Tatuiruotės

Stipe Miocic 3 tatuiruotės ir jų reikšmės

„Stipe Micic“ pavadintas „Didžiausias visų laikų sunkiasvorio mišrus menininkas “. Be gaisrininko ir ugniagesio tarnybos, jis rėmė įvairius labdaros namus ir nevyriausybines organizacijas, kurios siekia padėti gyvūnams ar vaikams. Be to, ant jo kūno yra labai mažai rašalo. Panagrinėkime jo kūno tatuiruotes ir jų reikšmes

Stipe Miocic

1. „Vertikalios kinų raidės“ tatuiruotė

Stipe Miocic nugaros tatuiruotė

Stipe Miocic nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: Trijų kartų UFC čempiono nugaros nugaros centre yra tatuiruotė, kurioje pavaizduotas tam tikras dizainas ir rašymas kinų raidėmis, o tai reiškia „Stipraus stiliaus kovos komanda““. 

Reikšmė: Kaip jau buvo pripažintas geriausiu kovos menininkų čempionu, Stipe padarė šią tatuiruotę savo sporto salės pavadinimui.

Paklaustas apie šios tatuiruotės prasmę, sakė Stipe,

„Stipraus stiliaus kova su šeima“ ir „Aistra“.

2. „Kroatijos herbo“ tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Kojos rankovės pradžia … Ačiū @tattooalgarcia

Įrašas, kurį bendrina Stipe Miocic (@stipemiocic) 2013 m. rugpjūčio 16 d., 13:18 PDT

Tatuiruotė:  Viršutinė Stipe Miocic dešinės pėdos dalis yra tatuiruota kroatų GRB (herbas). Tatuiruotę padarė dailininkas Ajmoo Hrvatska 2016 m. Sausio 20 d.

Reikšmė: Stipe gimė Ohajo valstijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir pagerbdamas Kroatijos paveldą padarė šią tatuiruotę. Herbas priklauso Kroatijos Respublikai (šaliai, esančiai Vidurio ir Pietryčių Europos sankryžoje, prie Adrijos jūros), o Kroatiją sudaro vienas pagrindinis skydas ir penki mažesni skydai, kurie sudaro karūną virš pagrindinio skydo. Pagrindinį sluoksnį sudaro 13 raudonų ir 12 sidabrinių (baltų) laukų, tuo tarpu Stipe tatuiruotė rodo juos tamsios ir šviesios spalvos. Kroatų kalba yra susijusi su žmonėmis, kurie atvyko gyventi

3. „Šeimos keteros“ tatuiruotė

Stipe Miocic dešinės kojos tatuiruotė

Pasidariau naują tatuiruotę. Tai mano šeimos herbas!

paskelbtas Stipe Miocic ant 2015 m. Rugpjūčio 14 d., Penktadienis

Tatuiruotė: Stipe Miocic dešinės kojos gale yra jo šeimos keteros tatuiruotė, kurią jis atskleidė 2014 m. Rugpjūčio 15 d. Per savo „Facebook“ puslapį. Tatuiruotę sudaro skydas, ant kurio užrašytas drakonas, ant kurio uždėtas keteros kraštas, ir drakonas ant visų.

Reikšmė: „Family Crest“ tatuiruotė simbolizuoja meilę artimiesiems ir artimiesiems, ypač tiems, kurie mirė.

„Didžiuojuosi, kad turiu kroatiškas šaknis“, – sakė Stipe.