Vadovas

Ar tatuiruotės ant kaklo yra bloga idėja?

Pasirinkimas pasidaryti tatuiruotę ant kaklo yra gana didelis dalykas. Kaklo tatuiruotės paprastai yra labai matomos. Vienintelė vieta, kur tatuiruotės yra labiau matomos nei kaklas, yra veidas. Taigi, mes suprantame, kai daugelis žmonių linkę abejoti savo sprendimu padaryti tatuiruotę tiesiai ant kaklo. Ir jei jūs skaitote tai, tikriausiai esate vienas iš tų žmonių.

Na, nuo pat pradžių būsime visiškai sąžiningi. Tolesnėse pastraipose perskaitysite viską, kodėl kaklo tatuiruotės yra ne tik bloga idėja, bet ir siaubinga tatuiruotės idėja. Taigi, jei jus domina tam tikra tiesa ir nusivylimas, pradėkime!

Kaklo tatuiruotės – viskas, ką reikia žinoti?

Raudona tatuiruotė ant moterų kakloInstagram: @ink_pool 

1. Kaklo padėties ir odos problema

Dabar viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kaklo tatuiruotės yra bloga idėja, slypi pačioje kaklo odoje. Kaklo oda yra labai plona ir labai subtili, kad ją būtų galima valdyti ir pažeisti. Kadangi kaklas yra sritis, pripildyta nervų ir nervų galūnių, dėl odos plonumo lengviau pasiekti nervus ir sukelti neįtikėtiną skausmą ir odos sudirginimą.

Kaklo šonai gali būti mažiausiai jautrūs tatuiruotėms, tačiau net ir tada galite tikėtis rimto dirginimo ir skausmo. Priekinė kaklo dalis yra viena skausmingiausių tatuiruotės vietų, ypač vyrams. Oda kaklo priekyje yra labai plona, ​​nesant raumenų masės. Jei nuspręsite pasidaryti tatuiruotę priekinėje kaklo dalyje, galite tikėtis, kad atsiras kvėpavimo sunkumų ir tikriausiai nepakeliamas skausmas.

didelė tatuiruotė ant moterų kakloInstagram:@artesobscurae 

2. Kaklo tatuiruotės ir išblukimas

Dabar įsivaizduokite, kaip išgyvenate visą skausmą ir kančias pasidarę tatuiruotę ant kaklo, kad galėtumėte pamatyti, kaip ji išnyksta greičiau nei kiti jūsų dažai.

Na, vėl viskas susiveda į odą. Kaklo oda yra neįtikėtinai ištempta, o senstant oda tampa laisva, be elastingumo ir galimybės atgauti pradinę formą. Dėl šios priežasties kaklas ant tatuiruotės taip pat išsiplės, rašalas pasiskirstys ir praras savo pradinę gyvybingumą ir formą. Taigi, tatuiruotės išblukimas šiuo atveju tikrai įvyks anksčiau ar vėliau.

Be to, yra ir pačios tatuiruotės klausimas. Kadangi kaklo oda yra tokia plona, ​​yra rizika, kad tatuiruočių meistras ją sugadins. Jei adata įsiskverbia per giliai į odą, yra smūgio pavojus. Ir jei menininkas yra per daug atsargus ir nespaudžia pakankamai, tatuiruotė išnyks akimirksniu.

Kaklo tatuiruotės taip pat beveik visada eksponuojamos. Tai reiškia, kad tatuiruotė ant kaklo patirs didžiausią saulės spindulių lygį, o tai dar labiau paveiks tatuiruotės kokybę ir pagreitins išblukimo procesą. Galvos ir kaklo judėjimas taip pat gali prisidėti prie išblukusių problemų, o kartais tatuiruotė tampa neryškesnė ir neaiškesnė.

Taip pat skaitykite: Ar tatuiruotės laikui bėgant išnyksta (ir kaip galite kovoti su tatuiruočių išblukimu?)

3. Kaklo tatuiruotės ir skausmas

Kaklo tatuiruotės ir skausmasIšsaugota tatuiruotė

Kaip minėjome anksčiau, kaklo sritis užpildyta nervai ir nervų galūnės. Taigi skausmo lygis dažniausiai svyruoja tarp labai aukšto ir netoleruojamo daugumai žmonių. Štai trumpas žvilgsnis į tai, kaip skausmingos kaklo tatuiruotės yra dėl išdėstymo ant kaklo;

  • Kaklo priekis – tai, kaip minėjome, viena skaudžiausių vietų pasidaryti tatuiruotę. Kadangi oda yra labai plona, ​​nėra raumenų masės, riebalų, o trachėja ir skydliaukės kremzlės yra tiesiai po oda, skausmas gali būti beveik nepakeliamas.

Tatuiruojant kaklo priekį, gali atsirasti kvėpavimo diskomfortas ir problemos. Jei priekinė tatuiruotė nusileidžia iki raktikaulio, skausmas ir toliau gali būti didelis, nes raktikaulio sritis yra kaulėta, o oda taip pat yra labai plona.

  • Kaklo nugara – populiariausia kaklo tatuiruočių sritis yra pakaušis. Dabar, priklausomai nuo tikslios tatuiruotės vietos nugaroje, skausmas gali skirtis nuo didelio iki kraštutinio. Oda taip pat yra neįtikėtinai plona, ​​be to, reikia atsižvelgti į kaukolės nervus. Šie nervai perduoda signalus (pvz., Skausmą) iš organų į smegenis.

Mažiausiai skausminga pakaušio dalis yra žemiausios kaklo dalys; stuburo šone ar labiau link pečių. Čia oda yra šiek tiek storesnė ir yra daugiau riebalų, kad sugertų dalį skausmo.

  • Kaklo pusė – tai laikoma mažiausiai skausminga vieta pasidaryti kaklo tatuiruotę. Kaklo šone yra daug nervų galūnių, bet ne tiek, kiek kaklo priekyje. Net ir šioje srityje galite tikėtis didelio skausmo lygio, nes oda vis dar yra plona ir yra daug nervų galūnių, kurios gali sukelti skausmą, dirginimą ir didelį odos pažeidimą.

4. Kaklo tatuiruotės ir gydymo problemos

Kadangi kaklo oda yra plona, ​​o kaklo judesiai yra dažni ir būtini, kaklo tatuiruotėms gali būti sunku tinkamai išgydyti.

Dėl nuolatinio judėjimo gijimas gali trukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Oda sunkiai visiškai išdžius ir išgydys be pertraukų.

Jūs taip pat galite būti labiau linkę liesti ir ištempti kaklo tatuiruotę, nes ji yra gerai po jūsų veidu. Daugelis žmonių paliečia ir subraižo tatuiruotes miegodami, o tai padidina bakterijų perkėlimo iš piršto į tatuiruotę riziką. Dėl to galite patirti rimtų uždegimo ir infekcijos problemų.

Jau nekalbant apie tai, kad po priežiūros ir gijimo proceso tatuiruotę reikia uždengti. Be to, kaklo tatuiruotes beveik neįmanoma padengti, nes ne daug drabužių pasiekia kaklo sritį. Be to, jūs visada turėsite dėvėti apsaugos nuo saulės priemones, net ir visiškai išgydžius tatuiruotę. Tai šiek tiek apsaugo jį nuo saulės poveikio ir gali sušvelninti išblukusias problemas.

5. Kaklo tatuiruočių kaina

Kaklo tatuiruotės kaina, kaip ir bet kuri kita, priklauso nuo daugelio veiksnių. Pavyzdžiui, tatuiruotės dydis, dizaino sudėtingumas, tatuiruotės vieta, spalva ir detalės, ir, žinoma, tatuiruočių meistras; visa tai gali turėti įtakos galutinei kainai.

Taigi, atsižvelgiant į dydį, 2 × 2 paprasta kaklo tatuiruotė gali kainuoti iki 200 USD. Tačiau, kai pradedate dydžio nustatymą, pridedate detales ir įtraukiate originalų dizainą, maksimali kaklo tatuiruotės kaina gali siekti net 4000 USD. Taigi, tatuiruotė ne tik pakenks velniškai, bet ir ištrauks paskutinį centą iš kišenės.

Už tokią pinigų sumą galite pasidaryti šedevrinę tatuiruotę iš esmės bet kurioje kitoje kūno vietoje, o kartais net mokėti mažiau. Jau nekalbant apie tai, kad visada galite kreiptis į kūno vietas, kurios mažiau skauda; pavyzdžiui, apsvarstykite galimybę pasidaryti tatuiruotę ant viršutinės šlaunies, pilvo, žasto, blauzdos ar bet kur kitur, kur oda storesnė ir mažiau nervų galūnių.

drugelio tatuiruotė ant moterų kakloInstagram: @michaelnsarahbowe

6. Kaklo tatuiruotės ir profesinės problemos

Kaip jau minėjome, kaklo tatuiruotės kartu su veido tatuiruotėmis yra bene labiausiai matomos. Taigi, kaip galite įsivaizduoti, tatuiruotės matomumas gali sukelti tam tikrų profesinių problemų, susijusių su jūsų darbo ir kliento santykiai. Deja, mūsų visuomenė nėra įpratusi, kad tatuiruotės yra visiškai įprastas reiškinys, ir kiekvienas jaučiasi turintis teisę komentuoti kažkieno sprendimą ir savo kūno pasirinkimą.

Tačiau kol nepabusime tolerantiškesnėje visuomenėje, kaklo tatuiruotės ir toliau kels galimą problemą ieškantiems darbo ar dirbantiems su klientais. Tatuiruotės, ypač matomos, dažnai siejamos su nusikalstamumu, blogu elgesiu, gaujomis ir panašiais klaidingais supratimais.

Taigi, priklausomai nuo jūsų lyties ir darbo tipo, jūsų kaklo tatuiruotė paveiks tai, kaip žmonės, klientai, kolegos ir jūsų darbdaviai mato jus.

Taip pat skaitykite: Darbai, leidžiantys tatuiruotes: kur galite dirbti ir parodyti savo rašalą?

7. Idėjos persvarstymas

Prieš pasidarydami tatuiruotę ant kaklo, būtinai gerai pagalvokite, kodėl norite, kad tatuiruotė būtų uždėta tiesiai ant kaklo. Jei norite pasidaryti kaklo tatuiruotę, kad jaustumėtės „kietas“ ir „blogas“, tai darote dėl netinkamų priežasčių.

Vien todėl, kad kai kurie garsūs reperiai ar menininkai pasidaro kaklo tatuiruotes, dar nereiškia, kad turėtumėte tai padaryti. Jų karjerai įtakos neturės tokie rašalai, nes tatuiruotės yra jų vaizduojamo vaizdo dalis.

Daugelis profesionalių tatuiruočių meistrų primygtinai nerekomenduoja tatuiruotės ant kaklo dėl pirmiau minėtų priežasčių. Kaklo tatuiruotės skauda, ​​kainuoja daug ir greitai išnyksta, todėl jos nėra vertos jūsų pinigų ir skausmo, kurį turėsite patirti. Jau nekalbant apie galimas problemas darbe; Kaklo tatuiruotės, deja, gali sumažinti jūsų galimybes tinkamai įsidarbinti.

Bet jei vis tiek norite pasidaryti tatuiruotę, apsvarstykite kai kurias kitas kūno vietas. Jei tai jūsų pirmoji tatuiruotė, rinkitės sritis, kuriose yra storesnė oda, daugiau riebalų ir mažiau nervų galūnių. Be to, pirmą kartą pabandykite pasidaryti mažesnę, mažiau eksponuojamą tatuiruotę, kad pamatytumėte, ar nesukelsite alerginių reakcijų rašalo ar infekcijos problemoms.

Galutinės mintys

Padaryti tatuiruotę yra didelis reikalas, tačiau pasidaryti ją ant veido ar kaklo yra dar daugiau. Mes tikrai rekomenduojame pagalvoti apie savo tatuiruotės vietą ir tatuiruotės tipą. Pabandykite pasitarti su rimtais, profesionaliais tatuiruočių meistrais; jie duos jums gerų patarimų dėl jūsų tatuiruotės ir kur būtų geriausia vieta.

Prisiminti; tatuiruotės yra įsipareigojimas visam gyvenimui. Žinoma, galite atsikratyti tatuiruotės, pavyzdžiui, gydydami lazeriu. Tačiau gydymas lazeriu kenkia labiau nei pačios tatuiruotės. Taigi, paklauskite savęs; ar tai tikrai kažkas, ką norite išgyventi?