Vadovas

Pliusai ir minusai, norint pasidaryti vidinę lūpų tatuiruotę

Kada Miley Cyrus pristatė visuomenei savo naują vidinės lūpos tatuiruotę, internetą užvaldė audra. Kai dar kelios įžymybės išbandė šią tendenciją, buvo žinoma, kad vidinė lūpų tatuiruotė bus didžiulė tendencija dėl kelių priežasčių. Tai drąsu, drąsu, lengva paslėpti ir įkvepia saviraiškos laisvę.

Tačiau, nors yra keletas gerų dalykų, susijusių su vidinės lūpos tatuiruotės darymu, svarbu sužinoti, ką tai taip pat reiškia, o tai taip pat reiškia galimą pavojų sveikatai. Štai kodėl mes rašėme apie vidinės lūpos tatuiruotės privalumus ir trūkumus. Tęskite šio straipsnio skaitymą ir sužinokite, ką gaunate su vidinės lūpos tatuiruote.

Kaip atsirado ši tendencija? Šiandien tatuiruotės yra labai populiarios ir yra tikimybė, kad jūsų kaimynas turi matomą didelę tatuiruotę arba subtilią, kurios galbūt nematote. Tatuiruotės tampa vis populiaresnės ir plačiai priimtinos bei prieinamos. Tačiau ne visada buvo ta diena.

Tam tikrais metais buvo manoma, kad žmonės su rašalu ant kūno priklauso kokiam nors kultui ar nusikalstamai organizacijai. Kai kurios sveikatos organizacijos net atbaidė kraujo donorystę iš rašalu pažymėtų žmonių. Dėl tatuiruočių kai kuriems žmonėms net buvo sunku įsidarbinti įmonėje.

Kai Miley Cyrus išėjo su savo vidinės lūpos tatuiruote, visi susidomėjo šia tendencija. Populiari dainininkė ir Hannah Montana žvaigždė „Instagram“ paskelbė savo nuotrauką, kurioje buvo parodyta jos „liūdno kačiuko“ tatuiruotė. Juoda ir geltona katė taip pat puikavosi ašaromis, nuspalvintomis karališkai mėlyna spalva, todėl tatuiruotė buvo pavadinta „liūdnu kačiuku“.

Lūpų tatuiruotė prieš apatinę tatuiruotę

„Underlip“ tatuiruotė ant merginosIšsaugota tatuiruotė

Prieš pereidami prie vidinės lūpos tatuiruotės privalumų ir trūkumų, trumpai pažvelkime į skirtumą tarp lūpų ir apatinių tatuiruočių, nes daugelis žmonių, atrodo, supainioja abu. Vienintelis dalykas, kuris yra panašus tarp šių dviejų tipų tatuiruočių, yra tai, kad jie ilgai netrunka, nors lūpų tatuiruotė gali trukti ilgiau nei apatinė tatuiruotė.

Lūpų tatuiruotė yra procedūra, kuri trunka apie 30–40 minučių ir apima raudoną pigmentą, įpurškiamą į lūpas, kad suteiktų joms spalvą ir padaugintų. Yra keletas pavadinimų, kuriuos gali turėti šios rūšies tatuiruotės, kai kurie iš jų yra permanentinis makiažas, taip pat lūpų dailė.

Apatinio tatuiruotės procedūra nedaug skiriasi nuo faktinės tatuiruotės. Jūs rašote dalį teksto, iliustracijos ar simbolio vidinėje lūpų pusėje. Tai apima rašymą tatuiruotės adata, tada šepetėlį ir šešėlį, jei tatuiruotės viduje yra spalvos, kaip ir Miley katytės tatuiruotėje.

Privalumai pasidaryti vidinę lūpų tatuiruotę

Jei turite kokių nors žinių apie tatuiruotes arba jau padarėte tatuiruotę anksčiau, tuomet žinote, kaip sunku pasidaryti tatuiruotę. Tačiau jei norite pasidaryti vidinės lūpos tatuiruotę ir žinote galimus trūkumus, čia taip pat galite pažvelgti į kai kuriuos privalumus ir pasverti, ar verta lūpų tatuiruotę.

Leidžia saviraiškai

Kaip jau minėjome anksčiau, tatuiruotės dar neseniai buvo labai prieštaringos, o tai reiškia, kad rašalu taip pat reiškėte, kad negalėsite rasti darbo tam tikroje verslo srityje. Nors tatuiruotės dabar yra priimtinesnės, ne viskas, kas rašoma rašalu, yra tinkama, ypač kai kalbama apie kai kuriuos žodžius ar potencialiai įžeidžiantį tekstą.

Tatuiruotė, kuri rašoma po lūpomis, reiškia, kad ją sunkiau rasti, ir jūs negalvosite apie tai parodyti bet kam. Turint tai omenyje, tai labiau priimtina vieta kai kuriems galimai žiauriems ar įžeidžiantiems žodžiams ar simboliams, kurie yra nepriimtini visiems.

Kiekvienas žmogus gali išreikšti save, o apatinė tatuiruotė gali būti vienas iš tų būdų. Tokiu būdu jums nereikės nerimauti, ar įžeidinėjate ar įžeidžiate žmogų, kuriam nepatinka matyti jūsų tatuiruotę, ir taip pat rasite subtilų būdą išreikšti save taip, kaip norite.

Redaktoriaus užrašai: Geriausias būdas tatuiruotėms yra tai, kad galite išreikšti savo kūrybiškumą ir save, tačiau išlaikyti ją gana intymioje ir sunkiai pastebimoje vietoje.

vidinės lūpos tatuiruotė moterimsVaizdo kreditas: @anto_carrazana

Tai nėra nuolatinis

Lūpos ir apatinės tatuiruotės nėra nuolatinės ir laikui bėgant gali išnykti. Tačiau vidinė lūpų tatuiruotė gali išblukti greičiau nei tikroji lūpų tatuiruotė dėl kelių priežasčių. Tai gali būti ir už, ir prieš, nes daugelis žmonių nori tatuiruotės, nes nori, kad ji tęstųsi visą gyvenimą.

Oda, kurią sudaro mūsų burna, gali būti pažeidžiama, tačiau ji greitai atsinaujina. Be to, trintis, kuri gerai laikosi mūsų burnoje, taip pat seilės, leidžia tatuiruotės žaizdoms greitai išgydyti ir po kurio laiko išnykti.

Vidinės lūpų tatuiruotės trunka neilgai. Jei jūsų pieštuku rašė patyręs ir kvalifikuotas menininkas, tai gali trukti iki kelerių metų, tačiau daugeliu atvejų jis trunka ne ilgiau kaip metus. Kai kuriose situacijose vidinės lūpos tatuiruotė neatlaiko net kelis mėnesius.

Vis dėlto kai kuriems žmonėms, kurie gali lengvai pakeisti savo nuomonę, tai gerai. Tatuiruotė po kurio laiko išnyks, o po kelerių metų galite jos net neprisiminti. Tai ypač tinka žmonėms, kuriems lengva gailėtis dėl savo sprendimo dėl tatuiruotės.

Redaktoriaus užrašai: Prieš eidami pas artimiausią tatuiruočių meistrą, kad atgaivintumėte apatinę tatuiruotę, „nenuolatinis bitukas“ priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip jūsų seilių liaukos, tatuiruočių meistro įgūdžiai, rašalo kokybė ir jūsų žaizdų gijimo greitis. Negalime tiksliai pasakyti, kada tatuiruotė gali išblukti, nes kiekvienam tai yra skirtinga.

Galite lengvai juos paslėpti

Daugelis moterų jaučiasi prislėgtos savo darbo vietoje dėl savo tatuiruočių, todėl vidinės lūpos tatuiruotės pasirinkimas yra puikus būdas paslėpti tatuiruotę nuo vietos, kurioje ji paprastai būtų pastebima. Žmonėms reikia atidaryti burną ir apnuoginti vidinę lūpą, kad pamatytų jūsų tatuiruotę, ir jūs neturite jiems to parodyti ar pranešti, kad gavote rašalą, kad jie būtų vertinami.

Jie leidžia neatsilikti nuo tendencijų

Daugelis įžymybių puikuojasi savo tatuiruočių dizainu, ir kaip ir Miley, kai kurios iš jų „Instagram“ pademonstravo savo vidines lūpų tatuiruotes. Nesvarbu, ar jie planavo, kad šios tatuiruotės truks ilgai, ar ne, jie padarė įtaką daugeliui žmonių pasidaryti ir vidinių lūpų tatuiruotes.

Galiausiai, jei dar nesate tikri, ar tatuiruotės jums tinka, bet norite tai išbandyti, vidinė lūpų tatuiruotė jums idealiai tinka, nes galite patirti skausmą, patirtį ir pasirinkti, ar norite tai padaryti kitą žingsnį ir pasidarykite tatuiruotę kitur. Jei jums tai nepatinka, niekas to nematys ir daugeliu atvejų jis išnyks po kelių mėnesių iki metų.

Redaktoriaus užrašai: Kadangi vis daugiau įžymybių mėgsta puikuotis apatine tatuiruote, esame tikri, kad daugelis kitų yra skatinami jas parodyti. Nesidrovėkite, net jei jūsų tatuiruotė yra paslėpta, galite nustatyti naują tendenciją su konkrečiu simboliu!

Tačiau tendencijos ir mada nėra viskas, todėl mes taip pat išvardinome vidinės lūpos tatuiruotės trūkumus. Atminkite, kad vidinės lūpos tatuiruotės taip pat gali turėti su sveikata susijusių pasekmių.

Vidinės lūpų tatuiruotės trūkumai

„Underlip“ merginos tatuiruotėIšsaugota tatuiruotė

Nors yra ir gerų vidinės lūpos tatuiruotės pusių, jos dažniausiai yra susijusios su augančia tendencija pasidaryti tatuiruotę toje vietoje. Yra keletas blogų vidinės tatuiruotės pusių, ir jūs turėtumėte tai žinoti.

Jie daug kenkia

Tiek vyrams, tiek moterims tatuiruotė po pažastimi ar šonkauliu sukelia neįsivaizduojamą skausmą, tokį stiprų, kad dažnai galvoja, ar pasidaryti tatuiruotę net verta. Veido tatuiruotės gali pakenkti tiek pat, o dar labiau, vidinės lūpos tatuiruotės odos sudėtis nėra tokia pati kaip likusio kūno, o tai reiškia didesnį nervų galų poveikį ir tuo labiau skausmą.

Redaktoriaus užrašai: Vis dėlto žinokite, kad visos tatuiruotės skauda, ​​kai kurios labiau nei kitos. Turėdami tinkamus tatuiruočių meistro įgūdžius ir kantrybę, galite padaryti gydymo procesą daug patogesnį. Peržiūrėkite mūsų tatuiruočių priežiūros vadovus, kad sužinotumėte apie teisingą tatuiruočių gydymo praktiką.

Vėlgi, jie laikini

Nors laikinas vidinių lūpų tatuiruočių poveikis yra būtent tai, kas traukia žmones jas pasidaryti, jis netenkina visų. Daugelis žmonių nusivylė sužinoję, kad tatuiruotė, kurią jie sumokėjo iki 100 USD, truks tik porą mėnesių ir tada visiškai išnyks.

Štai kodėl svarbu žinoti šią dalį apie vidines lūpų tatuiruotes prieš bandant jas pasidaryti. Jau nekalbant apie tai, kad daugelis žmonių patiria nepakeliamą skausmą, kol sužino, kad vidinės lūpos tatuiruotė truks amžinai.

Pirmuosius išblukusių vidinių lūpų tatuiruočių simptomus galima pastebėti praėjus kelioms savaitėms po to, kai tatuiruotė išgydo, nors kiekvienam ji skiriasi, o bėgant mėnesiams ji gali dar labiau išnykti.

Redaktoriaus pastabos: Kaip jau minėjome anksčiau, sunku numatyti laiką, kada jūsų tatuiruotė gali pradėti blėsti ir, jei kada nors. Geros naujienos yra tai, kad daugelis kvalifikuotų tatuiruočių meistrų puikiai padaro jūsų tatuiruotę kuo ilgesnę. Pasikalbėkite su kitais žmonėmis, kuriems buvo atliktas šis rašalo darbas, ir atsiminkite, kad visada galite pataisyti, kad jūsų tatuiruotė tarnautų ilgiau.

Taip pat skaitykite:

Geriausios laikinosios tatuiruotės 2021 m .: 9 dalykai, kuriuos reikia žinoti

Darbai, leidžiantys tatuiruotes: kur galite dirbti ir parodyti savo rašalą?

Tai tinka tik mažoms tatuiruotėms

Didžiausias vidinių lūpų tatuiruočių trūkumas yra tas, kad jie yra susiję su mažesniais dizainais, kurie gali tilpti į erdvę, nesukeliant jums žalos. Paprastai tai reiškia nedidelį gyvūno dizainą, pvz., Miley kačiuką, taip pat keletą mažų raidžių ar žodžių.

Tai rizikinga

Nors manoma, kad seilės yra antiseptinės, mūsų burnoje gyvena daug bakterijų. Drėgnos burnos aplinkos dėka tai yra terpė bakterijoms ir kitiems mikroorganizmams, kurie gali trukdyti tatuiruotės gijimo procesui ir sukelti galimas infekcijas, jei tinkamai nesirūpinsite tatuiruotėmis..

moterų vidinės lūpos tatuiruotėVaizdo kreditas: @sara_fleur 

Potenciali vidinės lūpų tatuiruotės rizika

Jūs turite gerai žinoti, kad yra vidinės lūpos tatuiruotės rizika. Kai kuriuos iš jų išvardinome kaip nuorodą ir dalykus, kuriuos turėtumėte stebėti prieš eidami į vidinės lūpos tatuiruotės paskyrimą.

  • Patinimas gali išplisti ant veido. Nervų galūnės ant veido yra sujungtos ir susipynusios su likusia veido dalimi, todėl gali atsirasti panašus patinimas, tarsi ištrauktumėte dantį. Dėl patinimo gali būti sunku valgyti ir užsiimti dienos veikla.
  • Bakterinės infekcijos yra populiarus tatuiruočių atvejis, o vidinės lūpos tatuiruotė nėra išimtis. Kaip minėta anksčiau, burna yra drėgna ir užpildyta įvairia flora ir potencialiai kenksmingomis bakterijomis, kurios miega ir laukia būdų patekti į kraują.
  • Jei jūsų tatuiruočių meistras nėra pakankamai kvalifikuotas ir profesionalus, jis gali pakenkti jūsų audiniui ir palikti nemalonų randą, kuris visiškai nepaglostytų jūsų tatuiruotės.

Šis mokslinis straipsnis čia nagrinėjamas ir išvardijamas galimas vidinių lūpų tatuiruočių pavojus. Kai kurie iš jų yra stiprus patinimas, kuris gali virsti bakterinėmis infekcijomis, pažeisti audiniai, sunkios alerginės reakcijos ir kt.

Nors yra tam tikra rizika, susijusi su tatuiruočių priežiūra, atminkite, kad tai yra tendencija, kurią stebėjo ne tik tūkstančiai žmonių, bet ir įžymybių. Tinkami tyrimų procesai ir kvalifikuotas tatuiruočių meistras yra viskas, ko jums reikia, kad išsvajotumėte apatinę tatuiruotę.

Atminkite, kad visos tatuiruotės skauda ir jos visos gali užsikrėsti, jei bus laikomasi prastos higienos ir neapgalvotos priežiūros, tas pats pasakytina ir apie šias tatuiruotes.

Dažnai užduodami klausimai apie vidines lūpų tatuiruotes

Vidinės lūpų tatuiruotės vis populiarėja ir žmonėms smalsu. Tikėjomės atsakyti į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie vidinės lūpos tatuiruotę.

Kl.: Kaip prižiūrėti vidinės lūpos tatuiruotę?

A: Skirtingai nuo kitų tatuiruočių, kurios yra padengtos vandeniui atspariu pleistru ir nuplaunamos antibakteriniu muilu, vidinės lūpos tatuiruotės turi skirtingą priežiūros tvarką. Paprastai negalite skalauti burnos muilu, todėl tatuiruotę skalauti galite naudoti antibakterinį burnos skalavimo skystį. Taip pat turėtumėte vengti kai kurių maisto produktų, pavyzdžiui, aštraus maisto, kad išvengtumėte papildomų sužalojimų.

Taip pat skaitykite: Tatuiruočių priežiūros instrukcijos: Kaip rūpintis tatuiruote?

Klausimas: Kiek kainuoja vidinės lūpos tatuiruotė?

A: Viskas priklauso nuo tatuiruočių meistro. Kai kurios tatuiruotės gali kainuoti vos 50 USD, o kai kurios labiau žinomos tatuiruočių studijos su geresne įranga ir labiau patyrusiu personalu ims iki 100 USD už vidinės lūpos tatuiruotę.

Taip pat skaitykite: Kiek kainuoja tatuiruotės: 6 patarimai, kaip gauti geriausią tatuiruotės kainą

Kl.: Kiek laiko iki vidinės lūpos tatuiruotės išgydymo?

A: Kai kurios tatuiruotės gali išgydyti net 6 savaites. Tačiau su vidinėmis lūpų tatuiruotėmis viskas yra kitaip, nes jie gali išgydyti iki 2 savaičių ir visiškai išgydyti 3 savaites.

Taip pat skaitykite: Kiek laiko užtrunka tatuiruotė išgydyti: žingsnis po žingsnio vadovas

Kl.: Kiek laiko iki apatinės tatuiruotės išblukimo?

A: Tai skiriasi kiekvienam. Kai kurie žmonės praneša, kad jų tatuiruotė pradeda išgydyti po kelių mėnesių, nuo 2 iki 3. Kai kurie žmonės gali džiaugtis savo tatuiruotėmis daug ilgiau, daugiau nei vienerius metus. Kai kuriems žmonėms išgydo tik dalis tatuiruotės, o kai kuriems ji visiškai neišnyksta. Tai priklauso nuo jūsų odos, tatuiruočių meistro, seilių liaukų intensyvumo ir kitų veiksnių.

Kl.: Ar galiu ką nors padaryti, kad nustotų blizgėti tatuiruotės?

A: „Underlip“ tatuiruotės, kaip ir kitos tatuiruotės, gali būti paliestos, kad būtų pasiektas ilgalaikis efektas. Kai kurie žmonės eina kartą per metus, o kiti – kartą per kelerius metus. Svarbu aptarti šiuos dalykus su savo tatuiruočių meistru, kad įsitikintumėte, jog jūsų tatuiruotė bus paliesta iki paskutinės.