Tatuiruotės

Timo Duncano 4 tatuiruotės ir jų reikšmės

Timothy Theodore Duncan yra buvęs profesionalus amerikiečių krepšininkas ir treneris. Timas turi 19 metų karjerą, žaidžia „San Antonio Spurs“ komandoje ir yra laikomas geriausiu jėgos puolėju šioje sporto šakoje. Jis pravarde „Didysis pamatas“. Jis taip pat buvo metų naujokas NBA 1997 m., Taip pat yra vienintelis žaidėjas, kurį 13 sezonų iš eilės pasirinko visos NBA ir gynybos komandos.

Timo kūnas turi nuostabių rašalų. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

1. Džokerio tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje viršutinės nugaros pusėje yra skeleto juokdario veido tatuiruotė. Juokdarys atrodo grėsmingai žaliomis akimis ir šypsena.

2. Nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje visos nugaros pusėje yra didelis tatuiruotės dizainas, kuriame mašinos dalys yra tatuiruotos genčių raštu. Taip pat parodyta jo nugaros dalis, atsidaranti su mašinomis viduje. Yin-Yang simbolį taip pat galima pamatyti tatuiruotės dizaine, sudarytame iš panašaus mechaninių dalių dizaino.

Reikšmė: Mašinos dalių tatuiruotė ant nugaros rodo, kad jis yra mašina, o ne žmogus. Yin-yan simbolis kilęs iš kinų filosofijos ir simbolizuoja vienybę priešybėse. Tai taip pat parodo, kaip gera egzistuoja bloge, o bloga – gėrio viduje.

3. Žodžių tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo riešo vidinės pusės taip pat yra tatuiruotė.

4. Merlino tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame buvusio žaidėjo peče yra vedlio tatuiruotė, Merlin tatuiruota.