Tatuiruotės

Sergejus Milinkovičius-Savicas 8 tatuiruotės ir jų reikšmės

Sergejus MilinkovičiusSavičius yra serbų futbolininkas, šiuo metu žaidžiantis kaip Italijos „Lazio“ klubo ir Serbijos nacionalinės komandos vidurio puolėjas. Įdomu tai, kad Sergejus iš tikrųjų turėjo dvi pavardes, kurios buvo jo motinos ir tėvo, o ne tik paėmė tėvo pavardę. Sergejus ant savo kūno turi įdomių tatuiruočių. Leiskite mums juos ištirti.

Sergejus Milinkovičius Savičius

1. „Royal Flush“ tatuiruotė

Sergejaus kortelių tatuiruotė

Sergejaus kortelių tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jo dešinio dilbio yra tatuiruotė „Royal Flush“, paverčianti ranką į karališkąją praplaukimo ranką.

Reikšmė: Karališkoji ranka yra sėkmės, pasitikėjimo, galios ir pergalės simbolis. Jį sudaro tūzas, karalius, karalienė, Džekas ir 10 visų kostiumų (širdys, deimantai, kastuvai ar lazdos), atstovaujantys aukščiausią galią ir valdžią. The karališkasis skalavimas ranka galima simbolizuoti sėkmę.

2. „Laikrodžio“ tatuiruotė

Sergejaus laikrodžio tatuiruotė

Tatuiruotė: Šalia savo karališkosios praplovimo tatuiruotės Sergejus turi laikrodžio tatuiruotę, kurios viduje yra vardas, parašytas taip:Vanja‘.

Reikšmė: Laikrodis simbolizuoja gyvenimo ir mirties ciklą. Be to, žmonės gauna laikrodžio rašalą, konkrečiai paminėdami laiką, kad pažymėtų svarbias gyvenimo akimirkas. Vanja, vardas tatuiruotas Sergejaus tatuiruotės viduje jo brolio vardas, kuris taip pat yra futbolininkas ir žaidžia kaip Italijos klubo „Torino“ vartininkas. Sergejus sieja labai glaudžius ryšius su savo jaunesniuoju broliu ir ši tatuiruotė yra jo meilės atsidavimas, nes laikas, rodomas laikrodyje, žymi laiką, kai gimė Vanja. Yausis virš laikrodžio yra Vanjos gimimo metai, kai jis gimė 1997 m. vasario 20 d.

3. „1997“ tatuiruotė

Sergejaus gimimo metų tatuiruotė

Tatuiruotė: 1997 m. Tatuiruotė Sergejaus laikrodžio tatuiruotės viršutinėje kairėje pusėje.

Reikšmė: 1997 -ieji yra Sergejaus jaunesniojo brolio gimimo metai, Vanja Milinković-Savić.

4. Anatominė širdies tatuiruotė

Sergejaus širdies tatuiruotė

Tatuiruotė: Anatominė širdis rašė Sergejaus dešinįjį dilbį.

Reikšmė: Anatominė širdis yra draugystės, meilės ir garbinimo jausmų simbolis. Tačiau jie taip pat gali reikšti gyvenimo vienybę, nes pati širdis yra gyvenimo ir kūno centras.

5. Kojų tatuiruotė

Sergej kojos tatuiruotė

Tatuiruotė: Sergejus dešinę koją padengė rožėmis ir stiebais. Be to, tarp rožių galime pamatyti pavadinimą:NIKOLA‘Rašalu.

Reikšmė: Rožės yra meilės, meilės ir meilės simbolis. Ši tatuiruotė yra jo meilės atsidavimas savo tėvui Nikolai Milinkovičiui kuris yra buvęs serbų futbolininkas ir žaidė kaip vidurio puolėjas.

6. Dilbio tatuiruotės

Sergejaus letenos atspaudo tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo riešo pusėje yra keletas mažų tatuiruočių, kuriose yra letenos atspaudas, raudonai pažymėtos linijos ir mažas narvelis.

7. „Kaukolės ir gėlių“ tatuiruotė

Sergejaus rožių ir kaukolės tatuiruotė

Sergejaus dešinės rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje rankoje yra didinga kaukolė ir gėlė ant pagrindo taip, kad ji atrodytų.

Reikšmė: Kaukolė yra mirties ir blogio simbolis, o gėlė – grožis. Tačiau gėlė kartu su kaukole simbolizuoja naują pradžią ir naują pradžią įveikiant visas kovas, blogus laikus ir nugalint priešus. Kartu kaukolė ir gėlė taip pat simbolizuoja kovą tarp gražaus ir bjauraus blogio ir blogio laikais.

8. „Sesers vardas“ tatuiruotė

Sergejaus laikrodžio tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešiniojo dilbio yra dar viena laikrodžio tatuiruotė kuris nešioja reklamjuostę, skriejančią aplink ją nuo centro ir nešioja vardą „Jana“.

Reikšmė: Jana yra Sergejaus jaunesnės sesers vardas. Laikrodžio tatuiruotė atspindi jo būdą pažymėti Janos gimimo laiką ir parodyti jo meilę jai.