Tatuiruotės

Traviso Barkerio 107 tatuiruotės ir jų reikšmės

Travisas Barkeris, buitinis muzikos garbintojų vardas, yra roko grupės būgnininkas, Blink-182. Taip pat garsėja savo tatuiruotėmis, jis nurodo priežastis jas gauti, todėl niekada negalėjo eiti ir gauti normalaus darbo. Jis niekada negalėjo tapti paprastu žmogumi. Niekas nesamdytų žmogaus, turinčio rašalo visame kūne. Taigi, BUVO MUZIKA AR NIEKAS. Jis neturėjo plano B! Gana drąsu, ane? Sužinokime apie jo tatuiruotes čia.

Travisas Barkeris

1. „Alabamos“ tatuiruotė

Alabama

Tatuiruotė: „Alabamos“ tatuiruotė ant kairiojo riešo.

Reikšmė: Alabama yra Travis ir Shanna Moakler dukters, gimusios 2005 m. Gruodžio 24 d., Vardas. Travis yra labai artimas savo dukrai. Be dukters vardo tatuiruotės, jam ant nugaros buvo rašytas ir jos portretas. Maža to, norėdamas išreikšti savo tėvišką meilę, Travisas mato savo „Instagram“ paskyroje skelbdamas savo vaikų nuotraukas, ypač su Alabama.

2. „Landon“ tatuiruotė

Traviso Barkerio vaikų tatuiruočių vardai

Tatuiruotė: „Landon“ tatuiruotė ant dešiniojo riešo.

Reikšmė: Landonas yra Traviso ir Moaklerio sūnaus, gimusio 2003 m. Spalio 9 d., Vardas. Kartu su dukters Alabamos portretu jis taip pat ant nugaros turi sūnaus Landono portretą. Travis yra tikrai puikus žmogus, kuris niekada nepraleidžia progos išreikšti savo tėviškos meilės savo vaikams.

3. „Lenktynių vėliavos“ tatuiruotė

Traviso barkerio lenktynių vėliavos tatuiruotė

Tatuiruotė: „Lenktynių vėliavos“ tatuiruotė dešinėje jo kaklo pusėje.

Reikšmė: Interviu metu Traviso buvo paklausta apie jo „lenktynių vėliavos“ tatuiruotę, į kurią jis atsakė,

Lenktynių vėliava ant kaklo skirta mano mėgstamiausio „Cadillac“ metams. Taip pat turiu japoniškų gėlių ant pakaušio. Net nežinau, kaip jie atrodo, nes nematau ten. Bet aš turiu širdį, kuri sako „mama“ su gėlėmis “.

4. „Cadillac“ tatuiruotė

Travis Barker-Cadillac tatuiruotė

Tatuiruotė: „Cadillac“ tatuiruotė dešinėje jo liemens pusėje.

Reikšmė: „Cadillac“ yra amerikietiškas automobilis, priskiriamas prie prabangiausių automobilių Amerikoje. Travisas turi įprotį rinkti „Cadillacs“. Kartu su pavadinimu jis taip pat gavo rašalą „Cadillac“ emblemą. Interviu Travisas atskleidė, kad „Cadillac“ tatuiruotės pasidarymas užtruko apie 12 valandų. Jis pasakė,

Manau 12 val. Tai buvo „Cadillac“ scenarijus, einantis žemyn mano šonkauliu. Iš tikrųjų tai buvo diena, kai buvau nusiminusi. Taigi aš kažkaip norėjau. Vaikinas paklausė, ar aš tikras, kad tai didelis, su didelėmis juodomis raidėmis ir daugybe atspalvių. Visi mano šonkauliai kraujuoja. Bet buvo smagu. Tomis dienomis, kai pykstate, 12 valandų ten sėdėti, nenusiraminti ir kažkas kitas jus įskaudinti “.

Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių dailininkas Franco Vescovi.

Travis Barker-Cadillac tatuiruotė

Travisas piešia „Cadillac“ tatuiruotę dailininku Franco Vescovi

5. „1947 m.„ Cadillac Emblem “tatuiruotė 

Travis Barker-Cadillac emblemos tatuiruotė

Tatuiruotė: „1947 m.„ Cadillac Emblem “tatuiruotė dešinėje jo liemens pusėje.

Reikšmė: „Cadillac“ yra vienas mėgstamiausių „Travis“ automobilių. Interviu jis sakė,

Būdamas 21 -erių gavau „Cadillac“ emblemą, nes renku „Cadillacs“. Aš nevairuoju jokio kito automobilio “.

Šią tatuiruotę jis rašė tatuiruočių meistras Franco Vescovi.

6. „ar galiu pasakyti“ tatuiruotė

Travisas Barkeris, galiu pasakyti

Tatuiruotė: „Ar galiu pasakyti“ Tatuiruotė virš jo krūtinės.

Reikšmė: ‘Ar galiu pasakyti’ yra pirmojo albumo pavadinimas „Dag Nasty“, amerikiečių pankroko grupė iš Vašingtono, įkurta 1985 m. Tai viena iš grupių, kurią Travis mylėjo paauglystėje. Interviu metu Traviso buvo paklausta apie „ar galiu pasakyti“ tatuiruotę, į kurią jis atsakė,

Turiu nemalonų „Dag“ simbolį. Tai grupė, kurios klausydama užaugau. Ir aš turiu „Can I Say“, nes tai yra jų pirmojo albumo pavadinimas “.

Travisas išleido memuarus tuo pačiu pavadinimu, „Ar galiu pasakyti, kad gyvenu didelis, apgaudinėju mirtį ir būgnus, būgnus, būgnus“ 2015 m.

7. „Boombox“ tatuiruotė

Travis Barker-Boombox tatuiruotė

Tatuiruotė: „Boombox“ tatuiruotė ant pilvo.

Reikšmė: Kadangi Travisas yra melomanas, ant jo kūno buvo užrašyta „boombox“. Vos virš „boombox“ taip pat rašalu rašomas angelas su sparnais, nurodant jo dievišką meilę muzikai. Interviu, kai jo paklausė apie šią tatuiruotę, jis sakė,

Bumo dėžė ant pilvo yra todėl, kad užaugau mylėdama breiką ir renku geto sprogdintojus. Aš jų turėjau apie 20. Visi kiti eitų pirkti saldainių, o aš-strėlių dėžutes, jas nešiočiausi ir šokinėčiau gatvės kampe ant kartono. Taigi, kai man buvo 21 -eri, aš gavau savo mėgstamiausią strėlės dėžę “.

8. „SELF MADE“ tatuiruotė 

Savadarbis

Tatuiruotė: „SELF MADE“ tatuiruotė ant kumščių ant abiejų rankų.

Reikšmė: Travisas atskleidė, kad nuo 2000 -ųjų ant pirštų buvo padarytas „SELF MADE“ tatuiruotė. Jis tikėjo, kad gimė ne su sidabru, tačiau nuolatinis sunkus darbas ir atsidavimas padėjo jam pasiekti viską, ką turi šiandien. Interviu jis sakė,

Ir aš „pasidariau“ savo pirštus nuo 2000 m., Nes dirbau dėl visko, ką turiu. Aš tikrai neturiu kam padėkoti už mano ranką per visa tai ir padariusią mane tokia, kokia esu “.

9. „HOPE“ tatuiruotė

tikiuosi

Tatuiruotė: „HOPE“ tatuiruotė ant apatinės nugaros dalies.

Reikšmė: Ši tatuiruotė semiasi įkvėpimo iš palikuonio dainos ir taip pat pagerbia teigiamus dalykus, nutikusius Travisui, jo pastangomis, sunkiu darbu ir atsidavimu.

10. „Voratinklio“ tatuiruotė

Travis Barker-voras tinklo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Voratinklio“ tatuiruotė ant dešinės alkūnės.

Reikšmė: Voratinklio tatuiruotės turi keletą reikšmių. Tai simbolizuoja galią valdyti žmones ir daiktus. Tai taip pat reiškia lojalumą savo grupei.

11. „One Life One Chance“ tatuiruotė

Travisas Barkeris-vieno gyvenimo vieno šanso tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Vienas gyvenimas vienas šansas“ ant galvos.

Reikšmė: „One Life One Chance“-tai ne pelno siekiančios organizacijos, kurią 2009 m. Įkūrė grupės „H2O“ dainininkas Toby Morse, pavadinimas. Pagrindinis šios organizacijos tikslas-įkvėpti mažus vaikus sveikai rinktis ir gyventi gyvenimą be narkotikų, turėti teigiamą psichinį požiūrį, būti lyderiu ir išlaikyti pagarbą sau. 2010 m. Toby įdarbino „Blink-182“ būgnininką Travisą Barkerį, kad skatintų vaikams kultūrą be narkotikų.

Būdamas šios organizacijos nariu, Travis ant galvos užrašė jos pavadinimą „One Life One Chance“. Šią tatuiruotę jis rašė 2012 m. Balandžio mėn. Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių dailininkas Chuey Quintanar. Interviu Travis sakė,

Man patinka ir palaikau tai, ką Tobis daro dėl jaunimo. Gerai, kad šie vaikai mato, kad ne kiekviena roko žvaigždė yra narkomanas ir jis yra toks teigiamas, visapusiškas jų pavyzdys “.

Travisas Barkeris-vieno gyvenimo vieno šanso tatuiruotė

Travisas „One Life One Chance“ tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar 2012 m. Balandžio mėn.

 12. „Šeima virš visko“ tatuiruotė

travis barker-family over everything tattoo

Tatuiruotė: „Šeima virš visko“ tatuiruotė viršutinėje nugaros dalyje.

Reikšmė: Virš šeimos narių portretų Travis gavo rašalą „Šeima virš visko“, kuris apibūdina jo meilę ir atsidavimą savo šeimai.

13. „Crossroads Kitchen Logo“ tatuiruotė

veganų sankryžos tatuiruotė

Tatuiruotė: „Crossroads Kitchen Logo“ tatuiruotė.

Reikšmė: Kaip duoklė jo veganiškam restoranui, „Kryžkelės virtuvė“ (ir pats būdamas veganu!), pirmaisiais restorano atidarymo metais jis pasidarė dviejų kryžminių peilių tatuiruotę. Šis restoranas buvo atidarytas 2013 m..

Travis-Crossroads virtuvės tatuiruotė

Travisas „Crossroads Kitchen“ tatuiruotę dažė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar 2014 m.

14. „Chaosas dažnai gimdo gyvenimą. Kai tvarka pagimdo įprotį „Tatuiruotė“

Travis-chaoso tatuiruotė

Tatuiruotė: „Chaosas dažnai gimdo gyvenimą. Kai tvarka pagimdo įprotį, tatuiruotė per raktikaulių sritį.

Reikšmė: Ši tatuiruotė yra citata „Henris Brooksas Adamsas, kuris buvo amerikiečių istorikas ir Adomo politinės šeimos narys. 

15. „Pal“ tatuiruotė

Travis Barker tatuiruotė Pal Tatuiruotė: „Pal“ tatuiruotė dešinėje peties pusėje.

Reikšmė: Pal yra tatuiruotė, kurią jis padarė su savo tėvu Randy Barkeriu. Pal yra vardas, kurį jie naudojo vienas kitam nuo Traviso vaikystės. Interviu „Noisey“ Travis sakė,

Tai buvo juokinga, nes užaugęs jis pasakė: „Jei kada nors pasidarysi tatuiruotę, aš spardysiu tau užpakalį ir išmesiu tave iš namų“. Tačiau po daugelio metų – 20 metų – Popsas turėjo keletą savo tatuiruočių. Nuostabu. Mano mama mirė, kai man buvo 12 metų, todėl mano santykiai su juo yra labai svarbūs. Jis dirba kartu su mano verslo susijungimais. Jis padeda man apmokėti sąskaitas, mane tvarko. Kiekvieną rytą su juo kalbu kaip laikrodis. Visada gera turėti tėvą, kuris tave nuolankiai ir įžemintų “.

Savo autobiografijoje, ‘Ar galiu pasakyti’, jis paaiškino, kaip jis ir jo tėvas pasidarė atitinkamas tatuiruotes, Pal.

16. „Meilužio“ tatuiruotė

Travis Barker-meilužio tatuiruotė

„Lover“ tatuiruotė žemiau jo strėlės dėžutės tatuiruotės

17. „Šeima pirmiausia“ tatuiruotė

Traviso Barkerio tatuiruotė „Pirmiausia šeima“

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Šeima pirmiausia“ ant galvos.

Reikšmė: Travisas nepraleidžia nė vienos progos išreikšti meilę savo šeimai. Vėlgi, kairėje galvos pusėje jis padarė tatuiruotę „Pirmiausia šeima“. Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Mister Cartoon.

18. „Mėlynojo paukščio“ tatuiruotė

Travis-mėlyna paukščio tatuiruotė

Tatuiruotė: „Mėlynojo paukščio“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Interviu Travisas sakė, kad už šios tatuiruotės nėra jokios konkrečios prasmės. Jis pasakė,

Turiu paukštį, kurį ką tik gavau už pragarą. Tai buvo gerai atrodantis paukštis “.

19. „Jūrų žvaigždės“ tatuiruotė

travis barker-jūrinės žvaigždės tatuiruotė

Tatuiruotė: „Jūrų žvaigždės“ tatuiruotė ant abiejų rankų.

Reikšmė: Travis ant abiejų rankų nugaros gavo porą jūrinių žvaigždžių. Tokios tatuiruotės turi ilgą istoriją ir dažnai yra susijusios su apsauga, patarimais ir palaiminimais.

20. „Raudonojo velnio“ tatuiruotė

travis-raudono velnio tatuiruotė

Tatuiruotė: „Raudonojo velnio“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė:  Šią tatuiruotę įkvėpė „Black Label Skateboard“, rašyta ant dešinės Travis rankos. Paprastai raudono velnio tatuiruotė yra susijusi su galia ir jėga.

21. „Marilyn Monroe“ tatuiruotė

travis-marilyn monroe tatuiruotė

Tatuiruotė: „Marilyn Monroe“ tatuiruotė ant kaklo.

Reikšmė: Travisas gavo „Marilyn Monroe“ tatuiruotę, kuri yra grožio, elegancijos, žavesio ir susižavėjimo simbolis. Marilyn Monroe buvo amerikiečių aktorė, modelis ir dainininkė, kuri buvo laikoma vienu populiariausių šeštojo ir šeštojo dešimtmečio „sekso simbolių“. Ji mirė vos sulaukusi 36 metų, perdozavusi mieguistą vaistą barbitūratą.

22. „MAMA“ tatuiruotė

Travis Barker-mama tatuiruotė

Tatuiruotė: „MAMA“ tatuiruotė ant pakaušio.

Reikšmė: Travis buvo labai artimas savo motinai Gloriai Barker, kuri mirė dėl Sjogreno sindromo. Travis buvo labai jaunas, tik pradėjo eiti į vidurinę mokyklą, kai mirė jo motina. Jis mano, kad jo motina yra tikrasis sėkmingos būgnininko karjeros įkvėpėjas. Travisas buvo vos ketverių metų, kai motina jam padovanojo pirmąjį rinkinį, kurį vienintelis turėjo, kol jam sukako penkiolika. Prieš mirtį ji liepė Travisui toliau muzikuoti ir sekti jo svajones.

Širdies vėliavėlėje užrašytas žodis „MAMA“ su nuostabiu mėlynakiu ir gėlėmis.

23. „Transplants Band Logo“ tatuiruotė

travis-transplants juostos logotipo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Transplants Band Logo“ tatuiruotė ant pakaušio.

Reikšmė: „Transplants“ yra amerikiečių pankroko grupė, kurią 1999 m. Subūrė Timas Amstrongas. Grupės nariai yra Timas Armstrongas, Robas Astonas, Travisas Barkeris ir Kevinas Bivona. 2002 m. Vasario mėn. Travis prisijungė prie šios grupės. 2012 m..

24. „Meldžiančių rankų“ tatuiruotė

Traviso maldos rankų tatuiruotė

Traviso Barkerio maldos rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: „Maldingų rankų“ tatuiruotė kairėje galvos pusėje.

Reikšmė: Maldos rankų tatuiruotė yra galių ir tikėjimo krikščionybėje simbolis. Tai taip pat reiškia aukas dėl šeimos. Virš malduojančių rankų Travis užrašė žodžius „Pirmiausia šeima“, o po juo – „BARKER“, o tai reiškia jo tikėjimą ir maldas Dievui, kad jo šeima būtų saugi ir sveika. Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Mister Cartoon. Interviu Travis sakė,

Man buvo šventa širdis, kai man buvo 19 metų, nes buvau auklėtas katalikas. Aš taip pat turiu mikrofoną, kauliukus ir Jėzų. Pagalvojau, kad jei tatuiruočiau Jėzų ant savęs, įvyktų geri dalykai, o gal jis turėtų mano nugarą ar panašiai “.

25. „Mergelės Marijos“ tatuiruotė

travis-mergina tatuiruotė

Tatuiruotė: „Mergelės Marijos“ tatuiruotė jo galvos centre.

Reikšmė: Norėdamas parodyti savo tikėjimą krikščionybe ir dvasingumu, jis pasidarė tatuiruočių meistro Chuey Quintanaro rašalu Jėzaus Kristaus motinos tatuiruotę. Pagal krikščioniškąją teologiją, Marija dar būdama mergelė pastodavo Viešpatį Jėzų per Šventąją Dvasią. Interviu metu Traviso buvo paklausta apie jo „Mergelės Marijos“ tatuiruotę, į kurią jis atsakė,

Aš buvau auklėjamas kataliku. Aš tikrai meldžiuosi; Aš tikiu Dievu. Tikrai manau, kad buvau palaimintas, ir aš čia ne veltui, nes vienintelis išgyvenau po lėktuvo katastrofos. Taigi aš nesu bažnyčioje kiekvieną dieną ir nespaudžiu žmonių religijos. Bet aš tikiu Dievu ir meldžiuosi, o mano vaikai meldžiasi “.

Tatuiruočių dailininkas Chuey Quintanar šią tatuiruotę ant Traviso galvos dažė 2012 m. Balandžio mėn.

travis-mergelė Mary tatuiruotė-tatuiruočių dailininkė-chuey quintanar

2012 m. Balandžio mėn. Travisas Barkeris tatuiruočių meistro Chuey Quintanaro rašalu išmargino „Virgin Mary“ tatuiruotę.

26. „Rožių“ tatuiruotė

Travis-Rose tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožės“ tatuiruotė dešinėje galvos pusėje.

Reikšmė: Rožių tatuiruotė yra emocijų, jausmų, meilės, aistros ir draugystės simbolis. Šios tatuiruotės centre vienas iš rožių žiedlapių yra rašomas kaukolės pavidalu.

27. „Šeimos lojalumo pagarbos“ tatuiruotė

Traviso šeimos lojalumo pagarbos tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Šeimos autoriaus pagarba“ ant galvos.

Reikšmė: Ši tatuiruotė rašoma žemiau jo „Mergelės Marijos“ tatuiruotės, o 2014 m. Balandžio 7 d..

travis-šeimos lojalumas pagarba tatuiruotė-chuey quintanar

2014 m. Balandžio 7 d. Travisas pasidarė tatuiruotę „Šeimos ištikimybės pagarba“ tatuiruočių meistro Chuey Quintanaro rašalu.

28. „Familia“ tatuiruotė

travis-familia tatuiruotė

Tatuiruotė: „Familia“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Žodis „Familia“ yra ispaniškas žodis „šeima“. Šią tatuiruotę Travis gavo rašalu, kai jam buvo vos 20. Interviu jis sakė,

Kai man buvo 20 metų, man ant rankos buvo ištatuiruota „familia“, o tai akivaizdžiai skirta mano šeimai “.

Kartu su šia tatuiruote taip pat rašomos spalvingos japoniškos mėlynos, raudonos ir rožinės spalvos rožės.

29. „Inkaro“ tatuiruotė

travis-inkaro tatuiruotė

Tatuiruotė: „Inkaro“ tatuiruotė šalia dešinės akies.

Reikšmė: Inkaro tatuiruotė yra vilties, išgelbėjimo, ramybės ir ramybės simbolis.

30. „DJ AM“ tatuiruotė

travis-dj am tatuiruotė

Tatuiruotė: „DJ AM“ tatuiruotė ant kairės šlaunies.

Reikšmė: Adomas Michaelas Goldsteinas, profesionaliai žinomas kaip DJ AM, buvo amerikiečių diskžokėjus. 2008 metais DJ AM ir Travis sukūrė duetą TRV $ DJAM. Travisas ir DJ AM buvo vieninteliai išgyvenę 2008 m. Pietų Karolinos „Learjet 60“ avarija. Nors DJ AM išgyveno lėktuvo katastrofą, jis buvo rastas negyvas savo bute Niujorke 2009 m. Rugpjūčio 28 d. Mirties priežastis buvo ‘narkotikų perdozavimas’. Po DJ AM mirties Travisas buvo labai sunerimęs, todėl, jo atminimui, ant kairės šlaunies jis pažymėjo DJ AM atminimo tatuiruotę. Žemiau šios tatuiruotės taip pat rašalu rašomas verkiantis kūdikio angelas maldingomis rankomis.

31. Tatuiruotė „Mokamos mokesčiai“ 

travis-dues mokama tatuiruotė

„Mokestis mokamas“ tatuiruotė ant abiejų rankų.

32. „Palaimintoji“ tatuiruotė

Travis palaiminta tatuiruotė

„Palaiminta“ tatuiruotė kairėje veido pusėje.

33. „Tulpių“ tatuiruotė

travis-tulpės tatuiruotė

Tatuiruotė: „Tulpės“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Interviu Travisas paaiškino savo „tulpių“ tatuiruotę. Jis pasakė,

Aš buvau Denveryje ir man buvo nuobodu ir norėjau pasidaryti tatuiruotę, kad užbaigčiau ranką. Taigi aš ką tik nuėjau į šią parduotuvę ir šis vaikinas perka man tą [gėlę ant rankų]. Jis specializavosi tulpėse. Nesu gėlių vaikinas, bet man garbė iš jo pasidaryti tatuiruotę, nes jis net netatuiruos tavęs, jei tau jis nepatinka “.

34. „Mažytė žvaigždė“ tatuiruotė

Travisas Barkeris-mažytė žvaigždės tatuiruotė

„Tiny tatuiruotė“ šalia kairės akies

35. „Cadillac Emblem“ tatuiruotė

Travis Barker-Cadillac emblemos tatuiruotė

„Cadillac Emblem“ tatuiruotė krūtinės centre

36. „Gloria“ tatuiruotė

travis barker-gloria tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gloria“ tatuiruotė ant kaklo ir dešiniojo dilbio.

Reikšmė: Gloria yra Traviso Barkerio motinos, kuri mirė prieš dieną, kai Travisas pradėjo lankyti vidurinę mokyklą, vardas. Travis mano, kad jo motina yra „tikrasis sėkmingos karjeros įkvėpėjas“, kuris visada motyvavo jį siekti savo tikslų. Šią tatuiruotę Travis pasidarė rašalu 202 m. Gegužės mėn., Prieš operaciją, siekdamas palaiminti savo velionės motinos Glorijos. Šį meno kūrinį sukūrė tatuiruočių dailininkas Chuey Quintanar.

travis barker-chuey quintanar-gloria tatuiruotė

2012 m. Gegužę Travisas Barkeris tatuiruočių meistro Chuey Quintanaro rašalu pasidarė „Gloria“ tatuiruotę.

travis barker-gloria tatuiruotė

Travis taip pat padarė „Gloria“ tatuiruotę ant dešinio dilbio

37. „DIEVO RANKOSE“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „DIEVO RANKOSE“ Tatuiruotė ant smakro.

Reikšmė: Vėlgi, šią tatuiruotę dažais rašė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar 2012 m. Lapkričio 23 d.

travis barker-chuey quintanar-in dievai rankų tatuiruotė

2012 m. Lapkritį Travisas Barkeris pasidarė tatuiruotę „IN GOD’S HANDS“, kurią rašė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar.

38. „Niekam nerūpi eiti sunkiau“ tatuiruotė

Travisas Barkeris-niekam nerūpi tatuiruoti sunkiau

Tatuiruotė: „Niekam nerūpi eiti sunkiau“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Travisas pasidarė tatuiruočių meistro Franco Vescovi raštu 2013 m. Liepos mėn. Jis atnaujino savo gerbėjus įkeldamas šios tatuiruotės nuotraukas į savo socialinės žiniasklaidos paskyras. 2013 m. Liepos 5 d. Jis tviteryje parašė,

Niekam nerūpi. Eik sunkiau. Dar viena @CarloVescovi tatuiruotė su adata “

39. „Mikrofono“ tatuiruotė

Travis Barker-mikrofonas tatuiruotė

Tatuiruotė: „Mikrofono“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Mikrofono tatuiruotė reiškia meilę muzikai. Ši tatuiruotė tikrai tinka Travisui, kuris įgijo daug sėkmės kaip būgnininkas.

40. „Muzikinės natos“ tatuiruotė

Travis Barker-muzikinių natų tatuiruotė

„Muzikinės natos“ tatuiruotė už kairės ausies ir ant dešinės rankos

41. „LASALLE“ tatuiruotė

Travis Barker-Lasalle tatuiruotė

Tatuiruotė: „LASALLE“ tatuiruotė dešinėje jo liemens pusėje.

Reikšmė: „LASALLE“ yra Traviso Barkerio įrašų kompanijos „LaSalle Records“, įkurtos 2004 m., Pavadinimas. Leidykla įsikūrusi Koronoje, Kalifornijoje.

42. ‘Aš tai padariau savo būdu ..’ Tatuiruotė

travis barker-aš tai padariau tatuiruotę

„Aš padariau tai savo būdu ..“ tatuiruotė ant abiejų rankų

43. „Vyšnių“ tatuiruotė

Travis Barker-vyšnių tatuiruotė

Tatuiruotė: „Vyšnių“ tatuiruotė šalia kairiojo riešo.

Reikšmė: Vyšnių tatuiruotė yra moters nekaltumo ir tyrumo simbolis.

44. „Jėzus su dygliuota karūna ir kryžiumi“ tatuiruotė

Travisas Barkeris-Jėzus su dygliuota karūna ir kryžmine tatuiruote

Tatuiruotė: „Jėzaus su dygliuota karūna ir kryžiumi“ tatuiruotė ant kairiojo peties.

Reikšmė: „Jėzaus su dygliuota karūna“ tatuiruotė yra Jėzaus kančių ir aukų simbolis. Kryžiaus tatuiruotė yra susijusi su Jėzaus nukryžiavimo įvykiu. Ši tatuiruotė rašoma ant Traviso pečių, o tai rodo jo religinį tikėjimą.

45. „Rožių“ tatuiruotė

Traviso barkerio-rožių tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožių“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Šalia Jėzaus tatuiruotės Travis gavo rašalą gražių rožių raštu. Tai reiškia dieviškąją meilę, dvasingumą, tyrumą, dvasinį augimą, pagarbą, pagarbą, emocijas, jausmus ir dėkingumą.

46. ​​„Kaukolės“ tatuiruotė

Traviso barkerio-kaukolės tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kaukolės“ tatuiruotė ant dešiniojo peties.

Reikšmė: Kaukolės tatuiruotė reiškia kelią įveikti gyvenimo kliūtis ir sunkumus sunkiu darbu ir atsidavimu. Tai taip pat reiškia vertybių apsaugą. Travis pasidarė kaukolės tatuiruotę su cigarete burnoje ant dešinio peties.

47. „TRIGZ RIP“ tatuiruotė

Travis Barker-rip trigz tatuiruotė

Tatuiruotė: „TRIGZ RIP“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Michaelas Christopheris Pebley, profesionaliai žinomas kaip „Trigz“, buvo garsenybių tatuiruočių dailininkas, kurį nepažįstamasis 2014 -ųjų spalį nušovė „Holivudo dūmų parduotuvėje“ už tai, kad buvo „nemandagus“. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, įtariamasis jau buvo apsipirkinėjo parduotuvėje, kai įėjo Trigzas ir atsisėdo šalia parduotuvės savininko pasikalbėti. Įtariamasis pasakė Trigzui keletą pastabų, kurios jam netiko ir privertė jį palikti kėdę pasikalbėti su įtariamuoju. Galiausiai tarp jų vyksta žodinė kova, dėl kurios mirtinai nusišovė tatuiruočių meistras Trigzas. Trigzas dirbo su daugeliu įžymybių, tokių kaip Chrisas Brownas, Tyga, Travisas Barkeris ir daugelis kitų.

Travis buvo visiškai sukrėstas, išgirdęs apie staigią Trigzo mirtį. Taigi, norėdamas atiduoti jam duoklę, ant dešinio dilbio jis gavo rašalą „TRIGZ RIP“.

48. „Dolerio ženklo“ tatuiruotė

Traviso barkerio-dolerio ženklo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Dolerio ženklo“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė:  Dolerio ženklo tatuiruotė atspindi finansų pasaulio norus. Tai simbolizuoja dėvėtojo sunkų darbą ir atsidavimą, kuris padėjo jam pasiekti dabartinę sėkmę. Ši tatuiruotė pateisina Traviso, kuris yra visiškai savarankiškas žmogus, gyvenimo istoriją.

49. „Vardo inicialai“ tatuiruotė

Traviso Barkerio vardo inicialai tatuiruotė

Tatuiruotė: „Vardų inicialai“ Tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Travis gavo savo vardo inicialus „TLB“, reiškiantį Travisą Landoną Barkerį, rašytą ant dešinio dilbio, tiksliai šalia jo „dolerio ženklo“ tatuiruotės.

50. „1975“ tatuiruotė

Travis Barker-75 tatuiruotė

Travis Barker-1975 tatuiruotė

Tatuiruotė: „1975“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Travis ant jo kairiojo dilbio buvo nudažytas natos tatuiruote su tekstu „EST 1975“. Skaičius 1975 yra susijęs su Traviso Barkerio gimimo metais „1975“, nes jis gimė 1975 m..

51. „Chevrolet Emblem“ tatuiruotė

Travis Barker-Chevrolet tatuiruotė

Tatuiruotė: „Chevrolet Emblem“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: „Chevrolet“, populiariai žinomas kaip „Chevy“, yra amerikiečių gamintojų „General Motors“ automobilių padalinys, įkurtas 1911 m. Lapkričio 3 d. Travis gavo „Chevrolet“ emblemą, užrašytą tarp rožinės tatuiruotės, kurią jis gavo ant kairės rankos, kuris parodo jo meilę šiam prekės ženklui. Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Franco Vescovi 2011 m.

52. „Mažyčio kryžiaus“ tatuiruotė

Travis Barker-maža kryžiaus tatuiruotė

Travisas Barkeris ant kairės rankos padarė „Tiny Cross“ tatuiruotę

53. „Tiesiogiai & Išmokite tatuiruotę

Travisas Barkeris-gyvai ir mokykis tatuiruotės

Tatuiruotė: ‘Gyvenk & Išmokite tatuiruotę ant abiejų rankų.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Travis gavo rašalu likus savaitei iki lėktuvo katastrofos 2008 metais. Deja, ši tatuiruotė buvo sudeginta, tačiau tatuiruočių dailininkas Chuey Quintanar palietė šią tatuiruotę 2015 m. Travis įkėlė šios tatuiruotės nuotrauką į savo „Instagram“ paskyrą, antraštė,

Akimirka iš vakarykštės nakties. Gavau „Tiesiogiai & Sužinok “tatuiruojasi ant manęs likus savaitei iki lėktuvo katastrofos. Jis buvo sudegintas ir dabar pagaliau palietė mano geras draugas ir nuostabus tatuiruočių meistras @chueyquintanar. Sekite mane snapchat TRAVISBARKER1#FamousFamily #RadTimes #LiveAndLearn “

travis barker-chuey quintanar-live ir mokykis tatuiruotės

Travisas Barkeris gauna filmą „Live“ & „Learn“ tatuiruotę palietė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar 2015 m

54. „Kaukolės su rožėmis“ tatuiruotė

Travis Barker-kaukolė su rožių tatuiruote

Tatuiruotė: „Kaukolės su rožėmis“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Šią tatuiruotę ant Traviso rankos padarė tatuiruočių meistras Oliveris Macintoshas 2014 m. Rugsėjo 8 d. Jis įkėlė šios tatuiruotės nuotrauką į savo „Instagram“ paskyrą su užrašu,

Nuotrauka, ką @olivermacintosh padarė su manimi vakar vakare. Puikus vaikinas ir#tatuiruotės menininkas. Patikrinkite jį #GoodTimes#Kaukolės #Skorpionas “

Kaukolė su rožėmis yra dviejų kraštutinių galų simbolis, vaizduojantis gerą ir blogą, grožį ir irimą, gyvenimą ir mirtį ir kt..

55. „Tėvo portreto“ tatuiruotė

Traviso Barkerio ir tėvo portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: „Tėvo portreto“ tatuiruotė dešinėje nugaros pusėje.

Reikšmė: Travis yra šeimos žmogus, kuris vertina kiekvieną savo šeimos narį, o tai akivaizdžiai matyti iš tatuiruočių, kurias jis padarė ant savo kūno. 2011 m. Gruodį jis pasidarė savo tėvo Randy Barkerio portreto tatuiruotę. Interviu Travisas aprašė savo santykius su tėvu. Jis pasakė,

Tai buvo juokinga, nes užaugęs jis pasakė: „Jei kada nors pasidarysi tatuiruotę, aš spardysiu tau užpakalį ir išmesiu tave iš namų“. Tačiau po daugelio metų – 20 metų – Popsas turėjo keletą savo tatuiruočių. Nuostabu. Mano mama mirė, kai man buvo 12 metų, todėl mano santykiai su juo yra labai svarbūs. Jis dirba kartu su mano verslo susijungimais. Jis padeda man apmokėti sąskaitas, mane tvarko. Kiekvieną rytą su juo kalbu kaip laikrodis. Visada gera turėti tėvą, kuris tave nuolankiai ir įžemintų “.

Traviso Barkerio ir tėvo tatuiruotė

Travisas Barkeris savo tėvo portretą ant nugaros rašė 2011 m

56. „Būgno ir lazdos“ tatuiruotė

Travis Barker-būgno tatuiruotė

„Būgno ir lazdos“ tatuiruotė ant dešinės rankos

57. „Jėzaus Kristaus portreto“ tatuiruotė

Traviso Barkerio-Jėzaus Kristaus portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: „Jėzaus Kristaus portreto“ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Kadangi Travis tvirtai tiki Dievą, Jėzaus portretą jis gavo ant nugaros. Pasak jo, būtent Dievo palaimos padėjo jam išgyventi lėktuvo katastrofą 2008 m. Interviu Travisas sakė,

Aš buvau auklėjamas kataliku. Aš tikrai meldžiuosi; Aš tikiu Dievu. Tikrai manau, kad buvau palaimintas, ir aš čia ne veltui, nes vienintelis išgyvenau po lėktuvo katastrofos. Taigi aš nesu bažnyčioje kiekvieną dieną ir nespaudžiu žmonių religijos. Bet aš tikiu Dievu ir meldžiuosi, o mano vaikai meldžiasi “.

Šią tatuiruotę dažo abu tatuiruočių meistrai Chuey Quintanar ir Franco Vescovi.

travis barker-jeesus tatuiruotė-franco vescovi

Travisas „Jėzaus portreto“ tatuiruotę dažė tatuiruočių meistras Franco Vescovi 2012 m

58. „Vaikų portreto“ tatuiruotė

Travis Barker-vaikų tatuiruotė

Tatuiruotė: „Vaikų portreto“ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Tai ne pirmas kartas, kai Travis ant kūno pasidarė tatuiruotę savo vaikams. Tatuiruočių dailininkai Chuey Quintanar ir Franco Vescovi 2012 metų rugsėjį ant nugaros rašė jo vaikų Alabamos ir Landono portretus..

59. „Motinos portreto“ tatuiruotė

Traviso barkerio ir motinos portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: „Mamos portreto“ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Travisas neteko mamos, kai buvo labai jaunas. Interviu jis sakė,

Mano mama mirė likus dienai iki vidurinės mokyklos pradžios, o jos svajonė buvo, kad būčiau pilnavertis rokenrolo vaikinas ir grotų būgnais grupėje “.

Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar, 2013 m. Travis įkėlė šios tatuiruotės nuotrauką į savo „Instagram“ paskyrą su antrašte,

Tikrai vienas geriausių kada nors tai padaryti. Man tikrai ypatinga tatuiruotė. Praradau mamą, kai man buvo 13. Dabar aš ją turiu visur, kur einu. Ačiū @chueyquintanar #gonebut everforgotten #RIP #family “

Interviu „Noisey“ Traviso buvo paklausta apie jo nugaros tatuiruotes. Jis paaiškino ir pasakė,

Taip, turiu didelę pagarbą savo šeimai. Tėčio, mamos ir dviejų vaikų – Landono ir Alabamos – portretai. Tuo pačiu metu 10 valandų sesijoms tatuiruodavausi Franco Vescovi ir Chuey Quintanar. Tikriausiai padarėme keturis ar penkis iš jų.

Po avarijos su Adamu [DJAM] grojome šou. Ir aš nusirengiau marškinius, o kažkoks idiotas nufotografavo mano nugarą sakydamas: „Pažiūrėk į visus šiuos nudegimus ant nugaros“, ir tai mane erzino. Taigi aš tiesiog pagalvojau: „Aš tiesiog tatuiruoju savo nugarą. padirbėkime dar kartą “. Man nėra gėda dėl bet kokių nudegimų: jie man yra viena didelė tatuiruotė. Jie yra mano gyvenimo istorijos dalis, tačiau didelis užpakalinis gabalas yra tikrai nevykęs. Manau, kad keista, kai žmonės turi tatuiruotes ant galvos ir veido, bet neturi nugaros “.

60. ‘NIEKADA = DUOTI = NIEKADA = DUOTI = ĮDĖTI] tatuiruotė

Travisas Barkeris-niekada nepasiduok, niekada nepasiduok tatuiruotei

Tatuiruotė: „NIEKADA = DUOTI = AUKŠTYN NIEKADA = DUOTI = IN“ Tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Travis ant nugaros pasidarė tatuiruotę „Niekada nepasiduok, niekada nepasiduok“. Tarp šios tatuiruotės jis padarė kryžminę tatuiruotę, nurodančią jo tikėjimą krikščionybe.

61. „Crimson Ghost-Misfits“ tatuiruotė

Travis Barker-Crimson Ghost-Misfits tatuiruotė

Tatuiruotė: „Raudonos spalvos vaiduoklis-misfits“ tatuiruotė ant kairiojo nykščio.

Reikšmė: Pankroko grupė „Misfits“ buvo pirmoji, kuri kaip logotipą panaudojo „Crimson Ghost“. „Misfits“ yra amerikiečių pankroko grupė, įkurta 1977 m. Ši pankų grupė daro didelę įtaką Traviso Barkerio muzikos stiliui, kuris šios grupės logotipą 2013 m. Gavo rašytojo Chuey Quintanaro rašalu. 2013 m. Lapkričio 27 d. , Travis įkėlė šios tatuiruotės nuotrauką į savo „Instagram“ paskyrą su antrašte,

Mano #tatuiruotė iš praėjusios nakties @chueyquintanar. Ši grupė pakeitė mano gyvenimą. “

travis barker-misfits crimson ghost tattoo

Travisas pasidarė „Misfits-Crimson Ghost“ tatuiruotę Chuey Quintanar 2013 m

62. „Gorilla Biscuit“ tatuiruotė

travis barker-gorilla sausainių tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gorilla Biscuit“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Šią derančią tatuiruotę Travis su Toby Morse pasidarė 2014 m. Balandžio 2 d.

63. „Cadillac Car“ tatuiruotė

Travis Barker-Cadillac automobilio tatuiruotė

Tatuiruotė: „Cadillac Car“ tatuiruotė kairėje nugaros pusėje.

Reikšmė: 2014 m. Liepos mėn. Travis gavo savo mėgstamą automobilį „Cadillac“, kurį ant nugaros rašė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar. 2014 m. Liepos 20 d. Travis į savo „Instagram“ paskyrą įkėlė šios tatuiruotės nuotrauką su antrašte,

Ką tik baigiau savo#53 „Cadillac“ su savo geru draugu & labai talentingas @chueyquintanar „Back“ kūrinys beveik baigtas! #Įžymi šeima#„Cadillac“

64. „Skorpiono“ tatuiruotė

Travis Barker-Scorpio tatuiruotė

Tatuiruotė: „Skorpiono“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Skorpionas yra Traviso barkerio zodiako ženklas, nes jis gimė 1975 m. Lapkričio 14 d. Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Oliveris Macintoshas, ​​2014 m. Rugsėjo 8 d. Paprastai Skorpiono tatuiruotė simbolizuoja apsaugą nuo visų piktųjų dvasių.

65. ‘120%’ tatuiruotė

travis barker-120% tatuiruotė

„120%“ tatuiruotė ant kairės rankos, kurią atliko tatuiruočių meistras Chuey Quintanar

66. „Teatro kaukės“ tatuiruotė

Traviso Barkerio teatro kaukės tatuiruotė

Tatuiruotė: „Teatro kaukės“ tatuiruotė ant jo dešinio peties.

Reikšmė: Teatro kaukė apima vieną laimingą veidą ir vieną liūdną veidą. Abu šie veidai atspindi juoką ir tragediją. Paprastai teatro kaukės tatuiruotė yra skirtingų gyvenimo etapų vaizdavimas.

67. ‘SHANNA’ tatuiruotė

Travis Barker-Shanna tatuiruotė

Tatuiruotė: „SHANNA“ tatuiruotė ant vidinės kairės rankos dalies.

Reikšmė: Shanna Moakler yra antrosios buvusios Traviso Barkerio žmonos (2004-2008) vardas. Pora turi du gražius vaikus – Landoną Asherį Barkerį (gimė 2003 m. Spalio 9 d.) Ir Alabamos valstijos Luellą Barker (gimė 2005 m. Gruodžio 24 d.). Net po išsiskyrimo su tuometine žmona Shanna Travis vis dar turi tatuiruotę ant rankos. Ši tatuiruotė buvo rašyta 2004 m., Kai Travisas ir Shanna susituokė. Interviu „Noisey“ Travisas buvo paklaustas apie jo „SHANNA“ tatuiruotę, į kurią jis atsakė,

Shanna tatuiruotė vis dar yra. Nežinau, ar tai slėpsiu, bet pagalvojau “.

68. „Rožės“ tatuiruotė

Travis Barker-Rose tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožės“ tatuiruotė dešinėje jo kaklo pusėje.

Reikšmė: Travis padarė šią „rožių“ tatuiruotę, kad padengtų savo senąją „Melissa“ tatuiruotę. Melissa Kennedy yra Travis Barker pirmosios buvusios žmonos (2001-2002) vardas. 2002 m. Rugpjūčio mėn. Barkeris pateikė skyrybų su Melissa prašymą. Atsiskyręs nuo jos, 2004 m. Spalio 30 d. Jis vedė aktorę Shanna Moakler ir „Miss USA“ titulą. Po išsiskyrimo iš Melissos jis pasidarė tatuiruotę šia rožine tatuiruote.

Travis Barker-Melissa tatuiruotė

Traviso Barkerio „Melissa“ tatuiruotė dabar padengta „rožių“ tatuiruote

69. „BONES“ tatuiruotė

Nuotraukos nėra.

Tatuiruotė: „BONES“ tatuiruotė ant jo kojos.

Reikšmė: „BONES“ yra pirmoji tatuiruotė, kurią Travisas padarė būdamas vos 17 -os. Šią tatuiruotę jis padarė rašalu ant kojos. Kaulai buvo Traviso pravardė, nes jis buvo labai liesas, o aplinkiniai jį vadino kaulais. Tačiau per lėktuvo katastrofą 2008 metais ši tatuiruotė buvo sudeginta.

70. „Mudflap Girls“ tatuiruotė

Travis Barker-mudflap merginų tatuiruotė

Tatuiruotė: „Mudflap Girls“ tatuiruotė abiejose krūtinės pusėse.

Reikšmė: Purvo vėliavos mergina yra ikoniškas moters, smėlio laikrodžio kūno formos, sėdinčios ir atsilošusios ant rankų, o plaukai pučia vėjo, vaizdas. Travisas iš abiejų „Cadillac emblem“ tatuiruotės pusių pasidarė tatuiruotę su purvu.

71. „Skaičius 7“ tatuiruotė

Travis Barker numeris 7 tatuiruotė

Tatuiruotė: „Skaičius 7“ tatuiruotė ant dešiniojo dilbio.

Reikšmė: Anot Traviso, skaičius 7 yra jo laimingas skaičius, todėl jis gavo rašalą ant dešinio dilbio. Skaičius 7 laikomas vienu aukščiausių dvasinių skaičių, dažnai susijusių su intuicija, mistinėmis galiomis, dvasiniu vadovavimu ir apsauga. Interviu Travis sakė,

Mano dešinė ranka yra kaip mano sėkmės ranka. Jame yra viskas – kortų kaladė, būgnų lazdelės, martini taurė, dolerio ženklas, mano laimingas skaičius 7, mano inicialai ir triušio pėda. Turiu velnią, kuris buvo iš „Black Label“ riedlenčių. Būdamas 22 metų užsiėmiau riedlenčių sportu, todėl jį įgavau. Tai labai blogai išgydė, bet aš atsisakiau jo paliesti. Aš nenoriu paliesti savo daiktų. Tai tiesiog atrodo radikaliai “.

72. „Uždegimo žvakių“ tatuiruotė

Travis Barker-uždegimo žvakių tatuiruotė

„Uždegimo žvakių“ tatuiruotė ant jo pečių

73. „Būgnų lazdelių“ tatuiruotė

Travis Barker-būgnelių tatuiruotė

„Būgnų lazdelių“ tatuiruotė ant dešiniojo dilbio.

74. „Tiny Dagger“ tatuiruotė

Travis Barker-maža durklo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Tiny Dagger“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Durklo tatuiruotė yra išdavystės, prarastos meilės, sudužusios širdies, nelaimės ir senų prisiminimų simbolis. Šią tatuiruotę Travisas padarė tiesiai virš savo „vyšnių“ tatuiruotės.

75. „Kauliukų“ tatuiruotė

Travis Barker-Dice tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kauliukų“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Travisas pasidarė tatuiruotę iš dviejų mėlynos spalvos kauliukų, viename kauliuke pavaizduotas skaičius 6, o kitame-skaičius 1, o abiejų kauliukų iš viso yra 7. Skaičius 7 yra Traviso laimingasis skaičius, kurį jis užrašė rašalu. taip pat dešinė ranka. Skaičius 7 yra vienas aukščiausių dvasinių skaičių, simbolizuojantis dvasingumą, apsaugą, mistines galias ir dieviškąją meilę.

76. „Martini Glass“ tatuiruotė

Travis Barker-Martini stiklo tatuiruotė

„Martini Glass“ tatuiruotė ant dešinio dilbio

77. „Triušio pėdos“ tatuiruotė

Travis Barker-triušio pėdos tatuiruotė

Aiškus šios tatuiruotės vaizdas nėra.

Tatuiruotė: „Triušio pėdos“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Sakoma, kad triušio pėdos tatuiruotė nešiojui suteikia sėkmės ir laimės. Dauguma Traviso dešinės rankos tatuiruočių yra susijusios su sėkme.

78. „Voras“ tatuiruotė

Travis Barker-voro tatuiruotė

Tatuiruotė: „Voro“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar, 2018 m. Gruodžio mėn. Voro tatuiruotė yra harmonijos, pusiausvyros, begalybės, augimo, paslapties ir galios simbolis.

79. „Randalai Tamara“ tatuiruotė

travis barker-randalai ir tamara tatuiruotė

Tatuiruotė: „Randalai Tamara“ tatuiruotė kairėje krūtinės pusėje.

Reikšmė: Travis gavo savo dviejų seserų, Randalai ir Tamara, vardus kairėje krūtinės pusėje. Jis netgi paminėjo juos savo autobiografijoje „Ar galiu pasakyti“, kuri buvo paskelbta 2015 m.

80. „Skersinių kaulų kaukolės“ tatuiruotė 

Traviso barkerio sukryžiuotų kaulų kaukolės tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kairės kaulo kaukolės“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Travis pasidarė tatuiruotę „sukryžiuota kaulų kaukolė“, kuri simbolizuoja nuodus ir pavojų. Kaukolės akiduobėse rašalu pažymėtas skaičius 13, kuris laikomas laimingiausiu skaičiumi tatuiruočių kultūroje.

81. „Kortų kaladės“ tatuiruotė

Travis Barker-kortų kaladės tatuiruotė

„Deck of Cards“ tatuiruotė ant dešinio dilbio

82. ’66’ Tatuiruotė

travis barker-66 tatuiruotė

Tatuiruotė: ’66’ Tatuiruotė dešinėje jo kaklo pusėje.

Reikšmė: Skaičius 66 nurodo Traviso mėgstamiausio „Cadillac“ metus. Ši tatuiruotė rašoma tarp lenktynių vėliavų tatuiruotės.

83. „ST“ tatuiruotė

Travis Barker-st tatuiruotė

Tatuiruotė: „ST“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Ši tatuiruotė rašoma apie jo buvusią žmoną Shanna Moakler, aktorę ir „Mis JAV 1995“ titulą. Pora susituokė 2004 m. Spalio 30 d. Ir susilaukė dviejų gražių vaikų – Landono Asherio Barkerio (gim. 2003 m. Spalio 9 d.) Ir Alabamos Luella Barker (gimusios 2005 m. Gruodžio 24 d.). Tačiau pora išsiskyrė 2008 m. Net po skyrybų Travis vis dar turi Shannos tatuiruotę ant savo kūno.

84. „Live Fast Die Fun“ tatuiruotė

Travis Barker-live fast die fun tattoo

Tatuiruotė: „Live Fast Die Fun“ tatuiruotė kairėje jo kaklo pusėje.

Reikšmė: Travis kairėje kaklo pusėje pasidarė tatuiruotę su spalvinga reklama, kurioje parašyta „Live Fast Die Fun“.

85. „Vaikų eskizas“ tatuiruotė

Traviso Barkerio ir vaikų eskizo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Vaikų eskizas“ tatuiruotė ant kairės šlaunies.

Reikšmė: Tiek Landonas, tiek Alabama rašė tatuiruotes ant Traviso šlaunies. Landonas rašė kryžių L ir A raidėmis, o Alabama – širdį su A raide. Interviu „Noisey“ Travis sakė,

Taip [mano vaikai] turi vieną vietą ant mano šlaunies, kur jie gali tatuiruoti ką tik nori. Landonas uždėjo kryžių su savo vardu, su L ir A, o Alabama – širdį. Vietos liko visai nedaug. Kurį laiką turiu bėdų “.

Kitame interviu GQ sakė Travisas,

Turiu šią dalį ant šlaunies, kur iš esmės bet kada, kai man pasidaro tatuiruotė, jei jie yra šalia ir nori, jie gali paimti ginklą ir papuošti mane. Tai tarsi eskizų knyga. Tai prisiminimai, kurie tikrai neįkainojami. Viskas prasidėjo nuo to, kad Landonas norėjo tatuiruotės. Jis nesuprato, kodėl negali. Jis buvo išdirbtas ir verkė. Turėjau paaiškinti, kad eisiu į kalėjimą, jei pasidarysi tatuiruotę. Taigi aš pasakiau: „Sudarykime sandorį, tu mane tatuiruoji“.

Šios tatuiruotės buvo dažytos 2012 m. travis barker-alabama-kids tatuiruotė

Travisas Barkeris tatuiruotę rašė savo dukra Alabama 2012 m

86. „Palikuonių logotipas“ tatuiruotė

Travis Barker-descendents logotipo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Descendents Logo“ tatuiruotė ant dešinės kojos.

Reikšmė: „Descendents“ – tai punk roko grupės, susikūrusios 1977 m., Pavadinimas. Po tragiškos lėktuvo katastrofos 2008 m. Travisas man pasakė, kad dauguma jo tatuiruočių buvo sudegintos, o tatuiruotė ant kojų buvo labai sunki, nes skausmas buvo nepakeliamas . Taigi jam pavyko gauti tik „Descendents“ logotipą – grupę, kurią jis mylėjo nuo paauglystės.

87. „Dag Nasty Flame Logo“ tatuiruotė

Nuotraukos nėra.

Tatuiruotė: „Dag Nasty Flame Logo“ tatuiruotė ant jo kojos.

Reikšmė: „Dag Nasty“ yra amerikiečių pankroko grupės, susikūrusios 1985 m., Pavadinimas. Šios grupės liepsnos logotipas Travisui ant kojos buvo užrašytas rašalu, kuris buvo sudegintas dėl lėktuvo katastrofos 2008 m. Interviu su „Noisey“ Travis sakė,

Na, visos tatuiruotės buvo sudegintos nuo mano kojų. ir visa mano nugaros oda turėjo būti nulupta ir naudojama kaip skiepijimas kitose mano kūno dalyse. Aš sudeginau pirmąsias tatuiruotes. Vienas pasakė „Kaulai“ – tai buvo mano pravardė, kai man buvo 16 metų, nes buvau tokia liesa. Kitas buvo mano „Dag Nasty“ liepsnos tatuiruotė – jie buvo hardcore grupė, kurią aš mylėjau paauglystėje ir vis dar myliu. „Ar galiu pasakyti“ ant mano krūtinės taip pat yra vienas iš jų albumų “.

88. „Atminimo“ tatuiruotė

Travis Barker-memorialinė tatuiruotė

Tatuiruotė: „Atminimo“ tatuiruotė ant dešinės šlaunies.

Reikšmė: Po tragiškos lėktuvo katastrofos 2008 metais Travis šią tatuiruotę pasidarė Chriso Bakerio (Traviso padėjėjo) ir Che Stillo (Traviso apsaugos darbuotojo) atminimui, kurie kartu su dviem pilotais žuvo per katastrofą. Travisas ir DJ AM buvo vieninteliai išgyvenę šią avariją. Tačiau po metų DJ AM mirė dėl narkotikų perdozavimo. Travisas laiko save „laimingu“, nes mano, kad dieviškosios Dievo palaimos jį išgelbėjo. Norėdamas pagerbti Chrisą Bakerį ir Che Stillą, jis ant savo kūno užrašė šią atminimo tatuiruotę.

89. ‘LLJ’ tatuiruotė

Travis Barker-llj tatuiruotė

Tatuiruotė: „LLJ“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Paskelbus muzikos ir tatuiruočių festivalio seriją, Musink, Travis šią tatuiruotę gyvai padarė tatuiruočių meistras Chuey Quintanar, būdamas 106.7 FM KROQ Kevin ir Bean, 2018 m. Gruodžio 11 d. Chue Quintanar rašė „LLJ“, kad sako: „Tegyvuoja Jahseh“, XXXTentaciano atmintyje.

travis barker-chuey quintanar-llj tatuiruotė

Travisas Barkeris gauna rašalą Chuey Quintanar tiesiogiai per 106,7 FM KROQ Keviną ir Beaną. (2018 m. Gruodžio 11 d.)

90. „Akies“ tatuiruotė

Travis-eye tatuiruotė

„Akies“ tatuiruotė ant dešinio dilbio

91. „Nenustatytos raidės“ tatuiruotė

Traviso Barkerio nenustatytų raidžių tatuiruotė

Tatuiruotė: „Nenustatytų raidžių“ tatuiruotė ant pirštų.

Reikšmė: Nėra aiškios informacijos apie šią tatuiruotę.

92. „F.T.W“ tatuiruotė

travis barker-fwt tatuiruotė

Tatuiruotė: „F.W.T“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Travis rašė @johnxcelabtattoo 2012 m. Lapkričio 4 d. Žmonės padarė keletą spėlionių apie tai, ką reiškia „F.W.T“, tačiau Travis niekada nepateikė jokio viešo pareiškimo dėl šios tatuiruotės.

93. „Vaikų vardų“ tatuiruotė

Travis Barker-vaikų vardo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Vaikų vardo“ tatuiruotė ant apatinės nugaros dalies.

Reikšmė: Travis ant apatinės nugaros dalies pasidarė tatuiruotę: Landonas (sūnus), Atiana (pamotė) ir Alabama (dukra). Ne tik tai, kad jis ant galvos turi kryžminę tatuiruotę su pavardėmis, Landonas ir Alabama. Atiana Cecilia De La Hoya yra buvusios Traviso žmonos Shanna Moakler ir boksininko Oskaro De La Hoya dukra, gimusi 1999 m. Kovo 29 d..

Travis Barker-vaikų vardas ant kryžminės tatuiruotės

2012 m. Kovo mėn. Travisas Barkeris kairėje galvos pusėje gavo rašalą „kryžius su savo vaikų vardais“.

94. „Mergelės Marijos su vėliava“ tatuiruotė

travis barker-virgin mary tatuiruotė

Tatuiruotė: „Mergelės Marijos su vėliava“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Travis pasidarė tatuiruotę „Mergelė Marija“ kartu su reklaminiu užrašu „Gloria mylinčiu atminimu“. Gloria yra Traviso motinos, kuri mirė, kai Travis buvo labai jaunas, vardas. Travis mano, kad jo motina yra tikrasis jo sėkmės įkvėpėjas. Būtent jo motina visada motyvavo jį siekti savo svajonių.

95. „Skutimosi peiliukas“

Nuotraukos nėra.

Trevisas parašė savo pirmosios merginos vardą su skutimosi peiliuku ant kojos. Ne visai „tatuiruotė“, bet Travisas sakė,

Man buvo 10 ar 11 metų, jos vardas buvo Toni ir aš tai padariau skutimosi peiliuku. Manau, kad dabar jis buvo padengtas kitomis tatuiruotėmis. Jūs tikriausiai tai padarėte, tiesa? “

96. „Nenustatytos“ tatuiruotės

Tatuiruotė: „Nenustatytos“ tatuiruotės žemiau jo juosmens.

Reikšmė: Nėra aiškios informacijos apie šias tatuiruotes.

97. „Moterų portretų“ tatuiruotė

Traviso Barkerio ir moters portretų tatuiruotė

„Moterų portretų“ tatuiruotė ant abiejų rankų

98. „Lady on Plane“ tatuiruotė

travis barker-lady lėktuvo tatuiruotėje

„Lady on Plane“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio

99. „Riedlentės“ tatuiruotė

Nuotraukos nėra.

Tatuiruotė: „Riedlentės“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Travisas nuo vaikystės labai mėgo čiuožti. Taigi, ant jo kūno buvo užrašyta „riedlentės“ tatuiruotė.

100. „INRI“ tatuiruotė

Traviso neatpažinta tatuiruotė

Tatuiruotė: „INRI“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: „INRI“ reiškia „Jėzus iš Nazareto, žydų karalius“.

101. „TAVO KALTAS!“ Tatuiruotė

Travisas Barkeris, tu toks šaunus-tatuiruotė

Tatuiruotė: „YOURE SO COOL“ tatuiruotė ant dešinės šlaunies.

Reikšmė: 2021 m. Kovo 26 d. Travis užrašė šią tatuiruotę ant šlaunies ir įkėlė vaizdo įrašą ant savo „Instagram“ rankenos. Jo gerbėjai spėliojo, kad tatuiruotė rašyta jo merginos Kourtney Kardashian rašysena.

102. „Mažytės širdies“ tatuiruotė

Maža širdies tatuiruotė-Travisas Barkeris

Tatuiruotė: „Tiny Heart“ tatuiruotė ant dešinės šlaunies.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Travis rašė 2021 m. Kovo 26 d. Maža širdies tatuiruotė simbolizuoja meilę, emocijas, jausmus, aistrą ir užuojautą.

103. „Kourtney“ tatuiruotė

Travis Barker-Kourtney-Tattoo

Tatuiruotė: „Kourtney“ tatuiruotė kairėje pec.

Reikšmė: Travis nepalieka jokių galimybių įrodyti savo meilės Kourtney Kardashian ir 2021 m. Balandžio 9 d. Ant krūtinės gavo rašalą „Kourtney“.

104. „NIEKUOME nepasitikėk“ tatuiruotė

Nepasitikėkite niekuo-Travisas Barkeris

Tatuiruotė: „NIEKUOMET nepasitikėk“ tatuiruote per gerklę.

Reikšmė: Remiantis keliais žiniasklaidos pranešimais, 2021 m. Gegužės 21 d. Travis pasidarė šią tatuiruotę rašytoja Chuey Quintanar, kad uždarytų buvusios žmonos Shanna Moakler skleidžiamus gandus, teigdama, kad ji sugavo Travisą su Kim Kardashian, Prieš keletą metų tai galiausiai lėmė Shannos ir Traviso skyrybas.

105. Tatuiruotė ant dešinės rankos

Travis Barker-rankų tatuiruotė

Reikšmė: 2021 m. Gegužės 14 d. Travis pasidarė šią tatuiruotę rašytoju tatuiruočių meistru Scott Campbell.

106. „kaltės“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio

kaltės tatuiruotės-travis barkeris

Reikšmė: 2021 m. Gegužės 21 d. Travis pasidarė šią tatuiruotę tatuiruočių meistro Ganga rašalu.

Ganga-Travis-Barker-Tattoo

2021 m. Gegužės 21 d. Travis tatuiruočių meistro Gangos tatuiruotę išspausdino žodžiu „kaltė“.

107. „Išgyvenusiųjų“ tatuiruotė ant dešinio dilbio

išgyvenusieji-Tatuiruotė-Travisas Barkeris

Reikšmė: Šią tatuiruotę Travis padarė tatuiruočių meistro Ganga raštu 2021 m. Gegužės 21 d.