Tatuiruotės

Skylar Grey 17 tatuiruočių ir jų reikšmės

Holly Brook Hafermann, profesionaliai žinoma kaip „Skylar Grey“, yra žinoma kaip talentingas ugnies ženklas muzikos industrijoje. Ji yra amerikiečių dainininkė, dainų autorė, įrašų prodiuserė ir modelis iš Mazomanie, Viskonsino. Ji yra garsiojo Eminemo ir Rihannos hito „Love the Way You Lie“ dainų autorė. „Skylar“ išleido savo debiutinį albumą 2006 m.kaip kraujas kaip medus “ o kalbant apie tatuiruotes, ji turi apie 16 žinomų tatuiruočių. Praneškite mums apie jų reikšmes žemiau.

Skylar-Grey

1. „Zodiako ženklo“ tatuiruotė

Skylar-Grey-Žuvys-tatuiruotė

Tatuiruotė: Skylar Grey juodos ir pilkos spalvos pakaušyje turi Žuvų simbolio tatuiruotę.

Reikšmė: Ji gimė 1986 m. Vasario 23 d. Tai daro ją Žuvimi ir motyvaciją gauti jos simbolį kaip pirmąją tatuiruotę ant savo kūno.

2. „Valstybės žemėlapio“ tatuiruotė

„Skylar Grey“ žemėlapio tatuiruotė

Tatuiruotė: Skylar Grey turi tatuiruotę ant dešinės savo gimtosios valstijos Viskonsino žemėlapio bicepso.

Reikšmė: Nuo tada turkio spalvos tatuiruotė buvo apsupta pilkų atspalvių rankovės ir yra vienintelė spalvota tatuiruotė ant jos kūno.

3. „Japoniško rašymo“ tatuiruotė

Skylar-Grey-Japanese-Writing-Tattoo

Tatuiruotė: „Skylar Grey“ ant kojos yra tatuiruotė, kurioje parašyta, kad japonų kalba „gelbėk banginius“, nes japonai yra vieninteliai žmonės, kurie žudo banginius “, – aiškina ji..

4. „Išplėstinė iliustracija“ tatuiruotė

 „Skylar Grey“ nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: Skylar Grey turi išsiplėtusio eskizo tatuiruotę, kuri eina nuo jos pečių ašmenų iki apatinės nugaros dalies. Didelę miško scenos tatuiruotę sudaro miško kirtėjas, debesys, klounas, namas, žaibas ir medis. Tatuiruotė reiškia jos gyvenimo laikotarpį, kai ji gyveno miške Oregone, prieš išraddama save. Šis laikas buvo būtinas jos, kaip žmogaus ir menininkės, augimui.

Ji pasakė: „Aš persikėliau į namelį miške ir buvau palūžęs, nesėkmingas ir prislėgtas. Būtent ten aš įrodžiau sau, kad galiu išgyventi bet ką. Kai išėjau iš miško, parašiau „Love The Way You Lie“ ir tai pakeitė mano gyvenimą amžiams. Taigi tatuiruotė man reiškia visą tą svajonę “.

„Norėjau medkirčio. Ponas Karikatūra turi šį parašo dalyką, kurį daro klounams. Taigi pagalvojau, kodėl gi ne tiesiog paversti jį medkirčių klounu? Kadangi taip darau, aš maišau keistus dalykus. Mano albumas toks, mano mados pojūtis toks “, – sakė ji„ Amp Radio “.

5. „Paukščių“ tatuiruotė

Skylar-Grey-Pelėda-tatuiruotė

Tatuiruotė: Skylar Grey šone turi didelę pelėdos tatuiruotę, kurią padarė dailininkas Joshua Lordas. Rašalas susideda iš įvairių oranžinių ir rudų atspalvių.

6. „PILKAS“ tatuiruotė 

Tatuiruotė: Skylar Grey ant scenos pavadinimo „GREY“ inicialų yra užrašyta ant dešinės rankos pirštų, kuriuos rašė dailininkas Mister Cartoon.

7. „Rašymas ant dilbio“ Tatuiruotė

Skylar-Grey-Einstein-Quote-Tattoo

Tatuiruotė: Skylar Gray ant kairiojo dilbio turi tatuiruotę: „Jei iš pradžių idėja nėra absurdiška, tai nėra jokios vilties“.

Reikšmė: Tai Alberto Einšteino citata.

Ji sakė KDWB, kad tatuiruotė „padeda man mąstyti už dėžutės ribų ir būti kūrybingam, o ne daryti tai, ką daro visi kiti. Ir nesijaudinkite, jei iš pradžių tai skamba absurdiškai, nes tai paprastai yra gerai “.

8. „Vilko ir rašymo“ tatuiruotė 

Skylar-Grey-Wolf-Tattoo

Tatuiruotė: Skylar Grey dešinėje dilbio vidinėje pusėje yra vilko tatuiruotė, po vilku užrašyta „Kelionė yra atlygis“. Tatuiruotę 2013 m. Rugsėjo mėn. Rašė tatuiruočių dailininkas Tye Harris.

9. „Rašymas ant krūtinės“ tatuiruotė

„Skylar Grey“ krūtinės tatuiruotė

Tatuiruotė: Skylar Grey krūtinėje yra tatuiruotė su užrašu „Woodrat“. Tatuiruotė yra duoklė už laiką, kurį ji praleido miške.

Ji sakė Jumpui Philly „tai buvo puiku, nes radau tiek daug ramybės. Aš vėl atsidūriau ten. Jaučiuosi taip, lyg persikėlęs į Los Andželą, siekdamas savo svajonės ir pakliuvęs į visą keistą pasaulį, kurį laiką praradau save. Man reikėjo vėl prisijungti prie to, kas buvau. Tai buvo sielos paieškos kelionė. Tai pakeitė mane “.

10. „Rožių“ tatuiruotė

„Skylar Grey Rose“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Grey turi tatuiruotę, kurioje rožė rašyta be jokio pamušalo, dengianti dešinės rankos nugarą. Tatuiruotę rašė tatuiruočių dailininkas Tye Harrisas.

11. „Dviejų kirvių“ tatuiruotė

„Skylar-Grey-Ax-Tattoo“

Tatuiruotė: Skylar Grey kairėje kaklo pusėje turi dviejų kirvių tatuiruotę pilku rašalu, tatuiruotą purškiamų dažų stiliumi.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi laiką, kurį Skylar praleido gyvendama miške ir mokydamasi išgyventi pati. Ji naudojo tą patį perbrauktą X dizainą kaip ir jos logotipas.

12. „Šakalopės“ tatuiruotė 

Skylar-Grey-Jackalope-Tattoo

Tatuiruotė: Skylar Grey pailgino dešinės rankos rankovės tatuiruotę su šiuo triušiu su rageliais dilbio gale. Tatuiruočių dailininkas Tye Harris rašė 2015 m. Vasario mėn.

13. „Meškos ir erelio“ tatuiruotė

„Skylar-Grey-Eagle“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Skylar Grey ant dešinio peties nešioja visą dailininko Tye Harris sukurtą meno kūrinio rankovės dizainą. Jame yra plikasis erelis ir pilkasis lokys priešais kalnus.

14. „Povas, portretas“ tatuiruotė 

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Įrašas, kurį bendrina Skylar Grey (@skylargrey) 2018 m. birželio 17 d., 11:22 PDT

Tatuiruotė: Skylar Grey turi didelę tatuiruotę, dengiančią jos dešinę šlaunį, pagrįstą art nouveau iliustratoriaus Aubrey Beardsley 1893 m. Piešiniu „Povo sijonas“. Tatuiruotė žymi „Skylar“ dalyvavimo filme „Savižudžių būrys“ garso takelį šventes.

15. „Gyvatės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Skylar Grey uždaro dailininkės Tye Harris tatuiruotę su rankovėmis, kurioje yra tikroviška gyvatė viršutinės dešinės rankos vidinėje pusėje, tiesiai virš alkūnės.

16. „Mirties relikvijų“ tatuiruotė

„Skylar“ mirties relikvijų tatuiruotės

Tatuiruotė: Skylar Grey ant kairiojo dilbio turi tatuiruotę, kurioje pavaizduotas Hario Poterio serijos Mirties relikvijų simbolis.

17. „Avinėlio“ tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Aš prisiekiau … nebėra tatuiruočių. Bet mano mielasis mažasis Valentinas buvo toks brangus mano širdžiai, norėjau ją savo kūne atminti toje vietoje, kur galėčiau ją matyti kiekvieną dieną … Valentinai … Aš pasiilgsiu, kaip tavo mažoji galva pakils kitoje tvoros pusėje su tavimi žavingos mažos rožinės ausytės, ir girdžiu tave baaa už pieną. Tavo baaa kartais būdavo toks juokingas ir niūrus, kai tikrai buvai alkanas! Niekada nepamiršiu, kad kiekvieną rytą prabundu, kai girdi tavo šauksmą lauke, maldaudamas manęs (mamos) pieno. Ir po kiekvieno maitinimo iš buteliuko jūs patys nuklystumėte, nes jūs, skirtingai nuo kitų avių, neturėtumėte problemų kartais būti vieni, ir nuklystumėte į medžių miškelį šalia namų, suvalgydami visus kūdikių lapus. kūdikių medžiai. Jūs tvirtinote, kad miškas ir jis visada bus jūsų. Niekada nepamiršiu rytais pavaišinti, o tada pabūti su jumis, kol gėriau kavą sūpynėse. Niekada nepamiršiu, kaip sekėte mane ir kulnavote geriau už bet kurį šunį ir kaip priėjote pas mane, kai pašaukiau jūsų vardą. Tavo mažas bėgimas … tavo kvaili apyniai, kai susijaudinai … kaip tu nurimai, kai daviau tau įbrėžimus, o tu spyriai į koją, kai radau tinkamą vietą … tavo vilnos minkštumas … juoda širdis ant tavo dešinio piršto … tai, kaip tu čiulpai man pirštus ir kartais įkandai juos galvodamas, kad gali gaminti pieną … Aš tavęs pasiilgsiu. Ačiū @evantattoo už šį gražų kūrinį … 🖤🙏🏻 #šepetų tatuiruotė #švieslentės

Įrašas, kurį bendrina Skylar Grey (@skylargrey) 2019 m. gegužės 17 d., 1:30 val. PDT

Tatuiruotė: Ant kairiojo dilbio ji turi rašalą. Dangus rašė Evansą, kad parodytų jos meilę savo avims Valentinui.