Tatuiruotės

Viskas, ką reikia žinoti apie „Microblading“ antakius

Na, leisk man atspėti? Spustelėjote šią nuorodą, nes kiekvieną dieną užpildote antakius ir prieš eidami į darbą praleidžiate valandas, kad gautumėte tobulą antakį, ir esate pavargę ir nuo to susirgę … ir oficialiai svarstote galimybę įsigyti „Microblading“ antakius. Na, šis procesas yra tas, kuris yra pusiau nuolatinė antakių tatuiruotės forma, tačiau jei „Microblading“ antakių idėja jus taip išgąsdino, galbūt norėsite apsvarstyti visus jų įsigijimo pranašumus. Visa „Microblading“ antakių padėtis yra ne tik daug mažesnė, nei jūs įsivaizduojate, bet ir rezultatai nesitęsia amžinai, o tai puiku, jei jums nuobodu tas pats senas stilius.

Norėdami padėti jums suprasti savo mintis apie „Microblading“ antakius, mes parašėme šį straipsnį, kuris padės išspręsti visus jūsų klausimus, kiek įmanoma daugiau informacijos. Taigi galite toliau slinkti, kad sužinotumėte apie „Microblading“ antakius, pavyzdžiui, jų istoriją, įžymybes, kurios padarė „Microblading“ antakius, nuotraukas po ir prieš ir kaip pasirūpinti „Microblading“ antakiais po procedūros. Taigi skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau!

Kas yra antakių mikropladavimas?

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Kas yra antakių mikropladavimas?
 • Antakių mikroproceso istorija
 • „Microblading Brow vs Brow Tattoo“
 • Mikro šešėliai prieš mikroplaušą
 • „Microblading“ ir „Microfeathering“
 • Antakių „Microblading“ antakių išdėstymas ir dizainas
 • „Microblading“ antakių patvarumas
 • „Microblading“ antakių kaina
 • Saugos instrukcijos antakių mikroprocesoriui
 • Antakių mikroproceso procesas
 • „Microblading“ antakių priežiūra
 • „Microblading“ antakiai: ką daryti ir ko nedaryti
 • Galimos antakių mikroproceso komplikacijos
 • „Microblading“ antakių šalutinis poveikis
 • Mikrobangos COVID-19 metu
 • „Microblading“ antakių gydymo procesas
 • Antakių mikropladavimo idėjos ir dizainas
 • DUK apie antakių mikroprocesą
 • „Microblading“ antakių išsinešimas: paskutiniai žodžiai

„Microblading Eyebrow“ yra procesas, kurio metu vietoje tatuiruočių pistoleto naudojamos mažos penkių pintų adatos, iš kurių susidarys nedidelis šalinimo ašmenys ir rankena pigmentams nubraukti ir įkišti po oda. Tai suteiks efektą, kad turėsite tikroviškai atrodančius antakius, kurie niekur nenusiplauna.

„Microblading“ antakiai yra populiari technika, skirta mažoms adatėlėms ir pigmentacijos procesui pridėti ir pagerinti antakių išvaizdą, formą ir apimtį. „Microblading“ antakiai skiriasi nuo antakių tatuiruočių, nes kiekvienas plaukas yra sukurtas naudojant ranką, kuri sukuria į plaukus panašias medžiagas. Tačiau antakių tatuiruotės daromos naudojant mašiną ir vieną adatos ryšulį. „Microblading“ antakiai padės padidinti antakių apimtį ir išlaikyti formą, taigi sutaupysite daug laiko kasdieniniam makiažui. Jis nusėda pigmentaciją viršutinėje dermos srityje, todėl tatuiruotė gali išblukti greičiau nei tradicinės tatuiruotės. „Microblading“ antakių ir antakių tatuiruočių metodai yra visiškai skirtingi, todėl nebūtina, kad kiekvienas tatuiruočių meistras galėtų teikti mikro plikimo paslaugas ir atvirkščiai.

„Microblading“ taip pat dažnai vadinamas siuvinėjimu, plunksnų prisilietimu ar į plaukus panašiais potėpiais. Ši technika, kuri dabar vadinama „Microblading“ antakiais, atsirado tūkstančius metų, kai žmonės naudojo įvairius būdus, kaip patobulinti antakius. Tačiau pastaruoju metu „ut“ buvo naudojamas Azijoje. Apie visą „Microblading“ antakių procesą nežinoma nieko ir detalių – galime pasakyti tik tiek, kad šiandien jis tapo vienu iš populiariausių būdų, kaip iki 2015 m. Patobulinti antakius JAV ir Europoje. Net nauji metodai, geresni kaip 1D, Rinkoje atsirado 3D ir 6D.

Antakių mikroproceso istorija

Antakių storinimo ir formavimo technika galėjo būti prieš tūkstančius metų, tačiau ši tendencija per 25 metus vis labiau išaugo, kaip ir mados prasme, ir manoma, kad ji atsirado Azijos šalyse. Apie „Microblading“ antakių istoriją nėra daug žinoma, tačiau nuo to laiko ji yra viena iš galingiausių mados pramonės priemonių, todėl ne tik paprasti žmonės, bet ir įžymybės eina už jos ribų.

„Microblading Brow vs Brow Tattoo“

„Microblading“ antakiai skiriasi nuo antakių tatuiruočių. „Microblading“ antakiai yra savotiška pusiau nuolatinė tatuiruotė, tačiau ši technika yra visiškai kitokia. „Microblading“ antakiams naudojamas rankinis įrankis, kuris sukuria įmantresnius ir plonesnius, pavyzdžiui, plaukų, modelius, kuris nėra taip giliai integruotas į odą, kaip tatuiruotė. Dėl to visi antakiai atrodo gana natūraliai. Jis skiriasi nuo tatuiruočių pistoleto, nes tatuiruočių pistoleto dizainas yra gana suklastotas. Pigmentas, naudojamas „Microblading“ antakiams, taip pat skiriasi, nes jis yra pusiau nuolatinis, o tai reiškia, kad kūnas galiausiai išbluks. „Microblading“ antakių dažų dalelės yra mažiau koncentruotos nei tradicinių tatuiruočių rašalas.

Antakiai „Microblading“, skirtingai nei tradicinė tatuiruotė, daromi ne labai giliai odos lygyje, bet lieka paviršiuje, „Tsu“ nėra per daug pastovus ir per keletą mėnesių išbluks. Plaukų potėpiai, kuriuos rasite „Microblading“ antakiuose, yra kur kas smulkesni nei bet kuri kita tatuiruotė, nes naudojama rankinė adata. Jame nenaudojami jokie elektros prietaisai, kurie išmuša gilesnes skyles. Taigi jis turi daugiau įbrėžimo triukšmo, o ne tatuiruočių pistoleto, kuris perveria odą, dūzgimą.

Mikro šešėliai prieš mikroplaušą

Nors daugelis žmonių gali susipainioti dėl panašių pavadinimų, jie yra visiškai skirtingos meno rūšys. Tiek „Microblading“ antakiai, tiek mikro šešėliai turi daug panašumų, tačiau turi keletą subtilių skirtumų. Pavyzdžiui, „Microblading“ antakiai atrodo labai tiksliai ir sudėtingai, o „micro šešėliai“ – minkštesnė. Tai galima palyginti su antakių pieštuko ir rudos pudros naudojimu.

Kai antakiai su „microblading“ gali įbrėžti jūsų plaukus panašiais brūkšniais, „Micro“ šešėlių tatuiruotės suteikia ne tokią aiškią jų versiją. Jei nesate tikri, kuri technika jums labiausiai tiktų, galite pasikonsultuoti su savo techniku, kuris gali pasiūlyti pridėti abu šiuos metodus, kad gautumėte geriausią išvaizdą ir tikroviškesnę apdailą.

Kai kuriems žmonėms patinka ir mikroplakstančių antakių, ir mikrotamsinimo metodų derinys. „Microshaidng“ yra ypač naudingas žmonėms, kurių antakiai retėja, nes gali būti naudingas šešėliavimas. Jei abejojate, kurį iš jų pasirinkti, galite patikrinti milijonus nuotraukų, kurios buvo transliuojamos internete ir net šiame straipsnyje. jie suteiks jums geresnį supratimą apie tai, kaip tai veikia, kad galėtumėte tokiu būdu išpildyti savo lūkesčius. Tai taip pat rodo darbo kokybę, kurios nuotraukos negali paslėpti.

Be to, kai atliekate bet kokias tokias procedūras, kai naudojate mikro šešėlius ar „microblading“ antakius, turite įsitikinti, kad pasirinktas specialistas turi turėti žinomo instituto licenciją arba sertifikatą, patvirtinantį, kad jie yra veiksmingai apmokyti. Jei nuspręstumėte gauti „microblading“ antakius ir „micro šešėlį“, kainos paprastai išliktų tos pačios. Bazinė kaina prasideda nuo 700 USD iki 1500 USD.

Be to, nėra daug skirtumų tarp mikro šešėlių ir mikropluoštų naudojimo trukmės. Abu jie tarnauja vienodai ilgai. Jei neatmesite prisilietimo, antakiai ir mikrotraukimas liks iki metų.

„Microblading“ ir „Microfeathering“

Nors antakiai „microblading“ yra vienas iš būdų patobulinti antakių išvaizdą, suteikiant jiems sodresnę, sodresnę ir storesnę išvaizdą, kiti būdai patobulino sceną. vienas iš jų – mikro plunksnos. Abi šios procedūros atliekamos beveik tomis pačiomis procedūromis, kai specialistas gamins plaukų kuokštus, naudojant smeigtukus ir pigmentus. Tačiau jo poveikis yra skirtingas. Su mikro plunksna. procedūros metu naudojami efektai apima visą antakių sritį. Rėmėjai teigia, kad mikro plunksnos suteikia natūralesnę išvaizdą nei mikropluoštai.

Ką turėtumėte žinoti: Mikro plunksnos reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei „microblading“, tik todėl, kad tai yra tokia tiksli ir sudėtinga procedūra. Šios procedūros specialistas turės susitikti, kad garantuotų, jog yra pakankamai tikrų plaukų, kurie padės sujungti dažus į antakius. (Ir net jei taip yra, paprastai augimo laikas yra nuo šešių iki 12 mėnesių, todėl atsižvelgiama į visus dabartinius antakių plaukus.) Tai taip pat yra dviejų dalių metodas (visiems šiam metodui reikia 1 000 USD). Pirmojo susitikimo metu kai kuriuose kompaktiškesniuose antakių regionuose sukuriami plunksniniai potėpiai. Nuo šešių iki aštuonių savaičių, priklausomai nuo to, kaip jūsų oda gerėja ir pripažįsta pokyčius, papildomi smūgiai sujungiami. Kiekvienas atsigauna savaip ir savo tempu, kad profesionalas galėtų visiškai sukurti išvaizdą, kai supras, kaip jūsų oda atsigaus.

Kiek laiko trunka mikro plunksnos: Paprastai jis neturi išliekančios „microblading“ įtakos, nes pigmentiniai potėpiai yra daug elegantiškesni ir natūralesni. Priklausomai nuo kelių veiksnių, tokių kaip jūsų odos įvairovė (riebi oda taip pat neišlaiko spalvos), amžiaus ir odos priežiūros ciklo, mikro plunksnos paprastai truks nuo aštuonių iki 12 mėnesių, maks..

Antakių „Microblading“ antakių išdėstymas ir dizainas

„Microblading“ antakiai prasideda nuo to, kad kiekvienas specialistas nustato konsultaciją ir aptaria asmens poreikius ir norus. Taigi vėliau jie aptars „microblading“ antakių išdėstymą. Antakių padėties matavimas atliekamas ne vienu žingsniu, bet tam reikia kelių žingsnių, kuriuos nustato veido centras ir kliento akis. Pradinis taškas, lankas ir pabaigos taškas apibrėžiami pagal tai, ar akys yra standartinės, artimos ar plačios. Menininkas ištraukia visą antakį su tinkamu pločiu ir lanko ilgiu, kad pacientas gerai suprastų, kaip atrodys visi antakiai, ir nustato mikropluošto pagrindą. Rankinis sklandus šešėliavimas („Microshading“) taip pat gali būti derinamas, kad būtų galima sukti per daug ir sujungti plaukus, kad vizualiai būtų suteikta tikro antakių tankio dimensija be jokių matomų siluetų ant antakių.

„Microblading“ antakių patvarumas

„Microblading“ antakių procedūra yra pusiau nuolatinė tatuiruotė ir, kaip ir visos tatuiruotės, net ir „microblading“ antakiai laikui bėgant gali išnykti, o tai priklauso nuo kelių simbolių, pvz., Naudojamo rašalo ar pigmento kokybės, saulės poveikio, kitų odos produktų elementų, vaistų, ir bendrus gyvenimo įpročius. Paprastai gydymas trunka nuo 1 iki 2 metų. Paprastai pataisymo seansas rekomenduojamas praėjus 6 savaitėms po pirmojo „microblading“ antakių proceso ir kas 12–18 mėnesių po to.

„Microblading“ antakių patvarumas taip pat trunka nuo 1 iki 3 metų, priklausomai nuo jūsų odos tipo. Pvz., Riebi oda linkusi greičiau išblukti, tačiau klientai turi grįžti ir pasitikrinti, ar jie yra patenkinti. Šie susitikimai kainavo daug mažiau nei tikroji „microblading“ antakių procedūra. Po pirmųjų keturių savaičių jums nereikės kito prisilietimo per ateinančius 12 mėnesių.

„Microblading“ antakių kaina

Atsiprašome, bet „microblading“ nėra pagrįstas: tai ypač priklauso nuo to, kur jūs gyvenate ir kur juos baigsite, manykite, kad mokėsite bet kur nuo 500 USD iki 2 000 USD. Ir jei jums reikia pamatyti kai kuriuos ypač profesionalius menininkus, sutaupykite! Toks susitikimas gali kainuoti 2 000 USD, į kurį įeina tas pradinis koregavimas, kuris pridedamas prie kainos. Tai sakant, antakių prekės nėra palankios biudžetui, o laikas yra pinigai, todėl tai tikrai gali būti verta, jei niekas neatsako į savo natūralius antakius.

Saugos instrukcijos antakių mikroprocesoriui

Kaip ir bet kuri kita tatuiruočių technika, „microblading“ antakiai turi panašias saugos instrukcijas. Dažniausiai pasitaikančios komplikacijos, su kuriomis susidurs klientas, yra nepasitenkinimas procedūra arba netinkamas pigmento naudojimas, pigmentų migracija, spalvos pasikeitimas ir kai kuriais atvejais hiperpigmentacija. Rimtos komplikacijos nėra įprastas dalykas. Naudojant visų rūšių tatuiruotes, labiausiai paplitusi su ja susijusi rizika yra per kraują plintančių patogenų, pvz., ŽIV, hepatito C ir kt., Perdavimas, taip pat alergijos ir infekcijos į pigmentines sudedamąsias dalis..

Todėl labai svarbu patikrinti, ar technikai turi tinkamas licencijas ir registraciją, kad atliktų šią operaciją, kad būtumėte saugūs. Net kartais studijai reikia licencijos ir jūs turite viską patikrinti internete. Profesionalai, turintys išsamų mokymo kursą, iš tikrųjų gali padėti išvengti bet kokių komplikacijų ir nepageidaujamų problemų, kurios sukels klientų nepasitenkinimą.

Antakių mikroproceso procesas

 1. Pirmasis žingsnis – suformuoti antakius pagal savo norą ir išvalyti vietą bei paruošti ją gydymui.
 2. Skausmas yra kitas procesas, kuris trunka mažiausiai 40 minučių naudojant tepalą. Per šį laiką galite aptarti spalvų toną ir spalvų profilį, kad gautumėte geriausią norimos išvaizdos atspalvį.
 3. Likus 10 minučių iki to laiko, kai tirpstantis kremas pradės veikti, profesionalas, naudodamas įrankius, matuoja plotą aplink antakius, atsižvelgdamas į veido formą, simetriją ir veido bruožus.
 4. Adatavimo procesas prasideda ten, kur pigmentai paprastai dedami plunksnuotais potėpiais. Kiekvienas smūgis atliekamas paviršinėmis odos linijomis, į kurias patenka pigmentai ir išlieka. Jei bet kuriame etape atsiranda nemalonių pojūčių, į šią vietą vėl pridedamas tirpinantis kremas, kuris pradeda veikti po 5 minučių..
 5. Penktas žingsnis yra pridėti paskutinį pigmento sluoksnį, kuris gali likti maždaug 5 minutes, nuvalyti vietą ir tada procedūra baigta.
 6. Per ateinančias 6–8 savaites vyksta koregavimo seansas, kuriame likusios spragos užpildomos ten, kur bet koks pigmentas netinkamai sugijo.

Papildymo seanso metu, kai prisilietimas atliekamas po 8 savaičių, pasiekiami keli pirmieji žingsniai ir, jei įmanoma, pridedami visi kiti smūgiai po tamsesnio pigmento.

„Microblading“ antakių priežiūra

Antakių priežiūra po mikropluošto yra beveik tokia pati kaip ir kitų rūšių kosmetinių operacijų, kurias mes atliekame. „Microblading“ antakių pagrindai išlieka tie patys, kad būtų išvengta odos skutimo ar įbrėžimo aplink antakius, laikui bėgant jis pradės išgydyti, kaip ir bet kuri kita tatuiruotė. Galite pajusti dilgčiojimą ir dirginimą, kuris yra visiškai normalu.

Per ateinančias dešimt dienų galite pastebėti antakių skirtumą, kuris gali išsisluoksniuoti ir atrodyti tarsi išblukęs, tačiau tai visiškai normalu. Galutinę formą jie įgis po 30 dienų, o po to gali būti paliesti per antrąją sesiją.

Mikro ašmenų antakių technika turi beveik tokį patį šalutinį poveikį ir riziką, kaip ir tradicinės tatuiruotės. Nedidelis antakių tatuiruotės šalutinis poveikis yra toks:

 • patinimas
 • paraudimas
 • skausmas

Jei nepaisysite tolesnės priežiūros ir pasirūpinsite savo tatuiruotės dizainu, galbūt norėsite paskambinti gydytojui, jei pastebėsite:

 • per didelis patinimas
 • stiprėjantis skausmas
 • pūliai iš jūsų odos

Sunki infekcija ar problema taip pat gali sukelti karščiavimą ir galvos skausmą.

Kitas galimas šalutinis poveikis yra:

 • niežulys
 • bėrimas
 • randai
 • odos iškilimai
 • netolygus dažymas
 • kraujo plintančios ligos iš bendros įrangos

Nesvarbu, kiek antakių mikropluoštai yra populiarūs ir kaip pažengusi technologija, šalutinis poveikis yra neatsiejama šios procedūros dalis. Štai dažniausiai pasitaikantys paaiškinimai:

Patinimas. Tatuiruočių adatos jūsų epidermyje sukelia mikro sužalojimus. Labai svarbu, kad jūsų oda sutirštėtų, kaip atsakas į tokius pažeidimus, tačiau tai turėtų atsipalaiduoti per kelias dienas. Šalti kompresai gali palengvinti uždegimą.

Infekcijos. Užteršimas po tatuiruotės antakių srityje gali atsirasti dėl kelių priežasčių. Būtina įsitikinti, kad jūsų tatuiruočių meistras naudoja dezinfekuotas priemones ir adatas. Jūs taip pat turite suprasti savo priežiūros nurodymus.

Randai. Jei neleisite tinkamai išgydyti antakių mikro ašmenų procedūros, ji gali susidaryti randų. Kai atliksite antakių mikrodėliavimo procedūrą, galite pastebėti kai kurias alergines reakcijas ir infekcijas. Taip pat gali būti, kad vietoje atsiras randų audinių.

Alerginės reakcijos. Jei jau yra buvę jautrumo ir alerginių reakcijų, tikėtina, kad taip pat galite reaguoti su tokiomis adatomis. Galite pasikalbėti su savo menininku apie alergiško rašalo naudojimą. Požymiai gali būti niežėjimas, bėrimas ir dilgėlinė.

Anafilaksija. Nors ši kritinė alerginė reakcija buvo palyginti mažesnė, kai kuriems žmonėms ji buvo aprašyta anksčiau per kelias valandas po tatuiruotės. Antakių patinimas yra dažnas po to, kai yra atlikta antakių mikrodulkių procedūra. Bet jei taip pat matote kaklo ir skruostų patinimą ir jaučiate kvėpavimo sunkumus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jei nepastebėta arba nepaisoma, anafilaksija gali kelti grėsmę jūsų gyvybei.

Kraujo pernešamos ligos. Jei nenaudojate dezinfekuotų adatų, galite užsikrėsti per kraują plintančiomis ligomis, tokiomis kaip hepatitas B, hepatitas C ir ŽIV.

Tačiau iš visų ten paminėtų šalutinių poveikių tik 0,2 proc. Tačiau svarbu užkirsti kelią bet kuriam iš šių šalutinių poveikių, kad nelaistytumėte savo laiko ir energijos.

„Microblading“ antakiai: ką daryti ir ko nedaryti

Yra keletas žingsnių, kurie netaikomi jūsų antakių mikrodangoms procedūrai:

Prieš paskyrimą

1. Likus savaitei iki antakių mikroperpimo procedūros, nepeškite, nesitempkite, nevaškuokite ir neatlikite elektrolizės..

2. Likus dviem savaitėms iki procedūros nenaudokite gultų ir nesėdėkite tiesioginiuose saulės spinduliuose.

3. Prieš dvi savaites nedarykite jokių veido ar odos procedūrų.

4. Nustokite naudoti bet kokius retinolio ar vitamino A produktus prieš mėnesį.

5. Nedarykite mankštos antakių su mikrodangomis procedūros dieną.

6. Nevartokite botokso tris savaites prieš procedūrą.

7. Nevartokite žuvų taukų ar vitamino E likus savaitei iki procedūros (tai yra natūralūs kraujo skiedikliai)..

8. Negalima vaškuoti ir netamsinti antakių prieš tris dienas.

Dieną

1. Nevartokite alkoholio likus 24-48 valandoms iki antakių mikrodangimo procedūros.

2. Negerkite kavos prieš 2 valandas.

3. Nevartokite aspirino ar ibuprofeno likus 24 valandoms iki susitikimo.

Antakių taisyklės po mikropladavimo

1-7 dienos

1. Kiekvieną rytą ir naktį švelniai nuplaukite antakius vandeniu ir antibakteriniu muilu, tokiu kaip Cetaphil. Užtikrinkite, kad visas muilas būtų nuplautas ir išdžiūvęs, švelniai patrinkite jį šluoste. Tai nepanaikins spalvos. Nenaudokite jokių valiklių, kuriuose yra rūgščių ar šveitiklių.

2. Ryte ir vakare naudokite gana nedaug kokosų arba erškėtuogių aliejaus.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai jūsų antakiai tapo mikropluoščiai …

 • Naudokite šviežią pagalvės užvalkalą
 • Nereikia skinti šašų!
 • 4 savaites be veido priežiūros, botokso ar pilingo
 • Venkite treniruočių 1 savaitę
 • Venkite tiesioginių saulės spindulių 1 savaitę
 • Venkite ilgų, garuojančių dušų 10 dienų
 • Venkite plaukimo 10 dienų
 • Nenaudokite makiažo ir nenaudokite odos priežiūros ant antakių, kol jie nebus apdoroti.
 • Sužinokite, jūsų antakiai baigiami tik po antrinio susitikimo.

Po „microblading“ procedūros ir mažiausiai 1 savaitę žmogaus antakiai gali atrodyti tamsesni. Jie taip pat gali būti aiškesni dėl šveitimo ir gijimo. Taip pat dažnai susiduriama su paraudimu ir lengvu uždegimu. Profesionalus menininkas savo klientams suteiks patarimus po priežiūros, kurie gali apimti:

 • Lengvai nuplaukite antakius tik piršto galiuku, naudokite antibakterinį muilą ir vandenį maždaug 10 sekundžių, nuvalykite, tada nušluostykite.
 • Naudojant mažiausią drėkinamojo kremo kiekį.
 • 7–10 dienų nelaikykite antakių nuo vandens, o tai reiškia, kad nenaudojate ilgo dušo ar plaukiate.
 • Venkite makiažo ant antakių srities, kol jis yra paruoštas gijimo procese, kad regionas būtų kuo tvarkingesnis.
 • Neliesti prie šašų.
 • Venkite tiesioginių saulės spindulių ar įdegio mažiausiai 4 savaites po režimo.
 • Nenaudokite veido šveitimo ar šveitimo mažiausiai 4 savaites po metodo.
 • Neužmigti ant veido mažiausiai 10 dienų po procedūros

„Microblading“ antakių priežiūros patarimai

Svarbiausias produktas, kurį galite naudoti atlikę antakių procedūrą su mikro ašmenimis, yra kremas nuo saulės. Kaip ir tatuiruotės, kremas nuo saulės padės prailginti antakių ilgaamžiškumą, neleidžiant jiems išblukti, kai jie liečiasi su tiesioginiais saulės spinduliais. Net tinklainės A ar retinolio produktų negalima naudoti savaitę prieš susitikimą ir 30 dienų po to, kai susitvarkote antakius. Šie produktai gali greičiau išblukti pigmentaciją. Nedrėkinkite antakių savaitę, kol jie vis dar yra gydomojo personalo, ir nenaudokite jokios makiažo šiai sričiai bent savaitę. Grįžti prie pagrindų turite tik atlikę procedūrą ir laikydamiesi makiažo tvarkos.

Taigi tiems, kurie ieško efektyvaus laiko taupymo metodo, kad pagerintų antakių išvaizdą ir nebijotų naudoti adatų, antakių su mikrodangėmis procedūra yra geriausias dalykas, kurį jie gali padaryti, todėl verta pabandyti.

Galimos antakių mikroproceso komplikacijos

Odos infekcija atsiranda dėl sudirginimo dėl alerginių reakcijų, atsirandančių dėl pigmentų, kurie yra viena iš labiausiai paplitusių komplikacijų, susijusių su mikropluoštu. Taip pat normalu susidurti su tam tikru skausmu ir diskomfortu atliekant antakių mikrodangą procedūrą, o po to galite net jausti šiek tiek perštėjimo. Nenormalu, kad baigus šias procedūras su smulkiomis antakiais šiose srityse skauda stipriai, todėl po procedūros turite atkreipti dėmesį, kad pastebėtumėte, ar reikia kreiptis į gydytoją. Jei toje vietoje matote geltonos spalvos išskyras ar paraudimą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Jei sritis aplink antakius patinsta arba toliau pleiskanoja, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją. Sn infekcija antakyje yra kampinis taškas, jei ji pasiekė jūsų kraujotaką, nes ši sritis yra labai arti jūsų akių ir net smegenų. Iškilus bet kokiai bėdai, jums reikės nedelsiant gydyti antibiotikais, jei užsikrėtėte mikropluoštu.

Žmonės, kurie gali būti nėščia, sirgti keloidais ar tiesiog persodinti organą, bet kokia kaina turi vengti mikropluošto. Taip pat turėtumėte būti atsargūs, jei turite diskredituotų kepenų ar virusinių ligų, tokių kaip hepatitas. Svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti, jei norite užkirsti kelią antakių mikropluošto infekcijai, yra kruopščiai ištirti savo menininkus. Ne kiekviena valstybė reikalauja, kad jūsų technikas turėtų licenciją. Turite paklausti, ar jie yra licencijuoti ir ar galioja licencija. Jei jie neturi išankstinio mokymo ar licencijos, paprašykite sveikatos priežiūros departamento pamatyti savo profesinę licenciją arba patikrinimą. Tai yra keletas dokumentų, kurie daro juos vienu iš patikimų praktikų.

Priemonės, kurias jos naudoja antakių mikrodiariniams procedūroms, turi būti vienkartinės ir vienkartinės. Jei nematote, kad jūsų profesionalas dirba su tokiais įrankiais ar imasi visų saugos priemonių, tuomet geriau su juo nesikonsultuoti. Nors antakių procedūra su mikro ašmenimis yra daug saugesnė nei tatuiruočių procedūros, yra keletas medicininių tyrimų, kurie tai patvirtins.

„Microblading“ antakių šalutinis poveikis

Kai kreipiatės į patikimą ir profesionalų antakių menininką, neturėtų būti jokio didelio šalutinio poveikio. Grožinėje literatūroje galima tik tada, jei nesilaikysite jokios tinkamos priežiūros procedūros. Tačiau yra klaidinga nuomonė, kad kiekviena antakių procedūra su mikro ašmenimis yra ta pati. Daugelis žmonių imasi tik dviejų dienų kursų, kad gautų sertifikatą atlikti mikroprocesorių. Tačiau jūsų menininkas turi būti aprūpintas naujausiomis technologijomis ir technologijomis. Prieš eidami rezervuoti susitikimo, įsitikinkite, kad peržiūrėjote įvairias profesionalo socialines žiniasklaidos priemones ir prieš ir po žmonių nuotraukas..

Tačiau tiesioginis mikroblokavimo efekto poveikis yra akivaizdus, ​​tačiau ilgalaikis poveikis apskritai nėra aptariamas. Antakių procedūra su mikrodangomis yra pusiau nuolatinė tatuiruotės forma ant odos, todėl prieš pradedant pirmą susitikimą svarbu žinoti išsamų vaizdą apie tai, ką reiškia nuplikimas prieš ir jo metu..

Pirmoji dalis, norint įgyti geriausią antakių mikroprocesorių procedūrą, yra ta, kad su profesionaliu menininku turėsite pasiekti tokią išvaizdą, kokia norite. Galite būti kiek įmanoma pasiruošę savo antakių mikrodangoms procedūrai, tačiau nedirbate su profesionaliu menininku, rezultatai gali būti gana siaubingi.

Jei negaunate savo mėgstamos antakių mikroprocesorių procedūros, kuri neatrodo kaip jūsų mėgstamos nuotraukos, yra ir rimtesnių infekcijų priežasčių. Jei po antakių su mikro ašmenimis procedūros susiduriate su ilgesniu patinimu, paraudimu, pluta ar šerpetojimu, tai yra ženklas, kad turėtumėte kuo greičiau apsilankyti pas gydytoją.

Tinkamai atlikus kvalifikuotam specialistui, mikropluoksnių antakių procedūra turi trukti ilgiau nei metus. Po metų jums gali prireikti reguliarių prisilietimų, kad išlaikytumėte pradinius rezultatus. Be jokių prisilietimų, jūsų antakių mikroprocesorinė procedūra išnyks ir galiausiai visiškai išnyks.

Tačiau tai nereiškia, kad jūsų matytos modelių ir įžymybių nuotraukos prieš ir po pasakoja visą istoriją apie ilgalaikį mikropluošto poveikį. Visada kyla pavojus ir ilgalaikės komplikacijos ar alerginės reakcijos, nes antakių mikrodangomis procedūra apima epidermio pradūrimą.

Taip pat svarbu pažymėti, kad FDA neleidžia naudoti pigmentų, kurie yra naudojami atliekant mikropluošto procedūras, priedų, kurie gali sukelti alergiją ir užteršimą. Rezultatai yra pusiau nuolatiniai, todėl svarbu įsitikinti, kad procedūra atliekama visiškai teisingai ir teisingai. Jo negalima uždengti dėl jo išdėstymo srities, todėl tai turi būti padaryta teisingai. Dažniausias dalykas, kurį išgirsite apie antakių mikrodangą procedūrą, yra tai, kad laikui bėgant pigmentacija išgydys. Jei procesas kažkaip suklysta, procedūros negalima ištaisyti per naktį arba tikriausiai visai.

Nedelsiant pašalinti antakių, kuriuose yra mikro ašmenys, taisymo neįmanoma, todėl patartina nerizikuoti, jei nesate tikri. Blogų antakių su mikroprocesoriumi pašalinimo procedūra taip pat yra labai brangi ir kainuotų daugiau nei 300 dolerių. Jei esate patenkintas ir patenkintas savo antakių mikrodangomis procedūra, norėsite, kad jūsų antakiai kuo ilgiau atrodytų taip pat. Tai gali būti brangu, todėl jūs turite gauti vertę už savo pinigus. Paprasti dalykai gali paversti jūsų geriausią patirtį blogiausia, pavyzdžiui, saulėje.

Taigi būtinai apsaugokite savo veidą net žiemą ir šaltą klimatą, kad rašalas nesugestų greičiau. Saulė pakeis jūsų veido spalvą, kad ji atrodytų oranžinė, mėlyna ar net rožinė ar kitos keistos spalvos. Daugelis žmonių taip pat tiki, kad po makiažo antakių procedūros naudos mažiau antakių makiažo, o vėliau naudos tam tikrus produktus, kurie sušvelnins visą mintį, susijusią su antakių mikroprocesoriumi.

Nors daugelis žmonių jaučiasi patogiai ir patenkinti savo mikroprocedūrinių antakių procedūra, tai yra vienas iš susirūpinimą keliančių dalykų, kad ilgalaikis antakių su mikrodangomis procedūros poveikis gali sukelti spalvos pasikeitimą ir procedūra gali neatsižvelgti į tai, kad ši tendencija nesitęsia. amžinai.

Pavyzdžiui, ploni devintojo dešimtmečio antakiai prarado patrauklumą, o antakių procedūra su mikro ašmenimis nėra paprastas sprendimas. Atlikti antakių procedūrą su mikroprocesoriumi yra tarsi įsipareigojimas ir nėra jokio būdo apeiti šį dizainą. Dabar paryškinti antakiai, tačiau jie taip pat gali išnykti. Tačiau atlikus antakių procedūrą su mikropluoštu, jūs dabar įstrigote.

Mikrobangos COVID-19 metu

Koronaviruso pandemija pakeitė visą mikroproceso antakių procedūrą, apimančią kitus svarbius kasdienius įvykius, kurie daro įtaką mūsų gyvenimui įvairiais būdais, įskaitant procedūrų paskyrimą. Taigi, tai yra implantacija, kad profesionalai labai rūpinasi aplinkos, kurioje jie gyvena, švara ir tvarkingumu. Svarbu, kad kiekvienas klientas privalo dėvėti kaukes ir laikytis visų protokolų, kurių reikia laikytis šiuo laikotarpiu. Jie taip pat pakeitė kitus veiklos būdus.

Šiuo metu daugelis žmonių sutinka, kad virusų ir infekcijų rizika atliekant kosmetines procedūras apskritai yra gana didelė, nes ji tiesiogiai liečiasi su veidu. Virusas, galintis sukelti COVID 19, yra kvėpavimo takų ligų sukėlėjas, nekeliantis pavojaus, susijusio su pačia tatuiruotės procedūra, tačiau pagrindinė rizika, susijusi su galimybe bendrauti asmeniui per kvėpavimo lašelius įkvėpus ir kalbant. Taigi, nepaisant visų saugumo priemonių, daugelis žmonių vis dar vengia kosmetinių procedūrų.

Nors grūdinantys ilgalaikiai efektai, tokie kaip dėmės ar iškraipyti antakiai, pašalinami iš tobulos mados naudojant mikropluoštą, būtina nepamiršti, kad mikrobai visada kelia daug didesnį pavojų-net ir pasibaigus COVID 19. Abu galimi rezultatai yra būtent tai, kodėl labai svarbu kruopščiai ir išsamiai ištirti, prieš nusprendžiant, ar ekspertas mikrobangins jūsų antakius. Ypač tas profesionalas, kuris gavo sertifikatą ir turi sveikatos licenciją. Ir atminkite, kad jei nesijaučiate patenkinti iki trejų metų rekonstruotais antakiais, matyt, geriausia būtų lengviau pasirinkti makiažą, geriau.

„Microblading“ antakių gydymo procesas

Jei pirmą kartą atliekate antakių mikrodiavimo procedūrą, galbūt norėsite paklausti savo profesionalo, kokias procedūras turite atlikti atlikdami tatuiruotės tolesnę priežiūrą ir išankstinę priežiūrą. Štai ką tikimasi atlikti po procedūros:

1–3 dienos: antakiai atrodo pilnesni, nors jūsų veidas gali atrodyti supjaustytas ir švelnus

Pirmąją dieną jūsų antakiai atrodys gana drąsūs ir pilni. Spalva gali atrodyti nepaprastai tamsi, tačiau atminkite, kad galiausiai ji išnyks.

Galbūt pajusite:

 • paraudimas
 • švelnumas
 • lengvas patinimas
 • lengvas kraujavimas
 • jausmas, kad jaučiasi supjaustytas ar sumuštas

Iki 2 ir 3 dienų šie šalutiniai poveikiai turėtų palaipsniui atsinaujinti.

3–5 dienos: antakiai atrodo labai tamsūs, tada pradeda pleiskanoti

Kai diskomfortas ir jautrumas išnyks, jūsų antakiai gilės ir padidės. Nepaisant to, jie atrodys labai drąsiai.

Iki 5 dienos jūsų antakiai pradės šerpetoti. Jie bus pleiskanojantys ir nepaprastai kutenantys. Tai yra įprasta ir rodo, kad jūsų oda atsinaujina.

5–8 dienos: pleiskanojimas tęsiasi ir spalva išblunka

Galite tikėtis daugiau šveitimo, pleiskanojimo ir pašalinimo.

Išlaikykite patrauklumą plėšyti nuospaudas, kurios gali atgaivinti žaizdas ir nutraukti gydymo metodą. Jis taip pat gali išmesti šiek tiek pigmento, baigdamas nevienais antakiais. Leiskite plutoms lengvai nulupti. Kai jūsų antakiai ir toliau pleiskanos, tamsi spalva taps švelni ir grįš geriausia jūsų norima spalva.

8–12 dienos: pleiskanojimas baigiasi ir spalva grįžta

Po pirmosios savaitės odos šveitimas pamažu sustos. Tonas taip pat praeis.

12–21 diena: spalva ir tekstūra atrodo natūraliau

Antakių spalva atrodys tolygesnė ir natūralesnė. Atskiri plaukai atrodys dar labiau apibrėžti ir geresni, o tai suteiks efektingus plunksnuotus antakius.

21–30 dienos: oda išgydoma

Po 1 mėnesio jūsų oda bus visiškai atnaujinta. Jūs neturėtumėte jausti jokio diskomforto ar kančios. Jūsų antakiai taip pat turėtų atrodyti lygūs ir gausūs.

Po kito mėnesio ar dviejų tikriausiai turėsite tolesnį susitikimą su savo profesionaliu menininku. Tai leidžia jiems kontroliuoti odos būklės pagerėjimą, taip pat ištaisyti visus trūkumus ir dėmes.

Antakių mikropladavimo idėjos ir dizainas

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

microblading antakiai

DUK apie antakių mikroprocesą

 • Ar galite būti alergiškas mikro pjovimui?

Kai kurie žmonės yra jautrūs rašalui ar pigmentams, kurie naudojami antakių mikrodėlėms, tačiau gana retai susiduriama su tokiomis reakcijomis. Prieš tai turite pasitarti su gydytoju ir dermatologu ir atlikti pleistro testą.

 • Ar skauda mikro ašmenis??

Kaip ir bet kuri kita tatuiruočių procedūra, antakių mikrodiavimo procedūra gali būti ne tokia skausminga, tačiau turi pojūtį. Procesas sumažino skausmą, nes buvo naudojami tepalai, kuriais tepama sritis. Kartais plikai draskomo balso garsas gana erzina.

Didžiąją laiko dalį užtrunka tik tirpimo procedūra, tačiau be to, visa antakių mikrodangų procedūra yra gana greita. Visą laiką nesate po adata.

 • Ar galima panaikinti/pašalinti antakius su mikro ašmenimis?

Jei jūsų netenkina antakių mikrodėliavimo procedūra, ją galima lengvai pašalinti. Naudojami pigmentai nepalieka jokių randų ar spalvos, tačiau druskos arba druskos vandens tirpalas gali būti naudojamas antakiams pašalinti. Svarbu žinoti, kad per pirmąsias kelias gydymo dienas antakiai bus tamsesni nei įprastai, kai gali susidaryti šašai ir jie gali nulupti. Žmonės taip pat panikuoja dėl pernelyg tamsios antakių spalvos po procedūros, tačiau specialistai siūlo būti kantriems, nes tai yra visiškai normalu. Galutines spalvas pradėsite matyti po 7–10 dienų.

„Microblading“ antakių išsinešimas: paskutiniai žodžiai

Po pirmosios antakių mikrodažimo procedūros oda turėtų visiškai išgyti per maždaug 25–30 dienų, tačiau tada tai yra gana subjektyvu. Iš pradžių tai gali atrodyti šiek tiek jautru ir švelnu, tačiau laikui bėgant šis jausmas išnyks. Pirmosiomis dienomis jūsų antakiai gali būti tamsesni, tačiau po kurio laiko jie gali šviesėti.

Taip pat normalu, kad gijimo metu jaučiate pleiskanojančią odą, susidarančią šalia jūsų rudos spalvos. Turite vengti įbrėžti ar nuplėšti odą, kuri gali subrandinti mažytę mielą ir ne tik pailgina, bet ir greitai išblukina antakių mikrodangą. Jei turite kokių nors problemų ar klausimų ar susiduriate su bėdomis, kuo greičiau apsilankykite savo gydytojui ar tatuiruočių meistrui.