Tatuiruotės

Top 8 tatuiruočių menininkai Launcestone

Galų gale pasirinkti ir suderinti tai, ko pagaliau norite savo tatuiruotės dizainui, gali būti labai sudėtinga, nes tai bus ant jūsų odos labai ilgai. Nesvarbu, koks yra jūsų dizainas ar kokius metodus norite pritaikyti savo tatuiruotėms, būtina susirasti tatuiruočių menininką, turintį tokių įgūdžių, kurie galėtų priimti iššūkį. Jei jau turite idėją (arba net jei to dar neturite), visada turite stengtis išsisukti iš žinomos tatuiruočių salono, kad galėtumėte gauti tai, ko nusipelnėte.

Kai bus išsiaiškinta technika ir dizainas, turėsite ištirti viską, kad patektumėte į geriausią tatuiruočių parduotuvę. Dauguma tatuiruočių studijų turės menininko portfelį ir jų darbus atliks net oficialioje svetainėje. Kiti taip pat gali turėti savo asmenines „Instagram“ paskyras, kuriose jie nuolat atnaujina visus naujus dizainus, kuriuos šiuo metu kuria. Turėkite omenyje tik vieną dalyką: laikykitės reputacijos ir daug tyrinėkite.

Launcestonas yra mažas miestelis, tačiau turi didžiulę galimybę tatuiruotėms daryti. Kiekvieną dieną nauja tatuiruočių studija auga daugiausia dėl didėjančio žmonių susidomėjimo. Bet nesijaudinkite, tai nebus per sunki užduotis, nes mes sukūrėme geriausių tatuiruočių meistrų ir geriausių tatuiruočių parduotuvių Sietle sąrašą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai perskaityti į priekį ir pagalvoti apie kitą vietą Launcestone.

1. Cheryl- Tatuiruočių studija

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • 1. Cheryl- Tatuiruočių studija
 • 2. Tatuiruočių draugija
 • 3. Cunamio tatuiruotė
 • 4. Takumi tatuiruotė
 • 5. Antonio “Ynot” Robinson- Inkorporated Tattoo and Body Piercing Studio
 • 6. Jimmy, Whitey, Dan & Lynda- iš karalių & Dievai
 • 7. Fluntboy tatuiruotė
 • 8. Launceston tatuiruotės

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Nuo 1999 m, „Tattoo Studio“ yra modernizuota tatuiruočių parduotuvė ir labai žavisi daugybe pažangiausių tatuiruočių kolekcijų bei kita susijusia pagalba klientams. „Cheryl“ yra „Tattoo Studio“ tatuiruočių meistrė ir neabejotinai labai entuziastingai teikia savo paslaugas klientui. Kiti studijos specialistai taip pat turi daug patirties tatuiruočių dizainui, ypač memorialinėms, senovinėms ir pridengiamoms tatuiruotėms. Gavus sveikatos departamento leidimą ir gavus licenciją, tatuiruotės daromos tvarkingoje ir higieniškoje atmosferoje. Taip pat organizuojami nemokami patarimai ir diskusijos, kad būtų galima iš anksto nuspręsti dėl reikalingos tatuiruotės ir nustatyti jų kainas. dovanų kuponai taip pat įteikiami vertingiems klientams už jiems suteiktas paslaugas.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

„Tattoo Studio“ turi 5 talentingus menininkus, turinčius daugiau nei 3 dešimtmečių bendrą patirtį. Jie garsėja savo techniniais ir meniniais įgūdžiais bei klientų aptarnavimo paslaugomis. „Tattoo Studio“ priima ir pasivaikščiojimus, ir susitikimus, tačiau jie visada patars jums pasirinkti pastarąjį savo patogumui. Jie taip pat sutelkia dėmesį į klientų švarą ir saugumą. Nors čia yra daug technikų, kuriomis menininkai specializuojasi, nes kiekvienas menininkas turi unikalų ir savitą prisilietimą prie savo darbo, tačiau yra keletas būdų, kuriais jie pasižymi. Tai specializacija: „Gory Stuff“, „Haida Tattoo“, „Kaukolė“, „Drugelis“, „Gėlė“, „Tribal“, „Bold Color“, „Traditional“, „Memorial“, „Laikrodis“, „Širdis“, „Juoda ir pilka“, „Bio-Mechanical“, „Lettering“, japonų kalba, „New School“, „Portretai“, „Borneo“, „American“ , Gamta, Fotorealizmas, Baikeriai, Gyvūnai, Kinai & Keltų tatuiruotė.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Nors visą svarbią informaciją galite gauti internete, kai ieškote apie šią tatuiruočių studiją, mes išvardinome keletą svarbių nuorodų apie tai, kad tai būtų vieno langelio straipsnis visiems jūsų poreikiams. Galite sužinoti jų socialinės žiniasklaidos rankenas ir kitą svarbią kontaktinę informaciją, kad sužinotumėte daugiau tiesiogiai iš studijos.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

2. Tatuiruočių draugija

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Nuo 2017 m. „The Tattoo Society“ yra įsikūrusi Charleso gatvėje, Launceston TAS centre. Ši parduotuvė yra labai gerai žinoma ir higieniška tatuiruočių parduotuvė. Jų gerai apmokyti ir profesionalūs darbuotojai amatininkai ne tik siūlo neprilygstamas ir keistas tatuiruotes, bet ir jaučia orumą teikti savo paslaugas už patogią kainą. Jie sunkiai dirba, kad derintų savo tatuiruočių dizainą ir modelius su klientų idėjomis ir suteiktų jiems geriausią rezultatą, kuris yra neįsivaizduojamas. Tatuiruočių draugija pateikia nuostabių patarimų ir naudingų idėjų, kaip puikiai tvarkyti tatuiruotes namuose. Jie pateikia naudingų patarimų, kaip prireikus pertvarkyti tatuiruotės dizainą klientų labui.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Tatuiruočių draugija yra įsteigta Launcestone, kuri yra atidaryta 6 dienas per savaitę. Joje dirba 5 valandos menininkai, turintys didelę patirtį ir įvairių temų bei stilių ekspertus. „Tattoo Society“ savo klientams suteikia labai erdvią, higienišką ir švarią aplinką, kad jie galėtų jaustis patogiai ir patirti viską puikiai ir nepakartojamai. Nors čia yra daug technikų, kuriomis menininkai specializuojasi, nes kiekvienas menininkas turi unikalų ir savitą prisilietimą prie savo darbo, tačiau yra keletas būdų, kuriais jie pasižymi. Tai specializuojasi gamtos, atminimo, gyvūnų, mandalų, keltų, haidos, juodos ir pilkos, vilkų, japonų, drugelių, raidžių, dailios linijos, gėlių, akvarelės, scenarijaus, animacinių filmų, portretų, laukinės gamtos, tradicinių, genčių, tradicinių amerikiečių srityse & Paukščių tatuiruotė.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

„The Tattoo Society“ tatuiruočių meistras yra rankinio ir kitų mašininių tatuiruočių metodų ekspertas. Klientai gali turėti kelis tatuiruočių dizainus, kurie svyruoja nuo tradicinių iki šiuolaikinių ir tradicinių bei rytietiškų. Jie taip pat kuria gamta paremtą ir įkvėptą dizainą. Jie taip pat dirba su realizmu, šiukšlių polka, nauja mokykla ir akvarelės dizainu. Nors visą svarbią informaciją galite gauti internete, kai ieškote apie „The Tattoo Society“ tatuiruočių studiją, mes išvardinome keletą svarbių nuorodų apie tai, kad tai būtų vieno langelio straipsnis visiems jūsų poreikiams. Galite sužinoti jų socialinės žiniasklaidos rankenas ir kitą svarbią kontaktinę informaciją, kad sužinotumėte daugiau tiesiogiai iš studijos.

 • Parduotuvės pavadinimas: Tatuiruočių draugija
 • Adresas: Tatuiruočių draugija, 156 Charles Street, Launceston, TAS 7250
 • El. Paštas:  [email protected]
 • Kontaktas: 03 6334 9286
 • Facebook: Tatuiruočių draugija
 • Instagram: @the_tattoo_society
 • Laikas: Pirmadieniais – ketvirtadieniais 9.30–17.30 val

  Penktadienis 9:30 – 20:00 val

  Šeštadienis 9:30 – 16:00 val

  Saulė uždaryta

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

3. Cunamio tatuiruotė

„Tsunami Tattoo“ yra patikima tatuiruočių dirbtuvė, kuri pastaruosius dešimt metų teikia aukščiausio lygio tatuiruočių modelius „Newstead TAS“. Studijos įgula turi maždaug 43 metų patirtį kuriant tatuiruotes ir visus kitus kūno meno kūrinius. Jie specializuojasi sudėtingos, japonų, juodos ir pilkos spalvos srityse & Meno kūrinio portretų dizainas. „Tsunami Tattoo“ studijos menininkai labai atidžiai įsiklauso į jūsų reikalavimus ir labai stengiasi pateikti jūsų pasirinkimų ir pageidavimų dizainą. Jie taip pat siūlo platų gatavų nuorodų dizainų įvairovę. Jei klientas to nori, jie teikia paslaugas tiek, kiek uždaroma parduotuvė.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Nors čia yra daug technikų, kuriomis menininkai specializuojasi, nes kiekvienas menininkas turi unikalų ir savitą prisilietimą prie savo darbo, tačiau yra keletas būdų, kuriais jie pasižymi. Tai specializacija Haida, Juoda, Drugelis, Kultūra, Bloga katė, Gentis, Portretai, Mama, Erelis, Drakonas, Pusė ir visos rankovės, Klasikiniai kūriniai, Gamta, Memorialas, Gėlių, Laukinė gamta, Mandala, Blykstė, Tradicinė japonų kalba, Spalva Dirbk, Kaukolė & Uždengiama tatuiruotė. Pagrindinė rašalo „Tsunami Tattoo“ kaina prasideda nuo 80 USD.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Jie turi daugybę unikalių dizainų, o jų studijos prašmatnumą gali pastebėti menininkų darbai, pakabinti kaip paveikslas. Taigi klientas taip pat gali rinktis iš savo darbų kolekcijos. Visi „Tsunami Tattoo“ paveikslai yra piešti rankomis ir nutapyti rankomis, todėl jie skiriasi nuo kitų „Launceston“ studijų. Jų žodžiais tariant, nors jūs galite gauti visą svarbią informaciją internete, kai ieškote apie šią tatuiruočių studiją, mes išvardinome keletą svarbių nuorodų apie tai, kad tai būtų vieno langelio straipsnis visiems jūsų poreikiams. Galite sužinoti jų socialinės žiniasklaidos rankenas ir kitą svarbią kontaktinę informaciją, kad sužinotumėte daugiau tiesiogiai iš studijos.

 • Parduotuvės pavadinimas: Cunamio tatuiruotė
 • Adresas: „Cunami Tattoo“, 2A Penquite Road, Newstead, Launceston, TAS 7250
 • Kontaktas: 0428 914 059, 03 6333 4066
 • El. Paštas:  [email protected]
 • Facebook: Cunamio tatuiruotė
 • Instagram: @cunamitattoos
 • Interneto svetainė tsunamitattoo.com.au
 • Laikas: Pirmadieniais-šeštadieniais 10: 00-18: 00

  Saulė pagal paskyrimą

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

4. Takumi tatuiruotė

 Tatuiruočių meistrai Launcestone

„Takumi Tattoo“ yra tik privačių susitikimų studija, siūlanti pasirinktinius tatuiruočių dizainus. „Takumi Tattoo“ specializuojasi japoniško ir rytietiško dizaino srityje, o tai labai aiškiai matyti net iš pavadinimo. Studija yra Launcestono viršutinėje St John gatvėje, kuri yra gana gerai žinoma vieta. Prieiga prie „Takumi Tattoo“ yra gana paprasta. „Takumi Tattoo“ menininkas turi labai daug patirties, kuri išskiria juos iš kitų tatuiruočių studijų šioje srityje. Studijos atmosfera taip pat yra gana skirtinga, o tai taip pat svarbu.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

„Takumi Tattoo“ siūlo įvairius stilius, ypač didelius ir pasirinktinius dizainus, kuriuose jie yra profesionalai. Jie taip pat džiaugiasi subtiliais ir mažais dizainais, tokiais kaip drugelis ar gėlė ant apykaklės kaulo arba už ausies. Kiti „Takumi Tattoo“ menininkų mėgstami piešti stiliai yra japoniškas, tradicinis ir šiuolaikinis amerikietiškas stilius, biomechaninis, akvarelė, juoda ir pilka, scenarijus, raidės, super tikroviški portretai, gyvūnai, gėlės, abstraktus dizainas, perdirbiniai ir priedangos.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

„Takumi Tattoo“ nori dirbti pagal susitarimą ir privaloma įnešti tam tikrą pinigų sumą, kad rezervuotumėte laiko tarpsnį. Jie dažniausiai ima 80 USD už daugumą tatuiruočių, tačiau tai taip pat priklauso nuo tatuiruotės dydžio. Tai leidžia jiems žinoti apie kliento rimtumą ir linksminti tik rimtus klientus, kurie iš tikrųjų laukia dizaino. Piešimo mokesčio nėra, užstatas taip pat negrąžinamas. Nors visą svarbią informaciją galite gauti internete, kai ieškote apie šią tatuiruočių studiją, mes išvardinome keletą svarbių nuorodų apie tai, kad tai būtų vieno langelio straipsnis visiems jūsų poreikiams. Galite sužinoti jų socialinės žiniasklaidos rankenas ir kitą svarbią kontaktinę informaciją, kad sužinotumėte daugiau tiesiogiai iš studijos.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

5. Antonio “Ynot” Robinson- Inkorporated Tattoo and Body Piercing Studio

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Antonio „Ynot“ Robinsonas yra patyręs veterinaras, turintis 13 metų patirtį, turintis velniškai daug savo kačiuko pasiekimų, pavyzdžiui, būdamas meilėje ir „HipHop Atlanta“. Taip pat tatuiruočių superžvaigždė Chrisas Brownas. Jis yra antgamtinė jėga, su kuria galima pasitarti dėl savo nepaprastų tatuiruočių įgūdžių. Jis specializuojasi beveik visų stilių srityje, tačiau jo kompetencija yra realizmas ir portretai. Jis netiki dalykais, kurių nėra knygose, ir net nedaro dalykų savo tradiciniu būdu. Viskas, ką jis padarė, yra gana unikalus savo aspektu, nesvarbu, ar tai daro tatuiruotes, ar kuria muziką. Jis nėra tik paprastas menininkas, o tai aiškiai matyti iš jo profilio ir aplanko.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Elijah Akeem yra vienas iš kitų „Inkorporated Tattoo and Body Piercing Studio“ menininkų, taip pat turi unikalų foną. Jo žodžiais: „Žmonės man visada sako:„ Norėčiau, kad galėčiau piešti! tarsi man būtų suteiktas koks nors stebuklingas talentas. Neigiamas! Piešiau visą dieną, daugelį metų. Piešiau, kol neskaudėjo rankų, o tada dar nupiešiau “. Elijas specializuojasi juodos ir pilkos spalvos efektų srityje, bet taip pat linkęs išeiti už dėžutės ribų. Jis didžiuojasi savo sugebėjimu nubrėžti švarias ir tvarkingas linijas, o tai yra gana gražu. Jis mėgsta kurti drąsius kūrinius, įtraukdamas fotorealizmą. Jis iš esmės gali viską.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Mažos tatuiruotės kaina prasideda nuo 80 USD, tačiau jos taip pat gali padidėti priklausomai nuo dizaino dydžio. Rašalo dažymo valandinis tarifas prasideda nuo 175 USD per valandą. „Inkorporated Tattoo“ ir „Body Piercing“ studijose jie nori dirbti pagal susitarimą, o norint užsisakyti laiko tarpsnį privaloma įnešti tam tikrą pinigų sumą. Jie dažniausiai ima 80 USD už daugumą tatuiruočių, tačiau tai taip pat priklauso nuo tatuiruotės dydžio. Tai leidžia jiems žinoti apie kliento rimtumą ir linksminti tik rimtus klientus, kurie iš tikrųjų laukia dizaino. Piešimo mokesčio nėra, užstatas taip pat negrąžinamas.

Tačiau, jei galų gale pasidarysite tatuiruotę, užstatas bus pakoreguotas pagal galutinį mokestį. O jei norite suplanuoti ar atšaukti susitikimą, turėsite tai padaryti prieš 48 valandas, kad atlikėjui būtų suteikta laiko pertvarkyti visą savo dienotvarkę. Na, gana daug taisyklių, tačiau būtent dėl ​​to „Inkorporated Tattoo“ ir „Body Piercing Studio“ yra sėkminga tatuiruočių parduotuvė.

Nors visą svarbią informaciją galite gauti internete, kai ieškote apie šią tatuiruočių studiją, mes išvardinome keletą svarbių nuorodų apie tai, kad tai būtų vieno langelio straipsnis visiems jūsų poreikiams. Galite sužinoti jų socialinės žiniasklaidos rankenas ir kitą svarbią kontaktinę informaciją, kad sužinotumėte daugiau tiesiogiai iš studijos.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

6. Jimmy, Whitey, Dan & Lynda- iš karalių & Dievai

Iš karalių & „Gods“ yra Sietlo tatuiruočių studija, kuri gamina individualią pagalbą tatuiruočių darymui ir netgi parduoda natūralias veganų priežiūros paslaugas savo klientams. Salonas siekia pristatyti į SPA panašią atmosferą ir vartotojams sukuria be streso ir šiltą atmosferą. Karalių & Dievų dizaineriai yra specialistai, apimantys platų tatuiruočių metodų asortimentą, apimantį natūralistinį, tradicinį, neotradicinį, juodąjį darbą, botaniką ir realizmą..

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Šios studijos savininkui menininko draugiškumas yra labai svarbus. Jis nori, kad jo klientai jaustųsi pakankamai patogiai ir šiltai, kad atvertų protą geresnei tatuiruočių patirčiai. Iš karalių & „Gods“ studijoje taip pat yra atskiras kambarys, kuriame klientai gali jaustis saugiai ir patogiai. Kai kurie žmonės taip pat gali patirti emocinį ir asmeninį tatuiruotę, o jos poreikis buvo rūpinamasi talentais „Of Kings“ & Dievai. „Of Kings“ savininkas & „Gods“ daug vėliau pagalvojo apie priežiūros produktus, kurie turi būti ekologiški ir veganiški, kad jie geriau ir be jokių komplikacijų išgydytų žaizdą

 Tatuiruočių meistrai Launcestone Iš karalių & „Gods“ yra viena seniausių tatuiruočių studijų Launcestone, kurioje dirba keli talentingi menininkai. „Of Kings“ tatuiruočių meistras & Dievai yra specialių tatuiruočių paslaugų teikimo specialistai ir yra susipažinę su įvairiais stiliais ir metodais. Karalių & „Gods Studio“ dirba kiekvieną dieną nuo 12 iki 21 val. Nors visą svarbią informaciją galite gauti internete, kai ieškote apie šią tatuiruočių studiją, mes išvardinome keletą svarbių nuorodų apie tai, kad tai būtų vieno langelio straipsnis visiems jūsų poreikiams. Galite sužinoti jų socialinės žiniasklaidos rankenas ir kitą svarbią kontaktinę informaciją, kad sužinotumėte daugiau tiesiogiai iš studijos.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

7. Fluntboy tatuiruotė

„Fluntboy Tattooz“ yra viena seniausių tatuiruočių studijų Sietle, kurioje dirba keli talentingi menininkai. „Fluntboy Tattooz“ tatuiruočių meistras yra specialių tatuiruočių paslaugų teikimo specialistas ir yra susipažinęs su įvairiais stiliais ir metodais. „Fluntboy Tattooz“ studija atidaryta kiekvieną dieną nuo 12 iki 21 val. Jie taip pat yra susipažinę su įvairiais stiliais ir yra gana lankstūs, kai kalbama apie šviesų ir spalvingą, juodą ir pilką bei tikrovišką dizainą. „Fluntboy Tattooz“ studija taip pat siūlo auskarų vėrimo įrangą per valandą ir aukštos kokybės juvelyrinius dirbinius.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

„Fluntboy Tattooz“ yra „Launceston“ tatuiruočių parduotuvė, siūlanti prabangesnę, modernesnę ir jaukesnę atmosferą, kuri yra tarsi poilsio erdvė. „Fluntboy Tattooz“ siūlo keturias tatuiruočių paslaugas, taip pat tris VIP kameras rašymui ir auskarų vėrimui nuošalesnėje erdvėje žmonėms, norintiems asmeninės patirties. „Fluntboy Tattooz“ taip pat apima meno galeriją, kurioje pateikiami vaizdai ir portretai. Jie taip pat praktikuoja individualų dizainą-nuo supaprastinto pranešimo iki viso atramos dizaino.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

„Fluntboy Tattooz“ yra tatuiruočių parduotuvė Sietle, kuri buvo atidaryta beveik prieš du dešimtmečius 2000 m. „Fluntboy Tattooz“ specializuojasi tradicinių, fotorealistinių ir nestandartinių tatuiruočių dizaino srityje. Patyręs tatuiruočių meistras baigė mažas tatuiruotes ir didesnes tatuiruotes. Jie taip pat specializuojasi keisti didesnes tatuiruotes arba kurti naujus spalvingus dizainus. „Fluntboy Tattooz“ taip pat turi juvelyrinių dirbinių parduotuvę ir teikia auskarų vėrimo paslaugas. „Fluntboy Tattooz“ taip pat teikia patarimus po priežiūros ir po pirmo rašalo. Taigi, tikrai galima įveikti jų patirties lygį „Fluntboy Tattooz“. Studija specializuojasi daugelio rūšių technikoje ir tikrai užtikrins geriausią kokybę.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Nors visą svarbią informaciją galite gauti internete, kai ieškote apie „Fluntboy Tattooz“ studiją, mes išvardinome keletą svarbių nuorodų, kad tai būtų vieno langelio straipsnis visiems jūsų poreikiams. Galite sužinoti jų socialinės žiniasklaidos rankenas ir kitą svarbią kontaktinę informaciją, kad sužinotumėte daugiau tiesiogiai iš studijos.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

8. Launceston tatuiruotės

„Launceston Tattoos“ yra tatuiruočių studija, įsikūrusi Sietle ir atidaryta 7 dienas per savaitę. Jame yra tiek pasivaikščiojimų, tiek susitikimų užsakovų ir 5 menininkai, pasižymintys įvairiomis tatuiruočių patirtimis. Stiliai, kuriuos jie gali pasiekti, yra gana įvairūs, o jų klientai liudija jų patirtį. „Launceston Tattoos“ yra tatuiruočių studija, įsikūrusi 2007 m. Ir turi daug menininkų, turinčių daugiau nei 100 metų patirtį kartu! Šie menininkai specializuojasi daugybėje dizainų, įskaitant daugybę spalvingų kūrinių, kardinolinę mokyklą, naują mokyklą, juodą ir pilką, japonų, genčių, taškinį darbą ir dailias linijas bei tikroviškus portretus. „Launceston Tattoos“ tikslas yra suteikti savo klientams geriausią komfortą ir paslaugas.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

Jie turi daugybę tatuiruočių meistrų, kurie yra ir vyrai, ir moterys ir kurie yra įvairių sričių ir savo unikalių būdų ekspertai. Jie turi tiek vyrų, tiek moterų tatuiruočių menininkus, kurie visi yra sertifikuoti ir laikosi aukščiausių švaros ir saugumo standartų. Kai lankotės „Launceston Tattoos“, turėsite ramybę, kurią suteikia tatuiruotė iš vienos geriausių „Launceston“ tatuiruočių parduotuvių. Mūsų draugiškas personalas yra pasiryžęs teikti aukščiausios klasės klientų aptarnavimą ir gražias tatuiruotes šiltoje ir kviečiančioje atmosferoje.

„Launceston Tattoos“ filosofija yra ta, kad žmonės, norintys pasidaryti savo tatuiruotę, nesvarbu, ar tai pirmas, ar dešimtas jų dizainas, nusipelno pagarbos ir pagarbos. Reikėtų nepamiršti jų patirties, kad jie galėtų didžiuotis savo galiniu dizainu. „Launceston Tattoos“ yra puiki tatuiruočių studija, įkurta Launcestone. Ji savo klientams teikia tatuiruočių ir auskarų vėrimo paslaugas. Vidaus auskarų vėrėjų ir tatuiruočių menininkų komanda gali dalyvauti ir susitikti. Jie taip pat specializuojasi tam tikrų įgūdžių rinkinyje ir įvairiausiose tatuiruočių parinktyse bei technikose. Auskarų vėrėjai taip pat yra patyrę savo srityje.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

„Launceston Tattoos“ yra „Launceston“ tatuiruočių studija, veikianti ir aptarnaujanti klientus daugiau nei 20 metų. „Launceston Tattoos“ menininkas turi daugiau nei 50 metų bendros patirties. Taigi jie yra susipažinę su įvairiais tatuiruočių stiliais ir dizainais – nuo senosios mokyklos iki šiuolaikinio ir rytietiško stiliaus. „Launceston“ tatuiruotės yra pritaikytos visais stiliais ir metodais. Jie taip pat teikia auskarų vėrimo paslaugas kartu su prekės ženklu ir skarifikavimu. Esant tokiai gausiai menininkų komandai, jų talentu reikia pasitikėti.

Tatuiruočių meistrai Launcestone

„Launceston Tattoos“ yra įsikūrusi Lonsestone, o tatuiruočių meistras, turintis daugiau nei 50 metų patirtį. Jie dirba 7 dienas per savaitę ir savo klientams suteikia aukščiausios kvalifikacijos ir profesionalias tatuiruotes. Jie specializuojasi daugybėje technikų ir dizainų, tokių kaip tradicinis, neorealizmas, amerikietis ir japonas. „Launceston“ tatuiruotės taip pat giriamos už nuostabią ir svetingą gamtą.

Nors visą svarbią informaciją galite gauti internete, kai ieškote apie šią tatuiruočių studiją, mes išvardinome keletą svarbių nuorodų apie tai, kad tai būtų vieno langelio straipsnis visiems jūsų poreikiams. Galite sužinoti jų socialinės žiniasklaidos rankenas ir kitą svarbią kontaktinę informaciją, kad sužinotumėte daugiau tiesiogiai iš studijos.

 • Parduotuvės pavadinimas: „Launceston“ tatuiruotės
 • Adresas: Launceston tatuiruotės, 422A Westbury Road, Prospect Vale TAS 7250
 • Kontaktas: (03) 6340 1884
 • El. Paštas: [email protected]
 • Facebook: Launcestono tatuiruotės
 • Laikas: Pirmadieniais – ketvirtadieniais 9–19 val., Penktadieniais – šeštadieniais 9–17 val., Sekmadieniais: UŽDARYTA

Vieta „Google“ žemėlapiuose: