Tatuiruotės

Ruby Riott 25 tatuiruotės ir jų reikšmės

Dori Elizabeth Prange geriau žinomas kaip Ruby Riott yra amerikiečių profesionalus imtynininkas, šiuo metu pasirašęs sutartį su WWE. Ji taip pat buvo „Shimmer Women Athletes“, „Shine Wrestling“, „Ohio Valley Wrestling“ (OVW), „IWA Mid-South“ ir „World Wonder Ring Stardom“ dalis pagal žiedo pavadinimą Heidi Lovelace. Ruby niekada nebuvo WWE gerbėja, kol nepradėjo stebėti savo geriausio draugo brolio kovos ringe. Ruby yra didžiulė tatuiruočių meilužė, kurią aš aiškiai suprantu iš jos gražiai tatuiruotėmis puošto kūno. Panagrinėkime jos kūno tatuiruočių reikšmes.

Ruby Riott

„Aš šiek tiek kitokia nei daugelis mano bendraamžių“, – sakė ji. „Būdamas 15 metų buvau susipažinęs su savarankiškomis imtynėmis. Mano vaikystės geriausia draugė ir visa jos šeima dievino tai, ir mes eidavome žiūrėti, kaip tai daro jos vyresnysis brolis. Tačiau žiburiai ir kostiumai, nors jie buvo vidutiniški dėl turimo biudžeto, vis tiek norėjau išbandyti. Aš iš tikrųjų pasirinkau tai daryti būdamas 19 metų ir pradėjau treniruotis. Tą akimirką, kai įžengiau į profesionalų imtynių ringą, tu manęs neištraukei “.

„Maždaug tuo pačiu metu aš atradau pankroką ir įsimylėjau muziką. Tatuiruotės man buvo dar vienas būdas išreikšti save. Pamenu, pirmą kartą pamačiau Kat Von D; Mačiau, kiek nuostabių meno kūrinių ji turi visame kūne, ir žinojau, kad tai yra kažkas, su kuo galėčiau susieti ir į ką norėjau patekti “.

1. Muzikos natų tatuiruotė 

„Pirmą tatuiruotę pasidariau šioje mažoje skylių sienoje tatuiruočių parduotuvėje Mishawaka mieste, Indianoje. Tai muzikos įrašai, skirti Louis Armstrongo „What a Wonderful World“. Tai nėra labai gerai padaryta, tačiau ji turi tiek daug prasmės, nes mano tėtis man dainavo tą dainą, kai buvau labai jauna “.

2. „Buldogo ir metalo pirštų“ tatuiruotė

„Ruby Bull“ šuo ir „Metals“ pirštų rankos tatuiruotė

Rubino kairės kojos tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiosios Ruby kojos ir kelio yra spalvinga buldogo ir metalinės pirštų rankos tatuiruotė. Tatuiruotė buvo padaryta tatuiruotė menininkas @rkamla. Kurdama tatuiruotę, ji pasidalino istorija savo „Instagram“ ID. Interviu ji sakė, kad nuėjo pasidaryti vieno rašalo, bet galiausiai gavo du ant kojos.

3. „Neigiamas portretas“ kairėje rankoje

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

@artbyamberolsen daro mane laiminga. ❤️

Įrašas, kurį bendrina Ruby Riott (@rubyriottwwe) 2019 m. gruodžio 14 d. 18:43 PST

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Labai džiaugiuosi šiuo kūriniu, kurį galėjau uždėti savo draugui @rubyriottwwe. Aš labai didžiuojuosi tavimi ir nekantrauju pamatyti, ką darysi toliau! 🖤

Įrašas, kurį bendrina Amber Olsen (@artbyamberolsen) 2019 m. gruodžio 17 d., 7:27 PST

Tatuiruotė: Ant kairiosios Ruby dilbio rašalu yra gražus gabalas, kuriame matomas moters veidas. Tai iš tikrųjų yra neigiamas ponios portretas. Tatuiruotę rašė tatuiruočių dailininkė Amber Olsen iš „Enamored“. Daugumą tatuiruočių ant Ruby Riott kūno sukūrė Amber.

4. „Medussa“ tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Ji netgi geresnė, nei galėjau įsivaizduoti !!! @sarahloganwwe man davė šio kūrinio idėją, o @artbyamberolsen prikėlė ją gyvybei, ir ji neįtikėtina! Ji nekenčia manęs, kad taip sakau, bet aš tokia didžiulė @artbyamberolsen gerbėja, kaip menininkė, kaip žmogus ir kaip draugė. Labai ačiū, ji tobula!! 💕💙🐍 P.S. Patikrinkite mano saldų operacijos randą saulėgrąžose!

Įrašas, kurį bendrina Ruby Riott (@rubyriottwwe) 2019 m. rugpjūčio 29 d., 16.45 val. PDT

Ji net geriau, nei galėjau kada nors įsivaizduoti !!! @sarahloganwwe man davė šio kūrinio idėją, o @artbyamberolsen ją prikėlė gyvybei, ir ji neįtikėtina! Ji nekenčia manęs, kad taip sakau, bet aš tokia didžiulė @artbyamberolsen gerbėja, kaip menininkė, kaip žmogus ir kaip draugė. Labai ačiū, ji tobula !! P.S. Patikrinkite mano saldų operacijos randą saulėgrąžose! “

Tatuiruotė: Dešinėje Ruby kaklo pusėje yra didžiulė „Medussa“ tatuiruotė. Rašinį padarė jos mėgstamiausia tatuiruočių meistrė Amber Olsen iš „Enamored Arts“ tatuiruočių studijos, Mishawaka, Indiana. Ji tai padarė, kad padengtų savo randą, kurį gavo atlikusi dešiniojo peties operaciją.

Reikšmė: Ruby atskleidė, kad Sarah Logan, buvusi jos komandos partnerė, jai sumanė pasidaryti šią tatuiruotę. Medūza yra senovės graikų mito padaras ir žinoma dėl savo mirtinos išvaizdos ir gyvačių galvos. Ji taip pat laikoma feministiniu simboliu. Žmonės imasi šios tatuiruotės norėdami parodyti savo feministines puses ir taip pat gąsdinti aplinkinius žmones savo paslėptomis galingomis asmenybėmis, todėl dabar galime suprasti, kad Ruby taip pat turi būti skatinama šia idėja.

5. „Lotosas“ ant dešinio peties

Rubinas Kairysis bicepso dangtelis

Tatuiruotė: Ant jos dešinio peties matome didžiulį lotoso rašalą.

Reikšmė: Negalima paneigti Ruby meilės gėlių tatuiruotėms. Tačiau lotosas yra grynumo ir taikos simbolis. Tai taip pat simbolizuoja vidinį sielos pabudimą ir dvasinį suvokimą.

6. „Skeleton Cameo“ krūtinės tatuiruotė

Rubino krūtinės dalisRubino krūtinės tatuiruotė

Tatuiruotė: Rubinos Riott krūtinės kūrinys yra labai žinomas tarp jos pasekėjų. Tai meno kūrinys, rodantis skeleto kameją.

Reikšmė: Skeletas Kama yra visiškai individualus įkvėpė. Asmuo gali turėti giliai įsišaknijusių emocinių aspektų, susijusių su tatuiruote. Ruby gavo tatuiruotę rašalu iš tatuiruočių menininko Rick Kamla. Dažnai tatuiruočių mėgėjai šį rašalą padaro ant kaklo, kad papuoštų savo kūną tokiu gražiu vėriniu.

7. “Ji Gonna Break greičiau” Tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Ji TOBULA !!!! Aš laukiau šios tatuiruotės daugelį metų !!! Negaliu pakankamai padėkoti @artbyamberolsen. Dėl šio „ @lessthanjake“ dainos viršelio „She’s Gonna Break Soon“ perdavimo @artbyamberolsen yra ne tik vienas geriausių atlikėjų, bet ir vienas nuostabiausių mano pažįstamų jauniklių. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę padaryti jos kūrinį.

Įrašas, kurį bendrina Ruby Riott (@rubyriottwwe) 2018 m. rugpjūčio 2 d., 9.55 val. PDT

Ji TOBULA !!!! Aš laukiau šios tatuiruotės daugelį metų !!! Negaliu padėkoti @artbyamberolsen pakankamai. Dėl šio perdavimo @lessthanjake“S daina viršelį už” Ji gonna Break Netrukus “

@artbyamberolsen yra ne tik viena geriausių atlikėjų, bet ir viena nuostabiausių mano pažįstamų jauniklių. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę padaryti jos kūrinį.

Tatuiruotė: Ant Riott išorinio dilbio matome dar vieną malonų meno kūrinį, kuriame parodyta moteriška arlekinė, įmirkyta viena ašara ant veido.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Ruby padarė 2018 metais iš savo vienintelio tatuiruočių meistrės Osleno. Tatuiruotę įkvėpė Mažiau nei Džeikas, amerikiečių pankroko grupė iš Ginesvilio, Floridos. Ruby papasakojo apie tai, kaip jai patinka jų albumo dainos, todėl nusprendė pasidaryti šią tatuiruotę, kuri iš tikrųjų pagrįsta „Less Than Jake“ dainos „She’s Gonna Break Soon“ viršelio iliustracijomis. Tai tatuiruotė, kurios ji turėjo laukti ilgus metus ir pagaliau 2018 m.

„Maždaug tuo pačiu metu aš atradau pankroką ir įsimylėjau muziką. Tatuiruotės man buvo dar vienas būdas išreikšti save. Pamenu, pirmą kartą pamačiau Kat Von D; Mačiau, kiek nuostabių meno kūrinių ji turi visame kūne, ir žinojau, kad tai yra kažkas, su kuo galiu susieti ir į ką norėjau patekti “.

8. „Data“ tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Būris. 💙 ❤️💚

Įrašas, kurį bendrina Ruby Riott (@rubyriottwwe) 2018 m. spalio 5 d., 1:44 val. PDT

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Likus vienai dienai iki didžiausių mūsų karjeros rungtynių .. komanda yra amžina. @rubyriottwwe @sarahloganwwe

Įrašas, kurį bendrina Gionna Daddio (@yaonlylivvonce) 2018 m. spalio 5 d., 12:56 PDT

Tatuiruotė: Ant Ruby kūno yra datos tatuiruotė, kurią galima perskaityti taip: „11/21/17“.

Reikšmė:  Ši tatuiruotė yra draugiško tatuiruočių pakto, kurį ji sudarė kartu su savo komanda, dalis. Liv Morgan, Ruby Riott ir Sarah Logan gavo panašią datą,11.11.21„Tatuiruojasi ant savo kūno, kaip tada, kai debiutavo WWE„ SmackDown LIVE “serijoje, kuri buvo transliuojama 2017 m. Lapkričio 21 d..

9. „Ji eina ten, kur vėjas ją nuneša“ Tatuiruotė

Rubino tatuiruotė dešinėje aromatinėje

Rubino rankos citata

Rubino rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jos bicepso pusėje matome spalvingą tatuiruotę ir citatą: „Ji eina ten, kur vėjas ją nuneša“.

Reikšmė: Citata buvo įkvėpta garsaus Pocahontas posakio: „Ji eina ten, kur vėjas ją nuneša“. Pocahontas buvo garsi vietinė amerikietė, kuri nešiodavo maisto alkaniems naujakuriams, taip pat derybose dėl 1608 m. Džeimstauno, Virdžinijos valstijos kalinių paleidimo. Apie ją taip pat buvo kuriami animaciniai filmai ir animaciniai filmai. Citata iš esmės pasakoja apie Ruby asmenybę, kad ji yra nepriklausomas žmogus ir svajotojas ir tiki, kad gyvena savo gyvenimą be apribojimų.

10. „Svajonių gaudytojo ir gėlių“ tatuiruotė

Bicepso tatuiruotė padengta rubinu

Rubino svajonių gaudytojo tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje bicepso pusėje Ruby išsvajojo svajonių gaudytoją. Tačiau vėliau ji ją perdirbo su gėle su gražiu dizainu.

Reikšmė: Svajonių gaudytojas yra sėkmės ir pozityvumo simbolis asmeniui, kuris bėga paskui ir įgyvendina savo svajones.

11. Tatuiruotės ant pirštų

Rubino pirštų tatuiruotės

12. „Firefly“ tatuiruotė

„Ruby Firefly“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jos išorinės dešinės rankos yra labai šviesiai nuspalvinta ugniažolės tatuiruotė.

Reikšmė: „Firefly“ yra šviesos, apšvietimo simbolis. „Firefly“ tatuiruotės yra gaunamos ant kūno, kad padidintų individo kūrybiškumą ir pozityvumą.

13. Gėlės ant dešinės rankos

Rubino gėlės ant rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: Ruby kūną puošia kelios gėlių tatuiruotės. Tie, kurie yra ant dešinės rankos, dengia visą rankovę. Jos dešinysis dilbis ištatuiruotas žydinčiomis įvairių rūšių gėlėmis.

Šlaunų tatuiruotės

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Ačiū labai talentingiems @timit_tattoos už pradžią mano tradicinėje kojos rankovėje! Gražiai ateina!

Įrašas, kurį bendrina Ruby Riott (@rubyriottwwe) 2017 m. rugpjūčio 6 d., 13:01 PDT

14. Kaukolė ant šlaunies

Rubino kaukolės tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairės šlaunies vidinėje pusėje yra rašalu pažymėta kaukolė su išpilstytu kaklo viršumi.

Reikšmė: Kaukolė simbolizuoja blogį ir tamsą, tačiau jie taip pat gali pavaizduoti žmogaus valią ir drąsą įveikti visą gyvenimo negatyvumą ir sunkumus.

15. „Karšto oro baliono“ tatuiruotė 

Oro baliono tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiosios Ruby šlaunies yra karšto oro balionas, ištatuiruotas iš kelių spalvų rašalo.

Reikšmė: Ruby šeima nebuvo finansiškai tokia stipri, kaip kai ji užaugo Edwardsburge, Mičigano valstijoje. Ji turėjo daug svajonių ir norų, kurių neišsipildė. Taigi ji nusprendė tuos norus išsitatuiruoti ant kairės šlaunies. Dauguma jų buvo žaislai, kurių tėvai negalėjo sau leisti nusipirkti. Taigi Ruby gavo rašalą ir šis karštas oras taip pat yra vienas iš jų. Tai dėlionė, vaizduojanti Albukerkę, Naująją Meksiką, kartu su garsiuoju miesto oro balionu, kuris matomas kažkokiame oro balionų festivalyje. Tai primena jos vaikystės troškimą skristi, keliauti ir sėdėti oro balione, kuris niekada neišsipildė, kai norėjo tai patirti. Tačiau ji sakė, kad netiki savo svajonių atsisakymu ir ši tatuiruotė jai yra nuolatinis priminimas, kad ji amžinai įgyvendins savo svajones.

16. „Purpurinės gėlės ir vėliavos“ tatuiruotės

Rubino kairės šlaunies tatuiruotės

Tatuiruotė: Ant jos šlaunies taip pat matome purpurinę šešialapę gėlę ir viršuje kairėje esantį antraštę su užrašu „visi turėtų likti“.

17. „Braškės ir smėlio laikrodžio tatuiruotė“ ant šlaunies

Rubino šlaunų tatuiruotės

Rubino rožės ant šlaunies tatuiruotės

Rubino rožių girlianda Tatuiruotė

Tatuiruotė: Ruby kairioji šlaunis yra padengta braškių krūva ir smėlio laikrodžiu viršuje kairėje. Smėlio laikrodis vaizduoja bėgantį gyvenimo laiką, tačiau smėlio laikrodis su rožėmis simbolizuoja asmenį, vertinantį gyvenimo laiko grožį. Kaip jis ar ji nori, kad jų gyvenimas praeitų pozityviai, meiliai ir laimingai.

18. Dizainas ant rankos 

„Ruby Hand“ dizainas

Tatuiruotė: Rubino dešinė ranka yra ištatuiruota sudėtingo genčių dizaino.

19. Vidinis bicepso dizainas

Rubino vidinė rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant vidinio dešiniojo bicepso matome aštuonių smailių žvaigždę, ištatuiruotą. Ji turi religinę reikšmę.

20. „Apvali mandala ir kaukolė su rožėmis“ tatuiruotė

Rubino kojų dažai

Rubino kairio kelio tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiosios Ruby kelio sąnario yra užrašyta graži apvali mandalos gėlė. Ant kairės kojos tatuiruota kaukolė su trimis raudonomis rožėmis. Ji padarė tatuiruotę iš tatuiruočių meistro @rkamla ir pasidalino vaizdais per savo „Instagram“ istorijas.

Reikšmė: Mandalos dizainas yra pagrindinis taikos ir harmonijos simbolis. Gėlių ir mandalų dizaino bendradarbiavimas simbolizuoja žmogaus susitelkimą palaikyti feminizmą ir efektyviai pražydinti savo gyvenimą. Tuo tarpu kaukolė su raudonomis rožėmis rodo ryšį tarp gėrio ir blogio. Kaukolė yra mirties ir blogio simbolis, tuo tarpu rožės simbolizuoja meilę ir aistrą, taigi kaukolė ir rožės kartu, kad žmogus sugebėjo įveikti gyvenimo sunkumus ir dabar nori pradėti naują gyvenimą. Šias dvi tatuiruotes Rubiui užrašė ant kojos.

21. Tatuiruotės ant kairės kojos

Ruby kairė koja

Rubino apatinės kojos tatuiruotės

Rubino kojų tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairioji Ruby koja yra labai tatuiruota. Mes galime pamatyti gėles, durklą, deimantą, vabzdį.

Reikšmė: Kaklas gali simbolizuoti kelias reikšmes, jis gali pavaizduoti žmogaus drąsą stipriai kovoti su pasauliu arba taip pat gali parodyti išdavystę. Deimantinė tatuiruotė yra vidinio grožio ir nuostabios asmenybės simbolis.

22. Tatuiruotė ant juosmens

Rubino apatinės pilvo dalies tatuiruotė

23. Genties pelėda

Rubino pilvo tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje Ruby Riott skrandžio pusėje rašalu pažymėtas gentinės pelėdos dizainas.

Reikšmė: Nors pelėda laikoma blogu ženklu realiame gyvenime. Tačiau pelėdos tatuiruotė simbolizuoja išmintį ir intelektą. Tai yra labiausiai paplitusi tatuiruotė tarp tatuiruočių mėgėjų kaip atsidavimas jų ryšiui su vėlyvaisiais, artimais ir brangiais žmonėmis. Manoma, kad jis gali bendrauti su išvykusiomis sielomis.

24. „Saulėgrąžos ir citata“ tatuiruotė

Rubino saulėgrąžos ir citata „Tattoo“

Tatuiruotė: Ant jos viršutinės dešinės rankos yra rašyta didelė saulėgrąžų tatuiruotė ir citata: „Tu esi mano saulė“.

Reikšmė: Saulėgrąžos simbolizuoja laimę, sėkmę ir intelektą.

25. Trijų taškų tatuiruotė

Rubino trijų taškų tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant Ruby dešiniojo nykščio yra rašyti trys juodi taškai.

Reikšmė: Trys juodi taškai paprastai žinomi kaip kalėjimo tatuiruotė ir simbolizuoja žmogaus „beprotišką gyvenimą“, konkrečiau „Mi Vida Loca“ arba „mano beprotišką gyvenimą“. Žmonės, kurie yra laisvės mėgėjai, tiki į hipį panašiu gyvenimo būdu ir savo gyvenimu tiki, kad pasidaro šią tatuiruotę.