Tatuiruotės

Viskas apie kosmetinę tatuiruotę

Permanentinis makiažas yra būdas, kuriuo tatuiruotės ar tatuiruotėse esantys pigmentai naudojami odos dermos sluoksniui pigmentuoti, kad būtų galima atrodyti kaip makiažas, pavyzdžiui, akių kontūro pieštukai, akių šešėliai, lūpų skaistalai ir kitos spalvos spalvos. veidą ir kitur. Tai taip pat gamino dirbtinius plaukus ant antakių ir blakstienų žmonėms, kurie juos galėjo prarasti dėl senatvės, bet kokių ligų, gydymo, problemų, tokių kaip vitiligo ar bet kokių genetinių problemų. Jis taip pat naudojamas sustiprinti ar išspręsti kitas problemas, tokias kaip krūties areola po krūties operacijos.

Permanentinis makiažas yra labiausiai paplitęs tokio gydymo pavadinimas, tačiau jis taip pat žinomas įvairiais kitais procesais ir pavadinimais, tokiais kaip dermos pigmentacija, mikro pigmentacija ir kosmetinė tatuiruotė, paskutinis tinkamiausias, nes permanentinis makiažas yra įgyvendinamas esant higieniškoms situacijoms, panašiai kaip tatuiruotė. Jungtinėse Amerikos Valstijose Pigmentacija, naudojama nuolatiniam makiažui, yra pavesta Maisto ir vaistų administracijos kaip grožiklių sutikimui. Dažai, naudojami rašaluose, yra pigmentiniai priedai, kuriems pagal Federalinį maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymą reikia gauti išankstinio pardavimo leidimą. Tačiau dėl kitų JAV konkuruojančių sveikatos priežiūros taisyklių ir trūkstamų įrodymų apie saugumo problemas, ypač susijusias su dažais ir juose naudojamais pigmentais, FDA iš tikrųjų nesinaudojo jokiomis reguliavimo institucijomis, naudojančiomis tokiuose pigmentuose naudojamus spalvų priedus. dažikliai.

Permanentinio makiažo istorija

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Permanentinio makiažo istorija
 • Kaip veikia permanentinis makiažas?
 • Kas gali norėti ilgalaikio makiažo?
 • Kosmetinio makiažo rūšys
 • Ar šios tatuiruotės tikrai yra nuolatinės?
 • Saugos ir reguliavimo pagrindai
 • Nepageidaujamas poveikis ir komplikacijos
 • Komplikacijų gydymas
 • Kiek kainuoja permanentinis makiažas?
 • Į ką jaunoji karta turi atsižvelgti atlikdama nuolatines kosmetines tatuiruotes?
 • Kas yra „Micro Blading“?
 • Kas yra po priežiūros procedūra??
 • Kaip rasti gerą praktiką?
 • Paskutiniai kosmetinės tatuiruotės žodžiai

Pirmąją fiksuoto permanentinio makiažo procedūrą 1902 metais savo studijoje Jermyn Str., Londone, atliko žymus JK tatuiruočių dailininkas Sutherlandas MacDonaldas, „visus metus sklandžiai rožinė veido spalva“ ant skruostų. 1920 -aisiais ši „Londono mada“ praėjo Atlanto vandenyną, o „elektra tatuiruoti [sic?] Nuolatinę veido spalvą ar skaistalus“ tapo plačiai paplitusi JAV. Tatuiruočių meistras George’as Burchettas, pirminis procedūros kūrėjas, kai ji tapo plačiai paplitusi 1930 -aisiais, savo žurnaluose paaiškino, kaip grožio salonai rašė kelias moteris be jų supratimo, ir pasiūlė tai kaip „veido procedūrą… švirkščiant augalinius dažus po viršutinis odos sluoksnis “.

Remiantis vėlesniais tyrėjų ir susijusių žmonių žiniomis, nebuvo tiksliai užfiksuotos didėjančios įtakos kronikos ir vėliau periodiškai rengiami kursai, kai kosmetikos tatuiruočių procedūros tapo plačiai paplitusios ir vis populiaresnės grožio pramonėje. Tatuiruotės, istoriškai paprastai susijusios su kūno dailės tatuiruočių patobulinimais, yra šimtus metų senos, apima tatuiruotės ornamentą ant milijonų žmonių, kai kurių istorinių asmenybių odos ir yra naudojamos kaip genčių ir demografinė įvairių tautų bendruomenių klasifikacija..

Kaip veikia permanentinis makiažas?

Nuolatinio makiažo darbas yra gana paprastas. Tai kosmetinis procesas, kurio metu naudojamas rašiklis su geležies oksidu, kuris tatuiruos makiažo išvaizdą. Nuolatinė tatuiruotė gali imituoti kepenų lūpų dažus arba gali būti naudojama patamsinti sritį, sukuriant storesnius antakius. Tai taip pat gali padėti užmaskuoti randus ir padėti nelygiajai plaukų linijai atrodyti tolygiai.

Prieš pasidarydami nuolatinę tatuiruotę, turėsite atlikti odos lopo testą, kad patikrintumėte, ar turite kokių nors alerginių reakcijų. Tada turėsite nuspręsti, kokia spalva būtų pagrįsta jūsų pageidavimais, patarimais ir jūsų profesionalaus menininko pasiūlymais. Ši technika apima sterilios chirurginės švirkštimo priemonės naudojimą, kad būtų galima nupiešti rašalu rašomą ausį, o tada ant odos uždėti tam tikrą tirpiklį. Vibruojanti ir tuščiavidurė adata įdės pigmentą į jūsų odą, esantį viršutiniame odos sluoksnyje. Kiekvieną kartą, kai adata įsiskverbia į jūsų odą, rašalo lašas išleidžiamas į triumą, kad būtų sukurtas dizainas. Tai gali šiek tiek nudegti, bet nesukels jokių problemų.

Po to, kai bus atliktas permanentinis makiažas, prireiks maždaug trijų savaičių, kol spalva išnyks iki atspalvio, kur ji išliks tokia pati. Iš pradžių spalva bus tamsi ir blizgi. Aplinkiniai audiniai atrodys patinę ir raudoni. Galima naudoti daugelį metodų, tokių kaip šalto kompreso naudojimas, kad jis galėtų padėti sumažinti infekcijas ir patinimą. Galite naudoti antibiotikų tepalą, kad padėtumėte išvengti infekcijos. Taip pat turite vengti bet kokio saulės poveikio ir naudoti apsaugos nuo saulės priemones, kurios užblokuos visus ultravioletinius spindulius ir kenksmingas šviesas, kad patektų į jūsų odą ir sunaikintų visą procedūrą. Tokias sąlygas turite išlaikyti mažiausiai tris savaites arba tol, kol tatuiruotė visiškai išgydys. Tai padės jums pakeisti bet kokį uždegiminį spalvą ir komplikacijas, kurios yra retos, tačiau gali sukelti bet kokią alerginę reakciją iš dažų.

Kas gali norėti ilgalaikio makiažo?

Tai idealiai tinka žmonėms, turintiems fizinių apribojimų ar sveikatos sutrikimų, dėl kurių jie turi tam tikrų fizinių deformacijų, tačiau dabar, kai tai yra gana tendencija, kiekvienas gali tai padaryti. Įprasta matyti žmones, sergančius katarakta, artritu, išsėtine skleroze, Parkinsono liga ar tuos, kurie patyrė insultą, ši idėja gali atrodyti patraukli. Tai gali padėti jiems ištirti savo sugebėjimus, išvengiant kūniškų kasdienio makiažo naudojimo sunkumų.

Nuolatinę tatuiruotę taip pat naudoja žmonės, kuriems buvo atlikta bet kokia operacija, pavyzdžiui, chemoterapija, ir neteko dalies plaukų. Jis taip pat siūlo atkurti pigmentaciją, ypač po operacijų, tokių kaip krūtų operacijos ar plaukų slinkimas dėl tam tikros ligos.

Be to, jį taip pat taiko žmonės, norintys išsisukti nuo reguliaraus makiažo naudojimo, kuris ryte užima daug laiko. Nuolatinių tatuiruočių tendenciją išplatino įžymybės ir muzikantai, atliekantys šias kosmetines procedūras.

Kosmetinio makiažo rūšys

Bėgant metams kosmetinės makiažo tatuiruotės procedūros buvo plačiai paplitęs reiškinys dėl garsenybių pasaulio tendencijų. Tačiau yra daugiau nei pakankamai kosmetinių makiažo tatuiruočių procedūrų, kurias galite išbandyti ir kurias mes čia paaiškinsime.

Kosmetinis makiažas ar nuolatinės tatuiruotės procedūros yra puiki alternatyva žmonėms, kurie gyvena labai užimtą gyvenimo būdą, nes tai ne tik taupo laiką, bet ir atrodo antgamtiškai. Siem žmonės taip pat nusprendžia atlikti šią procedūrą, nes gali turėti fizinių sutrikimų ir jiems gali nepatikti laikino pataisymo išvaizda. Akių pieštukas arba blefarinė pigmentacija, lūpų kontūras ir antakių dažymas yra gana sėkmingi. Kai kosmetikos makiažo tatuiruotės procedūros yra tinkamos, jas gali atlikti tikresnis ir praktiškesnis nei tradicinis makiažas.

Medicininės indikacijos apima ragenos atstatymą ir spenelio-areolos komplekso rekonstrukciją po krūtų mažinimo ar krūties vėžio operacijos. Tatuiruotė gali padėti paslėpti randus, apgamus, vitiligą ir alopeciją, taip pat išplėsti rezoliuciją aukoms, jautrioms tradicinei kosmetikai. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių procedūrų:

 1. Strijos

Nors daugelis moterų be baimės mėgsta demonstruoti savo strijas viešumoje, kai kurios labai supranta tai ir nori sumažinti savo patirtį. Strijų pašviesinimo procedūra gali jų visiškai nepašalinti, tačiau žymiai pagerins ženklų išvaizdą su atitinkamomis pigmentacijomis. Tikrai nėra lengva tai padaryti ir sutvarkyti.

2. Permananet strazdanų tatuiruotė

Strazdanų tatuiruotė

„Freckle Tattoo“ tendencija yra tokia pusiau nuolatinė tatuiruotė, kuri yra procedūra, kuri imituos natūralių strazdanų išvaizdą ant veido. Jis gali būti pagamintas naudojant rankinę mašiną arba tatuiruočių gamintoją, kuris naudojamas odai pridėti pigmentų. Kaip ir kitų tatuiruočių procedūrų poreikis, taip pat yra keletas priežasčių, kodėl žmonės pasidaro strazdanų tatuiruotę. Didžiausias skirtumas, kurį galite rasti tarp strazdanų tatuiruotės ir įprastos tatuiruotės, yra tas, kad naudojamas nuolatinis rašalas, kuris gilėja į odą, o strazdanų tatuiruotė naudoja pusiau nuolatinį rašalą, kuris taip pat vadinamas pigmentu, kuris labai išnyks anksčiau nei nuolatinis rašalas. Be to, mašinos, naudojamos piešiant „Freckle Tattoo“, yra daug lengvesnės nei mašina, naudojama įprastoms tatuiruotėms.

3. Odos tono spalvos pasikeitimas

Viena paklausiausių odos priežiūros paslaugų yra odos spalvos pasikeitimas. Būtent ši mikropluošto technika kosmetikos pramonę užėmė istorija. Jį naudoja žmonės, turintys odos spalvos pakitimų dėl apgamų, vitiligo ar sunkaus nudegimo. Naudojant kosmetines makiažo tatuiruočių procedūras, tokių žmonių gyvenimas gali būti visiškai pakeistas.

Vienas iš nuostabiausių tatuiruočių technologijos pasiekimų yra tai, kokį poveikį mikro ašmenys gali turėti žmonėms, turintiems odos spalvos pasikeitimą. Nesvarbu, ar kas nors pakeitė odos spalvą dėl apgamo, vitiligo ar sunkaus nudegimo – kai kurie specialistai gali iš tikrųjų pakeisti žmonių gyvenimą atlikdami kosmetines tatuiruotes.

4. „Areola Tattooing“ ir „Scar Camouflage“

Kosmetinė makiažo tatuiruotės procedūra neapsiriboja veido sritimis, bet ir kitomis kūno dalimis, pavyzdžiui, areolos tatuiruotėmis, randų užmaskavimu ir galvos odos mikropigmentacija. Tai yra viena iš labiausiai paplitusių kosmetinių makiažo tatuiruočių procedūrų, kurios atliekamos šiomis dienomis ir yra specialiai naudojamos pacientams, kuriems atlikta mastektomija, arba tiems, kuriems atlikta rekonstrukcinė operacija..

Tai taip pat puikus pasirinkimas žmonėms, kurie gali būti nepatenkinti savo natūralia spalva, forma ar kūno dalių, su kuriomis jie natūraliai gimė, vieta. Jei kenčia nuo randų odoje, kurioje oda prarado natūralias spalvas. pritaikytas pigmentas gali būti naudojamas maišant spalvą aplink odą.

Kaip ir bet kuri kita kosmetinės makiažo tatuiruotės procedūra, arolos tatuiruotė laikoma nuolatine, tačiau kartais gali tekti ją pataisyti, nes odos audiniui ar dermai gali būti gana sunku išlaikyti pigmentaciją.

5. Lūpų pieštuko tatuiruotė

Lūpų skaistalai

Neilgai trukus buvo gana įprasta, kad žmonės antakius, vokus ir lūpas padengdavo įvairiais dažais. Tačiau šie dažai atrodo gana nenatūraliai, o dėmesys nuo rašalo buvo perkeltas į pigmentus. Kai lūpų kraštas yra padengtas keliais atspalviais tamsesnėmis nei originali lūpų spalva, lūpos atrodo pilnesnės, nepasiduodant kitų rūšių užpildams, pvz., Botoksui ir kt. Štai keletas lūpų kontūro tatuiruočių privalumų ir trūkumų taip pat.

Pigmentai suteikia kaimišką, pudrinį laką, tačiau kadangi lūpos paprastai nusilupa, rezultatai išlieka tik apie 12–18 mėnesių. Lūpos yra kraujagyslės ir subtilios, todėl tai yra skausmingas metodas, tačiau yra galimybė, kad anodinas neleis skausmui. Džiovinimo laikas yra maždaug 10 dienų, o per tą laiką lūpos gali atrodyti sausos ir įtrūkusios. Žmonės, jautrūs peršalimo ligoms, turėtų imtis atsargumo priemonių, nes adatos stimuliacija gali sukelti išsiveržimą ir turėti įtakos rezultatams. Ne kiekviena odos spalva puikiai reaguoja; Pavyzdžiui, kai kurie tamsesni odos tonai gali patirti hiperpigmentaciją ir tapti per tamsūs. Nors lūpų tatuiruotės trunka ilgiau nei trumpi užpildai, jos paprastai kainuoja brangiau.

6. Grožio ženklai

Kaip ir strazdanos, kiti grožio ženklai gali būti dirbtinai padaryti ant jūsų odos. Tiesą sakant, grožio ženklai buvo gana didelis moterų pasirinkimas. Vietoj to, kad gautumėte nuolatinį grožio ženklą, dabar galite pasirinkti pusiau nuolatinį mikropluošto grožio ženklą, kuris suteiks jums grožio ženklą, kurio trokštate daugiau nei metus ar dvejus.

7. Antakių tatuiruotė (mikropigmentacija ir antakių dažymas)

antakių dažymas

Antakių tatuiruotė yra pusiau nuolatinė makiažo forma, kurią naudoja tūkstančiai žmonių ir įžymybių visame pasaulyje, o tai padeda jiems labai ilgai iškirpti ir atrodyti gražiai. Kaip ir standartinė tatuiruotė, antakiams užpildyti naudojamas tatuiruotės rašalas, kad jis atrodytų pilnesnis ir dailesnis.

antakių dažymas

Daugelis žmonių susipainioja tarp tatuiruotės su mikropluoštu ir antakių tatuiruotės, tačiau tai yra dvi skirtingos sąvokos. „Microblading“ taip pat yra pusiau nuolatinė tatuiruotė, tačiau technika labai skiriasi. Jei norite, kad jūsų antakiai būtų mikropluošti, naudojamas rankinis įrankis, kuris sukuria sudėtingesnius ir plonesnius dizainus nei antakių tatuiruotė. Dėl to visi antakiai turi labai natūralią patirtį. Jis tikrai skiriasi nuo naudojamo pistoleto, kuris gali atrodyti ne toks natūralus. Pigmentas taip pat skiriasi antakių tatuiruotėje, nes jis yra pusiau nuolatinis, tai yra, laikui bėgant jis išnyks. Dažai, esantys tatuiruotėse su mikro ašmenimis, yra mažiau koncentruoti nei tradicinės tatuiruotės.

antakių dažymas

Antakių dažymas yra mechaninis procesas, naudojamas pusiau visam laikui dažyti antakius. Tai taip pat paliks odoje pigmentaciją, kuri padės užpildyti tarpus tarp plonų plaukų. Taigi, be paties proceso pavadinimo, antakių dažymas ne tik pagerina spalvą, bet ir antakių formą. Dėmės bus pridėtos ir truks maždaug savaitę, o tikroji spalva sustiprės per dvi ar tris savaites.

8. Akių pieštukas

Taip pat vadinamas tatuiruočių akių kontūro pieštuku, nuolatinis akių kontūro pieštukas yra kosmetinė procedūra, kurią atliekate ir pakeičia poreikį kiekvieną dieną užsidėti akių kontūrą. Kaip rodo pavadinimas, jis yra nuolatinis. na, bent metus ar dvejus. Tatuiruotas akių pieštukas arba nuolatinis akių pieštukas naudoja metodus, kaip rašalą tepti kartu su blakstienomis, kad galėtumėte sukurti pieštuko išvaizdą. Po 3–4 metų ją reikia reguliariai koreguoti. Tokia kosmetinė tatuiruotė gali būti taikoma įvairiais stiliais, kurie sudaro labai ploną ir natūraliai atrodantį įdėklą ir net garsiausius sparnuotus įdėklus.

Akių kontūro tatuiruotės

Kaip ir įprastos tatuiruotės, dauguma žmonių yra laikomi gerais ir kvalifikuotais kandidatais į tatuiruotus akių pieštukus ar nuolatines akių pieštuko procedūras. Tačiau prieš pasirenkant pasidaryti tatuiruotą akių pieštuką ar nuolatinį akių pieštuką reikia nepamiršti tam tikrų dalykų. Yra daug erdvės netinkamai atlikti šią procedūrą, kai kalbame apie pusiau nuolatines tatuiruotes, ypač jautriose vietose, tokiose kaip akys. Tatuiruotas akių pieštukas arba nuolatinis akių pieštukas gali būti saugesnis, kai tai atliekama labai geros reputacijos studijoje su profesionaliu ar estetiku. Neikite į jokią vietą be išankstinių tyrimų. Galite apsilankyti studijoje ir pasikalbėti su klientais, kurie užtikrintų, kad įstaiga yra švari ir profesionali.

Jei ketinate žaisti adatomis, visada yra infekcijos pavojus. Tai ypač pasakytina, jei galbūt naudojote netinkamai sterilizuotas adatas. Oda gali reaguoti į svetimas rašalo daleles ir sudaryti vietas su uždegtais audiniais. Jei esate linkęs pakenkti tatuiruočių procesui, gali atsirasti keloidinių randų. Remiantis mokslu, rašalo pigmentai taip pat gali trukdyti MRT nuskaitymui ir kitiems tyrimams, kurie turi įtakos vaizdo kokybei. Tai gali sukelti pažeistos vietos patinimą ar deginimą ten, kur turite tatuiruotę arba nuolatinį akių pieštuką.

Akių kontūro tatuiruotės

Be tiesioginio šalutinio poveikio, įskaitant paraudimą ir patinimą, gali pasireikšti ir nepageidaujamas poveikis, ypač kai nesikreipiate į tinkamą specialistą. Buvo išvardytos reakcijos, kurios gali apimti patinimą, skilinėjimą, deginimą, pūslių susidarymą ir papulių bei granulomų vystymąsi. Be to, yra tikimybė pradurti visą storį vokus. Šie rezultatai gali sukelti rimtų sutrikimų, atsirandančių dėl plačiai paplitusios kosmetinės chirurgijos poreikio. Be to, mikrobai yra rimtas dalykas. Buvo užfiksuoti dokumentai apie ŽIV, hepatito, stafilokokų ir streptokokų plitimą iš nesterilizuotų įrankių, taip pat apie alergines reakcijas į nuolatinį rašalą. Kalbant apie rašalą, vartotojai turėtų būti atsargūs skelbimuose, kuriuose primygtinai reikalaujama, kad gydytojas naudotų „FDA patvirtintas spalvas“, nes FDA rekomenduoja pigmentus tik tam tikroms galutinėms reikmėms. Šiose apgaulingose ​​programose nenurodyta, ar spalvos buvo sertifikuotos maistui, kosmetikai ar namų dažams. Tiesą sakant, FDA niekada nepripažino spalvų priedų, skirtų šūviams po oda.

Akių kontūro tatuiruotės

Tai gali kainuoti nuo 600 iki 1500 USD

9. Lūpų skaistalai

Lūpų skaistalai

Lūpų skalavimas yra profesionali procedūra, apimanti spalvoto pigmento įvedimą į lūpas naudojant mažas adatas. Jie gali būti atliekami kaip tatuiruočių piešinys ant lūpų arba gali būti permanentinio makiažo forma, kuri atliekama estetiniu tikslu, vadinama kosmetine tatuiruotė. Nepriklausomai nuo to, ant kurios lūpos dalies parausta, turite žinoti, kad ji gali būti skausminga ir sukelti infekciją. Todėl prieš atliekant bet kokią lūpų skalavimo procedūrą svarbu atlikti išsamų tyrimą.

Lūpų skaistalai yra tam tikra pusiau nuolatinė kūno modifikavimo ar tatuiruočių procedūros forma, kuri pasiekiama, kai adatomis ant lūpų nusėda tam tikra spalvota pigmentacija. Ši procedūra taip pat kartais vadinama lūpų tatuiruotėmis. Tačiau skirtumas yra tas, kad lūpų paraudimas pasiekiamas kaip kosmetikos patobulinimo būdas, o ne tradicinis tatuiruotės menas ant lūpos. Taigi lūpų skalavimas yra procedūra, leidžianti pakeisti lūpų spalvą, formą ir dydį, kad jos atrodytų jaunesnės.

Pirmasis žingsnis yra tiksliai pasirinkti, kokios tatuiruotės ieškote ir ko norite ant kurios odos dalies- viduje ar išorėje. Nevalykite dantų ir negerkite nieko prieš susitikimą su profesionalu. Turite tikėtis tam tikro skausmo ir kraujavimo atlikdami lūpų skalavimo procedūrą. Tatuiruočių meistrai nenaudos anestetikų, nes tai gali trukdyti jų procedūrai.

Lūpų skaistalai

Visos tatuiruotės yra susijusios su rizika. Dažniausiai su tatuiruotėmis susijusi rizika yra infekcija, alerginės reakcijos į rašalą, patinimas, bėrimas ir net randai.

Vidinės lūpos tatuiruotės gali būti ypač linkusios užsikrėsti dėl didelio bakterijų kiekio, kuris užima vietą jūsų burnoje, kaip pažymima apklausoje. Jūs taip pat galite jausti dirginimą tose lūpų dalyse, ypač jei valgote rūgštinį maistą, pvz., Citrusinių vaisių maistą, actą, pomidorus ir kt., Jei vartojate alkoholį ar rūkote cigaretes ar tabaką.

Taip pat turite atkreipti dėmesį, kad lūpų tatuiruotė, nesvarbu, kokia yra dizaino padėtis, taip pat linkusi išnykti greičiau nei kitų rūšių tatuiruotės. Labiausiai tikėtina, kad vidinės lūpų tatuiruotės išnyks, nes jos negyja gana lengvai, nes yra daug drėgmės. Daugumai žmonių tatuiruotė ant vidinės lūpos truks tik porą metų, o kai kuriais atvejais tatuiruotė gali išnykti net po kelių mėnesių.

Lūpų dažai (lūpų skaistalai) arba lūpų kontūro tatuiruotės neišnyksta visiškai kaip vidinės lūpų tatuiruotės, tačiau jų spalva laikui bėgant pradeda blėsti, nes lūpos gamina daugiau odos ląstelių ir pašalina senas. Permanentinio makiažo tatuiruotėse naudojama pigmentacija, o ne tatuiruočių rašalas, kuris suteikia natūralesnę išvaizdą, tačiau taip pat sumažina spalvos tvarumo koeficientą.

Lūpų skaistalai

Jūsų menininkas sukurs jums unikalų atspalvį, kurio norite. Kiekvienas atspalvis yra pritaikytas, kad atitiktų klientų poreikius ir išvaizdą bei tai, ko jums reikia. Kaip profesionali vizažistė, asmens pareiga yra suteikti jums norimą išvaizdą, kurią ketinate turėti, atsižvelgdami į klientų indėlį.

Lūpų tatuiruotės kaina kinta atsižvelgiant į tatuiruotės plotą, meno sudėtingumą ir naudojamą rašalo pigmentą. Jis taip pat gali skirtis tarp kiekvieno menininko. Kaip įprasta, permanentinio makiažo rašalo kaina svyruoja nuo 400 iki 800 USD, įskaitant visą išorinę lūpų dalį.

Mažos tatuiruotės lūpų viduje ir išorėje gali kainuoti iki 50 USD. Atminkite, kad lūpų tatuiruotėms reikia nuolatinio koregavimo, o tai ilgainiui gali reikšti daugiau išlaidų.

10. Nuolatinis akių korektorius

Kosmetikos maskavimo tatuiruotę po akimis pirmą kartą pradėjo brazilų tatuiruočių menininkas Rodolpho Torres, kuris specializuojasi odos problemų slėpime naudojant pigmentus. Nuo to laiko jis davė daug interviu, kurie išplėtė jo po kosmetikos korektoriaus tatuiruotės po akimis koncepciją. Jis taip pat naudoja specialų prietaisą, kad galėtų aptikti kliento odos atspalvį, kad galėtų pritaikyti rašalą pagal kliento odą ir pasiekti puikų rezultatą.

kosmetinė korektoriaus tatuiruotė (8)

Bet koks makiažas, kurį tepame, yra ant odos paviršiaus, todėl jis gali padengti tik viską, kas lieka paviršiuje, o ne ant lazdelių ilgesnį laiką. Kartais, norėdami gauti norimą išvaizdą, turime uždėti sluoksnius ant sluoksnių. Tai ypač pasakytina apie sritį, kuri yra po akimis, nes ją gali būti šiek tiek sunku nuslėpti.

Kai po akimis patenka nuolatinis rašalas, jūs gilinatės į savo odos paviršių ir taip padedate nuslėpti tamsius ratilus, kaip niekada negalėjote padaryti paprastu makiažu.

kosmetinė korektoriaus tatuiruotė (8)

Pirmąsias kelias dienas paprastai sunkiausia ir sunkiausia išgydyti, nes žaizda yra šviežia. Jie apims tam tikrą paraudimą ir niežėjimą tatuiruotės po akimis srityje. Pigmentas po kelių dienų ar net savaičių giliai įsigeria į jūsų odą, todėl turite laikytis gydytojo nurodymų po priežiūros..

kosmetinė korektoriaus tatuiruotė (8)

Ekspertai teigia, kad net jei rezultatai po korektūros tatuiruotės po akimis yra gana gražūs ir teigiami, nieko negalima pasakyti apie ilgalaikį šios procedūros poveikį, nes akys sensta greičiausiai nei bet kuri kita kūno dalis. spalva gali skirtis. Dėl senėjimo pigmentas gali pasislinkti ir jūs galite patirti pilvo pūtimą ar netolygų odos atspalvį. Taigi jis gali atrodyti netolygus arba net visai neapimti visos paakių srities. Kadangi tai yra naujas procesas, nėra pakankamai pavyzdžių, galinčių numatyti jo rezultatus.

11. Plaukų linija

Viena paklausiausių permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruočių procedūrų yra plaukų linijos procedūra. Jį naudoja žmonės, kurie gali nukentėti nuo plaukų spalvos pasikeitimo iki besitraukiančios plaukų linijos. Tai gali sukelti daugybė medicininių veiksnių, genetinių sąlygų ar įvairių operacijų. Jį vienodai atlieka tiek vyrai, tiek moterys!

Ar šios tatuiruotės tikrai yra nuolatinės?

Nuolatinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūra yra pusiau nuolatinė tatuiruotė ir, kaip ir visos tatuiruotės, net ir mikroplaušantys antakiai laikui bėgant gali išblukti, o tai priklauso nuo kelių simbolių, pvz., Naudojamo rašalo ar pigmento kokybės, saulės poveikio, kitų odos elementų. produktai, vaistai ir bendri gyvenimo būdo įpročiai. Paprastai gydymas trunka nuo 1 iki 2 metų. Dažymo procedūra paprastai rekomenduojama po 6 savaičių pirmosios permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūros ir kas 12–18 mėnesių.

Nuolatinio makiažo ar kosmetinės tatuiruotės procedūros ilgaamžiškumas taip pat trunka nuo 1 iki 3 metų, priklausomai nuo jūsų odos tipo. Pvz., Riebi oda linkusi greičiau išblukti, tačiau klientai turi grįžti ir pasitikrinti, ar jie yra patenkinti. Šios susitikimų išlaidos buvo daug mažesnės nei faktinė permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūra. Po pirmųjų keturių savaičių jums nereikės kito prisilietimo per ateinančius 12 mėnesių.

Saugos ir reguliavimo pagrindai

Kai kreipiatės į patikimą ir profesionalų antakių menininką, neturėtų būti jokio didelio šalutinio poveikio. Grožinėje literatūroje galima tik tada, jei nesilaikysite jokios tinkamos priežiūros procedūros. Tačiau yra klaidinga nuomonė, kad kiekviena permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūra yra ta pati. Daugelis žmonių trunka tik dviejų dienų kursą, kad gautų sertifikatą atlikti nuolatinį kosmetinį makiažą. Tačiau jūsų menininkas turi būti aprūpintas naujausiomis technologijomis ir technologijomis. Prieš eidami rezervuoti susitikimo, įsitikinkite, kad peržiūrėjote įvairias profesionalo socialines žiniasklaidos priemones ir prieš ir po žmonių nuotraukas..

Tačiau tiesioginis permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūrų poveikis yra akivaizdus, ​​tačiau apie ilgalaikį poveikį apskritai nėra kalbama. Nuolatinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūra yra pusiau nuolatinė tatuiruotės forma ant odos, todėl svarbu žinoti visą tai, ką reiškia nuolatinis makiažas prieš ir po ir po to, svarbu žinoti dar prieš pirmą susitikimą.

Pirmoji dalis, norint gauti geriausią ilgalaikio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūrą, yra tai, kad turėsite pasiekti tokią išvaizdą, kokios norite su profesionaliu menininku, kuriuo pasitikėsite. Galite būti kiek įmanoma pasiruošę savo permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūrai, tačiau nedirbate su profesionaliu menininku, rezultatai gali būti gana siaubingi.

Jei negaunate savo mėgstamos permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūros, kuri neatrodo kaip jūsų mėgstamos nuotraukos, taip pat yra rimtesnių infekcijų priežasčių. Jei po ilgalaikio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūros susiduriate su ilgesniu patinimu, paraudimu, plutimu ar šerpetojimu, tai yra ženklas, kad turėtumėte kuo greičiau apsilankyti pas gydytoją.

Tinkamai atlikus apmokytą specialistą, permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūra turi trukti ilgiau nei metus. Po metų jums gali prireikti reguliarių prisilietimų, kad išlaikytumėte pradinius rezultatus. Be jokių prisilietimų jūsų nuolatinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūra išnyks ir galiausiai visiškai išnyks.

Tačiau tai nereiškia, kad matytos modelių ir įžymybių nuotraukos prieš ir po pasakoja visą istoriją apie ilgalaikį permanentinio makiažo poveikį. Visada yra rizika ir ilgalaikės komplikacijos ar alerginės reakcijos, nes permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūra apima epidermio pradūrimą.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad FDA neleidžia naudoti pigmentų, kurie yra dažomi permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūrose, priedų, kurie gali sukelti alergiją ir užteršimą. Rezultatai yra pusiau nuolatiniai, todėl svarbu įsitikinti, kad procedūra atliekama visiškai teisingai ir teisingai. Jo negalima uždengti dėl jo išdėstymo srities, todėl tai turi būti padaryta teisingai. Dažniausias dalykas, kurį girdėsite apie permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūrą, yra tas, kad laikui bėgant pigmentacija išgydys. Jei procesas kažkaip suklysta, procedūros negalima ištaisyti per naktį arba tikriausiai visai.

Nedelsiant pašalinti permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūrų neįmanoma, todėl patartina nerizikuoti, jei nesate tikri. Blogo permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės pašalinimo procesas taip pat yra labai brangus ir kainuotų daugiau nei 300 dolerių. Jei esate laimingas ir patenkintas savo permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūra, norėsite, kad jūsų antakiai kuo ilgiau atrodytų taip pat. Tai gali būti brangu, todėl jūs turite gauti vertę už savo pinigus. Paprasti dalykai gali paversti jūsų geriausią patirtį blogiausia, pavyzdžiui, saulėje.

Taigi būtinai apsaugokite savo veidą net žiemą ir šaltą klimatą, kad rašalas nesugestų greičiau. Saulė pakeis jūsų veido spalvą, kad ji atrodytų oranžinė, mėlyna ar net rožinė ar kitos keistos spalvos. Daugelis žmonių taip pat tiki, kad po permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūros naudos mažiau antakių makiažo, vėliau naudos kai kuriuos produktus, kurie sušvelnins visą permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūros idėją..

Nors daugelis žmonių jaučiasi patogiai ir džiaugiasi savo nuolatinio makiažo ar kosmetikos tatuiruočių procedūra, tai yra vienas iš susirūpinimą keliančių dalykų, kad ilgalaikis jos poveikis gali sukelti spalvos pasikeitimą ir procedūra gali neatsižvelgti į tai, kad ši tendencija nesitęs amžinai.

Pavyzdžiui, ploni 90 -ųjų antakiai prarado patrauklumą, o permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūra nėra paprasta. Šios procedūros priėmimas yra tarsi įsipareigojimas ir šio dizaino nėra. Dabar paryškinti antakiai, tačiau jie taip pat gali išnykti. Tačiau, norint pasidaryti permanentinio makiažo ar kosmetikos tatuiruotės procedūrą, jūs dabar su ja įstrigote.

Nepageidaujamas poveikis ir komplikacijos

Ekspertai teigia, kad net jei rezultatai po permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruočių procedūrų yra gana gražūs ir teigiami, nieko negalima pasakyti apie ilgalaikį šios procedūros poveikį, nes akys sensta greičiausiai nei bet kuri kita kūno dalis. spalva gali skirtis. Dėl senėjimo pigmentas gali pasislinkti ir jūs galite patirti pilvo pūtimą ar netolygų odos atspalvį. Taigi jis gali atrodyti netolygus arba net visai neapimti visos paakių srities. Kadangi tai yra naujas procesas, nėra pakankamai pavyzdžių, galinčių numatyti jo rezultatus.

Puikios lūpos, blakstienos, akių kontūro pieštukas ir kitos puikios savybės, kosmetinės procedūros žada, kad dabar galite eiti į savo biurą, neskiriant daug laiko makiažui, ar išeiti iš sporto salės, kad vaizdas būtų tobulas. Tai liepia pabusti su prierašu „aš prabudau taip“ tiesiogine to žodžio prasme! Tačiau kosmetinės procedūros gali duoti greitų rezultatų, tačiau nieko negalima pažadėti dėl ilgalaikio poveikio.

Jei tai daro žmogus, kuris yra labai nužudytas, jūs vis dar esate saugesnis, tačiau reguliavimo agentūros iš tikrųjų neatsiliko nuo šių pramonės šakų, todėl yra daug nekvalifikuotų ir nekvalifikuotų žmonių, kurie kosmetikos pramonėje atsidūrė be turintis daug įgūdžių. Permanentinis makiažas apima pigmentacijos ar rašalo naudojimą po oda. Tokios procedūros ištaiso randų ir vitiligo trūkumus – natūraliai atsirandančią odos spalvą. Tačiau kosmetinės procedūros šiek tiek skiriasi nuo medicininės restauracijos, nes net jei joms gali būti taikomos tos pačios procedūros, jos naudojamos skirtingiems tikslams.

Permanentinis akių kontūro makiažas yra viena iš populiariausių kosmetinių procedūrų. Tačiau yra ir kitų metodų, kurie išpopuliarėjo, o nuolatinė ar kosmetinė makiažo tatuiruotės procedūra yra naujausia tendencija. Kadangi tai yra naujausias, tai nėra visiškai padaryta ir tai gali sukelti papildomų komplikacijų, nes plotas yra šiek tiek didesnis.

Dauguma kosmetinių procedūrų atliekamos po to, kai ant odos užtepate anestetikų, o po pradinio proceso taip pat reikia atlikti keletą pataisymų, kad būtų galima pagerinti. Tačiau prieš skubėdami užsisakyti susitikimą būtinai pasinaudokite apmokytų ir atestuotų praktikų naudingais patarimais.

Nepageidaujamos reakcijos

Alerginės reakcijos, kurios gali atsirasti dėl rašalo pigmentų, pasitaiko labai retai ir yra gana sunku pašalinti dirginančią medžiagą, nes gali būti nesitikima, kad pigmentų, kurie pateks į odą, rezultatai. Reakcija, kuri gali atsirasti po permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros, gali sukelti bėrimą ar autoimuninę ligą.

Pigmentai, kurių sudėtyje yra geležies oksido, nesukelia alerginės reakcijos. Taigi tai yra vienas saugiausių pigmentų, kurį galima naudoti atliekant bet kokias kosmetines operacijas. Bet koks augalinis, ekologiškas ar net natūralus produktas yra rizikingas, nes šie produktai gali sukelti labai blogą alerginę reakciją žmogui.

Kitos galimos alerginės reakcijos yra granulomos, kurios yra masės, susidarančios kūno viduje ir aplink svetimkūnį. Tada yra keloidų, kurie yra apaugę randų audiniai. Keloidai yra dažnesni po permanentinio makiažo pašalinimo, nei atliekant permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą.

Kitos gana dažnai pasitaikančios reakcijos egzistuoja ne tik atliekant permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą, bet ir kitą kosmetinį procesą, įskaitant patinimą, įtrūkimą, lupimąsi, pūslių susidarymą ir randus, taip pat granulių atsiradimą akių ir lūpų srityse. . Kai kuriais atvejais išvardyti rezultatai sukėlė stiprų sutrikimą ir baigėsi valgymo ir kalbėjimo problemomis.

Infekcija

Viskas, kas susiję su adata, gali turėti galimybę užsikrėsti bet kokia infekcija. Yra buvę atvejų, kai sesijų metu pranešama apie hepatito C problemą. Kitos infekcijos taip pat gali apimti AIDS ir kitas. Taip atsitinka, kai praktikuojantys asmenys naudoja nesterilizuotą įrangą arba pakartotinai naudoja senas adatas, tinkamai jų neišvalydami. Taigi jūs turite pasirinkti kliniką, kuriai taikomi aukšti švaros ir higienos standartai ir kuri leis jums jaustis patogiai ir saugiai toje aplinkoje. Jei ne, nerizikuokite.

„FDA patvirtintos spalvos“-raudona vėliava

Daugelis žmonių priduria, kad naudoja FDA patvirtintus dažus ir pigmentus, tačiau tai yra melas. Taigi nesupraskite šių melagingų teiginių. Tai rinkodaros triukas, klaidinantis klientus. FDA iš tikrųjų patvirtina tik konkrečiam naudojimui skirtas spalvas. Tačiau neabejotina, kad FDA dar nėra patvirtinusi jokių spalvų, skirtų švirkšti po oda arba paprasčiau tariant, tatuiruotėms ar kosmetinėms procedūroms.

FDA atkreipia dėmesį į kai kuriuos sveikatos ir saugos klausimus, tačiau rašalai ir pigmentai yra pagaminti derinant kai kurias medžiagas, kurios gali būti ar gali būti nesaugios, bet kurios nėra tiesiogiai parduodamos klientams. Šiuos mišinius net menininkams gali būti sunku žinoti, nes jie turi sudėtingas struktūras.

Vykdydama kosmetikos nepageidaujamų reakcijų stebėsenos programą (CARM), FDA pataria klientams ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams pranešti apie bet kokias nepageidaujamas reakcijas, su kuriomis jie gali susidurti atlikę bet kokį rašalo ar kosmetikos procedūrą. Taigi, norėdami pranešti apie bet kokias reakcijas, turite kreiptis į savo FDA biurą, kuris yra arčiausiai jūsų. Atlikti bet kokią kosmetinę procedūrą gali atrodyti labai paprasta ir nuostabu, tačiau ji turi tą pačią riziką, kaip ir bet kuri chirurginė procedūra.

MRT komplikacijos

Kosmetinė procedūra trukdys bet kokioms jūsų problemoms ateityje, ypač jei atliksite MRT nuskaitymą. Taip yra todėl, kad pigmento ir magnetinio skenavimo magnetinių laukų sąveika trukdytų viena kitai ir sukeltų uždegimą, patinimą ar deginimo pojūtį užkrėstoje zonoje ir iškreiptą MRT vaizdą..

Yra tokia reakcija tarp MRT nuskaitymo ir pigmentų, tačiau tai nėra priežastis vengti bet kokio permanentinio makiažo procedūros. Taip yra todėl, kad magnetinė reakcija tikrai reaguos su geležies oksidu, kuris vibruos ir sukels uždegimą. Tačiau jį galima kontroliuoti vietiniu steroidiniu kremu arba Benadryl. Taip pat svarbu, kad prieš pradėdami tokius tyrimus iš anksto informuotumėte savo radiologą, kad jie nesuprastų jūsų rezultatų.

Alerginės reakcijos

Pigmentai, naudojami atliekant bet kokią permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą, paprastai yra labai inertiški ir gerai toleruojami odos. Bet kokios alerginės reakcijos, kurios gali atsirasti, yra labai retos, tačiau kai jos atsiranda, jos gali būti sunkios komplikacijos, nes, skirtingai nei auskarų vėrimas, pigmentą gali būti sunku pašalinti iš odos.

Dauguma alerginių reakcijų, apie kurias pranešta atliekant permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą, yra susijusios su raudonu rašalu. Padidėjusio jautrumo reakcijos gali turėti skirtingą klinikinį ir histologinį vaizdą, įskaitant įvairias reakcijas, tokias kaip kerpės, psoriazės formos, egzematinės, limfomatoidinės ir granulomatinės reakcijos. Klinikiniai požymiai ir histopatologijos paprastai simbolizuoja uždelsto tipo padidėjusį jautrumą.

Odos testavimas nėra pakankama priemonė atliekant bet kokią permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą. In vivo haptenizacija, pigmentas galėtų būti atsakymas. Taip pat gali atsirasti kontaktinis dermatitas su kitais komponentais ir priedais arba elementais, naudojamais visame stiliuje ir po jo, pvz., Vietiniais antibiotikais. Akivaizdu, kad tatuiruočių jautrumas šviesai yra priežastis, kodėl tatuiruotėse saulės spindulių paveiktose kūno vietose, tokiose kaip rankos ir veidas, buvo išvardyti nepalankesni rezultatai.

Pašalinimo problemos

Net jei tatuiruotės mokslas ir technologijos gerokai patobulėjo, tatuiruotės pašalinimas yra gana skausmingas procesas ir paprastai apima daugiau nei vieną procedūrą, ir yra tikrai brangus. Visiškai pašalinti bet kokią permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą be randų tikimybės neįmanoma.

Granulomos

Tai gali būti mazgeliai, apimantys elementus, kuriuos kūnas atpažįsta kaip svetimus, pvz., Tatuiruotės pigmento likučius.

Keloidų susidarymas

Jei tikėtina, kad suformuosite keloidus, kurie gali būti vertinami kaip randai, besitęsiantys už tradicinių ribų, tada kyla pavojus, kad dėl tatuiruotės susidarys keloidas. Keloidai gali susidaryti automatiškai, kai oda jaučiasi traumuota ar sužeista. Keloidai buvo ištirti ir daugelis tyrėjų nustatė, kad jie gali būti suformuoti beveik išimtinai ir žymiai ne atliekant permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruočių procedūras, bet pašalinant bet kokias permanentinio makiažo procedūras.

Kitos komplikacijos

Įprasta tikimybė, kad kosmetinė tatuiruotė sukelia nedidelį skausmą, o šalutinis poveikis yra ribotas, nors buvo pranešta, kad sunkumai, tokie kaip vokų nekrozė, blakstienų netekimas, antrinė dvigalvio ektropija, hipertrofiniai randai ir keloidai, yra rimtas šalutinis poveikis. Siekiant sumažinti akių sužalojimo tikimybę, apsauginiai akių skydai gali būti naudojami viso permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros metu. Reikia įvertinti Koebnerio rezultato tikimybę asmenims, turintiems odos sutrikimų, tokių kaip psoriazė.

Yra buvę istorijų apie žmones, turinčius tatuiruotes ir permanentinį makiažą, patinusius ar degančius rašalu pažymėtose vietose atliekant bet kokį magnetinio rezonanso tyrimą. Tai buvo aprašyta tik retai ir nebuvo siejama su jokiais nuolatiniais rezultatais. Pigmentai taip pat gali prieštarauti vaizdo įvaizdžiui, ypač akių srityje. Nepaprastai ribotas odos vėžio ryšys su rašalu apskritai ir nuolatinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūra, atrodo, yra nelaimingas atsitikimas, o ne priežastinis ryšys.

Nepasitenkinimas

Kai kurie žmonės turi tikrai idealistinių ir nerealių lūkesčių dėl savo permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros. Svarbu, kad žmonės būtų iš anksto informuoti, kad audinių padidinimas, botulino toksino injekcija ir veido plastinė chirurgija gali pakeisti formą ir sukelti nuolatinio ar kosmetinio makiažo tatuiruočių procedūrų deformaciją..

Vis dėlto dažniausiai pasitaikantys sunkumai ir pacientų nusivylimas kyla dėl netinkamo dažiklių naudojimo, pigmentų migracijos ir pigmentų išpūtimo. Tokiomis aplinkybėmis nuolatinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros privalumas tampa didžiausia kliūtimi.

Komplikacijų gydymas

Medicininės komplikacijos turėtų būti gydomos specialiomis priemonėmis, pvz., Bakterinėmis infekcijomis, reikia gydyti tinkamu antiseptiku arba antibiotikais, kad būtų sumažinta randų rizika. Esant sunkiai infekcijai, reikia sisteminių antibiotikų. Nors alergines apraiškas galima gydyti vietinėmis priemonėmis. Reakcija į svetimkūnius gali būti gydoma vietiškai arba infiltruojama kortikosteroidais.

Granulomatinis poveikis dažniausiai kelia abejonių, nes sukėlėją sunku pašalinti. Lėtinėms reakcijoms kartais reikia daugiau invazinių metodų, įskaitant gydomąją dermabraziją arba pigmentų pašalinimą abliaciniais lazeriais. Be to, sunkiai padengiamos tamsios spalvos. Medikų pagalbos prašo žmonės, kuriems reikia pašalinti tatuiruotes. Laikui bėgant, žmonės padengia savo tatuiruotes kitu dizainu arba tiesiog padengia juos pleistrais, nuspalvintais odos tonais. Tačiau šiems odos atspalvio rašliams naudojamas nenatūralus, nes jiems trūksta iš tikrųjų esančio permatomumo.

Kiek kainuoja permanentinis makiažas?

Vaikiškos lovelės apima visą procesą ir įgūdžius, kurių reikia menininkui, norint atlikti permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūras. Procedūrai panaudotas mastas ir laikas taip pat gali padidinti išlaidas. Pvz., Išlaidos, kurios išleidžiamos mikropigmentacijai, yra daug didesnės nei naudojant mikropleistras, tačiau, kadangi tai trunka ilgiau nei mikroelementas, galima sakyti, kad išlaidos yra panašios. Pvz., Jei ekspertas imtų nuo 500 iki 800 dolerių už mikrodaleles, jis galėtų imti mokestį nuo 300 iki 1300 dolerių už mikropigmentaciją.

Į ką jaunoji karta turi atsižvelgti atlikdama nuolatines kosmetines tatuiruotes?

Kaip ir bet kuri kita tatuiruotė, permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūra yra tai, apie ką turėtumėte pagalvoti dvigubai, net tris kartus. Skirkite kelias dienas ar net savaites, kad galėtumėte pripažinti kai kuriuos iš šių klausimų ir tada tęsti.

Rizika

Rizika po nuolatinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros yra gana didelė, todėl net gydytojai rekomenduoja jos nenaudoti. Tai tikrai nėra medicininė procedūra, todėl tikrai yra daug rizikos. Nėra jokių medicininių ar teisinių dokumentų, ką daryti atliekant permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą. „Google“ paieškoje rasite tiek daug atvejų tyrimų, kodėl suklydo permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros.

Turite pagalvoti apie riziką, su kuria susiduriama atliekant permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą, ir išsiaiškinti, ar verta to imtis? Ar galite išgyventi, jei susidursite su sunkiomis komplikacijomis, atlikdami permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą? Nereikia skubėti svarstant visą čia paminėtą riziką, todėl lėtai atlikite permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą.

Nori

Galite paklausti savęs, kiek norite gauti permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą. Jei turite pakankamai priežasčių jį gauti. Galų gale tai tikrai priklausys nuo jūsų noro pasidaryti permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą, nes kad ir ką žmonės sakytų, tai neturės įtakos jūsų asmeniniam norui.

Jums gali tekti gerai pagalvoti, kodėl jums to reikia. Ar tai tikrai skirta tik kūno menui, ar tai šauksmas dėl dėmesio? Ar tikrai norite rizikuoti, kad atrodytų nepakartojamai? Turite pagalvoti apie priežastis, dėl kurių jums kyla noras ir norai, norint pasidaryti permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą. Tai gali būti kažkas labai minutiško.

Pasirengimas

Kai jau nuspręsite, kad esate visiškai pasirengęs rizikuoti atlikti permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą, turite pagalvoti, ar esate pasiruošęs tai padaryti visiškai? Norėti ir iš tikrųjų tai padaryti yra du visiškai skirtingi dalykai, nes daugybė žmonių nori pasidaryti permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą, tačiau iš tikrųjų to nedaro..

Taigi būti tikram yra viena, bet iš tikrųjų skaityti kitam žingsniui yra kita. Tai nėra skausmingas procesas dėl akivaizdžiai mažesnių nervų galūnių, esančių įdėjimo srityje, bet daugiau, jūs turite būti pasirengę bet kokioms medicininėms komplikacijoms ir atsisveikinti su šiaip normalia oda!

Biudžetas

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų biudžetas, nes, kaip ir bet kuri kita tatuiruočių procedūra, permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūra taip pat yra gana brangi. Tai brangu, nes apima daug dalykų: menininkų tikslumas ir gebėjimai, reikalingos priemonės ir rizika, susijusi su visa tai. Nuolatinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūra nėra panaši į įprastą tatuiruotę, kur ji pagrįsta dizaino dydžiu ir forma. Dažai gali būti ne tokie brangūs, tačiau rizika gali kainuoti jūsų gyvybę.

Tiesą sakant, akimirksniu tapo virusu, kad japonas, įvardytas kaip Otomamay Haruki, išvyko į Filipinus, nes nuolatinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūra Kanadoje kainavo daug brangiau. Nors abu metodai buvo stiprūs, tai buvo didelė suma išleisti tiek faktiškai, tiek iš tikrųjų.

Kas yra „Micro Blading“?

„Microblading Eyebrow“ yra procesas, kurio metu vietoje tatuiruočių pistoleto naudojamos mažos penkių pintų adatos, iš kurių susidarys nedidelis šalinimo ašmenys ir rankena pigmentams nubraukti ir įkišti po oda. Tai suteiks efektą, kad turėsite tikroviškai atrodančius antakius, kurie niekur nenusiplauna.

„Microblading“ antakiai yra populiari technika, skirta mažoms adatėlėms ir pigmentacijos procesui pridėti ir pagerinti antakių išvaizdą, formą ir apimtį. „Microblading“ antakiai skiriasi nuo antakių tatuiruočių, nes kiekvienas plaukas yra sukurtas naudojant ranką, kuri sukuria į plaukus panašias medžiagas. Tačiau antakių tatuiruotės daromos naudojant mašiną ir vieną adatos ryšulį. „Microblading“ antakiai padės padidinti antakių apimtį ir išlaikyti formą, taigi sutaupysite daug laiko kasdieniniam makiažui. Jis nusėda pigmentaciją viršutinėje dermos srityje, todėl tatuiruotė gali išblukti greičiau nei tradicinės tatuiruotės. „Microblading“ antakių ir antakių tatuiruočių metodai yra visiškai skirtingi, todėl nebūtina, kad kiekvienas tatuiruočių meistras galėtų teikti mikro plikimo paslaugas ir atvirkščiai.

„Microblading“ taip pat dažnai vadinamas siuvinėjimu, plunksnų prisilietimu ar į plaukus panašiais potėpiais. Ši technika, kuri dabar vadinama „Microblading“ antakiais, atsirado tūkstančius metų, kai žmonės naudojo įvairius būdus, kaip patobulinti antakius. Tačiau pastaruoju metu „ut“ buvo naudojamas Azijoje. Apie visą „Microblading“ antakių procesą nežinoma nieko ir detalių – galime pasakyti tik tiek, kad šiandien jis tapo vienu iš populiariausių būdų, kaip iki 2015 m. Patobulinti antakius JAV ir Europoje. Net nauji metodai, geresni kaip 1D, Rinkoje atsirado 3D ir 6D.

Kiek laiko trunka „Micro Blading“?

Mikrovaldymas netrunka labai ilgai, todėl jis nėra nuolatinis problemų sprendimas, o pusiau nuolatinis. Taip yra todėl, kad rašalo įdėjimas nėra į giliausią sluoksnį, kaip tikrosios tatuiruotės, o kūnas baigia virškinti rašalą ir taip jis pradeda natūraliai blukti. Tai reiškia, kad po metų ar dvejų galite atsisakyti nuolatinio mikropluošto arba leisti jam pasilikti ir atnaujinti po kelių mėnesių, kad jis atrodytų šviežias..

Tačiau vidutiniškai jūsų mikropluošto gydymas truks ne ilgiau kaip dvejus ar trejus metus. Tačiau turėsite daug gydyti po priežiūros, nes tai kruopščiai seka. Būtų būtina, kad jūs išgydytumėte viską ir reguliariai atliktumėte prisilietimą. Taip pat norėtumėte vengti per daug būti saulėje ir nenaudoti geros apsaugos nuo saulės.

Kiek kainuoja „Micro Blading“?

Apgailestaujame, tačiau mikroprocesorius nėra pagrįstas: tai ypač priklauso nuo to, kur jūs gyvenate ir kur juos baigsite, manykite, kad mokėsite bet kur nuo 500 USD iki 2 000 USD. Ir jei jums reikia pamatyti kai kuriuos ypač profesionalius menininkus, sutaupykite! Toks susitikimas gali kainuoti 2 000 USD, į kurį įeina tas pradinis koregavimas, kuris pridedamas prie kainos. Tai sakant, antakių prekės nėra palankios biudžetui, o laikas yra pinigai, todėl tai tikrai gali būti verta, jei niekas neatsako į savo natūralius antakius.

Kas yra po priežiūros procedūra??

Pastovios ar kosmetinės makiažo tatuiruotės po priežiūros procedūra yra beveik tokia pati kaip ir kitų rūšių tatuiruočių priežiūra. Nuolatinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros pagrindai išlieka tie patys, kad būtų išvengta odos nusiskynimo ar įbrėžimo aplink antakius, ji laikui bėgant savaime pradės gydyti, kaip ir bet kuri kita tatuiruotė. Galite pajusti dilgčiojimą ir dirginimą, kuris yra visiškai normalu.

Per ateinančias dešimt dienų pastebėsite odos skirtumą, kuris gali tapti pleiskanojantis ir atrodyti tarsi išblukęs, tačiau tai visiškai normalu. Galutinę formą jie įgis po 30 dienų, o po to gali būti paliesti per antrąją sesiją.

Kaip rasti gerą praktiką?

Negalima rizikuoti, kai kalbama apie permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūrą, todėl aukščiausios kokybės menininko paieška būtų jūsų pagrindinis prioritetas. Geras sandoris visada yra malonus, tačiau neturite jaustis įpareigotas daryti jokių nuolaidų dėl permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros. Tačiau yra tam tikrų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Pirma, galbūt norėsite patikrinti jų portfelį ar informacinį darbą kokioje nors svetainėje ar socialinės žiniasklaidos paskyroje. Jūs neturite pasitikėti asmeniu, neturinčiu buvusių mokymų ir licencijos permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotės procedūros srityje. Jūs taip pat turite turėti išankstinę konsultaciją ir niekada nejausti pareigos dalyvauti sesijoje. Tai nėra privaloma ir jei manote, kad technikas jums netinka, nelikite.

Kur yra nuolatinio ar kosmetinio makiažo tatuiruočių procedūrų studija, taip pat yra didžiulis makiažo meistrų ir jų teisėtumo veiksnys. Turite išeiti, jei studija dėl kokių nors priežasčių yra nehigieniška. Jis turėtų būti nepriekaištingas ir higieniškai laikytis visų švaros protokolų. Dėl bet ko kito neverta rizikuoti savo sveikata, todėl jei jie net neturi studijos ir veikia garaže ar rūsyje, nedvejodami bėkite iš karto.

Kitas puikus žingsnis – surasti profesionalą, kuris specializuojasi permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruočių procedūrose, užuot buvęs puikus tatuiruočių meistras ar visų profesijų lizdas. Daugumai kosmetikos menininkų reikia pagrindinio mokymo, kad galėtų vykdyti savo verslą, tačiau svarbiausia yra patirtis ir efektyvumas. Papildomas kalibras ir įgūdžiai yra svarbūs tokiai nišai.

Galiausiai, jūs turite pastebėti, kad kažkas turi tą pačią estetiką kaip ir jūs ir bet kokiu būdu stengsis suteikti jūsų svajonėms tikrą formą. Jei peržiūrėsite menininko portfelį ir jo darbus socialinėje žiniasklaidoje, iškart pamatysite jo talentą ir galėsite nuspręsti, ar šis menininkas jums tiktų atliekant permanentinio ar kosmetinio makiažo tatuiruotę.

Įsitikinkite, kad jūsų tatuiruočių meistras naudoja medicininį sterilizavimą ir aukštos kokybės rašalą. Be to, įsitikinkite, kad jie taip pat pamini savo tolesnės priežiūros politiką, kad galėtumėte grįžti pas juos bet kokios avarijos atveju. Prieš imdamiesi nuolatinio kosmetinio tatuiruotės dizaino, įsitikinkite, kad žinote savo odos tipą, ir prieš bet kokią procedūrą suplanuokite konsultaciją. Taip pat turite paprašyti jų įgaliojimų ir sertifikatų, kad įrodytų jų autentiškumą. Būkite pakankamai pasitikintys savimi, kad eitumėte į priekį.

Jūs netgi galite paprašyti ekskursijos po studiją prieš apsispręsdami dėl nuolatinio kosmetinio tatuiruotės dizaino. Be to, patvirtinkite, kokią anesteziją jie suteiks jums ar bet kokiai tirpinančiai medžiagai.

Paskutiniai kosmetinės tatuiruotės žodžiai

Tiesą sakant, technologijų pažanga padarė nuolatinį kosmetinį tatuiruotės dizainą žmonėms dar patogesnį ir leido jiems jaustis saugesniems nei bet kada. Kosmetikos tatuiruočių meistras visame pasaulyje remiasi tokiomis mašinomis ir technologijomis, kurios yra specialiai sukurtos tatuiruoti kosmetiką. Jis yra skaitmeniniu būdu stebimas ir skaičiuoja jo vibracijas bei reguliuoja adatos greitį ir slėgį. Tai nieko panašaus į tradicinę tatuiruočių mašiną. Sakoma, kad jie visą dizainą nuspalvina tolygiau ir turi daugiau galios.

Nepriklausomai nuo to, kokia ateitis laukia tatuiruočių pramonės, neabejotina, kad tatuiruočių mašinos ir įranga turi galią nuolat tobulėti ir su tokia evoliucija vis daugiau žmonių jaučiasi pakankamai saugesni, kad ir toliau gautų rašalą „Millennials“ ir „Gen Zs“ turi mažesnę stigmą nei jų ankstesnės kartos, vienas dalykas tikrai- tatuiruočių pramonė čia pasiliks ir toliau vystysis nei bet kada anksčiau.