būti puikus abiejų menininkų tapybos stiliaus derinys.

Dėl sudėtingų detalių, atspalvių ir spalvų galime daryti išvadą, kad tatuiruotę padarė aukštos kvalifikacijos tatuiruočių meistras. Žinoma, galite žaisti su šiuo dizainu ir netgi pasisemti įkvėpimo iš tikrų siurrealistinių paveikslų.

Tačiau nusprendėme jį išmesti, nes jis yra unikalus ir gali būti įdomus, jei norite pasidaryti unikalią tatuiruotę.

 • Tatuiruočių akcentai – dėl dizaino, sudėtingumo ir tatuiruotės dydžio (tai užtrunka visą petį, bicepsą ir alkūnės sritį), tai gali užtrukti. Jums gali tekti surengti daugiau nei vieną seansą, o tai taip pat rodo didesnę bendrą kainą ir didesnį patarimą atlikėjui. Apskritai galite tikėtis mokėti tarp 1 500 USD ir 2 000 USD, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio ir spalvų pasirinkimo. Jei nusprendėte pasirinkti juodai baltą dizainą, galite tikėtis, kad galutinė tatuiruotės kaina sumažės keliais šimtais dolerių.

Kitos dizaino idėjos

Siurrealistinė tatuiruotė su puse rankovių 2Vaizdo šaltinis: instagram.com Siurrealistinė tatuiruotė su puse rankovių 2Vaizdo šaltinis: instagram.com

Japoniška koi žuvies tatuiruotė su puse rankovių

gewqgwqVaizdo šaltinis: instagram.com

Jei ieškote daugiau rytietiškų tatuiruočių dizaino idėjų, rekomenduojame pasirinkti ikonišką japonų koi žuvies tatuiruotės dizainą. Ši koi žuvies pusiau rankovė yra išskirtinis puikios japoniško stiliaus tatuiruotės pavyzdys, kuris tūkstančius metų buvo Japonijos kultūros ir istorijos pokalbio centras.

Skaityti daugiau: 

 • Daugiau nei 30 „Koi Fish“ tatuiruočių dizaino (ir jų reikšmė)
 • Japonų tatuiruotės: istorija, prasmės, simbolika ir dizainas

„Koi“ žuvies tatuiruotės dizainas dažnai yra įspūdingas ir gali turėti skirtingų spalvų derinius, priklausomai nuo to, kokios reikšmės siekiate. Japonų tradicijoje juoda koi žuvis simbolizuoja vyriškumą ir žmogaus sugebėjimą įveikti kovą ir gyvenimo kovas..

Raudonos spalvos purslai tatuiruotėje gali papildyti galios ir jėgos simboliką, kuri puikiai dera su juodos spalvos prasme.

 • Tatuiruočių akcentai – Japoniško stiliaus tatuiruotės dažnai būna labai brangios. Jiems reikalingi labai patyrę tatuiruočių meistrai ir daug valandų daug darbo reikalaujantis darbas. Todėl tatuiruotė, turinti originalų dizainą, gali kainuoti iki 300 USD per valandą. Tačiau kainą taip pat lemia tatuiruotės dydis, taip pat spalvų derinys, taigi, jei einate su mažesne puse rankovės, nespalvotai, galite sutaupyti daug pinigų.

Kitos dizaino idėjos

Japonų koi žuvies tatuiruotė su puse rankovių 2Vaizdo šaltinis: instagram.com Japonų Koi žuvies tatuiruotė su puse rankovių 3Vaizdo šaltinis: instagram.com Japonų Koi žuvies tatuiruotė su puse rankovių 4Vaizdo šaltinis: instagram.com Japonų koi žuvies tatuiruotė su puse rankovių 5Vaizdo šaltinis: instagram.com

Rožė tatuiruotė su puse rankovių

Rožinė tatuiruotė su puse rankoviųVaizdo šaltinis: instagram.com

Jei ieškote minkšto, paprasto, bet efektyvaus tatuiruotės dizaino, niekada nesuklysite su keliomis rožėmis. Pasak daugelio moterų, vyras su rožių tatuiruote dažnai yra labai patrauklus ir nebijo parodyti savo minkštosios pusės, išlaikydamas stiprų vyriškumą.

Taigi, vaikinai, nėra nieko blogo su rožine puse rankovės; rekomenduojame pasirinkti juodai baltą dizainą, kuriame yra dvi ar trys rožės, kaip parodyta pavyzdyje.

Tai yra efektyviausias dizainas ir jis neapima didelio ploto, tai reiškia, kad jis tik šiek tiek pakenks ir kainuos dar mažiau. Tačiau, jei norite pabrėžti savo aistrą ir padaryti ją paprastą, galite išprotėti ir pridėti rožių spalvų ar detalių.

 • Tatuiruočių akcentai – kaip minėjome, rožinės pusės rankovių tatuiruotės jums nekainuos tiek, kiek anksčiau minėti dizainai. Tačiau jei nuspręsite pasirinkti spalvą ir detales arba norite padidinti dizainą, galite tikėtis, kad kaina taip pat padidės. Bet kokiu atveju galite tikėtis, kad šis dizainas bus atliktas per vieną seansą, o tai yra puiku, jei turite mažą skausmo toleranciją.

Kitos dizaino idėjos

kita rožių tatuiruotė su puse rankoviųVaizdo šaltinis: instagram.com kita rožių tatuiruotė su puse rankovių 2Vaizdo šaltinis: instagram.com kita rožių tatuiruotė su puse rankovių 3Vaizdo šaltinis: instagram.com

Genčių pusės rankovių tatuiruotė

Genčių pusės rankovių tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram.com

Vienas iš geriausių tatuiruotės su puse rankovių dizaino yra kilęs iš genčių tatuiruotės koncepcijos. Genčių tatuiruotėse dažnai yra daug pamušalo ir kontūrų, taip pat detalių.

Tačiau daugeliu atvejų jie yra nespalvoti, o tai daro didelę įtaką kainai. Pavyzdinė genties tatuiruotė prasideda nuo krūtinės srities ir nusileidžia iki alkūnės. Atrodo, kad tai geriausias požiūris į genties pusę rankovę, nes pamušalas ir detalės išsiskiria taip.

Vyrams tatuiruotės iš pusės rankovių demonstruoja vyriškumą, jėgą, jėgą, ryžtą ir ištikimybę.

 • Tatuiruočių akcentai – genties tatuiruotė iš pusės rankovės gali svyruoti tarp 1 000 USD ir 1 500 USD, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio ir dizaino sudėtingumo. Kadangi genčių tatuiruotėse nėra spalvų, kaina gali būti apatinėje pusėje. Jei nuspręsite padaryti ketvirčio rankovę, galite netgi sutaupyti daugiau pinigų, o jei norite sutaupyti dar daugiau, galite pasirinkti jau esamą, o ne originalų dizainą. Genčių tatuiruotės pusiau rankovėmis dažnai atliekamos per vieną seansą, todėl jos puikiai tinka tiems, kurie netoleruoja skausmo.

Kitos dizaino idėjos

kita genčių tatuiruotė iš pusės rankovės 1Vaizdo šaltinis: instagram.com kita genties tatuiruotė su puse rankovių 2Vaizdo šaltinis: instagram.com kita genties tatuiruotė su puse rankovių 3Vaizdo šaltinis: instagram.com kita genties tatuiruotė su puse rankovių 4Vaizdo šaltinis: instagram.com

Vilko tatuiruotė su puse rankovių

Vilko tatuiruotė su puse rankoviųVaizdo šaltinis: instagram.com

Uždėkite vilko tatuiruotę ant rankos; netampa vyriškesnis už tai. Vilkų tatuiruotės dėl priežasties tapo pagrindinėmis; jie yra galingi, įspūdingi ir daro pareiškimą. Dizainas dažnai yra sudėtingas ir labai išsamus, su spalva arba be jos.

Pavyzdinė tatuiruotė puikiai parodo, kaip atrodo tikra vilko tatuiruotė. Dizainas verčia vilko dvasią, naudojant detales, šešėlį ir beveik gyvenimišką dizainą. Tai neabejotinai taip pat rodo, kad tatuiruotė reikalauja kvalifikuoto tatuiruočių meistro, todėl būtinai susiraskite tokią, jei norite tokios tatuiruotės.

Taip pat skaitykite: 30 ir daugiau vilkų tatuiruočių dizaino idėjų (ir jų prasmė)

 • Tatuiruočių akcentai -Vilko tatuiruotė iš pusės rankovės yra gana sudėtinga ir užima daug laiko, todėl būkite pasirengę išsigryninti iki 2 000 USD už originalų dizainą. Žinoma, dydis ir spalvos naudojimas taip pat gali sumažinti arba padidinti bendrą tatuiruotės kainą, todėl nepamirškite to turėti omenyje. Jei nuspręsite pasidaryti tatuiruotę žasto ar pečių srityje, neturėtumėte susidurti su dideliu skausmu. Tačiau apatinė ranka arba dilbis gali labiau skaudėti, nes oda yra plonesnė ir turi daug nervų galūnių.

Kitos dizaino idėjos

kita Vilko tatuiruotė su puse rankovių 2Vaizdo šaltinis: instagram.com kita Vilko tatuiruotė su puse rankovių 3Vaizdo šaltinis: instagram.com kita Vilko tatuiruotė su puse rankovių 4Vaizdo šaltinis: instagram.com

Hiperrealistinės tatuiruotės pusiau rankovėmis

Jei esate pasiruošęs išimti šiek tiek daugiau pinigų už savo tatuiruotę iš pusės rankovės, rekomenduojame pasidaryti hiperrealistinę tatuiruotę pusiau rankovėmis. Tokios tatuiruotės dizainas gali apimti bet ką.

Pavyzdinė tatuiruotė rodo didingo liūto veidą. Tai atliekama labai išsamiai, o spalvų schema yra tiesiog nuostabi. Turėsite nepamiršti, kad tokias tatuiruotes daro aukščiausios klasės ekspertai, o tai reikalauja papildomo mokėjimo ir arbatpinigių.

Nepaisant to, pasidaryti hiperrealistinę tatuiruotę verta; ant rankos turėsite šedevrą, kuris tikrai bus pokalbio pradininkas, kad ir kur eitumėte. Jei norite kitokio dizaino nei mes rekomendavome, būtinai peržiūrėkite kitas mūsų rekomendacijas arba pasitarkite su profesionaliu tatuiruočių meistru.

 • Tatuiruočių akcentai – kaip minėjome, hiperrealistinė tatuiruotė yra tikrai brangi. Galite tikėtis sumokėti iki 4 000 USD hiperrealistinei, iš pradžių sukurtai tatuiruotei su puse rankovių. Į kainą neįskaičiuotas antgalis, kuris dažnai yra nuo 15% iki 30% visų tatuiruočių išlaidų. Dėl dizaino sudėtingumo galite tikėtis daugiau nei vienos sesijos iki galutinio tatuiruotės pasirodymo. Rekomenduojame pasidaryti tokią tatuiruotę apatinėje rankoje, nes oda yra lygesnė ir menininkui bus lengviau išgauti tokią tikrovišką išvaizdą. Tačiau tai jums tikrai pakenks labiau, todėl jei turite mažą skausmo toleranciją, eikite į viršutinę petį ar bicepso sritį.

Kitos dizaino idėjos

Vilko tatuiruotė su puse rankoviųVaizdo šaltinis: instagram.com

Galutinės mintys

Kaip vyrui, pasidaryti naują tatuiruotę gali būti gana sudėtinga. Daugelis tatuiruočių dizainų atrodo pasikartojantys ir daugelis vaikinų juos turi. Taigi, išsiskirti, išlaikant socialiai priimtiną dizainą, gali būti sunku.

Tikimės, kad kai kurios mūsų dizaino rekomendacijos yra unikalios, bet ir pakankamai žinomos, kad išliktų socialiai priimtinoje srityje. Tačiau jūs galite laisvai ant savo kūno dėti viską, ko norite, todėl nedvejodami pakeiskite bet kurį dizainą pagal savo skonį. Bet kokiu atveju norime, kad jūsų pasirinktas dizainas galų gale atrodytų nuostabiai. Laimingas rašymas!

Taip pat skaitykite:

 • 95 puikios tatuiruočių idėjos vyrams: galutinis vadovas (atnaujinta 2021 m.)
 • 32 Mažas & Unikalios tatuiruotės vyrams (ir ką jos reiškia)
 • 60 moterų rankovių tatuiruočių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)