Tatuiruotės

Stefano Kretzschmaro 12 tatuiruočių ir jų reikšmės

Stefanas Kretzschmaras, dabar jau pensininkas, anksčiau žaidęs „SV Blau-Weiß Spandau“ komandoje, yra geriausiai žinomas vokiečių rankininkas. 2004 metais jis buvo Vokietijos rinktinės olimpinis sidabro medalio laimėtojas. Stefanas turi daugybę tatuiruočių, puošiančių jo atletišką kūną. Panagrinėkime jo tatuiruotes ir jų reikšmes.

Stefanas Kretzschmaras

„Nežinau, ar tai priklausomybė. Man tai tiesiog patinka. Man taip pat patinka matyti save kaip bendrą koncepciją ir negaliu laukti, kol ji bus baigta. Tačiau tada liūdna, kad jis baigtas, nes po to nieko daugiau nebus. Turite tik šį vieną kūną, su juo turite būti atsargūs “.

1. Mirties/Grim Reaper tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Įrašas, kurį bendrina ����������ℕ ��ℝ����ℤ��ℂℍ����ℝ (@kretzsche1973) 2014 m. rugpjūčio 7 d., 23.36 val. PDT

Tatuiruotė: Ant kairiojo bicepso yra Grim Reaper tatuiruotė.

Reikšmė: Grimzėje ar mirties tatuiruotėje yra kaukolė, kryžius ir fone degančios ugnies bangos. Žmonės gauna šią tatuiruotę kaip simbolį to, kad jie yra drąsūs ir drąsūs, taip pat, kad jie laimingai gyvena savo gyvenimą, neatsižvelgdami į liūdesį, nelaimingus atsitikimus ir visą kasdienio gyvenimo skausmą. Tačiau Stefenas šią tatuiruotę pasidarė tuo metu, kai baigėsi jo pirmieji santykiai, ir jam taip suskaudo širdį, kad jis ant mirties uždėjo tatuiruotę.

„Pjovėjas yra mirties simbolis. Tuo metu gyvenau Berlyne. Deja, tatuiruočių studija ir mano pirmoji didelė meilė pagaliau baigėsi po dvejų metų laiko. Aš pagalvojau sau, sustok dabar, tai turi atsiskleisti dabar, kad šie santykiai tikrai baigėsi ir aš kaip motyvą tatuiruoju mirtį “.

2. Dešinės rankos tatuiruotės

Setafn sraigė ir žvaigždžių tatuiruotė

Stefano ugniažolės tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

⚓️

Įrašas, kurį bendrina ����������ℕ ��ℝ����ℤ��ℂℍ����ℝ (@kretzsche1973), 2017 m. rugsėjo 29 d., 6:29 PDT

Tatuiruotė: Ant dešiniojo dilbio rašalu pažymėtos kelios žvaigždės, po to – būgnas, bičių bitė, vapsva, raketa, sraigė ir maža rožė.

Reikšmė: Žvaigždės laikomos gyvenimo gairėmis ir kryptimis. Be to, žmonės gali gauti žvaigždę, kad jaustųsi arti Dievo ir dangiškųjų aspektų. Rožė yra meilės simbolis. Bičių bitė simbolizuoja ištikimybę ir sunkų darbą.

3. „Velnio“ tatuiruotė

Stefano pilvo tatuiruotė

Tatuiruotė: Per jo pilvą rašalas yra velnias.

Reikšmė: Velnio tatuiruotė yra labiausiai paplitęs būdas parodyti jūsų nedorumą.

4. „Kregždžių pora“ tatuiruotė

Stefano angelo sparnų tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jo krūtinės yra rašyta kregždžių pora.

Reikšmė: Pora kregždžių yra meilės, taikos ir įsipareigojimo simbolis. Be to, manoma, kad jie yra svarbus krikščionių įsitikinimų simbolis, pagal kurį kregždės simbolizuoja laisvę ir nepriklausomybę bei asmenų galią atskirti teisingą ir neteisingą..

5. „Gėlių ir krūmų“ tatuiruotė

Stefano gėlės ant dešinės rankos

Tatuiruotė: Jo dešinėje dilbio pusėje yra rašyta didelė mėlyna gėlė, o po ja – juodos vertikalios juostelės.

6. „La Familia-Heart with Dagger“ tatuiruotė

Stefano širdis su durklo tatuiruote

Tatuiruotė: Dešinės dilbio vidinėje pusėje yra maža širdelė su pervertu durklu. Širdies centre yra apvyniota reklama, kurioje yra žodžiai „La Familia“.

Reikšmė: „La Familia“ reiškia „Šeima“. Širdis su durklu yra apsaugos ir drąsos simbolis. Stefanas padarė šią tatuiruotę dėl meilės savo šeimai ir dėl to, kaip nori juos apsaugoti ir būti jų globėju amžinai.

7. „Degančios grandinės širdies“ tatuiruotė

Stefano širdis su citata apie kojos tatuiruotę

Tatuiruotė: Ant dešinės kojos yra deganti širdis, įklijuota rašalu, ant kurios uždėta vėliava su užrašu „Tu mane pririšai grandine“.

Reikšmė: Deganti širdies tatuiruotė yra meilės ir aistros simbolis. Ji taip pat laikoma šventu simboliu ir vadinama šventa širdimi. Tačiau Stefanas padarė šią tatuiruotę iš meilės savo merginai.

8. Merginos portretas

Stefano portretas ant kojos tatuiruotės

Stefano ponios portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairės kojos yra dar vienas moters portretas.

Reikšmė: Portretas buvo pakeistas, kai Stefanui ant galvos viršuje buvo užrašyta rožių girlianda. Tai jo merginos „Doreen Dittrich“ veidas. Šią tatuiruotę jis padarė 2003 m.

9. Rašymas ant rankos

Stefano vardas ant rankos tatuiruotės Stefano vardas ant rankos

 Ilgesys yra varomoji jėga dėl visko ir reiškia būseną, kurioje aš visada esu. Šiandien jus tatuiruoja amerikietis Jamesas Hamiltonas iš „Miami Ink“. Kodėl? Aš visada norėjau vieno iš jo. Aš labai didžiuojuosi, kad šiandien darau iš jo tatuiruotę. Tatuiruočių scenoje matau jį kaip herojų ir man jis labai patinka.

10. „Dukros portreto“ tatuiruotė 

Stefano portretas ant rankos tatuiruotės

Tatuiruotė: Ant vidinio kairiojo dilbio Stefanas užrašė merginos portretą.

Reikšmė: Portretas yra jo dukra Lucie Kretzschmar.

„Mano dukters portretas. Tai taip pat akivaizdžiausias dalykas, kurį galite pamatyti iš karto. Yra pasakojimų apie kitas tatuiruotes, kai kurios, deja, jau buvo išsiaiškintos, nors norėčiau jas pasilikti sau. Bet, žinoma, tai visada susiję su meile ar draugyste “.

11. „Širdies Jėzaus“ tatuiruotė

Stefanas dega širdimi ant krūtinės tatuiruotės

Tatuiruotė: Ant jo krūtinės yra rašalu pažymėta Šventoji Jėzaus Širdis.

Reikšmė: The Pasišventusi širdis Jėzaus Kristaus amžinos meilės žmonijai simbolis. Tatuiruotė pasakoja apie gilų tikėjimą ir ryšį, kurį Stefanas dalijasi su Jėzumi Kristumi, ir kaip jis nori savo gyvenimo palaiminimo. Tatuiruotė parodo mums širdį, apipintą erškėčių virve, ir liepsną, kylančią iš viršaus, simbolizuojančią dieviškąją meilės šviesą.

12. „Žiedo“ tatuiruotė

Stefano žiedo tatuiruotė

Tatuiruotė: Juosta ant jo bevardžio piršto.