Tatuiruotės

Top 10 tatuiruočių menininkų Hobarte

Odos tatuiruotė kaip asmeninės išraiškos priemonė yra ritualizuota praktika, kuri šimtmečius egzistuoja daugelyje skirtingų kultūrų. Atitinkamai, simbolinė tatuiruočių reikšmė pasikeitė ir yra labai individualizuota. Planuoti pasidaryti tatuiruotę ir ieškoti jos įkvėpimo yra smagu. Tačiau ieškoti ir pasirinkti tarp tobulų menininkų, kad jie būtų teisingi su savo įkvėpimu, nėra. Taigi čia mes turime kruopščiai parinktą tatuiruočių menininkų sąrašą Hobarto rajone ir aplink jį.

Pastaruoju metu labai pasikeitė žmonių požiūris į tatuiruotes. Lėtas ir stabilus socialinis pripažinimas padėjo tatuiruočių pramonei išaugti. Remiantis „Research in 2020“, tatuiruotės yra 6 greičiausiai auganti Australijos pramonė. Nors gali kilti tam tikrų problemų, susijusių su rašalo rašymu, pavyzdžiui, tatuiruotės pasirinkimas, joms yra daug būdų. Štai kodėl sprendimas pasidaryti tatuiruotę šiais laikais dažniausiai yra asmeninis pasirinkimas. Mes čia pasirūpiname, kad kruopščiai pasvertumėte ir parengtumėte 15 geriausių Hobarto tatuiruočių meistrų sąrašą, kad jums nereikėtų ieškoti niekur kitur.

Nesvarbu, ar pirmą kartą svarstote galimybę gauti rašalą, ar norite gauti kitą, ar tiesiog mėgaujatės naršydami šaunias tatai, rasite geriausius tatuiruočių menininkus, kad įgyvendintumėte savo tatuiruočių svajones.

1. Todd, Casey, Eddie- Titano tatuiruotės & Kūno auskarų vėrimas

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

  • 1. Todd, Casey, Eddie- Titano tatuiruotės & Kūno auskarų vėrimas
  • 2. Patey, Brandon, Beau- INK Slave Tattoos
  • 3. Tarnaitės ir šarko tatuiruočių studija
  • 4. Tahiti Gil- Tahiti Felikso meistro tatuiruotė
  • 5. „Les Bowen“- „Second Skin Tattoo Studio“ 
  • 6. „Tech Neek“ kosmetinė tatuiruotė
  • 7. Jeffas Delaney- „Walk the Line Tattoo Co“.
  • 8. „Hobart Tattoo Collective“
  • 9. Toji Inkk tatuiruotė 东 极 刺青
  • 10. Rašalas Finest

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Pagrindinė Hobarto tatuiruočių studija yra „Titan Tattoos“ & Kūno auskarų vėrimas, kuris veikia nuo 2017 m. Jame klientams teikiama profesionali pagalba tatuiruočių srityje ir padedama jaukioje ir šiltoje aplinkoje. Penki talentingi šios studijos menininkai yra apmokyti teikti įvairių tipų tatuiruočių kūrimo paslaugas, tokias kaip neotradicinis, juodos ir pilkos spalvos darbas. Šie specialistai padeda nuspręsti dėl tobulos tatuiruotės pasirinkimo, kurio jums reikia atsižvelgiant į jūsų odos tipą. Jie pateikia informaciją apie tatuiruotės diegimą, spalvą & dydį ir nurodykite, kuris metodas puikiai pagerina jūsų tatuiruotės dizainą. Šie patyrę tatuiruočių specialistai visada džiaugiasi jūsų idėjomis ir padeda jums tiksliai ir tobulai sukurti norimą tatuiruotės dizainą. Klientas gali ten nuvykti ir pasidaryti tatuiruotę „Titan Tattoos“ & Kūno auskarų vėrimas.

„Titan“ tatuiruočių studijoje yra penki profesionalūs menininkai. Šie ekspertai yra apmokyti savo individualios technikos. Todas puikiai dirba juodai ir pilkai, Sebas mėgaujasi savo neo tradicinio stiliaus kūriniu, Casey mėgsta mėgautis šviesiomis spalvomis ar švelniomis juodomis ir pilkomis gėlėmis, Edis daro neįprastus neotradicinių spalvų amatus. Galime peržiūrėti šių ekspertų albumus ir pasirinkti mums labiausiai tinkantį stilių ir dizainą. Visoms rezervacijoms taikomas užstato mokestis, todėl negalime rezervuoti laiko tarpo ar citatos „Facebook“. Jie norėtų, kad paskambintume jiems į parduotuvę ir gautume tinkamiausią kainą tatuiruočių gamybai. Skambinti galima nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10 iki 17 val. Ir šeštadieniais tik susitarus

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Vienas geriausių menininkų ir „Titan Tattoos“ savininkas & Kūno auskarų vėrimas yra Anastasis Karydas, kuris nuo vaikystės mėgo piešti ir tapyti. Ji sako, “

Sveiki, aš esu Anastasis Karydas. Gimė Salonikuose, Graikijoje. Aš buvau tas vaikas, kuris visą laiką, visur, ant nieko piešdavo ir niekada mokykloje nekreipdavo jokio rimto dėmesio. Dėl to studijavau grafinį dizainą ir dizainą ir įgijau du laipsnius šiuose dalykuose, tačiau man visada patiko tatuiruotės. Pradėjau nuo 17 be jokių priemonių ir priemonių, kurios tuo metu buvo prieinamos ir tęsiamos lygiagrečiai su studijomis.

Ji turi visą pasakojimą apie tai, kaip sekėsi nuo šiol. Ji pasakoja apie tai, kaip jai pavyko atidaryti „Titan“ tatuiruotes & Po to „Body Piercing“ studija ir ji sako,

Tada aš sėdėjau devynis mėnesius pameistrystę geroje parduotuvėje, o paskui tiesiai į gilius vandenis! Turiu daugiau nei 27 metų patirtį tatuiruočių srityje ir dirbau daugelyje parduotuvių, daugiausia Londone. Aš nusprendžiau atidaryti „Titan Tattoo“ 2006 m., Nes norėjau turėti vietą, kurią vadinu namais, kur galėčiau jaustis gerai ir galėčiau 100% atiduoti savo mylimam menui ir, žinoma, savo brangiems klientams. Nors galiu kurti daugelyje laikmenų, visada norėjau tatuiruoti savo pagrindinę išraišką, pagrindinę priemonę; iki šiol, nežinau kodėl. Mane vis dar žavi tatuiruotės, nes pirmą kartą jas pamačiau. Tai vienas iš tų dalykų, aš žinau, kad juos myliu, tik nežinau kodėl! Dirbu įvairius darbus-nuo mažų iki viso kūno tatuiruočių, bet mane labiausiai traukia japonai ir portretai. Tai du skirtingi pasauliai, kurie mano galvoje palaiko tam tikrą pusiausvyrą! Mano parduotuvė yra labai švari, patogi ir įsikūrusi gražioje, ramioje vietoje, toli nuo triukšmo, rūpesčių ir kitų trukdžių. Nuo tada, kai tai nebuvo tokia populiari, man visada patiko tatuiruotės, tiesą sakant, maištingas aspektas tikriausiai yra vienas iš veiksnių, kurie iš pradžių man patiko. Nesistengiu reklamuoti jokios mados ar ja pasinaudoti. Tiesą sakant, tatuiruotės gali būti priimtinesnės, tačiau jos niekada negali būti madingos, nes mada ateina ir išeina, tatuiruotės yra NUOLATINĖS. Daugiausia dirbu pagal užsakymą, nes tikiu, kad kiekviena tatuiruotė yra unikali, kaip ir ją turintis žmogus. Visi ir visos idėjos laukiamos mano parduotuvėje.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Titano tatuiruotės & Auskarų vėrimas siūlo ne tik aukščiausios kokybės tatuiruočių paslaugas, bet ir auskarų vėrimą bei papuošalus. Jų studijoje yra daugiau nei 12 menininkų, kurie specializuojasi savo nišoje. Jie taip pat turi dešimtmečių bendrą patirtį, todėl jie yra visiškai profesionalūs savo versle. Be to, jų studijoje yra platus drabužių ir papuošalų pasirinkimas, todėl jie tampa sveika tatuiruočių studija.

„Titan Tattoos“ menininkas & Kūno auskarų vėrimas specializuojasi daugybėje dizainų ir technikų, tačiau labiausiai paplitę būdai, kuriais jie pasižymi, yra laukinė gamta ir gamta, genčių, akių, portretai, japonų, laikrodis, amerikietiškas, gėlių, gyvūnų, pilno rankovių, drugelis, tradicinis amerikietis, širdis, Haida, Erelis, kaukolė, scenarijus, tradicinė japonų kalba, fantazija, keltų, vilkas & Drakono tatuiruotė.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Titano tatuiruotės & „Body Piercing“ yra ne pagrindinėje gatvėje, o jį daugiausia tvarko mišrūs darbuotojai, todėl tai yra viena iš savo rūšių ir išskirtinė tatuiruočių studija Hobarte, kuri savo klientams suteikia gana draugišką ir šiltą atmosferą. Titano tatuiruotės & „Body Piercing“ taip pat rengia daugybę svečių menininkų ir parduoda prekes, todėl tai yra gana populiari dovanų parduotuvė! Čia parduodami drabužiai ir papuošalai, kuriuos gamina patys menininkai.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

2. Patey, Brandon, Beau- INK Slave Tattoos

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„INK Slave Tattoos“ studija yra patikima tatuiruočių parduotuvė, įsikūrusi Berriedale TAS centre. Šioje studijoje dirba nuostabi specialistų komanda, kuri priima visas tatuiruotes svetingai, patogiai ir maloniai. Profesionalai yra derliaus, dizaino, užrašų ir pridengimo technikos ekspertai, kad tie, kurie nori unikalios pasirinktos tatuiruotės, gali pasiekti puikių rezultatų. Stilistai visada taiko tinkamus instrumentus ir geros kokybės rašalo atsargas, kad jūsų tatuiruotės darbas būtų atliktas tobulai. „INK Slave Tattoos“ siūlo nemokamą diskusijų lizdą, kad būtų sukurtas jūsų tatuiruotės projektavimo metodas. Studijos darbuotojai džiaugiasi galėdami pasiūlyti dovanų kuponus ar kuponus savo brangiems klientams.

„INK Slave Tattoos“ savininkė atskleidžia, kad turi didelę tatuiruočių profesionalų komandą, kuri puikiai atlieka tai, ką paprastai atlieka. Jo žodžiais tariant: „Mes turime nuostabią menininkų komandą„ Ink Slave Tattoos “, kurią sudaro Patey, Brandon, Beau, Jones, Charlotte & mūsų mokinė Kirra. Tarp jų visų jie apima visus tatuiruočių stilius nuo sudėtingiausių iki smulkiausių! ” Tatuiruočių meistrai Hobarte

„INK Slave Tattoos“ menininkai specializuojasi daugelio dizainų ir technikų srityje, tačiau dažniausiai pasitaikančios technikos yra „Bold Color“, „Mandala“, „New and Old School“, „Wolf“, „Traditional“, „Nature“, „Eagle“, japonų kalba, kaukolė, fotorealizmas, juoda ir pilka , Genčių, gėlių, viršelių & Portretų tatuiruotė.

„INK Slave Tattoos“ yra higieniška ir švari savo klientams. Jie ėmėsi visų atsargumo priemonių, kad jų klientai jaustųsi saugūs ir sveiki. Jie ėmėsi visų priemonių po COVID-19 ir dirba tik susitarę, kad išvengtų daugiau kontaktų. Norėdami konsultuotis ar užsisakyti menininką, turėsite tai padaryti el. Paštu. Oficialioje svetainėje jie taip pat turi kontaktinę formą, kurią galima užpildyti ir nuo šiol galima užsisakyti konsultaciją.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„INK Slave Tattoos“ pramogauja tatuiruotės, kurios gali būti naudojamos „INK Slave Tattoos“, tačiau tik pagal principą „pirmas atėjai“. Jie nori susitikimų, kad galėtų puikiai valdyti savo kliento reikalavimus. Taip pat galite paskambinti iš anksto ir patikrinti, ar yra atlikėjo, kuriam norite gauti rašalo. „Walk-in“ tatuiruotės paprastai yra mažesnio dydžio ir nereikalauja daug laiko, jas galima padaryti vienu sėdėjimu. Visa kiekvieno menininko kontaktinė informacija yra pačioje svetainėje.

Bet taip pat prieš jums susitikus „INK Slave Tattoos“, jie iš anksto prašo 100 USD grynųjų, kad užsisakytų jūsų laiko tarpsnį. Jis įskaitomas į galutinę sumą, kai mokate už tatuiruotę. Taikydami šią procedūrą, jie linksmina tik žmones, kurie iš tikrųjų rimtai nori pasidaryti tatuiruotę ir ne tik žudo savo laiką. Svarbu, kad jų klientai taip pat rimtai elgtųsi.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Jei planuojate pakeisti savo planus arba atšaukti susitikimą, jie siūlo paskambinti prieš 48 valandas, kad jie galėtų prisitaikyti ir pamatyti, kaip tai padaryti.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

3. Tarnaitės ir šarko tatuiruočių studija

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Maid and Magpie“ sėkmingai pripažinta tatuiruočių parduotuvė nuo 2015 m. Ši parduotuvė teikia aukšto lygio tatuiruočių modelius ir madas pagal jūsų poreikius ir norus. Draugiški šios studijos menininkai visada stengiasi pagaminti geriausiai pageidaujamus amatus, kurie puikiai tinka jūsų pageidavimams ir kišenei. Su jomis galima įsigyti daugybę reikmenų ir apdorojimo medžiagų, kad jūsų tatuiruočių dizainas būtų sukurtas skirtingai. Parduotuvės specialistai kuria įvairius modelius, kad galėtų patenkinti savo klientus savo pasirinkimu. „Maid and Magpie“ taip pat siūlo auskarų vėrimo pagalbą savo kliento patogumui.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Maid and Magpie“ tatuiruočių studijos menininkė specializuojasi daugelio dizainų ir technikų srityje, tačiau labiausiai paplitę būdai, kuriais jie pasižymi, yra raidės, smulkioji linija, scenarijus, portretai, mandala, akis, kaukolė, tradicinis amerikietis, paukštis, drugelis, gyvūnas, japonas, Gėlių, Haida, vilkas, memorialas, akvarelė, spalvotas darbas, juoda ir pilka, keltų & Genčių tatuiruotė.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Pagrindinių tatuiruočių kaina „Maid and Magpie“ tatuiruočių parduotuvėje prasideda nuo 50 USD. Nors [procesas taip pat gali skirtis priklausomai nuo dydžio ar laiko. Valandiniai įkainiai taikomi, jei asmuo nori užsakyti atlikėją visai dienai, o laukiniai priklauso nuo dizaino ir sudėtingumo..

„Maid“ ir „Magpie“ tatuiruočių parduotuvės siūlydavo auskarų vėrimo paslaugas, tačiau to nebesuteikia. Jie yra labai aktyvūs socialinėje žiniasklaidoje, kai reikia skelbti apie savo tatuiruotes, tačiau jie nori susitikti asmeniškai. Jie taip pat ima mažiausiai 50 dolerių užstatą, kad patvirtintų jūsų užsakymą, ir 100–200 dolerių už didesnius gabalus. Tai daroma taip, kad klientai į užsakymą žiūrėtų rimtai. Tai padės nešvaistyti tiek menininko, tiek kliento laiko. Svarbu, kad atšaukimo atveju apie tai pasakytumėte prieš 24 valandas ir prieš iš naujo rezervuodami galite prarasti pinigus. Užstatas negrąžinamas.

Tatuiruočių meistrai Hobarte Vienintelė taisyklė, dėl kurios jie yra labai griežti, yra tai, kad jiems reikės jūsų asmens tapatybės dokumentų, nes jie nepramogina jaunesnių nei 18 metų asmenų. Taigi įsitikinkite, kad su savimi turite savo asmens tapatybės dokumentą. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite apsilankyti jų oficialioje svetainėje arba sekti žemiau pateiktas svarbias nuorodas.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

4. Tahiti Gil- Tahiti Felikso meistro tatuiruotė

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Tahiti Felix“ meistro tatuiruotė yra įsikūrusi Hobarto CBD viduryje „Elizabeth St. Mall“, kur rasite tatuiruočių saloną, kuriame gausu senovės ir kultūros. Hobartas yra antrasis namas Tahitio Felikso meistro tatuiruočių salone. Įkurta 1949 m. Paties legendinio tatuiruočių meistro „Tahiti Felix“ Lyncho, ji ir toliau yra seniausia veikianti tatuiruočių salė vakarinėje Amerikos pakrantėje, o dabar tradicinis metodas tatuiruoti tiek senąją mokyklą, tiek visą praktiką yra išplėtotas iki Tasmanijos ir Australijos.!

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Tahiti Felix“ „Master Tattoo“ studijos menininkas specializuojasi daugelio dizainų ir technikų srityje, tačiau labiausiai paplitę būdai, kuriais jie pasižymi, yra tradicinės amerikietiškos tatuiruotės, nestandartinės tatuiruotės, juodos ir pilkos spalvos tatuiruotės, dailusis menas, spalvoto realizmo tatuiruotės, pasirinktinė iliustracija, senosios mokyklos tatuiruotės, Naujos mokyklos tatuiruotės, Erelio tatuiruotės, pridengiamos tatuiruotės, gėlių tatuiruotės, mažos tatuiruotės, keltų tatuiruotės, juodos darbo tatuiruotės, tatuiruotės visomis rankovėmis, orientuotas į grafinį dizainą & Mikro tatuiruotės, gyvūnų tatuiruotės.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Kai kurie žmonės ir klientai buvo taip sužavėti Tahiti Felikso meistro tatuiruotės atliktu darbu, kad jie pateikė labai teigiamų pastabų apie tatuiruočių parduotuvę sakydami: „Aš negalėjau paprašyti geresnio tatuiruotojo Jasono, kuris padarė nuostabų darbą ant mano portreto. Atsipalaidavęs. Atsipalaidavęs. Tikrai malonu ir lengva. Labai ačiū.” – Andrew Smithas

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Tahiti Gil yra vienas geriausių „Tahiti Felix Master Tattoo“ menininkų ir savininkų. Jis specializuojasi tokiuose darbuose kaip „Traditional Americana“, klasikiniai pinupai & viskas tiki, ir Disney! Jis tatuiruojasi nuo 1992 m., O tai suteikia jam daugiau nei 20 metų patirtį! Jam vadovavo Lefty Al Miller (1952–2000 m.) Ir nuo to laiko jis neatsigręžė.

„Tahiti Felix“ meistro tatuiruotėje turėtumėte iš anksto susitarti, kad rezervuotumėte vietas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Tahiti Felix Master Tattoo, galite apsilankyti jų oficialioje svetainėje arba sekti svarbias mūsų pateiktas nuorodas.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

5. „Les Bowen“- „Second Skin Tattoo Studio“ 

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Second Skin Tattoo Studio“ yra įsteigta Warrane ir padeda vietinei bendruomenei bei aplinkinėms vietovėms. Studija siūlo platų dizaino stilių spektrą ir užtikrina, kad jie savo klientui atliktų kokybišką darbą kuo saugesnėje ir higieniškiausioje aplinkoje. Jie taip pat naudoja naujausias technologijas ir metodus su sterilizavimo technologijomis, kad suteiktų jiems geriausią.

„Second Skin Tattoo Studio“ menininkas yra labai nužudytas ir siekia savo klientams pateikti aukščiausios kokybės darbą. Tyli ir patogi privati ​​aplinka užtikrina, kad jie dirba be jokių trukdžių ir galėtų atiduoti savo klientams 100 proc. Jie laikosi visų higienos ir profesionalumo standartų.

Nors Les dirba pagal susitarimą, kad patenkintų didelio užsakomojo darbo paklausos poreikius, Danas, Haris ir Mia, vadovaujami Leso, dirba tiek dėl paskyrimo, tiek dėl įėjimo. Visi „Second Skin Tattoo Studio“ menininkai gali kurti individualų dizainą ir yra laimėję daugybę nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų įvairiose tatuiruočių konvencijose. Jie turi beveik dešimtmečius stiprią klientų bazę, kuri vis dar ateina naujam darbui. Menininkas jiems leidžia jaustis kaip namuose.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Second Skin Tattoo Studio“ aukštai iškėlė tatuiruočių studijų higienos ir kokybės kartelę. Savo darbui jie naudoja tik vienkartinę įrangą ir adatas. Tiesą sakant, visi menininkai turi trumpą mikrobiologijos kursą ir turi licenciją. Tiesą sakant, Lesas komentuoja: „Naršykite mūsų darbus, sužinokite apie antrosios odos tatuiruotės istoriją, tada užsukite į mūsų švarią, ramią, šeimai tinkančią studiją šiandien ir leiskite mūsų atsidavusiam studijos vadovui Robynui paversti jūsų idėją gabalu. menas, kuris tęsis visą gyvenimą “. Galite apsilankyti jų atsiliepimų puslapyje ir sužinoti daugiau apie sąžiningą klientų atsiliepimą. Be to, jie išduoda dovanų kuponus, kurie gali būti puiki dovana…. Nebent norite juos panaudoti sau!

Les Bowen

Lesas yra vienas iš nedaugelio Australijos menininkų, patyrusių tatuiruočių karjerą, įveikdamas neįtikėtinus 58 metus – ir kaip jo šiuolaikiniai klientai nepaneigs fakto, kad jis tik tobulėja. Jis yra vienas iš labiausiai apdovanotų Australijos tatuiruočių menininkų ir yra atsakingas ne tik už įspūdingų kūrinių ir dizaino kūrimą, bet ir už tatuiruočių, kaip meno formos, iškėlimą ir kitų mokymą tuo pačiu.

Lesas privačiai vadovavo Danui ir Tanyai ir vis dar yra svarbus daugelio pasirinktinių menų, už kuriuos pripažinta „Second Skin“, būklėje. Lesas pelnė pasaulinius apdovanojimus, tokius kaip Nacionalinės tatuiruočių asociacijos apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus ir narystę privačiame „Japan Tattoo Club“, todėl jis tapo vienu geidžiamiausių tatuiruočių industrijos menininkų pasaulyje. „Les“ veikia tik pagal užsakymą, pasiekiama per pokalbį su Robynu.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Danas

Pirmaisiais tatuiruočių metais Danas grįžo namo iš turinio, kuriame laimėjo apdovanojimą, ir, kruopščiai vadovaujant Lesui, jo darbas lieka linksminti ištikimus klientus – kai kuriems iš jų jau pritrūksta vietos! Danas yra labai kantrus ir ramus su savo klientais ir mėgsta jų klausytis. Jo darbas taip pat yra labai tikslus, su tatuiruočių nuojauta, kuri gali visiškai sutankinti įvairius stilius.

Daanas mėgsta dirbti ir netgi specializuojasi eilės darbuose, kurie yra labai tvarkingi ir labai tikslūs. Jo subtilumas daro jį nepriekaištingu rašytoju, pop menu, animacija, trafaretu ir grafiniais kūriniais, kurie nepalieka jokio įspūdžio. Be to, jis yra labai juokingas ir daro tai labai malonią patirtį visiems savo klientams (net jei jie pasirenka kokią sudėtingą vietą!)

Haris

Tas, kuris rado iliustruojančius medicinos vadovėlius ir ieškojo naujų iššūkių, Haris yra talentingas įvairių technikų menininkas. Antroji odos tatuiruočių studija norėjo žmogaus, kuris žinotų ne tik, kad būtų puikus menininkas, bet galėtų puikiai tikti ir pagerinti viso personalo atmosferą. Haris pasirodė esąs geriausias, nes yra labai draugiškas ir švelnus su klientais. Jis nepalieka nė vieno akmens, kad klientai jaustųsi kaip namie, be to, jo menas kasdien gerėja. Be to, jis atlieka tvarkingus ir tikslius potėpius, kuriuos mėgsta jo klientai. Jo pilkas darbas ir akvarelės efektas yra dėmės. Tai tikrai pagerino „Second Skin Tattoo Studio“ scenarijų.

Mia

Mia yra „Second Skin Tattoo Studio“ menininkė, prisijungusi prie parduotuvės dėl Harry. Taip buvo todėl, kad ji buvo vienintelė, kurią Haris laikė konkurencija. Mia, žinoma, yra aistringas menininkas, kaip ir jis, kuris mėgsta piešti, ne tik daro tatuiruotes. Ji mėgsta būti kantri savo klientams ir tai myli ir jos klientai. Be to, ji puikiai klausosi ir jos klientai yra patenkinti viskuo, ką ji daro. Ji yra Townsville mergina ir armijos personalo žmona. Ji yra žemiška ir sukuria labai teigiamą ir draugišką aplinką visam personalui ir klientams.

Kai kurie produktai ir paslaugos, kuriuos jie siūlo „Second Skin Tattoo Studio“ ir kuriuose slypi personalo produktyvumas bei įgūdžiai, yra tradiciniai, senosios mokyklos, siaubo, japonų, realizmo, polineziečių, genčių portretai, pasirinktiniai tatuiruočių dizainai, pirmos klasės auskarų vėrimas be kitų dizainų.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Kai kurie žmonės ir klientai buvo taip sužavėti „Second Skin Tattoo Studio“ atliktu darbu, kad pateikė labai teigiamų pastabų apie tatuiruočių parduotuvę, sakydami: „Šauk jiems, kad jie yra nuostabūs, geriausias darbas, padarytas šiandien savaitės tikrai sugrįš “. – Sheree Nichols

Antroji odos tatuiruočių studija turi puikų klientų aptarnavimą, o studija kuria santykius su klientais visą gyvenimą. Jie studijoje turi 8 tatuiruočių meistrus, kurie turi įvairių stilių, tokių kaip fotorealizmas, naujoji mokykla, tradicinė, neotradicinė, juoda ir pilka. Jie taip pat turi specialias dovanų korteles savo klientams, kad nustebintų.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

6. „Tech Neek“ kosmetinė tatuiruotė

„Tech Neek“ kosmetikos tatuiruočių praktika taikoma naujausioje antakių, akių kontūro, lūpų linijos ir mišinio mikropigmentacijos technikoje. Subtilus, tačiau pastebimas efektas, atkuriantis pasitikėjimą, subalansuojantis formą, simetriją ar spalvą, atgaivinantis visą veidą. Jie džiaugiasi viskuo, ką daro dėl kosmetinės tatuiruotės, ir jie norėtų jums padėti.

Be tatuiruočių, čia taip pat galite gauti daugybę kitų paslaugų, tokių kaip „Microblading“, „Antakiai su milteliais“, „Combo Brows“, „Top Eyeliner“, „Apatinis akių pieštukas“, „Blakstienų stiprinimas“, „Lūpų linija“, „Lūpų mišinys“, „Pilna lūpų spalva“.

Kai kurie žmonės ir klientai buvo taip sužavėti „Tech Neek Cosmetic Tattooing Studio“ atliktu darbu, kad jie pateikė labai teigiamų pastabų apie tatuiruočių parduotuvę sakydami: „Tatuiruočių meistras puikiai atliko mano pritaikytą tatuiruočių dizainą. Man tai patinka!” – Amanda M..

„Tech Neek“ kosmetikos tatuiruočių studija turi galingą saugumo ir sanitarijos vietą, todėl ji naudoja autoklavą, naudoja individualiai išvalytus maišelius prietaisams, kurie atidengiami dalyvaujant klientams, ir garantuoja, kad jos adatos, pigmentai, pirštinės , apsauginės prijuostės ir apsauginės užtvaros yra vienkartinės.

„Tech Neek Cosmetic Tattooing“ yra įsteigta Hobarto rajone ir daugiau nei dešimtmetį savo klientams siūlo kokybišką darbą. Jame yra senų tatuiruočių menininkų komanda iš viso miesto ir jie turi ilgametę kolektyvinę patirtį. „Tech Neek Cosmetic Tattooing“ taip pat siekia suteikti savo klientams patogią ir šiltą atmosferą. Norint įvykdyti kiekvieno kliento poreikius ir įgyvendinti jų svajones, reikia menininkų asmeninių pastangų. „Petite“ studija stengiasi kiekvienam klientui suteikti stilingiausią ir unikaliausią unikalų dizainą.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

7. Jeffas Delaney- „Walk the Line Tattoo Co“.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Walk The Line Tattoo Co.“ yra įmonė, kurią valdo ir valdo keturi Hobarto vietiniai gyventojai, kurie specializuojasi daugelio rūšių dizaino srityje ir netgi teikia auskarų vėrimo paslaugas. Vos perėję „Walk The Line Tattoo Co.“ duris, susidursite su labai šilta ir draugiška aplinka. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad suteiktumėte jums geriausią aptarnavimą, naudojant geriausius higienos matavimus ir naudojant sterilizuotus įrankius. Kaip teigia pats „Walk The Line Tattoo Co.“ savininkas, „mes nešiojame tik geriausią įrangą, mašinas, įrankius ir papuošalus. Mums nesvarbu, ar tai jūsų pirmoji maža tatuiruotė ar viso kūno kostiumas, pirmasis auskarų vėrimas ar sudėtingas projektas. Mes esame čia, kad padėtume jums visame procese “.

Taigi „Walk The Line Tattoo Co.“ menininkas yra tam, kad jaustumėtės geriausiai. Jie aptars su jumis jūsų idėją ir netgi suteiks jums informacijos, kaip tai padaryti patogesne sau. Tai padės geriau įvertinti norimą dizainą, kad netrukus to nesigailėtumėte.

Žinomoje „Walk the Line Tattoo Co“ yra tarptautinių apdovanojimų pelnę menininkai iš viso pasaulio, kurie turi savo specifinį skonį. Kiekvienas „Walk the Line Tattoo Co“ kambarys turėtų būti švarus, laikantis visų vyriausybės nustatytų higienos ir švaros priemonių. Taigi žmogus gali jaustis atsipalaidavęs, kai gauna rašalą. Galite būti tikri, kad jūsų tatuiruotė būtų be rūpesčių ir sterili. Būtent tai daro tatuiruočių parduotuvę viena geriausių Hobarte. Jie specializuojasi pagal individualų laisvų rankų dizainą ir netgi turi kiekvieno menininko galerijas su savo portfeliais tatuiruočių studijoje ir oficialioje svetainėje.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Štai keletas „Walk the Line Tattoo Co“ menininko sukurtų metodų, įskaitant individualų laisvų rankų dizainą, tikrovišką nuotrauką, juodą ir pilką, portretus, gyvūnus, vandens spalvą, anime, komiksų knygą, spalvotą bombą, naują mokyklą, tradicinę („Old School“ ir „Neo“), „Fine Line“, „Graffiti“, „Oriental“ ir. Bioorganinis-mechaninis-morfinis.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

8. „Hobart Tattoo Collective“

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Jei mintyse turite neaiškią idėją apie savo kitą tatuiruotės dizainą, bet negalite to išreikšti žodžiais, tuomet turite eiti ne toliau nei būti Hobarto tatuiruočių kolektyve, kuriame yra nuostabių menininkų, kurie padės įgyvendinti jūsų svajonę. Jų priežiūra padės suprasti, kaip išsipildė jūsų svajonė. Spalvingi kontrastai, kuriuos naudoja Hobart Tattoo Collective menininkas, padeda jūsų tatuiruotėms išsiskirti.

„Hobart Tattoo Collective“ tikrai yra viena draugiškiausių tatuiruočių studijų Hobarte. Jei norite tatuiruočių studijos, kuri privers jus jaustis kaip namuose, „Hobart Tattoo Collective“ yra jūsų vieta. Tik vienas dalykas, įsitikinkite, kad jau turite susitikti. Menininkas čia yra tiesioginis dažų dailininkas, tačiau jie sugeba užfiksuoti drobės grožį ant kūno, kuris yra oda, drobės. Čia menininkų sukurti dizainai yra pakankamai tikslūs, todėl gali atrodyti, kad jie iškart atgyja.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Pasirinkę tobulą dizainą atlikę tyrimus, atlikėjų portfelį oficialioje svetainėje arba pasikonsultavę, galite aptarti savo meno kūrinius ir suplanuoti susitikimą. „Hobart Tattoo Collective“ menininką dažniausiai moko jie patys, o tai jiems kelia nepaprastą smalsumą. Jie bandė ištirti visus tatuiruočių pramonėje naudojamų metodų ir stilių metodus. Jų tatuiruotės yra labai atpažįstamos dėl jų unikalaus prisilietimo ir dėl botaninių vaizdų bei kūno išdėstymo idėjų. Norėdami gauti visą informaciją, kurios reikia norint užsisakyti laiko tarpsnį „Hobart Tattoo Collective“, čia pateikiama visa informacija:

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

9. Toji Inkk tatuiruotė 东 极 刺青

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Toji Ink Tattoo“ tatuiruočių meistras specializuojasi juodos ir pilkos spalvos portretuose, priedangose, pasirinktiniuose, iliustratyviuose, smulkiose linijose, mistinėse, kosminio amžiaus, nežinomose, jautriose, tikroviškose, gentinėse, karikatūrose, klasikoje, siaubo, linksmose, grėsmingose , šiurpūs, japoniški, tradiciniai amerikiečiai ir kt. jie turi didžiulę klientų bazę, kuri puikiai kalba apie menininkus, kurie dirba labai profesionaliai ir puikiai, su visomis žiniomis ir švarioje bei jaukioje aplinkoje.

Klientai mėgsta šią tatuiruočių parduotuvę dėl priimtinų kainų, talentingų menininkų, svetingo personalo ir jų palankaus elgesio, menininkų turimų žinių, profesionalumo, nesmerkiančio požiūrio, palaikančio elgesio, puikių bendradarbiavimo įgūdžių ir priverčiančių jaustis pirmokus. namie.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

„Toji Ink Tattoo“ grupė yra viena iš labiausiai išaugusių tatuiruočių parduotuvių Hobarte ir koncentruojasi į aukštos kokybės menininkų ir auskarų vėrimo gaminimą savo klientams. „Toji Ink Tattoo“ parduotuvės parduodami papuošalai atitinka profesionalių auskarų vėrėjų asociacijos ir ASTM kriterijus. Klientai, kurie buvo dažyti „Toji Ink Tattoo“ rašalu, labai kalba apie savo profesionalų elgesį ir draugišką atmosferą, todėl tai yra viena geriausių tatuiruočių studijų, į kurią reikia atsižvelgti, jei ieškote profesionalaus tatuiruočių dizaino rašalo. Visą informaciją, kurios reikia norint užsisakyti lizdą „Toji Ink Tattoos“, galite ieškoti čia:

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

10. Rašalas Finest

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Jei esate kažkas, kas sutelkia dėmesį į aukščiausią tatuiruočių kokybę ir puikiai aptarnauja klientus, „Inks Finest“ yra puiki vieta jums. „Inks Finest“ tikrai skirs jums ypatingą dėmesį, kad galėtumėte mėgautis visu procesu. Tokiu būdu tai liudija savo profesionalų paslaugas. Privatus kambarys leidžia mėgautis procesu be pertraukų.

„Inks Finest“ siūlo geriausią dizainą, atlikęs išsamų asmens patikrinimą, žinodamas daugiau apie jus. Išankstinės konsultacijos vyksta tik tam, kad galėtumėte geriau suprasti jų meną ir menininkas taip pat gerai suprastų, ko norite. Jie taip pat teikia auskarų vėrimo paslaugas ir taip pat turi savo auskarų vėrimo ekspertą. Jų siūlomos kainos neturi jokių paslėptų mokesčių. „Inks Finest“ menininkas mielai jums padės.

Tatuiruočių meistrai Hobarte

Taigi, jei ieškote mažos paprastos tatuiruotės ar savo mylimo žmogaus nuotraukos, „Inks Finest“ turi menininką, kuris gali pranokti jūsų lūkesčius. Jie tikrai nepalieka akmens, kad jūsų darbas būtų tobulas. „Inks Finest“ yra prašmatnus tatuiruočių salonas Hobarto rajone, kuriame labai pasikeitė jų klientų higiena ir komfortas. Klientai taip pat aptarė specialybės studijos higieną ir švarą. Tačiau geriausias „Inks Finest“ dalykas yra menininkų čia sukurtų dizainų įvairovė, įskaitant fotorealistinę, juodą ir pilką, spalvotą bombą, grafiti ir rytietišką..

Vieta „Google“ žemėlapiuose: