Tatuiruotės

Scarlett Johansson 8 tatuiruotės ir jų reikšmės

Scarlett Johansson yra amerikiečių aktorė ir dainininkė, nuo 2018 m. Žinoma kaip geriausiai apmokama aktorė pasaulyje. Ji populiariai žinoma kaip „stiliaus piktograma“, kuri taip pat garsėja tuo, kad ant kūno puošia įdomias tatuiruotes. Sužinokime daugiau apie jos tatuiruotes ir jų reikšmes. scarlett johansson tatuiruotės

1. „Du susipynę apskritimai su abėcėlės A“ tatuiruoteScarlett Johansson tatuiruoja „Infinity-Like“

Tatuiruotė: Du susipynę apskritimai su abėcėlė A.

Reikšmė: Scarlett ant dešinės kulkšnies užrašė du tarpusavyje susipynusius apskritimus, kurie šiek tiek atrodo kaip begalybės ženklas. Jo viduje yra raidė „A“. Tačiau kas yra šis paslaptingasis „A“? Mums smalsu!

2. „Saulėtekio“ tatuiruotė

SAULRISE TATTOO

Tatuiruotė: „Saulėtekio“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Johanson pasidarė spalvingą saulėtekio tatuiruotę kairės dilbio vidinėje pusėje. Ji sako, kad tai daro ją laimingą, nes yra mažiau žinomas faktas, kad saulėtekis yra optimizmo, tikėjimo ir naujumo išraiška.

3. „Apyrankės“ tatuiruotė

Riešo tatuiruotė

scarlett johansson-apyrankės tatuiruotė

Tatuiruotė: „Apyrankės“ tatuiruotė ant dešiniojo riešo.

Reikšmė: Ne apyrankė, o apyrankės tatuiruotė, kurią ji padarė ant dešinės rankos. Tai „Thor Hammer“ pakabukas, kuriame užrašyti žodžiai „I ❤️ NY“. Ši tatuiruotė pirmą kartą buvo pastebėta per „Keršytojų“ premjerą 2002 m.

4. Tatuiruotė „LAIMĖS tau su pasaga“ 

Tatuiruotė: „Sėkmės tau su pasaga“ tatuiruotė ant dešiniojo šonkaulio.

Reikšmė: Ji gavo apverstą pasagą su užrašu „LUCKY YOU“ ant dešinio šonkaulio. Manoma, kad ši tatuiruotė atneša sėkmės ir sėkmės visais atžvilgiais. Prancūzų tatuiruočių meistrė ir grafiti dailininkė „Fuzi Uvtpk“ šią tatuiruotę užrašė ant Scarlett kūno.

5. Tatuiruotė „Avinėlis su masyviu gėlių dizainu“ 

Avinėlis su gėlių dizaino tatuiruotėmis- Johansonas

Scarlett Johansson nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: „Avinėlis su gėlių dizainu“ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Scarlett gavo elegantišką gėlių rašto dizainą su sėdinčia ėriena, išgraviruota tarp menčių. Ši didelė tatuiruotė viršutinėje nugaros dalyje tikrai papildo jos kūno rašalo kolekciją.

6. „Rožės“ tatuiruotė

Scarlette Rose tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožės“ tatuiruotė ant kairiojo šonkaulio.

Reikšmė: Scarlett ant kairiojo šonkaulio susirašinėjo rožinį raštą. Nors ji dar neatskleidė viso tatuiruotės įvaizdžio, ji atrodo kaip rožė su lapais aplink. Rožių tatuiruotė yra meilės, jausmų, emocijų ir aistros simbolis. Tai taip pat reiškia apsaugą nuo pavydo meilužio ir brandžios meilės.

7. „Skrajojančios pelėdos“ tatuiruotė

scarlett johansson skraidančios pelėdos tatuiruotė

scarlett johansson skraidančios pelėdos tatuiruotė

Tatuiruotė: „Skrajojančios pelėdos“ tatuiruotė ant dešiniojo šonkaulio.

Reikšmė: Scarlett niekada nematyta „skraidančios pelėdos“ tatuiruotė buvo pastebėta dėl to, kad suknelė buvo puikiai išdėstyta! Pelėdos tatuiruotė yra išminties, žinių ir perėjimo simbolis.

8. „Keršytojų logotipo“ tatuiruotė

Keršytojų komanda po rašalo

Scarlett Johansson tatuiruotė - keršytojų logotipas

Scarlett Johansson tatuiruotė – keršytojų logotipas

Tatuiruotė: „Keršytojų logotipo“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Visi „Keršytojo“ filmo nariai ant odos pasidarė atitinkamą „Keršytojų“ logotipo tatuiruotę. Interviu Robertas Downey sakė,

Penki iš šešių originalių keršytojų pasidarė tatuiruotę. Ir šeštas buvo tatuiruočių meistras, kuris jį padovanojo penkiems iš mūsų, kuris atsisakė Mark Ruffalo. Tai buvo Johanssono idėja, ir ji su Evansu tai padarė Niujorke. Tada jų vaikinas Niujorke Joshas Lordas, kuris yra nuostabus, išskrido į Los Andželą, jis padarė mane, padarė Rennerį, o mes tiesiog patyčiojome Hemsworthą tai padaryti, ir jis tai padarė “.

Scarlett filme „Keršytojai“ atliko „Juodosios našlės“ vaidmenį.