Įvairūs

54 Sabyasachi Lehenga su įžymybėmis

Sabyasachi savo metodą apibūdino kaip „suasmenintą žmogaus rankos netobulumą“. Jį įkvėpė aplinka ir vaikystės sritys, kurios taip pat paveikė jo paauglystę. Visą gyvenimą jis praleido mokslo Kolkata srityje, kuri paliko gilų poveikį jo atminčiai ir padarė gana kintantį poveikį ir jo protui. Visa tai atsispindi jo suknelėse. Kietaširdis indas savo širdimi užtikrina, kad jo žodis ateis per jo kūrybą. Čigonai, dykumos, senoviniai audinių, tekstilės ir siuvinėjimo metodai nuostabiai sukuriami kiekvienoje sari, lehenga ar salwar kameez, kurios yra jo specializacijos sritys..

Jo stilius yra labai vintažinis, ir tai labai aiškiai matyti iš visų jo naudojamų motyvų ir metodų. Savo stilių jis apibūdina kaip tarptautinį, turintis labai indišką šaknį. Nors visi modernizavosi, Sabyasachi pasinėrė į senus dizaino būdus, visiškai įsišaknijusius Indijos sieloje. Tačiau tai ne tik Indija, bet ir įkvėpimo šaltinis – Monet ir Henry Matisse.

Lyngas, kurias Sabyasachi yra žinomas dėl savo turtingos spalvų paletės ir delikateso siuvinėjimuose. Jo lehenga yra karališkos elegancijos įsikūnijimas ir puikiai tinka raudonam kilimui. Jo dizainas žavi ir atkartoja autorinį atlyginimą. Sabyasachi nuotakos lehenga rodo labai turtingą paveldą, kurį sudaro įmantrūs siuvinėjimai rankomis. Jo kolekcija daug kalba subtilaus meno ir malonės kalba. Jo lehengas ir kiti drabužiai daug pasako apie jį kaip dizainerį. Nėra jokių abejonių, kad tokios Bolivudo divos kaip Deepika Padukone, Bipasha Basu, Anushka Sharma, Priyanka Chopra kaip pasirinktą lehngą dėvi Sabyasachi nuotakos lehengą. Pateikite lentelę!

 • Gražus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši Sabyasachi lehnga atrodo paruošta šiai progai. Jame atliktas gražus zari darbas. Graži geltona spalva tikrai žydi ant Indijos veido, todėl tai yra vienas iš geriausių Sabyasachi lehenga dizaino pasirinkimų. Tai tinka bet kokiai progai, bet kokiam atsitiktiniam Indijos renginiui ar pačioms vestuvėms.

 • Gražus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Šis gėlių atspaudas ant Sabyasachi lehnga yra labai stulbinantis. Tai puiki išvaizda tiems, kurie nori atrodyti elegantiškai. Gėlių dizainas tikrai tinka visai tekančiai lehengai. Smėlio spalvos pagrindas išryškina rausvą gėlių raštą. Ši apranga atrodytų tikrai įspūdingai priimant ar prieš vestuves.

 • Išskirtinis „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši „Sabyasachi lehenga“ turi gražią geltoną spalvą, kuri atrodo tikrai gėlėta ir žema. Rožinės gėlės šios lehengos viršuje tikrai spindi dėl geltono pagrindo. Šios „Sabyasachi lehnga“ palaidinė yra gana gili, todėl sunkūs papuošalai, tokie kaip chokeriai, atrodys tikrai gražiai.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši jūros žalia ir mėlyna „Sabyasachi lehnga“ su gražiais gėlių ir tradiciniais dizainais atrodo gana nuostabiai. Tai daroma su gražiu kontrastu, todėl visas dizainas atrodo tikrai patrauklus. Šablonai ir ribos didėja kartu su lehenga srautu. Apskritai, puikiai tinka!

 • Galutinis „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Tai puiki Sabyasachi lehnga, padaryta raudona spalva. Nuotaka taip pat gali dėvėti tokią lehnga, kuri nenori per daug daryti savo vestuvėse. Ši raudona lehenga yra gana subtili, tačiau gali būti gerai derinama su sunkiais papuošalais. Ši Sabyasachi lehenga taip pat gali atrodyti gana gražiai prieš vestuves.

 • Nuostabus Sabyasachi Lehenga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši auksinė Sabyasachi lehnga atrodo gana nuostabi. Atrodo gana didingai. Tai puikus piešinys su smėlio ir gėlių raštais ant Sabyasachi lehenga dupatos. Kadangi šis drabužis jau turi daug drąsių raštų, geriau papuošalų sumažinti iki minimumo, kad neatrodytų kažkas perdėto.

 • Gražus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši geltona lehenga yra gana ryški ir visiškai spindės, ypač jūsų mehndi dieną. Kartu su raudonais gėlių papuošalais ši „Sabyasachi lehnga“ atrodo kaip puikus derinys. Visa sąranka atrodo gana puikiai. Raudona ir geltona sukuria puikų kontrastą, kurį galima dėvėti.

 • Puikus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Jūs visada neturite būti pernelyg tipiškas ir galite šiek tiek pasukti, kad parodytumėte savo tikrąjį stilių. Atrodo, kad ši nuotaka savo Sabyasachi lehnga dėvėjo gana unikalų juodos ir auksinės spalvos derinį, kuris yra puikus pasirinkimas. Aš tikrai manau, kad galima laikytis savo unikalaus stiliaus, o ne laikytis tradicinio būdo.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Glam tai su Sabyasachi, stilizuodami savo gražiomis ir švelniomis lehengomis. Jei kažko ieškote iš dėžutės, tada jų kolekcija su akį traukiančiu spalvų deriniu yra būtent tai, ko jums reikia. Jų spalvų blokavimo schema visiškai privertė mus įsimylėti jų kolekciją.

 • Fantastiškas „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši „Sabyasachi Lehenga“ yra stilinga, nes spalvų pasirinkimas ir gėlių raštai, papuošti ornamentuota smėlio spalvos palaidine, atrodo visiškai svajingi. Tviras sluoksnis, kad visa stilinga dupatta su pasukimu suteikia tokį gaivų vaizdą. Ši moderni lehenga yra puiki investicija, nes ją galima dėvėti beveik bet kokia vestuvių proga.

 • Nuostabus Sabyasachi Lehenga dizainas

sabyasachi lehnga

Tai puikus „Sabyasachi Lehenga“ yra unikalios spalvos, nes yra šviesiai žalios spalvos. Man labai patinka visas šis dizainas, kuris atrodo nepaprastai nuostabus su tinkleliu ir nuostabiu gėlių raštu, kuris buvo atliktas puikiai. Tai tikrai privers žmones žiūrėti į tave, o tai yra puiki žinia?

 • Modernus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši ruda ir balta Sabyasachi Lehenga atrodo gana viliojančiai. Tai taip pat labai skiriasi nuo tradicinių Sabyasachi suknelių, kurios yra pagamintos iš pagrindinių spalvų. Dizainas yra nuostabus su gėlių raštais, kurie išlieka gana išskirtiniai Sabyasachi Lehenga. Apvadas buvo suderintas su palaidine, todėl ji atrodo to paties dizaino dalis.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Jūros žalia Sabyasachi Lehenga atrodo nuostabiai kaip nuotakos vestuvių lehnga. Tai visiškai skiriasi nuo raudonos tradicinės lehengos, kurią dėvėjo nuotaka, nes tai daroma ir su daugybe nuostabių auksinių siuvinėjimų. Visas dizainas yra gana viliojantis, o auksinis siuvinėjimas išryškina visą dizainą.

 • Patrauklus „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši geltona „Sabyasachi Lehenga“ yra puikus pasiūlymas, ypač jei jūsų gimdytojas ruošiasi mehndi ar Haldi ceremonijai. Tačiau ši „Lehenga“ taip pat atrodytų itin madinga jūsų vestuvių dienai. Tai gali būti gana unikali spalva, kurią dėvėti, bet tai yra Sabyasachi Lehenga! Niekas tikrai negali suklysti.

 • Žavingas Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši Sabyasachi Lehenga yra gana indo-vakarietiška ir turi tą modernistinį prisilietimą. Tai atrodo nuostabiai su auksinėmis ir baltomis spalvomis. Man labai patinka, kaip viršutinė „Sabyasachi Lehenga“ pusė buvo paprasta, bet priešingai, apatinė dizaino dalis buvo sunki auksinėmis spalvomis.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

„Thi Sabyasachi Lehenga“ atrodo gražiai su visomis žemiškomis spalvomis. Puikiai tinka bet kokiai progai, ši „Lehenga“ atrodo tikrai nuostabi. Jis gali būti dėvimas su gražia bandelių šukuosena. Dupatta su gėlių elementais atrodo tikrai gražiai. Tai puikus pasirinkimas su puikiu sunkaus dizaino ir floros elementų balansu.

 • Unikalus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Tai nepaprastai puiki Sabyasachi Lehenga, kurią dėvėjo ši nuotaka. Tai gražiai padaryta smėlio spalvos, daug rudų ir auksinių siuvinėjimo darbų, kurie atrodo itin elegantiškai. „Dupatta“ su šia „Lehenga“ yra siuvinėta tinkleliu ir sidabru, o tai suteikia visišką išvaizdą.

 • Užburiantis „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši Sabyasachi Lehenga yra nuostabi. Palaidinė buvo sumažinta iki minimumo, o lehnga buvo padaryta gražiais gėlių siuvinėtais darbais, kurie atrodo tikrai kerintys. Šios „Sabyasachi“ suknelės dupatta pagaminta iš tinklo ir buvo paprasta. Tačiau ji pridėjo aukso kūrinį.

 • Patrauklus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši „Sabyasachi Lehenga“ yra itin šviesi ir atrodo įkvėpta Radžastano ir gudžarati kultūros. Tai gražus Sabyasachi dizainas su nuostabiais blokų raštais. Spalvingi geltono pagrindo dizainai tikrai atrodo labai maloniai ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori dirbti kūrybiškai.

 • Ryškus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši „Sabyasachi Lehenga“ yra itin elegantiška. Tai daroma derinant žalią ir šviesiausią žalios spalvos formą, kuri beveik atrodo kaip balta. Jis taip pat suporuotas su gražiais papuošalais, tokiais kaip kaklo papuošalas, matematika Patti ir Nath. Gražus Sabyasachi drabužis turi paprastą dupatą, kad subalansuotų sunkią išvaizdą!

 • Nekaltas Sabyasachi Lehenga dizainas

sabyasachi lehnga

Tai puiki Sabyasachi Lehenga, kurią dėvėjo šis modelis. „Lehenga“ yra tobulai sunki, su gražiais rožinės ir pilkos spalvos siuvinėjimais. Jis taip pat suporuotas su nuostabiu papuošalu. Dėl palaidinės galite dėvėti chokerį, kuris su šia Sabyasachi Lehenga atrodytų išskirtinai gerai.

 • Elegantiškas „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši rožinė ir balta Sabyasachi Lehenga atrodo tikrai žavingai. Jis pagamintas iš nuostabaus sidabro siuvinėjimo, kuris puikiai tinka atrodyti. Nuostabi jo dalis yra nuostabūs mėlynos spalvos papuošalai, kurie buvo kontrastuoti su šiuo „Lehenga“. Man taip pat labai patinka galvos apdangalai, kurie gali būti gražus priedas.

 • Grakštus Sabyasachi Lehenga dizainas

sabyasachi lehnga

Raudona visada buvo vestuvių spalva, tačiau su šia Sabyasachi Lehenga perėmė auksinė spalva, todėl ji atrodo tikrai nuostabiai. Auksinis pagrindas yra aukso siuvinėjimas, kuris yra gražus nuotaka. Visa „Lehenga“ išvaizda buvo papildyta papuošalais, kurie atrodo itin stilingai.

 • Stilingas „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši juoda ir auksinė Sabyasachi Lehenga atrodo tikrai nuostabiai. Tai daroma auksiniais siuvinėjimais, kurie atrodo tikrai nuostabiai. Visa Sabyasachi Lehenga yra graži, kurią galima padaryti prieš vestuvių dieną. Tai puikus pasirinkimas jūsų „Mehandi“ ir tikrai apšviestų šokių aikštelę.

 • Blizgus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Kam D dieną eiti tradiciškai raudonai, kai taip pat galite rinktis rožinę? Ši „Sabyasachi Lehenga“ yra padaryta auksiniais siuvinėjimais ir gali gražiai dirbti su ten esančia tinklo dupata. „Sabyasachi Lehenga“ siuvinėjimas buvo nuostabiai subalansuotas su dupata ir gali būti dėvimas su lengvais papuošalais, kad jis spindėtų.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Tai gana graži „Sabyasachi Lehenga“, pagaminta iš kūdikio rožinės spalvos. Ši „Sabyasachi Lehenga“ atrodo tikrai gražiai su didžiuliu kraštu, kuris yra gana nuostabus. Apvadas daromas su blokiniu spausdinimu, o likusi „Sabyasachi Lehenga“ – su žavingomis gėlių spalvomis. Tai tikrai atrodo žavingai.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Tai nuostabi Sabyasachi Lehenga, kurią dėvi šis dėvėtojas. „Sabyasachi Lehenga“ yra visiškai papuoštas siuvinėjimais, padarytais gėlėmis. Nešioti atrodo tikrai žaviai. Raudona ir rožinė kartu su žalia spalva tikrai papildo visą dizainą ir leidžia „Sabyasachi Lehenga“ atrodyti tikrai žavingai.

 • Neįtikėtinas „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Aksominė struktūra atrodo gana gerai „Sabyasachi Lehenga“. Ši „Sabyasachi Lehenga“ pagaminta būtent iš tos medžiagos. Vyno spalvos ir gražių auksinių siuvinėjimų ši nuotaka atrodo pasiruošusi savo D dienai, kuri yra gana įdomi. Tai puikus dizainas visiems, kurie nori atrodyti elegantiškai!

 • Neįsivaizduojamas „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Puikiai tinka vestuvėms, ši „Sabyasachi Lehenga“ turi tradicinius indiškus dizainus, tokius kaip paisley ant Sabyasachi Lehenga sienos. Dupatta taip pat padaryta iš tinklinės medžiagos ir atrodo tikrai nuostabiai. Modelio dėvėti papuošalai yra puikūs ir gali būti dėvimi su malonumu naudojant šį konkretų dizainą.

 • Gražus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Tai puiki Sabyasachi Lehenga, kuri buvo nuspalvinta smėlio ir rožinės spalvos ir atrodo tikrai gražiai. Tai daroma su nuostabiais rožių raštais, kuriuos tikrai malonu matyti. Prie jo taip pat pridedamas auksinis siuvinėjimas, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Tai puikus dizainas, kurį galima dėvėti bet kuriai funkcijai ir atrodo labai maloniai.

 • Nuostabus Sabyasachi Lehenga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši „Sabyasachi Lehenga“ pagaminta rausvos spalvos atspalviais, kurie atrodo tikrai gražiai. Man labai patinka čia sukurtas dizainas. Jis taip pat puoštas puikiais papuošalais, kurie atrodo gana šauniai. Ši „Sabyasachi Lehenga“ buvo pagaminta labai elegantiškai ir gali būti suporuota su aukšta bandele ar net aukšta arklio uodega.

 • Patrauklus „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši juodos ir rausvos spalvos gėlių „Sabyasachi Lehenga“ yra puiki, kurią dėvėjo modelis. Tai daroma gražiais gėlių ir lapų raštais, dėl kurių kiekvienas atrodytų moteriškesnis. Palaidinė turi apvalų ir gilų kaklą ir gali būti papuošta daugiau papuošalų. Tačiau papuošalai turi būti šviesūs ir priešingi Sabyasachi Lehenga spalvoms.

 • Išskirtinis „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Standartinė „Sabyasachi Lehenga“ nuotakoms yra gana išskirtinė. nors jis gali sukurti neįprastų raštų ir spalvų, dėl kurių nuotaka išsiskirtų, jam patinka kurti raudoną „Sabyasachi Lehenga“, kuri yra jo prekės ženklas. Raudona „Sabyasachi Lehenga“ čia padaryta su gražiais tradiciniais siuvinėjimo raštais, kurie atrodo labai šauniai.

 • Patrauklus „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Tai puiki raudona spalva Sabyasachi Lehenga, kurią dėvi nuotaka. Tai tradicinė vestuvių lehenga, kurią nuotaka dėvi su auksiniais siuvinėjimais, kurie buvo pagaminti čia. Tai atrodo tikrai nuostabiai ir gražiai ant nuotakos ir gali būti derinama su auksiniais papuošalais. Dizainas yra gana sunkus, todėl papuošalai turi būti atitinkamai priderinti.

 • Gražus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši nuotaka puikiai atrodo šioje Sabyasachi Lehenga, kuri buvo viena iš auksinių gėlių siuvinėjimo modelio, kuri atrodo gana gražiai. Šios „Sabyasachi Lehenga“ riba yra puiki, suteikianti visai aprangai gana įmantrią išvaizdą, kuri atrodo labai organizuota. Man labai patinka ši Sabyasachi Lehenga, kurią galima derinti su minimaliais papuošalais.

 • Unikalus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Tai puiki Sabyasachi Lehenga, kurią dėvėjo nuotaka. Raudona Sabyasachi Lehenga čia padaryta šiek tiek tamsesnio atspalvio, todėl ji yra unikali nuotakai. Tradicinė Indijos vestuvių lehenga yra raudona, kuri yra ryškesnė, tačiau tai labai gerai veikia ir su auksiniais raštais.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Man labai patinka šios „Sabyasachi Lehenga“ tėkmė. Natūralu, kad jis atrodo labai tekantis ir sunkus. Dizainas ir siuvinėjimas buvo šiek tiek lengvesni dėl gėlėtumo. Ši Sabyasachi Lehenga puikiai tinka bet kuriai nuotakai, kuri nori jaustis kaip princesė.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Tai puiki Sabyasachi Lehenga su palaidine V formos iškirpte. Tai vestuvių lehenga, kuri atrodo tikrai žavingai. Prie šios „Sabyasachi Lehenga“ gali būti derinamas gražus sunkus kaklo papuošalas, kuris atrodytų tikrai nuostabiai. Ši „Sabyasachi Lehenga“ taip pat turi tinklo dupatą, kuri tikrai užbaigia išvaizdą.

 • Galutinis „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Tai yra galutinė Sabyasachi Lehenga, kuri puikiai tinka vestuvėms. „Lehnga“ buvo šiek tiek lengvas nuo viršaus, tačiau kai tik jis pasiekia sienas, jis tampa šiek tiek sunkesnis. Man labai patinka koncepcija, dėl kurios nuotaka atrodo lieknesnė ir leidžia pažvelgti į Sabyasachi Lehenga.

 • Puikus Sabyasachi Lehenga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši „Sabyasachi Lehenga“ atrodo gana puikiai. Tai daroma ant vyno spalvos gabalo. Man labai patinka idėja, kad modeliai būtų minimalūs ir drąsūs. Šios „Sabyasachi Lehenga“ riba yra puiki, kad ji atrodytų išskirtinai. Jis yra daug sunkesnis nei kiti „Sabyasachi Lehenga“ modeliai.

 • Išskirtinis „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši V formos Sabyasachi Lehenga atrodo tikrai patraukliai. Tai daroma auksiniais siuvinėjimais, ir man labai patinka kraštinis kaklo papuošalas, kuris atrodo labai nuostabiai. Tai puiki Sabyasachi Lehenga, kuri buvo sukurta. Siena yra puikus būdas pagerinti bendrą „Sabyasachi Lehenga“ išvaizdą.

 • Nuostabus Sabyasachi Lehenga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši raudona Sabyasachi Lehenga yra jūsų tradicinė vestuvių lehna. Šios „Sabyasachi Lehenga“ dizaino ir siuvinėjimo darbai yra tikrai aptakūs ir sunkūs. Taigi „dupatta“ buvo gana paprasta, kad būtų galima subalansuoti visą išvaizdą. Jis gali būti derinamas su auksiniais papuošalais, kurie papildytų suknelę.

 • Gražus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ieškote minimalistinės išvaizdos? Baltos spalvos Sabyasachi Lehenga išspręs visas jūsų mados problemas. Jei eksperimentuoti su spalvomis nėra jūsų reikalas, niekada negalite suklysti su balta. Ši „Sabyasachi Lehenga“ turi paprastą, bet sudėtingą prisilietimą ir, žinoma, negalime atitraukti akių nuo rožinio aukso detalių.

 • Gražus Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši Sabyasachi Lehenga puikiai tinka bet kokios vestuvių ceremonijos daliai. Tai atrodytų tikrai patraukliai, nes jis yra energingas ir puikus dizainas. Tai gėlių, todėl atrodo gana moteriška. Be to, jis taip pat pridedamas pilkos spalvos ir žalių bei auksinių atspalvių, kad būtų spalvingesnis.

 • Gražus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Jei pastelinė paletė jums tinka, tada blizgučių posūkis visiškai suteiks jūsų „Sabyasachi Lehenga“ modernumo. Ši graži ledo mėlynos spalvos sluoksniuota Sabyasachi Lehenga, suporuota su apkarpyta palaidine, atrodo visiškai turtinga ir stulbinanti. Siuvinėjimo darbas palaidinėje atrodo itin prašmatniai ir šiuolaikiškai.

 • Madingas „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Pamirškite apie rožinės ir raudonos spalvos klišę „Sabyasachi Lehenga“, nes laikas nužudyti visiškai naują išvaizdą balkšvos ir auksinės spalvos atspalviais. Auksinis juosmens diržas šį sezoną yra didžiulis, suteikiantis „Sabyasachi Lehenga“ papildomo žavesio. Mes įsimylėjome neįtikėtinai daug detalių, padarytų aprangai, kad ji atrodytų tokia svajinga.

 • Elegantiškas „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Atsisakykite įprasto ir rinkitės kažką itin modernaus, kaip šis. Šie įmantrūs taškuoti blizgučiai visoje aprangoje daro jį patobulintą, o gėlių atspaudas – išskirtinis iš likusios įprastos „Sabyasachi Lehenga“. Tai visiškai viena iš tų šiuolaikinių Sabyasachi Lehenga, su kuriomis norėjote eksperimentuoti.

 • Puikus „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši klasikinė vestuvių lehnga atrodo tikrai madinga. Jis gali būti sportuojamas su gražiu kaklo vėriniu, nes palaidinės kaklo forma yra šiek tiek gili ir gali būti naudojama įvairiais būdais. Jei ketinate su kažkuo sunkesniu, galite eksperimentuoti ir su bandele, kuri padarytų bendrą išvaizdą tikrai nuostabią.

 • Nuostabus „Sabyasachi Lehenga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Nenorite persistengti su per daug detalių ar perdėtais puošniais darbais, tada ši „Sabyasachi Lehenga“ yra būtent tai, ko turėtumėte ieškoti. Visų spalvų derinys atrodo tikrai nuostabiai. Jis yra lengvas ir kupinas malonumo su spalvingomis gėlių detalėmis ir gražiais auksiniais kuteliais ant tos mielos palaidinės.

 • Nuostabus Sabyasachi Lehenga dizainas

sabyasachi lehnga

Dabar atėjo laikas atsisakyti raudonų vestuvių „Sabyasachi Lehenga“ dėl kitų spalvų, tokių kaip rožinė ir smėlio spalvos, aukso ar sidabro spalvos. Tai atrodo tikrai gražiai ir būtų puikus jūsų vestuvių dienos dizainas. Jis tikrai būtų suporuotas su kakliuku ar brangakmeniais nusagstytu kaklo papuošalu, kuris galėtų padidinti kolektorių grožį.

 • Meninis Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Ši „Sabyasachi Lehenga“ yra gana gėlių ir atrodo tikrai kitaip nei visos kitos „Sabyasachi Lehengas“, sukurtos vestuvėms. Jis nėra tradiciškai raudonas, bet gražus darbas, atliktas su juo, tikrai pakeis. Tai puiki „Sabyasachi Lehenga“, sukurta čia ir tikrai pritrauktų daug žmonių.

 • Mielas Sabyasachi Lehnga dizainas

sabyasachi lehnga

Jei jūsų mados pareiškimas yra madingas ir minimalus, tada mes radome jums tinkamą Sabyasachi Lehenga rūšį. Palaidinė neabejotinai atkreipė mūsų dėmesį su tinklinėmis rankovėmis ir minimalistine išvaizda – ji atrodo visiškai stulbinančiai. Užsidegusi Sabyasachi Lehenga turi savo grožį paprasčiausiu būdu. Tai tikrai galima pasirinkti renkantis „Sabyasachi Lehenga“ kokteilių ar „Mehendi“ vakarėliui.

 • Gražus „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Kitas gražus Sabyasachi Bridal Lehenga kūrinys, jūs tiesiog negalite to ignoruoti. Nuostabus rožinės ir auksinės spalvos derinys su veidrodiniu darbu padarė stebuklus visai išvaizdai. Puikiai prisitaikykite prie jo ir jums gera eiti, nes „Sabyasachi Lehenga“ savaime yra grožis. Nepamirškite su šia neįprasta Sabyasachi Bridal Lehenga dėvėti aštrius kulniukus.

 • Puikus „Sabyasachi Lehnga“ dizainas

sabyasachi lehnga

Ši „Sabyasachi Lehenga“ atrodo labai etniškai ir yra puikus dizainas, jei ieškote visiškai kitokios puoselėjimo savo vestuvėms ar bet kokiai kitai progai. „Thssi Sabyasachi Lehenga“ yra puikus pasirinkimas neįprastam jaunikiui. Be to, jis taip pat gali būti dėvimas kitiems renginiams, tokiems kaip „Mehandi“ ar kokteilių vakarėliai!

20 įžymybių su Sabyasachi Lehnga

 • Isha Ambani registratūra Lehnga

Isha Ambani pasirinko pasirinktinę aksominę lehengą, kuri sudaryta iš Salma-Sitara, sidabro ir tauriųjų metalų sąrašo. Raudona kaštoninė Sabyasachi lehenga išties pasakiškai atrodo su nuostabiu darbu, kuris buvo atliktas. Tinklas dupatta taip pat laikomas sunkus pasienyje ir puikiai papildo visą Sabyasachi lehenga.

 • Nita Ambani Sabyasachi Lehenga

Nita Ambani lehenga aprangą specialiai suplanavo Sabyasachi Mukherjee su pasirinktiniu zardozi aksomo aksesuaru su sidabro, dabkos ir tauriųjų metalų serija. Ši violetinė Sabyasachi lehenga tikrai pranoksta savo dizainą, nes tai daroma naudojant auksinį darbą, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Auksinis darbas violetiniame fone tai tikrai parodo.

 • Priyanka Chopra vestuvės Sabyasachi Lehenga

„Priyanka Chopra“ raudonos vestuvės „Sabyasachi lehenga“ sukurtos rankomis siuvinėtais gėlių motyvais, perlais ir zardoziais. Visas dizainas yra labai elegantiškas, o tai sukuria nuostabų dizainą. Šio dizaino raudoni gėlių raštai atrodo super puikiai ir žvilgantys, puikiai tinkantys vestuvėms!

 •  Priyanka Chopra registratūra Sabyasachi Lehenga

Priyanka Chopra vestuvėms Mumbajuje dėvi brokatinį korsetą su atitinkančia tamsiai mėlyna lehenga. „Sabyasachi lehenga“ yra tamsiai mėlynos spalvos, ant kurios auksiniai siuvinėjimai atrodo tikrai gražiai. Tai tikrai išryškina Sabyasachi lehenga siuvinėjimus ir papildo visą išvaizdą.

 • Ritika Bhavnani Sabyasachi Lehenga

Ritika Bhavnani pasirinko „Sabyasachi black lehenga“ vestuvių priėmimui „Deepika Padukone Ranveer Singh Mumbai“, kuris atrodo itin elegantiškai. „Sabyasachi lehenga“ siena pagaminta iš sunkaus auksinio darbo, kuris yra nuostabus. Visas dizainas atrodo tikrai elegantiškas, o ne per sunkus – gana elegantiškas.

 • Saina Nehwal Sabyasachi Lehenga

Saina Nehwal savo priėmimo suknelę pasipuošė sodria indigo aksomo lehenga, įmantriai dekoruota ir papuošta aplikacijomis, perlais, zardoziais ir kristalais. Auksinis siuvinėjimas tamsiai mėlynos spalvos Sabyasachi lehenga atrodo tikrai nuostabiai ir tikrai pabrėžia dizaino siuvinėjimo sunkumą.

 • Anushka Sharma Sabyasachi Lehenga

Anushka Sharma vestuvių lehenga yra specialiai sukurta Sabyasachi su pasteliniu atspalviu, gėlių motyvais ir zardozi kūriniais, kuriuos papildo neapdorotas deimantinis skustuvas. Tamsiai rožinis gėlių siuvinėjimas atrodo tikrai gražiai, o tai yra puikus dalykas, kuris čia buvo padarytas.

 • Isha Ambani prieš vestuves Sabyasachi Lehenga

Dėl savo sužadėtuvių ritualų Isha Ambani pasipuošė rankomis pieštomis plytelėmis „Sabyasachi lehenga“ ir „bandhej dupatta“. Šie papuošalai tikrai papildo „Sabyasachi lehenga“, kuri buvo gražiai išsiuvinėta tradiciniais indiškais raštais. Tai tikrai puikus dizainas, kuris atrodo tikrai nuostabiai.

 • Bipasha Basu Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Ši Sabyasachi lehenga yra tipiška vestuvių lehenga, kurią Bipasha Basu dėvi savo vestuvių dieną. Graži raudona spalva yra labai ryški ir atrodo išskirtinai gražiai su auksiniu siuvinėjimo dizainu. Visas dizainas tradiciškai gražus. Tai, kaip „dupatta“ buvo išlaikyta elegantiškai, tikrai papildo visą dizainą.

 • Amrita Puri Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Ši Sabyasachi lehenga smėlio ir rožinio atspalvio atrodo gana nuostabiai. Tai daroma naudojant auksines ir kitas spalvas, kurios atrodo tikrai gražiai. Man labai patinka idėja laikyti žemiškus atspalvius. Papuošalus galima pridėti taip, kaip Amrita Puri savo vestuvių dieną padarė su savo Sabyasachi lehenga.

 • Soha Ali Khan Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Soha nuostabiai atrodė smėlio spalvos lehenga, priderinta prie šafrano dupatos iš Sabyasachi „Opium“ kolekcijos. Smėlio spalvos su oranžine spalva yra puikus spalvų derinys, kuris yra gana puikus. Visas derinys su auksiniu „lehnga“ darbu iš tikrųjų daro bendrą vaizdą itin užbaigtą.

 • Sagarika Ghatge Sabyasachi Lehenga

Ši graži Sabyasachi Lehenga ant Sagrikos atrodo visiškai stulbinanti. Sukurti modeliai yra nepaprastai gražūs. Smėlio spalvos raštas kartu su auksiniais siuvinėjimais tikrai spindi. Tokią Sabyasachi Lehenga rūšį galima dėvėti vestuvėms. Priklausomai nuo progos, galite suporuoti jį su lengvais ar sunkiais papuošalais.

 • Asin Thottumkal Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Asin atrodė kvapą gniaužianti savo šampano aukso spalvos lehenga, kurią sustiprino Sabyasachi Mukherjee sukurtos zardosi sienos. Vyno spalvos ribos su „Sabyasachi lehenga“ taip pat prideda spalvų užuominą visam dizainui ir daro dizainą gana nuostabų. Tikrai manau, kad tai būtų puikus poslinkis nuo tradicinių vestuvių lehengų.

 • Aamna Sharif Sabyasachi Lehnga

Sabyasachi Lehenga

Aamna Sharif atrodo tikrai kvapą gniaužianti savo nuostabioje „Sabyasachi lehnga“, kuri buvo sukurta labai kruopščiai. Auksinis siuvinėjimas atrodo nuostabiai ir yra labai sudėtingas. Dupatos ribos yra puikus dizaino papildymas. Gėlių raštai tikrai išryškina spalvas. Aamna suporavo savo Sabyasachi Lehenga su tikrai puikiomis ir tradicinėmis Indijos papuošalų idėjomis.

 • Shraddha Kapoor Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Shraddha Kapoor buvo nufotografuota Sabyasachi lehenga Sonam Kapoor ir Anand Ahuja vestuvių metu. Sabyasachi lehenga yra labai sudėtinga, nuostabi ir kerinti. Tie patys jo drabužiai yra ypač paprasti, tačiau tuo pat metu elegantiški. Shraddha Kapoor lehenga yra viena iš jų. Ji atrodo labai elegantiška ir rafinuota, nes beveik balta spalva taip pat rodo rafinuotumą. Rožinis gėlių atspaudas atrodo dar moteriškiau. Gėlių spaudinys buvo sumažintas iki minimumo, o visas dizainas jo neužliejo. Ji suporavo savo Sabyasachi lehenga su bandele ir puikia kaklele, nes jos palaidinė yra aukšta kakleliu.

 • Kareen Kapoor Khan Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Kareena sukrėtė šią Sabyasachi lehnga net būdama nėščia. Eidama mados savaitei ji ėjo ant rampos vilkėdama šią Sabyasachi lehnga. Ji puikiai atrodo prie šio labai išsiuvinėto lehenga dizaino. Visa ši perspektyva atrodo tikrai nuostabi, nes ji tampa to konkretaus šou demonstratore. Be to, ji stilizuoja ją su maang tikka su dupatta, kad uždengtų galvą, ir nuostabia maang tikka. Kareena Kapoor išdidžiai atsitrenkė į rampą savo kūdikio guzeliu. Svarbiausia, kad ji tai pasiekė geriausiu požiūriu.

 • Anuskhka Sharma Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Šis blokinis spaudinys „Sabyasachi lehnga“, kurį dėvi Anushka Sharma, atrodo labai žaviai, nes tai daroma naudojant kelias spalvas. Jai tai puiki lehenga, nes ji atrodo tikrai nuostabiai. Jis turi nuostabius modelius ir atrodo įkvėptas Radžastano dizaino, nes blokiniai atspaudai tikrai laikomasi Radžastano ir gudžaratų kultūros. Visas dizainas atrodo labai patrauklus ir gali būti dėvimas bet kokiai kokteilio funkcijai.

 • Deepika Padukone Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Deepika Padukone tapo Sabyasachi lehnga atstove spaudai savo D dieną, kai buvo apsirengusi nuo galvos iki kojų vestuvėms su Ranveer Singh prie Komo ežero, Italijoje. Savo pirmajai vestuvių funkcijai, t. Y. Pagal Konkani ritualus, Deepika tapo klasikine Pietų Indijos nuotaka, nusagstyta aukso ir oranžinio šilko saree. Pirmosios dienos išvaizdą ji baigė matha Patti, mažyčiu bindi, sunkiais tradiciniais papuošalais ir derančia dupata, uždengiančia galvą. Nusivylusi Anand Karaj, Deepika šiai dienai pasirinko pasakišką raudoną spalvą ir dėvėjo gilią lehengą. Jos dupatta nusipelno intymesnio žvilgsnio, nes, be įmantraus jos krašto papuošimo, ant jos taip pat sukurti žodžiai „Sada Saubhagyawati Bhava“. 2 -osios Deepikos dienos išvaizdai jos matha Patti buvo pašalinta iš maang teeka ir ji taip pat papildė ją tradiciniu Nath. Nepamirškite pažvelgti į gražią kaleerę, kurią ji dėvėjo su visa apranga?

Sabyasachi Lehenga

Šią Sabyasachi Lehenga Deepika dėvėjo kitą vestuvių dieną. Tai tradicinė „Sabyasachi Lehenga“ nuotakoms, pagaminta raudonai ir turinti gražų auksinių siuvinėjimų rinkinį, kuris atrodo tikrai nuostabiai. Auksinis siuvinėjimas buvo atliktas taip, kad jos lehenga išlaikytų tradicinį dizainą.

 • Neha Kakkar Sabyasachi Lehenga

Sabyasachi Lehenga

Ši graži rožinė Sabyasachi lehenga, kurią dėvi Neha Kakkar, atrodo tiesiog nuostabiai. Tai puikus kūrinys, pademonstruotas atliktas gražiu ir sunkiu darbu. Sidabrinis ir rožinis darbas, atliktas visoje lehenga, atrodo tikrai žavingai ir puikiai tinka vestuvių dienai, nes rožinė yra meilės ir priežiūros simbolis.

 • Samantha Akkineni Sabyasachi Lehenga

Samantha visada pasirodo esanti „Sabyasachi“ mergina, nes dažnai ją galima pamatyti vilkintį daugybę „Sabyasachi“ suknelių, nesvarbu, ar tai skirta tik vestuvėms, ar atsitiktiniams drabužiams. Ši apranga yra moderni ir kasdieniška „Sabyasachi Lehenga“, kurią galima dėvėti ir dienos metu. Jis nėra per sunkus ir atrodo tikrai gražiai su gražiu chokaru, nes šio „Sabyasachi Lehenga“ blizgis yra kaip marškiniai. Galima nesunkiai pasakyti, kad tai labiau modernistinis tradicijos posūkis. Rudos ir auksinės spalvos labai tinka prie šio dizaino.