Vadovas

Tatuiruočių šalinimas: viskas, ką turėtumėte žinoti (prieš gaudami tatu!)

Nesvarbu, ar ta tatuiruotė tiesiog nebeatrodo puikiai, ar ji kelia blogų prisiminimų, jos pašalinimas bus jūsų galvoje. Ir tame nėra nieko blogo. Turėtumėte jaustis patenkinti savo kūnu – nesvarbu, ar tai reiškia pridėti tatuiruotes, ar jas pašalinti.

Taigi, kaip tiksliai pašalinti tatuiruotę? Na, mes sukūrėme šį vadovą, kad galėtumėte sužinoti. Nuo teisėtų tatuiruočių šalinimo metodų iki bendrų klausimų ir rūpesčių.

Tatuiruočių šalinimas: viskas, ką turėtumėte žinoti (prieš gaudami tatu!)

Pradėkime nuo populiariausio tatuiruotės pašalinimo būdo: tatuiruotės pašalinimo lazeriu.

Tatuiruočių šalinimas lazeriu: geriausias pasirinkimas

Tatuiruotės pašalinimas lazeriu yra lazerio šaudymo į odą procesas, skirtas pašalinti tatuiruotę. Tačiau nenusiminkite – nepasirodė jokie Džeimso Bondo piktadarių lazeriai ir jums taip pat nereikia pririšti prie stalo..

Tiesą sakant, tatuiruočių šalinimas lazeriu yra panašus į IPL (intensyvios impulsinės šviesos) plaukų šalinimo procedūrą ir kitus plaukų šalinimo lazeriu metodus.

Jūs tiesiog užsisakote sesiją klinikoje, kuri siūlo tatuiruotės pašalinimą lazeriu, ir pasirodysite susitikimui. Nereikia didelių operacijų (nors chirurgija yra tatuiruočių pašalinimo galimybė – žr. Žemiau).

Kaip veikia lazeriai?

Kaip veikia lazeriaiIšsaugota tatuiruotė

Lazeriai įsiskverbia į jūsų odą iki dermos sluoksnio, kuriame nusėda tatuiruotės rašalas. Tačiau nesijaudinkite – skirtingai nei tatuiruočių adatos, lazeris iš tikrųjų neprasiskverbia į jūsų odą.

Vietoj to, lazeris skleidžia natūralią infraraudonąją šviesą skirtingais bangų ilgiais. Rašalas sugeria šviesą ir suyra iš pusiau kietos būsenos į kietą būseną. Iš esmės šviesa paverčia rašalą iš didelių, nuolatinių dalelių į vis mažesnes daleles.

Kai rašalas suskaidomas į labai mažas daleles, jūsų imuninė sistema gali pradėti veikti. Jūsų kūnas natūraliai bandys išplauti „svetimas“ rašalo daleles, kurios anksčiau buvo per didelės, kad jas įveiktų. Makrofagai (specialūs baltieji kraujo kūneliai, veikiantys imuninei sistemai) lėtai pašalina rašalą per kraują.

Skamba kiek baisiai, bet tatuiruočių šalinimas lazeriu yra visiškai saugus. Tai iš tikrųjų rekomenduojamas tatuiruotės pašalinimo būdas FDA, ir daug lazerinių tatuiruočių šalinimo įrangos yra patikrinta ir patvirtinta ir FDA.

Bangos ilgiai

Bangos ilgiaiKreditas: Instagram

Reikalingi bangos ilgiai priklauso nuo rašalo spalvos. Kai kurios spalvos sugeria daugiau šviesos ir lengviau suyra, o kitos – labiau užsispyrusios.

 • 1064 nm – tamsūs dažai, įskaitant juodą ir mėlyną. Efektyviausias bangos ilgis.
 • 532 nm – ryškios ir šiltos spalvos, įskaitant raudoną ir oranžinę. Veiksmingas tik šioms spalvoms.
 • 694 nm – labai ryškus mėlynas ir žalias. Šis bangos ilgis nėra dažnai naudojamas.

Paprastai tamsius dažus ir juodas linijas lengviausia pašalinti. Tamsios spalvos efektyviai sugeria šviesą. Šviesesnes spalvas ir ypač „saulėlydžio“ spalvas sunkiau pašalinti.

Bet kuriuo atveju galite visiškai pašalinti tatuiruotę lazeriniu metodu. Kai kuriems dantims reikės daugiau sesijų nei kitiems.

Kiek kainuoja tatuiruočių šalinimas?

Kaina skiriasi. Tai priklauso nuo asmens, siūlančio paslaugą – madinga sveikatos klinika Beverli Hilse, žinoma, kainuos daugiau.

Bet tai taip pat priklauso nuo jūsų tatuiruotės.

Kuo daugiau sesijų jums reikės, tuo daugiau tai kainuos. Paprastai tai atitinka tatuiruotės pasidarymo išlaidas. Pvz., Mažas juodas širdies kontūras ant nykščio nekainavo daug rašalo ir daug kainuos pašalinti, nes yra tik viena spalva ir tai mažas dizainas.

Kita vertus, didelė rankovė su kiekviena vaivorykštės spalva bus pašalinta daug ilgiau, naudojant daug seansų ir įvairių bangų ilgių, kad visa tai būtų veiksmingai pašalinta.

Apskritai, tatuiruočių šalinimo seansas kainuoja nuo 500 iki 1000 USD. Jums gali prireikti vieno ar dviejų seansų, tačiau didžiausios ir spalvingiausios tatuiruotės gali užtrukti iki 20. Taigi, jūsų maksimalios išlaidos turėtų būti apie 20 000 USD.

Šiame vadove galite perskaityti daugiau apie tatuiruočių šalinimo išlaidas, taip pat apie tai, kas turėtų ir kas neturėtų pašalinti tatuiruočių lazeriu.

Koks yra tatuiruočių šalinimo skausmas?

Koks yra tatuiruočių šalinimo skausmasKreditas: Instagram

Lazerinis pistoletas paleidžia trumpus šviesos impulsus – tai svarbu. Trumpas intensyvios šviesos impulsas sugadins rašalą, bet nepažeis aplinkinių odos ląstelių.

Tai reiškia, kad visas procesas nėra toks skausmingas. Šviesos pliūpsniai nėra pakankamai ilgi, kad padarytų rimtą žalą ir skausmą … bet tai nereiškia, kad tai nepakenks.

Pašalinti tatuiruotę prilygsta trinčiai nuo saulės nudegimo. Taigi tai gera žinia. Jei buvote pakankamai drąsus pasidaryti tatuiruotę, tikrai esate pakankamai drąsus, kad ją pašalintumėte. Tai nepatogu, bet tai nėra taip skausminga, kaip iš pradžių gauti tattą, ir tai yra daug greičiau. Dauguma užsiėmimų trunka tik kelias minutes.

Daugelis klinikų taip pat iš anksto teps tirpdantį kremą, kad skausmas dar labiau sumažėtų.

Tatuiruočių šalinimas prieš ir po

Taip, jūs iš tikrųjų galite pamatyti, kaip tai veikia! Internete yra daug vaizdo įrašų, rodančių, kaip tatuiruotės pašalinamos lazeriu – tai nėra didelė pramonės paslaptis. Tiesą sakant, jei tatuiruočių šalinimo specialistas neturi pasakykite ar parodykite, kokią įrangą jie naudoja ir kaip ji veikia, tai yra blogas ženklas. Jie visada turėtų būti iš anksto.

Šioje nuotraukoje galite pamatyti, kaip tatuiruotė išnyksta per kelias sesijas. Šią tatuiruotę sudarė labai storos ir sunkios juodos linijos, kurios iš tikrųjų yra viena lengviausiai ir greičiausiai pašalinamų spalvų. Po keturių seansų galite pamatyti, kad tatuiruotė tikrai nyksta.

Tai pabrėžia kelių sesijų svarbą. Jei mokėsite tik už vieną ar dvi sesijas, greičiausiai būsite nepatenkinti rezultatais. Reikia įsipareigoti!

Tatuiruočių šalinimo patarimai

Nors tatuiruočių šalinimas lazeriu yra neinvazinis, kartais yra šalutinis poveikis. Paraudimas, patinimas ir diskomfortas yra gana dažni (vėlgi, kaip saulės nudegimas), tačiau taip pat gali atsirasti lengvų šašų ar pūslių.

Laimei, randų pašalinimas tatuiruotės lazeriu šiais laikais yra beveik negirdėtas. Lazerio technologija labai pasikeitė, todėl pašalinus tatuiruotę nereikia jaudintis dėl nuolatinių randų. Jei esate susirūpinę dėl randų, pasitarkite su klinika ar specialistu, atliekančiu tatuiruotės pašalinimą. Sužinokite, kokį lazerį jie naudoja, ir atlikite tyrimus – jei tai modernus lazeris, jums nėra ko jaudintis.

Baigę tatuiruotės šalinimo seansą, galite atlikti šiuos veiksmus, kad atliktumėte tolesnę priežiūrą.

 • 1–3 dienos – plotas turi būti sterilizuotas antibiotikų tepalais ir padengtas medicinine marle.
 • 3–7 dienos – nuimkite marlę ir laikykite vietą švarią ir sausą. Nemirkykite vietos – švelniai sudrėkinkite ir nuvalykite švelniu muilu. Išdžiovinkite.
 • 7 dienos+ – ir toliau laikykite vietą švarią ir sausą. Nemerkite jo į vandenį, kol jis visiškai neišgydys. Tepalai su vitaminu E gali padėti gijimo procesui.

Per visą gijimo procesą neturėtumėte paveikti vietos saulės. UV spinduliai nėra naudingi jūsų odai, nes ji gydo. Taigi, eidami į lauką, uždenkite vietą marle ir tvarsčiais, o kai prabėgsite pirmą savaitę, vietoj to galite tepti apsaugą nuo saulės.

Kai jūsų oda visiškai išgydo, atėjo laikas kitam seansui po lazeriu.

Turėkite omenyje, kad gijimo laikas priklauso ne tik nuo tatuiruotės dydžio ir rašalo spalvų, bet ir nuo jūsų imuninės sistemos. Kai kurie žmonės gyja greičiau nei kiti.

„Pasidaryk pats“ tatuiruočių šalinimas lazeriu

Kadangi tatuiruočių šalinimo lazeriu sesijos kainuoja tiek daug, suprantama, kad tiek daug žmonių nori pašalinti savo tatuiruotes namuose. Taigi, čia įsikuria „pasidaryk pats“ tatuiruočių šalinimo lazeriu pramonė.

Yra keletas variantų: nuo savo lazerio šalinimo mašinos pirkimo iki kai kurių turimų kremų ir tepalų išbandymo (daugiau apie tai, kodėl neturėtumėte jų naudoti žemiau).

Yra keletas svarbių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

 • Daugumą profesionalių lazerių gali įsigyti tik sertifikuoti specialistai,
 • Turite rimtai žiūrėti į saugumą – tai reiškia, kad turite dėvėti akių apsaugą, perskaityti vadovą ir pan.
 • Niekada nepirkite jokio prietaiso, kremo, losjono ar kito produkto, kuris teigia pašalinantis tatuiruotes nebent jis buvo patikrintas ir patvirtintas FDA.

Apskritai visada geriausia sumokėti už tai, kad specialistas pašalintų jūsų tatuiruotę. Jie žino, ką daro. ir jums garantuojamas puikus rezultatas. Verta taupyti!

O ir jei dar nesusidarėte savo tatuiruotės, bet nerimaujate dėl jos pašalinimo išlaidų, jei jums tai nepatinka, slinkite toliau. Žemiau yra skyrius apie laikinas tatuiruotes, kurios jums bus labai įdomios.

Kaip nusipirkti tatuiruočių šalinimo mašiną lazeriu

Kaip nusipirkti tatuiruočių šalinimo mašiną lazeriuKreditas: Instagram

Štai jūsų sąrašas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant tatuiruočių šalinimo lazeriu mašiną:

 • Jis buvo išbandytas ir patvirtintas FDA,
 • Tai turi tikras jį naudojusių klientų atsiliepimai,
 • Jis pagamintas pašalinant tatuiruotes, o ne kitais kosmetiniais tikslais,
 • Turi aukštą energijos lygį (j/cm2 arba mj),
 • Turi tinkamą dėmės dydį – tinkamą tatuiruotės dydį.

Taip pat norėsite ieškoti standartinių dalykų, kurių visada turėtumėte ieškoti – gerbiamas pardavėjas, tinkama grąžinimo politika, produkto garantija ir kt..

Visos tatuiruočių šalinimo lazeriu mašinos yra dviejų tipų:

Q-perjungtas Nd: YAG lazeris – senesnis tipas, bet vis tiek veiksmingas. Jie dažnai turi ribotą bangų ilgį, todėl patikrinkite, ar jie turi tinkamus jūsų tatuiruotės spalvų nustatymus.

Pikosekundiniai lazeriai -šiuolaikinis tipas, kuris paprastai yra galingesnis ir efektyvesnis nei „Q-Switch“, bet, žinoma, dėl to jie tampa brangesni.

Ir galiausiai, kaina. Mes žinome, kad tai bus didžiausias jūsų pirkimo veiksnys. Mūsų geriausių lazerinių tatuiruočių šalinimo aparatų sąrašas rodo, kad jie gali svyruoti nuo 100 USD iki 100 000 USD.

Dauguma tatuiruočių lazerinių mašinų yra skirtos pakartotiniam naudojimui klinikose, todėl jos kainuoja tiek daug. Bet jūs jį naudosite tik kelioms sesijoms. Štai kodėl dažnai gali būti pigiau užsisakyti seansus su profesionaliu tatuiruočių valikliu.

Kodėl NEGALIMA naudoti tatuiruočių šalinimo kremo

Kodėl NEGALIMA naudoti tatuiruočių šalinimo kremoKreditas: Instagram

Tik nedaryk to.

Nerimtai. Nedarykite to.

Tatuiruočių šalinimo kremai yra neveiksmingi ir blogiausiu atveju pavojingi. Jie gali pažeisti jūsų odą, palikti nuolatinius randus ir nėra garantijos, kad jie net pašalins jūsų tatuiruotę.

Jei netikite, tiesiog paklauskite FDA. Jie teigia, kad nėra klinikinių įrodymų, kad jie veikia, ir jie apskritai nepatvirtino jokių „pasidaryk pats“ kremų/tepalų.

„Tatuiruočių šalinimo tepalai ir kremai gali sukelti netikėtų reakcijų, tokių kaip bėrimas, deginimas, randai ar odos pigmentacijos pokyčiai.

Taigi, nesigundykite šiais produktais. Jie gali būti pigūs, tačiau vis tiek bus švaistomi jūsų pinigai. Nerimą kelia tai, kad jie yra plačiai prieinami „Amazon“ ir kitur internete. Tačiau nesigundykite jų išbandyti ir būtinai paskleiskite žinią kitiems juos svarstantiems žmonėms!

Visada galite pranešti FDA apie bet kokius pavojingus produktus, susirūpinimą ar pastebėtus šalutinius poveikius. Jie ištirs, įspės kitus vartotojus arba netgi visiškai pašalins produktą.

Ir kodėl natūralus tatuiruočių šalinimas yra dar blogesnis!

Ir kodėl natūralus tatuiruočių šalinimas yra dar blogesnis!Kreditas: Instagram

Jei manėte, kad tatuiruočių šalinimo kremas yra blogas, šie „natūralūs“ tatuiruočių šalinimo būdai yra dar blogesni. Štai keletas pavojingiausių (ir skausmingiausių) būdų bandyti Norėdami pašalinti tatuiruotę:

 • Švitrinis popierius – labai skausmingas ir efektyviai nepašalins rašalo. Negalite šlifuoti iki odos dermos sluoksnio, ne visur kraujuojant ir nesukeliant daug skausmo.
 • Alijošius – šis puikus ingredientas malšina uždegimą ir puikiai jausis jūsų odoje. Bet tai neturi jokios įtakos jūsų tatuiruotei. Tai yra laiko švaistymas!
 • Salabrazija – tai kaip švitrinio popieriaus metodas, bet vietoj to naudojama druska. Tai neveiksminga, labai skausminga ir sukels infekciją. O, ir jūs vis dar turėsite tatuiruotę jos pabaigoje.
 • Citrinos sulčių – tai ne tik nieko nepadarys dėl jūsų tatuiruotės, bet ir sudirgins jūsų odą. Jei persistengsite su citrinos sultimis, saulės spinduliai netgi gali sukelti pūslių atsiradimą ir patinimą.

Visi šie metodai yra kvaili arba visiškai pavojingi. Pamatysite daug žmonių, rekomenduojančių juos internete, bet paimkite tai iš asmens, kuriam buvo pašalinta tatuiruotė – lazeris yra vienintelis būdas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, ką daryti (ir ko vengti), skaitykite mūsų straipsnyje „Ar tatuiruotę galima pašalinti natūraliai?“.

Taip pat skaitykite: Tatuiruotės pašalinimas druska: ar tai veikia?

Kitos tatuiruočių šalinimo galimybės

Iki šiol tikrai daug dėmesio skyrėme tatuiruočių šalinimui lazeriu, nes tai geriausia! To nepaneigsi. Tačiau ant stalo taip pat yra dar dvi galimybės, kai turite tatuiruotę, kuri jums nebepatinka. Tai chirurginis tatuiruočių pašalinimas ir dar daugiau rašalo gavimas!

Chirurginis tatuiruočių šalinimas

Chirurginis tatuiruočių šalinimasKreditas: Instagram

Nors tatuiruotės šalinimas lazeriu yra geriausias, vis dar yra tam tikrų aplinkybių, kai chirurginis pašalinimas yra geresnis pasirinkimas.

 • Tatuiruotę reikia pašalinti akimirksniu, o ne per kelis seansus,
 • Jūsų tatuiruotėje yra rašalo spalvų, kurios nėra lengvai pašalinamos lazeriu,
 • Jūsų oda blogai reaguoja į gydymą lazeriu,
 • Jūs nenorite skausmo ir diskomforto, susijusio su tatuiruočių šalinimu lazeriu.

Operacija gali atrodyti ekstremali, tačiau iš tikrųjų tai greičiau ir lengviau nei tatuiruotės pašalinimas lazeriu. Procedūra atliekama naudojant vietinę nejautrą, o tai reiškia, kad tatuiruotės sritis yra nutirpusi (nejaučiate jokio skausmo), tačiau operacijos metu vis dar esate sąmoningas.

Daugelio mažų ir vidutinių tatuiruočių atveju operaciją galima atlikti ryte, o po pietų grįšite namo. Kai tai padaroma, tai padaryta.

Tatuiruotės pašalinimo operacija iš tikrųjų pašalina jūsų odos sluoksnius. Pašalinus rašalinę odą, aplinkinė oda ištempiama ir susiuvama. Kitas variantas yra gauti odos transplantatą toje vietoje. Bet kuri parinktis paliks randą, tačiau visi rašalo pėdsakai bus pašalinti.

Jei jūsų tatas yra tikrai kaulėtoje jūsų kūno vietoje, jums gali nepavykti atlikti operacijos.

Uždengiamos tatuiruotės

Uždengiamos tatuiruotėsKreditas: Instagram

Nepatinka jūsų rašalas? Galbūt galėtumėte tai nuslėpti. Bet ne su makiažu, su daugiau rašalo. Grįžkite pas savo mėgstamą tatuiruočių menininką ir sugalvokite naują dizainą, padengiantį seną.

Su didelėmis tatuiruotėmis tai sunku, bet ne neįmanoma. Tai geriausiai tinka mažiems ir vidutinio dydžio dantims. Jums taip pat reikės, kad jūsų nauja tatuiruotė būtų drąsi, tamsi ar spalvinga, kad įsitikintumėte, jog ji slepia rašalą.

Uždengiamos tatuiruotės pėdaKreditas: Instagram

Kai kurie tatuiruočių menininkai gali būti labai sumanūs kurdami tatuiruotę iškreipiančius ar „ištaisančius“ dizainus, o ne visiškai juos padengdami. Tačiau jums gali tekti atlikti papildomus tyrimus, kad surastumėte tai galintį tatuiruočių menininką.

Kalbant apie tatuiruotės uždengimo kainą, tai tas pats, kas pasidaryti tatuiruotę. Perskaitykite mūsų galutinį tatuiruočių vadovą, kad sužinotumėte daugiau apie tatuiruočių išlaidas.

Taip pat skaitykite:

 • 14 geriausių „Cover-Up“ tatuiruočių menininkų. Raskite JAV geriausius tatuiruotojus
 • Ar tatuiruotės gali padengti strijas? – Viskas, ką reikia žinoti

5 keistai įdomūs faktai apie tatuiruočių pašalinimą

Lažinamės, kad nežinojote šių faktų apie tatuiruočių šalinimą!

1 – Kaip senovės žmonės pašalino tatuiruotes

Kaip ir tatuiruočių menas siekia šimtmečius, taip ir užduotis jas pašalinti. Dažniausias tatuiruočių šalinimo būdas buvo jų deginimas! Užtepę ant odos karštą lygintuvą, paliksite siaubingą randą … tačiau jis veiksmingai pašalina tatuiruotę.

XX amžiaus pradžioje, buvo naudojama rūgštis vietoj to. Džiaugiamės, kad tai nebėra įprasta praktika!

2 – Tatuiruočių šalinimas auga

Auga tatuiruočių šalinimo poreikis. Pagal Palyginkite stovyklą, tatuiruočių šalinimo paslaugų paklausa išaugo 32%, o ekspertai prognozuoja, kad jos ir toliau didės.

Tai nebūtinai reiškia, kad daugiau žmonių nori pašalinti tatuiruotes nei įprastai! Taip gali būti dėl lazerio šalinimo pažangos, kuri leidžia efektyviai pašalinti tatuiruotes be randų.

3 – Įžymybės taip pat pašalina tatuiruotes

Pagal Rašalas Mag, nemažai įžymybių pašalino tatuiruotes.

 • Angelina Jolie – pašalino savo buvusio vardo tatuiruotę. Mes galime su tuo susieti! Dabar ji turi dar vieną tatuiruotę toje vietoje.
 • Megan Fox – pašalino iš jos rankos Marilyn Monroe portretą. Kodėl ji tai padarė, nesame tikri. Mums visai patiko!
 • Johnny Deppas – pašalino „na“ iš savo „Winona Forever“ tatuiruotės, todėl joje parašyta „Wino Forever“. Geras pavyzdys, kaip dalinis tatuiruotės pašalinimas arba rašalo padengimas nauju rašalu gali būti geras sprendimas.

Nuo 4 iki 8 iki 10 lazerinių seansų yra vidutinis

Kiek tatuiruočių seansų jums reikia, priklauso nuo jūsų rašalo, matmenų dydžio ir lazerio modelio efektyvumo. Jei „Google“ ieškosite vidutinio sesijų skaičiaus, gausite daug skirtingų rezultatų.

Sakytume, kad vidutiniškai yra apie 8–10 seansų, kad būtų visiškai pašalinta. Taigi, būkite kantrūs! Jei nerimaujate dėl tatuiruočių šalinimo seansų kainos, pasitarkite su klinika apie mokėjimų paskirstymą į prieinamas mėnesines įmokas.

5 – tamsesni odos tonai

Tamsias tatuiruotes ant blyškios odos lengviausia pašalinti lazeriu. Tamsesni odos tonai dažniau patiria nudegimus, randus ir netgi hipopigmentaciją.

Pigmentai, esantys tamsesniame odos atspalvyje, yra panašūs į tatuiruočių rašalo pigmentus, todėl lazeris gali sukelti hipopigmentaciją (kai jūsų oda ir tatuiruotė pašviesėja). Siekiant kovoti su tuo, gali būti naudojamos trumpesnės tatuiruočių sesijos švelnesniu šviesos bangos ilgiu … tačiau tai reiškia, kad visas procesas dar labiau ištemptas.

Tai lazerio klinikos straipsnis išsamiau paaiškina už jo slypintį mokslą. Jei turite tamsesnį odos atspalvį, jums vis dar yra daug galimybių. Profesionalus ir patyręs tatuiruočių šalinimo lazeriu valiklis galės efektyviai pašalinti jūsų tattą.

Bijote skausmo? Praleiskite tradicines tatuiruotes

Išsigandę skausmo Praleiskite tradicines tatuiruotesKreditas: Instagram

Jei skaitėte šį vadovą, nes norite pasiruošti blogiausiam, mes jums sveikiname! Jūs esate labai protingas, kad sužinotumėte, koks yra tatuiruočių šalinimas, prieš pradėdami gauti pirmąjį tattą.

Ir jei jaučiatės šiek tiek nerimaudami dėl adatų ir lazerių, galbūt norėsite apsvarstyti laikinas tatuiruotes.

Laikina tatuiruotė:

 • Profesionalus būdas pritaikyti laikiną tatuiruotę (ne tas kvailas vaikų tatuiruotes),
 • Taikoma naudojant vandenį, rašalą ir popierių,
 • Gali trukti savaites,
 • Lengvai nuimamas!

Mes labai rekomenduojame patikrinti laikinas tatuiruotes. Kai kurios įmonės turi daugiau nei tūkstančių dizaino katalogus, o jūs netgi galite sukurti savo.

Jei nuspręsite, kad jums nepatinka laikina tatuiruotė, galite ją lengvai pašalinti naudodami mūsų metodus, kaip pašalinti laikinas tatuiruotes. Jums tereikia paprastų buitinių ingredientų – nuo kokosų aliejaus iki cukraus šveitiklių.

Taip pat skaitykite:

 • Ar laikinos tatuiruotės yra saugios: viskas, ką reikia žinoti!
 • Kaip pasidaryti laikiną tatuiruotę? – 3 geriausi metodai, kurie visada veikia
 • Laikinas vs. Nuolatinės tatuiruotės: kurią turėtumėte pasidaryti?

Tatuiruočių šalinimas: daugiau DUK

Per daug užsiėmęs skaityti visą mūsų vadovą? Jokių problemų, mes suprantame! Čia pateikiami pagrindiniai klausimai, kuriuos mums užduoda apie tatuiruotės pašalinimą, ir trumpi atsakymai į kiekvieną. Visada galite palikti komentarą, kad užduotumėte klausimus, kurių praleidome.

Lazeriai gali visiškai pašalinti tatuiruotes?

Taip, jie gali. Tai gali užtrukti kelias sesijas ir kainuoti nemažai pinigų, tačiau gera tatuiruotės šalinimo lazeriu paslauga nepalieka jokių originalios tatuiruotės pėdsakų.

Kiek kainuoja tatuiruočių šalinimas lazeriu?

Viena sesija gali kainuoti nuo 500 USD iki 1000 USD. Tai priklauso nuo tato dydžio ir kitų veiksnių – norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų skyrių apie tatuiruotės kainą.

Ar verta pašalinti tatuiruotę lazeriu??

Taip, jei norite, kad tatuiruotė būtų visiškai pašalinta, verta ją pašalinti. Bet tai verta tik tuo atveju, jei mokate už visus užsiėmimus (ir juos lankote). Norint visiškai pašalinti tatuiruotę, gali prireikti kelių.

Kaip skausminga pašalinti tatuiruotę lazeriu?

Tai nepatogu. Nors pasidaryti tatuiruotę yra aštrus dūrio pojūtis, tatuiruotės šalinimas lazeriu labiau panašus į trintį esant blogam saulės nudegimui. Tai nėra malonu, bet nebūtinai „skausminga“.

Koks yra geriausias būdas pašalinti nuolatinę tatuiruotę?

Tatuiruočių šalinimas lazeriu yra geriausias ir efektyviausias būdas pašalinti nuolatinę tatuiruotę. Tai užtrunka keletą sesijų, tačiau galutinis rezultatas yra nuostabus. Galite pašalinti visus rašalo pėdsakus.

Ar galiu pašalinti tatuiruotę namuose?

Taip, jei turite profesionalią tatuiruočių šalinimo mašiną lazeriu. Tatuiruočių šalinimo kremai yra pavojingi – nenaudokite jų namuose. Dažniausiai jums reikia apsilankyti klinikoje, kad pašalintumėte tatuiruotę.

Ar pašalinus tatuiruotę lieka randų??

Ne, tatuiruočių šalinimas lazeriu ir net chirurginis tatuiruočių nepalieka randų. Jei naudojate nereguliuojamą pavojingą lazerį arba išbandote „tatuiruočių šalinimo kremą“, galite patirti pigmentaciją ir pažeisti odą.