Tatuiruotės

Santino Marella 9 tatuiruotės ir jų reikšmės

Anthony Carelli, geriau žinomas savo žiediniu vardu, Santino Marella yra profesionalus Kanados imtynininkas, treneris, internetinių serialų vedėjas, sporto analitikas, buvęs mišrus kovos menininkas ir aktorius. Jis 11 metų varžėsi WWE, taip pat yra „Battle Arts Academy“ įkūrėjas. Santino buvo geriausiai žinomas dėl savo komiškų pokštų WWE, įskaitant karūną kaip „Mis Wrestlemania“ su slapyvardžiu Santina Marella. Santino laimėjo tarpkontinentinį čempionatą, „WWE Tag Team“ čempionatą ir JAV čempionatą. Jis išėjo į pensiją 2014 m. Ir nuo to laiko treniruojasi. Santino ant kūno turi nemažai įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Santino Marella

1. Conano tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje imtynininko krūtinės pusėje yra Conan The Barbarian tatuiruotė.

Reikšmė: Šią tatuiruotę jis pasidarė, nes mano, kad yra susijęs su Conano personažu. Kalbėdamas apie tatuiruotę jis paaiškino: „Jis gimė valstiečiu bendrame kaime ir tapo karaliumi savo ranka. Aš taip pat gimiau paprastoje šeimoje ir dabar esu WWE superžvaigždė, keliaujanti tapti savo srities karaliumi “.

2. Drakono tatuiruotė

Tatuiruotė: Sportininko dešinysis dilbis padengtas drakono tatuiruote.

Reikšmė: Visos jo tatuiruotės jam turi ypatingą reikšmę, o drakonas nėra išimtis. Marella paaiškino: „Slibinas ant mano dilbio saugo savo lobį, kaip ir aš saugoju tai, ką vertinu savo gyvenime“. Ant jo kūno taip pat yra dar viena drakono tatuiruotė.

3. Arklio tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame Kanados petyje yra arklio genties dizaino tatuiruotė.

Reikšmė: Marella padarė šią tatuiruotę, nes arklys atspindi jo asmenybę ir prigimtį. Marella atskleidė: „Žirgas virš sparnuotos figūros yra stiprus gyvūnas, labai užsispyręs. Žirgas nesitenkins niekuo, ko nori – kaip ir aš “.

4. Angelo tatuiruotė

Tatuiruotė: Žemiau arklio tatuiruotės yra angelo tatuiruotė, kurios rankos siekia aukštyn, ant dešinės imtynininko rankos.

Reikšmė: Santino atskleidė, kaip ši tatuiruotė padeda jam pasiekti savo tikslų. Jis sakė: „Sparnuota figūra mano dešinėje rankoje yra kaip mano dvasia, visada siekianti viršūnės ir siekianti aukštai“.

5. Japonų tatuiruotė

Tatuiruotė: Tai japonų simbolių linija, tatuiruota ant kairės Marella rankos.

Reikšmė: Tatuiruotė vaizduoja dziudo dojo, kur Marella 20 metų mokėsi mišrių kovos menų.

6. Drakono tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešinės imtynininko šlaunies yra dar viena drakono tatuiruotė.

7. Juostos tatuiruotė

Tatuiruotė: Aplink kairįjį riešą ištatuiruota kelių japoniškų personažų tatuiruotė.

8. Liūto tatuiruotė

Tatuiruotė: Tai didelė liūto veido tatuiruotė, dengianti Santino nugarą.

Reikšmė: Šią liūto tatuiruotę Marella padarė kaip savo laikytoją ir globėją bėgdama WWE. Jis sakė: „Tai buvo labai skausminga ir užtruko beveik 13 valandų. Liūtas yra džiunglių karalius, o aš turiu džiunglių karalių, kuris stebi mano nugarą, kai einu per savo kelionę WWE “

9. Citata tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje kairiojo dilbio pusėje yra citata: „Kelkis & Shine “tatuiruotė ant jo.

Reikšmė: Tai yra viena iš citatų, kuriomis gyvena Marella, ir skatina kitus daryti tą patį.