Tatuiruotės

Vėžio tatuiruotės: daugiau nei 50 dizaino su prasmėmis, idėjomis

Tatuiruočių idėjų yra daug, tačiau jas vienija ta pati potekstė. Tatuiruotė gali žymėti grupės tapatybę – jūrininkus ar piratus, veteranus, kalinius, gaujos narius, motociklininkus ir kitas tokias grupes. Jis gali atminti asmenį ar incidentą ir kaip virtualus tatuiruočių momentinių nuotraukų archyvas, kuriame eksponuojami mirusių artimųjų vardai ir veidai. Kartais rašalo įvedimas yra visiškai nauja istorija. Jie įvyksta dėl šiurkštaus bendraamžių spaudimo, kai penkiolikmetį vakare girtauja dvidešimtmečiai, kurie nežino, ką daryti, kol neatsiranda neįtikėtina idėja ir vienas iš jų sumurmėja: „Eikime rašyti!“. Tatuiruotėms nereikia priežasties. Jie tiesiog egzistuoja.

Priežastis arba be priežasties, tai, kas šiais laikais atrodo madinga, yra zodiako tatuiruotės. Pasauliui labiau pasukus į hipių kultūrą, paaštrėjo polinkis į dvasingumą ir astrologiją. Ir būtent todėl kai kuriems patinka tai išgraviruoti ant savęs kaip savo atsidavimo ženklą.

REIKŠMĖ

Vėžiai gimsta nuo birželio 21 d. Iki liepos 22 d. Ir priklauso Zodiako vandens elementui, be Žuvų ir Skorpiono. Vandens ženklai yra ne tik aistringi ir intensyvūs, bet ir nepaprastai instinktyvūs bei simpatiški.

Vėžį valdo mėnulis, astronominė figūra, tarnaujanti paguodai, savęs priežiūrai ir tėvų energijai. Yra žinoma, kad jie yra nepaprastai jautrūs ir, kaip ir krabas, jie galėjo turėti labai storą skydą, padedantį susidoroti su nuolatiniu pasaulio šurmuliu. Vidiniai vėžio jausmai gali būti gana gilūs ir paslaptingi, o išorinis jų vaizdas slepia jausmų gilumą. Jie nemėgsta per daug apreiškimų ir yra gana neaiškūs bendraudami. Yra daug tinkamų priežasčių, kodėl krabas įkūnija tikrą vėžį. Kaip krabas, jie tvirtai laikosi to, ką myli, ir dažnai sunkiai leidžiasi.

Norėdami suprasti tipiškų Vėžio asmenybės bruožų ir atributų sampratą, turime pažvelgti tik į kai kuriuos garsiausius krabus: princesę Diana, Ariana Grande, Selena Gomez, Solange Knowles, Nicole Scherzinger ir Lindsay Lohan. Neabejotinai galite pasakyti, kad visi šie žmonės nešioja širdį ant rankovės.

DIZAINAS

Žmonėms, sergantiems vėžio zodiako ženklu, yra daugybė alternatyvų tatuiruočių dizainui. Jie turi galimybę pasidaryti krabų tatuiruotę ir, kadangi yra vandens ženklas, gali dainuoti vandenį. Be to, jie taip pat gali įtraukti krabus ir vandenį į vieną modelį. Vėžio saulės ženklą valdo mėnulis, todėl jie gali net eksperimentuoti su gražia mėnulio tatuiruote. Įvairovė didžiulė. Kadangi šie žmonės gimsta meniški, jie gali ištirti skirtingus tatuiruočių dizainus ir pagal savo norą sukurti zodiako tatuiruotę. Žinoma, kad šis saulės ženklas turi perpildytas emocijas, o tatuiruotės veiksmingai atspindi šias emocijas.

Lelijos ar lotoso užrašymas taip pat yra puiki idėja, nes abi gėlės yra susijusios su vėžio zodiako ženklu ir gali būti tinkamos visiems subtilesnio skonio. Nors krabų tatuiruotė yra įprasta žmonėms, gimusiems su vėžio zodiako ženklu, tačiau vis tiek galima eiti į priekį ir pasidaryti krabų tatuiruotę, jei jūsų zodiako ženklas suderinamas su vėžio saulės ženklu.

IDĖJOS

Krabų tatuiruotė gali būti bet kurioje vietoje, tai gali būti smulki ir subtili tatuiruotė ant rankos arba netgi visiškai išsiplėtusi nugaros tatuiruotė, atrodanti nepaprastai madingai. Jūs netgi galite pasidaryti krabų tatuiruotę su nuostabiais papuošalais ir šauniu tekstu, kad jūsų tatuiruotė būtų intymi. Pasirinkimų yra daug, tačiau tai yra sprendimas pasirinkti vieną savo kūnui, kur jis bus įrašytas visam gyvenimui!

Skirtingi tipai & Dizainai

 • Krabų kontūrai

Įsivaizduokite, jei krabas ant jūsų kojos būtų amžinai rašalu. Turint tokį minimalistinį kontūrą, šis krabas būtų visur. Tai tarsi augintinis, kurio jūs neturite.

Vėžio tatuiruotė

 • La Luna

Šis svajingas ir dangiškas meno kūrinys yra vėžio planetos valdovas la luna. Tai romantiška tatuiruotė, kurią dievins bet kuris jautrus Vėžys.

Vėžio tatuiruotė

 • Vandens elementas

Jei jums patinka mėlyna spalva, tai yra tatuiruotė jums. Be to, mėlyna spalva reiškia vandenį. Prasminga manyti, kad vanduo yra vėžio elementas.

Vėžio tatuiruotė

 • Krabas Ir Mėnulis

Daugelis nori, kad jų kūne būtų užrašyta kažkas sudėtingo. Ši tatuiruotė yra ne tik sudėtinga, bet ir švelnus priminimas, kad mėnulis yra jūsų lauke.

Vėžio tatuiruotė

 • Apverstas žvaigždynas

Šis tatuiruotės dizainas gali suklaidinti visus, kurie manys, kad tai tik apverstas „Y“. Tačiau norint suprasti šio modelio prasmę, taškus teks sujungti tiesiogine to žodžio prasme.

Vėžio tatuiruotė

 • Skeleto efektas

Ši tatuiruotė, panaši į J. Krabsą, puikiai tinka poroms ar draugams, kurie turi tuos pačius zodiako ženklus.

Vėžio tatuiruotė

 • Akvarelės atspalviai

Ši tatuiruotė yra tokia vaizdinga, kad tikrai patrauks kiekvieno dėmesį. Gražus mėlynas atspalvis, į kurį įterptas krabas, suteikia jam lengvai tekantį vaizdą, primenantį vandenį.

Vėžio tatuiruotė

 • Tik kontūras

Ne visada turite viską daryti su savo krabų tatuiruote, nes kartais tiesiog geriau viską padaryti šiek tiek paprasčiau. Galite tiesiog gauti vieną iliustraciją ant savo odos ir pavadinti ją diena.

Vėžio tatuiruotė

 • Karikatūrinis dizainas

Tai dar viena simbolinė Vėžio ženklo tatuiruotė – krabas. Tačiau ši tatuiruotė yra žaismingesnė ir vaikiškesnė, kurią jaunatviškas vėžys turėtų mylėti.

Vėžio tatuiruotė

 • Skeleto efektas

Tai dar viena ryški tatuiruotė ir ji puikiai tinka, jei esate ir mokslo mylėtojas. Žmogui, turinčiam smalsumą vėžiu, dangus yra galutinė paskirties vieta, o mėnulis yra jų gniaužtuose.

Vėžio tatuiruotė

 • Muzikos natos

Vėžiai yra meniški ir labai jautrūs muzikos natoms. Galbūt kai kurie gali norėti metaforiškos tatuiruotės, kuri yra klasiškesnė ar lengviau paslėpta. Ši tatuiruotė su Vėžio saulės ženklu ir muzikos nata yra tobula jums.

vėžio tatuiruotė

 • Sumišęs dėl dizaino

Tikriausiai norite kažko paprastesnio, bet greičiausiai to nenorite. Tikriausiai norite kažko ekstravagantiško. Ši tatuiruotė puikiai tinka abiem nuotaikoms.

vėžio tatuiruotė

 • Gėlių vėžys

Galite pagalvoti, ar tai tikrai vėžio simbolis, ar įprasta gėlių tatuiruotė? Atsakymas yra tas, kad tai geriausias iš abiejų pasaulių. Nors gėlių raštas šiam Vėžio žvaigždynui suteikia mergaitišką išvaizdą, jis atrodo vienodai gudrus ir berniukams.

vėžio tatuiruotė

 • Minimalizmas

Kadangi tai minimalistinis dizainas, tai gana lengva paslėpti. Visiems minimalizmo mėgėjams, kurie nori, kad viskas būtų paprasta, o ne triukšminga, šis dizainas jums labiausiai tinka.

vėžio tatuiruotė

 • Kaklo tatuiruotė

Šią mažą tatuiruotę galima lengvai paslėpti. Jei norite kažko saldaus ir paprasto, tai yra tai, ko reikia. Jokių antrų minčių.

vėžio tatuiruotė

 • Daugybė modelių

Šis nėra pernelyg paprastas, bet ir ne per daug sudėtingas. Tai dažniausiai renkasi merginos kaip genčių dizainą, tačiau jis gali būti tinkamas visiems hipių kultūros žmonėms.

vėžio tatuiruotė

 • Vėžio simbolis

Vėžio simbolis yra lengviausias būdas priminti apie savo genezę. Taigi be jokių minčių pasidarykite šį klasikinį vėžio simbolį. Pakaušis yra viena iš geriausių idėjų.

Geriausios vėžio tatuiruotės

 • Krabų kontūrai

Jei nežinote, kokį tatuiruotės modelį pasirinkti, rinkitės šį subtilų kontūro dizainą.

Geriausios vėžio tatuiruotės

 • Žalias atspalvis

Žalios ir mėlynos spalvos puikiai atspindi jūros gyvenimą. Krabas, būdamas jūros gyvenimo dalis, geriausiai tinka šiems atspalviams.

Geriausios vėžio tatuiruotės

 • Gotikos krabų dizainas

Gotikiniai dizainai puikiai tinka, jei norite kažko gilaus ir sentimentalaus jūsų kūnui. Atspalviai yra gana tamsūs, tačiau atrodo labai šauniai.

Geriausios vėžio tatuiruotės

 • Eskiziniai dizainai

Eskiziniai stiliai bet kokiam dizainui suteikia meninį efektą. Jei esate linkęs į kažką novatoriško, toks dizainas yra tinkamiausias.

Geriausios vėžio tatuiruotės

Be visų šių modelių, yra daugybė kitų dizainų, kuriuos galite sukurti patys. Galite tiesiog klijuoti bet kurį iš aukščiau išvardytų dizainų arba sukurti visiškai naują tik sau.