Dizainai ir reikšmės

Ūsų tatuiruotė – viena populiariausių tatuiruočių pasaulyje šiandien

Kalbant apie ūsus, visi galime sutikti, kad jie niekada neišėjo iš mados. Nuo neolito laikų, kai vyrai skutėsi aštriais akmens gabalėliais, iki šių dienų ūsus prižiūrėti yra gana šaunu ir yra įvairių stilių, suskirstytų į kategorijas, iš kurių žmonės gali pasirinkti savo mėgstamą formą. Apipjaustymas yra menas, kurį šimtmečius vertino daugelis vyrų.

Ūsų populiarumas

Kai galvojame apie ūsus, mūsų galvoje iškyla tokie žymūs žmonės kaip Albertas Einšteinas, Markas Tvenas, Salvadoras Dali. Jie tapo jų asmeniniu ženklu ir, kai galvojame apie juos, tiesiog negalime ignoruoti jų unikalių ūsų. Kadangi ūsų karštinė, išplitusi visuose socialiniuose tinkluose, vadinama „Movember“, vyrai pagarbiai augina veido plaukus dėl „Movember“ fondo tikslo. „Movember“ mėnuo yra skirtas vyrų sveikatai, kurio tikslas yra skleisti informuotumą apie prostatos ir sėklidžių vėžį, taip pat vyrų savižudybę. Nuo šio įvykio pasaulis pradėjo kitaip žiūrėti į ūsus.

 Žmonės (vyrai ir moterys) iš pagarbos ar tiesiog linksmybių pradėjo piešti ūsus ant veido, eidami į kostiumų vakarėlius, ant kurių buvo nupiešti tik ūsai, arba ūsus pasidarydavo iš popieriaus, pritvirtinto prie mažytės lazdelės. Šiandien yra tiek daug parduotuvių, kuriose parduodami įvairūs ūsai vaikams ir suaugusiems, kad juos būtų galima užmaskuoti kaip žinomą asmenį ar tokį personažą kaip Charlie Chaplinas ar Super Mario. Iš čia viskas greitai išaugo ir tapo labai populiaru net smulkiomis ūsų tatuiruotėmis rašyti ant rodomojo piršto.

„Fingerstach“ tatuiruotės prasmė

Pirmasis tatuiruočių meistras, pradėjęs šią idėją, buvo Giovani iš Ohajo. Iki tol žmonės ant smiliaus piešdavo tik mažus ūsus, tačiau juokaudamas Giovani nusprendė vieną iš tų rašyti ant draugo, o kai nuotrauka buvo paskelbta internete, visi norėjo ją turėti. Jis išpopuliarėjo taip greitai ir žmonės pradėjo jį vadinti „Pirštų taku“. „Fingerstach“ buvo patrauklus tiek vyrams, tiek moterims, o daugelis žmonių tatuiruotę rašė nuo 2003 m.

Tatuiruočių menininkai visame pasaulyje dėl šios tendencijos visada siūlo įvairius mažus ūsų dizainus. Po to, kai tapo žinoma „Fingerstatch“ tatuiruotė, daugelis mados studijų ir parduotuvių kūrė įvairių formų ir dydžių ūsų drabužius ir gaminius. Jie išpopuliarėjo šypsenėlėmis, todėl žmonės ir toliau rašo ūsus ne tik ant rodomojo piršto, bet ir ant įvairių kūno dalių.

Ūsų tatuiruotės prasmė

Kai mes galvojame apie ūsų tatuiruotės reikšmę, geriausias apibrėžimas yra tas, kad kiekvienas žmogus turi savo individualią reikšmę, susijusią su tatuiruotėmis. Kai kurie žmonės „Fingerstatch“ tatuiruoja linksmybėms, o kiti susieja tai su gilesne prasme. Kalbant apie ūsų tatuiruotę, yra įvairių istorijų, viena iš jų yra ta, kad kai kurie jauni vyrai rašo ūsus kaip asmeninės kovos su vėžiu ženklą arba kaip paramą draugui, kuris taip pat turi ūsų tatuiruotę ir dažniausiai yra viršutinėje dalis jų rankų. Ūsų tatuiruotė taip pat yra autoriteto ženklas. Kartais jis taip pat yra susijęs su narsumu.

Kai kurios moterys tatuiruoja ūsus kaip savo vidinės stiprybės ženklą ir kad visi žmonės, vyrai ir moterys, yra lygūs. Stebina, kiek moterų tatuiruoja „Fingerstach“ kaip atramą vyrams, todėl tai puiki idėja toms tatuiruotes mėgstančioms merginoms. Bet dažniausiai ūsų tatuiruotė yra pasirinkta, nes ji atrodo labai šauniai ir yra daug dizaino, iš kurių galite pasirinkti mėgstamiausią. Vienas iš populiariausių yra garbanoti vairo ūsai. Tai atrodo labai miela tatuiruotė ant žmonių riešo ar už alkūnės. Paprastai tai yra maža tatuiruotė, kurioje nėra tiek daug spalvų. Dažniausiai tai tik juoda, žalia, raudona ir tt arba kontūrinė tatuiruotė, kuri puikiai atrodo ant piršto, už alkūnės, ant riešo, kaklo, už ausies. Tokiai tatuiruotei atlikti nereikia daug laiko, todėl procedūra nėra tokia nemaloni.

Jei galvojate rašyti ūsų tatuiruotę, nesuklysite, nes ūsai greitai neišeis iš mados. Tai šiek tiek smagu ir taip pat yra tikrai gera priežastis. Tai puikus pasirinkimas, jei norite kažko mažo ir žavingo ant odos.

Pažvelkime į nuostabias „Fingestatch“ ir ūsų tatuiruotes.

Pirštų skausmo tatuiruotė Ūsų tatuiruotė Ūsų tatuiruotė ant alkūnės Pirštų skausmo tatuiruotė Ūsų tatuiruotė Ūsų tatuiruotė

  • Kas yra tatuiruočių tepalai ir kodėl turėtumėte juos naudoti
  • Juodas tatuiruotės rašalas – į visus klausimus atsakyta ir geriausi prekės ženklai peržiūrėti
  • Tatuiruočių adatos ir svarbiausių pasirinkimo svarba
  • Kaip išsirinkti geriausią tatuiruočių rašalo rinkinį – [3 geriausi pasirinkimai]
  • Tatuiruočių perkėlimo popierius – paprastas ir išsamus vadovas