Tatuiruotės

Wilsono Chandlerio 11 tatuiruočių ir jų reikšmės

Wilsonas Chandleris turi beprotiškiausią viso kūno tatuiruočių kolekciją. Vieną kartą interviu Wilsonas sakė:Man patinka mano tatuiruotės, ypač mano dukters portretas, jos vardas ir mano močiutės vardas yra mano mėgstamiausios tatuiruotės.„Jo tatuiruotės jam reiškia nuoširdžią prasmę, nes jis pirmą kartą pasidarė tatuiruotę būdamas vos 16 metų.

Wilsono Chandlerio tatuiruotės

1. Dukros portretas

Wilsono Chandlerio dukters tatuiruotė

Įspūdingiausiame jo kūrinyje yra jo žavingas mažylis, kuris, atrodo, išsikiša iš krūtinės, tarsi tatuiruotėje dėvėtų į priekį nukreiptą kūdikio laikiklį.

2. Nesustabdomas „Juggernaut“

Wilsono Chandlerio nugaros tatuiruotė

Tatuiruočių meistras Wilsonui sakė:Turėtumėte gauti „Juggernaut““, Nes jie jį pavadino„ Nesustabdoma juokdarys “. Taigi Wilsonas dabar ant nugaros apima didžiulę „Juggernaut“ tatuiruotę ir viršutinę nugaros dalį su užrašu „NESUSTABDYTI.“

3. Kairiojo bicepso vidus

Wilsono Chandlerio kairioji bicepso tatuiruotė

„Aš tą gavau prieš keletą metų; metais, kai prekiavome. Du mano artimiausi draugai pradėjo žiniasklaidos liniją ir drabužių liniją, todėl aš tai supratau, nes mes dirbame kartu ir esame draugai “, – sakė Wilsonas..

4. Žvaigždė 21

Wilsono Chandlerio nugaros kaklo tatuiruotės

Wilsono nugara padengta daugybe rašalų. Ant pakaušio jis yra ištatuiruotas žvaigždute, kurios viduje rašalu pažymėtas skaičius 21. Visa tai, savo ruožtu, yra tatuiruotė, esanti apskritimo viduje. Wilsonui tatuiruotė gali turėti tam tikrą reikšmę.

5. „Eazy-E“ ir „N.W.A“

Wilson Chandler Eazy-E tatuiruotė

Wilsono Chandlerio tatuiruotės

Jam visada patiko „Eazy-E“, nes jis buvo jo mėgstamiausias N.W.A. Taigi jis padarė abiejų tatuiruotę ant kairiojo peties.

6. Jis-Žmogus

„Wilson Chandler He-Man“ tatuiruotė

„Man patinka tokie animaciniai filmai. Jis-Žmogus ir Kosmoso vaiduoklis, Man patiko augti tokio tipo daiktai ir maniau, kad būtų gana šaunu juos gauti “, – sakė Wilsonas. Tatuiruotė yra ant dešiniojo bicepso.

7. Dešinės rankos tatuiruotės

Wilsono Chandlerio dešinės rankos tatuiruotės

Iš rankų ir aukštyn Wilsonas Chandleris yra padengtas tatuiruotėmis, tokiomis kaip krepšinis ant dešinės rankos kryžiaus, kuris buvo jo pirmoji tatuiruotė. SUJUNKI, citata, įvairūs kiti dizainai ir ryklys ant dešiniojo bicepso.

8. Kairės rankos tatuiruotės

Wilsono Chandlerio kairės rankos tatuiruotės

Wilsono Chandlerio rankos tatuiruotės

Wilsono Chandlerio rankos yra visiškai padengtos tatuiruotėmis. Jo kairės rankos rašalą sudaro posakis „Prieš visus šansus“Su tikrai šauniu dizainu.

9. Kaklo tatuiruotės

Wilsono Chandlerio kaklo tatuiruotės

Chandleris taip pat turi daug tatuiruočių ant kaklo. Kūno dažai apima jo dukters veidą su skirtingais piešiniais. Jo mėgstamiausia tatuiruotė yra jo močiutės vardas, kuris taip pat užrašytas ant kaklo.

10. Rankų tatuiruotės

Wilsono Chandlerio rankų tatuiruotės

Wilsonas Chandleris ant abiejų rankų padengia įdomias tatuiruotes. Yra rašoma metų data, toks žodis kaip „Ne“ ir kai kurios kitos formuluotės parašytos kartu su gražiais tatuiruotais piešiniais ant rankų.

11. Karikatūros ant kojos

Wilsono Chandlerio animacinių filmų tatuiruotės

Chandleris turi tatuiruotę Beavis & Užpakalis-galva ant kairės kojos ir daugybė mėgstamų animacinių filmų personažų ant dešinės kojos. „Tai keletas mano mėgstamiausių animacinių filmų, tokių kaip Renas ir Stimpy, Johnny Bravo,„ South Park “,„ Family Guy “,„ Beavis “ir„ Butt-Head “,„ Squidbillies “,-sakė Wilsonas..