Įvairūs, tatuiruotės

11 „Birdman“ tatuiruočių ir jų reikšmės

Bryanas Christopheris Williamsas arba Bryanas Christopheris Brooksas, populiariai žinomas savo sceniniu vardu, Birdmanas yra amerikiečių reperis, verslininkas ir įrašų vykdytojas. Jis yra „Cash Money Records“ įkūrėjas ir veidas. Jis taip pat yra narys Bygas Tymersas. Birdmano kūnas turi daug įdomių tatuiruočių. Pažiūrėkime, kas jie yra ir kokias reikšmes jie turi.

Paukščių žmogus

1. Galvos tatuiruotės

Tatuiruotė: Yra tatuiruočių penkios didelės žvaigždės apsuptas išblukimo ant Birdmano galvos. Šoniniai yra raudonos spalvos, o vidurys yra tuščiaviduris.

Reikšmė: Žvaigždės yra saugumo ir krypties simbolis. Penkių taškų žvaigždės yra dangaus santykių, kuriais žmogus dalijasi su Dievu, simbolis.

2. Kaktos tatuiruotės

Paukščio žmogaus kaktos tatuiruotės

Tatuiruotė: Jam taip pat virš antakių yra ištatuiruoti du žodžiai: „CHIB “ ir ‘MAMA„Virš jo dešiniųjų ir kairiųjų antakių atitinkamai. Srityje tarp antakių yra kryžiaus tatuiruotė.

Reikšmė: Kryžius atspindi jo religines pažiūras.

3. Veido ir kaklo tatuiruotės

Tatuiruotė: Antakių vidurinėje dalyje yra tatuiruotė numeris 6 ant jo. Jo dešiniajame skruoste yra tatuiruotė vieną ašarą o kairiajame skruoste yra trijų ašarų tatuiruotė krisdamas jam iš akių į eilę.

4. Kaklo tatuiruotės

Paukščių žvaigždės tatuiruotė ant kaklo

Tatuiruotė: Paukščio žmogaus kakle taip pat yra žodžių, Paukščių ledi tatuiruotė ant jo kartu su sūkurių dizainas po to didelė žvaigždė jo kaklo centre.

5. Tatuiruotės dešinėje jo veido pusėje

„Birdman RICHGANG“ ir „BABS Tattoo“

Tatuiruotė: Dešinėje Birdmano veido pusėje yra raidė R, skaičius, 5, žvaigždė ir raidė G tatuiruotas ant jo vertikaliai prieš ausį. Šio rašalo dešinėje yra dar vienas žodis, kurį galima perskaityti kaip „BABS “, po to „RICHGANG“. Ant jo dešiniojo voko yra romėniški skaitmenys, užrašyti rašalu XI, IV.

6. Tatuiruotės dešinėje veido pusėje

Tatuiruotė: Dešinės akies dešinėje yra dar viena tatuiruotė raudona žvaigždė. Yra tatuiruotė šalta raudona ir juoda žvaigždė žemiau dešinės ausies, ant kaklo. Dešinėje jo galvos pusėje yra žodis:Bronaldas“Tatuiruotas ant jo.

Reikšmė: Bronaldas yra paimtas iš įmonės pavadinimo, t Bronaldų aliejus & Dujos, kuri priklauso „Birdman“.

„Aš nenorėjau nuimti [galvos tatuiruočių], bet noriu nuimti veido odą“, – sakė Birdmanas. „Ir aš paklausiau savo partnerio, 50 [centų], nes jis pašalino savo tatuiruotes. Taigi norėjau nueiti pas ką nors, kas galėtų nuimti nuo manęs šiuos veidukus “.

7. Tatuiruotės kairėje jo veido pusėje

„Birdman“ kairiojo veido tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairėje jo veido pusėje yra didelė raidžių tatuiruotė, viena iš jų, BMW. Ant kairiojo „Birdman“ antakio viršaus yra dar du žodžiai, t GIV dažytas raudonai, o kitas žemiau – šviesiai rausvos spalvos rašalu.

8. Kinų tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje jo galvos pusėje yra dolerio ženklo tatuiruotė su sparnais per jį. Kairėje Birdmano kaklo pusėje yra Kinijos simbolių rašalas. Po simboliu yra pavadinimas: “KŪDIKIS“Tatuiruotas ant jo.

Reikšmė: Dolerio ženklas yra jo įrašų kompanijos „Cash Money Records“ logotipas. „Baby“ taip pat yra slapyvardis, suteiktas „Birdman“.

9. Rankų tatuiruotės

Tatuiruotė: Abiejose Paukščio žmogaus rankose yra lašelių tatuiruotės. Jo kairės rankos pirštuose yra raidės: “BMJR“Tatuiruotė ant jų, pradedant nuo jo rodyklės ir judant link jo rožinio. Jo kairėje rankoje yra žodžiai:Grynieji pinigai“Tatuiruotas ant jo. Kairės rankos šone yra raidė, „R“ tatuiruotas ant jo, vieną kartą paprastai ir vieną kartą atvirkščiai. Jo dešinėje rankoje yra žodžiai: “BM jaunesnysis“Tatuiruotas ant jo. Jo dešinės rankos pirštuose taip pat yra raidžių tatuiruotes.

Reikšmė: The BM jaunesnysis ant abiejų jo rankų yra skirtas jo sūnus, kuriam jis pasidarė tatuiruotes, Bryanas Williamsas jaunesnysis. „Cash Money“ yra jo įrašų kompanijos pavadinimas ir RR yra kolegos reperis kuris taip pat yra artimas Birdmano draugas.

10. „Data ir žvaigždės“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Paukščio žmogaus dešinėje rankoje yra dviejų datų tatuiruotė. Jo viršutinėje dešinėje rankoje yra data: “9.27.82„Tatuiruotas ant jo, o apatinėje dešinėje rankoje yra data“,2.18.89“Tatuiruotas ant jo. Jo dešinėje rankoje yra įvairios raudonų žvaigždžių tatuiruotės daroma įvairių dydžių.

Reikšmė: Jo geriausia draugė Lil Wayne gimė 9.27,82, taigi rašalas parodo, kaip jie abu glaudžiai susiję. Žvaigždės simbolizuoja Birdmano dieviškąjį santykį su Dievu.

11. Kūno tatuiruotės

Tatuiruotė: Visas „Birdman“ kūnas yra padengtas unikaliomis tatuiruotėmis. Jo kakle yra citata, užrašyta rašalu, didelė žvaigždės tatuiruotė dabar pridėta. Vidurinėje krūtinės dalyje yra eilutės:Kamuolys iki mirties“Tatuiruotas ant jo. Jo kairiajame petyje yra tatuiruotė merginos su pintais plaukais portretas. Jo kairėje pusėje yra tatuiruotė moters, laikančios rankose vaiką, portretas. Paukščio žmogaus dešiniajame petyje yra tatuiruotė berniuko portretas. Jo kairėje pusėje yra didelė tatuiruotė reperio Lil Wayne portretas liepsnose tatuiruotas žemiau jo vardo. Paukščio žmogaus skrandyje yra didelė trijų kitų vyrų tatuiruotė. Jo skrandyje yra tatuiruotė seno žmogaus portretas ir du jauni berniukai su kepuraitėmis iš abiejų pusių. Viršutinėje kairėje reperio rankoje taip pat yra dviejų dolerių ženklų tatuiruotės kartu su „Louis Vuitton“ logotipas tatuiruotas ant jo.

Vargu ar yra Birdmano nuotraukų be marškinėlių, dėl kurių būtų sunku padaryti portretus.