Tatuiruotės

Robo Kardashiano 7 tatuiruotės ir jų reikšmės

Jei nežinote, kas yra Kardashianai, tikriausiai gyvenate po uola! Robas Kardashianas iš garsiosios Kardashianų šeimos yra Amerikos televizijos asmenybė ir verslininkas. Jis populiariai žinomas kaip Kim, Kourtney ir Khloe jaunesnysis brolis. Nors seserys įveikia Robo efektą, jis būtinai spindi dėl savo tatuiruočių ir kūno dailės. Robas mėgsta rašyti ir turi daug portretų tatuiruočių. Jo rankos pripildytos meno, jis taip pat mėgsta jomis puikuotis.

Robas Kardashianas

Pažiūrėkime keletą nuostabių Robo Kardashiano rašalų.

1. Afrikos paukštis

Robas Kardashianas - Afrikos paukščių tatuiruotė

Patekęs į unikalų ir neįprastą tatuiruočių sąrašą, Robas gavo Afrikos simbolį ar paukštį. Atrodo, kad paukštis eina į priekį, bet vis žiūri atgal. Robas gavo šį, kad parodytų savo brolišką ryšį su savo bičiuliais sakydamas, kad nesvarbu, kur jie eitų gyvenime, jis ir jo draugai visada atsigręš į tai, iš kur atvyko, ir to niekada nepamirš. Na, tai tikrai giliai!

2. Tėvo portretas

Robas Kardashianas - tėvo Roberto Kardashiano tatuiruotė

2008 -aisiais Robas tikrai parodė meilę savo tėčiui Robertui Kardashianui ir ant rankos užrašė portretą. Ši tatuiruotė tikrai yra dedikacija jo velioniui tėvui. Robo sesuo, Kim taip pat labai susijaudino, kai pasidarė šią tatuiruotę ir puikavosi socialiniuose tinkluose kaip išdidi sesuo.

3. Jėzaus tatuiruotė

Robo Kardashiano „Jėzaus tatuiruotė“

Robas ant kairiojo bicepso padarė verkiančio Jėzaus tatuiruotę. Ši tatuiruotė pagaminta su įmantriomis detalėmis ir atrodo gana tikra bei unikali.

4. Kris Jenner tatuiruotė

Robas Kardashianas - Kriso Jenner tatuiruotė

2012 -aisiais Robui ant rankos buvo nupiešta dar viena motinos Kris Jenner tatuiruotė. Tatuiruotė turi Kriso portretą ir atrodo gana tikra. Puikus kelias sūnus !! Kris turi būti išdidi mama.

5. Adrienne Bailon tatuiruotė

Robas Kardashianas - Adrienne Bailon tatuiruotė

Na, jie sako: „Jei nesate tikri dėl to, nespausdinkite rašalo“. Atrodo, kad Robas tai pamiršo. Robas 2008 metais gavo savo tuometinės draugės Adrienne Bailon vardą, užrašytą ant jo šonkaulių. Esame tikri; Robas apgailestauja dėl to.

6. „Išmintingas sūnus teikia džiaugsmą savo Tėvui“.

Adrienne Bailon Tattoo - apykaklės kaulų tatuiruotė

Robas ant raktikaulio užrašė užrašą „Išmintingas sūnus atneša džiaugsmą savo tėvui“. Tatuiruotė padaryta gražiu kursyviu raštu.

7. Kaklo tatuiruotė

Adrienne Bailon Tattoo - kaklo tatuiruotė, Aniyla

Neseniai paaiškėjo, kad Robas padarė visiškai naują kaklo tatuiruotę su „Aniyla“, parašyta kursyviu scenarijumi, tai tariamai yra Robo ir jo merginos Blac kūdikio vardas. Na, nors pačių žvaigždžių pateisinimo nėra, atrodo, kad pora išdavė savo negimusio vardą.