Vadovas

Ar galite padaryti dvi tatuiruotes per vieną dieną?

Taigi, nusprendėte pasidaryti tatuiruotę? Gavote susitikimą, atvykote laiku, pasiruošę ir pagalvojote; kodėl gi nepasidarant antros tatuiruotės, kol aš esu?

Daugelis apie tai galvojo, tačiau tik nedaugelis ryžosi tai padaryti. Jau nekalbant apie tai, kad dauguma žmonių mano, kad tai yra visiškai neįmanoma. Yra žinoma, kad tatuiruočių entuziastai per dieną ar vieną seansą pasidaro kelias tatuiruotes, todėl tai yra už galimų ribų. Tačiau tai neįmanoma visiems!

Todėl kitose pastraipose apžvelgsime, ar galite pasidaryti dvi tatuiruotes per dieną, ar turėtumėte tai padaryti ir kiek laiko turėtumėte laukti tarp tatuiruočių. Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime!

Tatuiruočių procesas: paaiškinta

Paaiškintas tatuiruočių procesasIšsaugota tatuiruotė

Padaryti vieną tatuiruotę

Visų pirma, būtina pasidomėti, kaip atrodo tatuiruočių procesas ir kaip tai veikia jūsų kūną darant tik vieną tatuiruotę.

Tatuiruočių parduotuvėje į susitikimą/sesiją atvyksite pasiruošę ir pasiruošę. Kai sėdėsite, jūsų tatuiruočių meistras paruoš paruoštą tatuiruočių zoną ir dizaino trafaretą. Priklausomai nuo dizaino dydžio, išdėstymo ir sudėtingumo, galite sėdėti tatuiruočių parduotuvėje nuo vienos iki kelių valandų ar kelių seansų.

Per tą laiką, patirsite skausmą ar diskomfortą geriausiu atveju. Jūs taip pat patirsite diskomfortą dėl viso sėdėjimo ar melo, tačiau apskritai, jei jūsų tatuiruočių meistras dirba gerai, patirtis turėtų būti maloni, bet ir skausminga.

Dabar, kai darote tatuiruotę, tatuiruotės adata pakartotinai prasiskverbia į jūsų odą perneškite rašalą į odos dermą. Adata gali padaryti tūkstančius skylių vienoje srityje, kol sritis norimu būdu bus užpildyta rašalu.

Dėl to jūsų oda tampa rimtai pažeista ir sudirgusi. Adata gali būti tokia intensyvi ant odos, kad a nauja tatuiruotė laikoma šviežia, atvira žaizda pirmąsias 24 valandas.

Žinoma, kai kūnas atpažįsta žalą, adrenalinas pakyla į viršų, o visas kūnas bando susitvarkyti ir sumažinti žalą ar skausmą. Tai gali sukelti didžiulį stresą organizmui. Štai kodėl prieš tatuiruočių sesiją privalote sveikai maitintis ir gerti daug vandens, kad jūsų kūnas turėtų energijos kovoti su „žala“.

Daryti dvi tatuiruotes

Taigi, kaip matote, sėdėjimas tatuiruočių sesijoje gali būti gana varginantis jums, jūsų kūnui ir jūsų tatuiruočių meistrui. Jūs visada turite sutelkti dėmesį į skausmo valdymą, kuris gali jus visiškai pašalinti.

Dabar įsivaizduokite, kad per vieną seansą pasidarysite dvi tatuiruotes. Būtų gana sunku sutelkti dėmesį į abu skausmo šaltinius vienu metu. Skausmo valdymas yra rimtai apklaustas, ypač jei tatuiruotės dedamos į jautrią vietą.

Jau nekalbant apie tai, kad dabar jūs turite sėdėti ar gulėti valandas, visiškai nejudindami kūno. Tai gali būti sunku, ypač jei tatuiruotės dedamos kur nors, pavyzdžiui, šlaunyje ar kojoje.

Kitas klausimas gali būti tai, kad dirbs du tatuiruočių meistrai ant tavęs. Tai gali būti gana sunku, nes tada tatuiruočių meistrai turi susidoroti tarpusavyje. Visų pirma, jie turės būti pakankamai toli vienas nuo kito, kad turėtų pakankamai vietos laisvai judėti, o tai gali būti sunku. Jūsų kūnas yra toks didelis, koks yra, o tatuiruočių parduotuvėse ne visada yra vietos.

Be to, kai vienas tatuiruočių meistras traukia odą prie tatuiruotės, kitas menininkas padarys tą patį. Dėl odos traukimas, gali kilti problema, kaip oda elgiasi ir ar ji trukdo kito menininko tatuiruočių darbui ir išdėstymui.

Taigi, padaryti dvi tatuiruotes per vieną seansą gali būti nepaprastai skausminga ir gana nepatogu jums ir tatuiruočių meistrams.

Dvi tatuiruotės per vieną dieną: į ką atsižvelgti?

Dvi tatuiruotės per vieną dienąIšsaugota tatuiruotė

Skausmo valdymas ir skausmo slenkstis

Kaip minėjome, pasidaryti dvi tatuiruotes per vieną seansą ar vieną dieną daugumai žmonių gali būti gana skausminga ir nepatogu. Taigi, logiškai mąstant, pirmiausia pasidomėkite dviem tatuiruotėmis – skausmo slenksčiu ir valdymu.

Jei turite mažesnį skausmo slenkstį arba paprastai turite jautresnę skausmui odą, tada pasidaryti dvi tatuiruotes per dieną gali būti ne pati geriausia idėja. Jei pirmą kartą pasidarote tatuiruotę, taip pat turėtumėte laikytis vienos tatuiruotės per seansą per dieną.

Jūs tiesiog nenorite sukti aplink kėdę tatuiruočių metu, ir būsite. Tai apsunkins jūsų tatuiruotojo (-ų) darbą, o tai netgi gali pratęsti seansą ir skausmą.

Manome, kad daug geriau palaukti tarp dviejų tatuiruočių pakankamai ilgai, kol pirmoji tatuiruotė bent pradės gydytis. Jei tai neįmanoma, ir jums tiesiog reikia padaryti dvi tatuiruotes per dieną dėl kokių nors priežasčių, tada pasiruoškite ištverti daug skausmo.

Tatuiruotės (-ų) išdėstymas

Taigi, pasidaryti dvi tatuiruotes yra ne tik jūsų problema, bet ir jūsų tatuiruočių meistrams. Tai ypač problema, jei abi tatuiruotės dedamos arti viena kitos.

Kaip minėjome, abu menininkai turi dirbti kartu, kad per vieną seansą padarytų dvi tatuiruotes. Jiems gali neužtekti vietos judėti, jei tatuiruotės dedamos toje pačioje kūno vietoje.

Be to, jei vieta yra taip arti, galite patirti ypatingą skausmo lygį, nes didesnė odos sritis vienoje kūno srityje tuo pačiu metu yra pažeista ir sudirgusi.

Problema ta pati net tuo atveju, jei per vieną dieną pasidarote dvi tatuiruotes. Skausmas nepraeis per kelias valandas, o oda nuo pirmosios tatuiruotės gali net tapti švelnesnė ir jautresnė. Taigi, antrosios tatuiruotės metu galite patirti dar daugiau skausmo nei pirmą kartą. Šiuo metu jūsų kūnas taip pat yra išsekęs, o tai taip pat sumažina skausmo slenkstį.

Tatuiruotės kaina

Padaryti tatuiruotę gali būti gana brangu. Kai kurie žmonės taupo pinigus mėnesius, norėdami pasidaryti savo svajonių tatuiruotę. Kaip žinote, tatuiruotės gali kainuoti nuo 100 USD iki kelių tūkstančių dolerių.

Kalbant apie dviejų tatuiruočių kainą, jei tai daroma per vieną seansą, turite apsvarstykite šiuos dalykus faktoriai;

  • Turėsite sumokėti ir arbatpinigių, atsižvelgdami į bendrą dviejų menininkų valandinį ar įprastą vienos sesijos tarifą
  • Turėsite sumokėti už abi tatuiruotes (į kainą įeis tatuiruotės dydis, detalės, dizainas ir tai, ar ją iš pradžių padarė menininkai, spalva ir kt.)
  • Tikriausiai turėsite duoti arbatpinigių menininkams atskirai (arbatpinigiai paprastai yra nuo 15% iki 25% visų tatuiruočių išlaidų)

Taigi, kaip matote, pasidaryti dvi tatuiruotes gali būti labai brangu, ypač jei skaičius viršija 1000 USD ženklą. Taigi, prieš nuspręsdami iš karto pasidaryti dvi tatuiruotes, būtinai įvertinkite savo biudžetą ir tatuiruočių, kurias norite atlikti, įperkamumą.

Laikas ir tatuiruotojo (-ų) prieinamumas

Organizuodamas tatuiruotės paskyrimą, jūsų tatuiruočių meistras tinkamai pakoreguos savo tvarkaraštį. Tvarkaraštis dažnai taikomas tik vienai tatuiruotei ir, priklausomai nuo tatuiruotės dizaino ir sudėtingumo, seansas truks nuo vienos iki kelių valandų.

Kai reikia padaryti dvi tatuiruotes per dieną ar sesiją, jums reikia užsisakyti du skirtingus tatuiruočių menininkus. Deja, jūs turite būti pasirengę tam, kad vienas tatuiruočių meistras gali būti nepasiekiamas arba turėti griežtą tvarkaraštį.

Kita vertus, taip pat turite atsižvelgti į savo galimybes ir tvarkaraštį. Dvi tatuiruotės per dieną/sesiją gali užtrukti didžiąją dienos dalį. Taigi venkite tokių eksperimentų darbo dienomis arba kai turite griežtą tvarkaraštį.

Tatuiruočių (-ų) priežiūra ir infekcija

Jei kada nors turėjote tatuiruotę, žinote, kokia sudėtinga ir savita tatuiruotės priežiūra gali būti. Pirmosios 24–48 valandos yra labai svarbios, bet ir skausmingiausios po tatuiruotės.

Jūsų tatuiruotė yra skaudi, raudona, sudirgusi, skausminga ir išsiskiria (tatuiruotė išskiria kraujo, plazmos ir rašalo perteklių). Turite būti ypač atidūs miegodami, duše ir ką dėvite. Paprastai tatuiruotė išgydo per mėnesį ar du, priklausomai nuo dydžio, vietos ir nuo to, kaip gerai ja rūpinatės.

Dabar įsivaizduokite, kad vienu metu turite atlikti tokį procesą su dviem tatuiruotėmis. Tikimybė užsikrėsti tatuiruote užsikrėtė dvigubai ir tokiu atveju gali būti gana sunku laikytis tinkamos priežiūros, atliekant dvi skirtingas tatuiruotes vienu metu.

Kai pasidarote tatuiruotę, jūsų kūnas stengiasi kuo greičiau išgydyti sužeistą odą. Su dviem tatuiruotėmis kūnas gali būti priblokštas, dėl to gali susilpnėti imuninė sistema ir padidėti rizika susirgti gripu ar kitomis ligomis.

Taigi, ar turėtumėte palaukti tarp tatuiruočių?

Na, įvertinus dviejų tatuiruočių per dieną privalumus ir trūkumus, sakytume, kad geriau padarykite pertrauką tarp dviejų tatuiruočių ir mėgaukitės malonia patirtimi. Mes žinome, kad tatuiruotės sukelia priklausomybę; kai tik pradedi, negali sustoti. Tačiau, jei tą pačią dieną pasidarysite dvi tatuiruotes, tai gali pakenkti jūsų sveikatai, ir niekas to nenori.

Tačiau jei jūs;

  • Turėkite aukštą skausmo toleranciją
  • Turėkite pakankamai pinigų, kad galėtumėte sumokėti už dvi ar daugiau tatuiruočių
  • Turėkite gerą imunitetą ir bendrą sveikatą
  • Turėkite pakankamai laisvo laiko per dieną 
  • Turėkite tatuiruočių meistrų
  • Nebuvo veikiami mikrobų ir virusų
  • Žino apie pasekmes, didesnę infekcijos riziką ir įprastą priežiūros procedūrą

Tada nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte pasidaryti dviejų tatuiruočių per dieną.

Tačiau mūsų rekomendacija yra palaukti tarp dviejų tatuiruočių. Galite laukti nuo savaitės (kai pirmoji tatuiruotė pradeda tinkamai išgydyti) arba kelis mėnesius (kai pirmoji tatuiruotė visiškai išgydoma).

Priežastis, dėl kurios turėtumėte palaukti tarp tatuiruočių, yra gana paprasta; duosite savo kūnui laiko pasveikti ir pasiruošti naujai tatuiruotei. Tatuiruočių procesas yra gana įtemptas kūnui, tad kam išgyventi visą stresą ir skausmą, kai galite tiesiog šiek tiek palaukti ir pasidaryti naują tatuiruotę, nerizikuodami savo sveikata.