Vadovas

Inkbox vs. Henna: koks skirtumas?

„Inkbox“, laikinas tatuiruočių prekės ženklas, pastaraisiais metais buvo populiarus. Paaugliai ir suaugusieji siautėja dėl neįtikėtinų „Inxbox“ tatuiruočių, ypač išaugus „TikTok“ tendencijoms, susijusioms su greitomis ir paprastomis tatuiruotėmis, todėl beveik nereikia įsipareigoti.

Tačiau, nepaisant „Inkbox“ produkto sėkmės ir patikrintos kokybės, kai kurie žmonės vis dar mano, kad šios laikinos tatuiruotės yra pagamintos iš chnos. Tiesą sakant, vienas iš dažniausiai pasitaikančių komentarų „Inkbox“ svetainėje yra „taigi, tai yra chna tatuiruotė“..

„Inkbox“ nedaro chna laikinų tatuiruočių. Bet kadangi žmonės nori paaiškinti, kodėl šios tatuiruotės gali būti panašios į chną, čia yra trumpas pagrindinių „Inkbox“ ir chna skirtumų apžvalga. Taigi, pradėkime!

Pagrindiniai rašalo dėžės tatuiruočių ir henna skirtumai

Rašalo dėžutės tatuiruotėKreditas: Instagram

1. Įveskite

Rašalo dėžutės tatuiruotės -Laikinosios „Inkbox“ tatuiruotės laikomos pusiau nuolatinėmis. Tai reiškia, kad tatuiruotė grimzta į odos epidermį, o ne tik sėdi ant odos.

Henna -chna tatuiruotės taip pat laikomos pusiau nuolatinėmis. Jie keičia odos ar net plaukų spalvą, kai chna naudojama kaip dažai.

2. Ingredientai

Rašalo dėžutės tatuiruotės – „Inkbox“ laikinose tatuiruotėse nėra jokių toksiškų medžiagų. Šios tatuiruotės daromos naudojant augalinę formulę, kuri galėtų paaiškinti, kodėl žmonės mano, kad tai yra chna. Nepaisant to, „Inkbox“ tatuiruotės ingredientai buvo išbandyti ir patvirtinti FDA kaip netoksiški ir saugūs suaugusiems ir vaikams.

Henna – dabar chna yra dažiklis, pagamintas iš augalo, vadinamo Lawsone inermis, dar žinomo kaip chna medis, mignonette medis arba Egipto privet. Tikra chna gaminama iš džiovintų augalų lapų. Tačiau chna, naudojama laikinoms tatuiruotėms, yra toksiškų cheminių medžiagų ir cheminių dažų, kurie paprastai sukelia rimtų odos problemų. Chna ingredientai nėra patvirtinti FDA.

3. Spalva (išvaizda)

Rašalo dėžutės tatuiruotės – Laikinos rašalo dėžutės tatuiruotės pirmą kartą ant odos atrodo tamsiai mėlynos spalvos. Po to, kai tatuiruotė išsivysto, ji gerokai patamsėja per ateinančias 24–36 valandas. Visiškai sukurta „Inkbox“ tatuiruotė yra tamsiai mėlynos-juodos spalvos. Po kelių dienų formulė nusiplauna ir tatuiruotė pradeda blėsti.

Henna -natūrali augalinė chna tepimo metu yra tamsiai ruda, o ant odos įgauna oranžinę spalvą. Kitą dieną oranžinės spalvos tampa tamsesnės, todėl tampa raudonos ir rudos spalvos mišiniu. Kiti chna dažai, kuriuose yra toksiškų cheminių medžiagų, linkę į juodą spalvą, kai visiškai išsivysto ant odos. Taip yra todėl, kad juodojoje chnoje yra pavojingų cheminių medžiagų, tokių kaip PPD, kurios gali sukelti rimtų alerginių reakcijų, odos nudegimų, pūslių ir randų..

Pastaba: PPD (arba parafenilendiaminas) yra cheminė medžiaga, naudojama reguliariai plaukų dažams kontroliuojamu kiekiu. Juodosios chnos sukūrimui naudojamas kiekis nekontroliuojamas ir yra daugiau nei leidžiama.

Dėl šios priežasties juoda chna laikoma pavojinga ir paprastai į šalį importuojama nelegaliai. Nepirkite juodos chnos, nes tai gali sukelti rimtų, negrįžtamų odos problemų. Pirkite chną tik iš patikimų šaltinių, kur ingredientai ir gamyba yra kontroliuojami.

4. Taikymo metodas

Rašalo dėžutės tatuiruotės – Laikinosios „Inkbox“ tatuiruotės yra katalogo formos, kuriai naudojamas lipnus lapas su tatuiruotės dizainu, uždėtas ant odos. Lakštus reikia sudrėkinti, kad dizainas galėtų perkelti ant odos ir visiškai išsivystyti.

Kita „Inkbox“ tatuiruočių forma yra Rašalas laisva ranka; tai reiškia, kad tatuiruotės taikomos naudojant rašalo buteliuką. Rašalo buteliukas leidžia piešti tatuiruotės dizainą tiesiai ant odos.

Henna – Tradicinė chna tepama naudojant kūginį vamzdelį. Chna milteliai arba purvas tepami ant odos naudojant kūginį mėgintuvėlį arba chna aplikatoriaus buteliuką. Kai kurie naudoja chna trafaretus, kad sukurtų įmantrius ir tradicinius dizainus. Paruošta chna tiekiama kūginiame mėgintuvėlyje, paruošta naudoti. Tačiau tokioje chnoje beveik visada yra toksiškų cheminių medžiagų ir jos nerekomenduojama naudoti.

5. Sauga

Rašalo dėžutės tatuiruotės – Inkbox tatuiruotėms naudojami ingredientai yra visiškai saugūs ir patvirtinti FDA. Šias tatuiruotes gali naudoti net vaikai. Vienintelis atvejis, kai šios tatuiruotės gali kelti tam tikrų saugumo problemų, yra tada, kai žmogus turi odos būklę ar yra alergija, kurią gali sukelti laikina tatuiruotė.

Henna -tradicinė augalinė chna laikoma saugia (rusvos/rausvos spalvos chna). Juoda chna sudėtyje yra chemikalų, tokių kaip PPD, be kitų toksiškų ingredientų, kurie gali sukelti odos nudegimus, pūsles, patinimą, randus ir pan. Kad išvengtumėte tokio žalingo poveikio, rekomenduojama pirkti tik 100% chna miltelių ir patiems pasigaminti chna pastos..

6. Tikslas ir naudojimas

Rašalo dėžutės tatuiruotės – Laikinas „Inkbox“ tatuiruotes dažniausiai naudoja tie, kurie norėtų patirti tatuiruotę be realaus įsipareigojimo tatuiruotei. Pusiau pastovios tatuiruotės trunka apie 7 dienas, o tai idealiai tinka „rašalo“ sukimui ir pamatysite, ar norite eiti tikro, ar ne. Pusiau nuolatinės tatuiruotės tiesiog imituoja tikras tatuiruotes.

Henna – tradicinės chna tatuiruotės naudojamos tradicinėms progoms Indijos subkontinente. Henna paprastai naudojama vestuvių, nuotakų ar specifinių ritualų metu. Kadangi kai kuriose religijose tikrosios tatuiruotės yra draudžiamos, šiais laikais žmonės naudoja chną tatuiruotėms, nepažeisdami jų tradicijų ir religijos taisyklių.

Galutinės mintys

Prieš naudojant bet kokį pusiau nuolatinį tatuiruočių gaminį, būtina atlikti tyrimus ir būti informuotiems. Žmonės linkę išmesti sąlygas ir prielaidas, iš tikrųjų nežinodami vieno ar kito. Tokios spėlionės gali pakenkti prekių ženklams ir pakenkti kitai šviesai. Pavyzdžiui, žmonės, tvirtinantys, kad „Inkbox“ tatuiruotės yra chna, galėjo pakenkti jų klientų ir klientų lojalumui ir pasitikėjimui.

Tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas pateikiant informaciją apie skirtumus tarp „Inkbox“ tatuiruočių ir chna. Norėdami gauti daugiau informacijos, būtinai apsilankykite „Inkbox“ svetainėje arba, jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės tiesiogiai į įmonę.