Tatuiruotės

Ty Dolla ženklo 18 tatuiruočių ir jų reikšmės

Tyronas Williamas Griffinas jaunesnysis, populiariai žinomas savo sceniniu vardu, Ty Dolla Sign yra amerikiečių dainininkas, dainų autorius ir įrašų prodiuseris. Savo karjerą jis pradėjo rašydamas ir prodiusuodamas „Def Jam Recordings“, o 2015 metais išleido debiutinį albumą „Free TC“, pasirašęs sutartį su Wiz Khalifa „Taylor Gang Records“. Nuo to laiko Ty išleido daug dainų ir bendradarbiavo su daugeliu atlikėjų.

Ty taip pat yra didžiulis tatuiruočių mėgėjas ir turi tatuiruotes visame kūne. Pažvelkime į jo rašalus ir jų reikšmes.

1. Portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: Visa dešinė dainininko ranka padengta daugybe portretų tatuiruočių. Pradedant nuo peties, iki pat rankovės, jo rankoje yra portretai, kuriuos sujungia debesų fonas.

Be portretų, jis taip pat turi savo motinos, Phyllis Joy, dukters, Jailynn Crystal Joy, jo pusbrolio Raynelle Joy ir sesers Angelique Crystal Joy vardus ant rankos.

Reikšmė: Portretų tatuiruotės ant rankos yra svarbiausias rašalo gabalas ant jo kūno. Jo rankos portretai yra jo šeimos nariai, seneliai, tėvai, Tyrone’as Griffinas vyresnysis ir Phyllis Joy, jo brolis Big TC ir dukra Jailynn. Visos jo šeimos moterys džiaugiasi savo vardais, kurie, jo teigimu, teikia džiaugsmą visai šeimai.

2. „Jėzaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ty dešinėje rankoje yra Jėzaus Kristaus veido tatuiruotė.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi jo religines pažiūras ir veikia kaip jo šeimos narių gynėjas.

3. Pirštų tatuiruotė

Tatuiruotė: Ty dešinės rankos pirštuose taip pat yra ištatuiruotos raidės, kuriose parašyti žodžiai „Nemokama TC“

Reikšmė: Tatuiruotė ant pirštų atspindi jo pirmojo albumo pavadinimą „Free TC“, kurį iš tikrųjų įkvėpė jo brolis. Ty sako, kad įkvėpimo sėmėsi jo brolis TC, kuris yra kalėjime už nusikaltimą, kurio jis nepadarė.

4. Rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje reperio rankoje tatuiruotas dolerio ženklas. Raidės, sudarančios žodį „FAST“, taip pat yra ištatuiruotos ant kairės rankos pirštų.

Reikšmė: Dolerio ženklo tatuiruotė ant rankos reiškia jo vardą. Tai viena iš ankstyviausių jo tatuiruočių, kurią jis piešė pats. Žodis „FAST“ yra tinkama tatuiruotė, kurią jis ir jo įgulos nariai padarė, nes visi yra greiti ir viską daro greitai.

5. „LA“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kairiojo dilbio viduje yra raidžių tatuiruotė, ant jos tatuiruotė „LA“. Už raidžių taip pat matyti keli pastatai ir palmė.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi reperio gimtąjį miestą. Ty gimė Los Andželo pietinėje pusėje, Kalifornijoje. Tatuiruotę padarė Ty draugas, kurio dabar nėra šiame pasaulyje. Kalbėdamas apie tatuiruotę Ty atskleidė, kad jo dilbio palmė yra piktžolių palmė, kurios viršuje yra vazoninis augalas.

6. „Pitbull“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Prie pat gimtojo miesto raidžių Ty padarė tatuiruotę su vyru, kurio dilbio galva ant dilbio.

Reikšmė: Pitbull yra paties Ty atvaizdas, kai jis buvo jaunesnis.

7. „Pushaz“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kairiojo dilbio šone yra užrašyti žodžiai „PUSHAZ INK“, kur „S“ pakeičiamas dolerio ženklu.

Reikšmė: Žodžiai ant rankos „Pushaz Ink“ reiškia įrašų kompanijos pavadinimą, kurį kartu rado YG, DJ Mustard ir Ty.

8. „Puodo ir raidžių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje dainininkės bicepso pusėje yra tatuiruotas vazoninis augalas kartu su raidėmis „TY“.

Reikšmė: Raidės eina kartu su dolerio ženklu ant rankos, nurodančios jo vardą.

9. „Dolerio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jo kairės rankos viršutinės rankos tatuiruotas dar vienas grafiti stiliaus dolerio ženklas.

Reikšmė: Tatuiruotė kartu su raidėmis „TY“ reiškia trumpą jo vardo formą, TY $, Ty Dolla Sign.

10. Paveikslėlio tatuiruotė

Tatuiruotė: Ty kairiame petyje yra dar viena nuotraukos tatuiruotė. Tatuiruotė buvo padaryta su jo brolio nuotrauka už tvoros.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi jo brolio laiką kalėjime. Ty brolis Big TC šiuo metu yra kalėjime. Ty taip pat turi tatuiruotę ant rankos „Free TC“.

11. „PMA“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Raidės „PMA“ yra ištatuiruotos jo kaklo šone, žemiau dešinės ausies.

Reikšmė: Raidės ant kaklo yra motyvacinė tatuiruotė ir reiškia žodžius „Teigiamas proto požiūris“

12. „Dolla Sign“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Priekinėje kaklo dalyje yra jo vardo tatuiruotė, ant kurios tatuiruotė „DOLLA SIGN“, kur „S“ pakeičiamas doleriu.

Reikšmė: Ty pasidarė šią tatuiruotę, kad žmonės atpažintų jį tokį, koks jis yra, ir neklaidintų dėl kitų reperių. Jis sakė, kad žmonės mato jo vardą ant kaklo ir iškart žino, kas jis yra.

13. „Angelo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Visa dainininko nugara yra padengta dideliu angelo tatuiruotės dizainu. Jo nugaros viduryje yra angelo tatuiruotė su sparnais, o viršutinė nugaros dalis padengta šviesos spinduliais, sklindančiais už angelo galvos.

Reikšmė: Angelo tatuiruotė ant nugaros simbolizuoja angelą sargą ir apsaugo save bei savo šeimą nuo žalos.

14. „Griffin“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kūno priekyje yra didžiausia tatuiruotės detalė, kurią turi Ty. Jo krūtinėje tatuiruotas didelis grifas, matomas sėdintis ant didelio pjedestalo, puošto brangakmeniais, kaukolėmis ir kaulais.

Reikšmė: Ty paaiškino savo tatuiruotę, kad žmonės kaltina jį esą velnio garbintoju, bet tatuiruotė ant krūtinės yra mitinio Grifo. Ty padarė šią tatuiruotę, nes jo tikrasis vardas yra Griffinas, o padarai yra šventyklų gynėjai. Ty mano savo kūną kaip savo šventyklą, todėl grifo tatuiruotė veikia kaip jo gynėjas.

15. „Stabų“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairėje dainininko apatinėje kojoje yra tatuiruoti daugiau portretų, tačiau šį kartą jie yra jo mėgstamiausių menininkų ir jo stabų.

Reikšmė: Tatuiruotės ant jo kojos yra duoklė visiems jo mėgstamiausiems menininkams, privertusiems jį įsimylėti muziką. Jo kojoje yra daugelio žinomų menininkų, tokių kaip Bobas Marley, Elvisas, Michaelas Jacksonas ir daugelio kitų, veidai.

16. Dizaino tatuiruotė

Tatuiruotė: Menininkų portretų viduryje yra širdies formos dizainas, tatuiruotas ant kairės kojos.

17. „Griffin“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinės kojos šone yra ištatuiruotas dar vienas grifas. Tai yra tinkamas mito grifo atvaizdas, turintis liūto kūną, uodegą ir užpakalines kojas; erelio galva ir sparnai; o erelio nagai – priekinės kojos.

Reikšmė: Šis grifas, kaip ir ant jo krūtinės, apsaugo Ty.

18. „Kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešinės Ty kojos tatuiruota didelė kaukolė, uždengianti jo kelio dangtelį. Jo dešinės kojos viduje taip pat yra tatuiruotė, kuri yra iš kitos mitinės būtybės su plunksnuota nugara, sėdinčia ant cokolio.

Ty mėgsta pasidaryti tatuiruotes ant savo kūno ir planuoja tatuiruotėmis padengti visą savo kūną, išskyrus užpakalį ir veidą. Jis sakė, kad kairėje jo galvos pusėje taip pat yra tatuiruotė jo įgulai, tačiau ji dar nematyta. Jis planuoja pasidaryti „Bad Brains“ logotipo tatuiruotę kairėje kūno pusėje, nes yra didžiulis roko grupės gerbėjas.