Įvairūs

25 nuostabios Sabyasachi palaidinės idėjos su įžymybėmis

Visi mėgsta dėvėti madingas palaidines. Taip pat, kai kalbame apie mados pasaulį, norime būti informuoti apie tai, kas yra ar nėra visuomenėje. Šiame straipsnyje, kai mados stilistas ekspertas Sabyasachi Mukherjee yra santuokinių suknelių įsikūnijimas, visi gauna motyvacijos iš jo kūrinių. Visas jo gamybos skyrius daro įtaką kiekvienam asmeniui, kuris žiūri į Sabyasachi dizaino kolekciją.

Pradėdami nuo valties iškirptės per žemos iškirptės, nuo nugaros iki pečių ir be rankovių iki palaidinių visomis rankovėmis, šiame straipsnyje gausite naujausius ir kelis meninius kiekvieno jų modelio kūrinius. Naudingiausias „Sabyasachi“ dizainerio vaidmuo yra tas, kad jo palaidinės yra geriausios ir patogiausios ir dera su kiekvienu jūsų žvilgsniu, kurio trokštate parodyti- nesvarbu, ar tai paprasta saree, ar dizainerio saree, ar žalias šilkas, ar tradicinis saree, ar iš tikrųjų lehenga . Smaragdo žalia, kaštoninė, raudona, mėlyna, beveik balta, smėlio, rožinė ir raudona yra nuostabūs pageidaujami tonai „Sabyasachi“ kompiliacijoje.

Pakanka pasakyti, kad jei esate būsimoji nuotaka, trokštanti per vestuvių šventę apvynioti puošnią palaidinę su lehenga ar saree ar kas nors tik ieško impulsų, toliau pateiktame palaidinių galerijos sąraše rasite ką nors visiems. Taigi, jums nebereikia laukti. Pasirinkite norimą „Sabyasachi“ palaidinės modelį ir parodykite jį savo siuvėjai. Ne mažiau, galite peržiūrėti šį nuostabų kompiliaciją kilniems, įmantriems ir išskirtiniams Sabyasachi Sarees, kurie harmonizuoja jūsų išvaizdą jūsų išskirtinę šventės dieną.

 • Nuostabi Sabyasachi palaidinė

Tai puiki ranka nupiešta gėlių forma „Sabyasachi“ palaidinės iš jo nesibaigiančios vasaros rinkinio. Tai pabrėžiama Tilla darbu ant kūdikio mėlynos spalvos khadi audinio, kuris išreiškia dėvėtojo stilių. Niekas niekada negali būti nepatogus su rankomis nupiešta gėlių dizaino „Sabyasachi“ palaidine, kaip minėta. Tai susiję su jo kolekcija „Begalinė vasara“. Jame yra „Tilla“ meno kūriniai ant kūdikio mėlynos spalvos khadi audinio, kuris išryškina grožį. Auskarai su auskarais užbaigia nuotakos žvilgsnį, smaragdo brangakmenio pakabukas, kokteilinė apyrankė, auskarai su dygliuotais plaukais, nešvarūs plaukai, inertiškas makiažas ant veido.

Išvaizda gali būti papildyta derinant šias „Sabyasachi“ palaidines, įskaitant „Statement“ smaragdinį kakliuką, auskarus su auskarais, kokteilių žiedą, netvarkingą plaukų išvaizdą ir neutralų makiažą. Tai galite sustiprinti „Mehndi“ ritualui, skirtam žavingam švytėjimui saulėtą vasaros šventę.

 • Elegantiška Sabyasachi palaidinė

Nuostabios brangakmenio spalvos šilko „Sabyasachi“ palaidinės, susiūtos mylima iškirpte ir alkūnės ilgio viršeliais. Ši turtinga rankomis dekoruota Sabyasachi palaidinė yra iš jo rinkinio „Begalinė vasara“. Nėra jokių abejonių, kad smaragdas yra dangiškas. Čia pridėta brangakmenio atspalvio šilko „Sabyasachi“ palaidinė su mylima iškirpte ir alkūnės ilgio viršeliais. Išvaizdą užbaigia puikus pasakojimas „maang tikka“, nesupjaustytas „Polki“ deimantas ir smaragdo skiauterė, vertikalūs plaukai, plikas makiažas, kokteiliniai papuošalai ir obliacijos apyrankė arba „Kada“.

Pristatymą galima papildyti sujungus šias „Sabyasachi“ palaidines su „Uncut Polki“ deimantiniais ir smaragdiniais kaklo papuošalais, masyviu ir nuostabiu „Maang Tikka“, glotniais ištiesintais plaukais, neutraliu makiažo įvaizdžiu, kokteilių žiedu ir stiklo apyrankėmis. Smaragdinė šios „Sabyasachi“ palaidinės spalva sutrauks dėmesį, kai bus dėvima sutemus kokteiliams.

Kiekviena nuotaka savo įspūdingais klestėjimo laikais svajoja papuošti „Sabyasachi“ kolekciją. Sabyasachi mada yra klasikinė, o jo formuluotės yra nepaprastai įspūdingos. Pageidautina, kad siuvėjas būtų nuoširdžiai priimtas Sabyasachi. Atskiras kūrinys ranka išraižytas viršenybei ir amatų kolekcija, perduodama iš kartos į kartą. Visiškai pagrįsta turėti vieną iš tokių akį traukiančių „Sabyasachi“ palaidinių savo vestuvių drabužiuose. Surinktos nuostabios nuotraukos, kad jas būtų galima pridėti prie jūsų vestuvių kibirų rodyklės.

 • Klasikinė „Sabyasachi“ palaidinė

Neįsivaizduojama juoda „Tulle“ palaidinė su saikingu rankomis puoštu gėlių raštu suteiks elegancijos bet kuriam vidutiniam „Saree“. Ši palaidinė, pabrėžta puošmenomis ir puikiu siūlų kūrimu, yra iš Sabyasachi „Endless Summer“ įsigijimo. Juoda tiulio palaidinė su menišku ir įmantriu rankomis susiuvamu gėlių dizainu skleidžia stilių kiekvienoje įžvalgoje. Ši „Sabyasachi“ palaidinė, pabrėžta gražiu ir pasirinktu styginių kūriniu, puikiai dera su juosta ir sujungia dėžutę su karūna. Nuotaka gali nešioti apibūdinančius auskarus su neapdorotais deimantais ir originaliais turkio spalvos brangakmeniais, plaukai šilkiniai ir išlyginti. Be to, bet koks plikas makiažas, ji niekada negali būti nepatogi. Tai suteiks aiškią kokteilių vakarėlio išvaizdą. Kad ir kaip būtų, reikėtų nepamiršti, kad jei turite laiškelį, kurio spausdinimas yra užimtas, saree turi būti paprastas.

Pasiekite nuostabų dėmesį, suporuodami šias „Sabyasachi“ palaidines su Bengalijos tigro kariniu diržu, „Box“ sankaba, auskarais „Statement“ su neapdorotais deimantais ir natūraliais turkio spalvos akmenimis, „Sleet“ ištiesintais plaukais su vidurine dalimi ir neutraliu makiažu. Juodasis grožis atrodys elegantiškai, kai bus papuoštas nakties vestuvių šventei.

 • Skoninga Sabyasachi palaidinė

„Begalinės vasaros“ „Sabyasachi“ palaidinių kolekcijoje yra šios šilkinės palaidinės, kurios yra rankomis puoštos gėlių aukso spalvos siūlais. Išraiškingi atspalviai ir tonai suknelę tinka visoms vasaros vestuvėms. Kažkaip atrodo, kad šios „Sabyasachi“ palaidinės yra gražios, rankomis puoštos gėlėtomis gėlėmis. Šie gražūs ryškūs atspalviai išsiskiria vasaros santuokose. Įgyvendinkite šį gražų aspektą su Chandu Bali su nesupjaustytais „Polki“ kristalais, vertikaliais plaukais, akiniais nuo saulės, nuogu makiažu ir apyrankėmis. Ši išvaizda puikiai tinka Mehendi ar dienos santuokai.

Išvaizdą galite užbaigti suporavę šias „Sabyasachi“ palaidines su „Chand Bali“ su nenupjautais „Polki“ deimantais, stiklo apyrankėmis, glotniais ištiesintais plaukais su vidurine dalimi, akiniais nuo saulės ir gražiu neutraliu makiažu. Šios pulsuojančios „Sabyasachi“ palaidinės papildys ryškų šviežumo purškimą ryto Mehndi susibūrime.

 • Nuostabi Sabyasachi palaidinė

Sabyasachi palaidinių rinkinyje „Begalinė vasara“ yra krūvos rankomis pakabintų palaidinių su aukso ir sidabro virvelėmis, skirtomis ryto ar vakaro progoms. Gili iškirptė ir pusės rankovės išplėtimas suteikia nuotaikingą, tačiau aistringą nuotaiką. Tos rankomis siuvinėtos „Sabyasachi“ palaidinės su aukso ir sidabro stygomis tikrai privers jus atsilaikyti. Nardymo iškirptė ir pusės rankovės ilgis yra žavūs, kad tobulas kūnas išlaikytų jūsų gražią išvaizdą, arba jūs turite išsiaiškinti tinkamą palaidinę pagal savo kūno struktūrą ir suteikti jai puikią išvaizdą. Jūsų išvaizda pasiekta su Polki Chand Bali, maang tikka, kaklo papuošalas ir pakartotinai bet koks nuogas makiažas, nes jūs jau esate energingas.

Galite papildyti savo žvilgsnį, suporuodami šias „Sabyasachi“ palaidines su „Polki Chand Bali“, „Maang Tikka“, „A choker“ vėriniu, glotniais ištiesintais plaukais su vidurine dalimi ir neutraliu makiažu. Tai bus įspūdinga vasaros Mehndi suknelė, jei ji bus sujungta su „Lehenga“ ir „Dupatta“ skirtingais atspalviais.

 • Prabangi Sabyasachi palaidinė

Tai dosniai rankomis siuvinėta „Tulle“ palaidinė mėtų atspalvyje iš Sabyasachi „Endless Summer“ rinkinio. Jautri, miela iškirptė pristato stilių prie elegantiškos kompozicijos. Ši mėtų atspalvio rankomis papuošta „Tulle“ palaidinė turi trapią mylimą iškirptę, kuri primena itin rafinuotą. Užbaikite žvilgsnį smaragdo kaklo vėriniu, tradicine maang tikka, stiklinėmis apyrankėmis, kokteilių žiedu, sklandžiai išdėstytais plaukais su centrine dalimi ir neaiškia makiažo išvaizda.

Tai gali būti gana paprasta, jei suplanuosite šias „Sabyasachi“ palaidines su tradicine „Maang Tikka“, „Emerald choker“ karoliais, stiklo apyrankėmis, kokteilių žiedu, glotniais ištiesintais plaukais su vidurine dalimi, neutraliu makiažu. Turėdamas aiškų atspalvį ir neapibrėžtą išraišką, tai bus puikus pasirinkimas ryto vasaros santuokai.

 • Fantastiška „Sabyasachi“ palaidinė

Kalbant apie gyvenimą mylinčią sužadėtinę, ryški Sabyasachi palaidinės dizaino idėja iš jo Udaipuro kolekcijos atskleis jūsų energingą charakterį. Šios „Sabyasachi“ palaidinės dizaino idėjos gėlių raštai atrodo gana vasariškai ir turi puikią atmosferą. Papildykite savo išvaizdą, suporuodami šias „Sabyasachi“ palaidines su neapdorotu deimantu „Maang Tikka“, „Pearl choker“ karoliukais, „Haath Phool“, „Jhumka“ auskarais, neutraliu makiažu su raudona lūpa. Ši palaidinė, suderinta su nuostabia „Lehenga“, atrodys patraukli, kai bus papuošta vasaros vedyboms.

 • Ištobulinta „Sabyasachi“ palaidinė

Ši hipnotizuojanti Sabyasachi palaidinė iš jo 2018 metų vasaros aprangos yra pristatyta su įmantriais rankų darbo rankdarbiais ir švelniais darbais. Jo ilgas kaklas ir visos rankovės dizaino modelis papildytas apipjaustytu ilgiu suteikia jai aristokratišką išraišką. Pasiekite šį dėmesį derindami šias „Sabyasachi“ palaidines kartu su auskarų su auskarais rinkiniu su atitinkančiu „Maang Tikka“, kokteilio žiedu, šonine dalimi su maža bandele ir neutraliu akių makiažu su raudonos spalvos lūpomis. Tai puikus aprangos pasirinkimas kokteilių priėmimui.

 • Stilinga Sabyasachi palaidinė

Iš Sabyasachi „Endless Summer“ įsigijimo žalia šilko Kanthi palaidinė yra graži pagrindinė produkcija. Kuklaus dizaino komponentai su visomis rankovėmis ir ilgu kaklu su banginio kaulo kompozicija suteikia jai rafinuotą žvilgsnį. Ši palaidinė yra visų mėgstamiausia. Prie palaidinės tiesiog priderinta masyvi dupatta ir ryškios spalvos lehenga. Tai reta šilkinė Kanthi palaidinė iš Sabyasachi „Endless Summer“ rinkinio su plačiomis rankovėmis ir pakeltu kaklu su kauliniu išdėstymu. Atrodo nepriekaištingai stabilus ir klasikinis. Pasiekite šį žvilgsnį su skirtingomis lehenga ir dupatta, kaklo vėriniu su nesupjaustytais Polki deimantais, gražiu aprašymu nosies smeigtuku, maang tikka, švelnia šukuosena ir neutraliu makiažu. Tai galima dėvėti Mehendi ar dienos vedybų metu.

Šią išvaizdą nesunkiai įtvirtinsite derindami „Sabyasachi“ palaidines su „Contrasting Lehenga“ ir „Dupatta Choker“ karoliais su nesupjaustytais „Polki“ deimantais, „Statement“ nosies smeigtuku, „Maang Tikka“, ištiesintais glotniais plaukais su vidurine dalimi, neutralia makiažo išvaizda. Ši išvaizda yra nuostabi, kai puošia Mehndi susitikimą.

 • Suderinama Sabyasachi palaidinė

Šios „Sabyasachi“ palaidinės nuotaikingos kompozicijos ir paprasti atspalviai iš jo „Udaipur“ kompiliacijos parinkti iš žalio šilko petnešų su diskeliais. Tai papildomai pabrėžiama aukso verpalų rankdarbiais, kurie sąžiningai paruošia juos vienai. Pasiekite savo aspektą, suderindami šias „Sabyasachi“ palaidines su „Choker“ karoliais su nesupjaustytais „Polki“ deimantais, „A box“ sankaba, plaukais su vidurine dalimi ir žemomis bandelėmis bei neutraliu makiažu. Tai visiškai pilnas apranga trivialiai nuotakai geriausiu klestėjimo laikotarpiu.

 • Nuostabi Sabyasachi palaidinė

Čia atgaivina „Banarsi“ šilko kūrimą, ryški palaidinė indiškos violetinės spalvos iš Sabyasachi „Banarsi“ kompiliacijos. Ši palaidinė pabrėžta išties neįprastu Zari forpost modeliu ant rankovių. Labai lengva ištobulinti savo išvaizdą, derinant šią „Sabyasachi“ palaidinę su „Banarsi Silk Saree“, „Statement Maang Tikka“ su nenupjautais deimantais, liustra auskarais su neapdorotais deimantais, netvarkingais plaukais ir nuostabiu neutraliu veido makiažu su dosniu „Kohl“ akių pieštuku. Šis nuostabus palaidinių rinkinys puikiai tinka vakaro ar naktinėms vestuvėms.

 .  Įspūdinga „Sabyasachi“ palaidinė

Tai tradicinė raudona santuokinė šilko palaidinė iš Sabyasachi kolekcijos. Ši palaidinė pabrėžiama su Sabyasachi prekės ženklu, papuoštu kraštu, su palaidine aukso stygų gėlių gamyba. Sukurkite šią nuostabią perspektyvą, suderindami „Sabyasachi“ palaidines su kai kuriais mūsų asmeniniais patarimais, įskaitant tokius dalykus kaip „Choker“ karoliai su smaragdais, „Maang Tikka“ teiginys, neutralus makiažo vaizdas ir plaukai su vidurine dalimi ir neaukšta bandele. Tai gali būti itin ekstravagantiškas palaidinės išdėstymas kiekvienai nuotakai jos reikšmingą dieną.

 • Unikali Sabyasachi palaidinė

„Shikargah“ leidimų sukeltos rankų kosmetikos ir rankomis puoštos „Band-Gala Sabyasachi“ palaidinės. Kilę iš jo „Begalinės vasaros“ kompiliacijos, jie pabrėžia energingas spalvas ir gėlėtas temas. Šios išraiškos požiūriu galite lengvai gauti tokį stilių, kaip paveikslėlyje, suderindami šias „Sabyasachi“ palaidines su nenupjautais deimantais pakabintais auskarais, saulės akiniais, ištiesintais glotniais plaukais su vidurine dalimi ir įgaudami neutralų makiažą. Įspūdingą ir išbaigtą šios savybės aprangą galima patobulinti vakaro ceremonijai ir klestėjimo metui.

 • Nuostabi Sabyasachi palaidinė

Šis getupas skirtas sutemų nuotakai, kuri yra kaštoninė aksominė palaidinė iš „Sabyasachi Couture 2016.“. Tai papildomai sluoksniuota su tiksliausiu apsiaustų Zardosi laipsniu ir puošta pusbrangiais brangakmeniais ir brangenybėmis. Galite lengvai patobulinti savo žvilgsnį, suderindami šias „Sabyasachi“ palaidines su nuostabiu neapdorotu deimanto ir smaragdo kaklo vėriniu „Matha Patti“, kokteilių žiedu, neutraliu makiažo įvaizdžiu, plaukais su vidurine dalimi ir neaukšta bandele. Ši apranga suteikia didingą išvaizdą, kurią sustiprina nuotaka jos reikšmingą dieną.

 • Galutinė „Sabyasachi“ palaidinė

Indo-Viktorijos laikų dizainas paskatino šią žavingą dangaus mėlyno atspalvio palaidinę iš Sabyasachi „Udaipur“ įsigijimo. Jame pabrėžiamas Aari Taari ir Zardosi rankomis megztas pluošto darbas. Pagerinkite savo išvaizdą, derindami šias „Sabyasachi“ palaidines su sluoksniuotais karoliais su nesupjaustytais deimantais, nesupjaustytais deimantais Matha Patti, plaukais su vidurine dalimi ir bandele bei neutraliu makiažu. Portretų spalvos palaidinė iš kolekcijos palies kiekvieną vasaros nuotaką.

 • Nuostabi „Sabyasachi“ palaidinė

Šviežia šilko turkio spalvos palaidinė su užsegamu galiniu korpusu iš Sabyasachi „Banarsi“ įsigijimo. Tai simfoninė vienalaikės mados amalgama su įprastu „Banarsi Silk“. Pasiekite savo blykstę derindami „Sabyasachi“ palaidines su „Banarsi Silk Saree“, „Statement Maang Tikka“ su nenupjaustytais deimantais, liustra auskarus su neapdorotais deimantais, netvarkingą plaukų pakėlimą ir neutralų veido makiažą su dosniu „Kohl“ akių pieštuku. Tai puiki nuotakos puošmena vakaro sužadėtuvių protokole, siekiant klasikinės išvaizdos ir naujausios išvaizdos, kad būtų galima pradėti gyvenimą.

 • Graži Sabyasachi palaidinė

Sabyasachi „Udaipur“ sankaupoje yra ryškios palaidinės, kurios puikiai rankomis puoštos pasteliniais šilko siūlais pasirinktais persiškais atspalviais. Tai tikrai nuostabus meno kūrinys su pusbrangiais akmenimis, perlais, kristalais ir rankomis iškirpta klasifikacija. Papildykite šį savo dėmesį, pritvirtindami šias „Sabyasachi“ palaidines su kaklo karoliais su nenupjautais deimantais ir smaragdais, „Jhumka“ auskarais, Matha Patti, neutraliu makiažo įvaizdžiu ir viską derindami, plaukai su vidurine dalimi ir bandelė.

 • Žavi Sabyasachi palaidinė

Kitas „Sabyasachi“ „Udaipur“ modelių pasirinkimas yra palaidinė ištisomis rankovėmis, puošta sunkiomis aukso rankomis iškirptomis ir rankomis susiūtomis sekomis. Patobulinkite savo požiūrį, priderindami „Sabyasachi“ palaidines prie senovinio auksinio kaklo papuošalo, „Vintage Matha Patti“, „Statement“ nosies smeigtuko, plaukų su vidurine dalimi ir bandele bei neutralaus makiažo. Ši žavi palaidinė neabejotinai suteiks didingą dėmesį nuotakai jos ryškioje piko dieną.

 • Maloni Sabyasachi palaidinė

Visą palaidinės ilgį kerta prabangios raudonos spalvos rankomis dekoruota ranka iškirpta klasifikacija. Sabyasachi rinkinyje „Begalinė vasara“ yra tokių talentų kupinų palaidinių rinkinys. Tobulinkite savo žvilgsnį derindami „Sabyasachi“ palaidines su liustra auskarais, akiniais nuo saulės, plaukais su vidurine dalimi ir žemomis bandelėmis, neutralia makiažo išvaizda, įnoringu Bengalijos tigro diržu, ir, norėdami užbaigti savo išvaizdą, galite pasipuošti balta saree klestėjimo šventei arba su brangakmeniais pakrauta Lehenga vakaro ceremonijai.

 • Elegantiška Sabyasachi palaidinė

Giliai nugaroje, V formos iškirptė, kraštinė akmeninė bazė ir subtilios varpelio rankovės, šis puikus kūrinys yra iš Sabyasachi „Udaipur“ įsigijimo ir turi smulkių detalių kontūre. Papildykite šią išraišką, pritvirtindami „Sabyasachi“ palaidines nenupjautu deimantu „Maang tikka“, „Jhumka“ auskarus, minimalią makiažo išvaizdą ir plaukus su vidurine dalimi ir neaukšta bandele. Ši palaidinės dalis skirta smulkiausiai nuotakai jos Sangeet ar Mehndi susibūrimui. Papuoškite didžiojo „Chand Bali“ rinkinį archajiška apdaila, kad papildytumėte pasakišką išvaizdą. Kai turėsite vieną „Sabyasachi“ palaidinių gabalą, gausite vertingą daiktų turėjimą ir visą gyvenimą užims tam tikrą kambarį jūsų širdyje.

 • Patraukli Sabyasachi palaidinė

Tai gana puikus „Sabyasachi“ palaidinės dizainas, kurį modelis demonstruoja čia. Tai daroma su gražia kūdikio rožine spalva ir buvo sumažinta iki minimalaus lygio. Šis „Sabyasachi“ palaidinės dizainas gali tikti prie aukštos arklio uodegos šukuosenos arba su bandele, kuri padėtų sušvelninti išvaizdą. Prie šio gražaus „Sabyasachi“ palaidinės dizaino galite pridėti dailių papuošalų, kurie tikrai pagerintų išvaizdą.

 • Patraukli „Sabyasachi“ palaidinė

Man labai patinka šis aukšto kaklo „Sabyasachi“ palaidinės dizainas, kuris yra padarytas gražiu žaliu atspalviu. Žalios „Sabyasachi“ palaidinės dizainas priderintas prie gėlių rožinės spalvos lehnga, kuri atrodo visiškai fantastiškai. Kadangi šios „Sabyasachi“ palaidinės dizainas yra su aukštu kaklu, šį „Sabyasachi“ palaidinės dizainą galite suderinti su aukštu kakleliu ar didžiuliu karoliu, kuris atrodytų tikrai gražiai. Pristatymą galima papildyti sujungus šias „Sabyasachi“ palaidines su „Uncut Polki“ deimantiniais ir smaragdiniais kaklo papuošalais, masyviu ir nuostabiu „Maang Tikka“, glotniais ištiesintais plaukais, neutraliu makiažo įvaizdžiu, kokteilių žiedu ir stiklo apyrankėmis. Manau, kad tai puikus dizaino komplimentas.

 • Patraukli Sabyasachi palaidinė

Šis gražus raudonos ir mėlynos spalvos derinys saree atrodo gana nuostabiai. Visa išvaizda yra gana elegantiška. Aš verčiau sakyčiau, kad tai kontrastinga išvaizda, nes saree yra mėlynos spalvos, o palaidinė raudona. Mėlyna spalva rodo vėsią ir ramią gamtą, o raudona yra priešinga ir parodo kitą gamtos aspektą. Išvaizdą galite užbaigti suporavę šias „Sabyasachi“ palaidines su „Chand Bali“ su nenupjautais „Polki“ deimantais, stiklo apyrankėmis, glotniais ištiesintais plaukais su vidurine dalimi, akiniais nuo saulės ir gražiu neutraliu makiažu. Manau, kad ši kontrastinga saree atrodo gana gražiai. Galite suporuoti jį su gražiu karoliu.

 • Dosni Sabyasachi palaidinė

Šis „Sabyasachi“ palaidinės dizainas yra gana moteriškas. Jis papildytas daugybe gėlių raštų. Tai gražus dizainas, kuris yra gana švelnus ir prie jo galima pridėti gražų karolių rinkinį, kuris yra sunkus, nes visa saree yra gana švelni. Dėl gėlių raštų šis „Sabyasachi“ palaidinės dizainas atrodo gana moteriškas. Tai gana elegantiška ir sukuria gražią aprangą.

9 įžymybės Sabyachi palaidinėje

 • Priyanka Chopra Sabyasachi palaidinė

Tie, kurie stebėjo dainininko Nicko Jono ir aktorės Priyanka Chopra Jonas didesnių nei gyvenimo santuokos ceremonijų, žino, kad aktorė iš tikrųjų sulaužė internetą pasirinkusi drabužius. Kai nuotaka raudona lehenga žengė žemyn Jodhpuro Umaid Bhawan rūmų laiptais, laikas visiems sustojo. Sabyasachi Mukherjee, kuri taip pat sukūrė lehngą aktorėms Anushka Sharma ir Deepika Padukone nuotakos aprangai, buvo tas žmogus, kuris taip pat sukūrė gražią raudoną Priyanka Chopra Jonas vestuvių lehengą.

 • Deepika Padukone Sabyasachi palaidinė

Deepika Padukone meilė couturier Sabyasachi yra žiauri, jei ne akivaizdi. Nesvarbu, ar tai būtų jos santuokos apranga, apdovanojimų šou, ar tiesiog diena su artimaisiais ir draugais – „Padukone“ spintoje kiekvienam renginiui yra „Sabyasachi“ kolekcija. „Chhapaak“ žvaigždė pasirinko juodos ir auksinės spalvos Sabyasachi lehenga, kai kartu su savo aktoriumi vyru Ranveeriu Singhu žygiavo Priyanka Chopra Jonas ir Nicko Jono Bolivudo vakarėlyje Mumbajuje 2018 m..

 • Alia Bhatt Sabyasachi palaidinė

Alia Bhatt dviem akimirkoms davė nuostabių spalvų lehengas iš Sabyasachi palaidinių dizaino kolekcijos. Raazi aktorė 2018 m. Mumbajuje surengė vakarienę Sonam Kapoor Ahuja ir Anand Ahuja vakarėlyje neoninėje žalioje lehenga ir pasirinko puoštą citrinos geltonos spalvos suknelę iš savo 2019 m. Pavasario/vasaros kolekcijos, skirtos Akash Ambani ir Shloka Mehta po vestuvių šventėms 2019 m..

 • Sara Ali Khan Sabyasachi palaidinė

Sara Ali Khan ir Katrina Kaif pademonstravo du skirtingus būdus apsirengti juodomis gėlėtomis lehengomis pagal Sabyasachi dizainą – 2018 m. „Khan“ kokteilio variante buvo juodos spalvos palaidinė ir tiulio sijonas, papuoštas aplikacijų gėlėmis. Palaidinė buvo laikoma gana paprasta, nes tekanti lehenga atrodo gana prabangiai.

 • Katrinos Kaif Sabyasachi palaidinė

Kita vertus, kai 2019 m. Kaif atspausdintas kūrinys pabrėžė maksimalų žydėjimą ant organzos sijono ir suteikia puikią galimybę labai pagražinti skaičius. Jausmas yra gana atsipalaidavęs ir nebuvo papuoštas šiam „Sabyasachi“ palaidinės dizainui. „Sabyasachi“ palaidinės dizainas čia yra gana paprastas, kad atitiktų „lehenga“ sijoną.

 • Karishma Kapoor Sabyasachi palaidinė

Aktorė Karisma Kapoor taip pat dėvėjo Sabyasachi išspausdintą lehengą, skirtą Sonam Kapoor Ahuja santuokos šventei, įskaitant smaragdo žalios spalvos palaidinukę, papuoštą aukso spalvos siūlais, ir dramblio kaulo spalvos sijoną su rausvų ir oranžinių gėlių brūkšneliais bei Mukherjee firminį pastiche kraštą. Vienintelė dramblio kaulo, rožinės ir oranžinės spalvos atspalvio dupatta papildė spalvų blokavimo derinį.

 • Anushka Sharma Sabyasachi palaidinė

Nuo visos „Sabyasachi“ santuokos spintos iki tos scenos vagystės „Diwali 2019 lehenga“ žvaigždės Anushka Sharma etniniai drabužiai yra šventinė odė dizainerei. 2019 m. Sharma visą dėmesį gavo aktoriaus Amitabho Bachchano „Diwali bash“ Mumbajuje už įvairiaspalvę kolekciją iš 2019 metų Sabyasachi žiemos/vestuvių kolekcijos „Charbagh“. Sijonas išryškino spalvotus papuošimus, ryškius oranžinės, violetinės ir mėlynos spalvos atspalvius, ir buvo priderinta prie gilios palaidinės su V formos iškirpte ir švelniais gėlių siūlais..

 • Isha Ambani Sabyasachi palaidinė

Visai neseniai milijardierių paveldėtoja Isha Ambani aplankė santuoką pasteliniu aksomu ir chikankari Sabyasachi lehenga. Nors perpildytas Ambani lehenga sijonas išryškino gėlių aplikacijas, jos deranti pistacijų dupatta buvo apipilta chikankari detalėmis. Ir tada buvo jos unikali palaidinė, rožinės spalvos aksominis gaminys su „Peter Pan“ apykakle, papuošta auksiniais žiedais.

 • Shoka Ambani Sabyasachi palaidinė

Neseniai vykusiame vakarėlyje Shloka Ambani pasirinko išvykti su savo auksine lehenga. Nuostabiai pagražinta „Ambani“ įpėdinės lehenga, sukurta Sabyasachi Mukherjee, išryškino spalvų vaivorykštę, besitęsiančią nuo švelniai rožinės ir giliai žalios iki alyvuogių žalios ir citrinos geltonos. Nors jos sijonas buvo suvyniotas į įvairiaspalvius dizainus ir dekoracijas, jos palaidinė pabrėžė šiek tiek lengvą darbą, kad būtų palaikoma visa panorama.