Tatuiruotės

Roberto Swifto 23 tatuiruotės ir jų reikšmės

Robertas Christen Swift yra profesionalus amerikiečių krepšininkas, profesionaliai pradėjęs žaisti 2004 metais, kai jį pasiėmė Sietlo „SuperSonics“. 2015 metais Robertas taip pat buvo suimtas už ginkluotą apiplėšimą. Jo gyvenime buvo blogas etapas, kuris jį traukė į narkotikus, kol jis išėjo iš kalėjimo ir vėl pradėjo savo gyvenimą geresniu keliu. Paskutinį kartą jis žaidė krepšinio klube „Circulo Gijon“. Robertas ant savo kūno turi daugybę tatuiruočių, dauguma jų yra religinės. Panagrinėkime jo tatuiruotes ir jų reikšmes.Robertas Swiftas

„Jie sakė:„ Ne, tau reikia palaukti, kol tau sueis 18 “, – sakė Swift. “Taigi tai yra vienas iš tų dalykų, kurių aš visada norėjau”.

1. „Angelas su sparnais“ tatuiruotė

Roberto angelas su sparnais tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant nugaros viršaus Robertas turi nuostabią angelo tatuiruotę.

Reikšmė: Šis gražus kūrinys yra laisvės, tikėjimo ir apsaugos simbolis. Tačiau tai taip pat gali būti duoklė žmogui, artimam Robertui, kurio nebėra šiame pasaulyje. Ši tatuiruotė taip pat turi simbolinį įsitikinimą, siejantį su tuo, kad Robertas yra krikščionis, taip pat primena sau, kad visada reikia sutelkti dėmesį į pozityvumą.

2. „BET KAS GALIMAS“ tatuiruotė

Robertas VISKAS GALIMAS Tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo bicepso pusėje Robertas turi tatuiruotę su užrašu „BET KAS GALIMAS“

Reikšmė: Robertas teigia turėjęs šį rašalą, kad išlaikytų savo motyvaciją ir amžinai eitų per visus gyvenimo sunkumus ir kelius, neprarasdamas ir primindamas, kad visos užduotys yra įmanomos, nesvarbu, ar tai būtų jo profesinis, ar asmeninis gyvenimas.

 “Štai kas aš esu.”

3. „TIKI TIKĖTI“ tatuiruotė

Robertas tiki „Tattoo“

Tatuiruotė: „JUST BELIEVE“ ištatuiruotas ant vidinės dešinės rankos.

Akronimas susijęs su kitu rašymu ant kairiojo bicepso, kuriame rašoma: „BET KAS GALIMAS“. Tai siejama su tuo, kad „Tiesiog tikėk savimi, nes viskas yra įmanoma, jei tiki savimi.

4. Bicepso tatuiruotė

Roberto bicepso tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešinio peties Robertas turi gražią tatuiruotę, apimančią kelis pastatus ir šešėlinę būtybę su krepšinio kamuoliu dešinėje rankoje.

Reikšmė: Robertas žaidė Sietlo „SuperSonics“/„Oklahoma City Thunder“ komandoje nuo 2004 iki 2009 m. Centre, 2009 m. Vasario 10 d., Los Andžele, Kalifornijoje. The šešėlinis vaizdas su krepšinio kamuoliu rankoje simbolizuoja Robertą, o už jo atvaizdo esantys pastatai – Los Andželo miestą.

5. „Kryžiaus“ tatuiruotė

Roberto kryžius ir tatuiruotės rašymas

Tatuiruotė: Ant Svifto nugaros rašė didžiulis kryžius kartu su žodžiais:DIEVO VAIKAS‘.

Reikšmė: kryžius yra šventasis krikščionių simbolis ir simbolizuoja jų gilų tikėjimą Jėzumi ir jo aukomis žmonijai. Žodžiai, DIEVO VAIKAS simbolizuoja gilų Roberto tikėjimą Dievu ir jo palaiminimais.

„Aš visada buvau palaimintas geriausio, nes esu Dievo vaikas“.

7. Pirštų tatuiruotės

Roberto piršto simbolių tatuiruotė

Tatuiruotė: R, A, G raidė ir į butelį panašus simbolis, ištatuiruotas ant kairės rankos pirštų.

8. „Vaya Con Dios“ tatuiruotė

Roberto pirštų tatuiruotės

Tatuiruotė: Roberto dešinės rankos pirštai pažymėti įvairiais simboliais, tokiais kaip skaičius 13, raidė A, begalybės simbolis ir tt. Nykščio kampe tatuiruota frazė, „Vaya Con Dios“.

Reikšmė:„Vaya Con Dios“„Yra ispaniška frazė, kuri išvertus į anglų kalbą reiškia„ Eik pas Dievą “. Tačiau jis dažnai iššifruojamas ir „atsisveikinimui“.

9. „Sietlo miesto“ tatuiruotė

Roberto dilbio dizaino tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gyvenimas“ ant dešinės vidinės rankos rašytas kursyvu, o po jo – apskritimas Sietlo miestas kartu su 2004 metai, taip pat tatuiruotas kursyvu.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Robertas gavo raštu kaip duoklę Sietlo miestui, primindamas apie metus, t. Y. 2004 m., Kai buvo pašauktas į Sietlo „SuperSonics“ – pirmąją komandą, į kurią jis tapo savo profesionalaus krepšininko karjeros metu. Laikas jam buvo per sunkus ir ši tatuiruotė išlaiko jį motyvuotą ir stiprų.

„Sietlo miesto tatuiruotė skirta tais metais, kai buvau parengtas, tais metais, kai viskas pasikeitė. Tai turbūt buvo patys linksmiausi, bet sunkiausi mano gyvenimo metai. Jis primena man, kaip buvo sunku. Bet man pavyko. Tai man parodė, kad galiu viską įveikti “.

10. „Šautuvo“ tatuiruotė

Roberto dilbio tatuiruotė

Tatuiruotė: Assualt šautuvas ištatuiruotas ant dešinės rankos.

„Fotografavimas diapazone mane atpalaiduoja. Tai vienas iš mano pomėgių. Štai kodėl aš turiu (šautuvo tatuiruotę) “.

11. „Krepšinio animacinių filmų“ tatuiruotė

Roberto tatuiruotė su užrašu

Tatuiruotė: Roberto dešinės rankos vidinėje pusėje yra maža animacinių filmų tatuiruotė, kurioje pavaizduotas vaikas, stovintis krepšinio aikštelėje, taip pat matome krepšinio žiedą ir stulpą už animacinio filmo figūros..

Reikšmė: Tatuiruotė simbolizuoja patį Robertą.

12. „Jėzaus Kristaus portretas“ tatuiruotė

Roberto Jėzaus Kristaus portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: Jėzaus Kristaus portretas dešinėje jo viršutinės nugaros pusėje.

Reikšmė: Roberto tvirtas tikėjimas Jėzumi Kristumi ir jo palaiminimais paskatino jį pasidaryti šią tatuiruotę. Tai ne pirmoji Roberto kūno tatuiruotė, pasakojanti apie jo religinius įsitikinimus ir ryšį su krikščionybe.

13. Rankų tatuiruotė

Robertas paliko bicepso tatuiruotę

Tatuiruotė: Robertas ant rankos tatuiruojasi du žaidėjus, kurie tikriausiai žaidžia aikštėje. Vienas iš jų atstovauja Robertui, nes jis dėvi marškinėlius su 31 marškinėlių numeriu, kuris yra Roberto marškinėlių numeris.

14. Tatuiruotės rašymas

Robertas rašė tatuiruotę ant kairės kojos

Robertas rašo kairę koją

Tatuiruotė: Išorinėje kairės kojos pusėje Robertas turi tatuiruotę, kurioje parašyta: „Tai naujos dienos pradžia“.

Šią dieną Dievas man davė naudotis

Jo šlovei. Galiu jį švaistyti arba naudoti

tai Jam. Tai, ką aš darau šiandien, yra labai

svarbu, nes esu

iškeisdamas į tai savo gyvenimo dieną “.

15. Kojų tatuiruotė

Roberto dešinės kojos tatuiruotė

Roberto kojos tatuiruotė

16. Japonų rašymo tatuiruotė

Roberto gyvenimo tatuiruotė

17. Maldos rankų tatuiruotė

Roberto maldos rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: Meldžiančios rankos ištatuiruotos dešinėje viršutinės nugaros pusėje.

Reikšmė: Meldžiantis rankos yra dar vienas krikščionių simbolis, reiškiantis jų pagarbą ir meilę Jėzui Kristui ir jo auka. Tačiau tai yra labiausiai paplitęs būdas parodyti maldos galią ir Dievo palaiminimus.

18. Dešinės dilbio tatuiruotė

Roberto dešinės rankos tatuiruotė

19. „AUT VINCERE AUT MORI“ tatuiruotė

Robertas rašė tatuiruotę ant dešinės rankos

Tatuiruotė: „AUT VINCERE AUT MORI“ ištatuiruotas ant dešinio dilbio.

Reikšmė: AUT VINCERE AUT MORI„Yra dažna frazė, kuri reiškia:Arba nugalėti, arba mirti“Kai išverstas į anglų kalbą.

20. „Dovydo žvaigždės“ tatuiruotė

Roberto žvaigždės tatuiruotė

21. Nykščio tatuiruotė

Roberto nykščio tatuiruotė

22. Genties rankos tatuiruotė

Roberto genties rankos tatuiruotė Roberto genties dizaino tatuiruotė

Tatuiruotė: Roberto kairysis petys, ranka ir visa ranka padengti genčių dizaino tatuiruote. Genties dizainas ant jo bicepso taip pat turi vaizdų genties tigras ir genties vilko portretas.

Reikšmė: Genčių tatuiruotė yra būdas parodyti pagarbą savo paveldui ir kultūrai. Genčių vilkas yra stiprybės ir pasitikėjimo simbolis. Vilkas laikomas dvasiniu gyvūnu, kurį Dievas atsiuntė mums padėti mums nukreipti mūsų gyvenimo kelią, o genčių tigras yra galingumo, drąsos ir viešpatavimo simbolis.

Visa ranka yra gentinis dizainas, suteikia man drąsos, rodo mano jėgą!

23. Rankų portreto tatuiruotė

Roberto rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: Rankų pora, suspaudusi viena kitą, rašoma išorinėje Swift dešinės rankos pusėje. Jie iš tikrųjų yra Roberto tatuiruotų rankų kopija.