Tatuiruotės

Siennos Miller 3 tatuiruotės ir jų reikšmės

Sienna Rose Diana Miller, gerai žinoma Amerikos diva. Ši pirmaujanti ponia taip pat turi nusistovėjusį mados kūrėjo vardą. Pilna mados etiketė pavadinimu „Pepė„Turi savo kaip meninės mados dizainerės indėlį. Ši žavi moteris neuždirbo mažiau vėliavų, kai kalbama apie labdaros veiklą. Millerio smūgis tatuiruotėms yra meduolis jos laimėjusiai asmenybei.

Milleris

1. Žvaigždžių spiečius
malūnininkas

Sienna, būdama mažų ir išskirtinių tatuiruočių gerbėja, ant dešiniojo peties padarė mažytį trijų žalsvai mėlynų žvaigždžių tattą. Žvaigždės žvaigždei – natūraliai. Gražuolė Miller ant dešinio peties žaliu rašalu pažymėta trimis žvaigždutėmis. Žvaigždės reiškia įvairias reikšmes, galbūt siekdami savo tikslo vieną dieną tapti žvaigžde arba jas galima susieti su akimirka, kuri paliko amžiną įspūdį jūsų gyvenime.

2. Žemiau jos pilvo

malūnininkas

Ji yra apvyniojusi dar vieną žvaigždutę žemiau pilvo. Tai gražiai papildo jos mielas kreives.

3. Balandis ant riešo

malūnininkas

Millerio riešas yra skraidančios kregždės buveinė, kuri yra priėmimo iš Primrose Hill rinkinio simbolis, patvirtinantis, kad ji tikrai yra „it“ mergina. Kita tokios tatuiruotės simbolika yra buvusio sulaikymo bausmė kalėjime, kuri reiškia „padaryk savo paukštį, padaryk savo laiką“.