Tatuiruotės

Trey Songzo 7 tatuiruotės ir jų reikšmės

Tremaine’as Aldonas Neversonas, geriau žinomas savo sceniniu vardu, Trey Songzas yra amerikiečių dainų autorius, dainininkas ir aktorius. Per daugelį metų jis išleido kelis albumus, tokius kaip „Trey Day“, „Ready“, „Say Aah!“. Jo daina “Širdies smūgis2013 m. Taip pat buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimams. Trey ant kūno turi keletą įdomių tatuiruočių. Ir dar įdomiau yra tai, kad kiekvieną tatuiruotę ant Trey kūno sukūrė jis pats namuose, tik šiek tiek padėdamas. Trey mano, kad tatuiruotės yra tikrai prasmingos ir turėtų būti kažko vertos, o jei žmogus pasidaro tatuiruotę, tai turėtų padaryti dėl kažko ypatingo, o ne tik dėl meno. Pažvelkime į jo sukurtą kūno meną ir už jų esančias reikšmes.

Trey Songz

1. „Kryžiaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Pirmoji tatuiruotė, kurią Trey padarė, buvo būdama maždaug 16. Jo dešinėje viršutinėje rankoje yra kryžiaus tatuiruotė su pusiausvyros svarstyklėmis, kabančiomis iš abiejų kryžiaus pusių. Virš kryžiaus ištatuiruota eilutė „Tik Dievas gali mane teisti“.

Reikšmė: Kryžius atspindi jo religines pažiūras, o Trey pasidarė šią tatuiruotę įkvėptas Tupac, į kurį jis žiūri kaip į stabą. Jis pasakė, kaip Tupacas turėjo tatuiruotę, kurioje buvo parašyta:Tik Dievas gali mane teisti“, Taigi jis taip pat gavo vieną.

2. „Eilėraščio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje Trey krūtinės pusėje yra eilėraščio tatuiruotė, kurioje rašoma: „Dieve, meldžiu, kad balandžio lietaus lietus lietų jos mišką ir sustiprintų jėgas, kurios prasidėjo nuo vienos rožės“.

Reikšmė: Eilėraštį parašė pats Trey. Jo motinos vardas yra balandis. Miškas yra jo brolio vardas, o Rose – jo močiutės vardas. Eilėraštis reiškia, kad jis meldžia Dievą, kad jo motina išaugintų savo brolį, Mišką, kad jis būtų toks pat stiprus, kaip ir jo močiutė, Rožė užaugino savo motiną, balandžio mėn..

3. „Kid“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo dilbio pusėje yra tatuiruotė su mažu berniuku, dėvinčiu kepurę ir sauskelnes kartu su „Timberland“ batais, sėdinčiais ant žemės. Ant berniuko ištatuiruoti žodžiai „balandžio berniukas“.

Reikšmė: Berniuko tatuiruotė iš tikrųjų yra jo paties atvaizdavimas, kai jis buvo jaunas. Trey visada žinojo, kad pasieks didelių dalykų, nes sunkiai dirbo siekdamas savo tikslų. Žodžiai „balandžio berniukas“ turi dvi reikšmes. Pirmiausia Trey motinos vardas yra April, todėl April berniukas reiškia patį Trey. Be to, balandžio berniukas yra vienos iš Trey priklausančių įmonių pavadinimas.

4. „Audros“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Apatinėje kairiojo dilbio pusėje yra tornado tatuiruotė.

Reikšmė: Tornadas reiškia audrą, o Trey pasidarė šią tatuiruotę, reiškiančią, kad jei galite įveikti audrą, galite pasiekti bet ką.

5. „Inicialai“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Apatinėje dešiniojo riešo pusėje yra dviejų inicialų tatuiruotė ir begalybės simbolis. Tatuiruotėje yra raidės „T“ ir „H“.

Reikšmė: Inicialai priklausė Trey ir jo tuometinei merginai Helen Gedlu, tačiau nuo tada, kai jie išsiskyrė, Trey norėjo uždengti tatuiruotę, bet to dar nepadarė, nes mano, kad norint uždengti tatuiruotę, tai turėtų būti kažkas. tikrai ypatingas. Kaip ir meilė, kuria jie abu dalijosi.

6. „Angelų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dainininko nugaroje yra didžiausias ir labiausiai atpažįstamas rašalas. Jo nugaroje yra dviejų angelų tatuiruotės, viena iš abiejų nugaros pusių, o jų sparnai plečiasi ant pečių. The angelų sparnai nuvysta, o jų krintančios plunksnos ištatuiruotos ant abiejų jo viršutinių rankų.

Reikšmė: Trey daug keliaudavo, o jo močiutė dėl jo nerimavo, todėl ant nugaros pasidarė angelų tatuiruotes, kad visada jį prižiūrėtų. Angelų sparnai yra pažeisti, o plunksnos krinta žemyn, kad atrodytų, kaip angelai kovoja su daugybe demonų ir audrų ir stebi jį.

7. “Sign” tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo krūtinės pusėje, ties peties sandūra, yra dar viena speciali tatuiruotė. Yra ženklas, sudarytas iš skirtingų inicialų, kurie yra tatuiruoti ant jo kūno.

Reikšmė: Trey dažniausiai augino moterys, todėl jis gavo visų svarbių savo gyvenime moterų inicialus ir sutrumpino jas visas, kad sukurtų šį meno kūrinį, ir išsitatuiravo jį ant kūno. Pagrindiniai yra pradiniai žodžiai „R„Jo močiutei Rose. „A ‘ savo mamai, balandis. Kūrinyje taip pat yra kitų jo močiutės ir tetų vardai.