Dizainas

Daugiau nei 30 „Koi Fish“ tatuiruočių dizaino (ir jų reikšmė)

Koi žuvis yra vienas iš labiausiai žinomų Azijos tradicijų ir tradicinių Azijos tatuiruočių simbolių. Šis nuostabus simbolis turi daug neįtikėtinų reikšmių ir gali būti pritaikytas kvapą gniaužiančiam tatuiruotės dizainui.

Jei norite pasidaryti „Koi“ žuvies tatuiruotę, rekomenduojame tęsti skaitymą, kad geriau suprastumėte simboliką ir tai, kaip žuvis jums tinka, ir tatuiruotės dizainą, kurį galbūt turite omenyje. Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime!

Kas yra Koi žuvis?

Kas yra Koi žuvis?Vaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Koi žuvis turi ilgą istoriją ir neįtikėtiną poveikį Kinijos ir Japonijos kultūrai. Jo pavadinimas „Koi fish“ kilęs iš japoniško pavadinimo Nishikigoi, išvertus reiškia „brokatas karpis“.

Žuvis buvo ir tebėra laikoma dekoratyviniais tikslais lauko tvenkiniuose ar vandens soduose, būdinga Japonijos karališkajai ir turtingai tradicijai. Šios žuvies spalvos variacijos gali kilti dėl genetinių mutacijų, trunkančių milijonus metų.

Dėl išskirtinės spalvos, modelio ir mastelio Koi žuvis tapo tinkamu daugelio Azijos legendų ir tradicinių istorijų akcentu. „Koi“ žuvys gali turėti spalvų schemas, įskaitant baltą, oranžinę, raudoną, juodą, mėlyną, geltoną ir grietinėlę.

Kadangi „Koi“ japoniškai yra kito žodžio, reiškiančio meilę ir prieraišumą, homofonas, Koi žuvis Japonijoje dažnai yra meilės, draugystės ir įsipareigojimo simbolis.

Koi žuvis ir auksinio drakono legenda

Koi žuvis ir auksinio drakono legendaVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Koi žuvis yra vienas iš pagrindinių Azijos legendų ir tradicinių istorijų simbolių, senas net tūkstančius metų.

Tačiau labai legenda Koi žuvų yra kilusi iš Kinijos, o tiksliau – Huang Ho upė, dar žinoma kaip Geltonoji upė.

Buvo žinoma, kad prie šios upės Koi žuvys auga neįtikėtinai stiprios, nes joms pavyko plaukti prieš srovę.

Remiantis kinų ir japonų mitu, tūkstančiai Koi žuvų toliau kovojo su srove, kol galiausiai pasiekė krioklį Geltonojoje upėje.

Pamatę krioklį ir supratę, kad ši kliūtis neįmanoma, daugelis žuvų pasidavė ir su srove vėl plaukia.

Tačiau nedidelis Koi žuvų skaičius buvo pasiryžęs pasiekti krioklio viršūnę.

Tuo tarpu demonai pamatė žuvis, kovojančias su kriokliu, ir nusprendė krioklį padaryti didesnį ir dar sudėtingesnį.

Pagaliau tik viena Koi žuvis sugebėjo pasiekti viršūnę po 100 metų bandymų. Pasiekę viršūnę, dievai apdovanojo žuvį, paversdami ją auksiniu drakonu.

Dėl šio mito Kinijos tradicijoje Koi žuvis laikoma ryžto, atkaklumo ir sugebėjimo pasiekti bet kokį tikslą simboliu..

Taip pat skaitykite: 14 geriausių drakono tatuiruočių dizaino: Mesopotamijos, Rytų Azija ar Europa?

Koi žuvies tatuiruotės reikšmė

Kryptis, kuria plaukia žuvis

Koi žuvies reikšmė gali būti daug. Tai skiriasi nuo vieno žmogaus iki kito, tačiau kai kurie simboliai ir prasmė yra akmenyje, kai kalbama apie Koi žuvies tatuiruotes.

Čia yra keletas pagrindinių Koi žuvies tatuiruotės reikšmių ir simbolikos, atsižvelgiant į jos plaukimo kryptį;

  • Koi žuvys, plaukiančios prieš srovę – toks Koi žuvies vaizdavimas gali turėti reikšmės. Kai kurie simboliai apima mūšį, kovą, kliūtis, atkaklumą ir įsipareigojimą siekti tikslo. Tai taip pat gali parodyti jėgą ir sugebėjimą priešintis srovei, nesvarbu, ko jai reikia.
  • Koi žuvys plaukia pasroviui – paprastai tai reiškia, kad jūs sprendžiate, ko norite gyvenime, ir galbūt dar neturite jėgų priešintis sau ir srovei. Tačiau tai taip pat gali reikšti, kad jau pasiekėte „krioklio viršūnę“, o dabar mėgaujatės lėtu plaukimu žemyn srove, džiaugiatės savo sėkme ir tuo, kad sėkmingai įveikėte kliūtis..

Koi žuvies spalva

Koi žuvies spalvaVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Koi žuvis gali turėti daugybę spalvų. Iš pradžių žuvys buvo veisiamos taip, kad būtų kelių skirtingų spalvų, ir, tiesą pasakius, spalvos yra kvapą gniaužiančios.

Taigi, kiekviena Koi žuvies spalva turi skirtingą prasmę ir simboliką. Kalbant apie kiekvieną spalvą, štai ką gali reikšti Koi žuvies tatuiruotė;

  • Raudona Koi žuvis – pagrindinė raudonos Koi žuvies simbolika yra meilė, galia, jėga, drąsa ir motinystė. Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių Koi žuvies tatuiruotės spalvų pasirinkimų, nes jis yra ryškus ir pagerina tatuiruotės dizainą.
  • Juodoji Koi žuvis – juodą Koi žuvies tatuiruotės spalvą dažniausiai renkasi vyrai, nes ji simbolizuoja vyriškumą ir dažnai tėvystę. Tačiau tai taip pat gali simbolizuoti kovų įveikimą ir mūšių laimėjimą gyvenime, ką kiekvienas patiria ir gali su tuo susieti.
  • Koi balta žuvis – balta Koi žuvies tatuiruotė simbolizuoja sėkmę karjeroje ir verslo pastangose. Tai taip pat gali reikšti galingą transformaciją, augimą ir atgimimo jausmą po reikšmingo gyvenimo įvykio.
  • Mėlyna Koi žuvis – mėlyna Koi žuvies tatuiruotės spalva simbolizuoja vyriškumą ir vaisingumą. Tačiau tai taip pat gali turėti ramybės (kaip ramiame, mėlyname vandenyje), ramybės ir ramybės prasmę.
  • Auksinė Koi žuvis – auksinė spalva arba aukso variantai su oranžiniais ar geltonais tonais simbolizuoja tikrąjį Koi žuvies virsmą auksiniu drakonu. Iš ten reikšmės gali apimti gerovę, jėgą įveikti kliūtis, sėkmę ar sėkmę, turtus ir tt Dėl simbolikos ir prasmės auksas yra labiausiai paplitęs Koi žuvies tatuiruotės spalvų schemos pasirinkimas.

„Koi Fish“ tatuiruočių dizaino stilius

Yra 3 pagrindiniai Koi žuvies tatuiruočių dizaino stiliai. Kiekvienas dizaino stilius puoselėja tatuiruotės prasmę ir daro ją labiau unikalią ir individualizuotą. Štai ką apima tradiciniai dizaino stiliai;

  • Drakono dizainas
  • Koi žuvis, yin yang dizainas
  • Lotoso dizainas

Drakono dizainas

Drakono dizainasVaizdo šaltinis: instagram.com

Dėl tradicinės Koi žuvies legendos ir jos pavertimo auksiniu drakonu abi tapo pagrindine Koi žuvies tatuiruotės dizaino dalimi.

Tiek Koi žuvys, tiek drakonas turi savo skirtingą reikšmę, tačiau dizainas, kuriame jie sujungti į vieną vaizdą, dažnai vaizduoja jėgą, valios jėgą, atkaklumą, įsipareigojimą siekti tikslo ir panašias savybes.

Žinoma, tokie vaizdiniai kaip visuma simbolizuoja transformaciją, tobulėjimą, augimą, naują pradžią ir atgimimą.

Drakono dizainas labiausiai tinka tokioms kūno dalims kaip pečių ir rankų sritis (vadinama „rankovė“), krūtinei, nugarai ir šlaunies viršutinei daliai. Dažniausiai galime pasakyti, kad tokiam tatuiruočių dizainui geriausiai tinka didesnės kūno sritys, nes jose yra daug vaizdų, detalių ir jos gali visiškai atgaivinti didesniais dydžiais.

Tačiau jei nuspręsite pasidaryti drakono Koi žuvies tatuiruotę ant bet kurios iš paminėtų kūno dalių, atminkite, kad tatuiruočių seansai gali trukti ilgiau arba netgi būti padalyti į keletą seansų. Tatuiruotė su rankovėmis gali skaudėti mažiausiai, o krūtinės ir nugaros tatuiruotės – labiausiai, nes jos yra arčiau jautrių vietų, kuriose yra daug nervų galūnių.

Koi Fish Yin Yang dizainas

Koi Fish Yin Yang dizainasVaizdo šaltinis: instagram.com

Yin -yang simbolikos derinys kartu su Koi žuvimi dažnai pateikia stiprų vaizdą ir prasmę. Yin yang reiškia gėrį ir blogį, gyvenimo dvilypumą ir harmoniją, o Koi žuvis rodo atkaklumą, kovą ir sugebėjimą pasiekti tikslus, o tai taip pat yra svarbus gyvenimo aspektas.

„Yin yang Koi“ žuvies tatuiruotėse dažnai yra 2 „Koi“ žuvys, išdėstytos apskritime, vaizduojančios yin yang simbolį. Tačiau apskritimas nėra vienintelė žuvies forma; dažnai yra yin yang Koi žuvų tatuiruočių variantų, kur žuvys taip pat sudaro begalinį simbolį.

„Yin yang Koi“ žuvies tatuiruotės dažnai būna juodos ir baltos, kad būtų kuo teisingesnės yin ir yang simboliams. Tačiau yra ir spalvotų variantų, kai 2 spalvos turi skirtingas reikšmes, dažnai asmenines tatuiruotės savininkui.

Tokios tatuiruotės tinka skirtingoms kūno dalims, tačiau atrodo, kad žmonės dažniausiai jas deda į pilvo, vidinės rankos, dilbio, už kaklo ar pečių sritį.

Priklausomai nuo tatuiruotės dydžio, galite tikėtis skausmo svyravimų. Skausmingiausios sritys būtų pilvas, kaklas ir vidinė ranka dėl daugybės nervų galūnių ir plonos odos.

„Lotus“ dizainas

„Lotus“ dizainasVaizdo šaltinis: instagram.com

Kitas įprastas „Koi“ tatuiruotės dizainas apima lotoso gėlę. Kaip ir Koi žuvis, paversta auksiniu drakonu, lotosas iš augalo purve virsta kvapą gniaužiančia gėle.

Štai kodėl šie du simboliai dažnai yra suporuoti kartu, kad sukurtų dar gilesnę augimo, transformacijos, atgimimo ir kovos su galutiniu tikslu prasmę.

Lotoso Koi žuvies tatuiruotė taip pat gali turėti vyriškumo, galios, nepriklausomybės, meilės ir draugystės prasmę. Taigi, tai gana ryškus tatuiruotės dizainas, kuris tikrai kalba beveik kiekvienam žmogui. Štai kodėl lotoso Koi žuvies tatuiruotės dizainas yra labai geidžiamas ir pageidaujamas tiems, kurie nori, kad jų tatuiruotės turėtų gilesnę prasmę.

Kalbant apie šį tatuiruotės dizainą, dauguma žmonių linkę jį pastatyti kur nors ant rankos ar kojos. Atrodo, kad galūnės grožį ir žuvies judesį verčia geriausiai, todėl tatuiruotė atrodo labiau apčiuopiama ir gyva.

Lotoso tatuiruočių spalva gali skirtis, tačiau dauguma žmonių renkasi tam tikrą spalvų derinį, kad tik sustiprintų lotoso grožį ir Koi žuvies prasmę.

Geriausios „Koi Fish“ tatuiruotės dizaino idėjos

Geriausios mažų koi žuvies tatuiruočių idėjos

Geriausios mažų koi žuvies tatuiruočių idėjosVaizdo šaltinis: instagram.com Mažos Koi žuvies tatuiruotės idėjos 2Vaizdo šaltinis: instagram.com Mažos Koi žuvies tatuiruotės idėjos 3Vaizdo šaltinis: instagram.com Mažos Koi žuvies tatuiruotės idėjos 4Vaizdo šaltinis: instagram.com Mažos Koi žuvies tatuiruotės idėjos 5Vaizdo šaltinis: instagram.com

Geriausios rankovių koi žuvies tatuiruočių idėjos

Rankovių Koi žuvies tatuiruočių idėjos 1Vaizdo šaltinis: instagram.com Rankų Koi žuvies tatuiruotės idėjos 2Vaizdo šaltinis: instagram.com Rankų koi žuvies tatuiruočių idėjos 3Vaizdo šaltinis: instagram.com Rankų Koi žuvies tatuiruotės idėjos 4Vaizdo šaltinis: instagram.com Rankų koi žuvies tatuiruotės idėjos 5Vaizdo šaltinis: instagram.com

Geriausios „Lotus Koi Fish“ tatuiruočių idėjos

„Lotus Koi Fish“ tatuiruočių idėjos 1Vaizdo šaltinis: instagram.com „Lotus Koi Fish“ tatuiruočių idėjos 2Vaizdo šaltinis: instagram.com „Lotus Koi Fish“ tatuiruočių idėjos 3Vaizdo šaltinis: instagram.com „Lotus Koi Fish“ tatuiruočių idėjos 4Vaizdo šaltinis: instagram.com „Lotus Koi“ žuvies tatuiruočių idėjos 5Vaizdo šaltinis: instagram.com „Lotus Koi Fish“ tatuiruočių idėjos 6Vaizdo šaltinis: instagram.com

Geriausios „Dragon Koi Fish“ tatuiruočių idėjos

Geriausios „Dragon Koi Fish“ tatuiruočių idėjosVaizdo šaltinis: instagram.com „Dragon Koi Fish“ tatuiruočių idėjos 2Vaizdo šaltinis: instagram.com „Dragon Koi Fish“ tatuiruočių idėjos 3Vaizdo šaltinis: instagram.com „Dragon Koi Fish“ tatuiruočių idėjos 4Vaizdo šaltinis: instagram.com

Geriausios žuvies tatuiruočių idėjos Yin Yang Koi

Geriausios žuvies tatuiruočių idėjos Yin Yang KoiVaizdo šaltinis: instagram.com Yin Yang Koi žuvies tatuiruočių idėjos 2Vaizdo šaltinis: instagram.com Yin Yang Koi žuvies tatuiruočių idėjos 3Vaizdo šaltinis: instagram.com Yin Yang Koi žuvies tatuiruočių idėjos 4Vaizdo šaltinis: instagram.com Yin Yang Koi žuvies tatuiruočių idėjos 5Vaizdo šaltinis: instagram.com Yin Yang Koi žuvies tatuiruočių idėjos 6Vaizdo šaltinis: instagram.com

Geriausi „Koi Fish“ tatuiruočių modeliai vyrams

„Koi Fish“ tatuiruočių dizainas vyrams 1Vaizdo šaltinis: instagram.com „Koi Fish“ tatuiruočių dizainas vyrams 2Vaizdo šaltinis: instagram.com „Koi Fish“ tatuiruočių dizainas vyrams 3Vaizdo šaltinis: instagram.com

Geriausi „Koi Fish“ tatuiruočių dizainai moterims

„Koi Fish“ tatuiruočių dizainas moterims 1Vaizdo šaltinis: instagram.com „Koi Fish“ tatuiruočių dizainas moterims 2Vaizdo šaltinis: instagram.com „Koi Fish“ tatuiruočių dizainas moterims 3Vaizdo šaltinis: instagram.com

Galutinės mintys

Tikimės, kad mūsų maža įžvalga į „Koi“ žuvų tatuiruočių pasaulį buvo naudinga. Mūsų rekomenduojami tatuiruočių dizainai yra pagrįsti dabartinėmis tendencijomis, geriausiomis klasikinio dizaino idėjomis ir tuo, kas, mūsų manymu, tiktų daugumai žmonių ir stiliaus nuostatoms.

„Koi“ žuvies tatuiruotės pasidarymas visada yra ypatingas ir prasmingas, todėl būtinai atlikite išsamius tyrimus ir raskite jums tinkamiausią dizainą.

Be to, jei turite mažą skausmo toleranciją, rekomenduojame pasidaryti mažesnę tatuiruotę ir tokias kūno dalis kaip pečių sritis, išorinė ranka, šlaunies viršutinė dalis, blauzdos ir tt geriau, ypač tokiose vietose kaip viršutinė ar apatinė nugaros dalis, krūtinė ar pilvas ar visa ranka (taip pat žinoma kaip rankovė).

Taip pat skaitykite: Galutinis tatuiruočių vadovas & Ištekliai (2021 m. Atnaujinimas)