Tatuiruotės

Roddy Riccho 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Rodricas Wayne’as Moore’as jaunesnysis geriau žino savo sceniniu vardu, Roddy Ricch yra amerikiečių reperis, dainininkas ir dainų autorius. Šiuo metu reperis yra pasirašęs sutartį su „Atlantic Records“. Jo antroji mišri juosta „Feed The Streets 2“ pasiekė 67 -ąją vietą JAV „Billboard 200“, o šlovę pelnė jis, tačiau debiutinis studijinis albumas „Please Excuse Me for Antisocial“ (2019 m.) Užėmė pirmąją vietą „Billboard 200“. Jis taip pat bendradarbiavo su „Nipsey“ Susitarkite su daina „Racks in the Middle“, kuri 2020 metais jiems abiem pelnė „Grammy“ apdovanojimą. Roddy ant kūno turi keletą tatuiruočių. Pažvelkime į tuos, kuriuos jis turi, ir jų reikšmes.

Roddy Ricch

1. „Vardas“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Reperio kairiojo dilbio šone yra pavadinimo „RODDY RICCH“ tatuiruotė.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi reperio sceninį vardą.

2. „Medžio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo dilbio pusėje yra medžio tatuiruotė. Romėniškas skaičius „II“ taip pat yra ištatuiruotas virš medžio, netoli jo alkūnės.

3. „Keliai ir ženklai“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinė ir viršutinė Roddy kairiojo dilbio pusė padengta didele kelio tatuiruote ir gatvės ženklais, žyminčiais įvairias svarbias jo vaikystės vietas.

4. Rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairė reperio ranka padengta dizaino tatuiruote, kuri niekada nebuvo aiškiai matoma.

5. „Puiki“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kaktos šone, išilgai dešiniojo antakio, yra tatuiruotas žodis „Puikus“.

Reikšmė: Roddy šią tatuiruotę pasidarė kaip duoklę vienam iš savo stabų Nipsey Hussle, kurio veidas turi panašią tatuiruotę. Roddy atskleidė, kaip jam tikrai sekėsi su Nipsey ir netgi pasirašė kartu su juo, tačiau jam patarė to nedaryti, nes jis matė Roddy potencialą ir norėjo, kad jis taptų prioritetu. Jų daina „Racks in the Middle“ suteikė jiems „Grammy“ už geriausią repo pasirodymą 2020 m.