Tatuiruotės

Top 10 tatuiruočių menininkų Ahmedabade

Ahmedabadas yra puikus miestas, įsikūręs Indijoje. Be daugybės istorinės ir kultūrinės reikšmės, jame taip pat yra daug tatuiruočių salonų. Iš visų šių istorinių ir kultūrinių pramogų būtent tatuiruočių salonai per daugelį metų įgavo daug reikšmės dėl meno ir žmonių modernizavimo. Tačiau jis nėra toks siaučiantis kaip kitose miesto dalyse.

Mieste tatuiruočių studijų skaičius nebuvo toks spartus, o kai kurie čia studijuojantys tatuiruočių meistrai taip pat išgarsėjo dėl savo fenomenalių darbų. Šioje tatuiruočių studijoje yra daug nuostabių tatuiruočių meistrų, įsisteigusių Ahmedabade, kurie didžiuojasi savo darbu ir taip pat turi didžiulį gerbėją.

Taigi mes sukūrėme šį nuostabių tatuiruočių menininkų Ahmedabade sąrašą, kurį galėtumėte pasirinkti kitam tatuiruočių nuotykiui.

1. Pankaj Sharma- 1920 Tattooz Hub

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Pelėda. Tatuiruotė pagal:- @beard_addicted__ #owltattoo #owltattoos #babyowl #babyowltattoo #owltattoodesign #tattooonback #backtattoos #backtattoo #tattooedgirls #tattooed #tattooedwomen #tattoosformen #tattooforgirls #backtattoostoytog #rajkot #baroda #8866444492

Įrašas, kurį bendrina P a n k a j S h a r m a (@1920tattoozhub) 2020 m. Spalio 20 d., 23:18 PDT

Ši 1920 m. „Tattooz Hub“ studija siūlo neskausmingas tatuiruotes už labai prieinamą kainą. Tai yra ir patogu, ir ne per daug biudžeto, todėl natūraliai ši tatuiruočių studija yra viena geriausių tatuiruočių studijų mieste. Jie sukuria itin patogią aplinką jūsų tatuiruotėms pasidaryti. Jų higienos standartai išlaikomi iki optimalaus lygio, būtino jų vertingiems klientams. Jų naudojama įranga taip pat yra aukščiausios kokybės, kad galėtų patenkinti klientų pasitenkinimą. Jie taip pat sveikina bendrus pasivaikščiojimus, tačiau pageidauja, jei susitarsite iš anksto.

Tačiau 1920 m. „Tattooz Hub“ ypatybė yra tam tikros rūšies dizainas, pvz., „Heart“, „Shivan“, „Building“, „Color Work“, „Dog, Wolf“, „Memorial“, „Birds“, „Plunksna“, „Crown“, „Floral“, „Geometric“, „Small“ & Didelės tatuiruotės.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Smėlio laikrodis (išgydytas 1 mėnuo) tattoobypankajsharma

Įrašas, kurį bendrina P a n k a j S h a r m a (@1920tattoozhub) 2020 m. Spalio 14 d., 8:12 PDT

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

2. Ponas Dharmeshas Magra- „Black Stain Tattoo Studio“

Ahmedabado tatuiruotės

„Black Stain Tattoo Studio“ yra gana draugiška tatuiruočių studija, įsikūrusi Ahmedabade. Studijoje yra nacionalinio lygio menininkas, turintis savo portfelius ir turintis tūkstančius dizainų. Galite pritaikyti idėją ir pritaikyti savo dizainui. Parduotuvėje yra nuostabių rūšių įranga, kuri yra moderni ir naujausio dizaino. Jie taip pat labai svarbūs higienos standartams. „Te Black Stain Tattoo Studio“ turi profesionalią darbo etiką, kuri jus labai sužavėtų jų darbu.

Darbas, į kurį jie specializuojasi, yra „Tradicinė į naują mokyklą“, „Dvasinis“, „Portretai“, „Gėlės“, „Spalvų linija“, „Gyvūnai“, raidės, juodas plienas, „Cover-Ups“, šešėliai, juoda & Pilkos tatuiruotės.

Ponas Dharmeshas Magra yra „Black Stain Tattoo Studio“ savininkas ir įgyvendino svajones sunkiai dirbdamas už uždarų durų. Dharmeshas Magra, gimęs mažame mieste, vadinamame Džunagadu Gudžarate, sunkiai dirbo siekdamas savo svajonių. Visoje šalyje dirbęs tatuiruočių veteranas, tačiau kelionė jam nebuvo lengva. Jis taip pat sulaukė daug kritikos, nes daryti tatuiruotes buvo boho ir hipių užduotis. Būdamas vos 18 metų jis pradėjo būti tatuiruočių meistras. darbas ne visą darbo dieną.

Ahmedabado tatuiruotės

Tuomet lengva pasakyti, kad Dharmeshas yra savarankiškai apmokyta profesija. Nuo vaikystės jis eskizavo. Jo talentas ir sugebėjimas piešti eskizą paskatino jį išgarsėti savo auditorijoje. Turėdamas šiek tiek patarimų iš patikimų ir susidomėjusių draugų, nepamiršdamas savo fizinio „aš“, jis pateikia iš esmės mistinę Ambigramą ant kairės rankos, kuri taip pat yra pagrindinė tatuiruotė, kurią jis kada nors padarė savo gyvenime. Tuo Dharmeshas pradėjo užfiksuoti rašalo meno. Dieną ir naktį pacientai, minčių tyrinėjimas, atsidavimas ir ryžtas pripažino savo kompensacijas. Tai sukurtų tatuiruočių metodų derinį, kuris skiriasi nuo klasikinės iki naujos mokyklos ir paveikslų. Individualiai Dharmesh labiausiai mėgsta daryti juodą ir pilką atspalvius. Tai verčia jį atidaryti savo studiją „Black Stain Tattoo Studio“, Ahmedabado jaunimo širdyje, vadinamą Vastrapur ežeru.

„Tatuiruotė visada turi prasmę“, – svarsto jis. „Galų gale, tai yra ant jūsų odos – jei pasidarote tatuiruotę, ant odos dėvite požiūrį. Žmonėms tu esi tai, ką reiškia tavo tatuiruotė “, – tęsia jis.

Ahmedabado tatuiruotės

Turėdamas gilių įgūdžių, Dharmeshas pirštais sekė daugelį gerai žinomų dizainų, tačiau tai netrukdė jam estetiškai tirti ir kurti savo dizainą. Tiesą sakant, jo globėjas Priyanka Mishra pasakė keletą eilučių, kalbėdamas apie jo įgūdžius ir sugebėjimus. Ji sako,

Aš – Priyanka Mishra, kaip jo globėjas, atidžiai sekiau jo karjerą, ir aš tik žaviuosi Dharmeshu. Jis leidžia savo menui kalbėti už jį. Dharmeshas nuėjo ilgą kelią nuo berniuko, kuris turėjo svajonę, iki vyro, kuris, įgyvendinęs šią svajonę, dabar yra vienas perspektyviausių Indijos jaunų tatuiruočių meistrų.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

3. Aaryan- Aaryan tatuiruočių studija ir auskarų vėrimas

Ahmedabado tatuiruotės

„Aaryan’s Tattoo Studio“ ir „Body Piercing“ siūlo nuostabius tatuiruočių dizainus, kuriuose naudojami pasaulinio lygio menininkai ir profesionalai, šiuolaikinės technikos ir JAV sukurta įranga. Tatuiruočių studijos savininkė Aaryan turi MSU Baroda diplomą ir yra profesionali tatuiruočių meistrė iš Tarptautinės tatuiruočių mokyklos Tailande. „Aaryan’s Tattoo Studio“ ir „Body Piercing“ turi įgulą, kuri specializuojasi pasirinktinio tatuiruočių meno ir kūno auskarų vėrimo srityse. Studija siūlo daugybę kūrybingų komandų ir kūno auskarų vėrimo, kurioje yra daug higieniškos ir sterilios aplinkos.

„Aaryan“ tatuiruočių studijos ir kūno auskarų vėrimo specialistai specializuojasi tam tikrų stilių, tokių kaip taškinis darbas, juoda ir pilka, realistiškas, mažas, maorių, portretas, skorpionas, biocheminis, dvasinis, tradicinis, religinis, geometrinis, akvarelė & Scenarijaus tatuiruotės.

Ahmedabado tatuiruotės

„Aaryan“ tatuiruočių studija ir auskarų vėrimas yra rašalo meno pasaulis. Ji yra registruota Ahmedabade, Gudžarate, „Aaryan’s Studio“ tapo ekspertų komanda, mokanti pritaikyto, taip pat „Aaryan’s Artworks“ tatuiruočių meno ir kūno auskarų vėrimo. Jis buvo pradėtas nuo estetinės teorijos, skirtos pristatyti meninius dizainus įvairiais papročiais ir temomis bei auskarų vėrimą saugiomis, švariomis ir higieniškomis sąlygomis..

Šiandien studijos savininkas didžiuojasi dėl patenkintų klientų ir paramos, kurią pelnė iš savo meilužių Gudžarate. Aaryanas reiškia „tą, kuris sumaniai surenka & yra kilnus “. Turėdamas daugiau nei septynerius metus kvalifikuotų tatuiruočių projektavimo žinių, Aaryanas, „Aaryan“ studijos globėjas, turi galingų meninių šaknų šioje srityje. Gimęs ir užaugęs meniniame ir kūrybiniame Gudžarato mieste Barodoje, nuo pat jaunystės jį traukė piešimas pieštuku, akvarelės menas, tapyba aliejumi, skulptūra, stiklo tapyba, kūno piešimas ir kt. Ankstyvoje paauglystėje jis pradėjo bandyti tatuiruočių darymas kaip hobis, vėliau išaugęs į visavertį verslą.

Aaryanas taip pat yra laisvųjų menų laipsnio turėtojas. Įgijęs visą šią patirtį, jis taip pat turi darbo patirties dirbdamas su „International Tattoo Studios“. Jo pageidavimų tatuiruotė apima tokius stilius kaip portreto tatuiruotės, tikroviška juoda ir pilka, spalvos, biocheminė, juoda & Pilka, realistiška, genčių, polkos šiukšlių, maorių (polineziečių), dvasinė, indiška. Aaryanas treniravosi ypač smulkių ir sudėtingų genčių tatuiruočių kūrinių srityje. Nepaisant to, plačiai skleisdamas žinias ir galėdamas dirbti, jis išmoko kitų formų, tokių kaip klasikinės maorių, genčių tatuiruotės, kailio/slėpimo tatuiruotės, Vitiligo tatuiruotės ir kt..

Ahmedabado tatuiruotės

„Aaryan“ tatuiruočių studijoje ir kūno auskarų vėrime klientas gali laisvai pasirinkti savo dizainą, pritaikydamas jį pats. Tai gali būti dar labiau pritaikyta remiantis menininko eksperto pasiūlymu. Aaryanas taip pat teikia savo ekspertų patarimus šioje srityje. Turėdamas tai omenyje, Aaryanas matė ateitį, kurioje tokio pobūdžio kūno menas galėtų padėti sužavėti vienas kito gyvenimą ir būti motyvacija kitiems susitapatinti su kūno menu. Netrukus jis išaugs į kitas kūno meno sritis, tokias kaip odos priežiūra, grožis, taip pat turi programų, skirtų padidinti savo ateljė tinklą, padedant franšizės tinklams.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

4. Ponas Džekas ir Robby (Raju)-„Black Poison Tattoo Studio“

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Šeimos pirštų atspaudai: mūsų pirštų atspaudai nesutampa, bet mūsų sielos atspaudai. #šeima #pirštas #atspaudas #pirštų atspaudas #šeimos meilė #juoda #juoda ir pilka #juoda #juoda

Įrašas, kurį bendrina „Black Poison Tattoo Studio“ (@blackpoisontattoos) 2020 m. spalio 22 d., 23.38 val. PDT

„Black Poison Tattoo Studio“ yra puiki nuostabi tatuiruočių studija ir sterili tatuiruočių studija, įsikūrusi Ahmedabade. Jie didžiuojasi savo klientų aptarnavimu. Jie teikia gana pagrįstas tatuiruočių paslaugas, tačiau taip pat stengiasi, kad kiekvienas dizaino stilius būtų originalus. Šioje tatuiruočių studijoje profesionalai dirba kartu ir siekia to paties tikslo – sukurti nuostabias tatuiruotes, mokytis ir augti tarpusavyje. Tiek mokymasis, tiek meno kūrimas yra nesibaigiantis procesas, ir jie siekia kiekvieną dieną iškelti kojas, kad sužinotų daugiau ir siektų daugiau.

„Black Poison Tattoo Studio“ versle dirba nuo 2009 m., O pirmoji „Black Poison Tattoo Studio“ buvo įkurta Ahmedabade. Jie specializuojasi pagal individualias tatuiruotes ir kūno auskarų vėrimą. Jie kiekvieną dieną sunkiai dirba, kad išplėstų savo darbą Ahmedabade ir kitose šalies valstijose. Jie visi dirbo skirtingoje šalies dalyje ir taip žino kiekvieną valstiją bei jos pasirinktinį dizainą.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Tatuiruotė sukuria pirmąjį asmenybės įspūdį. #tigras #karštas #dilbis #tatuiruotė #juoda #juoda #tatuiruotė #juoda ir pilka #blackpoisonindia #blackpoisontattoos #kur

Įrašas, kurį bendrina „Black Poison Tattoo Studio“ (@blackpoisontattoos) 2020 m. spalio 10 d., 5:26 PDT

Jie taip pat teikia pagalbą ir konsultacijas be jokių mokesčių. Jie nori, kad jų klientai turėtų pasidaryti geriausią tatuiruotę, kurios jie nusipelno, ir jie taip pat didžiuosis. Jie siūlo švarią ir draugišką studiją, kad galėtų mėgautis tatuiruočių patirtimi savo klientams. Jie taip pat suteikia jums 100 procentų privatumą! „Black Poison Tattoo Studio“ rasite tik malonų, mandagų, apmokytą personalą, atsidavusį tatuiruočių menui & Kūno auskarų vėrimas. Jiems iš tikrųjų rūpi kuriamas menas.

Studijoje jie naudoja geriausią rinkoje prieinamą įrangą. Ten laikomasi pasaulinio lygio higienos standartų. Netgi adatos vieną kartą naudojamos ir atidaromos priešais klientus, o pasibaigus dizainui, galite arba pasiimti su savimi, arba išmesti. Būkite tikri, kad viskas, kas liečia jūsų odą, yra nauja, pavyzdžiui, adatos, rašalo dangteliai, pirštinės, skustuvai ir kt., Kad jūsų tatuiruočių nuotykis taptų viso gyvenimo vizija. „Black Poison Tattoo Studio“ vaidina labai patyrusių menininkų tandemą, kurie dalijasi entuziazmu tatuiruoti ir derintis su klientais, kad įgyvendintų savo kūrybines idėjas.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Relig सुख लहै तुम्हारी सरना, तुम रक्षक काहू को ड नरना ।। #religioustattoo #dharmatattoo #hanumantattoo #tumrakshakkahukodarna #tattooartist #forearmtattoo #blackandgreytattoo #tattooindia #tattootattoo fonttattoo #kuriojeje vietoje

Įrašas, kurį bendrina „Black Poison Tattoo Studio“ (@blackpoisontattoos) 2020 m. rugsėjo 25 d., 12:27 PDT

„Black Poison Tattoo Studio“ yra atsidavusi darbuotojų komanda, sunkiai dirbanti prie tatuiruočių kultūros augimo Ahmedabado mieste. Mes suprantame, kad visi žinomi Indijos centrai anksčiau leido šio įgūdžio galimybes. Esminių žinių suteikimas visiems, kas reikalauja, tikrai išlaikys šį meną, laikydamasis pagrįstos Meilės ir pagarbos. Mūsų ketinimas padovanoti jums meno dalį, kurią mielai užsidėsite ant savo odos. „Black Poison Tattoo Studio“ jums pasiūlys nepriekaištingą, paslaugų ir profesionalų personalą, kuris garantuos, kad jūsų tatuiruočių nuotykis bus kuo malonesnis.

Ponas Džekas ir Robby (Raju) kartu turi daugiau nei dešimtmečio patirtį. Jie yra visą darbo dieną dirbantys menininkai ir kartu priklauso nuo šios studijos 2010 m., Taigi studijai buvo daugiau nei dešimtmetis. Nuo to laiko standartai tik pagerėjo.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

5. Jagruti Parmar- La Nina tatuiruočių studija

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Gaukite išskirtinę mažų tatuiruočių kainą Tik „La Nina Tattoo Studio“ #ahmedabad #gujrat #india Susisiekite su mumis šiandien! 9662941966

Įrašas, kurį bendrina Tatuiruočių studija „La nina“ (@laninatattoos) 2020 m. rugsėjo 23 d., 23:11 PDT

„La Nina Tattoo Studio“, pastatytas 2003 m., Jagruti Parmar, savininkas, tapo pirmąja licencijuota tatuiruočių salone Gudžarate. Turėdama savo kūrybinius sugebėjimus ir gilų supratimą, ji buvo įtraukta ir apklausta daugelio nacionalinių ir tarptautinių žiniasklaidos priemonių, tokių kaip „Wall Street Journal“, TLC, BBC, „Times of India“, „Zee TV“, „GTPL“, kurios yra tik vienas iš nedaugelio kanalų. Per 24 valandas pagaminusi rašalą ant 451 žmogaus, ji sukūrė 2 pasaulio rekordus. ir 651 žmogus per 50 val. nesustodama ir nedarydama pertraukos, dėl kurios ji buvo paviešinta „Limca Book“, „Asia Book“ ir „World Records“, už kuriuos taip pat gavo premjero Narendra Modi pripažinimą. Jos klientai yra iš viso pasaulio. Ji turi sąžiningų ir patikimų klientų iš visų – nuo JAE iki Italijos, nes žino, kad jos darbas yra nepriekaištingos kokybės ir ji sukuria labai higienišką aplinką.

Jos sunkus darbas ir kvalifikuota profesionalo komanda padarė „La Nina“ viena geriausių tatuiruočių studijų, o dabar ir įtakingiausią. Ji ne tik yra labiausiai pasiekusi tatuiruočių profesionalė, bet ir kosmetikos ir medicinos tatuiruočių specialistė „La Nina Tattoo Studio“. Pavadink bet ką ir ji nepasakys „ne“. Jos klientai yra vieninteliai susitikimai, todėl nelaukite, kol suplanuosite savo laiko tarpą. Jos žodžiais,

Leiskite jums sukurti naują tatuiruotę būtent ten, kur norite. Jūs nurodote mums, ką daryti, ir mes tai kontroliuojame. Mes žinome, kad turite daug pasirinkimų, susijusių su tatuiruočių studijomis Ahmedabade, tačiau pagal užsakymą yra tik viena „La Nina“ tatuiruotė. Mes tikimės pelnyti jūsų pasitikėjimą ir sukurti jums gražų pasirinktinį tatuiruotės dizainą.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

✨ Minimal Tattooss ✨ .. Done by Artist Raj and Krunal At La nina tattoo Studio #ahmedabad #gujarat #india #laninatattoos #lineart #tattoo #tattoos #minimaltattoo #love #tattoolife #tattooidea #tattooartist #tattoodesign #tattooartistofahmedabad #forearmtattoo

Įrašas, kurį bendrina Tatuiruočių studija „La nina“ (@laninatattoos) 2020 m. spalio 13 d., 7:02 PDT

Jie specializuojasi minimalistinėse tatuiruotėse, kurios yra auganti tendencija. Tiems, kurie nori malonės ir elegantiško dizaino, jums idealiai tinka minimalistiniai raštai, kuriuos sudaro šiurkštūs juodi kraštai ir neigiama erdvė, kad būtų galima tiksliai ir lengvai įgauti dizainą. Tai leidžia išsamiai pažvelgti į jūsų tatuiruotę ir atrodo madingai. Žinai, ką jie sako, patys nekalčiausi žodžiai gali padaryti didžiausią malonumą.

„La Nina Tattoos“ yra viena iš naujausių tatuiruočių parduotuvių Ahmedabade. Šilta ir atpalaiduojanti aplinka kartu su puikiu klientų aptarnavimu padarė „La Nina Tattoo Studio“ geresne nei bet kuri vidutinė tatuiruočių parduotuvė mieste. Kaip sako savininkas: „Mūsų menininkai pagal užsakymą suprojektuoja gražias spalvotas rankovių tatuiruotes – mes leisime jūsų vaizduotei išsišokti!“

Jie taip pat suteikia priedangas jūsų ankstesnėms tatuiruotėms, kurios gali būti išblukusios arba dėl kurių tikriausiai gailitės. „La Nina Tattoo Studio“ menininkai yra specialistai, kai kalbama apie slėpimą. Kokia jos misija? Na, galbūt norėsite klausytis jos pačios įkūrėjos žodžiais. Ji sako,

Mes įkūrėme „La Nina Tattoos“ 2003 m., Turėdami vieną misiją: įnešti kūrybiškumo ir meninės kokybės į tatuiruočių ir kūno auskarų vėrimo sceną. Mes žinome, kaip priversti jus atsipalaiduoti ir jaustis patogiai. Jei esate pirmokas, esate geriausiose rankose. Mūsų darbuotojai yra patyrę profesionalai, pasirengę įgyvendinti jūsų viziją, kad ir kokia sudėtinga ji būtų. Norite tatuiruotės, bet nežinote, kuri jums tinka? Norite naujo auskarų, bet nežinote, kur? Užsukite pasikalbėti su vienu iš mūsų menininkų – leiskite mums sukurti jūsų svajones.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Abstrakti ranka⚡ Graži idėja sėkmės, laiko, erdvės ir žmogaus gyvenimo laiptais. Tattoo Done at La nina tattoo by Artist Krunal … #laninatattoos #tattoo #pune #mumbai #delhi #bangalore #tattooartist #tattoodesign #tattoomodel #tattooart #artistsoninstagram #artists #tattooedcommunity

Įrašas, kurį bendrina Tatuiruočių studija „La nina“ (@laninatattoos) 2020 m. rugsėjo 19 d., 4:19 PDT

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

6. Užsieniečių tatuiruočių studija

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Imperatorė Nur Jahan buvo galingiausia moteris XVII amžiaus Indijoje. Ji vaidino precedento neturintį vaidmenį valdant didžiulę Mogolų imperiją. Stipri, charizmatiška ir gerai išsilavinusi moteris, kuri džiaugėsi absoliučiu savo vyro pasitikėjimu, ji buvo galingiausia moteris teisme tuo laikotarpiu, kai Mogolų imperija buvo savo galios ir šlovės viršūnėje. Peržiūrėkite šią nuostabią Devendra Palav (@devendrapalav21) tatuiruotę „Aliens Tattoo India“ (@alienstattooindia) „Tattoo by“ – Devendra Palav (@devendrapalav21) Tattoo Designed by – Sameer Kureshi (@sameerkureshi1396) #tattoo #tattoos #tattoolife #nurjaen #tattoosform tattooarm #tattoostyle #tattooistartmag #tattooshop #tattoostudios #tattooartistsofinstagram #tattooideas #tattoodesign #tattoosnob #totaltattoomagazine #tattoos_of_instagram #tattoodesign #artistofinstagram #tattooartist #aliens #alienstattoo #alienstat

Įrašas, kurį bendrina Užsieniečių tatuiruotė (@alienstattooindia) 2020 m. spalio 12 d., 03:42 PDT

Ateiviai yra įsteigti Ahmedabade, kad iš naujo apibrėžtų visą tatuiruočių prasmę. Jei esate kažkas, kas norėtų, kad jūsų beprotiškai šaunus tatuiruotės dizainas taptų prašmatnios ir linksmos istorijos, „Aliens Tattoo Studio“ jums geriausiai tiktų.

Jų plačioje studijoje yra 10 tatuiruočių stočių ir privati ​​erdvė, kurioje galima tiesiog atsipalaiduoti. Ši tatuiruočių studija tapo etalonu visoms kitoms tatuiruočių studijoms ne tik mieste, bet ir visoje šalyje. Graži aplinka ir draugiška aplinka yra ne vieno žmogaus, o visos komandos darbas. Taigi jie ateina su dideliu pažadu suteikti jums geriausią.

Jų specialybė? Na, tai yra geriausių ir tikroviškų tatuiruočių dizaino kūrimas. Jų žodžiais tariant: „Net mūsų minimalistinės tatuiruotės atrodo visiškai gaiviai, kaip žydi gėlė. Kalbant apie fotorealizmą ar hiperrealizmą, mūsų klientai prisiekia, kad jų tatuiruotės tiesiogine prasme su jais kalba. Taigi, kas lemia šių tatuiruočių gyvenimą? Atsakymas yra puikus šešėlis ir nepriekaištingi, skutimosi aštrūs kontūrai “.

Jų pasirinktiniai dizainai yra ypač skirti mirti, ir esu tikras, kad jie suteiks jums 100 procentų pagalbą, kai eisite ten išgraviruoti.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Grįžkite prie šios nuostabios Kali tatuiruotės, kurią atliko Sunny Bhanushali (@sunnybhanushali) „Aliens Tattoo India“ (@alienstattooindia) Komentuokite žemiau & Praneškite mums, ką jūs, vaikinai, apie tai manote! #kalimata #kalima #kalimatattoo #kalimatatattoo #religioustattoos #religiousart #religious #indianreligion #indiangod #tattoo #tattoos #tattooideas #tattoostyle #tattooartist #tattoostudio #tattooartistsofinstagram #inked #bodyart #tattoostudios #statebackback

Įrašas, kurį bendrina Užsieniečių tatuiruotė (@alienstattooindia) 2020 m. spalio 22 d., 22.45 val. PDT

Vietos savininkas Sunny Bhanushali yra pripažintas visame pasaulyje už savo pasirodymą fotorealistinių tatuiruočių, hiperrealistinių tatuiruočių ir konceptualių tatuiruočių, pagrįstų induizmo mitologija. Jis yra vienas iš skautų, kurie Indijoje daro tikroviškas tatuiruotes. Jis yra pelnęs daugybę prizų per kelis pasaulinius suvažiavimus.

Sunny Bhanushali koncepciniai dizainai ir tatuiruotės yra pirmoje vietoje „Google“ paieškose, nes jo darbo paklausa yra didžiulė ir jo ieško žmonės visame pasaulyje. Jis buvo pažymėtas Londono tatuiruočių žurnale „Total Tattoo Magazine“. Jis įvairiomis progomis buvo paskelbtas naujienose ir žiniasklaidoje, siūlydamas Indijos tatuiruočių pramonei. Jis yra pirmosios Indijos tatuiruočių mokyklos, kuri yra vyriausybės pripažinta mokykla, vadinama „Aliens Tattoo School“, globėja. Jis padėjo daugiau nei 600 amatininkų padėti jiems įgyti pažangių tatuiruočių meno žinių ir išbandyti tatuiruotę kaip profesiją per šią mokyklą.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Peržiūrėkite šią nuostabią Alivos Gois (@allan_f_gois) Shiva tatuiruotę Aliens Tattoo India (@alienstattooindia) tattoostudio #tattooartist #tattooideas #tattoos_of_instagram #artistsoninstagram #artistsofinstagram #artists #alienstattooindia #alienstattoo #alienstattoostudio #aliens

Įrašas, kurį bendrina Užsieniečių tatuiruotė (@alienstattooindia) 2020 m. spalio 18 d., 9:21 PDT

„Aliens Tattoo Studio“ komanda supranta, kad kiekvienas tatuiruotės dizainas yra ypatingas ir svarbus dėvėtojui bei išlaiko savo autentiškumą ir originalumą. Jie nekantrauja bendradarbiauti su įvairių tipų menininkais, kurie išmano tam tikrą dizainą, ir parodo, kaip geriausiai pritaikyti savo studijos ir prekės ženklo dizainą.

Įrenginių galvutės Sunny Bhanushali ir Sameer Qureshi, žinomos kaip geriausi tatuiruočių dizaineriai, sukūrė kelias tatuiruočių idėjas, kurios yra išdėstytos „Google“ vaizdų ir „Pinterest“ stiliaus viršuje. Dizainai yra pritaikyti pagal klientų tatuiruočių koncepcijas. „Aliens Tattoo“ buvo vadovas, vedantis dvigubos ekspozicijos tatuiruotes Indijos tatuiruočių kultūroje.

Ką jie supranta apie tatuiruotę? Sužinokite, ką turi pasakyti pats Sunny Bhanushali:

Nesvarbu, ar tatuiruotės prašymas yra mažas, ar didžiulis, tai yra kūrybiškumas ir originalumas. Tai patirtis pasidaryti tatuiruotę iš „Aliens Tattoo“, tai ne tik rašalai ir adatos, bet ir ryšys su mūsų klientais į gilesnį lygį, siekiant suprasti esminį tatuiruotės tikslą ir emocijas bei atgaivinti ją tokia forma tatuiruotės dizaino. Nesvarbu, ar tai būtų mažos tatuiruočių idėjos, tatuiruotės mergaitėms, tatuiruotės berniukams ar tatuiruotės vyrams, mes įgyvendinome keletą geriausių dizaino variantų, kuriuos galite rasti mūsų portfelyje.

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

7. „Ahmedabad Ink Tattoo Studio“

Ši tatuiruočių studija pavadinta miesto, kuriame ji yra įsikūrusi, „Ahmedabad Ink Tattoo Studio“ kupina akinančių ir novatoriškų idėjų, kurios priverstų klientą jas įsimylėti. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie nebijo sudėtingo dizaino ir drįsta eksperimentuoti su savimi. Studijoje yra įvairių menininkų, kurie specializuojasi tam tikros rūšies tatuiruočių dizaino srityje, ir galės jums padėti bet kokiu atveju.

Paties „Ahmedabad Ink Tattoo Studio“ savininko žodžiais,

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Sveiki, vaikinai, pažvelkite į šią mandalą pagal vietą ir nepaprastą @mihirdanidhariya darbą. Mandala yra įsivaizduojami rūmai, kurie apmąstomi meditacijos metu. Kiekvienas rūmų objektas turi reikšmę, reprezentuoja išminties aspektą arba primena meditatoriui pagrindinį principą. #mandala #menas #menininkas #tatuiruotė #manandatatuiruotė #meilė #joga #gražus #rankų darbo #nuskendęs #eskizas #mandala_sharing_

Įrašas, kurį bendrina „Ahmedabad“ rašalo tatuiruotė (@ahmedabadinktattoo) 2019 m. rugsėjo 15 d., 12:56 PDT

Jūs žiūrite į vienos geriausių tatuiruočių studijų Ahmedabade darbą. Esame kūrybinga tatuiruočių menininkų, iliustratorių, tapytojų ir skaitmeninių menininkų komanda, kuriai vadovauja profesionalai. mes esame įvertinti kaip kūrybingiausias ir geriausias tatuiruočių menininkas Indijoje. Šis vizionierius Ahmedabadas yra žinomas dėl žandikaulį metančių realistiškų ir hiperrealistinių tatuiruočių. Pažvelkite į mūsų portfelį ir nepamirškite žandikaulio, tai gali atsitikti 🙂

Nors jie buvo gana higieniški ir švarūs keistuoliai, dabar jie imasi daugiau apsaugos priemonių, ypač nuo koronaviruso laikų. Štai keletas atsargumo priemonių, kurių jie griežtai laikosi:

1. Visų klientų prašoma naudoti kaukę.

2. Su klientu bus įleidžiamas tik 1 asmuo.

3. Tatuiruotė bus tik pagal paskyrimą.

4. Diskusija bus organizuojama telefonu prieš jūsų paskyrimą.

5. Jei nesijaučiate gerai, jie paprašys likti namuose arba atidėti tvarkaraštį.

6. Jie griežtai uždraudė į studiją atsinešti maisto produktų, jei jie jų nepateikia.

7. Šiuo metu jie nesirenka pasimatymų ir norėtų, kad su jais būtų susisiekta per bet kurią socialinės žiniasklaidos platformą, telefono numerį ar el. Jie imasi atsargumo priemonių, kad galėtų savo klientams suteikti saugią ir higienišką aplinką.

8. Jie būtų dėkingi, jei visi laikytųsi gairių ir tada pagerintų žmonių paslaugas.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Individualus sporto salės dizainas ir tikrai atrodo kaip Hulkas su bagažine. Mes baigėme „Black Patch“ darbą, nes norime pamatyti juodą pabaisą 🤩 …….. @ahmedabadinktattoo #ahmedabadinktattoo #gymmotivation #gym #gymlife #gymmemes #gymbeast #gymtime #gymbody #gymaholic #gym💪💪 #blacktattoo #dumbellworkout #dumbell #dumbells #blackwork #tattoo #tattoos #backtattoo #backtattoos #backtattooidea #besttattoos #besttattoostudio #ahmedabad #ahmedabadi #ahmedabad_instagram #gujrat

Įrašas, kurį bendrina „Ahmedabad“ rašalo tatuiruotė (@ahmedabadinktattoo) 2019 m. liepos 14 d., 22:22 PDT

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

8. Raj- Raj Tattoo And Body Piercing

Ahmedabado tatuiruotės

„Raj Tattoo and Body Piercing“ yra viena iš nuostabiausių miesto studijų ir tai yra tik dėl to, kad jie daro ir teikia tatuiruočių dizainą. Jie taip pat siūlo aukščiausios klasės įrenginius ir naudoja modernią įrangą, kuri yra saugi odai. Jūs tikrai išeisite su tokia tatuiruote, kuri sukels šypseną jūsų veide ir ją puoselės ilgai. Jis yra geriausias miesto tatuiruočių meistras.

  • Parduotuvės pavadinimas: Raj tatuiruotė ir kūno auskarų vėrimas
  • Adresas: Raj Tattoo and Body Piercing, Sankalp Apartment, 10, Nyay Marg, opp. Įmonių namai, Bodakdev, Ahmedabadas, Gudžaratas 380054
  • kontaktas: 090999 36227
  • Laikas: Nuo pirmadienio iki sekmadienio 10.30–21.00 val

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

9. Evilzo tatuiruotės

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

😊😊. 🕊 ️Mandala tatuiruotė ant rankos

Įrašas, kurį bendrina M a n i s h _ d _ e v i l z (@double_dragon_tattooz) 2020 m. rugsėjo 14 d., 03:20 PDT

„Evilz Tattoo Studio“ buvo įkurta 2013 m. Ji teikia visiems savo klientams nuostabias tatuiruočių paslaugas ir dizainą. Jie tiki aukščiausiu savo klientų pasitenkinimo lygiu. Studijoje jie naudoja geriausią rinkoje prieinamą medžiagą. Ten laikomasi pasaulinio lygio higienos priemonių. Netgi adatos yra vieną kartą naudojamos ir išskleidžiamos prieš klientus, o pasiekę savo dizainą, galite arba pasiimti su savimi, arba išmesti. Įsitikinkite, kad viskas, kas liečia jūsų odą, yra nauja, pavyzdžiui, adatos, rašalo dangteliai, pirštinės, skustuvai ir kt., Kad jūsų tatuiruočių patirtis taptų viso gyvenimo koncepcija. „Evilz Tattoo Studio“ taip pat turi labai kvalifikuotų specialistų tandemą, kurie yra suinteresuoti tatuiruočių kūrimu ir bendravimu su klientais, kad sukurtų savo vaizduotę..

Vieta „Google“ žemėlapiuose:

10. Dhanraj Thakkar- Dhanush tatuiruočių studija

Dhanraj Thakkar- dhanush tatuiruotės

„Dhanush Tattoo Studio“ yra viena iš studijų, kuri yra viena geriausių bėgimo lygoje, kad būtų viena geriausių Ahmedabade. Ji teikia tokias paslaugas kaip nuolatinės tatuiruotės, kūno auskarų vėrimas, tatuiruočių šalinimas (jei apgailestaujate dėl bet kurios savo ankstesnės tatuiruotės!) Ir tatuiruočių dangstymas! Tatuiruočių meistras studijoje yra gana įgudęs visais šiais dalykais.

Be dizaino, jie taip pat teikia tatuiruočių mokymus žmonėms, norintiems mokytis ir kurti savo verslą šioje srityje. Tai puiki tatuiruočių studija, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas klientų higienai ir klientų pasitenkinimui, o tai jiems labai svarbu. Jie taip pat siūlo aukščiausios klasės įrenginius ir naudoja modernią įrangą, kuri yra saugi odai. Jūs tikrai paliksite tokią tatuiruotę, kuri sukels šypseną veide ir ją puoselės ilgai. Čia esantys menininkai yra vieni geriausių tatuiruočių meistrų mieste.

Dhanraj Thakkar- dhanush tatuiruotės

Sunkus darbas ir kvalifikuota profesionalo komanda padarė „Dhanush Tattoo Studio“ viena geriausių tatuiruočių studijų, o dabar ir įtakingiausią.

Vieta „Google“ žemėlapiuose: