Tatuiruotės

Romano karaliavimo 2 tatuiruotės ir jų reikšmė

Leati Joesph „Joe“ Anoa’i profesionaliai žinomas kaip Romanas karaliauja yra amerikiečių profesionalių imtynininkų superžvaigždė, aktorius ir buvęs profesionalus „gridiron“ futbolininkas, savo profesionalių imtynių karjerą pradėjęs pasirašydamas WWE 2010 m. Visuotinis čempionatas. Romanas Reignsas yra populiariai žinomas kaip „Didysis WWE šuo“ dėl savo stiprios, galingos ir dominuojančios asmenybės. Jis gavo gerbėjų visame pasaulyje dėl savo stiprios agresyvios asmenybės ir didelės tatuiruotės, kuri yra populiariausia ir geriausia tarp visų WWE čempionų. Skaitykime toliau, kad sužinotume daugiau informacijos apie jo tatuiruotes ir jų reikšmę.

1. „Samoa genties meno“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Samoa genties meno“ tatuiruotė ant dešinio peties, kuri tęsiasi iki dešinės rankos ir krūtinės.

Reikšmė: Romanas Reignsas turi geriausią tatuiruotę tarp visų WWE čempionų. Jam ant dešinio peties buvo užrašyta „Samoan Tribal Art“ tatuiruotė, kuri tęsiasi iki dešinės rankos ir krūtinės. Šį gražų unikalų meną piešia Mike’as Fatutoa, kuriam prireikė 17 valandų. Paauglystėje Romanui šis menas buvo nupieštas ant dešiniojo peties, o 2013 m. Jis pasidarė Mike Fatutoa tatuiruotę su rankovėmis. 2013 m. Gegužės 5 d. Romanas savo tweeterių paskyroje įkėlė paveikslėlį su užrašu,

„17 valandų sunkiai uždirbto Samoa genties meno, kurį sukūrė ne kas kitas, o Mike’as Fatutoa“.

2013 m. Gegužės 26 d. Romanas savo „tweeter“ paskyroje įkėlė paveikslėlį su užrašu,

„Mike’o Fatutoa menas… Kai kurie žmonės pakabina meną, aš jį nešioju. #Sleevedup “

Ši tatuiruotė simbolizuoja teisingumą, jėgą, autoritetą ir tikrą konkurento atspindį.

Interviu Romanas Reignsas paaiškino savo tatuiruotės prasmę. Jis pasakė,

„Jūs žinote, kai buvau jaunas, nes žinote, kad darote daug dalykų prieš tinkamai galvodami. Taigi, aš padariau tatuiruočių žaidimą, kurio pečių dalis yra iki rankų, ir tai pasirodė esanti laiminga, žinote, kad su juo mano WWE karjera progresavo. Samoa kultūroje tatuiruotės turi didelę reikšmę. Pradedant nuo PE’A, kuri yra svarbi Samoa vyrų perėjimo apeiga. PE’A naudojamas labai ilgo proceso metu, naudojant įrankius, pagamintus iš kaulų, ilčių, vėžlių lukštų ir medžio, atstovaujančius aukštą šeimos vadovą ar lyderį. Mūsų kartai daugiau dėmesio skiriama rankovėms ir krūtinei. Anksčiau daugiausia dėmesio buvo skiriama skrandžiui, keliams ir kojoms, iš esmės apatinei kūno daliai. Ši mano tatuiruotė yra susijusi su mano šeima, mūsų visų vienybe. Aš tikrai pasitikiu Maiku. Jis žino, koks modelis turėtų būti susijęs su kitais. Tai modelis, turintis didelę reikšmę mano Samoa kultūroje. Aš labai didžiuojuosi, kad nešioju šią tatuiruotę. Tai atnešė sėkmės mano gyvenimui. Tai yra mano charakterio dalis. Man tai tiesiog atstovauja savo žmonėms, mano šeimai ir pabrėžia mano kultūrą. Kai mano šeima, ypač mano tėvas, tai mato, jis jaučiasi toks išdidus ir laimingas. Priekyje neturiu vietos, bet nugaroje turiu daug vietos. Taigi šis procesas bus tęsiamas “.

2. „Turtle Tribal Art“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Turtle Tribal Art“ tatuiruotė ant dešiniojo riešo.

Reikšmė: Romanas Reignsas ant dešiniojo riešo užrašė nedidelę „vėžlių genties meno“ tatuiruotę. Ši tatuiruotė rašoma Mika Fatutoa Samoa genties meno rašto tatuiruotėje. Ši tatuiruotė simbolizuoja ilgaamžiškumą, sveikatą, ramybę ir apsaugą. Tačiau Romanas padarė šią tatuiruotę savo dukrai Joelle Anoa’i. Interviu Romanas sakė,

„Ši tatuiruotė skirta mano dukrai Joelle. Tai yra mano dukra, ji yra su manimi, bet niekam nereikia žinoti. Šią tatuiruotę rašiau ant riešo, kad visi ją matytų “.