Dizainai ir reikšmės

Krabų tatuiruotė: ką ji sako apie dėvėtoją?

Bėgant metams išsivystė tatuiruotės. Žmonės to nelaiko tabu. Tai daugiausia dėl jų patrauklios išvaizdos. Išskyrus tai, tatuiruotės padeda dėvėtojams vaizduoti, kas jie yra, naudojant galingus vaizdus, ​​o ne žodžius.

Krabų tatuiruotė vyrams

Tatuiruotės transformavosi į kūno meną, žmonės nesidažo tatuiruočių vien todėl, kad atrodo gerai, bet ir dėl to, kokią prasmę turi. Žmonės naudoja tatuiruotes norėdami išreikšti meilę kam nors, priminti jiems artimą žmogų, tikrąją tapatybę ir įsitikinimus.

Mėlynojo krabo tatuiruotė ant kojų

Tie, kurie mėgsta gamtą, jūros būtybes ir jūros gyvenimą, dažnai renkasi tatuiruotes su žuvimis, aštuonkojais ir krabais. Šiandien mes aptarsime krabų tatuiruotę, jos reikšmę tatuiruočių pasaulyje ir kodėl žmonės rašinėja savo kūną šia būtybe.

Krabų tatuiruotės reikšmė

Mes visi žinome, kas yra krabas; šis padaras gyvena netoli pakrantės ir yra glaudžiai susijęs su vandenynu. Krabas vaizduoja turtus, atsinaujinimą ir jūros nuotykius, todėl yra populiarus tatuiruočių fanatikų simbolis.

Paprasta krabų tatuiruotė moterims

Vandens elementas

Gyvūnų simbolikoje krabas daugiausia susijęs su tokiais elementais kaip vanduo ir mėnulis. Be to, dėl tvirto apvalkalo jis taip pat turi apsaugos įvaizdį.

Krabų tatuiruotė ant peties moterims

Atgimimas/atnaujinimas

Pakrantėje gyvenantys žmonės supranta krabų prigimtį ir mano, kad krabas reiškia atgimimą ir atsinaujinimą. Krabai linkę nusimesti lukštą, kad augtų naujas, kaip ir mėnulio mėnulio fazės; viena fazė veda į kitą. Jame pavaizduota, kad visada galite pradėti iš naujo ir virsti geresniu žmogumi.

Krabų tatuiruotė ant kaklo moterims

Gyvenimo kelionė

Krabas linkęs vaikščioti į šoną, o ne tiesiai. Jo požiūris į kelionės tikslą rodo, kad ne visi gyvenimo keliai yra tiesūs. Išskyrus tai, krabas taip pat primena mums, kad mes gimėme turėdami šarvus, tačiau tai nereiškia, kad kenkiame kitiems. Tai simbolizuoja, kad turite būti pakankamai stiprus, kad galėtumėte išgyventi sunkius laikus.

Spalvinga krabų tatuiruotė vyrams

Zodiako ženklas

Galbūt žinote, kad krabas astrologijoje taip pat yra zodiako ženklas, vadinamas vėžiu. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, turi tam tikrų savybių. Pavyzdžiui, vėžys yra ištikimas, mylintis ir kartais nuotaikingas. Be to, jie nori turėti asmeninę erdvę, bet taip pat gali būti geri draugai. Taigi žmonės, gimę po šiuo ženklu, krabą naudoja kaip tatuiruotę, kad atspindėtų savo prigimtį.

Zodiako ženklas Krabų tatuiruotė ant krūtinės

Vyriškumas

Krabas kitose kultūrose turi skirtingas reikšmes. Pavyzdžiui, kinai krabą laiko sėkmės ir vyriškos galios simboliu. Be to, jei pažvelgsite į Afrikos kultūras, rasite krabų, reprezentuojančių skirtingus mitus ir įsitikinimus.

Didžiojo krabo tatuiruotė ant krūtinės

Tai universali tatuiruotė pagal prasmę, dydį ir išdėstymo vietas. Prieš aptardami, kodėl žmonės pasidaro šią tatuiruotę, čia pateikiamos dažniausiai pasitaikančios krabų tatuiruotės reikšmės.

Miela krabų tatuiruotė porai

  • Atstovauja atgimimui
  • Ciklinis pobūdis
  • Turtas
  • Apsauga
  • Stiprumas
  • Drąsūs kovotojai, bet žnyples naudokite tik tada, kai reikia
  • Sėkmės
  • Susijęs su Zodiako ženklu
  • Nuotykių kupinas
  • Meilė jūrai

Kodėl žmonės jį naudoja kaip tatuiruotę?

Na, kaip minėjome aukščiau, žmonės daro tatuiruotes dažniausiai todėl, kad nori pavaizduoti savo įvaizdį, kurio žmonės paprastai nežino. Šiuo atveju yra daug priežasčių, kodėl asmuo pasidarė krabų tatuiruotę, ir visos priežastys yra susijusios su krabų prasme.

Krabų tatuiruotė ant piršto

Galite pastebėti krabų tatuiruotę asmenims, kurie yra nuotykių ar myli jūrą. Šie žmonės rodo, kad jie turi tas pačias savybes, kaip žinoma krabui, pavyzdžiui, jėgą. Kai kurie žmonės krabą naudoja kaip motyvaciją ir priminimą, kad suprastų gyvenimo tikslą.

Animacinių filmų krabų tatuiruotė ant kojos

Krabai turi skirtingas reikšmes ir interpretacijas skirtingose ​​kultūrose. Taigi šios tatuiruotės priežastis kiekvienam yra skirtinga. Kai kurie žmonės krabų tatuiruotę pasidaro dėl sėkmės, o kiti gali parodyti savo meilę jūrai.

Skirtingos formos ir dizainas

Krabų tatuiruotė turi tiek daug reikšmių, tačiau tai nereiškia, kad rasti tinkamą būtų sunku. Yra daug dizainų, iš kurių žmogus gali pasirinkti. Labiausiai paplitęs dizainas yra žvejo krabas, originalus krabas ir Zodiako ženklas.

Maža krabų tatuiruotė ant galvos

Kaip ir bet kurią kitą tatuiruotę, krabų tatuiruotę taip pat galite rašyti ant savo kūno, naudodami skirtingus spalvų atspalvius, įvairaus dydžio ir kitus elementus, tokius kaip mėnulis ar valtis. Jūsų tatuiruočių menininkas gali padaryti krabų tatuiruotę patrauklesnę išsamiai.

Ideali vieta krabų tatuiruotėms

Dažniausia ir geriausia krabų tatuiruotės vieta yra dilbis, nugara ir petys. Paprastai žmonės daro krabų tatuiruotę ant dilbio ar peties. Ši padėtis geriausiai tinka tatuiruotei dėl jos ryškumo ir aprėpties zonos. Taigi, jūs galite gauti didelį krabų tatuiruotės dizainą rašalu ir pridėti daugiau iliustracijų, kad pagerintumėte savo krabų tatuiruotės savybes.

Nuostabi krabų tatuiruotė vyrų nugaroje

Krabų tatuiruotė taip pat yra įvairių dizainų ir formų. Tačiau tatuiruotės reikšmė skiriasi. Didesnė tatuiruotė atspindėtų žmogaus jėgą ir apsaugą. Kita vertus, mažesnė tatuiruotė pavaizduotų kuklesnį, nuotaikingesnį ir paprastesnį įvaizdį.

Išvada

Žmonės, kurie gali susieti su krabų savybėmis ir jų reikšme, linkę pasidaryti šią tatuiruotę. Kiekviena krabų tatuiruotė pasakoja kažką apie dėvėtoją, jų prigimtį ir asmenybę.

Krabų tatuiruotė tajų kalba

Patariame glaudžiai bendradarbiauti su tatuiruočių meistru ir įsitikinti, kad jis supranta, kokią prasmę tikitės pavaizduoti. Tai padės tatuiruočių meistrui paversti jūsų tatuiruotės viziją tobulais vaizdais, kurie liks su jumis ilgai.

Maža krabų tatuiruotė ant kojos