Tatuiruotės

Toddo Gurley 13 tatuiruočių ir jų reikšmės

Toddas Jerome’as Gurley II yra profesionalus amerikiečių futbolininkas, žaidžiantis NFL kaip Atlantos „Falcons“ puolėjas. Jis žaidė kolegijos futbolą Gruzijoje ir buvo išrinktas 2015 metų NFL drafte, o naujokų sezono metu buvo išrinktas AP NFL metų įžaidėju naujoku. Todo kūne yra gana įdomių rašalų. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Todas Gurley

1. „Kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame futbolininko petyje yra kaukolės tatuiruotė, užpildyta vynmedžiu, apimančiu likusį petį.

Reikšmė: Tatuiruotė yra susijusi su laiko tėkme ir tuo, kaip mes visi galiausiai mirštame. Tatuiruotė derinama su kita tatuiruote, kurią jis turi, žemiau esančia reklamjuoste, kad perteiktų jos idėją.

2. „Banner and Loyalty“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Po kaukolės tatuiruote kairėje viršutinėje rankos pusėje yra vėliava su tais pačiais vynmedžiais fone. Ant reklamjuostės ištatuiruota citata: „Laikas yra tai, ko mes labiausiai norime, bet ką mes naudojame blogiausiai“. Žodis „Ištikimybė“ taip pat yra ištatuiruotas ant kairės viršutinės rankos pusės vertikaliai.

Reikšmė: Citata ant jo rankos yra motyvuojanti Williamo Penno citata, esanti kartu su kaukole, kad atspindėtų idėją kuo geriau išnaudoti kiekvieną gyvenimo akimirką, nes ji yra per trumpa, kad ją švaistytumėte.

3. „Pasitikėjimo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešiniojo Toddo bicepso yra ištatuiruota linija, kurioje parašyta: „Kam aš galiu pasitikėti“, kartu su sukama linija po ja. Virš linijos taip pat ištatuiruoti du balandžiai.

Reikšmė: Tatuiruotė eina kartu su kito bicepso tatuiruote, kaip jūs perskaitysite toliau. Kairiajame bicepse yra tatuiruotė, kuri atsako į klausimą, kurį jis turi dešinėje.

4. „Rankų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje sportininko viršutinėje rankoje yra tatuiruotė, kurioje meldžiasi rankos, ir viršuje bei apačioje tatuiruotos rožių gėlės.

Reikšmė: Rankų tatuiruotė yra susieta su Todo tikėjimu ir simbolizuoja Dievo apsaugą per maldą.

5. Tatuiruotės citata

Tatuiruotė: Kairiajame futbolininko bicepse yra ištatuiruota citata „$ In God I Trust $“.

Reikšmė: Tatuiruotė yra šalia vienos maldos rankos ir taip pat susieta su jo tikėjimu. Tatuiruotė taip pat dera su kita jo bicepsa ir atsako į ten užduodamą klausimą apie pasitikėjimą.

6. Šeima, taika ir laiminga tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dešinės rankos gale yra taikos simbolio tatuiruotė. Virš taikos simbolio yra laimingo keturlapio dobilo tatuiruotė su kiekvienu lapu, kuriame yra tatuiruotas žodis. Ant rankos viršutinės rankos taip pat yra keletas dolerių ženklų tatuiruočių ir didelis maišas pinigų. Galinėje jo rankos pusėje taip pat yra tatuiruotas žodis „šeima“.

Reikšmė: Taikos ženklo tatuiruotė atspindi tai, kuo jis tiki, o keturlapis dobilas yra sėkmės simbolis. Žodis „šeima“ reiškia jo artimųjų svarbą jo gyvenime.

7. „Žvėries“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Bėgimo nugaros viršutinėje dešinėje rankoje ir petyje yra Afrikos auksinės katės veido tatuiruotė, urzgianti atvira burna. Ant žvėries galvos taip pat yra karūna.

8. „252“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Skaičius „252“ taip pat ištatuiruotas ant dešinės rankos žasto.

Reikšmė: 252 ant jo rankos reiškia Šiaurės Karolinos valstijos vietovės kodą. Srities kodas žymi Tarboro, kuris yra žaidėjo gimtinė, sritį.

9. „Kryžiaus ir datos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Todo krūtinės viduryje yra tatuiruotė su dideliu kryžiumi. Virš jo tatuiruota žvaigždė su sparnais, uždengiančiais jo apykaklės kaulus. Žodžiai: „Est. 1994 “yra tatuiruotė kartu su kryžiumi, uždengiančiu jo krūtinę. Kairėje žodžių pusėje yra raidė „T“, o dešinėje – raidė „G“

Reikšmė: Žvaigždės tatuiruotė kartu su sparnais žymi mylimo žmogaus išvykimą į užsienį. Kryžius ant jo krūtinės simbolizuoja Jėzaus Kristaus auką žmonijai išgelbėti ir yra šventas simbolis. Raidės „T“ ir „G“ reiškia jo paties vardą, Toddas Gurley, o metai – jo gimimo metus. Todas gimė 1994 m. Rugpjūčio 3 d.

10. „Gimtadienio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Apatinėje žaidėjo pilvo dalyje yra tatuiruotas romėniškas skaičius „VIII – III – XCIV“.

Reikšmė: Romos skaitmenys reiškia rugpjūčio 3 d., 94 ′, o tai vėlgi reiškia žaidėjo gimimo datą.

11. Zuikio tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo skrandžio pusėje yra tatuiruotė, kurioje pavaizduotas animacinis zuikis, turintis stropą, o dešinėje jo kūno pusėje tatuiruotas kitas personažas su mažų figūrų piešiniu, pakabintas ant linijos, apimančios plotą tarp jų.

12. „Angelo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje Todo kūno pusėje yra angelo tatuiruotė. Ant kairiojo šonkaulio taip pat ištatuiruotas žodis, kuris niekada nebuvo tinkamai atskleistas.

Reikšmė: Jo pusėje esančio angelo tatuiruotė simbolizuoja jo angelą sargą, kuris žiūri į jį ir yra apsaugos bei patarimo simbolis.

13. „Žodžių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje Toddo dešinės blauzdos pusėje taip pat yra tatuiruotė. Ši tatuiruotė taip pat nebuvo aiškiai matoma, tačiau, sprendžiant pagal jo charakterį, tai gali būti dar viena motyvacinė citata jam arba ta, kuri siejasi su jo tikėjimu ir meile Dievui.