Tatuiruotės

Seto Rollinso 2 tatuiruotės ir jų reikšmės

Colby Lopez, profesionaliai žinomas kaip Sethas Rollinsas, yra profesionalus amerikiečių imtynininkas du kartus WWE čempionas, dukart visuotinis čempionas, du kartus tarpkontinentinis čempionas, vienkartinis JAV čempionas ir penkis kartus WWE/RAW Tag komandos čempionas. Skirtingai nuo kitų imtynininkų, Sethas Rollinsas ant kūno turi tik kelias tatuiruotes. Kiekviena Setho Rollinso tatuiruotė turi savitą priežastį ir prasmę. Skaitykime toliau, kad sužinotume daugiau informacijos apie jo tatuiruotes ir jų reikšmes.

1. „Japoniško samurajų kario kodo Bushido“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Japonų samurajų kario kodas Bushido“ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Sethas Rollinsas ant nugaros pasidarė „japoniško samurajų kario kodo Bushido“ tatuiruotę. Ši tatuiruotė rašoma vertikalia forma žemyn stuburu. Interviu su Corey Gray WWE.com vaizdo įraše Rollinsas sakė, kad tai buvo jo pirmoji tatuiruotė, kuri yra „japonų samurajų kario kodas Bushido“, reiškianti vientisumą, pagarbą, drąsą, garbę, užuojautą, sąžiningumą ir ištikimybę. Jis prisipažino, kad šią tatuiruotės rašymo idėją jam sugalvojo žiūrėdamas Tomo Cruise’o „Paskutinis samurajus“. Jis netgi išreiškė, kad ši tatuiruotė jam primena, kad visą gyvenimą reikia laikytis Bušido kodekso.

2. „amžinai“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Amžinai“ tatuiruotė ant kairiojo riešo.

Reikšmė: Setas Rollinsas ant kairiojo riešo užrašė žodį „amžinai“. Viename interviu paaiškino, kad ši tatuiruotė yra degančio puslapio liekana su žodžiu amžinai ir jis šią tatuiruotę gavo rašalu, kai buvo labai jaunas. Jis tiksliai nepaaiškino šios tatuiruotės prasmės.